Arama sonuçlarınız

1. LUCIFERx

iPhone 11 (Red) Renk Atması

Merhaba internette gördüğüm görsellerde bazı kullanıcıların telefonunda renk atması oluşmuş. bu olayın gerçekleşmemesi için nasıl bi önlem alınabilir? teşekkürler.
  2. LUCIFERx

Bilgisayar kapalı iken kulaklığın ışıkları yanmaya devam ediyor.

Merhabalar, yeni bir kulaklık aldım ve başlıktan da gördüğünüz gibi bilgisayar kapalı haldeyken ışıkları yanmaya devam ediyor. Klavyemde de rgb ışıklar bulunuyor ama onun ışıkları otomatik kapanıyor. Asus p5kpl-se anakart kullanıyorum sorunu nasıl çözebilirim, teşekkürler.
  3. LUCIFERx

Logitech 2+1

Merhabalar bilgisayarıma format attıktan sonra sistemin sol hoparlöründen ses gelmemeye başladı. Format ile alakası var mı bilmiyorum ama jac girişini çıkarıp taktığımda ses tekrar geliyor, 2 dakika sonra tekrar gidiyor. Bazen de yüksek sesli şarkı açtığım zaman sol hoparlör çalışmaya başlıyor...
  4. LUCIFERx

Apple pil değişim ücretine zam yaptı!

Yeni fiyatlar ektedir:
  5. LUCIFERx

HDD kendiliğinden çalışıyor

Merhabalar yeni ssd aldım ve Windowsu formatlayarak kurdum. Eski hard disk’i de depolama birimi olarak sisteme taktım. Lakin ben bilgisayardan ssd de kurulu olan bir dosyayı açmaya kalktığımda hdd çalışıyor sonra tekrar duruyor. Bu işlem arada sırada oluyor ve kendiliğinden gelişiyor her şey...
  6. LUCIFERx

Yeni SSD

Merhabalar yeni bir ssd aldım bunu direk formatlayarak windowsu kuracağım, fakat önceki hdd’de c ve d bölümleri olmak üzere windows kurulu. Ben hdd de olan c diskini yani windowsu silmek istiyorum D diskinde belgelerim var ve onlara ulaşmam lazım bu şekilde nasıl yapabilirim? Teşekkürler.
  7. LUCIFERx

Deji Batarya

Merhabalar iPhone 8 kullanıcısıyım. Telefonum 1 ay sonra 2 yılını dolduracak ve batarya sağlığı şu an %86 şarjı pek dayandığını söyleyemem. 300 tlyi bir bataryaya vermek bana çok mantıklı gelmedi. Deji batarya önerir misiniz almayı düşünüyorum, sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum. Teşekkürler.
  8. LUCIFERx

Snapchat arka planda kendi kendine çalışıyor.

Merhaba arkadaşlar snapchatin arka planda kendi kendine çalışması yüzünden telefona format atma derecesine geldim, çünkü yüksek derecede şarjımı tüketiyor şimdilik çareyi snapi silerek buldum ama geçici olarak tabiki. Arka planda uygulama yenile özelliği kapalı bu gibi şeyler de her şey kapalı...
  9. LUCIFERx

Dark Freezer X90 LGA 775 Anakarta Monte

Merhaba arkadaşlar fan elime yeni geçti. Cpu yuvasına oturtuyorum ama metal bacakları takarken kısa kalıyor yetişmiyor. Ya da ben takamadım bilemiyorum yardımcı olur musunuz?
  10. LUCIFERx

iCloud Whatsapp’da neyin yedeklendiğini nasıl görürüm?

Merhaba arkadaşlar iCloud’um whatsapp’ın 4GB yedeklemesi yüzünden doldu. Fakat Whatsapp’a girip yedekleme bölümüne bakınca 900mb olarak gözüküyor. Bu 4GB yedekleme olan kısmı içindeki verileri nasıl görebilirim? Ona göre yedeği silicem. Teşekkürler.
  11. LUCIFERx

İntel Q9500 için fan önerisi

Merhabalar stok fan bu işlemci için yetmiyor boşta bile 60 derece oluyor. Kendim bu fanı düşündüm sizinde önerilerinizi almak istiyorum teşekkürler...
  12. LUCIFERx

İşlemciyi değiştirdikten sonra ekrana görüntü gelmiyor.

Merhabalar eski bi sisteme sahibim. İntel E7400 işlemci takılıydı bu işlemciyi Q9500 ile değiştirmek istedim. İşlemciyi ilk taktığımda görüntü alamadım. 2 tane 2GB’lık ram takılıydı bir tanesini çıkarıp çalıştırmayı denedim ve görüntü geldi. Kapattım diğer rami taktım bu sefer görüntü gelmedi...
  13. LUCIFERx

İşlemci Psu Uyumu

Merhabalar resimdeki psu, intel Q9500 modelli işlemciye yeter mi? Ekran kartı amd r7 240 takılı. Teşekkürler.
  14. LUCIFERx

R7 240 Ekran kartına uygun işlemci?

Merhaba arkadaşlar R7 240 AMD Ekran kartıma uygun işlemci arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Anakartım ASUS P5KPL-SE
  15. LUCIFERx

iPhone Silinen notları geri getirme

Merhaba arkadaşlar notlar uygulamasını kullanırken iCloud dan hep uyarı geliyordu yer yok diye bir gün o uyarıya yanlış bir şekilde bi yere bastım üstünden biraz zaman geçti neye bastığımı hatırlamıyorum onun yüzünden bütün notlarım silinde yaklaşık 50 tane hepsinde de bilgilerim olan notlardı...
  16. LUCIFERx

Temizlik sonrası bilgisayar yavaşladı

Merhaba dostlar bilgisayarımın ekran kartından çok ses geliyordu kasayı açıp ekran kartını çıkarıp fanını geri taktım. Ondan sonra bilgisayarda felaket bir yavaşlama oldu 1 saattir bilgisayarı oynmaya çalışıyorum. Açılınca çok kasıyor, durmadan donuyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum. 1 saattir...
  17. LUCIFERx

Yaş sınırlaması zımbırtısı yüzünden hesap kilitlendi

2012 yılında açtığım bu yıl kullanmaya başladığım twitter hesabımda doğum tarihi yüzünden hesap gitti seçeneklerden bir yetişkinimin benim yerime açtığını söyledim. Form istediler doldurdum imzaladım ehliyeti gönderdim kabul etmediler napıcam ben ya aşırı sinirliyim twitterdan felaket soğudum şu...
  18. LUCIFERx

İOS resim düzenleme

Merhaba arkadaşlar ios da bir resmin üzerindeki yazıyı silme veya resmin üzerindeki emojiyi kaldırma gibi işlemleri hangi uygulamadan yaparım ya da bu işlemleri yapabileceğim bir uygulama var mı ? Teşekkür Ederim :)
  19. LUCIFERx

Araba teybi değiştikten sonra hoparlör çalışmıyor.

Merhaba arkadaşlar teybimiz bozulmuştu başka bir teyp takmıştık. Ancak sorun şurdaki sadece 1 tane hoparlörden ses geliyor bir sanayiye yaptırttık acaba sorun nerde olabilir benim kendim yapabilirmiyim ? Teşekkür Ederim :)
  20. LUCIFERx

Wifi ye kimler bağlı ?

Merhaba arkadaşlar modemime kimlerin bağlı olduğunu görebileceğim bir uygulama varmı ama detaylı olarak göstermesini istiyorum. Modemin sitesinde malesef yazmıyor.
  21. LUCIFERx

Powerbank için Şarj aleti

Merhaba arkadaşlar yeni bir powerbank alıcağım ancak bunun için sağlam bir powerbanki şarj edeceğim alet yok, bana güzel, fazla pahalı olmayan şarj aleti önerebilirmisiniz ? Teşekkür Ederim :)
  22. LUCIFERx

Değişime giden telefonda renk değişimi ?

Merhaba arkadaşlar bayadır çok merak ettiğim bir konu var aklımda telefon servise gittiğinde bir arıza yüzünden değişim olursa renk değişimi olma gibi bir ihtimali var mı ? Teşekkür Ederim :)
  23. LUCIFERx

Hat sahibi olmadan numara değiştirme.

Merhaba arkadaşlar bir yakınımın babası vefat etti. Hattı babasının üstüneydi hattını hâlâ kullanıyor ama operatörünü aynı numara üzerinden değiştirmek istiyor böyle birşey mümkünmü ? Teşekkür ederim.
  24. LUCIFERx

Anker Powerbank

Arkadaşlar hazırda kullandığım bir powerbank vardı hediye gelmişti 1 yıldır kullanıyordum ama artık çok yavaş şarj etmeye başladı bende değiştirmek istiyorum, Anker’in bu modelini almayı düşünüyorum sizce ürün iyimidir ? Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı PowerBank 20000 mAh - Anker...
  25. LUCIFERx

Durduk yere C diskinde yer azalıyor

Merhaba arkadaşlar eskiden c diskinde yer azalıyordu, bu sorunu halletmek için bilgisayara format attırmıştım. Format attırdıktan sonra 2 hafta kullandım, ve diskim biraz küçük 20 gb yer vardı boşta. 1 hafta kullanmadım bilgisayarı birşey yapmadım 1 haftanın sonunda dün eve yeni geldim ve...
  26. LUCIFERx

Snapchat

Merhaba arkadaşlar snapchat üzerinden snap serisi yapmak için arkadaş arıyorum. Snapchat adınızı yazın bende ekleyeyim. Tşkler :)
  27. LUCIFERx

İnternetsiz oyun önerileri

Arkadaşlar 1 aydır AppStore da çevrimdışı, hikayesi olan bir oyun arıyorum. Bağımlılık yapan türden ancak hâlâ güzel bir oyun bulamadım. Önerileriniz var mı ?
  28. LUCIFERx

İOS Ücretli uygulamaları ücretsiz indirme

Arkadaşlar AppStore’daki ücretli uygulamaları, ücretsiz indirebileceğim bildiğiniz jailbreaksız platform varmı ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yanlış yere konu açmışım kusura bakmayın.
  29. LUCIFERx

iPhone 5 Sürüm düşürmek bataryaya etki eder mi?

Merhaba arkadaşlar eskiden kullandığım iphone 5 telefonum vardı. Kendime yenisini alınca onu da bir yere koymuştum kullanmıyordum. Şimdi bir yakınıma verdim o kullanıyor. Ama batarya performansı gerçekten çok düşük ve telefon son sürümde. Telefonun sürümünü düşürürsem bataryaya bir etkisi olur...
  30. LUCIFERx

iPhone 8 Pil kullanımı

Merhaba abilerim, kardeşlerim 7 ay önce aldığım iphone 8 telefonumda pil konusunda sıkıntılar çekiyorum. Bir günlük wifi ile sosyal medya kullanımında kullanım süresi ortalama 6 saat ile 7 saat aralığında oluyor bu süreleri hiç geçemedim. Eski iphone sürümlerine göre bu süre bayağı az geldi...