Belirteceğim Modeller Arasında Ne Önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Herkese Selamlar.
-Asus Zenfone 5Z
-S8 Plus(1 Yıllık Cihaz)(Kırılmaz Camı Sıkıntı..)
-s9(Ekranı Küçük geldi)(Kırılmaz Camı Sıkıntı..)
-OnePlus 6
-Huwaei P20(sadece p20 olan modeli)

//Xiaomi Mi 8 (Çok istiyordum kesin alacaktım ama Kulaklık girişinin olmaması benim için büyük bir eksi. Ekstra bir aparat ile de dolanmak istemiyorum. Ben kulaklıkla yatıp kalkıyorum.(Daha çok vakit geçiriyorum)

Bir çok konu gezdim günlerdir Lakin ya aradığım konular yoktu ya da tam aradığım konu dediğim konularda tartışma çıkmıştı.
Çatır çatır fotoğraf çeken hergün snap atan birisi değilim. Bazen hoş bir manzara yakalarım fotoğraf çekerim. O zaman da iyi çeksin isterim.. Ekran zaten Full HD olsa yeterli, Günün çoğu zamanı elimde telefon s7 edge kullanmaktayım. 11.00, 12.00 gibi evden çıkıyorum, akşam 19.00, 20.00 gibi %30 Şarjım kalıyor. Bu devam da edebilir yada daha iyi bir pil performansıda olabilir. Mobil Oyunlar(PUBG,Modern Combat gibi..)oyunlar oynamaktayım...
S7 edge'ten geçeceğim. Hangi Telefonu yada telefonları önerirsiniz.
-Güncelleme desteği önemli.

oguzglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
V30+ düşünüyordum fakat fiyatı 2900 lere çıkınca meizu 16th ya denk geldim. Yeni bir cihaz ve bana göre oldukça şık. Pilide orta bi kullanımda 1 günü rahat görür diye tahmin ediyorum. Mi 8 le arasında kalmıştım bende fakat n11 de kuponla 2975 e denk geldi arasında 250 tl bi fark olması ama daha önemlisi distribütör garantili olması meizu ya yöneltti. Tek sıkıntısı aksesuar sayısı şuan türkiyede yok fakat avrupaya daha yeni giren bi cihaz yavaş yavaş yaygınlaşcağını düşünüyorum bi incelemenizde fayda var bence

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S9 la one plus 6 dan birini düşünebilirsin ama ben olsam bütçemi az daha zorlar 4200 e s9 plus almaya çalışırdım

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
V30+ düşünüyordum fakat fiyatı 2900 lere çıkınca meizu 16th ya denk geldim. Yeni bir cihaz ve bana göre oldukça şık. Pilide orta bi kullanımda 1 günü rahat görür diye tahmin ediyorum. Mi 8 le arasında kalmıştım bende fakat n11 de kuponla 2975 e denk geldi arasında 250 tl bi fark olması ama daha önemlisi distribütör garantili olması meizu ya yöneltti. Tek sıkıntısı aksesuar sayısı şuan türkiyede yok fakat avrupaya daha yeni giren bi cihaz yavaş yavaş yaygınlaşcağını düşünüyorum bi incelemenizde fayda var bence
İlginiz için teşekkürler. İnceledim. Ekranı çok hoş. Ancak pek hoşlanmadım

---- Mesajlar birleştirildi ----

S9 la one plus 6 dan birini düşünebilirsin ama ben olsam bütçemi az daha zorlar 4200 e s9 plus almaya çalışırdım
İlginiz için teşekkürler. Dediğinizi ben düşündüm. Ama Maalesef daha da zorlayamam. Bütçem 3500 3700 Arasında. Bu cuma indirimlerinden faydalanmayı düşünüyorum. Asus Zenfone 5z bugün 100 Tl daha düştü hepsiburada.com üzerinde.
s9 plus hoş olurdu ama maalesef. Bir de bu edge ekranları koruma sorunu var biliyorsunuz. S7 edge kullanıcısıyım. O sorunu çözemedim. 3D bilmem bişeyler var ama telefonun ekranı dokunmtaik değil basmatik oluyor. Klavyede çok sorun oluyor. Öyle kaldı..

Son düzenleme:

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Asus Zenfone 5Z fevkalede bir cihaz 3599 liraya

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Asus Zenfone 5Z fevkalede bir cihaz 3599 liraya
Katılıyorum. Zaten kafamı o karıştırıyor. Ahize sorunu falan dolanıyordu ortalıkta ama güncelleme ile düzeltildiği bildirildi..
2 haftadır falan neredeyse hergün fiyatı kontrol ediyorum hepsiburada.com üzerinde 4.100 Tl idi. 3.699a bugün de akşam üzeri 3599'a düştüğünü gördüm. Bu iyi bir fırsat ama yinede siz değerli forumdaşlara danışmadan iş yapmak istemedim.

Herkes böyle kıyaslama yazmış sormuş etmiş ama Asus Zenfone 5Z yada Xiaomi Mi 8 yada huwaei p20 Alan yok mu hiç acaba?

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,084
Herkese Selamlar.
-Asus Zenfone 5Z
-S8 Plus(1 Yıllık Cihaz)(Kırılmaz Camı Sıkıntı..)
-s9(Ekranı Küçük geldi)(Kırılmaz Camı Sıkıntı..)
-OnePlus 6
-Huwaei P20(sadece p20 olan modeli)

//Xiaomi Mi 8 (Çok istiyordum kesin alacaktım ama Kulaklık girişinin olmaması benim için büyük bir eksi. Ekstra bir aparat ile de dolanmak istemiyorum. Ben kulaklıkla yatıp kalkıyorum.(Daha çok vakit geçiriyorum)

Bir çok konu gezdim günlerdir Lakin ya aradığım konular yoktu ya da tam aradığım konu dediğim konularda tartışma çıkmıştı.
Çatır çatır fotoğraf çeken hergün snap atan birisi değilim. Bazen hoş bir manzara yakalarım fotoğraf çekerim. O zaman da iyi çeksin isterim.. Ekran zaten Full HD olsa yeterli, Günün çoğu zamanı elimde telefon s7 edge kullanmaktayım. 11.00, 12.00 gibi evden çıkıyorum, akşam 19.00, 20.00 gibi %30 Şarjım kalıyor. Bu devam da edebilir yada daha iyi bir pil performansıda olabilir. Mobil Oyunlar(PUBG,Modern Combat gibi..)oyunlar oynamaktayım...
S7 edge'ten geçeceğim. Hangi Telefonu yada telefonları önerirsiniz.
-Güncelleme desteği önemli.

Samsung Galaxy S9 Alabilirsiniz :)

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Samsung Galaxy S9 Alabilirsiniz :)
İlginiz için teşekkürler. s9'un ekranı küçük geldi. Dün akşam mediamarkt'a gidip inceledim.

Arkadaşlar
Huawei Mate 10 Pro yada Huawei p20 yi de eklesek listeye ne önerirsiniz.? 1 yıl eski telefon ama geçen yılın en iyi telefonu diyordu Kaan bey

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,084
İlginiz için teşekkürler. s9'un ekranı küçük geldi. Dün akşam mediamarkt'a gidip inceledim.

Arkadaşlar
Huawei Mate 10 Pro yada Huawei p20 yi de eklesek listeye ne önerirsiniz.? 1 yıl eski telefon ama geçen yılın en iyi telefonu diyordu Kaan bey

Huawei Mate 10 Pro tavsiye ederim :)

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Huawei Mate 10 Pro tavsiye ederim :)
Sanırım bu akşam Mate 10 Pro alacağım. Daha güncel telefondansa daha güçlü ve 2017'nin en iyi telefonunu almayı tercih ederim. Yinede fikir almak en mantıklı eylem olacaktır :)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Arkadaşlar
P20 yle mate 10 pro arasından mate 10 pro derim

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Herkese ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şuan itibariyle Hepsiburada.com üzerinden Huawei Mate 10 Pro 128GB Sipariş geçmiş bulunmaktayım.
S7 Edge'den geçiş yapmış bulunmaktayım. Deneyimlerimi paylaşacağım. Herkese tekrardan çok teşekkürler.. :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Herkese ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şuan itibariyle Hepsiburada.com üzerinden Huawei Mate 10 Pro 128GB Sipariş geçmiş bulunmaktayım.
S7 Edge'den geçiş yapmış bulunmaktayım. Deneyimlerimi paylaşacağım. Herkese tekrardan çok teşekkürler.. :)

Meizu 16th'ye baktınız mı?