600tl ye rx 470

Bu konuyu okuyanlar

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
600 tl ye kutusuz garantisiz 4gb xfx rx 470 alınır mı bildiğim kadarıyla miningli kartlar ayırt edilmiyor sizce ne yapmalıyım ?

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
mining kartını az çok satıcıdan ayırt etmek mümkün eğer birden fazla satıyorsa yüksek ihtimalle miningtir.

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
mining kartını az çok satıcıdan ayırt etmek mümkün eğer birden fazla satıyorsa yüksek ihtimalle miningtir.
Kaç adet var,toptan alabilir miyiz gibi sorularla yemleme şansımız olabilir mi ?? ilanda sadece 1 tane var çünkü

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Kaç adet var,toptan alabilir miyiz gibi sorularla yemleme şansımız olabilir mi ?? ilanda sadece 1 tane var çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç adet var,toptan alabilir miyiz gibi sorularla yemleme şansımız olabilir mi :D ilanda sadece 1 tane var çünkü
eğer letgo veya sahibindenden satıyorsa farklı hesaptan deneyin

ayriyetten kartı furmark testine sokun.kart fazla ısınırsa mining olabilir olmasa dahi genel olarak yüksek sıcaklıkta çalıştığından ömrü kısalmıştır

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bi an bağlantı hatası diyince birkaç mesaj birden gitti kusura bakmayın düzenledim

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Bi an bağlantı hatası diyince birkaç mesaj birden gitti kusura bakmayın düzenledim
bendede oluyor son 2 gündür

yüz yüze görüşerekmi alacaksınız yoksa kargomu

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Yüzyüze alırım ama pc de kullanıldı şuan boşta demiş nasıl test ederiz bilmiyorum uzakta çünkü bayağı aynı şehirde de olsa

neyse satılmış bile gerek kalmadı :D

tek fanlı kartlar ile de mining yapılıyor mu bunun hakkında bilginiz var mı ? biraz bakındım ama bilgi bulamadım bu konuda

Son düzenleme:

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Yüzyüze alırım ama pc de kullanıldı şuan boşta demiş nasıl test ederiz bilmiyorum uzakta çünkü bayağı aynı şehirde de olsa

neyse satılmış bile gerek kalmadı :D

tek fanlı kartlar ile de mining yapılıyor mu bunun hakkında bilginiz var mı ? biraz bakındım ama bilgi bulamadım bu konuda
evet yapılabiliyor

artık mining çok az yapılmakta eskisi kadar popüler değil eskiden kazancı fazlaydı şimdi az.

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
evet yapılabiliyor

artık mining çok az yapılmakta eskisi kadar popüler değil eskiden kazancı fazlaydı şimdi az.
Rx 570 buldum da bi tane de son uygun fiyatlı da o 1.5 yıl kullanıldı termal macunu kendim değiştirdiğim için garantisi yok demiş kutusu var ama işte mining konusu kafa yoruyor.Şuanda gtx 950 var elimde onu satıp yakın fiyatlara bu kadar fazla fps farkı da cezbediyo insanı :D

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Rx 570 buldum da bi tane de son uygun fiyatlı da o 1.5 yıl kullanıldı termal macunu kendim değiştirdiğim için garantisi yok demiş kutusu var ama işte mining konusu kafa yoruyor.Şuanda gtx 950 var elimde onu satıp yakın fiyatlara bu kadar fazla fps farkı da cezbediyo insanı :D
gtx 970 alın 970 ile mining yapanların sayısı rx le yapanlara göre çok az

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
o zaman araştırarak rx 570 alın adam macun için açtım diyor ama ne kadar doğru bilemezsin işte değiştirmek dışında birşeyde yapmış olabilir

araştırın uygun birşey bulun test etme imkanınızında olduğu birşey alın

sonra bazıları siz bozdunuz ben size sağlam verdimde diyebiliyor

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
o zaman araştırarak rx 570 alın adam macun için açtım diyor ama ne kadar doğru bilemezsin işte değiştirmek dışında birşeyde yapmış olabilir

araştırın uygun birşey bulun test etme imkanınızında olduğu birşey alın

sonra bazıları siz bozdunuz ben size sağlam verdimde diyebiliyor
Haklısınız teşekkür ederim cevaplar için zamanınızı aldım :)