Öneri Ps 4 pro yenilenmiş ürün

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Bir kaç online alışveriş sitesinden ps4 pro almak için araştırma yaptım ama yenilenmiş ürünler haricinde sıfır ürün bulamadım.

Yenilenmiş ürün alınır mi başıma dert açar mi ilerleyen zamanlarda ?

Baktığım online siteler trendyol, n11 gibi siteler.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,410
Yenilenmiş ürüne satıcı 1 yıl garanti vermek durumunda. Bunun haricinde temiz ikinci el olarakta alabilirsiniz.

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Sıfır ürünle bu satılan ürünün arasındaki fark nedir kafam çok karışmış durumda yenilenmiş diyince biraz tedirgin oldum

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,410
Sıfır ürünle bu satılan ürünün arasındaki fark nedir kafam çok karışmış durumda yenilenmiş diyince biraz tedirgin oldum
Yenilenmiş ürün hatası giderilmiş ürün demektir. Yani herhangi bir arızası varsa gerekli parça değişimi yapılmış. Ya da parça arızası olmasa bile kozmetik olarak kasası yenilenmiş ürünlere deniliyor.

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,978
Bir kaç online alışveriş sitesinden ps4 pro almak için araştırma yaptım ama yenilenmiş ürünler haricinde sıfır ürün bulamadım.

Yenilenmiş ürün alınır mi başıma dert açar mi ilerleyen zamanlarda ?

Baktığım online siteler trendyol, n11 gibi siteler.
Yenilenmiş PS 4 pro alacağına sıfır series S alsana hem oyunlarıda diğer konsollara kıyasla ucuz.

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Last of us uncharted gibi oyunlar xbox da yok

Reaksiyon puanı
3,027
Yenilenmiş demek sıfır demek neredeyse. Yorumlara dikkat et, ikinci el sıfır olanlarla fiyatı karşılaştır. 4K televizyonun yoksa Pro gereksiz bunu da hatırlatayım.

Elberucmakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Yenilenmiş demek sıfır demek neredeyse. Yorumlara dikkat et, ikinci el sıfır olanlarla fiyatı karşılaştır. 4K televizyonun yoksa Pro gereksiz bunu da hatırlatayım.
4k televziyonum var , yorumlar iyi ama bot ve yanıltma olduğunu düşündüğüm için danışmak istedim, ayrıca sıfır ürün satılmıyor ps4 olarak online sitelerde.