Yardım Fanlar çok hızlı çalışıyor ama bilgisayar açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

neojun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Selamlar herkese her ay rutin olarak bilgisayarın içini açar ve temizlerim bunu yıllardır yaparım fakat bugün bilgisayarı taktım fanlar felan aşırı hızlı çalışıyor hiçbir şekilde durmuyor ama ne görüntü geliyor ne klavyeye güç geliyor pili çıkarıp felan taktım işlemci ayaklarına baktım ramleri söküp başka Sokete taktım ama çözüm bulamadım yardımcı olabilecek varmı?

Heroblade13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamlar herkese her ay rutin olarak bilgisayarın içini açar ve temizlerim bunu yıllardır yaparım fakat bugün bilgisayarı taktım fanlar felan aşırı hızlı çalışıyor hiçbir şekilde durmuyor ama ne görüntü geliyor ne klavyeye güç geliyor pili çıkarıp felan taktım işlemci ayaklarına baktım ramleri söküp başka Sokete taktım ama çözüm bulamadım yardımcı olabilecek varmı?
merhabalara bende ramimi temzilerken ramimi bozmuştu bilgisayarınızı açarken kasada 3-4 kere dit dit dit sesi gelip gidiyorsa raminiz arıza yapmış demektir

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Ramleri tek tek takarak dene.Ramleri silgiyle sil.