Arama sonuçlarınız

1. TommyShelby

Haber Türk Telekom Kullanmayın!

3-4 gün önce bağlatılan internetimizi iptal etmediler. İlk 14 gün cayma hakkınız yok dediler. Ama bizi, internetten memnun olup olmadığımızı öğrenmek için arayan Türk Telekom müşteri temsilcisi ilk 14 günde iptal edebilirsiniz paketinizi dedi. Tamam deyip Türk Telekom'u aradık, ''Yok öyle bir...
  2. TommyShelby

Haber Türk Telekom Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını çiğniyor!

6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunun, abonelik sözleşmesi başlığı altındaki 52 numaralı maddenin 4. fıkrasında "Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin...
  3. TommyShelby

Foruma ne oldu?

Technopat'ı anımsattı. Aynı şeyin laciverti.
  4. TommyShelby

Foruma ne oldu?

Forumda üye kalmamış, konulara cevap yazan yok. Forum nasıl bu hale geldi?
  5. TommyShelby

Satılık 95 Level Metin2 TR Hesabı (Anadolu)

Fiyat olarak 150 TL düşünüyorum.
  6. TommyShelby

Satılık Xbox Game Pass 10 TL [3 Aylık]

Discord adresime mesaj yollayabilir misiniz? Konuda mevcut.
  7. TommyShelby

Elimde sadece 1 tane kod kaldı şimdilik.
  8. TommyShelby

Evet, aktifleştirdiğinizde EA Play dahil 3 aylık Xbox Game Pass'iniz oluyor. Fiyatı sadece 10 TL.
  9. TommyShelby

Fiyat 10 TL olmuştur, 6 adet stok kaldı. Stokları bitirme amacıyla fiyatı iyice düşürdüm.
  10. TommyShelby

Satılık 95 Level Metin2 TR Hesabı (Anadolu)

Hesap Anadolu sunucusundadır, 95 leveldir. Resimlerden gördüğünüz üzere Hava Kılıcı P, Öfke G3'tür. Dönüşüm ise G6. İçerisinde binekler ve ışınlanma yüzükleri mevcuttur. Resimdeki itemler yan karakterindedir, depodan alabilirsiniz istediğinizi yani. Farklı hesapta değiller. Mail adresine bağlı...
  11. TommyShelby

Fiyat 15 TL olmuştur, 7 adet stok kaldı.
  12. TommyShelby

Fiyatı 20 TL'ye düşürdüm. Moderatör konuyu düzenleyebilirse çok iyi olur.
  13. TommyShelby

Daha önce Microsoft hesabınızda 3 aylık sürümü etkinleştirmemiş olmanız gerekiyor. Eğer aktifleştirdiyseniz yeni bir Microsoft hesabı açmanız yeterli olacaktır. Vereceğim kodu Microsoft hesabınızda kullanarak 3 aylık Xbox Game Pass sahibi olacaksınız. EA Play de dahildir. Özel mesaj yoluyla veya...
  14. TommyShelby

Öneri Fransızca mı Almanca mı okumalıyım?

Fransızca öğrenildiğinde İspanyolcayı öğrenmek biraz kolaylaşıyormuş. İkisi de Latin dili olduğundan biraz benzerlik taşıyorlarmış. Bu Doğru mu? Üniversite tercihlerinde Almanca veya Fransızca yazacağım. Sizce hangisini okumak daha mantıklı? Türkiye'de yaşayıp dayısı Almancı olan Türkler de...
  15. TommyShelby

Soru DGS ile Üniversite geçişleri hakkında

3. sınıftan başlamanın imkansız oldugunu soyledıler, 2. sınıftan başlatırlarmış en fazla.
  16. TommyShelby

Mail altım öğrenci işlerine, umarım cevap verirler.
  17. TommyShelby

DGS ile 2 yıllık bir bölümü 4 yıllık farklı bir bölüme tamamlayabiliyoruz. Ancak sanırım 2 yıllık bölümü okurken, 4 yıllık okuyanların ilk 2 yılda aldığı bazı dersleri almayabiliyormuşuz. Bu yüzden DGS ile 4 yıllık bölümü kazanıp 3. sınıfa başladığımızda bile, önceki 2 yılda almadığımız dersleri...
  18. TommyShelby

Soru Ydt Sınavında Yanlışlar Doğruları Götürüyor Mu?

YDS sınavıyla karıştırmışım sanırım. Ekşi'de yanlışların doğruları götürmeyeceğini söylemişler. Kitapçığında yanlışların doğruları götüreceği yazıyor. Sağ olun cevap için.
  19. TommyShelby

Soru Ydt Sınavında Yanlışlar Doğruları Götürüyor Mu?

YDT sınavında TYT ve AYT'de olduğu gibi yanlışlar doğruları götürmüyor diye biliyorum. Bu doğru mu?
  20. TommyShelby

Msü Sınavı Açıklandı

276 puan almışım eşit ağırlıktan. Geçen yılın kara harp okulunun taban puanı da 276, tam puanı almışım yani. Harp okulunu zaten kazanamam diye AYT'ye başvurmamıştım. Harp okullarında AYT şartı var. Bu yıl sorular da zordu, puanlar düşebilir. Kara harp okulunu kazansam bile AYT'ye başvurmadım...
  21. TommyShelby

Aşı Orucu Bozar mı? | Diyanet Açıkladı

Katılıyorum. Zorla söyletmiş bile olabilirler. Ama tek sıkıntısı bu mu kaldı milletin? Sonra tutarsın o günün orucunu.
  22. TommyShelby

MSÜ puan sistemi

Forum ölmüş. F.
  23. TommyShelby

MSÜ puan sistemi

Sanırım sosyal bölümünden çözülen sorular bile bu sınavın sayısal, eşit ağırlık puan tiplerini arttırıyor. Yani Türkçe bile çözülse, sayısal puanı artıyor. Bu bilgi doğru mu?
  24. TommyShelby

Chill Online oyun tavsiyesi

Aradığım özellikleri taşıdığını zannetmiyorum oyunun. Teşekkürler.
  25. TommyShelby

Bazılarında daha az var.
  26. TommyShelby

Çoluk çocukla uğraşacak yaşı çoktan geçtiğime inanıyorum.
  27. TommyShelby

R6, CSGO gibi oyunlardan sıkıldım. Full focus oynamaktan yoruldum. Rocket League, Titanfall 2, SW BF2, Battlefield, Quake, Overwatch, Paladins oyunları gibi arkaya müzik açarak bile oynayabileceğim, CSGO gibi öldüğümde diğer roundu beklemeyeceğim Online oyunlar tavsiye eder misiniz?
  28. TommyShelby

Forza Horizon 4 Eleyici'ye geç bağlanıyorum

Oyunu Microsoft Store üzerinden oynuyorum. Diğer modlarda sorun yok. Drift macerası, sıralı yarışlar gibi modlara sıkıntısız bağlanıyorum. Ama eleyici moduna geç bağlanıyorum. Millet 3-4 seviye araç bulmuş, hatta birbirlerini elemişler ben ancak o zaman bağlanıyorum. Hatta başladığımda alan...
  29. TommyShelby

Battlefield tarzı Online oyun tavsiyesi

Battlefield tarzı Online oyun tavsiyesi verir misiniz? CS:GO, R6 gibi rekabetçi oyunlardan sıkıldım. Titanfall 2, Battlefield, Battlefront, Quake, Squad tarzı Online oyun tavsiyesi lazım.
  30. TommyShelby

Ses kasmanın şart olmadığı Online oyun önerisi

Battlefield, Blackwake, Rocket League tarzında ses kasmanın gerekmediği, solo oynanabilecek Online oyunlar tavsiye eder misiniz?
  31. TommyShelby

Battlefield 4 "You have lost connection to the session." hatası

Bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim? Star Wars Battlefront 2 oynarken böyle bir sorunum yok. Dün akşamdan beri böyle. Daha önce bir sıkıntım yoktu.
  32. TommyShelby

Subaylık için AYT'den alınması gereken puan yazmıyor

Böyle bir şey olursa ve TYT-AYT açıklanmadan çağrılırsam çok kötü olur. Dediğim gibi AYT düşük gelirse astsubaylık için geç kalmış olurum. Çoktan başlamış olacak çünkü elemeler. 1614083185 c) MSB tarafından belirlenecek olan taban puanı alamamış olan adayların, 2’nci seçim aşamalarına katılmış...
  33. TommyShelby

Bu elemelere çağrılma işi ÖSYM'nin sınavından sonra mı belli oluyor? Üniversite puanları açıklandıktan sonra yani. Eğer açıklanmadan önce elemeler başlıyorsa ve elemelere girdikten sonra AYT puanım düşük gelirse astsubaylığı denemek için geç kalmış olmaz mıyım?
  34. TommyShelby

Hocam peki sözel ile kara harp okuluna girebiliyor muyuz? İnternette 3-5 bilgi var fakat internete pek güvenim kalmadı artık :D
  35. TommyShelby

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Bu bilgilerin 1 tanesi bile internette yer almıyor, nedenini hiç anlayamadım. Peki ben KHO ve astsubaylığı tercih edersem, AYT puanım yetersiz gelirse astsubaylığı da deneyebiliyor muyum? Çünkü MSÜ sınavı üniversite sınavından önce yapılıyor, kılavuzda da...
  36. TommyShelby

Evet AYT şartı var fakat puanla alakalı en ufak bir bilgi internette yok. Yüksek puan gerekiyorsa girmeyeceğim fakat dediğim gibi, devlet sırrı gibi saklıyorlar herhalde. Daha sınava girmeden soğudum.
  37. TommyShelby

MSÜ'nün sınavından alınması gereken puanlar bunlar. AYT veya TYT değil. AYT'den kaç alınması gerektiği hiçbir yerde yazmıyor. Devlet sırrı gibi saklıyorlar. Ne biçim iş yapıyorlar anlamış değilim. Ona göre gireceğim AYT sınavına.
  38. TommyShelby

İnternette astsubaylık için TYT'den +200 alınması gerektiği + MSÜ'nün sınavından alınması gereken puanlar yazıyor eşit ağırlık veya sayısal türünden. Subaylığa geldiğimizde de TYT'den +200 alınması gerektiği + olarak AYT sınavına girilmesi gerektiği ve MSÜ sınavından alınması gereken puanlar...
  39. TommyShelby

YKS Aday Başvuru Formu Nedir?

ÖSYM üzerinden kaydımı tamamladım, sınavın parasını ödedim. Fakat sitede şöyle bir şey gördüm : https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2021/YKS/abf04022021.pdf Bu nedir? Bunu da mı doldurmamız gerekiyor?
  40. TommyShelby

Gamenote KB487L Klavye Alınır Mı?

https://www.gamegaraj.com/urun/gamenote-kb487l-kablolu-rgb-gaming-klavye-2/ Antighosting özelliği var mı klavyenin? Almayı düşünüyorum, alınır mı?
  41. TommyShelby

Mouse önerisi?

Mediamarkt'ta geçen gün 155 TL'ydi G203, keşke alsaydınız. G102 ile farkı kablosuydu sanırım, örgülü galiba G203'de.
  42. TommyShelby

Geceye Bir Şarkı Bırak

43. TommyShelby

Fiyat performans gamepad önerisi?

2. el F710 alın bence, 140 TL civarına. Sıfır gamepadlerin hiçbiri fiyatını bence hak etmiyor.
  44. TommyShelby

Panasonic RP-HT161E-K Kulaklık Alınır Mı?

https://www.hepsiburada.com/panasonic-rp-ht161e-k-siyah-kablolu-kulak-ustu-monitor-kulaklik-p-HBV000009KUIR?magaza=KelvinElektromarket Mikrofonu yok, bana da lazım değil zaten. Kolay bozulmasın istiyorum. Müzik ve oyun için kullanacağım, paylaştığım ürün alınır mı sizce? İnternette çok fazla...
  45. TommyShelby

Forza Horizon 4 Halen Daha Alınır mı?

Online yarışlardan bahsediyorum, belli başlı DLC'li araçlar ranked ve drift macerası yarışlarında her zaman 1. olurlar. Rankını yükselttiğinde görürsün.
  46. TommyShelby

Standart Edition indirim ile 260 TL'den 130 TL'ye düşüyordu. Üst versiyonunu tam hatırlamıyorum ama sanırım indirimde 260 Lira'ya düşüyordu. Ama dediğim gibi, Standart Edition alınmaz. Hem online yarışları kazanamayacaksınız, hem de 3 mapten sadece 1 tanesine girebileceksiniz. P2W araba yarışı...
  47. TommyShelby

Forza Horizon 4 P2W bir oyundur. Ranked yarışları veya Drift Macerası yarışlarını kazanabilmek için DLC'li araçlara sahip olmanız gerekiyor. Onları da sadece yüksek sürüme sahip olan oyuncular kazanabiliyorlar. Bu yüzden oyunu bıraktım. P2W olmayan tek mod Eleyici modu. O da bana çok saçma...
  48. TommyShelby

Korsan Oyun Oynamak

Ya yazdığımı okumadın ya da okuduğunu anlamıyorsun. Kimsenin kendini rahatlatmaya çalıştığı yok. Ayrıca git 155'i ara o zaman, tatava yapma. Birazdan Doom Eternal'ı indireceğim hatta torrent üzerinden bunu da eklersin ihbarına. Millet ülkeyi soyup soğana çeviriyor sorun yok, ben oyun indiriyorum...
  49. TommyShelby

Korsan Oyun Oynamak

Kimseyi ilgilendirmeyen bir olaydır. Eğer ben bir oyunu torrent'ten indiremiyor olsaydım, o oyunu zaten oynayamazdım. Torrent diye bir seçeneğim olduğu için para vermemezlik yapmıyorum. Param olmadığı için torrent kullanıyorum. Torrent olmasa da bu oyunu satın alamayacağım zaten. Bir oyunu...
  50. TommyShelby

online oyun arıyorum

Rainbow Six Siege Star Wars Battlefront 2
  51. TommyShelby

Kendinizde sevmediğiniz özellikleriniz?

Sabah yataktan 2 saatte anca çıkabilmek. Gece 2 saat Youtube'da video izlemeden uyuyamamak.
  52. TommyShelby

Ubisoft Ücretsiz Oyunlar Veriyor

Tamam. LOL ve Odyssey o zaman.
  53. TommyShelby

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Standart Edition 24 Tl Alınır Mı?

Standart Edition almanda bir sakınca yok fakat, karakterleri açman biraz uzun sürecektir.
  54. TommyShelby

Ubisoft Ücretsiz Oyunlar Veriyor

Steam olmasa oyun oynayamaz Türk halkı bir kere, LOL oynardık ülkece. Kimin parası yetecek Ubisoft'tan oyun almaya ?
  55. TommyShelby

Hangi Klavye Daha İyi ?

60 TL'lik Philips bana faha F/P ürünü gibi geliyor, sırf ışıklı olduğu için diğer ürünlere fazladan para vermek istemiyorum. Linkini paylaştığınız ürünler ile 60 TL'lik Philips arasında dağlar kadar fark var mıdır ? Fiyatları 2 katı çünkü.
  56. TommyShelby

Hangi Klavye Daha İyi ?

https://www.trendyol.com/trust/tru22507-tr-avonn-gtx830rw-klavye-p-31905879?boutiqueId=543900&merchantId=108302&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.89...
  57. TommyShelby

Origin'i yönetici olarak çalıştırmazsam oyunlar açılmıyor

Steam üzerinden sahip olduğum Titanfall 2 ve Star Wars BF2 oyunlarını oynayabilmem için Origin'i yönetici olarak başlatmam gerekiyor. Eğer başlatmadan oyunu açmaya çalışırsam Origin açılıyor fakat 5-10 saniye sonra kapanıyor ve oyun da açılmıyor. Direk Steam'den başlattığımda oyunun açılması...
  58. TommyShelby

RDR 2 CPY Crack Dosyasının Şifresi

Peki o zaman şöyle sorayım, belirttiğim siteye telefon numaramı yazmamın zararı var mı ? 1607995293 Türk bir siteden indirdiğim 30 MB'lık crack dosyası ile sorunu çözdüm.
  59. TommyShelby

RDR 2 CPY Crack Dosyasının Şifresi

Crack dosyasının şifresi için bu siteden anket çözmemi istiyor fakat bunun için de telefon numaram ile mobio tv denen ücretli bir şeye kayıt olup, uygulamayı indirmemi istiyor. Reddit'te birisi başlık açmış altına birisi şifreyi paylaşmış fakat 9 ay önce diyor, çalışmadı bende şifre. Bu şifrenin...
  60. TommyShelby

2020'de LoL'e Başlamak

Hiç oynamadım ama LOL kadar kötü değildir diye tahmin ediyorum.
  61. TommyShelby

2020'de LoL'e Başlamak

Yerinde olsam Dota'ya başlardım. LOL vakit kaybı maalesef.
  62. TommyShelby

Bagırsaklardan sesler gelmesi

Afiyet olsun reyiz, karbonatın içine biraz da zehir kat virüsleri öldürürsün.
  63. TommyShelby

2 GB ram i 4 GB yapmak

Arkadaşlar 4 GB ram yapmanız gereksiz, insan gözü sadece 2 GB ram görebilir.
  64. TommyShelby

Vito Scaletta neden sevilen bir karakter ? Mafia 2

Oyunu bu yılda ilk defa oynuyorum, evet ilk defa. Fakat bu karakterin neden bu kadar çok sevildiğine anlam veremedim. Oyun çok güzel, atmosferine bayıldım fakat karakterimiz pisliğin teki değil mi ? Askerden dönmüş birisiyiz, ülkemiz için savaşmışız fakat Joe denen herif ile kuyumcuyu soymak...
  65. TommyShelby

Bilgisayarımı nasıl satabilirim?

Yeterince sabrın varsa koy letgoya.
  66. TommyShelby

Rocket League'de ticaret ücretli mi oldu ?

Ticaret yolladığım 2 kişide de ticaret için, 2 kişinin de 500 krediye sahip olması gerekiyor diye bir uyarı verdi. Oyunu Steam üzerinden oynuyorum, bu normal mi ?
  67. TommyShelby

32 yaşında erkek 22 yaşında kızla evlenebilir mi? Olur mu

Abim bahsettiğin gibi eğer aradığın kızsa, seni reddetse bile seni kırmadan, üzmeden reddetmeye çalışması gerekir değil mi ? Eğer canını sıkacak tarzda, işi dalgaya vurursa zaten seni hak etmiyor demektir. Kaybedecek bir şeyin olmadığını bilerek, reddederse onun kaybı olacağını bilerek git ve söyle.
  68. TommyShelby

Abi kızla aynı yerde çalışmıyor muydun ? Niye seni seviyorum deyip engelleyesin kızı. Çok ergence bir hareket olur bence. Yüz yüzeyken kibarca ondan hoşlandığını söylesen bence abartıya kaçmadan, reddetse bile ( ki zaten kibarca reddetmek, canını sıkmamaya çalışmak yerine dalga geçip seni daha...
  69. TommyShelby

Tamam bir şey demedim zaten. :D
  70. TommyShelby

Sormadan cevabını alamaz sonuçta, aslında reddetmesi onun için dünyanın sonu olabilir bir süreliğine tabii ama, sormadan nasıl bir şansı olacak ki ?
  71. TommyShelby

Abim sen 18 yaşındayken kız 8 yaşındaydı. Kişiden kişiye değişir tabii ama, annem ile babamın arasında da 10 yaş fark var. O zamanda devirler de farklıydı tabii, onu da göz önünde bulundurmak gerek. Şahsen ben kendimden en fazla 1-2 yaş küçük olmasını isterim. 10 Yaş 2020 yılında çok bence. Ayıp...
  72. TommyShelby

F1'de direksiyonu fare ile nasıl kontrol edebilirim ?

ETS 2'de direksiyonu kolayca fare ile kontrol edebiliyoruz. Gamepad'i kullanmayı bir türlü beceremediğim için F1 2019 oyununu fare ile oynamak istiyorum. Youtube üzerinde sadece 1-2 tane video var 1-2 bin izlenmiş pek açıklayıcı olmayan videolar fakat dosya indiriyorlar. Dosya indirmeden F1'de...
  73. TommyShelby

Star Wars Battlefront 2'nin Supremacy modunda bot var mı ?

Galactic Assault modunda olmadığı kesin fakat, o modda da lazer kılıçlı büyücü samuray abilerimizi alamadan oyun bitiyor. Sadece hayatını bu oyuna adamış insanlar alıp oynayabiliyor. Supremacy modu daha uzun sürdüğü için benim için daha keyifli oluyor fakat, öldürdüğüm her 30 kişinin 25'i bot...
  74. TommyShelby

100-150₺ mouse önerisi

125 HZ bir mouse'du sanırım o, kesinlikle alınmaz bence. 5 liralık mouse'dan ne farkı var ?
  75. TommyShelby

TSK’da Din İşleri Subaylığı geri dönüyor

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla din subayları büyü yapabiliyorlar. Onlar harp okullarında değil, Hogwarts'da eğitim görüyorlar. Diğer askerlerden ayrı olarak beddua skillerini perfect'liyorlar, cephede en arkadan düşman birliklerine beddua okuyorlar.
  76. TommyShelby

Babam bana hiçbir şey almıyor.

Halk arasında buna tefecilik diyoruz reyiz :D
  77. TommyShelby

Oyunları nasıl ultra low ayarlarda açabilirim ?

Çok sıkılıyorum hikayeli oyunlarda :( Call of Duty değilse tabii. Keşke sıkılmasam da Witcher 3 oynayabilsem, bu millet neyine bu kadar bayılıyor öğrenebilsem.
  78. TommyShelby

Düşmanımın 200 FPS 144 HZ ekranında kafasını monitöre sokmuş, 2 bin Liralık kulaklığıyla full focus oynadığını düşünüp, sol üstteki FPS : 40 yazısına bakınca oynayasım hiç kalmıyor.
  79. TommyShelby

Ama ekran kartım AMD.
  80. TommyShelby

Intel Pentium G4600, RX 570, 16 GB 2133 MHz RAM ile bu kadar alabiliyorum. Ahh şu işlemciyle anakartı değişebilsem...
  81. TommyShelby

Teşekkür ederim cevaplarınız için, 45 FPS oynamaya devam o zaman :/
  82. TommyShelby

O program sanırım sadece filtreliyor, gerçekten grafiği düşürmüyor bu yüzden FPS'te artış yapmaz diye düşünüyorum.
  83. TommyShelby

Battlefield, Titanfall, Battlefront 2 gibi oyunların belgeler klasöründeki video cfgsi ile ayarları düşürebiliyoruz fakat bu seviyeye düşmüyor. Daha önce Titanfall 2 oynayan yayıncı görmüştüm, grafikler Minecraft gibiydi, 1080p olmasına rağmen.
  84. TommyShelby

Cod Warzone
  85. TommyShelby

Oyunun çözünürlük ayarını düşürmekten bahsetmiyorum, paylaştığım videodaki gibi oyunun dokusunu nasıl bu kadar düşürebilirim ? AMD ekran kartına sahibim. Videoda filtreliyor sadece oyunu bu fps'i yükseltiyor mu ?
  86. TommyShelby

Sistem geri yükleme silinen dosyaları geri getirmedi.

Rainbow Six Siege oyununu sildiğim için pişman oldum ve sistemi 3 gün öncesine geri yükledim, silinecek ve yüklenecek programlar bu esnada gözüküyordu. Fakat Rainbow Six Siege oyunum geri yüklenmedi, Steamde yüklü gözüktü fakat oyunun 80GB'lık dosyaları yok. Sistem geri yükleme bittiğinde ve...
  87. TommyShelby

Bu yılda Knight Online'ı öğrenebilir miyim ?

Arkadaşlar o zaman Rise Online hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim :D 4 gün sonra çıkıyor sanırım ona başlanır mı sizce ?
  88. TommyShelby

Bu yılda Knight Online'ı öğrenebilir miyim ?

3-4 yıl Metin2 oynamış birisi olarak Knight Online'a sadece ticareti açmak için para yatırsam, solo bir şekilde tamamen para kazanmak amacıyla oynayabilir miyim ? Düşük level farm'ı yapsam, bir şekilde ufak tefek para kasabilir miyim oyunda ? Amacım bütün günümü harcamadan günlük 10 TL falan...
  89. TommyShelby

Oyun Önerisi

Tomb Raider'ın son 3 oyunu, Titanfall 2.
  90. TommyShelby

TWD sezonlar birbiri ile bağlantılı mı ?

Steamde sezonlar ayrı olarak satılıyor, 1. sezon ile 2. sezonu ayrı olarak indiriyoruz. The Long Dark gibi 1 oyunun içinde farklı bölümler değiller. Nasıl 1. Sezon 4 yıl sonra çıkan 3. Sezondaki ilerlememizi etkiliyor ? Sezonlar 1'den fazla bölümden oluşuyor, seçimlerimiz o sezonun içerisindeki...
  91. TommyShelby

Pc için uygun fiyatlı bluetooth gamepad önerirmisiniz

Geçen hafta 120 TL'ye F710 sattım, 180 TL verilmez bence.
  92. TommyShelby

TWD sezonlar birbiri ile bağlantılı mı ?

TWD oyununun 1. sezonunda yaptığımız seçimler 2. ve 3. sezona da etki ediyor mu ? Bölüm değil yalnız, sezonları soruyorum.
  93. TommyShelby

PDF dosyası bozulabilir mi ?

Geçen yıl sınıfça almıştık kitapları, şirket öğretmen izni olmadan cevap anahtarlarını vermiyor. Ama mezuna kaldığım için başımda bir öğretmen yok ve neredeyse hiç çözmedim bu kitapları, boşa gitmesin :)
  94. TommyShelby

PDF dosyası bozulabilir mi ?

Elimde 6 adet test kitabı var, ucuz şeyler de değiller cevap anahtarlarını bir şekilde PDF olarak alabildim. Cahilliğime verin fakat PDF dosyasını açtığımda sayfa Google üzerinden açılıyor, bu dosya zaman içerisinde bozulabilir mi ? Yoksa Word dosyası gibi 1 yıl sonra açtığımda da aynı şekilde...
  95. TommyShelby

Satılık Forza Horizon 4 Hesabı

Satılık fakat yeni pc'de oyunu kurunca her şey sıfırlanıyormuş diye okudum, 70 liraya düşürdüm fiyatı. Ki pek de gelişmemişim zaten bilmiyordum o sıralar oyunu demek ki pek. E-postamı veremem, eğer e posta hesabımı vermeden oyunu sana devredebiliyorsam satabilirim, internette bakındım ama net...
  96. TommyShelby

Hangi star wars filmiydi

Hahhhh sağolasın tamam bunu arıyordum işte, bayağı da araştırdım acaba Rey mi böyle sağ çıkıyordu mermiler arasından diye Luke gelmedi aklıma. Sağol bu sahneydi bir türlü bulamadığım.
  97. TommyShelby

Mouse önerisi

https://www.trendyol.com/msi/clutch-gm30-rgb-kablolu-gaming-mouse-p-32728830?boutiqueId=519404&merchantId=2200&gads=true&popup_id=2044348680&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=pla_shopping_smart_category_elektronik&gclid=CjwKCAjw0On8BRAgEiwAincsHF4lztdIJN1rXOi7EpZ6z7aYlbPKXJfNkzF...
  98. TommyShelby

Hepsiburada magazasindaki bu urun guvenilir mi?

Katılıyorum, ben mi göremiyorum diye şaşırdım, o mağazada 13 tane ürün var ve hepsi eski telefonlar, mağazaya hiç yorum yapılmamış. Güvenilir diyemeyiz.
  99. TommyShelby

Dx12 Darboğazı biraz engeller mi ?

AMD ekran kartına sahip sistemlerde çekilmiş videoları izlediğim kadarıyla DX11 yerine DX12 kullanıldığında RAM kullanımı artıyor ama CPU kullanımı azalıyor, RAM'in 16 GB olduğu ve darboğaz yaşandığı AMD ekran kartlı sistemlerde DX12'yi darboğazı engellemek amacıyla açmak mantıklı mı ?
  100. TommyShelby

Hangi star wars filmiydi

Demek yanlış hatırlıyormuşum, dodgeliyormuş mermileri.
  101. TommyShelby

Hangi star wars filmiydi

Çizgi dizi olan Clone Wars'tan da olabilir hatırlamıyorum, karakterimiz sanırım Yoda'ydı ve tek başına açık alanda duruyordu. Düşmanlar üzerine sayısız mermi, tank mermisi falan ne var ne yok yağdırıyorlardı yani, ortalık toz duman oluyordu en son ateşi kesiyorlardı öldü herhalde diye ama...
  102. TommyShelby

Ram ile ilgili soru

Hayır.
  103. TommyShelby

Hikayeli oyun tavsiyesi

Arkadaşlar adam 2 GB ram var demiş siz gene ezbere anlatmışsınız bir şeyler, Tomb Raider'ın 2013'te çıkan oyununu deneyebilirsin.
  104. TommyShelby

Sadece yakın çevresinde korona olanlar?

Eğer belirtileriniz yoksa, ağrı veya öksürük gibi test dahi yapmıyorlar, 10 gün evinizden çıkmayın diyorlar yakın zamanda görüştüğünüz bir yakınınız pozitif çıkmasına rağmen. Pozitif çıkmış olan insanlar da ilaç alıp kendilerini eve kapatıyorlar, çok ciddi durumlarda sadece hastanede yatıyorsunuz.
  105. TommyShelby

Radeon Software %25 CPU kullanmaya başladı

Sorun kendi kendine düzeldi, teşekkürler.
  106. TommyShelby

Driveri DDU ile kaldırıp tekrar yükledim, sorun driver ile ilgili değil.
  107. TommyShelby

Birkaç gündür böyle, driverleri tamamen kaldırıp tekrar yükledim driverlık sorun yok. İnternette videolar klasörünün içine ReLive diye klasör oluşturmamızı söylemişler fakat o klasör zaten var. Ne yapacağımı bilmiyorum.
  108. TommyShelby

oyunlarda kılıç mı yoksa silah mı daha çok seversiniz? (ANKET)

Silahı kılıca her zaman tercih ederim. Star Wars evreninde değilsek tabii.
  109. TommyShelby

Titanfall 2 Steam'da 65 TL alınır mı?

Online'ında oyuncular var çok zevkli fakat, oynayan adamlar oyunun ustası olduğu için biraz sinirlenebilirsiniz. Onun dışında oyunun hikayesini de harika zaten. Önce hikayesini oynayın online'a girmeden önce.
  110. TommyShelby

Rainbow Six Siege Fps Dengesiz

Sebebini bilmiyorum fakat ekran kartınız AMD ise ve oyunu Steam'den aldıysanız eğer kütüphanenize girerek oyunu bulun ve başlatın, 2 seçenek verecektir size, vulcan yazanı seçin ve başlatın. FPS'iniz neredeyse 2 katına çıkacaktır AMD kullanıcısıysanız.
  111. TommyShelby

Steam 60tlye oyun önerisi

F1 alabilirsin Gamepad ile oynayan çok.
  112. TommyShelby

8 GB RAM 2133 MHz DDR 4 Team Marka

Ürün satılmıştır.
  113. TommyShelby

Rami alıp, elinizdekileri satıp DDR4 anakart alabilirsiniz :D
  114. TommyShelby

Fiyatı 200 TL'dir, kargo alıcıya aittir. İsteyenlere Whatsapp üzerinden detaylı fotoğraflarını gönderebilirim. Alındığı günden itibaren default ayarlarıyla kullanıldı, voltaj ve MHz değerleriyle hiçbir zaman oynanmadı. Kozmetik olarak da durumu çok iyi.
  115. TommyShelby

Erdoğan: Müminin görevi yoklukta sabretmektir

Ağam bizle eğlenir ama niye halk tepki göstermiyor ?
  116. TommyShelby

Yeni site açtım,yorumlarınızı bekliyorum :)

Tema bembeyaz olacağına köpek, kedi , hamster kısaca hayvanlar olsa daha güzel gözükebilir.
  117. TommyShelby

Hepsiburada her türlü güvenilir mi?

60 TL'ye aldığım kulaklığı aldığım gün iade ettim hem çakma hem de bozuktu, 14 gündür ücretimin ödenmesini bekliyorum. Canlı desteğe de defalarca yazdım. Kısacası hayır, güvenli değil. Başka satıcıların satış yapabildiği siteler asla %100 güvenli değil. Hepsiburada'da satış yapan diğer...
  118. TommyShelby

Hepsiburadanın kendisinin satmadığı bilgisayarı almak risklimi?

Puanı yüksek ve çok fazla satış yapmış bir mağazaysa güven, puanı yüksekse bile 3-5 değerlendirmesi olan bir mağazadan alma.
  119. TommyShelby

ABD'li yargıç, Trump'ın TikTok indirme yasağını askıya aldı

Bu demokrasiyse, bizim ülkedeki ney ?
  120. TommyShelby

Hayalinizde ki araba ?

Is that a supra ??
  121. TommyShelby

2300 Satılır Mı?

Ne kadara satın aldığı neden önemli olsun ki ? İnsanlar arabalarını satın aldıkları fiyatın altına mı satıyorlar ?
  122. TommyShelby

Doktorlara yüzde 16 imama yüzde 100 zam

Sorsak devletin dini olmaz.
  123. TommyShelby

8 GB 2133 MHZ DDR 4 RAM

Günceldir.
  124. TommyShelby

Nereden 5Tl lik steam kodu alabilirim

https://www.kopazar.com/e-pin/5-tl-steam-cuzdan-kodu
  125. TommyShelby

8 GB 2133 MHZ DDR 4 RAM

Özelden mesaj gönderdim.
  126. TommyShelby

8 GB 2133 MHZ DDR 4 RAM

İsteyen arkadaşlara Whatsapp üzerinden detaylı fotoğraflarını atabilirim, ürün kozmetik olarak sıfırdan farksız. Kesinlikle MHz'si veya voltaj değerleriyle değişiklik yapılmadı, alındığı günden beri default ayarlarıyla kullanıyorum. Tekirdağ'da oturuyorum kargo ile gönderebilirim, ücreti alıcıya...
  127. TommyShelby

Dizi Önerisi

Lucifer'a göz atabilirsin. Nedense 10 yıllık dizileri önermişler.
  128. TommyShelby

Bu sistem Warzone kaldırır mı ?

Farkındayım, zamanında 1050 ti alacaktım fakat rx 570 daha ucuz ve performanslı olduğu için bu modeli tercih ettim.
  129. TommyShelby

Benim için çok pahalıya patlayacağı için şu anlık ramleri 16 gb yapabilirim, 2. el piyasası sıfırları aşıyor zaten.
  130. TommyShelby

Rx 570 4 GB G4600 Intel Şu anda elimde 8 gb ram var, 2x8 GB ram siparişi vereceğim ikisini dual channel çalıştıracağım 2133 MHz'de çalışacaklar anakart yüzünden. Rx 570, G4600, 16 GB RAM Warzone 60 fps sabit oynayabilir miyim ? Eğer oynayamazsam RAM'e para harcamak yerine DFGT alacağım sanırım.
  131. TommyShelby

Sdn Forumu bırakma kararı aldım!!

UMARIM BAN YEMEM
  132. TommyShelby

Sdn Forumu bırakma kararı aldım!!

Nvidia AMD kavgası falan mı neyin taraf tutması bu yöneticiler nasıl taraf tutabilir ki ? Hayır 1050 ti alma, rx 570 daha iyi tarafı falan mı neyin tarafı bu ? Çok fazla taraf dedim.
  133. TommyShelby

Uplay Your Account Suspended

Uplay'e girerken hata veriyor diye internet kablosunu çeker uplay'e girer, internet yok hatası verdiğinde try againe tıkar, e posta şifre istediği zaman internet kablosunu geri takar, e posta şifremi yazar R6'ya girerdim. Uzun bir aradan sonra Uplay'e girmeye kalktım ve fotoğrafını attığım...
  134. TommyShelby

Kulaklık Jak girişi bozuldu

Kasanın üstündeki kulaklık girişine kulaklığımı taktığımda bir tarafından ses gelmemeye başladı, arkadaki anakartın jak girişine taktığımdaysa sorunsuz çalışıyor. Zannediyorum ki kulaklığı çıkara taka bozuldu, kabloyla oynayınca da düzelmiyor tamamen gitti. ( Geçen pc'yi kapatıp açınca düzeldi...
  135. TommyShelby

Hepsiburada'dan aldığım jbl kulaklık çakma ve garantisiz.

Sürat kargo poşetini açtıktan sonra kulaklığın kutusunu açtım, kulaklığın kutusundan fatura, garanti hiçbir şey yok. Sadece sürat kargo'nun poşetine yapıştırılmış bir kağıt var benim adres bilgilerim falan yazıyor hepsiburadanın falan. Hafiften bir açarken yırtıldı ama köşeden sıkıntı olur mu ...
  136. TommyShelby

Hepsiburada'dan aldığım jbl kulaklık çakma ve garantisiz.

60 Liraya jbl c100sı aldım fakat ürün sanıyorum ki çakma. Kutunun içerisinden garanti belgesi ve yedek silikonlar çıkmadı. Kutusu da internette inceleme videosu çekilen kulaklıklardan farklı, ses kalitesi kötü. İade talebi oluşturdum. Estola Market isimli kullanıcıdan alışveriş yapmayın. Sizce...
  137. TommyShelby

Bu anakarta bu SSD'yi takabilir miyim ?

Tavsiye eder misiniz peki bu SSD'yi ? Kronik sorunlu dediler ama.
  138. TommyShelby

Bu anakarta bu SSD'yi takabilir miyim ?

H110M-K anakartıma Sata 3 2.5" SSD takabilir miyim ? Ürünlerin linklerini paylaştım. https://www.asus.com/us/Motherboards/H110M-K/ https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-120gb-530mb-310mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-120g-g27-p-HBV000009216Y
  139. TommyShelby

Göz altı morlukları

Genetik olabilir, bilgisayarının veya telefonunun parlaklığını da kıs istersen.
  140. TommyShelby

Komşumuzu şikayet etmeli miyim?

Katılıyorum bir dahaki sefere video al.
  141. TommyShelby

Bu sistemin ramini arttırmaya değer mi ?

https://www.trendyol.com/corsair/cmk8gx4m1d3000c16-vengeance-8gb-3000mhz-ddr4-cl16-siyah-p-3247456?gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=pla_shopping_catchall&gclid=CjwKCAjw19z6BRAYEiwAmo64LX8MOYCUoJ7HNu8IxqYfDQIyLP3JuHAXYJnt5E4BB6u16WBU10fnOxoCgAAQAvD_BwE Peki...
  142. TommyShelby

İşlemciyi değiştirmek için anakartı da değiştirmek şart, maalesef eski 7. nesil işlemcilerin 2. el piyasaları aşırı yüksek fiyatlarda :( bu yüzden para harcamaya değer mi diye merak ediyorum, yoksa illaki anakartı ve işlemciyi değiştirmem şart mı ?
  143. TommyShelby

Rx 570, G4600 sistemimde 8GB ram var 2133 MHz. Elimdeki rami satıp onun yerine 8x2 16 GB aynı ramlerden alsam dual channel çalıştırmak için, Titanfall 2, Star Wars, Battlefield 1 gibi iyi sistem isteyen oyunlarda fps'im artıp, droplar azalır mı ?
  144. TommyShelby

Masaüstü bilgisayara bluetooth kulaklık bağlanır mı ?

Xiaomi Airdots bluetooth kulaklığımı Asus H110M-K Anakartımda kullanabilmek için satın alabileceğim pahalı olmayan bir adaptör var mıdır ? İleride anakart değiştirirsem de kullanabileceğim.
  145. TommyShelby

Titanfall 2 ve Star Wars Battlefront 2 oynayan var mı ?

Ben de EA Play ile oynamaya başladım, oyunu çok uzun süre oynamış insanlarla aynı lobide olmak biraz can sıkıcı.
  146. TommyShelby

Titanfall 2 ve Star Wars Battlefront 2 oynayan var mı ?

Var ise beraber oynayabiliriz.
  147. TommyShelby

N11 den Bilgisayar alınırmı

Parçaları tek tek alsanız daha ucuza gelir. Hem artan parayla kasa ve PSU'yu düzgün bir şey alırsınız, cidden çöp çünkü. Yerinde olsam 2. el bilgisayarlara bakardım letgodan falan.
  148. TommyShelby

Battlefield 4 hesabımı ucuza satıyorum

Fiyat 20 TL'lik steam cüzdan koduna düşmüştür.
  149. TommyShelby

+18 *** Viskinin Yanında Ne İyi Gider?

Viskinin yanında puro içilmez, çünkü puronun yanında bir şey içilmez.
  150. TommyShelby

Satılık Forza Horizon 4 hesabım

Günceldir.
  151. TommyShelby

Forza Horizon 4 mü The Crew 2 mi?

Forza 4'de standart edition alırsanız ÜÇ mapten sadece 1 tanesinde oynayabiliyorsunuz. Hiçbir online yarışı kazanmayı düşünmeyin ( drift yarışı olsa bile ) DLC'li araçlar HER ZAMAN 1. 2. 3. oluyor.
  152. TommyShelby

PS4 ve Pc de arkadaşımla oynamak için oyun önerisi

The Forest
  153. TommyShelby

CDKEYS Sitesi güvenilir mi ?

https://www.cdkeys.com/battlefield-1-revolution-and-titanfall-2-ultimate-edition-bundle-origin-pc Bu linkte BF 1 Revolution versiyonu ve Titanfall 2'nin ultimate edition'ı 8 euro. Daha önce alışveriş yapmış olan var mı ?
  154. TommyShelby

Titanfall 2 normal vs deluxe edition

Titanfall 2 oyununu satın almak istiyorum fakat internette normal versiyonu yarı fiyatında, sorduğum birkaç yayıncı skin farkı ve robotların sanırım otomatik açıldığından ve 2 tanesinin premiumlara özel olduğundan bahsetti. 2 Tane robot hariç diğer robotları kendim çok zorlanmadan açabileceksem...
  155. TommyShelby

Titanfall 2 hesabına takas vardır.
  156. TommyShelby

Star wars battlefront 2 oyununa takas vardır. Fiyat 70 TL Steam Koduna düşmüştür.
  157. TommyShelby

Kilo nasıl alabilirim

100-150 gram cicibebe'yi sütle karıştırıp blendır ile çırp ve iç. Günde 1 kere yap bunu çok sağlıklı değil cicibebe kilo aldıktan sonra bırak ( çok çabuk kilo aldırıyor ). Fındık,fıstık ve badem tüket her gün hepsinden 1 er avuç. Ben karantinada 60 kilodan 68'e çıktım kendim kilo almak isteyerek...
  158. TommyShelby

Video oluşturmak için hangi programı kullanabilirim ?

Zaman geçirmek ve 3-5 İngilizce kelime öğrenmek için Youtube'da Türkçe çevirisi olmayan şarkıları ( bazı az bilinen şarkıların çevirisini bulamadım ) video eşliğinde Türkçeye çevirmek istiyorum, hatta linkini attığım videonun tarzında da videolar yapmak istiyorum. Bana kullanması çok zor...
  159. TommyShelby

Oyun Önerisi

Battlefield 4 ve 3'de de serverler dolu, ama 4'ü önermiyorum herkes tank ve uçakla geziyor aldığıma pişman oldum, world of tanks'a dönmüş oyun.
  160. TommyShelby

SDN yi kim kurdu bunu cok merak ediyorum

SDN 1540 yılında Barbaros Hayreddin Paşa tarafından, kendi gemisinin düşman gemilerinden yavaş kalmasına karşın kendi gemisini fiyat-performans şartları dahilinde yükseltmek istemesi amacıyla kurulmuştur.
  161. TommyShelby

Fiyat 80 TL'lik Steam koduna düşmüştür.
  162. TommyShelby

Oyun Önerin.

Titanfall 2 Tomb Raider 2013
  163. TommyShelby

Bir kızı Çok seviyorum nasıl Sevgili olurum?

Direk seni seviyorum deme bence, yüz yüzeyken senden hoşlanıyorum de, söylerken aşırı ciddi olma yakını ölmüş de sen haber veriyormuşsun gibi özgüvenli ve hafif mutlu bir şekilde (hayır derse onun kaybedeceğinden eminmişsin gibi) . 5-10 saniye geçsin o da bir şeyler söyler herhalde durum...
  164. TommyShelby

Battlefield 3 hesabına da takas vardır.
  165. TommyShelby

Fiyatı 90 TL'ye düşürdüm.
  166. TommyShelby

Microsoft Store'dan satın aldığım Forza Horizon 4 Standart Edition oyunumu satmak istiyorum. Oyun normalde 260 TL, ben indirimlerde 130 TL'ye almıştım. 100 lira civarına satmak istiyorum. Tekirdağ'da oturuyorum, almak isteyen kişi de Tekirdağ'daysa elden satış gerçekleştirebiliriz, aksi halde...
  167. TommyShelby

Battlefield 1 hesabına takas vardır.
  168. TommyShelby

Forza Horizon 4 Eliminatör oyunun ortasında başlatıyor.

Eliminatore girdiğimde çok geç bağlanıyor ve ben bağlandığımda çoktan en az 1 dakika geçmiş oluyor, alan daralmış millet 5-6 seviye arabalar almış hatta oyunda 30 araba kalmış. İlk aldığımda böyle bir sorun yoktu fakat uzun zamandır bu problem var. Zaten girmiyorum diye önemsemiyordum fakat şu...
  169. TommyShelby

30 Liralık Steam koduna BF4 hesabımı satıyorum, hesabı başkasından falan satın almadım tamamen bana ait, oyunu 2 gün önce satın aldım çok akıcı oynayamadığım için satıyorum.
  170. TommyShelby

CL 15 ve CL 16 ram beraber kullanılır mı ?

Teşekkür ederim yanıtlarınız için, gidip herhangi bir marka 2133 MHz 15CL ram alsam kendi ramım gibi, dual channel çalışır diyorsunuz yani ?
  171. TommyShelby

Yanıtlarınız için teşekkür ederim fakat internette araştırdığım çoğu yerde ramlerin çipsetleri, voltaj değerleri bile çok önemli demişler, aynı olmazsa dual channel çalışmaz veya bilgisayar ara sıra kapanabilir gibisinden. Siz markaların önemi yok mu diyorsunuz ?
  172. TommyShelby

Peki 2133 MHZ 15CL ram alsam, elimdeki ramin özellikleriyle aynı fakat markası farklı. Bir sorun oluşturur mu ?
  173. TommyShelby

Sebebini açıklar mısınız ?
  174. TommyShelby

2133 Mhz'ye kadar destekleyen anakartımda ( Asus h110m-k) 2133mhz CL15 ram takılı (Teamgroup marka). Ben bu anakarta 2400 mhz cl16 ram taksam sıkıntısız, dual channel şeklinde kullanabilir miyim ? İki ramin CL'si, Mhz'si farklı ve sonradan takacağım ramin hızı anakartın desteklediğinden fazla...
  175. TommyShelby

Tarafını seç

Sağolasın sana da iyi forumlar, ama şunu karıştırıyorsun, ekipman iyi oynamaktan önemlidir demedim, kendini geliştirmek için şarttır dedim sen sürekli farklı yorumladın. İyi forumlar.
  176. TommyShelby

Tarafını seç

MS değerinden kastım aldığın Ping değeriydi ( internetinin hızı ) fakat onu monitörün ms'i olarak algılamışsın.
  177. TommyShelby

Tarafını seç

Eeeee ? Ben de 60 hz monitörüm ve çöp bilgisayarım ile CSGO'da LEM rankındayım. Bu beni iyi bir oyuncu yapmıyor ? Oyunun son rankı olan GLOBAL rankına da ulaşsam bu beni iyi bir oyuncu yapmıyor ? K/D/A sağlam oluyor bazı oyunlar diyorsun da, ara sıra karşına yeteneksiz oyuncular çıkması da seni...
  178. TommyShelby

Tarafını seç

144 fps aldığında 144 hz monitör etkisi yaratmıyor biliyorsun değil mi ? Mouse, kulaklık, mousepad ve aldığın MS değerinin de DAHA İYİ OLMANI SAĞLAMAK İÇİN etkileri var.
  179. TommyShelby

Tarafını seç

Oynayamazsın demedim ki zaten ? İYİ OLMAK İÇİN pahalı ekipmanlara ihtiyacın olduğunu belirttim. Belirli bir yerlere gelip kendini ispatlayabilmek için.
  180. TommyShelby

Tarafını seç

Hiçbirisi, üçünü de iyi oynamak için pahalı monitöre, bilgisayara ve ekipmanlara ihtiyacın var. Düşük bütçeyle bir yere kadar. Ama zuladan iyidir diğer 2 si tabii.
  181. TommyShelby

Bana kaç TL lazım?

Ekran kartını 580 8 GB almana gerek yok Battlefield 5 4K oynamayacaksın, işlemci ne kadar iyi olursa fps de o kadar yüksek olur. Csgo oynayacaksan işlemciye harca paranı.
  182. TommyShelby

Bu sistem Star Wars Battlefront 2 kaldırır mı ?

Rx 570 4 GB Intel pentium G4600 8GB 2133 Mhz Ram Kaldıracağını ben de zannetmiyorum ama Youtube'da ki videolarda onlineda +60 fps oynuyorlar. Oyunun sistem gereksinimlerine bakınca pek mümkün gibi gözükmüyor ama.
  183. TommyShelby

Oyun Tavsiye Eder Misiniz

Tomb Raider 2013, Titanfall 2
  184. TommyShelby

çok sıkılıyorum

Star Wars Battlefront 2 Battlefield 1-5
  185. TommyShelby

Oyun Önerebilirmisiniz?

Tomb raider 2013, Titanfall 2
  186. TommyShelby

Oyun Tavsiyesi Verir misiniz?

Titanfall 2, Tomb Raider 2013
  187. TommyShelby

oyun önerisi

Titanfall 2
  188. TommyShelby

Bu sistemle Battlefield 1 oynanır mı?

30 fps alacağın bir oyuna ki online oynanmaz zaten, o kadar para ben vermezdim.
  189. TommyShelby

Oynamayı En Çok Hayal Ettiğiniz Oyunlar.

Battlefield 1 Battlefield 5 Star Wars Battlefront 2
  190. TommyShelby

Metin 2 sistem gereksinimleri ve ne kadar internet yer

Bu arada oyuna yatıracak yüzlerce liran yoksa başlama, hiçbir şey yapamazsın, samimi söylüyorum.
  191. TommyShelby

Öneri Multiplayer oyun.

Rainbow six siege, Rust, Arma 3
  192. TommyShelby

Windows 10'un Ram kullanımı hakkında

Windows'un resimdeki gibi 1,5-2 GB Ram kullanması normal mi ? Görev yöneticisinde işlemler sekmesinde azar azar Ram kullanan programlar var ama toplasak 500 MB bile değil. Aynı şekilde kullanıcılar sekmesinde de 480 MB civarı gözüküyor. Fakat Fotoğraftaki performans sekmesinde 2.2 GB gözüküyor...
  193. TommyShelby

İnternet Hızlarınız

194. TommyShelby

Google'da arama yaptığımda ilk 5-6 sonuç reklam oluyor.

Nedenini buldum arkadaşlar, keşke format atmasaydım ama :D Kmspico isimli programdan bulaşmış bu virüs denetim masasından programı kaldırmama ve program files'tan klasörünü silmeme rağmen tamamen silinmemiş. Görev yöneticisini açtıktan sonra 'AYRINTILAR' sekmesinde 'kmsupd.exe' diye bir program...
  195. TommyShelby

Hikayeli oyun tavsiyesi

W tuşuna uzun süre basmak canını sıkmazsa The Long Dark
  196. TommyShelby

Oyun Önerisi

Rust ( dikkat bağımlılık yapar )
  197. TommyShelby

Sorunu çok yaratıcı Türk zekamı kullanarak format ile çözdüm, sağolun tavsiyeleriniz için.
  198. TommyShelby

Bu çıkıyor, bu reklam vereni engelle diye bir seçenek göremedim.
  199. TommyShelby

Kaspersky ile tam tarama yaptım bilgisayara, virüs bulunamadı. 1593172571 Kabul edilebilir reklamlar seçeneğindeki tiki kaldırdığımda reklamlar ortadan kalktı fakat Google'da arama yaptığımda yarım saniyede değilde 5 saniyede sonuçların çıkması sorunu devam ediyor.
  200. TommyShelby

Awd Cleaner ve Adware Removal ile temizledim, Googleyi tamamen kaldırıp yeniden kurdum düzelmedi. Yukarıdaki Adblock Plus ile bir alakası yok onu kurmadan önce de böyleydi. Yeni ortaya çıktı bu sorun Google'da bir şey aratınca sanıyorum ki reklamlardan dolayı yarım saniyede sonuçlar çıkacağına...
  201. TommyShelby

düşük sistemli oyun önerisi

Tomb Raider 2013
  202. TommyShelby

fortnite a özel skin veren bütün telefonları yazar mısınız

Boş insansın vesselam.
  203. TommyShelby

Bu İki Oyun Arasında Fikir Danışmak İsterim Dostlar

Baş harfi MuratAbiGF mi ?
  204. TommyShelby

Oyun Arşivi olan atabilir mi?

Battlefield Bad Company ve BF 3, oynamadığın 1-2 oyunu varsa Call of Duty'lerden de serpiştir araya, Mafia 2, Medal of Honor, kaldırıyorsa Far Cry 3 bayağı götürür seni, Titanfall 2 ve The Long Dark'ı şiddetle tavsiye ederim. Köyde kurtlar varsa The Long Dark daha da sarar :)
  205. TommyShelby

Steam oyun önerisi

The Long Dark ve steam şart değilse Titanfall 2 ( Enis Kirazoğlu oyunun hakkında bir video çekmişti ve bayağı övgüyle anlatmıştı, güzel bir oyun )
  206. TommyShelby

Multipayer oyun önerisi

Forza Horizon 4, gamepadin varsa saatlerce başından kalkamazsın.
  207. TommyShelby

şu ana kadar hangi oyunları bitirdiniz?

Yazan olmamış galiba Titanfall 2'yi de herkese tavsiye ederim.
  208. TommyShelby

En iyi araba oyunu

Direksiyonun varsa Asetto Corsa ve F1 2019, Forza Horizon 4 bence gamepad ile oynanması gereken bir oyun, direksiyon ile online yarışlarda sonuncu olursunuz, yok ben mapi tavaf edicem diyorsanız oynayabilirsiniz tabi.
  209. TommyShelby

oyun önerisi

Tomb Raider 2013
  210. TommyShelby

Epic Games Mağazasına yeni özellikler getirmeyi planlıyor!

Launcheri kapatınca indirme iptal oluyor, önce şunu düzeltsinler.
  211. TommyShelby

şu ana kadar hangi oyunları bitirdiniz?

Tomb Raider serisini öneririm, son 3 oyununu.
  212. TommyShelby

Csgo düşük fps

İşlemcin kötüyse çözünürlüğü bir tık arttır, bende de çözünürlüğü düşürünce fps düşüyor işlemciye daha çok yük bindiği için, çözünürlük arttıkça ekran kartı daha çok çalışıyor. Başlatma seçeneklerine -high yazarak ve oyun ayarlarından çoklu cpu kullanımını açarak fps'i arttırabilirsin.
  213. TommyShelby

Gta 5 mi rust mu

Rust alırsanız günde 10-12 saat başından kalkmazsınız. Ama oyunu öğrenene kadar da tilt olursunuz, yanınızda oyunu öğretecek birileri olmalı.
  214. TommyShelby

Forza Horizon 4 Beraber Yanlayacak birilerini arıyorum.

Beraber Forza Horizon 4 oynayabileceğim birilerini arıyorum.
  215. TommyShelby

GT 730 Oyun Tavsiyesi

tomb raider 2013
  216. TommyShelby

Microsoft Store açılmıyor.

Sabahtan beri Microsoft Store'a giremiyorum, oyunlara da girmiyor. Sadece bu şekilde yükleme ekranında kalıyor. Düzeltmek için ne yapmam gerekiyor ?
  217. TommyShelby

5000 TL PC Önerisi

Olur tabii ki fakat, o psu yeterli mi ? Dark marka psu almak istemem açıkçası. https://www.incehesap.com/uber-donanim-arsivi-r5-2600x-fiyati-44570/ bu sistem nasıldır sizce ?
  218. TommyShelby

5000 TL PC Önerisi

Sadece kasa olacak, 5000 TL. Fiyatta çok oynama olmazsa daha iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.
  219. TommyShelby

Oyun Önerirmisiniz Dostlar

Titanfall 2 Ve Tomb Raider 2013
  220. TommyShelby

Battlefield 3 mü, battlefield 4 mü ?

3 daha iyiydi bana göre.
  221. TommyShelby

Yerli Yapım MMORPG Online Oyun Rise Online Geliyor!

Videoyu görene kadar vay be demiştim de Knight Online bu resmen.
  222. TommyShelby

işlemciden çok ekran kartına yönelik oyunlar

Benim de işlemcim kötü, ekran kartını %60 falan besliyor maksimum. Her oyunda kenar yumuşatmayı ya Fxaa'ya kadar düşürüyorum ya da direk kapatıyorum. Msaa veya 4x 8x falan kullanma. Ne zaman o ayarı kıssam işlemci rahatlıyor ve fps artıyor. Belki işine yarar diye söylemek istedim. Ayrıca...
  223. TommyShelby

Hayatınızda oynadığınız en iyi oyun

Tomb Raider serisi ve Titanfall 2. Lara Croft <3
  224. TommyShelby

Sistem yükseltme hakkında soru.

Umarım arkadaşınızın aldığı parçalarda sorun meydana gelmez çünkü parçalar bozulursa karşısında muhattap olabileceği birilerini bulamayabilir Bossbilisim firmasından. Ne olduğu belli olmayan bir site.
  225. TommyShelby

Sistem yükseltme hakkında soru.

bossbilisim sitesinin güvenilir olduğundan emin misiniz ?
  226. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

Rainbowun indirime girmesini beklerseniz 41 liraya alabilirsiniz. Csgo'nun ücretli hali 77 tl indirime girmiyor. Ki ayrıca bu fiyatı kafamdan uydurmadım, steam calculator adlı siteden fiyatını öğrendim hesabın, çıkan minimum fiyatı yazdım buraya. 100 Liraya bu oyunların hepsini dizmeniz ise...
  227. TommyShelby

Logitech F710 Gamepad

günceldir.
  228. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

Hesaba 75 TL Bakiye Yüklenmiştir, fiyat 50 lira arttırılmıştır. Güncel fiyat 250 TL.
  229. TommyShelby

Asus H110M-K -- İntel G4600 -- 8x1 2133 mhz Ram

Rami çıkarttım, anakart + işlemci 550 tl.
  230. TommyShelby

bu anakart ve işlemci uyumlu mu ?

Teşekkür ediyorum ikinize de.
  231. TommyShelby

bu anakart ve işlemci uyumlu mu ?

https://www.hepsiburada.com/msi-a320m-a-pro-amd-a320-3200mhz-ddr4-matx-anakart-p-HBV00000NORF7 bu anakart ile Ryzen 5 1600 işlemci sipariş vermeyi düşünüyorum, param ancak bu anakarta yetiyor. Bu 2 parça uyumlu değil mi ? Ve internette en ucuz 610 tl'ye Ryzen 5 1600 bulabildim, daha ucuzu var...
  232. TommyShelby

Lol'den Cs'den bıktım oyun arıyorum

nasıl yapacağım bilmiyorum :D
  233. TommyShelby

Görev seçme menüsünden kaldığım görevi başlatınca girdi oyuna, ama tekrar yapacağım onca şeyi :/
  234. TommyShelby

Bilgisayarı yeniden başlattım ve Kaspersky'i kapattım. Ama hala açılmıyor.
  235. TommyShelby

Güncel.
  236. TommyShelby

Logitech F710 Gamepad

Hala günceldir, yanına isteyene Forza Horizon 4' de satabilirim.
  237. TommyShelby

Titanfall 2 başladım, sarıyor. Ama oyun bozuldu şu an oyuna girip menüde continue'ya tıklayıp oyuna girmeye çalıştığımda yüklenme ekranı çıkıyor sonra da oyun kapanıyor.
  238. TommyShelby

Logitech F710 Gamepad

Fiyatı 120 TL Düşünmekteyim. Tekirdağ'da olan varsa deneyerek alabilir, isteyene video çekip atabilirim. Sıkıntısız çalışmaktadır, kutusu yoktur.
  239. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

günceldir.
  240. TommyShelby

Hala günceldir.
  241. TommyShelby

kaldırmaz pc kral, rx 570, g4600 ,8 gb ram var.
  242. TommyShelby

Xiaomi Airdots hışırtı sorunu.

Kulağıma takıyorum, herhangi bir sıkıntı yok, Video veya şarkı açıyorum, youtube veya spotify farketmez arkadan csssss diye ses geliyor, videoyu duraklatınca hışırtı sesi azalıyor ve 15 saniye sonra tamamen yok oluyor. Fakat videoyu tekrar başlatınca gene aynısı oluyor. Kulaklığı Hepsiburada'dan...
  243. TommyShelby

günceldir.
  244. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

Payday 2, Warband alınmıştır. Fiyat hala 200 TL'dir.
  245. TommyShelby

Asus H110M-K -- İntel G4600 -- 8x1 2133 mhz Ram

* Asus H100m-k Anakart * İntel Pentium G4600 İşlemci * Teamgroup 2133 mhz 8 Gb Ram 3 Parçayı Toplam 700 TL'den satıyorum. Tekirdağ'da oturan varsa istediği gibi test edebilir. Ürünler 2. eldir temiz kullanılmıştır.
  246. TommyShelby

İ3 9100F İşlemcisi ve RAM hakkında sorular.

elimdeki anakart i3 9100f'e uyumlu değil ki, asus h110m-k var bende.
  247. TommyShelby

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim fakat ryzen 5 1600 kullanmamı neden tavsiye etmediniz onu anlayamadım, 90 lira pahalıya gelecek fakat ryzen 5 1600, i3 9100f'den daha iyi. Trendyol'dan vs. alırsam anakartı aradaki fark 90 tl'ye düşüyor.
  248. TommyShelby

8. nesil destekliyor sanırım bu işlemci. i3 9100f takamam ki.
  249. TommyShelby

Ama dediğim gibi 8 gb 3000 mhz, 16 gb 2133 mhz'ye fark atmıştı videoda. O yüzden çok şaşırdım. İnternette hiç intel ve 3000 mhz ram destekli anakart bulamadım. Bende mi sorun ? Link atabilir misiniz ? i9 destekli 1151 anakart bulamadım da. 1577306757...
  250. TommyShelby

Asus h110m-k anakartımda kullanabileceğim hangi işlemcileri tavsiye edersin ? 2. ele yöneleceğiz artık mecbur. Ya da sanırım en iyisi anakartı+işlemciyi+ram'i satmak olacak. HDD artık uyumludur diye düşünüyorum her anakarta falan. 1577301238 peki anakartı + işlemciyi satsam ram'i de sonradan...
  251. TommyShelby

Haydaa kötü oldu bu. Peki bu fiyatlarda 7. Nesil'e kadar işlemci var mıdır ?
  252. TommyShelby

İyi akşamlar herkese, Rx 570 4gb ekran kartım ile beraber kullanıyor olduğum Intel g4600 işlemcimi I3 9100f işlemcisi ile değiştirmek istiyorum. Asus H-110m-k anakartım ile uyumlu sanırım. Sormak istediğim soru; bu işlemci yerine bu fiyata veya daha ucuza alabileceğim performansı benzer veya...
  253. TommyShelby

Satılık Uplay Hesapları

Bu oyunların tamamı ücretsiz dağıtıldı, For Honor'u almayı unutmuşsunuz sanırım.
  254. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

İlan hala günceldir.
  255. TommyShelby

Günceldir.
  256. TommyShelby

Sistemim hangi oyunları açar?

O zaman Tomb Raider, bu 2013 oyunu. Benim en sevdiğim oyundur Tomb Raider.
  257. TommyShelby

100-150 civarlarında kablolu klavye önerisi ?

Logitech g103
  258. TommyShelby

Oyunu Microsoft Store'dan aldım, tamamen güvenilir hesap yani ( bir kaç gün,hafta,ay,yıl sonra bir sorunla karşılaşmazsınız). Tekirdağ'da oturuyorum, alacak kişi Tekirdağ'da ise yüz yüze de görüşebiliriz. Hesap Standart Edition'dır. Resimde de görebileceğiniz üzere hesap 120 LEVELdir ve...
  259. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

Fiyat 200 TL'dir, Güncel.
  260. TommyShelby

Sistemim hangi oyunları açar?

Metro 2033 tavsiye ederim.
  261. TommyShelby

düşük bütçeli sistem topluyorum ekran kartı ve güç kaynağı için yardım

https://www.trendyol.com/sapphire/sapphire-rx-570-pulse-itx-4gb-gddr5-256bit-dx12-amd-radeon-ekran-karti-11266-34-20g-p-2925742?boutiqueId=355600&gclid=Cj0KCQjw9fntBRCGARIsAGjFq5H_S_blpaPdAgwCSnLxBF7FZNxtGFe_ynp-V8fC0jN1NbX-7GlIiJgaAitLEALw_wcB Burada rx 570 daha ucuz. Pardon almışsın bile :)
  262. TommyShelby

Max 200-215tl klavye mouse set

10-20 liralık dandik bir klavye al, zaten ışıklı mışıklı 60-70 liralık klavyelerden farkı olmaz. Mouse'a harca paranın büyük kısmını, klavyeye değmez. Mouse etkiler oynamanı.
  263. TommyShelby

180 TL Mouse Önerisi

Oyuncu Ekipmanları bölümüne açsan daha iyi olabilirdi bu konuyu. Claw grip için Logitech g102'yi önerebilirim, boyut olarak büyük olmadığı için size uygun olabilir.
  264. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

Bunun için siteler var bakabileceğiniz tabi kesinlikle hesabınızın değeri dediği kadar olmuyor ama Google'a Steam Calculator yazarak bakabilirsiniz.
  265. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

Aslında evet haklısınız ben Csgo'daki saati, rozetleri, ve rankından dolayı fiyatı biraz arttırdım. Ama İçindeki oyunları indirimde 50-100'e kapatabileceğinizi sanmıyorum zira sadece rainbow 41 tl oluyor indirimde.
  266. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

FİYAT 250 TL DİR. İçinde Rocket League Dlc'li araçları ve bu kırmızı renk olan araçlar (sandıktan çıkan araçlar) bulunmaktadır.
  267. TommyShelby

Bu Steam Hesabı Kaç TL Eder ?

400'den satılmaz bence ya :D 1571758468 ne kadar eder sizce 200 den mi satmalıyım yani ? Fazla ucuz geliyor 200
  268. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

güncel
  269. TommyShelby

bir fikri olan yok mu ?
  270. TommyShelby

Ahahahha :D Kusura bakmayın unutmuşum :D Steam Community :: HOUSE M.D. 1571696495 1571700537 Başlıca güzel oyunlar şunlar : Csgo - Rainbow Six Siege - Rust - Rocket League - For Honor - Assetto Corsa - Tower Unite - Dead Island - Batman Arkham City - (Garry's mod , Saints Row IV , Half Life 2...
  271. TommyShelby

Oyunlara girip bakarsanız çok sevinirim. Csgo Rankı Guzide 1800 saat oynama süresi ve 2017-18-19 rozetleri bulunmakta. https://steamcommunity.com/id/tommyshelby740/
  272. TommyShelby

Satılık Steam Hesabı

Hesabım kapatılmasın diye kendimce önlem aldım. CSGO Rankı Guzide'dir Parayla alınmış olup 2017+2018+2019+Sadakat rozetleri bulunmaktadır. Fiyatta anlaştığımız kişilere Steam ID'sini yollayabilirim. Başlıca güzel oyunlar şunlardır : Assetto Corsa - CSGO - For Honor - Rocket League - Rust - Tower...
  273. TommyShelby

2000 TL'ye Sistem

Rx 570 , g4600
  274. TommyShelby

2000 TL'ye Sistem

benim 8 gb ramim var 2133 mhz satıp 3000 almalı mıyım çok mu fark ediyor ?
  275. TommyShelby

CSGO Oynayarak Para Kazanmak İstiyorum

Hayatta şansım yok csgo bet sitesinde mi şansım olacak malbayım.
  276. TommyShelby

Modeme 2 tane ethernet kablosu bağlamak

Bir şey soracağım ben 1 tane kablo kullanıyorum fakat ordaki yuvalardan herhangi birine taksam olur değil mi , ortadaki yuvaya takmak internetimin hızını etkiler mi ?
  277. TommyShelby

Tomb Raider Tarzı Oyun Arıyorum.

İnternette Uncharted'ın PC versiyonunu bulamadım. Sanırım Max Payne 3 ve Mordor oynayacağım.
  278. TommyShelby

Uncharted oynamayı ben de istiyorum fakat PS4'üm yok. Dishonored'e bakacağım, Teşekkürler.
  279. TommyShelby

CoD ve Tomb Raider hastası birisine ne oynamasını önerirsiniz ? Özellikle Tomb Raider oyunlarını indirdikten 2-3 gün sonra bitiriyorum. Shadow of Mordor oynamıştım daha önce sinirlenip silmiştim, tekrar yüklemeyi düşünüyorum.
  280. TommyShelby

Oyun Önerirmisiniz?

Ben de Cod hayranı birisiyim. Bütün oyunlarını oynayıp bitirdim Cod Serisinin. Pek alakası yok fakat sana Tomb Raider oynamanı öneririm.
  281. TommyShelby

CSGO Oynayarak Para Kazanmak İstiyorum

arkadaşlar 2k saate ulaştım çift keleş oldum hala kuruş yok valla para akmiy. 1569119813 Madem o kadar basit siz neden yurt dışında saygın bir firmada dolgun maaş ile çalışmıyorsunuz ? Oyun ile ilgili olmak zorunda değil eminim siz günde 24 saat çalışmıyorsunuzdur hobileriniz , vakit...
  282. TommyShelby

Windows 10 erişim engellendi hatası

Bilmiyorum söylemem yasak mı fakat sorununu çözmek için KMSpico programı ile windowsunu güncelleyebilirsin. Yıllardır kullanıyorum.
  283. TommyShelby

Fiyat Performans Pc Ekipmanları.

Klavye : Logitech G103 Oyuncu Klavyesi Q Usb (siyah) (920-005205) - n11.com Mouse : Corsair Harpoon 6000DPI RGB Optik Oyuncu Mouse Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor mousepad : Razer Goliathus Oyuncu Mousepad 29*25cm Kaymaz Mause Ped - n11.com Kulaklık : Snopy Sn-4388 Profesyonel Kulaküstü...
  284. TommyShelby

Logitech G29 Bu Fiyata Alınır mı?

Eğer çok boş zamanım var aldıktan sonra asla sıkılmayacağım yıllarca oynarım diyorsanız alınır. Ama yok işten,okuldan geldiğimde oynamak istiyorum, yarış oyunlarına meraklıyım ara ara çıkartıp yarışmak istiyorum diyorsanız da 2. el Logitech DFGT veya G27 alabilirsiniz. 2500 lira sıfırına vermek...
  285. TommyShelby

Teknobiyotik hakkında yorum

İlk bilgisayarımı Teknobiyotik'ten satın aldım. Yani neyi istiyorsanız onu gönderiyorlar seçtiğiniz anakartın bir alt modelini göndermiyorlar ki size. Satın aldığınız High Power Psu'sunu beğenmemeniz ile Teknobiyotik.com'un bir alakası yok ki. Aynı şekilde arızalanmasının da, adamlar ekran...
  286. TommyShelby

Oyunlarda işlemciyi yoran ayarlar hangileri ?

Örneğin gölgeler, keskinliği yumuşatma veya diğer ayarlardan hangileri işlemciyi kullanıyor ? Rx 570 ekran kartım COD WWII için yeterli oluyor fakat işlemcimden dolayı oyunu akıcı bir şekilde oyniyamıyorum (g4600). Bu yüzden işlemciyi kullanan ayarları en düşüğe indirmek istiyorum. Hangi grafik...
  287. TommyShelby

Dikey sync. hangi durumlarda açılmalı.

Lol-Csgo gibi oyunlarda 200 fps alıyorum. Forza Horizon 4 de fps'im 60 ın altına düşebiliyor. Ben az fps aldığım oyunda mı yüksek fps aldığımda mı bu seçenek ile fps'imi 60'a sabitlemeliyim ?
  288. TommyShelby

Asus h100m-k anakarta ryzen işlemci takabilir miyim

g4600 işlemcimi değiştirip ryzen 3 1200 takmak istiyorum. Böyle bir şey yapma şansım var mı ?
  289. TommyShelby

Bu özellik , Xbox live ebeveyn denetimi ayarlarınız gereğince engellenmiştir hatası

hala yardıma ihtiyacım var...
  290. TommyShelby

Bu özellik , Xbox live ebeveyn denetimi ayarlarınız gereğince engellenmiştir hatası

gerçekten kimse bilmiyor mu ?
  291. TommyShelby

Forza Horizon'da Yeni Ayarlar Bulun seçeneğine tıkladığımda Bu özellik , Xbox live ebeveyn denetimi ayarlarınız gereğince engellenmiştir hatası çıkıyor bu sorunu nasıl ortadan kaldırabılırım ?
  292. TommyShelby

Bir Horizon yaşamı oturumu aranıyor. Forza 4

Forza 4'te online oynayabilmek için gerekli görevleri yaptıktan sonra online'a giriş yapmaya çalıştım. Fakat Bir horizon yaşamı oturumu aranıyor da kalıyor. Önce Microsoft Store'dan giriş yaptım olmayınca oyunu kapatıp Xbox (Beta) programından giriş yaptım sonuç değişmedi. Lütfen yardım eder...
  293. TommyShelby

Oyuncu Faresi Almayı Düşünüyorum Önerileriniz Nelerdir?

Kral 2014 de açılmış başlık. Azıcık dikkat edin.
  294. TommyShelby

CSGO Hata

Neden 32 bit yaptınız ki ?
  295. TommyShelby

rx 570 g4600 işlemci 8 gb ramım var. Ekran kartını yeni aldım arkadaşlar. Rainbow var zaten.
  296. TommyShelby

100TL Forza Horizon 4 Ultimate Edition (PC) güvenilirmi?

oyunfor'da ara ara indirim oluyor geçen 130 tl idi 260'a çıkmış tekrar. Standart Edition tabi. Fakat 100 liranı riske atmaktan iyidir bence. Almanı kesinlikle önermiyorum.
  297. TommyShelby

Mobil oyun tavsiyesi ONLİNE

Clash Royale
  298. TommyShelby

League Of Legends [LOL] Oynayanlar Kulübü

Sezon 2'den beri oynuyorum. Sezon 2'den beri küfürden ban yiyorum. Şuan 30 level bile değilim normal oyun giriyorum. Dr Gregory Lupus oyunu bilen, normal oyun giren smurf arkadaşlar ekleyebilirler.
  299. TommyShelby

Steam'de indirimli oyunlardan öneriler lazım

1 dakikada.