Arama sonuçlarınız

1. Valiente

Redmi Note 9S almak için beklemeli mi?

Ne alırsın bilmiyorum ama elini çabuk tut..
  2. Valiente

2012 model Renault symbol sence?

Yani Yani yerinde olsam ileride rahat satmak amaçlı küçük , yerine göre güçlü bir japon arabası bakardım.Buna en güzel örnekte Suziki Swift 2007 model civarlarında bu paraya gayet temizini bulabilirsin..
  3. Valiente

50-60 arası çok sıkıntılı resmen araç yok.Bende bu fiyatlar arasi ariyorum.Symbol 0.9 tce var 90 hp kullanan bilgisi ariyorum.Görüntüde bu fiyatlara iyi duruyor.Sizde düşünürseniz 55-60 arasında bakabilirsiniz.Onun dışında ne tür kullancısınız, beklentiniz nedir? Yardımcı olmaya çalışırım..
  4. Valiente

Symbol 0.9 Tce

Bu model hakkında yorumlarınız nedir ?
  5. Valiente

Bahsettiğiniz araba 75 ps ise lütfen baska araçlara bakiniz..
  6. Valiente

Efsane Filmler

Rica ederim iyi seyirler.Hepsi kendi tarzında sağlam filmlerdir..
  7. Valiente

Efsane Filmler

Polar- Blow - Operation Final- Operation Walkry - Kıyamet Yakındır - Veronica - The Hateful Eight - Fractured - Irishman - Kalibre bunlar şuan aklıma gelen değişik tarzda filmler..
  8. Valiente

Efsane Filmler

Bilim kurgu dışında önerebilirimde bilim kurgu genelde izlemiyorum.Platform aklıma geldi.
  9. Valiente

Efsane Filmler

Platform izledin mi ?
  10. Valiente

Redmi Note 8 Pro Kullanıcıları Kulübü

İlk kez lcd ekran deneyimledim gayette memnunum.En azından yanar mı yanmaz mı derdim yok şuanlık.
  11. Valiente

Redmi Note 8 Pro Performans Düşüşü

2 aydır kullanıyorum daha böyle bir sorunla karşılaşmadım.
  12. Valiente

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ısınıyor mu ?

Kalitesiz demek çok saçma biri bilgisayarda Amd diğeri Nvidia.Sd 730 daha pubg de 60 fps oynatamiyor Helio g90t ise 60 fps oynatiyor.O zaman sd 730 daha mi kötü işlemci ??
  13. Valiente

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ısınıyor mu ?

Her telefon gibi üst düzey örneğin Pubg gibi oyunlarda grafikleri zorladiğiniz zaman isiniyor.Şahsi kullanimlarima göre herhangi bir sorun teşkil etmedi.Ayrıca fena şekilde ısındığını düşünmüyorum.Ama oyundan çikinca 2 dk içinde eskisine dönüyor.Daha önce sd 835 ve 845 kullanimlarimda da...
  14. Valiente

En iyi f/p telefonu ?

Yaklasik 1 ay önce aldim hb den 2050 ye geldi.Ara ara takip ediyorum 2300e bile ciktigini gördüm.Şuan talebi fazla diye fiyat arttirimina gitmişler bana kalirsa.
  15. Valiente

En iyi f/p telefonu ?

Hb de 2250 TL
  16. Valiente

En iyi f/p telefonu ?

RN8 Pro 2250 lira olmuş ama bana kalırsa hala fp ürünüdür..Kullanıyorum sormak istediğin varsa yardımcı olurum.
  17. Valiente

S10 Plus vs P30 Pro

s10+
  18. Valiente

Sizce hangisini almalıyım ?

Android telefonlarin bir kisminda işlemci güçlü değilse 4 gb ramli telefonlar 2 sene içinde darboğaz yapmaya başliyor.Bahsettiğin telefonlar hakkinda net bir bilgi sahibi değilim ama neredeyse ayni olduklarini yazdiğindan dolayi 6gb ramli telefonu almani öneriyorum.
  19. Valiente

Siz olsanız hangi telefonu alırdınız?

Iphone 11 Pro Max düşünmeden alırdım.
  20. Valiente

Telefon mu, bilgisayar mı almalıyım ?

12 bine telefonun dan laptopuna kulaklığın dan akilli saatine kadar alırsın.Biraz detayli inceleyip internet mağzalarindan örnek hepsiburada hepsini halledersin.Bir telefona 12 bin vermek senin yaşin için uygun degil keza 4 aylik maaşina karsilik iphone alanlarida anlamiyorum doğrusu..
  21. Valiente

Telefon önerisi verebilir misiniz ?

Hiz, dayanıklılık ve performansta Pro her türlü A51 den iyi. A51 in tek artisi amoled olmasi oda yarin yanar mi belli degil.Kamerasi hakkinda bilgim yok.Muhtemelen tartismaya acik bir konu.Parmak izi kilidi hakkinda Redmi Note 8 prodan daha hizli bir telefon olduğunu ne duydum ne gördüm.Başta...
  22. Valiente

A51 veya XT nin kamerası daha iyidir bilmiyorum velakin Pronun kamerası benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla görüyor.Ekran ise dediğim gibi tercih meselesi 2 yıl kadar Amoled kullandım şimdi LED panel kullanıyorum.Mi9 T neden düşünmediniz ortalama aynı fiyatta ?
  23. Valiente

10 gündür Note 8 Pro kullaniyorum.Acikcasi iyi ki almışım diyorum.Oyun oynuyorsan Pro yu öneririm.A51 ekran olarak Amoled kullanıyor buda tercih sebebi ama mutlaka pil süresi daha iyi olacaktır.XT için biraz beklemenin faydası var diye düşünüyorum.
  24. Valiente

İkinci el S7 Edge alacağım.. Neler önemli

3 sene önceki konuyu neden hortlatırsınız ki ?
  25. Valiente

Hangi oyunu oynuyorsunuz ?
  26. Valiente

Telefon Öneri

Exynos a ısınamadım.Tercihim Xs olurdu.
  27. Valiente

Mi9T Pro ile Rn8 Pro arasında sağlam bir işlemci farkı, grafik kartı farkı var zaten ama gündelikte işinizi çok rahat görecektir.
  28. Valiente

Sizce hangisi

Kullanım alanlarınız nedir? Oyun kamera ekran ? A51 in ekran dışında Rn8 proya karşı bir artısı olduğunu düşünmüyorum.Daha önce Amoled ekran kullandım şuan LCD ekran Rn8 Pro kullaniyorum ve cok memnunum.Belki A51 ekran farkından kaynaklı daha iyi pil performansı verebilir.
  29. Valiente

iPhone 7 Plus mı, Mi 9T mi ?

O bütçeyle Mi9T Pro alabilirsiniz.
  30. Valiente

xr mı 8 plus mı ?

O paraya Xs te alınabiliyor sanırım.Ama biraz daha ekleyebilirsiniz 11 de bulabilirsiniz. 11 yada Xs almanızı öneririm.Sadece 2 si arasından seçim yapacaksanız tabi ki XR
  31. Valiente

1000 lira fark Mi9 T ile Redmi Note 8 Pro arasında varsa kesinlikle Redmi Note 8 Pro almanı tavsiye ederim.2 cihazın Amoled ve LCD ekrandan başka bir farkı yok gibi.Parmak izi okuyucusu önde kamera pop_up diye 1000 lira vermek gereksiz olur.
  32. Valiente

Sizce bana uygun telefon hangisi?

Rn8 Pro
  33. Valiente

Sizde de bir kaç oyun facebook netflix aliexpress gibi uygulamar yüklümüydü ? İlk kez böyle birşeyle karşılaşıyorum :))
  34. Valiente

Teşekkür ederim :) Sizde de sadece Mi Garanti belgesi çıktıysa içim rahatladı.İçinde Evofone Garanti belgesi yoktu.Ayrıca telefonu açtıktan sonra kurulum yaparken Miui 11 olarak geldi. Miui 10u hiç görmedim.Bu durumda kafama takıldı.
  35. Valiente

Arkadaşlar merhabalar.Az önce hepsiburada dan sipariş ettiğim telefon elime ulaştı.Kafama takılan bazı sorunlar mevcut.Bunlardan ilki üzerinde evofone bandrolu varken yırtarak açtım içinden sadece bandrollü Türkiye Xiaomi Garanti belgesi çıktı bu belgenin içinde ithalatçi firma olarak evofone...
  36. Valiente

Akşamlari 3-4 maç Pubg oynuyorum.Başkada telefonda oyunluk bir durumum olmuyor.Umarım memnun kalırım.
  37. Valiente

Teşekkür ediyorum?Uygulama arası geçişlerde donma yaşayanlar varmiş.Sizde sanırım böyle bir durum yok.
  38. Valiente

Herkese iyi forumlar.Yeni Rn8 Pro siparişi verdim, bir aksilik olmazsa yarın elimde olacak.Daha önce yeğenime alacağim için araştirmiştim ama oyun onun için 1.planda olduğundan kendisine hediye olarak Meizu 16th satin almiştim.Elimde ki telefonada babam göz dikince onu kıramadım, mecburen 1.5 -...
  39. Valiente

Maximum 3600 TL'ye telefon önerisi verebilir misiniz ?

O fiyata 4-5 yil sonraki oyunlari en fazla Mi9T pro açar.Kısacası sd 855li bir telefon şart.
  40. Valiente

SE2 beklemeye değer mi , XR almalı mıyım?

Se2 bu sefer cikicak sanirim.Haberler en azından bunu gösteriyor.Fiyatta 399 dolar olursa yaklaşik 4bin liradan satişa cikar.Son nesil işlemci ve güncelleme desteğiyle Xr dan da yaklasik 2-2500 ucuz olduğunu düşünürsek beklemeye değer.Aciliyetiniz yoksa bekleyebilirsiniz.3500-4000 olursa bende...
  41. Valiente

S10 plus vs mate20 pro ?

S10+ diyorum.Kendi açimdan CG6 ve 3.5mm jack olmasından dolayı..
  42. Valiente

Realme XT mı mi 9t mi

XT nin o fiyatı hakettiğini düşünmüyorum.Mi9t daha cazip.
  43. Valiente

Arkadaşlar XR’mı s10e mi ?

S10e XR a rakip olamaz.
  44. Valiente

Uzun Kullanım İçin Redmi Not 8 Pro vs Mi 9t mi?

Stabil deseniz anlayacagimda sd730un performansi nasil daha yüksek oluyor açiklar misiniz ?
  45. Valiente

2000-3000 TL arası telefon önerisi

Arkadaşlar cevaplari yazmiş ek bilgi vereyim; Oyun olarak Pubg oynuyorsan Mi9T de 60 fps yok. Redmi Note8 Pro 60fps destekliyor.
  46. Valiente

Mİ 9T VS V30+

Hayırlı olsun.Kullanırken deneyimlerinizide anlatırsanız memnun olurum.
  47. Valiente

iPhone SE 2 Bu Sene Çıkacak Mı?

Bu fiyatlarda 4.7 inc degilde 5.4 inc A13 işlemciyle Android bırakip Ios a gecerim.
  48. Valiente

Xiaomi Mi9T nasıl?

Mi 8 İthalatci garantili mi oluyor yokda Xiaomi Türkiye garantili mi ?
  49. Valiente

Xiaomi Mi9T nasıl?

Kipalar kapanip Migros olmadi mi ?
  50. Valiente

3500 olursa Türkiyede patlama yapar..
  51. Valiente

Se 2nin fiyati hakkinda bir bilgi var mi ?
  52. Valiente

Hangi telefonu almalıyım?

Ben fiyati sebebiyle mi 9t pro diyorum..
  53. Valiente

Meizu 16th

Yeğenimin ilk amacı oyun olacaktır.Kamera vs gibi özelliklerde almişken iyi olmasini istiyorum tabi ne kadar iyi olabilirse.Bu arada 2.el olarak ayni fiyattan OnePlus 6t buldum sizce daha iyi olabilir mi?
  54. Valiente

Meizu 16th

Bu telefonun android güncellemesi dışında kötü bir noktası var mı ? Flyme arayüzü sizce nasıl?
  55. Valiente

Meizu 16th

Sizce alınmalı mı yoksa herkesin övdüğü Redmi Note 8 pro mu almak mantıklı olur.
  56. Valiente

Meizu 16th

Android 9 mu peki ?
  57. Valiente

Meizu 16th

Merhabalar meizu 16th model telefonu yeğenime hediye olarak almak istiyorum.Kendisi Pubg,Call of Duty gibi oyunları severek oynuyor.Bu telefonda ise 6gb ram ve sd845 bulunmakta.Ama Meizu ile alakalı hiçbir bilgim yok.Bu telefonu kullananlar veya telefon hakkında genel bilgisi olan arkadaşlar...
  58. Valiente

Se 2 beklemektense 8 plus a hiç bulaşmadan direk XR almanızı öneririm.
  59. Valiente

Mİ 9T VS V30+

Hayırlısı olsun.
  60. Valiente

Mİ 9T VS V30+

1.5 yıldır v30+ kullanıyorum.V30+ Daha güçlü işlemci Sd835 daha çaliştiramadiğim ve kasma donma yapan bir oyunla karşilaşmadim,arka kamera v30+da gerçekten çok iyi.Ön kamerada ise çoğu telefon v30dan iyidir.Ses konusunda zaten Lg nin üstünde bir marka olduğunu sanmıyorum.Kendi orjinal kulakliği...
  61. Valiente

3500-4000 liraya telefon önerileri

Herkese merhabalar.Bu fiyat bantlarında 2.el veya sıfır olarak işlemcisi ve hızı iyi olan kronik sorunu olmayan telefon önerileriniz nelerdir? Özellik sırası olarak güç,arayüz,kamera olarak seçim yapabilirim.İos Android farketmeksizin tüm önerilere açığım.
  62. Valiente

iphone 11 almak mantıklı mı

Yeni bir deneyim kazanmak,farklı bir işletim yeni bir dünya için Note 10 gibi cihazlara geçmek belki mantıklı olabilir de Iphone 10 dan 11 e geçmenin mantıklı açıklaması yok diye düşünüyorum.
  63. Valiente

Lg v30 plus mu a50 mi

A50 mi hani şu Corilla glass 3 ve plastik olan telefon?? Bu 2 si arasindan gözüm kapali v30+ seçerim.Son güncellemesi Android 9 olsada, ön kamerasi işiksiz ortamda kötü olsada A50 ile v30+ karşilaştirilacak telefonlar değiller.Bu 2 si arasında kesinlikle v30+ belki başka telefon düşünürsen...
  64. Valiente

Kablosuz kulaklık tafsiyesi(QCY T1C /T1C PRO-QCY T2C)

Orda QCY T1 Pro T1C ve T2C modelleri var. Ben QCY M1 Pro düşünüyorum.Kendileri şirket olarak video yapmiş.Keşke kullanan birileri olsada yorumlasa iyi olurdu.
  65. Valiente

Kablosuz kulaklık tafsiyesi(QCY T1C /T1C PRO-QCY T2C)

Qcy m1 Pro tavsiye eder misiniz ? Alıcam alamıyorum kararsızlıktan Aptx destek ne gibi fayda sağlar kulaklıkta ?
  66. Valiente

2300 tl'ye lg v30 plus 128 gb alınır mı

Kendim kullanıyorum öneririm.Pil konusunda nedir nedendir bilmiyorum ama sd 835 ve 3300 mah pil performansı beni tatmin ediyor.Ön kamerası sayısal olarak iyi değil ama gün işiğinda çekeceğin resimler seni üzmez.Arka kamerası bana kalırsa çok iyi kaç aydır kullanıyorum hala birşeyler keşfediyorum...
  67. Valiente

İnternet üzerinden telefon alınır mı

Baştan beridir konu özeti Aras kargo ve siz hala o kadar gereksiz kelimelerle uzattınız ki anlam veremedim.Son yazımda sorduğum tek soru hangi kargo ve sizin yazınız benim sorumla o kadar alakasız ki sonunda "sorunuza cevaben" diye Allahtan belirtmişsiniz.Benden bu kadar.Sonrasında konu gereksiz...
  68. Valiente

Hepsiburada dan yaptiğiniz alişverişte hangi kargodan memnun olmadiğinizi söyleseydiniz demek istemiştim.Hepsiexpress konusunu dile getirken bu duruma istinaden yazı yazdım.Siz hangisini tercih ettiğinizi söylemişsiniz.Hepsiburada alişverişinde Hepsiexpress ile almadığınız ürün size hangi...
  69. Valiente

Anlaşmalı olduğu kargo şirketi diye belirtseydiniz,bende böyle bir cevap yazma gereksinimi duymazdım.Çünkü yaklaşık son 1 yıldır 10 bin liralik bir alişveriş yaptim.Kargo konusunda sıkıntıyı bırakınız,kendim bu kadar sağlam getirebilirmiydim bilmiyorum.SSD konusunda fiyat belirtme amacım...
  70. Valiente

Amazon Türkiyede bu işi beceremedi diyen bir çok insan var.Siz Hepsiburadanin kendi satmiş olduğu ürünü hiç aldınız mı? Almamış olmanız lazım ki HepsiExpress e laf etmişsiniz resmen.Ayrıca sizin gibi 300 liralık Ssd değilde 3bin liralık telefon aldım.Ben çok memnun kaldım.Hem kutunun...
  71. Valiente

Tek adres Hepsiburada reklam olmasın.
  72. Valiente

QCY M1 Pro vs Huawei Sport lite Am61 BT Kulaklık

Teşekkürler dostum, demek ki Meizu dan vazgeçmem gerekiyor.
  73. Valiente

QCY M1 Pro vs Huawei Sport lite Am61 BT Kulaklık

2 kulaklık arasından hangisini önerirsiniz.Meizu Ep51 veya 52 de olabilir.Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  74. Valiente

Kz Kulaklık Tavsiye

Kz markasını kullanıpta önerebileceğiniz modeli var mı ?
  75. Valiente

Note 9 vs iphone 8 plus

S pen kullanicaksaniz Note 9 eğer kullanmayacaksanız s10 tercih edebilirsiniz.
  76. Valiente

Samsung galaxy a50 aldım

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
  77. Valiente

Ek tercih...

Daha uyguna daha iyisi varken neden S8 Plus ? S9 önermiyorum alıcaksanız plus modelini alınız.Şahsen s9+ almaktansa p30 alırım. Şahsi fikrim..
  78. Valiente

LG G7 kulaklık performansı ??

Kardeşim Lg v30+ kullanıyorum.Ses gerçekten muazzam.Arkadaşin G7 si var onda da dinledim, aynı sesi alıyorum.Tabi hopörlörden dinleyince onda ki ses çok daha iyi.Eğer müzik dinlemek senin için önemliyse aradiğin telefon G7 olabilir.
  79. Valiente

Huawei p30 hayranlığı nereden geliyor?

Ben alırken telefona 2 yıl biçtim. 1.yılını bitirdim.İster Android Q alsin ister almasın.Benim için sıfır sıkıntı.
  80. Valiente

Huawei p30 hayranlığı nereden geliyor?

Lg v30+ alırım.5500 tl cebimde kalır.
  81. Valiente

LG g7 hayranlığı nereden geliyor?

Eline, emeğine sağlık
  82. Valiente

Şaka Gibi! Galaxy A80 6000 Tl Ne Düşünüyorsunuz? Alınirmı?

Buna bu parayı veren net gerizekalıdır.Kusura bakmayın !
  83. Valiente

iPhone 7 mi s9 mu?

P20 dediğiniz telefon sıfır şekilde 3900 lira gözükmekte,400 lira daha koyup p30 almak varken siz bilirsiniz.Diyecek pek birşey yok.
  84. Valiente

iPhone 7 mi s9 mu?

2 side alınmaz.600 lira çıkıp p30 alabilirsin yada G7 alıp 600 lira cebinde birakabilirsin. 1562712269 700 de olabilir fiyata şimdi baktım.
  85. Valiente

P30 mu s10 mu

4 bin liraya telefon alacak olsam hiç fazlasını vermeden direk p30 alırdım.
  86. Valiente

Huawei...

4000 e kesinlikle alınır.Fiyatta indirim varken kaçirma derim.
  87. Valiente

Huawei...

Biraz ekleyip direk Kristal beyaz p30 miss
  88. Valiente

Eski amiral gemisi mi yeni kompak mi

Sıfır v30+da düşünebilirsin.Ama bu yazdıklarından temiz bi mate 10 pro daha mantıklı bir seçim olur.
  89. Valiente

Telefon önerisi

Kullanım öncelikleriniz neler? Bütçeniz nedir ?
  90. Valiente

Note 5ten sonra iPhone 8 plus?

2.el 3bin lira olan 8 plustan hayır gelmez.Mutlaka ve mutlaka sıkıntılıdır.Dikkat ediniz.
  91. Valiente

X mi9-H mate 20 pro-s10-s10e

Pil ve kamera başlica istekleriniz olduğundan Mate20 pro diyorum.Leica lens ve daha iyi batarya sebebiyle bunu söylüyorum.Garanti sizin için ne kadar önemli bilmiyorum ama OnePlus 7 Pro yuda inceleyebilirsiniz.Kendim s10 u tercih ederim ama pil ve leica lensli mate 20 pro sizin istediğiniz...
  92. Valiente

Xiaomi Mİ 9 mu ? Huawei P 30 mu ?

Mi 9
  93. Valiente

Apple?

Arkadaşların Ayfon fanları sanırsam.Elinizde s10+ mevcutken tam olarak Xs in yapipta sizin yapamadiginiz nedir? Bu arada Apple bende severim.Ama günümüz şartlarında satın almak için mantıklı açıklaması yok diye düşünüyorum.
  94. Valiente

Mate10Pro mu Lg G7mi?

Sıfır G7
  95. Valiente

telefon seçimi

1.Redmi Note 7 2.GM 9 Pro 3.Kararsız kaldım 2500 fiyata cikilirsa v30+ 2800 e cikilirsa G7 4bin küsürüm varsa Mi9 alırım.Bi tık üstüne Op7 Pro, eğer bütçe sorun degilse Xs e kadar yolu var.
  96. Valiente

samsung galaxy a50 vs lg v30 plus

V30+
  97. Valiente

Bunlardan hangisi?

OnePlus 6T bu saydiğin telefonlarin hepsinden daha iyi bana göre.Özellikle Mi 8 den çok daha kaliteli bir telefon.Kamerası dayanikliliği CG6 olması başlica daha iyi olduğu konular.Ayrıca S9 olus a göre 1 güncelleme daha fazla alır diye düşünüyorum.Biri 8 ile çıktı biri ise 9.Ben tercihimi OP 6T...
  98. Valiente

2200 TL - 3000 TL Bandında telefon önerileri ?

2800 G7 2100 Redmi Note 7 Bu fiyatlardaki en iyi telefonlar.
  99. Valiente

Telefon Seçimimde Çok Karasızım Yardım!

Her özelliğiyle G7 bulunmaz nimet.
  100. Valiente

Kronik Sorunsuz Telefon

Mi 9 diyorum.
  101. Valiente

3300 TL telefon yardım

İnternetten güvenli şekilde 2800 liraya G7 sipariş edebilirdin.Ama imkanım yok dediğinden,senin için 5 dk büyük mağzalarda fiyatları inceledim.3300 liraya alabileceğin bana göre hiçbir telefon yok.Resmen insanları sömürüyorlar.Orta sınıf eski nesil işlemcili telefonlar bile 3000 liraya...
  102. Valiente

Telefon önerileri

Pixeli geç OnePlus 7 proyu incele.Seçenekler 2 farklı işletim sistemi.Ama Androidde kesinlikle Op7 pro
  103. Valiente

Çentikli Telefon Önerisi

G7
  104. Valiente

3000 TL Telefon Önerisi

G7
  105. Valiente

S7 Edge'den Note 9'a Geçilir mi?

S-pen kullanmayacaksanız S10, Mi9, OnePlus 7 Pro inceleyebilirsiniz.
  106. Valiente

S7 Edge'den Note 9'a Geçilir mi?

Her yönden geçilir neden geçilmesin.S pen hayatınızda önemli bir yer kaplıcaksa zaten Note 9 mükemmel bir telefon.Aksi taktirde S-pen sizin için önemli değilse daha ince ve daha iyi telefonlar mevcut.
  107. Valiente

Telefon Seçimi

Sakın İphone 6 alayım diye aklından geçirme.Bütçeni söyle yardımcı olalım.Uygun fiyatlara gerçekten iyi telefonlar var.
  108. Valiente

HANGİSİ iphone xs max / huawei mate20x / op7 pro ?

Ios tercih edicekseniz Xs Max Android tercih edicekseniz Op7 pro Bir telefona o kadar para vermek bana saçma geliyor.Şahsen Op7 pro alıp keyfime bakardım.
  109. Valiente

Pembe Telefon Önerilerinizi Alıyorum

Mi 9 rengi gerçekten güzel ama her ne kadar huawei sıkıntılarda olsada p30 kristal beyazda gerçekten efsane diye düşünüyorum.
  110. Valiente

5000 TL Telefon önerisi

64 gb versiyonunu 4700 e hepsiburada dan alabilirsin.Saticisi hepsiburada olduğu sürece gönlün rahat olabilir.Şahsen kendim alırdım.
  111. Valiente

Pembe Telefon Önerilerinizi Alıyorum

Kırmızı veya pembe olmak zorunda mı ? Yoksa yenilikçi renklere açıkmısınız ?
  112. Valiente

Oyun için en iyi telefon

Garanti konusunu bilemem velakin bence One plus 7 pro
  113. Valiente

6s plus mı a70 mi

3500 liraya bu 2 cihazdan daha iyi telefonlar var.Ben G7 öneriyorum.Pubg de en iyi şekilde oynarsınız.Kaliteli resimde çekersiniz.Minimum 3 yılda sıkıntısız kullanırsınız. 1561121314 + olarak kalan parayla çok iyi aksesuar alırsınız.
  114. Valiente

Kasma sorunu bilgisi olanlar yazsın

Muhtemelen oyunun optimizasyonu ile ilgilidir.Yeni güncellemeyi beklemende fayda var.Aksi taktirde geliştiricilere mail atmanı öneririm.Son çare Apple ile görüş 5bin lira para verdik oyun kasıyor dersen mutlaka yardımcı olurlar.
  115. Valiente

Kullanılır mı?

S-pen kullanmayacaksan kesinlikle gereksiz olur.Daha iyi telefonlar mevcut.
  116. Valiente

S6 edgemi iphone 6 mı

2side alınmaz artık.Biraz daha para biriktirip yeni model, orta segment telefonlara yönelebilirsin.
  117. Valiente

Huawei P30 düz modeli mi ? Mate 20 pro mu ?

P30 Kristal Beyaz kesinlikle..
  118. Valiente

mi9 vs s10e

Garanti sorun teşkil etmiyorsa; CG 6 olması, daha iyi bir işlemci bana göre diğer en önemli özellik daha şık olması.Belki eksileri suya, toza dayanikli olmaması , ois olmaması ve başka şeyler olabilir.Ama o kadar para verdikten sonra en iyisinden sd 855 li telefon kullanmayı Exynos işlemcili...
  119. Valiente

LG G7 ThinQ 64 GB alınır mı?

Ben v30+da takılma yaşamiyorum.Sd 845li telefon nasıl takılma yaşar.Hamamda pubg atıyorsa anca işlemci cayır cayır yandığından takılabilir.Yoksa takılması çok saçma bir olay.
  120. Valiente

mi9 vs s10e

Bana kalırsa her türlü mi9
  121. Valiente

2500tl bandında lg v30+

2500 ün üzerine çikamiyorsan ve düşük ışıkta ön kamerayı kullanmazsan,her konuda v30+ çok iyidir.Kendim kullanıyorum sormak istediklerine cevap verebilirim.
  122. Valiente

Telefon Önerisi

3500 mah diye S9+ alma.Ekran süresinin G7 den farki yok.Pili hiç iyi değil S9+ların.G7 de iyi sayılmaz.Arasında ucuz olan G7 yi bana göre daha mantıklı.Kalan parayla birçok şey yapılır.Aksesuar alıp 3-4 günlügüne tatile bile çıkarsın.
  123. Valiente

vatandan 2000-3000tl arası telefon önerisi

Hepsiburada kendi saticisi ve Bittibitiyor saticisindan alabilirsin.
  124. Valiente

k20 pro resmi satışa ne zaman çıkar

K20 pro Lg g7 ye göre pahalı bir telefon olacaktır.Haliyle daha iyi özelliklere sahip.Foyat bakınından bugün 2800 lira olan G7 bana göre rakipsiz.
  125. Valiente

7000TL Telefon Önerisi?

Op 7 pro alıp keyfine bak.
  126. Valiente

Hangi Telefonu Almalı?

Mi mix 3 değilde Mi9 direk alınır.Şahsi fikrim.
  127. Valiente

gm 9 pro mu redmi note 7 mi

Redmi Note 7
  128. Valiente

İphone Xs vs. S10 Plus

Xs
  129. Valiente

Trendyoldan telefon

Telefonu hangi özelliği için alacaksınız ? Oyun oynayacaksanız (Pubg) kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  130. Valiente

iPhone 8 Plus alınır mı ? Herkes fikrini yazarsa sevinirim

Her ne kadar cihazin işletim sistemi,kamerasi ve diğer özellikleri iyi olsada 2019 senesinde o ekran kasa oranına o kadar para vermek mantıklı gelmiyor.Arkası parlak olması seni cezbetmiş ama telefona 6bin lira verip kapsız kullanacağım diyorsan sen bilirsin.Ben 2500 liralik telefonu kapsız...
  131. Valiente

S9+ Alınır mı ?

Doğru söylüyorsun.Ben çentikli ekran sevmiyorum diye v30+ tercih ettim.Ön kamera bana yetiyor zaten.Pilde nazar değmesin 10 numara.Arada pubg atıyorum hiçbir sıkıntı çekmedim.2 yıl sonra değiştiririm diyordum ama bu şekilde gittiği sürece 3 senesi var gibi duruyor.
  132. Valiente

Samsung A9 mu LG G7 mi ?

Her türlü G7 A9 resmen şekil itibariyle takoz gibi.Şahsen almam.
  133. Valiente

S9+ Alınır mı ?

Şahsen g7 alırdım.1000 lira fark edecek birşeyde olduğunu sanmıyorum.İçinde rahat eder.M.Ö LG telefon alıpta LG den uzak dur diyen kişiye aldırış etme.Beğendiysen rahatça alabilirsin.Ne v30 nede g7 den kimse şikayetçi olmuyor.Eski zamanlarda g2 g3 g4 kullananlar dert yanıyor.Uzak dur...
  134. Valiente

1500TL Bütçe Telefon Önerisi

İnsanlar açtığınız konuya cevap vermek zorunda değil.Sizi (insan) yerine koyup cevap verenlere daha derli toplu kelimelerle cevap vermenizi öneririm.Yaptığınız yanlış !
  135. Valiente

telefon önerisi

Bütçe arttırma durumunuz yoksa; Uygun fiyatta LG G7 inceleyebilirsiniz. Onun dışında kameranın iyi olması açısından S9 ve p20 bakabilirsiniz.Ama bu modellerde Plus ve Pro modelini öneriyorum.İlerisi için daha iyi olacaktır.Plus ve pro modellerinde fiyatlar 4bin üstü bunuda belirteyim.Ayrıca...
  136. Valiente

iPhone 6S Plus alınır mı?

Çentikli ekran seviyorsanız G7 daha iyi bir seçim olacaktır.Ben hem sevmiyorum,hemde v30+ estetik açısıdan daha çok beğendiğimden böyle bir seçim yapmıştım.
  137. Valiente

Lg v30 Oled ekran G7 İps ekran.Oledin avantajı daha iyi pil tüketimi olması olabilir.Dezavantajı ekran yanması olabilir.Ama ben artık Lg nin böyle durumları G6 dan itibaren aştığını düşünüyorum.
  138. Valiente

2sinin ekranıda bana kalırsa çok iyi.
  139. Valiente

V30 u ben kullanıyorum.Gündüz çekimi ön kamera orta düzey çekiyor.Arka kamerası bana kalırsa çok iyi.Diğer özelliklerini saymama gerek yok.Ama daha güncel olan G7 yi seçebilirsin.Batarya performansı g7 den çok daha iyi onuda söyleyebilirim.Başka soracağin birşey varsa yardımcı olabilirim.
  140. Valiente

2500 tl civarı öğrenci telefonu

Pubg oynayabilecegin bir cihaz ariyorsan sd 835 veya sd845 li bir telefon alman gerek.Arkadaşta A9 var 3bin lira para verdi.Pubg oynarken telefon takiliyor.Ayarlarında Aşırı ayarı bile yok.Pil daha iyi olsun istiyorsan V30 daha iyi ön kamera diyorsan G7 seçmelisin.Oyun içinse 835 ile 845...
  141. Valiente

2800 e bi G7 al keyfine bak
  142. Valiente

2500 civarı 3000 i Geçmeyecek Telelfon onerisi

K710 işlemcili telefonu,güncelleme konusunda Allaha emanet olan bir huawei modelini G7 ye öneren akıllara bundan sonra ki yaşamlarında mutluluklar diliyorum.
  143. Valiente

4000-5800 arası telefon önerisi yaparsanız çok sevinirim

Apple XR Android OP 7 Pro
  144. Valiente

Sizce hangisi?

Op 7 pro çok iyi telefon
  145. Valiente

Trendyol ve ePTT de ucuz olması?

İnternetten telefon satın alacaksanız satıcısı hepsiburadanın kendisi olmak şartıyla öneririm.
  146. Valiente

2500 TL ye telefon önerisi

Çoğu telefon gibi gece selfie çekimine uygun değil.Ama gün ışığında gcam uygulaması yüklemediğim halde memnunum.Gece iyi bir ışık yakalarsanız orta düzey fotoğraf elde edebilirsiniz.Arka kamerası bana göre muazzam ? O konuda hakkını vermem gerek.Pil konusunda başarılı buluyorum.Tasarımın şık...
  147. Valiente

2500 TL ye telefon önerisi

V30+ veya G7 kesinlikle V30+ kullanıyorum.Sormak istediklerin varsa yardımcı olurum.
  148. Valiente

Iphone 7 plus alınırmı

Biraz daha fiyat yükseltip mükemmel android cihazlara yönelebilirsin.
  149. Valiente

Tüm telefonlar 1 Türk lirası...

2 lira verip çıkmayan Note 10'u ön sipariş yaptırıp beklemeye geçerdim.
  150. Valiente

telefon önerisi

2 side değil o fiayata mi mix 3 diyorum. 1559478302 Bulunursa mi 9
  151. Valiente

Iphone 8 64 GB vs 7 plus 128 GB

8 in eksiği çok özellikle pili sıkıntı.O fiyatlara çok iyi Android cihazlar var.Ama ios kullanacaksan bi şekilde Xr ekran sorun değilse minimum 8 plus diyorum.Ama tercihin bu yazdığın 2 si arasında ki olacaksa ben Pil konusuyla beraber İphone 7 plus diyorum.
  152. Valiente

Xs mi s 10 plus mı s10 mu

Ben Xs ve s10 tercihlerinde Xs in tek bir yönden alınabileceğini düşünmekteyim.Bu konuda bana kalırsa gayet önemli.Apple marka aldıktan sonra piyasası kolay kolay erimiyor.Ama hangi marka android cihaz alınırsa alınsın bir şekilde belli bir süre sonra ölüyor.Ben aldığım telefona 8 ay oldu...
  153. Valiente

4- 6 k bütçe

Note 10 beklenebilir.Yoksa s10 plus
  154. Valiente

64 gb yeterli mi ?

Minimum 64 yeterli.128 kullanıyorum istesemde dolduramam gibi geliyor.
  155. Valiente

s10 iphone8 plus

Hayatının diğer kısımlarında Apple ürünleri kullanmıyorsan s10 tercihi daha mantıklı olacaktır.
  156. Valiente

Gerçekten sd855, sd845'li cihazlara gerek varmı?

Evet g7 den bahsediyorum nedir komik olan ?
  157. Valiente

LG G7 vs A70

G7
  158. Valiente

Kardeşim yazarken doğru düzgün yazacaksın o zaman.İşlemcisi yüzünden 5-6 bin vermek ne kadar doğru demişsin.Bende sana 2800 liraya o işlemci var kim niye işlemcisi 845 diye 5 bin lira para versin anlamında yazı yazmışım.Bahsettiğim telefonun kötü özelliği bile yok.2800 liraya 845li her konuda...
  159. Valiente

Sd 845 li telefon 2800 liraya bulunuyor.5 bin liraya kim neyi alıyor ??
  160. Valiente

3000-3500 TL Telefon Önerisi

Arkadaşlar gerekli cevabı vermişler.
  161. Valiente

2800-3500 fiyat bandından telefon?

G7 al kalan parayla aksesuar alırsın.Aksesuarın varsa 3 gün 4 gece tatil yaparsın.
  162. Valiente

2.000 - 3.000 TL arası Telefon Önerisi

Kamera,işlemci,ses ve dayanıklılık dahil üzmez.Pil biraz düşük ama sorun teşkil etmez.Bu özelliklere başka bir telefon yok.Türkiye garantili olmasıda önemli bir durum.
  163. Valiente

G7 nin tek eksik yönü pil sayılabilir.Onun dışında bu fiyat segmentinde hepsini çifter çifter tokatlar.
  164. Valiente

G7 NET
  165. Valiente

hangisini önerirsiniz?

One plus kesinlikle
  166. Valiente

Iphone XR mi yoksa iphone 8 plus mi?

Xr mantıklı olandır.Şahsen ben Xr ı çerçeve ve ele tutuş açısından beğenmiyorum.Ben olsam 2sinide almazdım.
  167. Valiente

Lg g7

G7 şuan ki fiyatiyla rakipsiz diye düşünüyorum.Pil düşük olması çok iyi olduğu özellikleri gölgede bırakmamalı.V30+ 2017 Ağustos çıkışlı olmasına rağmen 2018 Ocak sonu Türkiyede satışa çıkan bir telefon. Her halde 2 sene bile olmamiş siz 3 sene oldu demişsiniz yanlışınız var.Bu ay yada Haziranda...
  168. Valiente

3 telefon arasında kaldım

Kesin ve net olarak G7
  169. Valiente

Telefon önerisi herkes fikrini söylerse sevinirim

Aynısını bende diyorum. S9 ALINMAZ
  170. Valiente

Bataryadan kırpılması yeterli zaten 3500 mah nerede 3000 mah nerede ? Tek kameralı bir telefon ve 3000 mah S9 4bin lira fiyatı var. 1000 lira uyguna ondan iyisi var G7. Nereden bakarsan bak G7 daha mantıklı.1000 lira fazla verip daha iyi olmayan bir telefon alacaksam evet bu kesinlikle s9 dur.
  171. Valiente

1600 civarı telefon tavsiyesi danışma

P smart 2019 bulunmaz mı ? Gm 9 pro yu neden eledin ?
  172. Valiente

5000 TL'ye kadar telefon önerileri

Mi 9
  173. Valiente

S9 dediğin telefon bir çok yönden kırpılmış bir telefon.Neresinden başlasam bilemedim.O fiyata farklı tercihlere yönelmen daha doğru olacaktır.Hepsiburada dan uyguna alışveriş yapabilirsin.Ben 8 ay önce telefonu oradan aldım.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
  174. Valiente

Bedavaya g7 dururken 2 sinide almam hele hele düz s9 Allah korusun.
  175. Valiente

Mate 20 Pro mu Mi 9 mu?

Mi 9 piyasadaki çoğu telefona fiyat ve özellikleriyle kafa tutar.
  176. Valiente

2200 tl telefon önerisi

Bulursan 100-200 fiyat farkı v30+dan şaşma üzülmezsin.
  177. Valiente

p30 pro vs s10 plus

2sininde birbirine üstünlük kurduğu konular var.Ama şahsi seçimin s10+ olurdu.
  178. Valiente

Lg g7 hakkında görüşlerinize ihtiyacım var

2800 liraya alabileceğin en iyi telefondur.LG alınmaz diyerek boş konuşan insanların yorumlarına takılmamanı öneririm.Bende LG kullanıyorum gayette memnunum.
  179. Valiente

Meizu 16th alınır mı?

2 kere telefon aldım yaklaşık 6bin lira, herhangi bir sıkıntı yaşamadim.Satıcı hepsiburada olarak.Piyasaya göre çok daha uygun oluyor.
  180. Valiente

Mi 9 veya P30 Pro

P30 pro Türkiye garantili diye 1000 lira farka değer diyordum ama sanırım 4000 liraya mi9 daha mantıklı.5500 e dediğiniz gibi gelse 1500 liralik bir farkı kesinlikle yoktur.Ben olsam 4000 liraya mi9 u alırdım.
  181. Valiente

Meizu 16th alınır mı?

Hepsiburada dan G7 yi gözün kapalı alabilirsin.
  182. Valiente

Mi 9 veya P30 Pro

Arada sizin bahsettiğiniz gibi 1000 lira fark varsa değer diye düşünüyorum.Ama benim baktiğima göre 2000 lira fark var.
  183. Valiente

telefon önerileri

2 sinin arasında her konuda çok fark var.Bütçenizi söylerseniz önceliklerinizle beraber daha net bir sonuç alabilirsiniz.
  184. Valiente

Telefon alıcam 4000TL bütçede önerir misiniz ?

1 sene kullanicaksan en az zarari iphone dan yaşarsin bi 8 bulursan arkadaşin dediği gibi yeterli olur.
  185. Valiente

Merhaba huawei p20 promu alsam iphone xr mi

Xr
  186. Valiente

Hepsiburada Telefon Almak Hakkında

Satıcı kim oda önemli.Ama tercihini hepsiburada dan kullanman senin için iyi olur.
  187. Valiente

İPHONE 7 plustan İPhone 8 e gecilir mi?

Hayır geçilmez.
  188. Valiente

A50 mi 7 plus mı

7 plus aldin mi satarsin A50 alirsan çöp olana kadar beklersin.
  189. Valiente

a50& lg g7 thinq

Kesinlikle G7
  190. Valiente

Iphone 7 plus vs iphone 8

İmkan varsa minimum 8 plus eğer yoksada 7 plus ve 8 fiyatlarına daha iyi android telefonlar mevcut kafadan 4 sene en iyi sistemle iş görürsün 4-4500 fiyatlariyla..
  191. Valiente

3 telefon arasında kararsız kaldım

Honor Play
  192. Valiente

2500-3000 TL Telefon Önerisi

2900 e satılan G7 o fiyatta olanların hepsinden iyidir. Türkiye garantili , cg5 li, iyi kameralı + sd 845li bir telefon.3000 mah biraz düşük ama oda çokta sıkıntılı bir olay değil.Özellikle oyun oynamadiğinizi belirtmişsiniz.
  193. Valiente

2000-3000 TL arası telefon önerisi

3000 mah düşük gelebilir ama 2800 fiyatiyla G7 çok mantikli bir secim. Sd 845 li garantili ccg5 li ve ses konusunda neredeyse ilk sıralarda olan bir telefonu tercih etmek doğru olacaktır.İleride powerbank ile kullanirsin çokta sıkıntılı bir durum değil.
  194. Valiente

2000₺-2750₺ Fiyat Bandında Telefon Önerisi

G7 2800 tl
  195. Valiente

Telefon önerisi

Lg g7 2800 liraya düşmüş kacirilmaz.
  196. Valiente

İkilemde Kaldım

Aradığın özelliklere göre G7 tam sana uyacaktır.Tek eksiği pilin biraz düşük olması.Onun dışında garanti, ekran, parmak izi, ses vs konularda istediğini bulursun.Bende LG kullanıyorum gayet memnunum.
  197. Valiente

Xr den p 30 gecis

Xr dan s10 plusa gecilir mi desen bir ihtimal anlayacağimda p30 a geçmek çok saçma..
  198. Valiente

Honor play 1500tl sıfır

Zaman kaybetmen hata 1500 liraya bedava.O fiyata daha iyisi yok.
  199. Valiente

P20 pro mu Mi9 mu ?

Tabi ki mi 9
  200. Valiente

S9+ Hala alınabilir bir telefon mu?

Arkadaşlar gerekli cevapları vermişler.
  201. Valiente

Maksimum 3500 Tl'ye en iyi kameralı telefon önerisi?

Mi 8'in bu konuda daha başarili olacağini düşünmekteyim.Garanti önemli değilse mi 8 mantıklı.Garanti önemliyse uygun fiyatiyla g7 gayet iyi ama tek sıkıntısı 3000 mah pili olması.Bu konu can sıkabilir.
  202. Valiente

Mate 20 Pro VS Mate 10 Pro

Garanti sorun değilse ve tek isteğin oyun odaklıysa mi mix 3 fazla fazla yeter.
  203. Valiente

Maksimum 3500 Tl'ye en iyi kameralı telefon önerisi?

Mi 8 G7 ve Mate 10 pro senin için 3 seçenek.
  204. Valiente

Note 9 vs mate 20 pro vs s10 plus hangisini almalıyım

Her yönüyle s10 plus
  205. Valiente

3000 TL ayırdım telefon önerisi istiyorum..

Yanımda powerbank ile gezerim diyorsan g7 al fiyatida düştü.Diğer bir seçenek meizu 16th olabilir.
  206. Valiente

S10+ P30 pro

Performansına zaten diyeceğim bir kelime yok.Bana kalırsa ekran çerçeveleri hoş ve estetik durmuyor.
  207. Valiente

S10+ P30 pro

S10 plus
  208. Valiente

S10+ P30 pro

Onunda ekran çerçevesi M.Ö gibi duruyor.
  209. Valiente

PUBG Mobil İçin Telefon Tavsiyesi

Kesinlikle meizu x8 ama vatanda stoklarda 2000 liraya v30 bulursan hiç beklemeden al.
  210. Valiente

LG G7 vs Xiaomi Mi 9

Mi 9 her açıdan g7 den iyidir.
  211. Valiente

En İyi Telefon

Sorduğum soruya cevabı alamadım.Soruya soruyla karşılık vermek yerine cevap verseydiniz daha iyi olurdu.Konu çok uzayacak belli oldu.
  212. Valiente

En İyi Telefon

Hayranlık başka birşey , hakkı olana hakkını vermek çok başka birşey.Övündüğün marka Türk malı bir markada ben mi bilmiyorum? Aydınlatır mısın? Yoksa bu yazıdan başka anlamlar çıkaracağım.
  213. Valiente

En İyi Telefon

Ayfonu çıkarıp anket yapsan daha makbule geçerdi.
  214. Valiente

Iphoen XR sıfır fiyat mı XS MAX ikinci el mi?

Samsung yazısını görene kadar herşey çok güzeldi.
  215. Valiente

64 GB 6S mi 32 GB 7 mi?

32 gb hafızanın elle tutulur hiçbir yanı yok.Şahsi fikrim minumum 64 gb telefon.
  216. Valiente

Max. 3500TL bütçeye uygun telefon önerisi

Aldığından beri aynı durumdan muzdarip,sosyal medya dışında telefonu kullanmıyor.
  217. Valiente

Vatanda v30 2000 lira gösteriyor.Eğer bulunursa o fiyata kesinlikle almanı öneririm.Tek eksiği ön kamera olabilir.Ama bana yetiyor.Bataryası ve arka kamerasına söylenecek söz yok.CG5 olmasıda güven veriyor.
  218. Valiente

Lg v30 plus alayim mi

11.18 den beri kullanıyorum.Herhangi bir sorunla karşilaşmadim.
  219. Valiente

iphone 7 siyah mı yoksa silver mı alınmalı

Kesinlikle siyah
  220. Valiente

Lg v30 plus alayim mi

Kendim v30 kullanıyorum.Önerebilirim ama daha iyi özellikli telefonlarda o fiyata bulunabiliyor.Ben çok memnunum.Asus zenfone 5z inceleyebilirsin.
  221. Valiente

5z öneririm.V30 almadan önce düşünüyordum.Ama o zaman gereksiz bir fiyati vardi 3700 lira gibi.Bu arada g7 kesinlikle tavsiye etmiyorum.Çok yakın bir arkadaşım kullanıyor.Bataryaya küfür etmediği gün yok.Telefonu nerede görsem şarja takılı oluyor.Şuan 2800 liraya 5z tek kelimeyle çok iyi ? Bu...
  222. Valiente

Türkiye Garantili 2000-3000 tl arası telefon önerileri

3100 tl fiyatıyla Türkiye Garantisiz 64 gb Mi8 almak yerine Türkiye Garantili Meizu 16t tercihim olur.Ama v30+ 2700 lira, konuyu açan kişinin fiyat segmentinde daha düşük bütçeyle tercih edebileceği bana kalırsa kusursuz bir telefon.Tek eksiği ön kamera ama bana yeterli geliyor açıkcası.Arka...
  223. Valiente

Türkiye Garantili 2000-3000 tl arası telefon önerileri

Ön ve arkası gg5 bana göre mükemmel tasarımlı 128 gb hafızalı ve Türkiye garantili Lg v30 plus diyorum.Fiyat 2700 tl. Sd 835 ve 4gb ram kesinlikle yeterli.Telefonu 4 aydır kullanıyorum.Tek sıkıntım dahi olmadı.
  224. Valiente

Max 120 Lira Hoparlör Tavsiyesi

150 ye çıkabilirim.
  225. Valiente

Max 120 Lira Hoparlör Tavsiyesi

Arkadaşlar iyi günler.Konuyu buraya açmamın sebebi daha çok insana ulaşacağı olması ve işimin acil olmasıdır.Lütfen mazur görün.Başlıkta da belirttiğim gibi evde film,müzik kısacası en iyi ses deneyimi almak için ne önerirsiniz.Şimdiden teşekkürler..H.B gibi sitelerden sipariş edeceğim.
  226. Valiente

2500 TL civarı telefon önerisi

lg v30+ diyorum ve köşeme çekiliyorum.
  227. Valiente

mate 20 pro geçilir mi ?

Her ne kadar mate 20 pro iyi bir cihaz olsada X i ve aksesuarlarını bırakıp geçmek bana göre mantıklı değil.
  228. Valiente

4000 TL ye telefon önerisi

Şuan piyasada 4000 civarı alınacak telefon s9 plus modelidir.Ama istemiyorsaniz biraz daha bekleyip para koyarak Note 9 alabilirsiniz.2side çok farklı kullanım şekillerine hitap ediyor.Sonuçta S pen çok kullanişli.Diğer türlü daha uygun fiyatla Sd 845 li telefonlardan birini alıp yaninina güzel...
  229. Valiente

1000 TL'ye Sizce hangisi?

Seçeneklerden tabi ki 6s
  230. Valiente

Kamera Performansı Güzel Bir Cihaz

One plus 6T bulabilirsen tavsiye ederim.
  231. Valiente

S8 mi s9 mu almalıyım

Samsungun S serilerinde Plus modelinin alınması taraftarıyım.Düz modelleri özellik yönünden çok kırpılmış oluyor.Ayrıca s9 fiyatına daha iyi telefonlae mevcut.
  232. Valiente

Note 4 Alınır mı?

Bende 4 sene kullandım Note 4 ü .Şebeke sorunu kronik bir sorun ve çok can sıkıyor.Onun dışında gayet iyi bir telefondu.2 defa elimden fırlatmama ve sayisiz kez yere düşmesine rağmen sağlamdı.Ama sene 2019 artık alınacak bir telefon değil bu kesin. 999 liraya meizu nun bir telefonu vardı.O...
  233. Valiente

Mi 8 mi meizu 16TH

Meizu 16th
  234. Valiente

3.500 TL'ye 2. El iphone 7 plus alınır mı ?

3500 liraya Sd 845 li 6g ramli kamerası iyi telefonlar mevcut.Ben Apple sevmeme rağmen sene 2019 la birlikte artık 8 plus aşağısı önermiyorum.Ayrıca yanına aksesuar bile alabilirsiniz 3500 lirayla.
  235. Valiente

S8, Note 8

Note 8 tabi ki
  236. Valiente

3200tl butce

O fiyata s8 alınmaz arkadasin önerdiği meizu 16th iyi bir seçenek.
  237. Valiente

honor play mı mate 20 lite mı neden

Oyun ve işlemci konusunda Honor Play bariz daha iyi.Kamera açısından Mate 20 Lite bi tık önde görünüyor.Hangisi senin için daha önemliyse onu al.Benim tercihim Honor Play
  238. Valiente

5000 TL Civarı En İyi Kameralı Cihaz

Note 9
  239. Valiente

3000 TL'lik Telefon Önerebilir misin ?

LG v30+ (LG Türkiye Garantili)
  240. Valiente

iPhone X mi iPhone XR mı

Xr ın ekran çerçevesi bile almamak için başlı başına bir neden.Ben olsam 8 plustan vazgeçmem. İlla ki alacaksan ben X diyorum.
  241. Valiente

Note 9 - P20 Pro arasında kaldım . Öneriniz hangisi olur?

Mate 20 Prodan sonra alınacak en iyi telefon Note 9 dur. İşletim sistemi geride olan p20 pro fiyatini haketmiyor.
  242. Valiente

EpttAvm güvenilir mi ?

Değişim ürünü 3800 olması normal
  243. Valiente

Xiaomi MI A2 vs Honor Play

Maksimum 2200 demişsin Honor Play al keyfine bak dostum.
  244. Valiente

Iphone 8 Plus veya Iphone 7 Plus alınır mı ?

Şu devirde XS , XR almayacaksan gerçekten gereksiz.Androidde çok iyi telefonlar mevcut.
  245. Valiente

İphone 8 / s9 plus / p20

1.tercih Note 9 2.tercih S9+ Gerisine bakman bile zaman kaybı
  246. Valiente

2600 tl butce ile telefon

Arkadaşımın dükkanında taktirdim.Nano glass dedikleri bir koruyucu.Daha kılcalda olsa bir çizikle karşilaşmadım.Nubuk - plastik bir kap takıyorum. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Telefonun şuan piyasası nerede en uygun bilmiyorum.Ama hepsiburada dan gözün kapalı alabilirsin. Not:Hepsiburada...
  247. Valiente

Migrostan Telefon Almak ?

Migrostan alacağın telefonu büyük e-ticaret sitelerinden daha uyguna alabilirsiniz. Kişisel tercihim Hepsiburada
  248. Valiente

Hangisini Önerirsiniz

Ben kendim için alacak olsam Note 8 derim.S pen benim ihtiyaclarimi karşilar.4 sene Note 4 kullanmiş olarak Note serisini hep iyi bulmuşumdur.
  249. Valiente

2600 tl butce ile telefon

Ya ucuzundan Honor Play yada 200 lira daha koyup V30+ alacaksın.Ben her türlü v30+ diyorum. 2 aydan beridir kullanıyorum.1 kere olsun 1 sıkıntı yaşamadım.Ayrıca telefonu elimde kim görse modelini soruyor ve çok beğendiklerini söylüyorlar.
  250. Valiente

honor play vs mate 20 lite vs mi 8 lite

Honor Play
  251. Valiente

Note 5'den Honor Play'e geçmek ?

2199 liraya gayet uygun kesin alınır.Note 5 ten geçmen ekran olarak seni etkilemez.
  252. Valiente

Mate 10 Pro - S9 Plus - Note 8

Tartışmaya kapalı S9 Plus eğer S pen kullanımı senin için ön planda olacaksa Note 8 tercih edilir.
  253. Valiente

Samsung galaxy s9 plus mı? Çinli üreticilermi?

One Plus 7 ne zaman çıkar bilmiyorum.Ama Op 6 plus modelinin bile ekrandan parmak izi okuma, corilla glass 6 ve Android 9 la gelmesi beni çekerdi.
  254. Valiente

P20 mi Mate 20 lite mı ?

Ben hiçbiri diyorum. Hele lite modeli kesinlikle alınmaz. P20 nin şuan ki güncel fiyati 3900 lira duruyor.Üstüne 350 lira verip S9 + almak çok daha iyi olacaktır.Özellikle Samsung S serisinde plus(+) olan modelin alınması taraftarıyım. p20 ve s9 (P20 pro ve S9 Plus) ın bayağı kırpılmış...
  255. Valiente

4000tl ye xaomi mi 8 alınır mı?

4000 civarı fiyata alıncak tek telefon Türkiye garantili S9 plus .
  256. Valiente

General Mobile GM9 Pro alınır mı?

Güzel kardeşim konunun başliğinda ithalatci ile ilgili bir yazı var mı ? Neden yazima iyi bakmadan boşu boşuna post atıp konuyu uzatıyorsun.Yada dediğimi anlayamadın mı ? Ama daha fazla post atıp konuyu başka yere çekmene gerek yok. Özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsin. Her türlü sorunu...
  257. Valiente

İşim olmaz kimseye ithalatçi telefon önermem.Adam derse ki ithalatci önemli değil o zaman öneririm.Senin duyduklarına cevaben yazdım v30 u kullanıyorum olay bundan ibaret. 300 dolarlık telefona 2700 lira vermek bana göre değil + İthalatçı olmasıda cabası..
  258. Valiente

Ben 2600 e v30 u aldım tekrar 2700 lere düşerse bu piyasada 2700 lira edicek tek telefondur. İthalatçi ile işim olmaz ..
  259. Valiente

2 aydan beri kullanıyorum.Kim pile kötü diyorsa Allah onu taş eder.İphone cular ve diğerleri yanımda şarj aletleriyle geziyor.Ben yanıma powerbank bile almıyorum.Ön kamera gündüz gayet iyi,hayır çok iyi birşey istiyorlarsa neden telefon ?? Profesyonel kamera alsınlar. Sen plastik sevebilirsin...
  260. Valiente

Yok çok memnunum.Şuan 2900 lira fiyatı var diye önermiyorum.2600-2700 civarına düşerse tekrar öneririm.
  261. Valiente

One plus 6T alınırmı

Garanti açısindan çekincen yoksa bana kalırsa mükemmel bir telefon, kesinlikle alinir.
  262. Valiente

200 lira daha biriktir Honor Play al veya 500 daha biriktir Poco F1 al Mi8 al . 2200 lere cikmişken 2800 e cikta en azından 3 sene derdin olmasın.
  263. Valiente

Kararsız kaldım telefon değiştircem

Kesinlikle s10
  264. Valiente

İphone7den S8e geçilir mi?

S9 dediğin telefon S9 plus in kırpılmış hali. Tek kameralı 4gb ramli bir telefon.Şuan ip7 den s9+ a geçmek mantikli olur.Onun dışında s9u ben iyi bir telefon olarak görmüyorum.S serisinde plus tercih edilmesi taraftariyim.Bence s9 u geçin 6gb ramli telefonlara odaklanın.Ayrıca s9 da 3000 mah pil...
  265. Valiente

Bu telefonlar arasından hangisini önerirsiniz?

O fiyat segmentine S9 plus ta girer.Seçimim S9 plus. İlla seçtiklerin arasından olacaksa Note 8
  266. Valiente

Samsung S8+ Mı almalıyım Asus Zenfone 5Z mi

Sd 845 , 6gb ram Streo hoporlor kesinlikle 200 liraya değer.
  267. Valiente

Samsung S8+ Mı almalıyım Asus Zenfone 5Z mi

Asusun yetkili servis durumunu çok iyi bilmiyorum.Ama s8+ dan çok çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.Bir ara alacaktım o ara zamlandı vazgeçtim.
  268. Valiente

Hangi telefon daha iyi?

Note 9 parayi hakediyor.
  269. Valiente

1999 TL'ye LG G6 Alınır Mı ?

2000 liraya alınmaz kardeşik butçeni sıkıştır Honor Play Poco F1 veya Lg v30 a yönel.Bütçeni aşmak istemiyorsan Mi A2 iyo bir seçenek.Ama bütçe arttirip alman seni 1.5 yıl ileri götürür.
  270. Valiente

Xs max mı yoksa mate 20 pro mu

7000 civari bir fiyata s10 olursa tercihim olurdu.
  271. Valiente

Maks. 2700 Tl Telefon

Biz bıktık,sen ve senin gibi düşünen insanlar bikmadı.Kardeş telefonu kullaniyor musun HAYİR , neden yorum yapiyorsun ? Ben kullaniyorum adamin istedigi tüm özellikler bu telefonda var Oyunsa oyun en kralı, Şarj süresi muadillerini tokatlar, arka kamerasi mükemmel tek ön kamerasi dişinda eksiği...
  272. Valiente

Sizce PC hocasının topladığı bu sistem alınırmı ?

2 aistemin genel özelliklerini yazardan buraya sana yardimci olabilirim
  273. Valiente

Maks. 2700 Tl Telefon

Ön kamera düşük işik dişinda mükemmel bir cihaz olan V30+ öneririm.
  274. Valiente

Samsung S9+ mı Note 8 mi ?

S9 plus
  275. Valiente

iphone 8+ alinirmi

Note 9
  276. Valiente

Amazon uzerinden lg v30+ almak

Başlikta Türkiye garantili yaziyorsa iş bitmiştir.Benim telefonda kvk yaziyor ama Lg müşteri hizmetlerinden sordugumda hicbir sikintisi olmadigini garantinin tüm lg servislerinde ve kvk,genpa da gecerli oldugu söylendi.
  277. Valiente

İphone 8 Plus mu? P20 Pro mu Alınmalı?

Bence 8 plus
  278. Valiente

fikir verirseniz sevinirim

Honor Play alın 2299 a
  279. Valiente

İnternet alışverişi

2299 liraya Honor Play satıcısı Hepsiburada olarak sipariş veriyorsun ve işine,gücüne bakıyorsun.
  280. Valiente

Belirteceğim Modeller Arasında Ne Önerirsiniz?

Asus Zenfone 5Z fevkalede bir cihaz 3599 liraya
  281. Valiente

ONEPLUS 6T vs Note 9

One Plus 6T ekrandan parmak izi okuma , corilla glass 6 ekstra özellikleriyle bana kalırsa öne çıkıyor.Eğer fiyatlari arasinda fark yoksa tercihim One Plus 6T ama yazdigina göre Note 9 pahalıya geliyor 4000 demişsin +500 kayit 500 daha verip Türkiye garantili alırsın. 2770 lira +500 lira 3270...
  282. Valiente

Black Friday 2000 TL Altı Telefon Önerisi

Hepsiburada da 2299 lira
  283. Valiente

Black Friday 2000 TL Altı Telefon Önerisi

2299 a Honor Play iyi duruyor.300 lira bütçe aşarak düşünebilirsin.2500 e de ithalatci garantili Poco F1 var.Bunlar 300-500 fazla vererek alınacak telefonlar.
  284. Valiente

Black Friday Telefon ve Teknolojik Ürün Önerileri

İçerik olarak ne aradiğini belirtirsen daha detayli yardimci olabilirim.Ben şuan ayakkabi klavye ve kulaklik bakiyorum mesela :))
  285. Valiente

Nisan ayında alınacak 6000 bütçeli telefon önerileri

Bahsettiğiniz s10 plus model fiyati olabilir. S10 o fiyata cikarsa S10 plus 10000 lira olur o zaman.
  286. Valiente

Black Friday Telefon ve Teknolojik Ürün Önerileri

Honor Play , Lg V30+ ve Pocophone F1 indirimlerine göre mantıklı duruyorlar.Gerçi bende 2700 e aldim Lg v30 u ama Honor ve Pocophone daki indirimler gayet güzel seviyede.
  287. Valiente

Nisan ayında alınacak 6000 bütçeli telefon önerileri

S10 bi çıksın kararınızı ondan sonda gözden geçirirsiniz.Mate 20 proda s10 cikmasiyla birlikte düşüş olur.
  288. Valiente

Huawei P Smart mı? Samsung Galaxy C8 Dual Sim mi? HANGİSİNİ ALMALAYIM?

Küçük yeğenim kullaniyor P smartı elime alip inceledigime göre parasinin hakkini fazlasiyla veren bir telefon.Şahsi fikrim P smart
  289. Valiente

Anlayanından Telefon önerisi

Mate 20 pro ile mi 8 karşilaştirilamaz. Tabi ki Mate 20 Pro
  290. Valiente

Lg v30+ vs poco f1

Stoklarla sınırlı oluyor.100 adet diye tahmin ediyorum.İnşallah indirim tekrat olurda istediğinizi alabilirsiniz.
  291. Valiente

2500 TL'ye Telefon Önerisi

Vatanda nadir de olsa v30+ 2799 a düştüğü görülüyor.Her gün kontrol edip alabilirsin fiyati biraz yükseğe çekerek.Onun dışındaki mağazadan bir telefon öneremeyeceğim.Geri kalanlar 3 aşaği 5 yukari ayni mağzada.Hepsiburada olunca seçenek çoğaliyor.
  292. Valiente

Lg v30+ vs poco f1

Hepsiburada da indirimler başlamiş sanirim hepsinde fiyat düşmüş.
  293. Valiente

Lg v30+ vs poco f1

V30+ ve G7 telefonları hiç bir sorunla karşilaşmamiş. G2 G3 hatta diger g serileriden gelen sorunları yeni modellere yüklemek gereksiz ve yersiz.Telefonu kullanirsin yorumlarsin.Ama kullanmadigin telefon hakkinda caydirici bilgi vermek forumu çöplüğe çevirmekten başka birşey değil. ----...
  294. Valiente

Mate 10 Pro vs LG G7 ThinQ

3.5mm giriş ve sd 845 ile g7 tercih sebebidir.
  295. Valiente

Max 3200 TL Telefon önerileri.

Ben farklı satıcılara güvenmiyorum.Sonuçta hepsiburada kendisi saticiyken içiniz rahat olur.Muhattabınız daha kolay bulunur diye düşünüyorum. O fiyat bandında Lg G7 gerçekten iyi bir telefon.Ama indirim olmasi halinde 2700 civarlarinda Lg v30 da gerçekten sağlam bir telefon.Ön kamerası dışında...
  296. Valiente

S7 edge den sonra Note 9 nasildir

5200 e satilan bir telefon nasil indirimde 5700 olmuş.Allah Allah
  297. Valiente

2 klavye arasindan hangisi ?

Teşekkürler