Arama sonuçlarınız

1. E

Ryzen 5 1500x ile ses alamıyorum

Şuanki anakartın en güncel realtek sürücüsü sürüm 2004 gözüküyor ama bendeki başka bir sürüm acaba bununla alakalı olabilir mi diye soracağım da öbür işlemcide nasıl çalışıyor o zaman :D kendimi de avutamayacağım 1604237642 1-2 tane pin yamukmuş onları düzelttim olduğu kadarıyla iğneyle ve şuan...
  2. E

Daha dün aldım iade alır inşallah o zaman çocuk :D
  3. E

Merhaba ryzen 3 1200 işlemcim vardı,2. El olarak ryzen 5 1500x aldım ve bu işlemcide sesler hiçbir şekilde çalışmıyor jaklarda takılı değil vs gözükiyor eski işlemcimi taktığımda bir sorun yok yani sorun işlemcide gibi bir çözümü var mıdır ? Garantisi yok ama serviste destek alabilir miyim ?
  4. E

Asus prime b350m-e

.
  5. E

Asus prime b350m-e

Merhaba herkese,bu anakartın tahmini fiyatı hakkında yardımcı olabilecek var mı ? Kutusu arka plakası var 3 yıllık sanırım sorunsuz.
  6. E

Fan dönmüyor ama rpm 955 ?

Ekran kartım asus strix r9 380 2gb.Youtube da video izlerken bu değerler normal mi ? 1.7gb vram kullanımı,57-60 derece olması ve fanı 955 rpm yazıyor fakat fan dönmüyor aslında.Yardımcı olursanız sevinirim 1602791673 Up
  7. E

r9 380 2gb - 4gb farkları

Peki marka olarak hangisini önerirsiniz ? Şuan kullandığım gtx 950 asus strix herhangi bir ısınma veya fan sesi rahatsızlığı yok.Sapphire kartlar da hoşuma gidiyor görünüş olarak ama sorun çıkarır mı ?
  8. E

r9 380 2gb - 4gb farkları

Merhaba R9 380 2 gb ile 4 gb arasındaki fark hangi oyunlarda ortaya çıkar ? 2gb lık model ikinci el olarak alınır mı ? Alınırsa hangi marka modelini önerirsiniz ve gtx 950 den geçmeye değer mi ?
  9. E

600tl ye rx 470

Haklısınız teşekkür ederim cevaplar için zamanınızı aldım :)
  10. E

600tl ye rx 470

Fiyat çok fazla 970 de ama dediğiniz gibi risk az.Yinede bütçe yetersiz 950 nin üzerine çok az fiyat ekleyebiliyorum
  11. E

600tl ye rx 470

Rx 570 buldum da bi tane de son uygun fiyatlı da o 1.5 yıl kullanıldı termal macunu kendim değiştirdiğim için garantisi yok demiş kutusu var ama işte mining konusu kafa yoruyor.Şuanda gtx 950 var elimde onu satıp yakın fiyatlara bu kadar fazla fps farkı da cezbediyo insanı :D
  12. E

600tl ye rx 470

Yüzyüze alırım ama pc de kullanıldı şuan boşta demiş nasıl test ederiz bilmiyorum uzakta çünkü bayağı aynı şehirde de olsa 1601458659 neyse satılmış bile gerek kalmadı :D 1601459695 tek fanlı kartlar ile de mining yapılıyor mu bunun hakkında bilginiz var mı ? biraz bakındım ama bilgi bulamadım...
  13. E

600tl ye rx 470

Bi an bağlantı hatası diyince birkaç mesaj birden gitti kusura bakmayın düzenledim
  14. E

600tl ye rx 470

Kaç adet var,toptan alabilir miyiz gibi sorularla yemleme şansımız olabilir mi ?? ilanda sadece 1 tane var çünkü
  15. E

600tl ye rx 470

600 tl ye kutusuz garantisiz 4gb xfx rx 470 alınır mı bildiğim kadarıyla miningli kartlar ayırt edilmiyor sizce ne yapmalıyım ?
  16. E

2. El rx 560 alınır mı

üste bütçe koyamıyorum maalesef yakın fiyatlara belki 560 dan daha iyi performans alırım diye düşünmüştüm ama değmez diyorsunuz teşekkür ederim cevaplar için
  17. E

2. El rx 560 alınır mı

freesync kayda değer bi fark yaratmaz diyorsun yani
  18. E

2. El rx 560 alınır mı

Merhaba 2. el bi rx 560 buldum uygun fiyatlı kutusu yok faturası varmış sanırım.Şuanki ekran kartım gtx 950 ve monitörüm freesync destekli.GTX 950 den rx 560 a geçersem gözle görülür bi fark olur mu,değer mi geçmeye ? Eğer alınır derseniz furmark testi dışında nasıl test edebilirim? Bildiğim...
  19. E

ikinci el rival 110 ne kadar eder ?

elimde tam 2 yıllık rival 110 mouse var.Gayet temiz sadece skatezlerde çizikler var ve kutusu duruyor tahmini olarak değeri nedir ?
  20. E

Aliexpress ten telefon ekranı alınır mı

Nereden bulabilirim peki buna ekran bilginiz var mı ?
  21. E

Aliexpress ten telefon ekranı alınır mı

Lenovo p1 pro telefon için yeni ekran alacağım fakat orijinal veya çıkma düzgün bi ekran bulamadım.Aliexpress te 150-200 lira civarına orijinal olarak satılan ekranlar orijinal midir ? Alınır mı ? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  22. E

Lg v30+ mı imei atılmış mi9t mi

Heeelp
  23. E

Lg v30+ mı imei atılmış mi9t mi

Herkese iyi geceler.Bu iki telefon arasında kaldım güvenilir birisinden imei atılmış 64 gb lık mi9t mi tercih etmeliyim yoksa tv hediyesi gelip satılan sıfır bi lg v30+ mı ? Xiaomi de imei olayı korkutuyor kapatılma sorunu vs lg yide 2000 e satıyo kapalı kutu şekilde ama jelatini yoktu gördüğüm...
  24. E

Xiaomi Mi9 T Alınır mı ?

haklısın zaten ben satıcının söylediklerini yazdım :D 1564599024 peki bu sahibindende letgoda vs yine 1900-2000 civarına satılanlarda var bu satıcıların güvenilirliğinden nasıl emin oluyoruz hocam ?
  25. E

Xiaomi Mi9 T Alınır mı ?

satıcı öyle iddia ediyor da bilemedim o yüzden ben de sorayım dedim imei silinirse ne olur diye sordum yine delta garantili onlar yardımcı olur vs dedi de
  26. E

Xiaomi Mi9 T Alınır mı ?

Merhaba letgo üzerinden 1850 tl ye delta garantili sıfır mi9t satanlar vs var imei atılmış olup sizce alınır mı bi sorun çıkar mı ? Ayrıca facebooktaki bir xiaomi grubunda da satılıyor bu telefonlar imei atılıp sorun olmadığı söyleniyor grup üyelerince fakat letgo daki fiyat dahada bi uygun ve...
  27. E

3000-3500 TL Laptop Tavsiyesi

Elden alınabilecek yerlerde bu fiyatlara yok ama sanırım
  28. E

3-4k arası hangi laptop alınır

Arkadaşım laptop bakıyor 3-4k bütçe ile orta seviye oyunları açsa yeter diyor pubg lite vs ideapad 330 iyi midir sizce veya önerileriniz varsa bekliyoruz
  29. E

3000-3500 TL Laptop Tavsiyesi

Benim arkadaşta bakıyoda bu bütçede mx150 den iyi mi r540 ?
  30. E

3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

valla ben de :D :D
  31. E

baitlendik galiba :D
  32. E

ne zaman açıklanacak
  33. E

telefon alıcaz inşallah kılıfta burdan gelse iyi olur :D
  34. E

2500tl bandında lg v30+

şuan p1 pro kullanıyorum ve artık kafayı yedi kendi kendine falan bişeyler yapıyor.Yeni telefon zamanı geldi zaten işlemcisi vs iyi oyun performansı falanda iyidir sanırım videolardan baktığım kadarıyla arka kamerasıda iyi ön kamerayı pek kullanmıyorum zaten teşekkürler yorumlar için.
  35. E

2500tl bandında lg v30+

Bu fiyat bandında lg v30+ dan daha iyi bir telefon var mıdır ? Önerilerinizi bekliyorum.
  36. E

viewsonic vx2257 görüntü ayarları

Birkaç ay önce viewsonic vx2257 monitör aldım ikinci elden.Üründe bi sorun yok ama bu monitörde yapılabilecek,en güzel görüntüyü verecek ayarı bulamadım tabi kişiden kişiye değişir bu ama yinede bi bakmak istedim,forumlarda falan cevap görmedim kullanan yardımcı olabilecek vs var mı ?
  37. E

Monitörümde en iyi görüntüyü nasıl elde edebilirim ?

2. el viewsonic vx2257 monitör aldım ama görüntü ve renkleri ayarlayamadım değişik geldi bayağı,asus vs197de kullanıyodum onunkiler bile daha güzel görünüyo en iyi şekilde nasıl ayarlayabilirim ?
  38. E

ikinci el monitör alınır mı

Pc sini razer klavyesini falanda koymuş letgoya yeni,acil falan dedi de
  39. E

Ölü piksel testini vs whatsapp tan isteyip almaya gittiğimde de dıştan kontrol ederek alınır mı sizce düzgün kullanılmışsa 3 yıllık bu monitörün tahmini kaç yıllık ömrü vardır ?
  40. E

+
  41. E

ne gibi testler yapabilirim kesinlikle sorunsuz olduğunu anlamak için sadece ölü piksel testi yapıldığını biliyorum :D
  42. E

arkadaşlar merhaba letgo da asus vg248qe monitörü 400 tl ye buldum öne çıkarılanlarda.Garantisi bitti 3 yıllık vs dedi alınır mı sizce?fiyat fazla düşük diye şüphelendim biraz ama evimede çok yakın ne yapmamı önerirsiniz ?
  43. E

Black friday den kulaklık

Başka bi öneriniz vs var mı 170 e çıktı fiyatı neden bilmiyorum :D
  44. E

Black friday den kulaklık

100 tl bütçem var oyun ve dc de arkadaşlarla konuşmak için bi kulaklık arıyorum yardımcı olursanız sevinirim bloody g500 amazonda 107tl gamepower magnus v2de 85tl hepsiburada da bunlar dışında öneriniz yoksa da hangisi sizce
  45. E

Ekran donuyor kasa çalışıyor

Denemek için para vereemem başka bir karta daha :D ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hdtune yi açınca kesin donuyo öbür kartı takip denesem ne olur kartı
  46. E

Pci express x16 yazıyo nette
  47. E

Radeon x1650 series var 10 yıllık uyar mı o :D
  48. E

Yok ryzen 3 1200 başka ekran kartımda yok belki arkadaştan alabilirim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ekran kartımda gtx 950
  49. E

Ryzen :/ ---- Mesajlar birleştirildi ---- Denesem bile uzun süre denemem lazım şuan cs oynuyorum bi sıkıntı yok mesela ama gider belki birazdan
  50. E

Ekran sürekli donuyor

Selamlar bendede aynı sorun var 2. El topladım ben sistemi durduk yere bazen 10dk bazen 3-4 saat sonra kilitkeniyor windows 10 64 bit.hdd sentinelden baktım performans falan %100 görünüyoe memtest ilede test yaptım yine birşey çıkmadı driverları w10 kendisi attı ben ekran kartını güncelledim w10...
  51. E

Memtest ile ramlari 1 buçuk 2 saat test ettim bir sorun,error çıkmadı başka ne yapabilirim ?
  52. E

Cpu oturmuştu onda bi sorun olcağını düşünmüyorumda bi arkadaşın kasaya takarım harddiski ordan denerim
  53. E

Performansta sağlıkta %100 çıktı açar açmaz bişey yapmama gerek yok dimi test falan
  54. E

Deniycem şimdi fakat bad sector olabilir mi hdtune sonuna kadar hiç dayanmıyor
  55. E

Evet ekran açık ama donuk klavye mouse hiçbişey işlemiyo caps locka Basınca ışık falan yanmıyo ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bazende mavi ekran verip clock watchdog timeout diyor
  56. E

Açıkçası w10 kendi attı driverları. eski heralde çoğu. ekran kartını 3. Seferde güncelleyebildim takılıyodu yine
  57. E

Hızlı Resim - Img 20180824 105441
  58. E

Geliyor oyun falan oynuyorum sonra bi anda gidiyor ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar birleştirildi ---- Atamıyorumki dosya çok büyük diyoe ---- Mesajlar birleştirildi ----
  59. E

Benimki açıldıktan sonra yapıyor ama
  60. E

Arkadaşlar 2. El olarak bi sistem topladım.Performansından çok memnunum fakat durduk yere bazen 3 4 saat bazen 10dk sonra ekran donuyor herşey kitleniyo ama kasa çalışıyor ve fanları dönüyoe harddiske test yapmak istediğim hdtune programını hiç tamamlayamıyorum daha 100gb ı taramışken donuyor...
  61. E

2. El anakart alınır mı?

2. Soruma yanıt verebilcek olan yok mu ramla alakalı olana
  62. E

2. El anakart alınır mı?

Anakartı aldım.bide üstte yazdığım ram için öneri istiyorum büyük ihtimal alcamda
  63. E

2. El anakart alınır mı?

Abicim sana bi sorum olcak tekrardan 8gb 2400mhz crsair vengeance ram buldum 18 ay garantisi varmış test etme imkanım yok maalesefte alınabilir mi sence fiziksel olarak bi sorun yoksa herşeyi kapsar mı garantisi?
  64. E

2. El gtx 950 450 tl ye alınır mı?

Ee ne diyosunuz 450 ye daha iyisi bulunmaz bence
  65. E

Yer olarak uzak ve bütçem max 450 maalesef ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bulamadım daha ucuza 1050 baktım da
  66. E

Arkadaşlar 2. El asus strix gtx 950 2gb lık modelinden 450 tl fiyatına buldum 1 yıllık garantisi daha var almayı düşünüyorum ,sizinde önerilerinizi bekliyorum alayım mı ? Almayayım mı ? Furmark testi istemiştim sonuçlarıda buraya koyuyorum.
  67. E

2. El anakart alınır mı?

?
  68. E

2. El anakart alınır mı?

Backplate denilen arka demiri kayıpmış ona göre fiyat kırdı 225 e düştü de alınır mı sizce bi sorun yaratırmı yenisi
  69. E

2. El anakart alınır mı?

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için.Ben aslında bi sorun olmadığını düşünüyorumda 2. El tecrübem az o yüzden çekindim başarılı satışlarıda var bozduğu sistemden ekran kartı ram vs
  70. E

2. El anakart alınır mı?

Bütçem olsa 0 dizerim zaten
  71. E

2. El anakart alınır mı?

Yardımın için çok teşekkür ederim google dan bakayım bi cpu yuvası falan nerde ben bilmiyorum babam hiç bilmez ss atmak lazım ?? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu arada cpu yuvasına ne için bakmalıyız nede sorun olabilir yani ?
  72. E

2. El anakart alınır mı?

Dedigim gibi alabilirsem babama aldircam oda anca modeline bakabilir ki deneme fırsatım falan olmayacak garantisi vs var ama bilemedim
  73. E

2. El anakart alınır mı?

Arkadaşlar 2. El bi anakart buldum msi b350m pro vdh ürün 2017 ekimde alınmış 4 aydır kutuda olduğunu söylüyor satılmış parçalardada 1050ti ram vs satmış fakat ben güvenemiyorum elimde şuan kasa dişinda bi parça yok ve karşida oturuyor yarin iş için bizim bu tarafa geçecekmiş ama ben stajda...
  74. E

2. El sadece psu lu kasa alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

Anlamadım ne için olduğunu yazabilir misin ---- Mesajlar birleştirildi ---- He videoyu görmedim pardon yüklenmemişte
  75. E

2. El sadece psu lu kasa alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

Evet arkadaşlar sorumu başlıkta yazdım cooler master masterbox lite 5 600w 80+ bi kasa buldum 2 yıl garantisi var,kutusu garantisiyle birlikte makul bi fiyattan alıcam 0 fiyatına göre fişe takmadan buluşacagımız yerde neleri kontrol edebilirim,etmeliyim ?
  76. E

2. El sistem toplama

Teşekkür ederim
  77. E

2. El sistem toplama

Şuanda 60hz lik bir monitorum bulunuyo değiştirmeyi düşünmüyorum düşündüğüm sistemi yazayım: Anakart:msi b350m pro vdh İslemci:ryzen 3 1200 Ram:ddr4 8gb Ekran kartı:r9 380 Kasa ve psu yu 250tl ye bulmaya çalışıcam 600w lı birde 1tb lık hdd almayı düşünüyorum
  78. E

2. El sistem toplama

Herkese merhaba, 1700tl bütçe ile 2. El sistem toplayacağım ve parçalar farklı kişilerden olacak size sormak istediğim şey parçaları hangi sıra ile almalıyım.Örneğin önce kasa daha sonra anakart vsvs diye.Alacağım parçaların ram,anakart ve işlemcinin kutusu ve garantisi olacak.Buna göre...
  79. E

2. El sistem toplama

Arkadaşlar daha önce 2. El sistem almayı planlıyordum fakat bazı parçalara ısınamadığım için kendim toplamaya karar verdim.Düşündüğüm sistemi aşağıya yazıyorum yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.Ayrıca h81 tip anakartın hangisini öneriyorsunuz ve toplayacağım sistemin parçalarını hangi...
  80. E

Fx 6300 lü ikinci el sistem

Alınır bu pc yani diyosun peki tam olarak neleri hangi program ile test etmem gerektiği hakkında bilgi verir misin ? Müsait isen.
  81. E

5400 müş düşük heralde genelde 7200 görüyodum
  82. E

2.5 inç olmasının kötü yanı nedir ? Ve parçaların durumunu bilmiyorum gidip test etmem gerekiyor letgo dan bakıyorumda
  83. E

1500. Alınır mı ?
  84. E

Arkadaşlar yeni bir sistem buldum bu sistem hakkındaki görüşlerini alabilir miyim ? •Anakart:Msi H110m ddr 4 •Ekran Kartı:Sapphire R7 370 Nitro Gaming Dual-x 4gb •RAM:8gb Gskill ddr4 2133mhz •İşlemci:intel skylake i3 6098p •Hard disk:seagate 2.5 1TB •Kasa:Coolermaster elite 430 black 500w ----...
  85. E

Diğer parçaları böyle olacak şekilde başka bulabileceğimi düşünmüyorum bu fiyata
  86. E

İkinci sistem iyi hoşta diğer bileşenleri daha zayıf fx li sisteme göre inteli al diyorsunuz yani
  87. E

Bi kasa daha buldum i5 4460işlemcili, 500w psu, gigabyte kasa, 1600mhz 8gb ram, 1tb hdd ,asus h81m anakart falan var bu nasıl ekran kartı kötü ekran kartsız alırım yine 1000tl fiyat çekti
  88. E

Bu bütçede daha iyi bi sistem bulabilceğimi sanmıyorum.
  89. E

Teşekkür ederim iyi akşamlar :)
  90. E

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.2. El rx 560 düşünüyordum aslında,darboğaz sorunu yaşar mıyım sizce ? Ve bu sistem ekran kartsız haliyle 1075 tl den alınır mı ?
  91. E

Arkadaşlar ikinci el bir sistem buldum, bu sistemin ne edeceğini, alırken neleri test etmem gerektiğini öğrenmek istiyorum. Bu arada sistemde ekran kartı yok, 400-500 TL arası ikinci el ekran kartı tavsiyelerinizi de bekliyorum, sistem özellikleri: İşlemci: AMD FX 6300 3.50 GHz Anakart: Asus...