Arama sonuçlarınız

1. lAlpertunga

Monitör hakkında yardım

Arkadaşlar merhaba, Yakın zamanda bir monitör alacağım 75 hz 1ms full hd olacak. Laptopum 60 hz ben laptopumda hdmi girişi ile 1980x1080p de 75 hz alabilirmiyim görüntüyü? Ekran kartım nvidia geforce 940mx 2gb. freesync olan bir monitörde bile nvidia ile 75 hz alabilmem mümkünmüdür? 1601048909...
  2. lAlpertunga

500 TL Kulaklık önerisi Dolar : 7,50 TL

Onlar için + bir bütçe yok elimde hocam şuan valla 1600762821 İnternetten bakayım bir yorumlarına hocam o zaman, teşekkürler.
  3. lAlpertunga

Aslında baktım onlara hocam, arctis 1 ve arctis 3 2019 edition arasında kaldım ondada :)
  4. lAlpertunga

Covid yüzünden canlı canlı gidip bakmaya korkuyorum vallahi o yüzden anca böyle internetten gördüğüm kadar :D
  5. lAlpertunga

Anladım hocam şöyle anlatmak istedim kafamda hani yayın açtığım için büyük durmasın istiyorum mesela gamepower çok kocaman duruyor kafamda :D böyle insanların kafasında steelseries çok güzel duruyor ufak gibi o tarz gibi demek istedim. 1600761830 Estağfirullah, teşekkürler genede baktığın için...
  6. lAlpertunga

Logitech Astro A10 Flexible Mikrofonlu Profesyonel Oyuncu Fiyatı böyle bir kulaklık buldum sizce nasıl?
  7. lAlpertunga

E hani daha çok suni deri değilde kumaş gibi olanlardan almak istiyorum :)
  8. lAlpertunga

Uğraştırıyorum senide kusura bakma hocam 1600761101 Hocam şuan kullanmakta oldupum gamepower medusa bi zamandan sonra kulaklarımı çok ağrıtıyor ve aşırı kalitesiz daha uygun 600 tl bandına çıkabilirim rahat ve konforlu olarak önermek istediğiniz varmıdır?
  9. lAlpertunga

Şuan iste olduğum için youtube kısıtlaması var şirket internetinde, sizce rahatmı kullanımı benim kafam birde ufak kardeşim o yüzden rahat edermiyim acaba?
  10. lAlpertunga

Arkadaşlar merhaba, Dolar kurunun artmasından sonra en fazla 500 tl ye bütçem yetiyor. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz kulaklık varmıdır max 50-100 tl daha belki arttırabilirim bütçemi. İyi forumlar dilerin.
  11. lAlpertunga

Laptop harici monitör hk.

Arkadaşlar merhaba, Bugün laptop ekranı küçük geldiği için harici monitör aldım.ASUS markasının VZ239Q 23" 75 Hz 5ms monitörünü aldım hdmi bağladığımda 1920*1080 75 hz alamıyorum 60 hz oluyor.75 hz alabilmem için monitörü hdmi display port dönüştürücüsü ile bağlamam mı gerekiyor?
  12. lAlpertunga

Yeni monitör Hk.

Arkadaşlar merhaba, Mevcutta olarak kullandığım laptopun maksimum çözünürlüğü 1366*768 60Hz lakin ben harici bir monitör alıp kullanmak istiyorum ve bu monitörün özelliği 1920*1080 144 hz olacak harici olarak kullandığım monitörün 144 hz desteğini alabilirmiyim ? İkinci bir hususta takacağım...
  13. lAlpertunga

4.000TL'ye sistem önerisi - Dolar kuruna rağmen

Hocam ekran kartsız sisteme baktım gayet güzel duruyor lakin bu sisteme hangi ekran kartını öneririrsin uygun bütçeli olarak 1583217379 Hocam bu sistem beni bir 4 yıl götürürmü sence, piyasada ki çoğu oyunu da açar sanırım değil mi bu ekran kartı ve ram 16 gb yaparsam? 1583217697...
  14. lAlpertunga

4.000TL'ye sistem önerisi - Dolar kuruna rağmen

Arkadaşlar merhaba, Toplam 4.000 tl bütçem var benim için rica etsem bilgisayar toplarmısınız ya da hazır bir sistem önerirmisiniz en az 4 yıl beni götürebilecek dolar arttığı için biliyorum çok zor ama bu forum her zaman harikalar yaratır diye düşünüyorum. Yardımlarınız için şimdiden çok...
  15. lAlpertunga

VDSL Altyapı ve Yüksek Hızlı Pakete Geçiyorum Upload Hızı Ne Kadar Olur?

Şuan türk telekom hipernet kullanmaktayım hocam, santrale olan uzaklığım 110 metre paketim 24mb download 3 mb upload aldığım hız ise 23 mb download 2.90 upload olarak kullanmaktayım oldukça memnunum sokağımızda yaklaşık 30 port bulunmakta neredeyse hepside dolu sabah akşam aynı hızları...
  16. lAlpertunga

Apartmanda boş port yok. Ne yapmam gerek?

Fiber alt yapı her zaman iyidir, lakin vodofone her zaman ne olursa olsun biraz çekinceli yaklaşmışımdır ama tabi fiber olduğu için alt yapının çok problem çıkacağını düşünmüyorum gelişmeleri buradan yazmaya devam edersen sevinirim açıkcası merak ettim, umarım senin için de hayırlısı olur hocam...
  17. lAlpertunga

Sende türk telekoma bağlat hocam o zaman başka türlü yapıcak bir çaren yok sanırım..
  18. lAlpertunga

Yeni bağlattığım internet hızım nasıl hipernet?

Anladım hocam teşekkür ederim değerli yorumun için.Ben şuan internet hızımı 50 mbps 4 upload la değiştirebilirmiyim o zaman modemin ve alt yapının desteklediği hıza göre
  19. lAlpertunga

Türk telekomun kendi alt yapı sorgulama ekranından yaptım, port olmayınca bu lokasyon da bilgiye ulaşılamadı diyiyordu, port olunca misal bende bu lokasyon da hipernet desteklemektedir yazıyordu.
  20. lAlpertunga

Türk telekom bundan yaklaşık 10 gün öncesine kadar bana da aynı şeyi söylüyordu, dün kontrol ettiğim de port açıldığını ya da kart taktıklarını gördüm çok şükür ben bugün itibariyle bağlattım hemen sorunsuz kullanmaktayım şuan şanslıyım sanırım ben biraz daha çok kısa sürdü.Darısı sizin başınıza...
  21. lAlpertunga

Teşekkür ederim hocam, çok sağolun
  22. lAlpertunga

Evet hocam steam pubg 90-100 pingle oynamaktan kurtuldum artık :) Belçika da oturan arkadaşımın da aldığı ping değeri 20 civarı ona nazaran iyi olduğunu düşünüyorum 35-40 pingin 1581154417 Evet hocam 24 mbps 3mb upload olan paketi 12 ay taahhütlü aldım modemi satın alarak 110 TL gibi bir...
  23. lAlpertunga

Anladım hocam teşekkürler değerli yorumun için. Taktığımdan beri pubg de 35 40 arası gidip geliyor ping - lolde zaten 11-12 civarların da seyretti deneme için ilk oyunlarımı oynadım.4k video için de test yaptım sorunsuz hiç takılmadan ilerledi.Yıllar sonra 3mb internetten bu hıza çıkınca...
  24. lAlpertunga

Arkadaşlar merhaba, herkeze iyi forumlar dilerim. Bundan 5-10 gün öncesine kadar port yok diyen türk telekom yetkili arkadaşlar ekstradan kart takıp hemen port getirdiğini gördüm ve benimde turkcell superonline taahhüdüm bugün bitiyordu türk telekom hipernet 24 mb download 3 mb upload paketine...
  25. lAlpertunga

Türk Telekom Hipernet 24 Mbs - MİLLENİCOM 35 Mbs ?

Millenicom kullanmadığım için o yüzden biraz tereddütte kalıyorum gerçekten hizmet kaliyesi nasıl diye turkcellden bu zamana kadar çok iyi hizmet kalitesi aldığım için beklentim hep yüksek oluyor. Siz hangi tarifeyi kullanıyorsunuz modemi millenicom mu verdi ?
  26. lAlpertunga

Modemi aylık 22 tl den 12 ay taksit yapıyorlar şuan
  27. lAlpertunga

Arkadaşlar merhaba, Benim 120 metre sokak başına Tip 23 saha dolabı ve hemen 5 metre yanına da Tip 7 saha dolabı koyuldu.Kontrol ettiğim de Türk telekom hipernet desteklediğini gördüm lakin, Türk Telekom 24 Mbs 3upload (20gb kadar sonrasın da 2upload) - 12 Ay taahhütlü modem dahil fiyatı...
  28. lAlpertunga

Turkcell süperonline çaresizliği..

Maşallah fiyata, bakalım taahhüt bitene kadar en iyisi beklemek, NetSpeed oldukça cazip gözüküyor çünkü imkanım olursa 2.el bir vdsl modem almayı düşünüyorum bakalım..
  29. lAlpertunga

Ah hocam ah modeme verecek param olsa bu durumlara düşürürmüydüm kendimi :) Herşey şuan ucu ucuna yetişiyor ek bir bütçem çıkmıyor, herkez net speed diyor ama malesef 8 şubata kadar bekleyeceğim belki bir yerden para sağlayıp 2.el bir modem ya da 0 almayı deneyeceğim tavsiye ettiğiniz modem...
  30. lAlpertunga

Hocam şimdi millenicom ile görüştüm kendileri 79 mbs kadar alt yapının desteklediğini onlarda gördüler taahhütsüz olarak alabiliyorum onlardan modem istersem 12 ay takside bölebiliyorarmış ücretsiz bir şekilde aylık 22 tl ye 79,90+22 tl şeklinde taahhütsüz olarak kullanabilirsiniz diyorlar. 35...
  31. lAlpertunga

Alt yapım netspeed ve türk telekom destekliyor millenicom da destekliyor ama türk telekom sanırım izin vermiyor diğer firmaların kullanmasına müşteri hizmetleri öyle söyledi..Sanırım türk telekomun cırtına kaldım.. 1579530023 Malesef desteklemediklerini dile getirdiler konuştum.. 1579530069...
  32. lAlpertunga

Superbox desteklemediği için alamadım.Vodofone internet fiyatları çok ucuz diğerlerine göre ama ondada emin olamıyorum her operatörde olduğu gibi onda da çok şikayet var. Turknet ile görüştüm 6mb destekliyor anlam veremediğim bir şekilde..Net Speed ile görüştüm aklıma da yattı çokta uygun ama...
  33. lAlpertunga

Turk Telekomdan 24 mbps internet alsam ne sonuç alırım?

Hocam yanlış anlamayın ama bu firmanın da modem vermediğini ve bağlantı yapılırken aktivasyon ücreti alındığını neden hiçbir konunuz da belirtmiyorsunuz sadece resim atıp geçiyorsunuz? Bir bilgi veriyorsanız yardımcı olmak için tam anlamıyla verin yarım yamalak değil lütfen.
  34. lAlpertunga

Arkadaşlar merhaba şuan mevcut olarak turkcell superonline 8mb internet alt yapısını kullanmaktayım.Taahhüdüm turkcell ile 08.02.2020 tarihinde biteceğini biliyordum ve bunun için internet alt yapılarını kontrol etmeye başladım türk telekomda alt yapı sorgulattığım da hipernet olarak alt...
  35. lAlpertunga

PUBG Sistem Değerlendirmesi Açar mı?

Kaç fps alabilirim hocam 40 olurmu acaba? sonuçta para veripte gidip 10 15 fps alacaksam hiç almayayım o yüzden diyorum :)
  36. lAlpertunga

PUBG Sistem Değerlendirmesi Açar mı?

Arkadaşlar merhaba, herkeze iyi forumlar dilerim. Mevcutta olan laptop sistemim steam PUBG`yi kaldırırmı sizce ? Kaldırırsa da kaç fps alırım sizce? İşlemci : İNTEL 7. NESİL İ7 7500U 2,90 GHZ Ram : 12 GB Ekran kartı : Ge force GTX 940mx 2 GB Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  37. lAlpertunga

Yeni gelen Nvidia Ekran Kartı Güncellemesi

Öğrenebileceğim bir yer varmıdır acaba?
  38. lAlpertunga

Yeni gelen Nvidia Ekran Kartı Güncellemesi

Arkadaşlar öncelikle merhaba; Konuyu doğru yere açtığımdan şüpheliyim, yanlış yere açtıysam affola kusura bakmayın.2 gün önce yayımlanan nvidia ekran kartı güncellemesinde ge force experience için oyunlar için reshade güncellemesi geldi, görüntüyü daha iyi hale getiren.Kullandığım laptopum da...
  39. lAlpertunga

Gamepower Magnus V2 Beni Üzer Mi ?

Bilmiyorum bende öyle oldu ses konusunda da bende kısığa ayarladım en fazla 100 üzerinden oyunlar da 4 - 5 ses seviyesinde kullanıyorum gerçekten çok ses geliyor haklısın.Hiç 100`e alıp kullandığımı hatırlamıyorum :)
  40. lAlpertunga

Gamepower Magnus V2 Beni Üzer Mi ?

Merhabalar, Bütün ön yargılara rağmen ben denemek istedim ve bundan 6 ay önce gamepower medusa modelini aldım ilk 2-3 ay güzeldi ama şimdi kulağıma takmak istemiyorum çünkü içinde ki yer artık kulağıma temas etmeye başladı ve aşırı derece de kulağımı ağrıtmaya başladı yakşalık 30 dk sonra...
  41. lAlpertunga

Laptopa ssd takmak

Her ssd uyar yani problem yok yani ? Linkte vermiş olduğun ssd kutusu önerebileceğin bir ssd varmıdır hocam ?
  42. lAlpertunga

Yeni laptopa ssd takmak ?

Arkadaşlar merhabalar , foruma daha yeni bugün kayıt oldum.Yakın zaman da bir laptop aldım, casper c710 ve ssd yok cd rom var. Sizde mevcut olan bu sisteme ssd taktırabilirmiyim ? Öyle bir ihtimal varmıdır ? Laptop özellikleri ; Casper C710.7500-BT45P Intel Core i7 7500U 16GB 1TB GT940MX...
  43. lAlpertunga

Laptopa ssd takmak

Arkadaşlar merhabalar , foruma daha yeni bugün kayıt oldum.Tam olarak aradım ama laptopa hakim olan biri değilim.Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.Yakın zaman da bir laptop aldım, casper c710 ve ssd yok cd rom var. Sizde mevcut olan bu sisteme ssd taktırabilirmiyim ? Öyle bir ihtimal...