Arama sonuçlarınız

1. Elberucmakk

Soru Valorant destek biletine geri dönüş sağlanmıyor mu=

3.parti kaynaklı diyor öyle bu mevzu yok immo 2 yıllık hesap dolu gırtlak .
  2. Elberucmakk

Nasıl yok hiç uğruna ban attılar zaten.
  3. Elberucmakk

Valorant perma ban attı ticket attığımda 3 gün içinde incelenip eğer yanlışlık varsa düzeltilip mail atılacağı fakat atılan bam doğruysa dönüş yapılmayacağı yazıyor. olumsuz bir dönüş olamyacak mı yani şimdi 3 gündür bekliyorumç
  4. Elberucmakk

Yardım tarife internet aşımı

bu ay 30gb internet paketim bittkten sonra yılladır başıma gelmeyen aşım problemi ortaya çıktı. normalde 160 olan faturam aşımla birlikte 280 e çıktı ve ben bunu kapatmak istiyorum. müşter hizmetlerne ulaşılamıyor.Yardımlarınızı bekliyorum...
  5. Elberucmakk

Yardım İnternet üzerinden edilen küfürler

uğraşıcam az da bedeli olduğunu bilsin bu eylemlerin.
  6. Elberucmakk

Yardım İnternet üzerinden edilen küfürler

Selamlar, yaklaşık 2 saat önce cs:go üzerinden anne,baba vb. manevi ne kadar küfür eden bir şahısla oyun sonu odaya konuşmaya girdiğimde küfürlerini devam edip, savcılığa vermekle uyardıktan sonra savcılığa ve devletin belli makamlarına küfür etti, elimde görüntüsüyle beraber ettiği manevi...
  7. Elberucmakk

Soru black bar ekleme sorunu

ca go da 1024x768 ayarında yanlara black bar koyamıyorum. amd programından GPU ölçeklendirmeyi açıp , en boy oranını koru diyorum fakat 4 kenarda siyah oluyor yardımcı olur musunuz .
  8. Elberucmakk

Yardım Cs:go daki insan dışı eylem

Yaklaşık 30 dk önce bir face it maçında çıktım, takımımdaki bir oyuncu pkk sempatizanlığını sesli sohbet üzerinden bağıra çağıra ilan etti ve bu da yetmezmiş gibi ülkemizde yaşanan büyük deprem felaketi ile akalı olarak '' ülkeniz için iyi oldu umarım bu deprem felakti tekrar yaşanır ve bütün...
  9. Elberucmakk

Öneri 8k PC önerisi

10 bine kadar zorlarsam çıkabilirim şuan. 10 bini aşmayacak sistemlerede bakabilirim.
  10. Elberucmakk

Öneri 8k PC önerisi

elimde sıkıntısız 1 adet 500 gb hdd var onuda kullanabilirim. 1670719188 dostum kafam sistemlere hiç basmıyor. Alcağım bilgisayarda oynuyacağım 2 adet oyun var CS:GO ve valorant.Diğer oyunlar için ps 5 im var çok aham şaham bi perfomans beklemiyorum elbette ki bu paraya fakat bahsettiğim...
  11. Elberucmakk

Öneri 8k PC önerisi

Cs:go , valorant ve LoL de iyi fps alabileceğim max 8 bin tl pc önerisi yapabilir misniz ? teşekkürler.
  12. Elberucmakk

Yardım Cyberpunk 2077

Selamlar ps4 de cyberpunk 2077’nin klavye mouse desteği var mı ? Varsa nasıl aktiv edebilirim teşekkürler.
  13. Elberucmakk

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor

Dostlar merhaba , 2 gündür masasütü bilgisayarımda görüntü yok. Kasa çalışıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor. Başka pc ile denediğimde atnı monitörle görüntü alabiliyorum. -Bios pilini çıkarıp sıfırladım. -2 adet ram var, yerlerini değiştirip açmayı ve çıkarıp taktıktan sonra açmayı denedim...
  14. Elberucmakk

Öneri Gaming monitör önerisi

Ortalama 120 alıyorum biraz aşağı biraz yukarı
  15. Elberucmakk

Öneri Gaming monitör önerisi

Max. 4 bin TL cs go ve valorant için monitör önerisine ihtiyacım var. Bilgisayarım max 150 fps alıyor bu oyunlarda. Şimdiden teşekkürler
  16. Elberucmakk

Yardım Kasayı Tv ye bağlama sorunu

1669490930 3 gündür vga girşiyle kullanıyordum bios ayarlarında bi kaç değişklik yaptıktan sonra görüntü alamamaya başladım. Bios pilini çıkarıp sıfırladım fakat hala görüntü yok. Sanırım monitör geldiğinde deneme yapmak zorundayım .
  17. Elberucmakk

Çalışan monitorum yok maalesef sadece tv var.
  18. Elberucmakk

Evet doğru yer ekran kartının buluduğu girişe takıyorum.
  19. Elberucmakk

Selamlar, yeni bir monitör sipariş ettim o gelene kadar Pc kasasını Tv ye bağlamıştım 3 gündür problem yoktu ama şuan Tv ye ekran gelmiyor. Wga ve hdmı kabloları ile denedim ama sonuç yok , kablolar sağlam. Laptopumu bağaldığımda görüntü alıyorum ama kasayı bağladığımda alamıyorum. Şimdiden...
  20. Elberucmakk

Yardım Format atamıyorum

2 gündür başlangıç onarım hazırlanıyor hatası alıyorum, çözemedim ve format atmaya karar verdim ama USB ile bios menüsünde ayarlamalardan sonra formatı başlatmak istedığimde bu hatayı alıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. 1655069325
  21. Elberucmakk

Yardım Elden Ring gelişim, amaç ve mekanikler

Arkadaşlar Elden ring oyununa başladım 10 saat kadar oynadim fakat hala ne yaptığımı amacımi anlayabilmiş değilim. Souls tarzi oyunlarda deneyimim yok , elden ring mekaniklerinden anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim . Nasıl gelişebilirim statslar vs.
  22. Elberucmakk

Soru Kargo için sorum var

Tamam teşekkürler
  23. Elberucmakk

Soru Kargo için sorum var

Mng cumartesi 14.00 kadar eve teslimat yapıyormuş peki gelmezse kendim gidip alabilirm iyim 14.30 gibi ? Şubeyi Arıyorum açan yok biraz da uzak yardımcı olursanız sevinirim
  24. Elberucmakk

Öneri Kasa önerisi

Elimde kasa yok sadece mause klavye monitör var, hazır toplu kasa lazım, hem kullanıp hemde yavaş yavaş arttırmayı düşünüyorum zamanla bileşenlerini
  25. Elberucmakk

Öneri Kasa önerisi

Bi anda 10 bin çıkarmam maaşımı aldıkça toplayabilir eksta masraflarım da var yani imkansız tek seferde en iyisi bütçe 3.5-4 arasi
  26. Elberucmakk

Öneri Kasa önerisi

Sadece LoL ve Valorant oynayabileceğim kasa önerisi yapabilir misiniz ? Alışveriş sitelerinden olursa iyi olur. Sadece kasa diger ekipmanlar mevcut. Geliştirmeye uygun bir kasa olursa sevinirim aydan aya ekran karti ram yükseltmesi de yapabilirim
  27. Elberucmakk

Öneri 3.500 tl kasa önerisi

Sadece LoL oynuyorum , alışveriş sitelerinden beni baya bi idare edecek hazır kasa önerileriniz nelerdir ? Teşekkürler.
  28. Elberucmakk

Öneri 3k Kasa önerisi

Çok teşekkür ederim vaktinizi ayırdığınız için linklerdeki ürünlere bakacağım
  29. Elberucmakk

Öneri 3k Kasa önerisi

Arkadaşlar 3 bin bütçem var , ps 4 üm var diğer oyunları ordan oynuyorum. Bu kasa ile sadece LoL oynuyacağım diğer ekipmanlarım var sadece kasa lazım . Online alışveriş sitelerinden öneri verirseniz sevinirim.
  30. Elberucmakk

Öneri Ps 4 pro yenilenmiş ürün

4k televziyonum var , yorumlar iyi ama bot ve yanıltma olduğunu düşündüğüm için danışmak istedim, ayrıca sıfır ürün satılmıyor ps4 olarak online sitelerde.
  31. Elberucmakk

Last of us uncharted gibi oyunlar xbox da yok
  32. Elberucmakk

Sıfır ürünle bu satılan ürünün arasındaki fark nedir kafam çok karışmış durumda yenilenmiş diyince biraz tedirgin oldum
  33. Elberucmakk

Bir kaç online alışveriş sitesinden ps4 pro almak için araştırma yaptım ama yenilenmiş ürünler haricinde sıfır ürün bulamadım. Yenilenmiş ürün alınır mi başıma dert açar mi ilerleyen zamanlarda ? Baktığım online siteler trendyol, n11 gibi siteler.
  34. Elberucmakk

Soru 600.000 Tl Bütçe Ile Ne Iş Yapılır? Ne Tavsiye Edersiniz?

Al sat yapmalısın . Gerek araba gerek ev normal fiyatının altında ne yakalarsan alıp biraz süsleyip daha üstüne satacaksin.
  35. Elberucmakk

Yardım İngilizce Hakkında

Teşekkür ederim adım adım devam edicem . 1626471500 Tekrardan rahatsız ediyorum , şuan telefonum üzerinden 2 uygulama kullanıyorum . 1. Dulingo 2 Memrise. İkisininde 1 aylık abonelegini satın aldım , Duolingo yu grammer için Memrise yi kelime dağarcığı için kullanıyorum. Bu bahsettiğim iki...
  36. Elberucmakk

Ileride takildigim hususlar hakkinda bu entry den giris yaparim tesekkur ederim
  37. Elberucmakk

Gayet iyi anladım teşekkür ederim. 1626044094 Çok teşekkür ettim şimdi okuduklarim anlam kazanıyor.
  38. Elberucmakk

Son 1 ay içerisinde kendi kendime yardım almadan İngilizcemi geliştirmeye çalışıyorum. Gerek kelime dağarcığı gerekse dinleme olarak birkaç koldan geliştirmeye çalışıyorum. Geçen günlerde 3-4 adet ingilizce kitap aldım okumaya başladığımda bir türlü anlayamadığım cümlelere oturtamadığım WH...
  39. Elberucmakk

Öneri Bilgisayar Önerisi

Kral LoL de güzel bir performans sunması yeterli bilgisayar benim için. Ekstra olarak da yeni nesil birkaç oyun oynamak istersem de o oyunlarda ortalama Bir performans alsam yeterlidir
  40. Elberucmakk

Öneri Bilgisayar Önerisi

Ortalama 1-2 ay içerisinde araştırıp almayı planlıyorum , bütçemi artırabilirim ama biraz daha vakit alir benim için , her geçen gün doların arttığını düşününce de acele etmek bence iyi olacak
  41. Elberucmakk

Öneri Bilgisayar Önerisi

Arkadaşlar 4000-6000 TL civarında LoL ve son 2-3 senede çıkan bilgisayar oyunlarını sorun çıkarmadan ortalama veya biraz üstü performansta oynayabileceğim masaüstü bilgisayarlar önerilerinizi bekliyorum. Toplama veyahutta hazır vaziyette alabileceğim modeller nelerdir ? (Malum dolar aldı...
  42. Elberucmakk

Dalgalı Saçlar Için

Saçlarım uzun ve dalgalı her yıkamadan sonra havlu yardımıyla kurulayıp kendi haline bırakıyorum ama kuruduktan sonra saç kuru ve bakımsız gibi duruyor . Kolay kolay taranmıyor . Saçın hafif nemli gibi durması için bildiğiniz kullandığınız bir ürün varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  43. Elberucmakk

Format Sonrası Ekran Çözünürlüğü Sorunu

Şuan düzeldi hiç kurcalamak istemiyorum teşekkür ederim yinede sabahtan beri uğraştırıyor bwni 1620323218 2. El aldım hiçbir şey yok bilgisayarın kendisinden başka
  44. Elberucmakk

Usta bilgisayarı geri yükleme yaptım düzeldi şuan olması gereken çözünürlükte. Anlamadım ama düzeldi 1620322588 Onu kurup yapmıştım daha da beter bı hal aldı. Bende format attığım ilk dakikaya geriye yükleme yaptım enterasan şekilde kendine kendine düzeldi
  45. Elberucmakk

Bilgisayarın ekran kartı AMD RADEON HD 5500 SERİES . Format attıktan sonra ekran çözünürlüğü düştü ve artık AMD nin bu karta desteği kalktığı için internette bulup driver indiremiyorum . Driver Boosta işimi görmedi . Yardımlarınızı bekliyorum
  46. Elberucmakk

Outlook hesabıma mail gelmiyor

Hesaba bütün sosyal medya hesaplarım bağlı , o yüzden desteğe yazdım bekliyorum
  47. Elberucmakk

Arkadaşımla beraber oynuyorduk ama hesabın asıl sahibi bendim , bı olaylar oldu o yüzden açmak zorunda kaldım . Hesabıma hala erişimi var o yüzden benim için şart.
  48. Elberucmakk

Mobil legends adlı moba oyunu oynuyorum , 2 faktörlü kimlik doğrulaması aktif durumda . Hesaba girmek istediğimde outlook adresime mail geliyor ve giriyorum 2 senedir hiç sıkıntı olmadı . 2 gündür mail alamıyorum diğer sitelerden vs. Mail alabiliyorum ama moonton' dan mail alamıyorum.
  49. Elberucmakk

xioami redmi note 8 ping problemi

Pil Tasarruf kapalı ılıcak ve şarj en az 60 dolaylarında seyretmesi gerekiyor ki sıkıntı olmasın . Xioami'lerin kronik sıkıntısı 1600961921 Pil Tasarruf kapalı ılıcak ve şarj en az 60 dolaylarında seyretmesi gerekiyor ki sıkıntı olmasın . Xioami'lerin kronik sıkıntısı
  50. Elberucmakk

anlıyorum bi göstermekte fayda var .Vakit ayıran herkese teşekkürler. 1600907645 Arkadaşlar şans eseri bir forum sayfasında 2 saatlik araştırmam neticesinde sorunun çözümünü buldum. Açılan konulara göre xioami marka telefonlarda baya popüler bir sıkıntı olduğunu anladım. Benim açımdan çok basit...
  51. Elberucmakk

1. yönetminizi kısa süre içinde deneyip size döneceğim. 2. telefonu alalı 1 sene oldu öyle paldır küldür düşme yuvarlanma vb. olmadı , kenara köşeye carpma , herhangi bir yüzeye sert bırakma olayları oldu . sıkıntının telefonda oldugu ihmtalini kesinleştirdiğim birkaç neden daha var , başka...
  52. Elberucmakk

Günün herhangi saatinde de böyle
  53. Elberucmakk

15 gün kadsr önce attım sorun vardı zateb 1600895112 Kapalı
  54. Elberucmakk

Oyunun gitme ihtimali var o yüzden atamıyorum
  55. Elberucmakk

modemin arkasında bulunan küçük reset bölümünü iğne yardımıyla resetledim, ama sonuc aynı :( 1600893814
  56. Elberucmakk

1. nereden bakabilirim baglı oldugum bölgeye ? 2. ping degişimi acayip bir seviyede 60-120-200 olarak değiişim gosteriyor hemde sürekli 3. mobil veride hiç bir sıkıntı yok sadece wifi böyle
  57. Elberucmakk

Arkadaşlar gecenin 4 ün de mobil legends isimli mobayı oynuyorum, benden başka internette faal kimse yok fakat wifiyle baglandıgımda inanılmaz bir ping var . kardeşimin telefonunda denedim sıkıntı yok ama benim redmi note 8 de açtıgımda inanılmaz bir ping var . ben sorunu çözemedim altarnatif...
  58. Elberucmakk

Xioami redmi note 8 mobil veri sorunu

Çabanız için çok teşekkür ederim , sonuç alamadım . Birazda müşteri hizmetlerinin rahatsız edeyim ?
  59. Elberucmakk

Türk Telekom , teknosacell
  60. Elberucmakk

Dostum gösterdiğin kısmı bir türlü bulamıyorum ?
  61. Elberucmakk

Sanırım burası bahsettiğiniz yer 1599658774 Hemen demiyorum , dönüş yapacağım
  62. Elberucmakk

Belirttiğiniz yeri bulamadım , biraz daha açar mısınız
  63. Elberucmakk

Türk Telekom
  64. Elberucmakk

Denedim sonuç alamadım . Müşteri hizmetleriyle iletişime geçiyorum
  65. Elberucmakk

1 hafta kadar önce fabrika ayarlarına sıfırladım ama mobil veride sıkıntı yoktu dün geceden beri bu halde 1599657648 1 hafta kadar önce fabrika ayarlarına sıfırladım ama mobil veride sıkıntı yoktu dün geceden beri bu halde 1599657683 1 hafta kadar önce fabrika ayarlarına sıfırladım ama mobil...
  66. Elberucmakk

Cihazım xioami redmi note 8 , internet paketim var , mobil verim açık fakat internete giremiyorum . Bilgisi olan yardımcı olunursa sevinirim.
  67. Elberucmakk

Muhasebe ödevi

Arkadaşlar muhasebe Dersim'in sınavı ödev şeklinde verildi ve yapmakta zorlanıyorum. Yardım edecek arkadaşlar varsa yardımını esirgemeyin.
  68. Elberucmakk

Banka kartı kart numarası ogrenme

başka karta havale yapıp parayı kullandım . Sorun çözülmüştür. Herkese teşekkürler.
  69. Elberucmakk

Kart gittiğinden beri QR kodla işlem yapıyorum . Ama acil bişey çıktı parayı alıp başka karta aktarıp işlem yapamıyorum yasak yüzünden .en geç de salı günü kargo nün elime ulaşmasi lazım . Sanal kartı deneyeceğim teşekkürler herkese.
  70. Elberucmakk

Banka kartımı ATM yuttu. Yeni kartım kargoda. Ama internetten alışveriş yapmam gereken bir durum var bunun içinde kartın ön ve arka yüzünde yazan bilgilere ihtiyacım var. Kartın ön ve arka yüzünde yazan bilgilere kart olmadam nasıl ulaşabilirim ?
  71. Elberucmakk

Fitness'ın etkisi olur mu ?

Yemeğe ayirdigim bütçe gayet fazla ekstradan protein tozu almayı da düşündüm . Önerir misiniz protein tozunu ?
  72. Elberucmakk

Üniversite okuduğum için istemediğim kadar boş vaktim var spor salonuna %100 ümü verebilirim. Kilosuzluk artık gözüme kötü gelmeye başladı rahatsızlık vermeye başladı evde yemeye çalıştım ama bı yere kadar başarabildim.
  73. Elberucmakk

Arkadaşlar 20 1.78 boyundayım 55 kiloyum . Beslenmem düzensiz . Üniversite okuyorum arkadaşımla evde kaliyorum . Yemek düzeni adına hiçbir şey yok. Kaslı bir şekilde kilo almak istiyorum dengeli biçimde , fitness bu konuda bana yardımcı olur mu? sıkı çalışmayla 5-6 ayda ne kadar kilo alırım ve...
  74. Elberucmakk

Gecici surucu belgesi

Arkadaşlar bugün ehliyet sınavına girdim geçtim.Geçici ehliyet belgemi ne zaman alırım ?
  75. Elberucmakk

İşkur işbaşı eğitim programı

Üniversite öğrencisiyim 15 gün önce işkur aracılığıyla işbaşı eğitim programına kursiyer olarak girdim ama yapmış olduğum iş için verdikleri ücret pek tatmin edici değil. Şuan bu programdan ayrılsam çalışmış olduğum 15 günün ücretini alabilir miyim ? Programdan ayrılmam durumunda paranın yanma...
  76. Elberucmakk

Kilo almak için

Evet sigara kullanıyorum . Şuan 5 ana öğün 3 de ara öğün olarak yiyiyorum aynı saatlerde . 5 gün oldu bu şekilde beslenmeye başlayalı 57 gösteriyor tartı
  77. Elberucmakk

Kilo almak için

1.80 boyundayım ve 55 kiloyum . Kilo almak için tavsiyeleriniz nelerdir ?
  78. Elberucmakk

İşkur işbaşı eğitim porgramı

Üniversite öğrencisiyim 15 gün önce işkur aracılığıyla işbaşı eğitim programına kursiyer olarak girdim ama yapmış olduğum iş için verdikleri ücret pek tatmin edici değil. Şuan bu programdan ayrılsam çalışmış olduğum 15 günün ücretini alabilir miyim ? Programdan ayrılmam durumunda paranın yanma...
  79. Elberucmakk

Adaptörün şarj soketi yandı

Yorumun için teşekkür ederim. Bataryayı çıkarıp 30 dk bekledim ve bilgisayar sorunsuz şekilde açıldı. Ama adaptör çöp oldu tabiki
  80. Elberucmakk

Adaptörün şarj soketi yandı

Arakdaşlar laptopda internette dolaşırken şarj aletinin ucu ısındı pc direkt olarak kendini kapattı şarj ucunu çıkardığımda aşırı bir şekilde ısındığını farkettim. Bilgisayar şuan da hiçbir şekilde açılmıyor sorun ne olabilir?
  81. Elberucmakk

Denizli sosyal bilimler MYO

Arkadaşlar Denizli sosyal bilimler myo okulunu kazandım. O mevkiye yakın olan bildiğiniz yurt var mıdır ? Benim baktıklarım hep 8-10 km . Daha yakını varsa Denizli’ye gitmeden bilgilendirir misiniz ? Teşekkürler.
  82. Elberucmakk

Merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yapmak

Arkadaşlar ben Manisa Celâl Bayar Üniversitesi işletme bölümünün isteğe bağlı hazırlık sınıfını okuyordum. başlıkta belirttiğim üzere yatay geçiş yapacağım. Ben devamsızlıktan kaldığım için okul bana transkript vermiyor. Sadece başarısız olduğuma dağir belge veriyor. Geçiş yapmak istediğim...
  83. Elberucmakk

Ps 4 500 gb sorum var

Oyunarim dijital maalesef
  84. Elberucmakk

Ps 4 500 gb sorum var

Tou, unc4, witcher 3, nfs payback, nfs 2015
  85. Elberucmakk

Ps 4 500 gb sorum var

2 kollu, 500 gb ,5 dijital oyunlu ps4 slimi 1500 tl ye satıyorum. Mantıklı bi hareket mi ? vazgecmeli miyim ? Cihaz 3 aylik ve eurisia garantili.
  86. Elberucmakk

İcloud problemi

Dedikleri 2. Hesabi apple Türkiye desteği arayıp hiçbir sekilde hatırlayamadıgimizi soyleyip hesabi kaldirmazlar mi
  87. Elberucmakk

İcloud problemi

Arkadaşlar iphone 5s telefonumu servise yolladım iphone mu bulu kapattilar ama telefonumda 2 adet icloud hesabi gözüküyormuş ben 2. Hesabi Hatırlamadigimdan dolayi 2. Hesaptakini kapatamiyorum ve telefonum isleme alınamıyor. Ne yapabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum...