Arama sonuçlarınız

1. N

Yardım Fifa 23 gamepad sorunu

Herkese iyi forumlar oyunu steamden aldım ve F710 gamepad kullanıyorum gamepad'de hiçbir sorun yokken fifa 23 gamepadi ps olarak algılıyor yapılandırma desteğini felan yapmama rağmen farklı programlar kullanmama rağmen hatta steami silip oyunu 2-3 kere silip denememe rağmen aynı sorunu çekiyorum...
  2. N

Öneri Kulaklık önerisi

Öncelikle herkese selam kulaklığımı sattım ve 3 tane kulaklık arasında seçim yapmakta zorlanıyorum incelemelerine her ne kadar baksam da burada kullananlar elbet vardır şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. 1. SteelSeries Arctis 9 Wireless 2. Logitech G733 3. Logitech G935
  3. N

Yardım Corsair void elit belirli seviyeden sonra temassızlık sorunu

Merhaba iyi forumlar herkese kulaklığı alalı bir kaç ay oldu gerçekten artık kafayı yemek üzereyim %10 un altına düşünce kulaklık kabloyu taktığım zaman durmadan ses geliyor windowstan yani şöyle söyliyim windows bi algılıyor bi algılamıyor ardından kulaklık kapanıyor ama %10 üstünde kabloyu...
  4. N

Yardım Mouse imleci takılı kalıyor

Dün normal bir şekilde oyun oynuyordum oyundan çıktım ve Mouse'da mavi dönen çark takılı kaldı hala devam ediyor virüs taraması falan yaptım düzelmedi yardımcı olabilecek var mı?
  5. N

Yardım Anakart önerisi

Herkese merhaba, ASUS ROG STRIX B450F Gaming kullanıyordum maalesef arızalandı çok ama çok memnundum 1600 TL bütçem var onunla birebir veya bir tık üstü anakart varsa piyasada yardımcı olabilir misiniz? İşlemci AMD 3600XT Ekran kartı 1660 Ti
  6. N

Yardım Fanlar çok hızlı çalışıyor ama bilgisayar açılmıyor

Selamlar herkese her ay rutin olarak bilgisayarın içini açar ve temizlerim bunu yıllardır yaparım fakat bugün bilgisayarı taktım fanlar felan aşırı hızlı çalışıyor hiçbir şekilde durmuyor ama ne görüntü geliyor ne klavyeye güç geliyor pili çıkarıp felan taktım işlemci ayaklarına baktım ramleri...
  7. N

Yardım Corsair Void Elite EQ ayarı

Selamlar, kulaklığı dün aldım almadan önce bayağı bir araştırmasını konularını her şeye baktım. James Donkey 712'den bu kulaklığa geçiş yaptım. Gerçekten kulaklık kullanmıyormuşum o derece rahat ve güzel. Yalnız tek sorunum EQ ayarları FPS oyunu hastasıyım ve örnek veriyorum CS:GO falan oynarken...
  8. N

Yardım U torrent dht hatası

Konuyu nereye açıcağımı bilmediğim için buraya açtım kusuruma bakmayın. Öncelikle merhabalar Torrent'ten oyun indirmek istiyorum ama dht duyuru için bekliyor hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı?
  9. N

Yardım MSI Optix G27C7

Herkese merhabalar, monitörü alalı yaklaşık 1 sene olucak öncelikle monitörden gayet memnunum ama nedense kendi çapımda bi kontrast olsun görüntü netleştirme olsun bi ayar tutturamadığımı hissediyorum veya ne bileyim yenileme hızı hızlı da mı normalde mi kullanılmalı hiçbir fikrim yok kendi...
  10. N

Yardım Warzone Gpu-Cpu kullanım sorunu

Rtx 3080 ve ryzen 3700x kullanıyorum evet darboğaz var ama oyunda eskiden 90-120 arası alırdım şimdi 40-60 arası alıyorum kullanımlara baktığımda ise işlemci %50 yi geçmiyor garip olan kısmı ekran kartıda %50 yi geçmiyor yardımcı olabilecek varmı ?
  11. N

Yardım Opera gx sorunu

Herkese merhabalar, Opera GX çıktığından beri kullanıyorum şu aralar farklı bir sorunlar karşı karşıyayım Google üzerinden herhangi bir şey arattığımda geç açılıyor görsellerde bir fotoğrafa tıkladığım da siyah ekran kalıyor ve öylece kalıyor ama yt olsun herhangi bir site olsun direk yükleniyor...
  12. N

Yardım Tarayıcı da sorun

Merhabalar herkese bir şey aradığım zaman durmadan orda gözüken beyaz yer çıkıyor ve o geldiğinden beri tarayıcım da bir yavaşlama olmaya başladı. Farklı tarayıcılar indirdim hepsinde aynı virüs denetimi de yaptım bir sonuç yok yardımcı olabilecek varmı ?
  13. N

Call Of Duty Warzone Fps Drop Sorunu

Sistem: ANAKART:ASUS ROG B450F GAMİNG İŞLEMCİ:3600XT RYZEN EKRAN KARTI:1660Tİ RAM:16GB Herkese iyi forumlar oyunu low ayarlarda da açsam yüksek ayarlarda da açsam bir anda 120 110 fps lerden 10 fps lere kadar düşüyor ve 2-3 saniye oyun donuyor sonra geri geliyor aradan 5 dakika geçiyor yine...
  14. N

Fifa 21 donma sorunu

Arkadaşlar herkese selamlar iyi forumlar. Fifa 21 de wl ,rivals (online) oynarken oyun bir anda donuyor 2 3 saniye arada 5 saniye bile oluyor sonra devam ediyor hızlı hızlı sonra tekrar normal haline geliyor o 5 saniye içinde kaybettiğim maçların hattı hesabı yok yardımcı olabilecek varmı ...
  15. N

Güç kaynağının bilgisayara kaç W verdiğini nasıl öğrenirim?

Selamlar herkese iyi forumlar güç kaynağım 500W bilgisayara ne kadar geldiğini nasıl öğrenebilirim ?
  16. N

Asus bios network üzerinden güncelleme sorunu

Az önce bilgisayarın donması ile ilgili bi konu açtım arkadaşım da biosuna güncelleme gelmiş onu yap dedi normalde hep network seçeneği ile yapardım bi gireyim dedim network seçeneği gelmiyor problem ne olabilir ?
  17. N

Bilgisayarın aniden donması ve res atması

Öncelikle herkese iyi forumlar bilgisayarım son 3 günde oyun oynarken veya internette takılıp video film izlerken donuyor hata felan da vermiyor arada bi kafasına göre res atıyor. Çift monitör kullanıyorum diğer monitöre ısı değerlerini koydum ısı değerlerinde en ufak bi problem de yok yardımcı...
  18. N

Yeni anakartın açılmama problemi

Güç kaynağı =500w Ekran kartı=1660ti İşlemci =3600xt Eski anakart =msi a320m pro vhplus Herkese hayırlı geceler yeni bi anakart aldım (asus rog strix b450-f gaming) montajını kasaya sıkıntısız bir şekilde yaptım ve hiçbirtürlü anakarta güç gelmiyor dedim yanlış bağladım tekrar söküp yapayım hem...
  19. N

Bu kasa ve anakart uyumlu mu

Öncelikle herkese merhaba yeni bi anakart almak istiyorum almak istediğim anakart Asus rog strix b450-f gaming Ama bir korkum var anakart atx modelin de kasam da atx ama yine de sormak istedim sığmama gibi bi durumu olur mu kasa: power boost royal serisi vk-g1002s kırmızı led fan usb 3.0 mid...
  20. N

Bios güncellemesi yaptım ekran gelmiyor

Anakart=MSI A320M PRO-VH Plus. Biliyorum bir sürü konu var forumda bunlarla ilgili hepsini teker teker denedim. Pili çıkarıp 10 dakika sonra taktım ramleri çıkardım 10 dakika sonra taktım felan hala ne klavye de ne mouse da nede ekran da belirti var hepsi gitti güncelleme yapmamın sebebi 3600xt...
  21. N

Sistem yettiği halde kasma sorun

Öncelikle Selamun Aleyküm yeni bi bilgisayar aldım sistem aşşağıda alalı 1 ay yeni oldu bu zamana kadar pubg de aldığım değerler 60-70fps arası ama son 2 gündür stabil 45fps alıyorum ve 45fps almam yetmemiş gibi 10-20fps ye düşüyor sonra yine bi anda 45 e çıkıyor haliyle oyun oynanmaz hale geldi...