500 TL Kulaklık önerisi Dolar : 7,50 TL

lAlpertunga

Üyecik
Arkadaşlar merhaba,

Dolar kurunun artmasından sonra en fazla 500 tl ye bütçem yetiyor. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz kulaklık varmıdır max 50-100 tl daha belki arttırabilirim bütçemi.

İyi forumlar dilerin.

Tseus

Doçent
Hocam rahatlığına bir sürede alışabilirsiniz diye düşünüyorum büyütme ve küçültme ayarı var kulaklığın ama yine de size birkaç tane daha bakayım sizin için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da var hocam bu özellikle evde birkaç ufak ayar ile hem rahat olacak hem de kaliteli ses alacaksınız. Zaten yorumlarını okursanız insanların memnun olduğunu görürsünüz.

lAlpertunga

Üyecik
Hocam rahatlığına bir sürede alışabilirsiniz diye düşünüyorum büyütme ve küçültme ayarı var kulaklığın ama yine de size birkaç tane daha bakayım sizin için.

Bu da var hocam bu özellikle evde birkaç ufak ayar ile hem rahat olacak hem de kaliteli ses alacaksınız. Zaten yorumlarını okursanız insanların memnun olduğunu görürsünüz.
Uğraştırıyorum senide kusura bakma hocam

Hocam şuan kullanmakta oldupum gamepower medusa bi zamandan sonra kulaklarımı çok ağrıtıyor ve aşırı kalitesiz daha uygun 600 tl bandına çıkabilirim rahat ve konforlu olarak önermek istediğiniz varmıdır?

lAlpertunga

Üyecik
Bende G430 var, kulaklık zaten çok dar geliyor siz taktıkça açılıyor
Anladım hocam şöyle anlatmak istedim kafamda hani yayın açtığım için büyük durmasın istiyorum mesela gamepower çok kocaman duruyor kafamda :D böyle insanların kafasında steelseries çok güzel duruyor ufak gibi o tarz gibi demek istedim.

Deriymiş ama kusura bakmayın

Yorumlara bakılırsa iyi hocam. İlk defa gördüm ama güzelmiş.
Estağfirullah, teşekkürler genede baktığın için hocam.

MrOwL0

Asistan
Anladım hocam şöyle anlatmak istedim kafamda hani yayın açtığım için büyük durmasın istiyorum mesela gamepower çok kocaman duruyor kafamda :D böyle insanların kafasında steelseries çok güzel duruyor ufak gibi o tarz gibi demek istedim.

Estağfirullah, teşekkürler genede baktığın için hocam.
Boyutları hemen hemen aynı ya