Format Sonrası Ekran Çözünürlüğü Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Bilgisayarın ekran kartı AMD RADEON HD 5500 SERİES . Format attıktan sonra ekran çözünürlüğü düştü ve artık AMD nin bu karta desteği kalktığı için internette bulup driver indiremiyorum . Driver Boosta işimi görmedi . Yardımlarınızı bekliyorum

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bilgisayarın ekran kartı AMD RADEON HD 5500 SERİES . Format attıktan sonra ekran çözünürlüğü düştü ve artık AMD nin bu karta desteği kalktığı için internette bulup driver indiremiyorum . Driver Boosta işimi görmedi . Yardımlarınızı bekliyorum
Bende format attıktan sonra windows 10 pro açılış ekranı çözünürlüğü düştü haylada düzelmedi.

realsim85

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Ya işte amd nin sorunu bu nvidia sürücüleri vs web de peynir ekmek gibi varken amd de hep bir yazılım sorunu, çakışması var....Driver booster kurup onun yardımıyla güncellemeyi deneyiniz...

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Bende format attıktan sonra windows 10 pro açılış ekranı çözünürlüğü düştü haylada düzelmedi.
Usta bilgisayarı geri yükleme yaptım düzeldi şuan olması gereken çözünürlükte. Anlamadım ama düzeldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya işte amd nin sorunu bu nvidia sürücüleri vs web de peynir ekmek gibi varken amd de hep bir yazılım sorunu, çakışması var....Driver booster kurup onun yardımıyla güncellemeyi deneyiniz...
Onu kurup yapmıştım daha da beter bı hal aldı.
Bende format attığım ilk dakikaya geriye yükleme yaptım enterasan şekilde kendine kendine düzeldi

Reaksiyon puanı
10,560
Ekran kartının tam modeli nedir ? 5500 serisine ait ekran kartları gözüküyor.

Aygıt yöneticisi, sistem bilgisi veya dxdiag ta tam model görünmüyorsa kasayı açıp ekran kartının üzerinden okuyun. Amd sitesinde olmayanı gidip 3. parti yazılımına bırakmaktansa başka bir siteden indirmek evladır.

Mr. Doge

Doçent
Reaksiyon puanı
366
Windows 10 için olan sürücü çalışmıyorsa Windows 8.1 veya 7 sürücüleri kurabilirsiniz.

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Ekran kartının tam modeli nedir ? 5500 serisine ait ekran kartları gözüküyor.

Aygıt yöneticisi, sistem bilgisi veya dxdiag ta tam model görünmüyorsa kasayı açıp ekran kartının üzerinden okuyun. Amd sitesinde olmayanı gidip 3. parti yazılımına bırakmaktansa başka bir siteden indirmek evladır.
Şuan düzeldi hiç kurcalamak istemiyorum teşekkür ederim yinede sabahtan beri uğraştırıyor bwni
Mesaj otomatik birleştirildi:

kartın kutusu elindeyse genelde cd gönderirler .
2. El aldım hiçbir şey yok bilgisayarın kendisinden başka