Arama sonuçlarınız

1. sky_walker

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

davetiye almam mumkun mu acaba? jgswgmGmail.com teşekkürler şimdiden.
  2. sky_walker

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Davetiyesi olan varsa Arena-tr ile takas edebiliriz. İyi günler.
  3. sky_walker

Bilgisayar almak isteyenler.

Paylaşım için teşekkürler ama fiyatlar yüksek. Kadıköyle 300usd+kdv lik masaustune 368 usd+ kdv fiyat vermişler. Özel bir üründe indirim varsa onu da paylaşırsan sevinirim.
  4. sky_walker

E-Devlet Şifresi Kalmadı

Şifreler kapalı zarflara basılmış şekilde dağıtılıyor. Postanede sadece zarf üzerinde seri numara tc kimlik numaranıza atanıyor. Yani böylelikle sizin şifrenizi ptt memuru da görmemiş oluyor. Postanede üretiliyor olsaydı kötü niyetli memurlar ortalığı karıştırırdı. Zarfların bitmesi sonucu böyle...
  5. sky_walker

HTC Desire Video İnceleme

Eleştiriye açık olmanız beni sevindirdi çünkü bu siteyi biz seviyoruz ve daha güzel olmasını istiyoruz. Bütün gayemiz bu. Hergün teknoloji haberlerini burdan takip etmeyi seviyorum. İnceleme maalesef yetersiz. Ben de android telefon kullanan birisi olarak ço keksik buldum. Telefonun dahili...
  6. sky_walker

Bu netbook'u alıyorum onay veriyormusunuz ? ( Mobee S CW001-FHD )

izlersin 720 ama hepsini değil. bit değeri düşük olanları. piyasada o kadar çok farklı ripleme mevcut ki. bazıları bildiğin divxden bile kötü. tavsiyem ...
  7. sky_walker

git karıştır tabi ezbere alma öyle. ama dediğim gibi atom işlemciyle firefox 3 tab açınca bile yamulup kalıyor. hatta flash lı sitelerde hepten gidiyor. SDN anasayfadaki flashlar bile ağır. youtube izleniyor ama video oynarken sayfayı aşağı yukarı yaparken kasım kasım kasılıyor makine. sonunda...
  8. sky_walker

Daha 1 hafta önce n270 işlemcili asus 1000h netbook satmış biri olarak atom işlemcilerin henüz kullanılacak kıvamda olmadığını düşünüyorum. Saç baş yolduruyor bazen. Biraz daha para katıp packard bell in celeron 743 işlemcili modelini alabilirsin. Performans olarak p4 bir pc den daha üstündür...
  9. sky_walker

Vodafone'dan 50 Kuruşa İnternet Keyfi

Ne adamlarsınız yaa. 3G ile film video izlemek ya da mp3 dinlemek isteyen gider sınırsız paket alır. Ama 3G li telefon alırım ama kontörsüz gezerim diyenlere pahalı gelmesi normaldir. Çünkü cepten internetin mantığını bu kafadaki insanlar anlamaz. Maillere bakmak çalışan biri için çok ama çok...
  10. sky_walker

Hepsiburada.com Çağrı Merkezini Güçlendirdi

Hangi çağrı merkeziymiş o? Bir ürün iade etmek için iletişime geçmeye çalıştım ama otomatik cevaplar dışında başka birşey bulamadım. Bir ara online chat vardı karşımızda muhatap birileri vardı. Şimdi hiçkimse yok. ürünü iade edebilmek için telefon numaralarını forumlarda gezerek buldum. Bugüne...
  11. sky_walker

Star Trek Dünyası Sizi Bekliyor

Çıkmayan bir oyunu nasıl oynayabilirsin...
  12. sky_walker

Uydu.Net TTNet'e alternatif olabilir mi?

Yazıyı yazan arkadaş herkese kızıyor yanlış okuyorsunuz diye ama bir de kendine baksa nasıl olur acaba. 10 kişi okuyup 9 u ttnet reklamı diyorsa yazıyı kendisinin okumasında yarar var. Static ip avantajdır. Dezavantaj değil. Ttnet yüzünden bağlantım koptuğu ve ip yenilemesi olduğu için...
  13. sky_walker

Netbook'lardan Ne Kadar Memnunsunuz?

bir dizüstüden beklenileni netbooktan beklersen tabi yavaş dersin. ayrıca 3 kg den az olan tüm laptoplar 2000 eurodan başlıyor. 7inch netbooklar cok kucuk kabul ediyorum ama şimdi cıkanlar 10 inchten butuk olanlar gayet kullanılabilir. eger kullanamıyorsanız sorunu kendinizde arayın.
  14. sky_walker

Netbook'lardan Ne Kadar Memnunsunuz?

asus 1000h sahibiyim ve gayet memnunum. sanırım millet 4000 dolarlık vaiolarla kıyaslamaya kalkıyor.
  15. sky_walker

Google Önce Bozdu, Sonra Yaptı

Kim diyorsa yanlış söylüyor düzeldiğini. Belki çökmüyor ama dün ne güzel çalışan pop-up blocker bugün tamamen uçmuş durumda. Hiçbir şekilde pop-upları goremiyorum. Eskiden ne guzel alt köşede gorunuyordu.
  16. sky_walker

Windows 7 sp1 paketi + 7225 bilgiler..

Dikkat ettiniz mi bilmem ama versiyon bilgisinin yanında regedit simgesi var. Normal sızdırılıp da kullanılanlarda çıkmıyor. Bu yüzden bunun fake olduğunu düşünüyorum. Ayrıca fake olmasa ne olacak ki. Windows daha çıkmamış işletim sistemine hemen sp çıkarıp itibarını yerlebir etmek ister mi...
  17. sky_walker

Windows 7 Çıkmadan Servis Paketi Göründü

haber değeri taşımıyor. forumda paylaşılabilir ama anasayfaya yakışmayan bir bilgi. saçma
  18. sky_walker

Türk Telekom'un Altyapısı Yeterli mi?

Palavraya bak. Neymiş sitelerin sunucularında sorun oluyomuş. Ne tesadüfse hepsinde birden oluyor. Rapidshare gibi firmanın premium uyesi max. hızla download yapamıyorsa sıkıntının nerde olduğu bellidir.
  19. sky_walker

Ttnet soymaya devam ediyor

tamanlamıyla saçmalamışsın. 15 gb dediğin nedir ki senin. şurda bir video inceleme izliyoruz 100 mb. youtube gibi sitelerden bir suru video izliyoruz. ayrıca ttnet video var. ttnetmuzik var. ttnet vitamin var. bunları havadan kullanamıyoruz maalesef. ayrıca bir suru dizi izliyoruz. tv basında...
  20. sky_walker

Windows 7 Linux'u Bitirir mi?

EnziM netbook demek istemiş ona gore cevap yazsanız iyi olur. Bu arada netbooklarda 945 kart var. Klasik oyunları oynatıyor. Bana gore win7 ve xp iyi performasn vermiyor. Hele netbookla gelen xp den bi cacık olmuyor. Kendim xp kurdum biraz rahatladı ama virus programı kurunca yine harap oluyor...
  21. sky_walker

Vestel, Netbook'un Kralını Yapıyor

Cebimizde 3 kuruş para var onu da Türk malı diye heba mı edelim? Vestel o kadar Türk malı olarak kendine güveniyorsa bu topluma ucuza teknoloji getirsin. Karı ikinci plana atsın. Hep millet mi çekecek bunların derdini. Ne güzel yaa Türk malı diye zorlu grubunu zengin edelim o da bizi salak...
  22. sky_walker

Kalıcı donma problemi!...

sorununu biliyorum. donma sorunu çoğunlukla işlemci veya ekran kartı yuzunden olur. eğer ekran kartını yormadan yani oyun falan oynamadan belli sure sonra donuyorsa o sıkıntı işlemciden kaynaklanıyodur. overclock falan yaptıysan ondan da olur. buyuk ihtimal sorunun işlemci. daha once sorun...
  23. sky_walker

Kurtlar Vadisi Pusu 56. Bölüm Yorumları

şu haloya baştan beri gıcığım. önceden beri uyuşturucu babası olan adam bu. ama şimdi sağlam ayağına yatıyor. tavır koyuyo. kafasına silah dayanınca anlar polatın değerini D:
  24. sky_walker

Linux Son Kullanıcıya Ulaşmaz mı?

Windowsla linux arasında Türkiye şartlarında karşılaştırılacak ne önemli husus bence virus konusu. Zaten şirket yöneticisi olmadığımdan beni bağlamaz lisans. Ama bu antivirusler bilgisayarın yarı kapasiteyle çalışmasını sağlıyor. Her dokunduğunu şey taranıyor. Laptop fanları deli gibi dönüyor...
  25. sky_walker

Windows7 Türkçe MUI Projesi, Gönüllü Katılım

Anlayanı her zaman aydınlatırım.
  26. sky_walker

Windows7 Türkçe MUI Projesi, Gönüllü Katılım

bırakın cevirmeyin ki su miiletin dil ogrenmesine yardımcı olun. kullanamayan iki dk google yapıp bilmediği kelimeyi ogrensin. hiç grammar bilmese de anlamları yanyana koysalar birşeyler ogrenirler. neden o kadar dersle ingilizce ogrenemeyenler ingiltere ya da amerikaya gidince sular seller gibi...
  27. sky_walker

Antivirüs Yazılımları Anketi

Avira ile nod32 başa bela. cünkü virüslü dosya bulunca o dosyaya elveda deyin. temizleden anladığı dosyayı silmek. çok basınıza gelmiştir. usb lere kendini kopyalayan virusler gelir. eğer o usb yi kullandıktan sonra bu programları kurarsanız nerdeyse butun harrdisk i silerler. cunku bir dosyadan...
  28. sky_walker

Symbian Gözünü Netbook'lara Dikti!

Ne gereği var. Farklı birşeyler yaratılmazsa millet windows ve linuxdan memnun netbooklarda. Ben win7 kullanıyorum asus 1000h'da ve gayet iyi çalışıyor. Mesele sadece lisans ucreti olsa bile linux daha fazla tecrube sahibi. ayrıca win7 starter koyar firmalar. symbian pda lerde win mobile ı...
  29. sky_walker

USB Bellekten Vista Kurulumu

xp için geçerli değil. ayrıca bunu yapabilmek için kurulu bir vista gerekmektedir. xp uzerinde yapabilmek için ek program gerekir. diskpart xp de yoktur.
  30. sky_walker

LG X110 Netbook

EeePC 1000H kullanıyorum. Beklediğim performansı alıyorum.
  31. sky_walker

Dead Space 20 Yıl Önce Çıksaydı

Grafik olarak bişey vermeseler de eğlence olarak muhteşemlerdi. Nintendo yine bunu başarıyor grafik olarak geride kalsa da eğlence yine tavan yapıyor. Hepsi de güzel olmuş :)
  32. sky_walker

Microsoft, Linux ve Android'e Karşı

Symbian ' ın başarılı olacağını hiç sanmıyorum. Çünkü bugüne kadar kullandığım versiyonlarda istediğim performansı bir türlü alamadım. Yavaşlamalar ve donmalarla karşılaştım. Android i kullanmışlığım olmadığından bişey diyemeyecem. Ama linux ve android lisans ve ücret bakımından bir adım önde...
  33. sky_walker

VLC Media Player Güncellendi

Movist 1 numara :) GOM güzel ama sistem belleğini MPC ye göre daha fazla kullanıyor. Bu durumda sıkıntılar ortaya çıkıyor. Ayrıca vlc hiçbir zaman hoşuma gitmedi. Kontrol penceresinin video dan ayrı olması ne kadar saçma bana göre. Ayrıca şu arayüzü ne zaman toparlayacakalr merak ediyorum.
  34. sky_walker

Rapidshare'de Beklemeyin

Haber yanlış olmuş. Çünkü eklenti o işe yaramıyor. Mesela rapid linkine tıkladın. Sonra başka bir pencereye bakıp dalıp gittin. Süre geciyor bu yuzden tekrar 50 den sayıyor. eğer bunu yuklerseniz linke tıkladıktan sonra free ye basmadan bekleyin. diğer işinize bakın. sure bitince otomatik...
  35. sky_walker

Ufak bi sorun.. içeri lütfen :)

Dert ettiğin şeye bak. Üşenmeden seç işte d yi. :D regeditle oynayıp bozacaksın windows u. zaten biri ellese de bozulsam başlamasam mavi ekran versem diye bekliyor.
  36. sky_walker

Çağrı Merkezi mi, Ömür Törpüsü mü?

444 0 375 bu numarayı gorunce midem bulanıyor. ne zaman arasam 30 dk bekliyorum. baglandigim zaman da modemi yeniden basşatim gibi sacma salak cevaplar. neyse bilmeyenler vardır onun için diyordur diyorum içimden. hepsini denedim diyorum teknik servise bağlıyor. yarım saatte o zaman bekliyorum...
  37. sky_walker

Bilekten Konuşturan Cep Telefonu

Ben de askere giderken böyle birşey almayı düşünüyorum. Yani Türkiye de satar bu alet. Gerçi daha farklı markaların daha farklı özellikli olanları var ama askerde insan konustursun yeter diyor :) Pil konusunda sorunu yoksa çok iyi olur. Güneş ışığı ile çalışan saatler gibi bir uygulama olsa ne...
  38. sky_walker

Avea İle 4GB İnternet 39 TL!

eğer böyle birşey olursa ttnet çok şey kaybeder. çünkü çoğumuz günün büyük bir zamanını dışarda geçiriyoruz. her an elimizin altında internet olması ttnet in hiçbir tarifesi ile olculemez. ttnet wifi diye bagırıyolar ama ben pek kullanıslı oldugunu dusunmuyorum. tamam download için uygun değil...
  39. sky_walker

Demonoid Davetiye Dağıtımı - Free Demonoid Invitation Codes

bence uye olmaya gerek var. gayet guzel bir tracker. tpb de hersey bulunsa da bazıları sadede burada oluyor. ayrıca acık oldugunu soylediginiz cok iyi oldu. tesekkurler. ne zamandır davetiye bekliodum :)
  40. sky_walker

Bilgisayarlar Gerçekten de Ucuzladı mı?

Bu indirimden faydalanıp bir tane netbook almayı düşünüyorum. 600 liraya uygun netbooklar var. Cep telefonu fiyatları ortalama 500 lira iken netbookların fiyatı cazip görünüyor. İstediğiniz yerde elinizin altında böyle bir alet olması çok güzel olur.
  41. sky_walker

İnternet Bağlantısı Yine Sürünüyor

Emule ve torrent de çökmüş durumda. Hele emule server ına hiç bağlanamıyorum. Ay başı saniyelik gecikme olmadan faturalar çıkar merak etmeyin:wassat:
  42. sky_walker

Ubuntu 9.04'te Son Virajlar

@transhaydar Çok iyi söylemişsin. Bugüne kadar ki windowslarda servicepacklerin çoğu dahil sadece hataları gidermek ya da sistemi hızlandırmak için çıkartıldı. Oysa alpha ve betaları saymazsak linux dağırımları hep yenilikler için güncelleme çıkarıyor. Alpha ve betalar hariç hep böyle olmuştur...
  43. sky_walker

Takvim Gazetesi'nin İnternet Sitesi Kapatıldı!

@dego23 sen git mahellende seksek oyna. sen yasaklı sitelere girebiliyorsun diye arkadaş yalan mı söylemiş oluyor. en iyi cevap cevap vermemektir böyle kişilere. benim amacım AliA ya yalnız olmaığını göstermek. teşekkürler haber için.
  44. sky_walker

Microsoft Windows 7 yi RC sürümünü Kendi Sitesinde Yayınlasın mı?

bill e soyle torrent e vermeden kendi sitesinde yayınlasın. yasak olan şey ilgi uyandırır ya onun gibi. torrent e dusen kullanılır kendi yayınlasa haberimiz bile olmaz gibi.
  45. sky_walker

Yeni Windows 7 Torrente Düştü mü?

Siz güvenmeyebilirsiniz ama günümüzün en iyi paylasim platformu torrent ve ed2k dır. Bunları kullanmazsanız sürekli http ile uğraşırsınız. Oysa bunları indirme listene eklersin ne ip değiştirme var ne de başka derdi. Azıcık kullanmaya çalışsaydınız karalamak yerine hangi eklenenin sağlam...
  46. sky_walker

100 Megabit İnterneti Sorguya Çektik

Boşu boşuna heves yaptırıyorlar. Burda yazılanları neden kamera karşısında söylemedi o da merak konusu yani. Bu ülkede zaten herşey zenginlere. Bahçeşehirde oturacak kadar param olsa zaten ben bunları dert etmezdim.(Bahçeşehir gibi yerlere öncelik verilecekmiş.) Ayrıca sadece bu yerlerde mi var...
  47. sky_walker

Ubuntu 9.04 Alpha 5 Yayınlandı

Gnome sevmiyorsan Kde 4 kullan. Aero yu yerinden hoplatacak kadar kaliteli. Ubuntu nun gorunum konusunda acıkca biraz katılıyorum sana. Hem yeni kullanıcı çekmeye çalışıyorlar hem de hep aynı görüntü. İlk görünüm her zaman önemlidir. Şöyle janjanlı bir hava katsalar ve insan ilk kurduğunda "vayy...
  48. sky_walker

100 Megabit İnterneti Sorguya Çektik

Adam gözgöre göre yalan söylüyor. O kadar "Network Control Center" dan bahsediyor ama 1Mbps upload hızızın standart olduğunu söylemeyip ne kadar download o kadar upload diyor. Ya bizi salak yerine koyuyor ya da kendi bi halttan anlamıyor. Bu yorumları okusa da görse bu power user dediği...
  49. sky_walker

Ubuntu 9.04 Alpha 5 Yayınlandı

Neredeyse bütün linux sürümlerinin yeni versiyonlarını denerim. Ama Ubuntu 8.10 ile başlayan Intel ekran kartlarındaki düşük performans nedeniyle Ubuntu'dan soğudum. 9.04 Beta ya geçince deneyeceğim.
  50. sky_walker

Nokia 5800, iPhone 3G ve Omnia Kapışıyor

Videoda sorun mu var acaba? Bende görüntü gelmiyor sadece ses duyuyorum. Sitedeki diğer videoları sorunsuz izliyorum. Ayrıca belirtmek isterim ki Hakkı Bey ve Berkin Bey ' in sesleri bu tip incelemeler için çok güzel. Teknik bilgileri de olunca zevkle izliyorum her incelemeyi. Edit: Video şu an...
  51. sky_walker

OpenOffice.org Yenilendi.. 3.0.1 - Final

cevabin icin tesekkurler. zaten ben sistemi asagilamadim. zaten olaya sıcak bakmasam o kadar dagitim denemezdim :) hele ki Türkiye gibi adsl hizmeti olan bir ülkede 4gb lik dvd indirmek :). microsoft un 128 mb ekran kartiyla zar zor yapilan islevleri linux sayesinde 32 mb ekran kartiyla...
  52. sky_walker

OpenOffice.org Yenilendi.. 3.0.1 - Final

yukarda da denildigi gibi key bulmak zor degilken ve bir program 2 gune kalmadan kiriliyorken ne gerek var linux'a (simdilik). denemeden konusma diyeceksiniz ama ubuntu, suse, mandriva, pardus, slax dagitimlarini kullandim. kurulum guzel tamam iki tikla program kuruluyor. ama ne kadar ugrasirsan...
  53. sky_walker

Kaspersky, Windows 7'yi Gözüne Kestirdi

adam gibi koruma yapsa microsoft hiç dert olmayacak bize. virus programları yuzunden bazen %50 ye kadar varan performans düşüşleri yaşıyorum :S büyük boyutlu dosya kopyalamak işkence oluyor :S
  54. sky_walker

Kaspersky, Windows 7'yi Gözüne Kestirdi

arkadaslar kaspersky normal kullanımda tabi ki kasmıyor. ama bir exe dosyasını acarken ve ya ağdan dosya transferi yaparken lutfen görev yöneticisinden işlemci kullanımına bir bakarsanız %90 hatta %99 oldugunu gorursunuz. ağdaki bir bilgisayardan bir film çekerken laptop yanacak gibi oluyor...
  55. sky_walker

Windows 7 Zafere Doymuyor

microsoft sana key veriyor. windows 7 nin sayfasına gidip ordan messenger kullanıcı adını ve şifreni girerek alabilirsin...
  56. sky_walker

Windows 7 Zafere Doymuyor

maalesef ben de driver sorunu cektigim icin kaldırdım. ama soyle birsey diyebilirim xp den hızlı falan deniliyor o kadar hic inandırıcı degil. ayrıca o kadar bencmark testi yapmislar. bi kac tanesinde onde cıkmıs win 7. ama soyle birsey xp 12000 puan almıs win 7 12003 gibi. yani aşırı bir...
  57. sky_walker

K-Lite Codec Pack Güncellendi

Media Player Classic Home Cinema + FFDShow + AC3 Filter (Asla kullanmayacağım bazı codeclerin sistemimde olmasına hiç gerek yok. O yüzden paket kurmuyorum.)
  58. sky_walker

Windows 7 Tecrübeleri

iyi hos anlatmissin ama geri uyumluluk diye bişey yok burda. vista capable olan laptoplar için xddm driver bile yok. vga driverla kuruluyor. divx vile izlenmiyor. utanmadan da problemler kısmına yazmıslar boyle bir sorun var diye. o kadar gorselligi yapıyorlar ama dx9 kartları için xddm driver...
  59. sky_walker

Windows 7'yle Intel Uyumu

915 serisinde bırakın aero yu(wddm) xddm driver i bile yok. yani hiçbir 3d uygulama calısmıyor. video oynatma da dahil. yazıklar olsun diyorum baska bişey demiyorum. illa yeni laptop aldırmaya calısıyorlar. windowsun yuzune bakmam daha. bu 2. darbe. laptop alırsam da amd işlemcili alırım. intel...