Arama sonuçlarınız

1. tesisatcıhssaaa

Öneri Bu telefon alınır mı?

Arkadaşlar merhaba eşimin 6 yıldır kullandığı Lenovo K5 vardı. Artık telefon şarj almıyor bizde yeni bir telefon alalım dedik. 3500 liraya kadar bir telefon bakınıyoruz. Telefonda oyun vs oynanmıyor. Sadece whatsap instagram olsun yeterli ve kasmasın. 3200TL'ye Xiaomi Redmi 9C 64GB buldum. Bu...
  2. tesisatcıhssaaa

Öneri Laptop önerisi 5-10bin

Arkadaşlar merhaba yeğenime masaüstü veya laptop alacağım. Masaüstü işi şimdilik yattı. O yüzden laptop alacağım. Derslerini ödevlerini yapabileceği birde iyi kötü oyunlar oynayabileceği bir laptop bakıyorum. 5.000- 10.000 lira arasında bir bütçem var. Önerdiğiniz laptop mağazadan olur ise...
  3. tesisatcıhssaaa

Öneri Masaüstü Bilgisayar önerisi

Arkadaşlar merhaba yeğenime yeni bir masaüstü bilgisayar alacağız. Bu bilgisayar aleminden çok uzak kaldım. Fiyatlarda almış başını gitmiş. Yeğenimin eski bilgisayarından kalma monitör klavye mause ses sistemi duruyor. Bize sadece iş görecek bir kasa gerek. Fiyat aralığımız Maksimum 5.000TL...
  4. tesisatcıhssaaa

Öneri Yiğenime bir telefon alacağız. Önerilerinizi bekliyorum

Arkadaşlar merhaba 7. sınıfa giden yiğenime bir telefon alacağız. Para olarak 1500- 2500 liraarasında bir telefon arıyoruz. Maksat arayalım ulaşalım kendiside iyi kötü birşeyler yapsın. Önerebileceğiniz. Bu fiyat aralığına telefon var mı?
  5. tesisatcıhssaaa

Öneri Şaşkınlıkla izlediğim bir ev alamama mücadelesi

Arkadaşlar merhaba bu aralar karşılaştığım büyükten öte bir problemi dile getireceğim. Geçen yaz evlendim. İş güç kötü değil bir kurumda yöneticiyim. Bir ev sahibi olalım dedik. Birikmiş felan köşede kıyıda topladık arabayıda satarız dedik. bir ev alabilecek rakamlara ulaştık sanıyorduk...
  6. tesisatcıhssaaa

Öneri Film önerileri

Arkadaşlar merhaba lise hayatımda tam bir film ve dizi delisi olan biri olarak aradan geçen yıllarda artık film ve dizilerden uzaklaştım. Önerilerinizi bekliyorum. Aradığım türler Orta çağ temalı olabilir Fantastik macera tadında filmler. Mitolojik filmler olabilir. Örnek olarak izlediklerimi...
  7. tesisatcıhssaaa

Yardım Arkadaşlar İnternet Bağlatacağımda Bir Yardım.

Arkadaşlar merhaba yeni evime internet bağlatacağımda Türk Telekom ve Wodafone gittim. Paket olarak Wodafone daha uygun geldi ancak Türk Telekomdaki çalışan bir konuda aklımı karıştırdı. Sırasıyla wodafone ve Türk telekomdaki görüşmemi özet geçceğim. Wodafone: Beyefendi hattınız 16mbps hızı...
  8. tesisatcıhssaaa

Yardım İnternet Sağlayıcı Hakkında Bigi

Arkadaşlar bir konu hakkında bilgi alacağım. Şuan evimde kullandığım bir internet bağlantısı yok. Ben evime yeni bir internet hattı bağlatacağım. Merak ettiğim nokta şu Türk telekom veya wodafone gibi markalardan evime internet bağlatsam. Kendimin ve eşimin telefon hatlarınıda bu sağlayıcıya...
  9. tesisatcıhssaaa

Yardım Televizyonlardaki Fiyat Artışı

Arkadaşlar merhaba teknoloji mağazasında bir tv baktım araştırdım. Dün gittim baktım fiyatı 5.650 liraydı. Bugün geçerken tekrar baktım. fiyatı 7.000 lira olmuş. Sordum 1 günde ne oldu böyle artış oldu. Satıcı yeni modeller gelecek güncel dolar kurundan bu modellerin üstü modeller 8.000 - 8.500...
  10. tesisatcıhssaaa

Öneri Televizyon Alacağım. Bu Ikisi Arasında Kaldım. Başka Önerilerede Açığım.

Arkadaşlar merhaba yeni evleneceğim. 50 inç tv bakıyorum. Çok fazla bütçem yok benim aklımda en fazla 4.500 bandı vardı ancak bunu 5.000tl ye kadar çıkardım. İki tane kafama yatan tv buldum. Philips ikiside ancak aralarında 1.000 lira fark oynuyor. 1.000 lira fazladan vereyim mi vermeyeyim mi...
  11. tesisatcıhssaaa

Yardım Güncelleme Denetleniyorda Kaldı

Arkadaşlar merhaba bilgisayarım lenovo g5070 windows 8.1 orjinal windows Dün önemli güncelleştirmeler var dedi. Bende tekrardan güncelleme denetleme yaptım hepsine baksın diye dünden beri güncelleme denetlemede kaldı. Kapatıyorum açıyorum yine aynı bu ekran cıkıyor update kısmında bunu nasıl...
  12. tesisatcıhssaaa

Öneri Kimlik Fotokopisi Hakkında

Arkadaşlar bir konu hakkında hatamı ettim bilmiyorum. Bir mecrada kiralık ev bakarken bir emlakçı aradı. Bir ev olduğunu söyledi. İçindekiler 1 hafta sonra taşınacak. Eve baktık beğendik. Evin içindekiler evini başka birine satmışlar. Başka bir eve geçecekler. Kiradan felan konuştuk. Evden...
  13. tesisatcıhssaaa

Tv Aramaktayım Ve Öneriler

Arkadaşlar merhaba evime yeni bir tv alacağım. Aslında ilk defa tv alacağım. Oturduğumuz oda çok büyük değil o yüzde 50 inç tv bakıyorum. Bu işle ilgilenen arakdaşlarım var ise önerebileceği tvler varmı? ben kendi çapımda öyle bir araştırma yaptım. Philips 50Pus7505 modelini buldum. Fiyat olarak...
  14. tesisatcıhssaaa

Hangi Interneti Kullanıyorsunuz Tavsiye Eder Misiniz

Arkadaşlar merhaba uzun süredir evde internet kullanmıyorduk ancak son zamanlarda eve internet bağlatmamız gerekiyor. Hattı kontrol ettirdim. Türk telekom hipernet kullanabilirsiniz diyor. Türk nettede 35mbps e kaldırıyor diyor. Fiyat olarak uygun İstanbul içi kampanyalı hangi sağlayıcıyı...
  15. tesisatcıhssaaa

Arkadaşlar Laptop için bir öneri

Arkadaşlar merhaba ben yeğenime bir laptop alacağımda en son laptop aldığımda yıl 2013'tü. Şimdi bir bakayım dedim. Laptop fiyatları uçmuş Aradığımız özellikler şöyle - Bütün Microsoft programlarını kaldırabilen. - Video izlemede slayt yapmada sorun çıkarmayan - Ara sırada oyun oynar zaten...
  16. tesisatcıhssaaa

Sürekli en kötüyü düşünüp mutsuz olmak. Hayata küsmek

Arkadaşlar merhaba, bunları yazarken amacım derdime şifa bulmak değil. Yazınca bir nevi rahatlıyor içim. Bu problemi yaşayan var ise ne demek istediğimi anlamıştır. Yaşım geldi 27’ye yakın zamanda nikahım olacak. Ne kadar çabalasamda bazı hislerden kurtulamadım. Normalde eğlenceli espirili şen...
  17. tesisatcıhssaaa

Korona Hayat ve Psikoloji

Arkadaşlar merhaba korona ve hayatımızı etkilemesinden bir örnek vereceğim. Benim için gerçekten rahatsız edici bir boyuta ulaştı bu ruh halim ve umutsuzluk hissi. Korona ve yasaklar başladığından beri Mart ayıda dahil artık ciddi anlamda umutsuzluk ve mutsuzluk hissi yaşıyorum. Yaş 27 olacak...
  18. tesisatcıhssaaa

Online ders için tablet

Arkadaşlar merhaba yeğenime online dersleri için tablet almayı düşünüyorum. Zoom, microsoft teams ve video izleyebileceği bir tablet önerebilir misiniz? Aslında laptop bile olabilir. İnanın fiyatlardan öyle uzağım ki 1.200 liraya felan laptop bulurum gibi düşündüm. :) bütçem en fazla 1.000 lira...
  19. tesisatcıhssaaa

Telefon önerisi

Arkadaşlar merhaba 2009 yılından beri iphone kullanıyorum. Şuan ki telefonum 2016'da aldığım iphone SE 64GB telefonumdan memnunum ancak bataryası çabuk bitiyor. Yeni batarya siparişi verdim. Ama duruma göre yeni telefonda almayı düşünüyorum. Telefonda önceliğim kesinlikle batarya süresi olacak...
  20. tesisatcıhssaaa

Konuştuğum insan hakkında bir fikir almak

Arkadaşlar bir konu hakkında size danışmak istedim. Bir kızla tanıştım. Tanışma şeklimiz ciddi anlamda filmlerde olabilecek bir şekilde oldu. Kız hem yaşadığım semtte oturuyor hem ailesi tanıdık. Kader diyebileceğimiz bir şekilde tanıştık ama. Asıl konu şu 3 hafta telefonda mesajlaştık. Ama...
  21. tesisatcıhssaaa

Sizce ne yapmalıyım öyle kararsızımki...

Arkadaşlar size filmlerde olabilecek bir hikâyemi anlatacağım. Artık ne yapacağımı bilemez duruma geldim. :/ Söze çok sevdim diyerek başlayacağım. Gerçekten çok sevdim. Üniversite yıllarında tanıştık gençliğim hayalim sevdiğim mutlu olduğum bir kızı sevdim. İkimizinde şansı ilk defa böyle...
  22. tesisatcıhssaaa

Laptop ne kadar eder

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak sahibindende baktım da fiyatlara bir tane laptop fiyatı soracaktım. 2 el ASUS bir laptop 2016 yılında alınmış bir laptop İntel Core i7-5500UP 2.4ghz Ram : 12GB Ekran kartı: NVİDİA gerForce 840M ve hd graphics 5500 toplamda 8gb ekran kartı 1TB hafıza...
  23. tesisatcıhssaaa

Oyunları ortalama oynatacak bir bilgisayar için yardım

Arkadaşlar merhaba ben sizden bir yardım isteyeceğim. Ben üniversite yıllarımda arkadaşlarla warband oynardım. Okul bitti öğretmen olduk, virüsten dolayı okullar kapalı hafta içi 1 saat online eğitim versem de mounth blade bannerlord çıkmış. Gerçekten bu oyunun aşığıydık. Amacım bu oyunu rahat...
  24. tesisatcıhssaaa

TV yi kumandasız av moduna geçirme yardım

Arkadaşlar merhaba geçen bir müşteri tv verdi. yanında uydu alıcısıda verdi ben bu tvyi eve getirdim. uyduyu bağlamadım benim eski ps2 vardı la dedim bağlıyım god of war oynarım eski zamanları yaad ederim. şimdi tvde kumanda yok bağlantılarını yapıyorum ama av moduna alamıyorum. kanalları geçtim...
  25. tesisatcıhssaaa

Steam GTA 4

Arkadaşlar daha önce gta 4 oynamıştım sonra sildim geçen birdaha yükledim. şimdi rockstar game sayfası geliyor oyunu açınca kayıt ol diyor. önceden böyle birşey yoktu offline giriyorum net kapalıyken öylede oyunu açmıyor ben internetim yokken bunu oynayamıcam mı yoksa illa üyelik mi açmam lazım...
  26. tesisatcıhssaaa

İphone SE 64GB Batarya

Arkadaşlar merhaba ben iphone se kullanıyorum 2016 yılında almıştım telefonu canavar gibi işimi görüyor. Batarya konusunda çok hunharca davrandım hiç önemsemedim şarjdayken oynadım %70 şarja taktım felan pil ömrü %84 gösteriyor. Size danışacağım nokta şu; yeni batarya alacağım internette...
  27. tesisatcıhssaaa

İphone SE mesaj gönderme sorunsalı

Arkadaşlar ben normal mesajlardan mesaj gönderdiğimde bu mesaj 2-3-4 kez gidiyor bunu nasıl kapatacağım geçen arkadaşım aradı oğlum 1 seferde anlıyoruz niye 4 kez gönderiyosun dedi. İnternette baktım mesaj yinelemeyi kapadım ama hala aynı bunun çözümü nedir acaba
  28. tesisatcıhssaaa

Steam mobil ödeme hatası

Arkadaşlar steamdan bir oyun alacağım daha önce cüzdanıma mobilden para atmıştım. 10 lira gibi bir eksiğim var seçiyorum numarayı yazıyorum ama sürekli bakiyeniz yetersiz diyor. Hattım Turkcell hattımda 14.95 tl var hadi mesaj ücreti 1-2 lira kesse tamam diyorum. Ama sürekli bakiye yetersiz...
  29. tesisatcıhssaaa

Oyun Yükleme

Arkadaşlar merhaba iso dosyasından oyun yükleyeceğim ama ben bilgisayarı sıfırladım deamon tools yüklenmiyor windows 8.1 KB2919355 güncellemesine denk bir güncelleme lazım diyor farmwork 4.7.2 bilmem neyini yüklemiyor. Ne yatıysam olmadı. Bu İSO dosyasını açabileceğim bu programdan ayrı başka...
  30. tesisatcıhssaaa

Oyun tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba 2011 yılına kadar çıkmış böyle güzel savaş oyunlarından önerebileceğiniz oyunlar varmı? Call of Duty 1,2,3,4,5 modern walfare 2 3 Homefront Batterfield 3 hariç bu tarzda güzel oyun önerebilirmisiniz
  31. tesisatcıhssaaa

Anneme telefon alacağım

Arkadaşlar merhaba ben anneme telefon almak istiyorum. Şuan kullandığı telefon bozuk gibi glakasi s4 var. Arıyorsun telefon çalmıyor donuyor ara sıra. Annemin telefonda yaptığı 2 şey var biri whatsapa girip teyzemlerle konuşmak diğeri youtubede elişi konserve yemek videoları izlemek Temiz 2...
  32. tesisatcıhssaaa

4 yıllık ilişkinizi bitirdiniz mi?

Yazim mi yazmiyim mi diye düşündüm ama yazmaya karar verdim.ben 25 yaşındayım kız arkadaşım benden 3.5 yaş büyük, 4.5 yıldır bir ilişkim vardı seviyodukta birbirimizi ama sevdiğim halde ayrıldık nedeni ise şuydu ben okulu bitirdim işe yeni girdim çalışalı 9 ay anca oluyor kenara birikim yapmaya...
  33. tesisatcıhssaaa

Turkcell Pahalılığı

Arkadaşlar ben Türkcel faturalı fırsat 5gb lifecell kullanıyorum faturam 39 lira bu ayın 10'unda bitiyor aynı paketi tekrar kullanma fiyatı 54 lira diyor. 35-45 lira bandında interneti olan adam akıllı paket yok türktelekoma geçen sene geçmiştim konuşurken ses az geliyordu. sonra tekrardan...
  34. tesisatcıhssaaa

Eski telefonumu satıp yeni alacağım

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 8 yıldır iphone kullanıyorum. 3gs, 4 ve şuan kullandığım SE 64GB ben şuan kullandığım telefonu satıp üzerine 1000-1500 lira arası para koyup yeni bir telefon almak istiyorum. Şuan kullandığı telefondan memnunum ancak tek sıkıntım şarj süresi çok çabuk bitiyor. Şarjı...
  35. tesisatcıhssaaa

The Witcher 2 problemi

Arkadaşlar merhaba benim bir problemim var böyle hikayeli oyunları severim skyrim oynadım daha önce sonra the witcher adını çok duydum. Steamda indirimdeydi The witcher 1-2 yi aldım. Baştan başlayayım diye The Witcher 2 de şöyle bir problemim var. Oyunun sistem gereksinimlerine göre...
  36. tesisatcıhssaaa

Oyun önerisi bakabilirmisiniz

Arkadaşlar merhaba yüksek lisans ve okul için 10 günlük bir aram olacak derslerden kitaptan artık gına geldi. Bu 10 gün ders kitap hiçbir şey yapmayacağım gezeceğim ve oyun oynayacağım bunun için sizden sürükleyici oyun önerisi bekliyorum. Hikayeli macera savaş olabilir. Laptopum eski oyunları...
  37. tesisatcıhssaaa

Uzun pil deneyimi sunan telefon arıyorum

Arkadaşlar merhaba ben oldum olası ios kullandım. Şuan iphone SE 64 gb kullanıyorum. 2 senelik telefon telefonumdan çok memnunum ancak şarzı çabuk bitiyor. Sabah 100 şarzla okula derse gidiyorum. Ders aralarında öğrencilere birşey gösteriyorum bazen oda nadir yani birde haberlere bakarım akşam...
  38. tesisatcıhssaaa

Masaüstü tavsiyesi yardım.

Arkadaşlar merhaba bu konularla alakalı çok detaylı bilgim olmadığından sormak istiyorum. Abim için masaüstü bilgisayar alacağızda fiyat aralıklarına baktım çok pahalı cihazlarda var normalde intel duo 2 3.06 ghz 4gb ram 2gb amd r7 240 ekran kartlı bir masaüstü var ancak abim csgo vs oynamayı...
  39. tesisatcıhssaaa

Neden hep mutsuzluk ve karamsarlık hissi var...

Üniversiteyi bitirdim. Şuan öğretmenim ama hep mutsuzum karamsarım herşey üniversite 3. sınıfın sonlarında başladı aslında ALS ve polinöpati ön tanısıyla acil olarak 1 hafta boyu hastanelerde tahlillerde süründüm. o bir haftadan sonra hayatım alt üst oldu. Sonradan B12 vitamin eksikliğim varmış...
  40. tesisatcıhssaaa

Hangi web tarayıcıyı kullanmalıyım

Arkadaşlar merhaba ben ilk zamanlarda mozilla firefoxu kullanıyordum ama son 4 5 senedir chrome kullanıyorum. Bilgisayarım çok iyi birşeyde değil chrome uzun süre açık kalınca cpu dolmaya başlıyor chromeye benzer bir tarayıcı varmıdır sizin kullandığınız kastırıyor pc yi bu web tarayıcı
  41. tesisatcıhssaaa

Arkadaşlar yeni bir işe başlayacağım...

Üniversiteden mezun oldum öğretmen olarak 6-7 ay iş arama serüveni yaşadım geçici olarak mağazalarda çalıştım. Nereye başvursam tecrübesiz öğretmen alımı yapmıyoruz dediler ücretleri de sabah 9 akşam 7 asgari ücret veriyorlardı. Bir tanıdık vasıtasıyla kolejle anlaştım saatleri hafta içi...
  42. tesisatcıhssaaa

Menzil Genişletici

Arkadaşlar ben yaklaşık 2 senedir Airtires 4430 modem genişletici kullanıyorum ama son 3 aydır alet kafayı yedi problem ne olabilir bir çözüm bulamadım şöyle problemler yaşıyorum 1. Laptopta wifi çekme gücü full iken 5 çizgide dolu aniden 3 çizgiye düşüyor 20 saniye internet gidiyor sonra tekrar...
  43. tesisatcıhssaaa

NFS Pro Street

Arkadaşlar sizden bir ricam var ben zamanında playstation 2 de pro street oynuyordum çok çok önceden ve en sevdiğim nfs serisidir arabayla ön felan kaldırıyordum. Geçenlerde emektar ps 2 mi dolabın köşesinde buldum oyun çalışmıyordu ama eski günleri nasıl özlemişim pc ye indireyim dedim steamda...
  44. tesisatcıhssaaa

Arkadaşlar Laptop mu Masaüstü mü

Arkadaşlar bende bir laptop birde masaüstü pc var ben birini abime vereceğim ama hangisini vereyim karar veremedim ben mounth blade warband birde cs go oynuyorum Masaüstü özellikleri İntel core duo 2 E7600 3.06ghz 2çekirdek 4 GB RAM 2 GB MSİ R7 240 128 bit yeni almıştım bu ekran kartını windows...
  45. tesisatcıhssaaa

Yeni Tarifeye geçeceğim Önerileriniz

Arkadaşlar merhaba ben Türkcell yapboz tarifesini 2 sene kullandım faturam 28 liraydı ama bu paketi artık uzatamıyormuşum. 250 dakika 100sms 3GB internet ( internet paketime ek olarak +2gb bahar tarifesi diye hediye internette geliyordu. Her ay 5GB internetim oluyordu) Türkcelle gittim yeni...
  46. tesisatcıhssaaa

Modem Genişletici airtires 4430 Yardım

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 yıldır bu cihazı kullanıyorum aşağı dairedeki modeme bağlı 4-5 gündür modemin olduğu fişi annemler çıkartıp durdu en sonunda ana modemle bağlantısı koptu daha öncede olmuştu 0 layıp tekrar bağlamıştım şimdi sıfırlıyorum bağlıyorum modeme bağlandı diyor yukarı takıyorum...
  47. tesisatcıhssaaa

Eve İnternet Bağlatacağız

Merhaba arkadaşlar abimin evine internet bağlatacağız şuan araştırıyorum üniversiteden arkadaş Türknet kullanıyorum diyordu akk yok diye kotasız 16mps kadar ücrettede fazla birşey olmayan bir internet arıyoruz he birde ev telefonu yok kampanya olan sunucu varmıdır
  48. tesisatcıhssaaa

1000-2000 TL ye kadar en iyi telefon öneriniz

Merhaba arkadaşa bir telefon alacağızda hangisi alacağımızı bilemedik 1000-2000 bandında bir telefon arıyoruz hangi telefonları önerirsiniz ithalatçı garantili telefon istemiyor şuanki telefonu samsung galaksi küçük birşey bende bilmiyorum 1000-2000 arası önerebileceğiniz iş görcek telefon
  49. tesisatcıhssaaa

Arkadaşlar ekran kartı için yardım

Merhaba arkadaşlar benim masaüstü bir pc var yaklaşık 7-8 önce yıl almıştık hemen hemen her oyunu oynuyorduk eski ekran kartıyla zamanında ekran kartı yanmıştı yerine dandik bişe takmıştık üniversiteye başladıktan sonra kullanmadım bunu hiç şimdi abimin evine indirdik o cs go, call of duty gibi...
  50. tesisatcıhssaaa

Lenovo Laptop Windows 8 Güncelleme

Merhaba arkadaşlar bende Lenovo g5070 laptop var intel i3 4010cpu 1.70ghz 4gb ram 64bit işlemci harici 2gb ekran kartı amd radeon hd8500m ekran kartı + bide intel ekran kartı var ben bu laptopu 1 sene önce almıştım laptopa ihtiyacım vardı buda indirimdeydi 1100 1200 arası bişeydi heral ben...
  51. tesisatcıhssaaa

İphone SE home tuş problemi

arkadaşlar ben 1 ay önce istanbulda apple storeden se 64gb aldım ama geçenlerde home tuşuna bişe oldu assietoch kullanıyorum genelde tuşa basamıyorum sert tık tık ses geliyor bazen çok yumuşak içine göçüyo gibi çalışmasında bi problem yok telefonu düşürme vs olmadı bide ses açma kapa tuşlarına...
  52. tesisatcıhssaaa

İphone Se kırılmaz cam kılıf

merhaba arkadaşlar 4 senedir iphone 4 kullanımdan sonra bugün itibariyle iphone se 64gb aldım iphone 4 e göre çok narin duruyor düşse parça parça olacak gibime geliyo kılıf kullanmayıda pek sevmiyorum ama önerebileceğiniz telefonu fazla kaba göstermiycek bir kılıf varmı birde kırılmaz cam...
  53. tesisatcıhssaaa

iphone 4 ios 6 ya çevirme yardım

Arkadaşlar bende ,jailbreak 7.1 iphone 4 var ama bu meret baya kasıyo ben bunu ios 6 ya çevirmek istiyorum belki kasması azalır bunu nasıl yapabilirim yardımcı olacak varmı
  54. tesisatcıhssaaa

Cs GO Kasma Problemi

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 senedir Steamdan Cs Go oynuyorum bu zamana kadar problem yaşamadım ama geçenlerde pcyi sıfırladım steamı oyunu tekrar yükledim ama oyun acaip kasıyor normalde awp kullanıyorum adam dahi vuramıyorum nerdeyse bu problemi yaşayan arkadaşlar varmı bi yardımcı olsun ayarları...
  55. tesisatcıhssaaa

Hangi Ekran kartı almalıyım

Arkadaşlar bende bi masaüstü pc var bundan yaklaşık 7 yıl önce almıştık ozaman gayet iyi özelliklere sahipti her son çıkan oyunu oynardım ekran kartı 512mb dı ama ismini hatırlamıyorum bi türlü baya sağlamdı modern walfre 2 gta ozaman hangi oyunlar çıkmışsa sonra bunun bi ekran kartı yandı 2...
  56. tesisatcıhssaaa

TTNET Binbirtürlü yalanlar

ya arkadaşlar ben sakaryada okuyorum 3 arkadaş evde kalıyoruz atso villalarında bu internet esiden iş görüyodu daha sonra kullanamaz hale geldik ev sahibi işinden dolayı gidemediğinden ttnete bilgileri bana verdi ben gittim sordum felan adam dedi hattınız yüksek hızı desteklemiyor internetin...
  57. tesisatcıhssaaa

Hangi Telefonu Almalıyım

Arkadaşlar Uzun zamandır iphone kullanıcısıyım iphone 2g 3g 3gs 4 kullandım son telefonum iphone 4 yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum onuda ama artık yeni bir telefon alıcam aklımda hep iphone 5s vardı ancak yeni iphone SE modeli çıkınca aklım karıştı iphone kullanmaya devam etmek istiyorum 1500...