Hangi Interneti Kullanıyorsunuz Tavsiye Eder Misiniz

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar merhaba uzun süredir evde internet kullanmıyorduk ancak son zamanlarda eve internet bağlatmamız gerekiyor.
Hattı kontrol ettirdim. Türk telekom hipernet kullanabilirsiniz diyor. Türk nettede 35mbps e kaldırıyor diyor.
Fiyat olarak uygun İstanbul içi kampanyalı hangi sağlayıcıyı önerirsiniz.
Fiyat aralığı olarak taş çatlasa 100 110 arası birşey düşünüyorum. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız sağlayıcı var mı paket olarakta çok pahalı bir paket düşünmüyorum

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Vodafone Net kullanıyorum.
İndirme 24, yükleme 8.
Tamamını alıyorum ve çok memnunum.

İlk 6 ay 50 TL, sonra 90 TL olacak + TV.
Lakin TV'yi daha kullanmadım. Arıyorlar falan. Hiç açmıyorum :D.

Reaksiyon puanı
61
Fiyatlara bakıyorum da valla hiç 80tl altına görmedim ben onu bir araştırayım modem felan kurulum ücretsiz mi

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Kablonet kullanıyorum, memnunum, öneririm.

Ben 100 Güldüren Tarife'yi kullanıyorum.
Gün içerisinde 05.00-19.00 100 mpbs (saatleri tam hatırlamıyorum ama) 19.00-05.00 arasında indirme (download) hızı 25 mpbs, yükleme (upload) ise sabit 5 mpbs.

100 mpbs alıyorum, fiyatı 95 TL. Ama yeni yıl zammı ile 105TL'ye çıkmış.
Aynı gün kurulum yaptılar, arıza olduğunda hemen müdahale ediliyor (müşteri hizmetlerini aramak yeterli).

Daha uygun İSS'ler de var. Ben Türknet'te sorun yaşadığımdan dolayı Kablonet'e geçmiştim. TT altyapınız çok iyiyse Türknet'in 75 ve 100 mpbs kampanyalarını deneyebilirsiniz forumdan 1 ay bedava kodu alarak.

muhyatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben Muhterem Erkan ..Öğretmenim.Faturaları düzenli ödüyorum. İnternet ve kullanım hakkında her türlü soruyu sorabilirsiniz.100 mbit bağlantı hızımda 95 mbit e kadar bağlantı sağlayabiliyorum…donma takılma yok..Bu hayat pahalılığında ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM…NEDEN DAHA FAZLA ÖDEYESİNİZ…İNTERNET KUTUSU adlı firmaya geçtim..Arkadaşını getir referans kodu lazımsa kullanabilirsiniz.Faturalarım otomatik talimatla ödendiğinden kampanya koşulunda sorun yaşamazsınız .Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu Abone no: 8576099020

Bağlantı: Kampanyalar

Arkadaşını getir kampanyası koşulları; Hem arkadaşınızın hem de sizin ilk ay faturanızı ödemeniz halinde ikinci (2) ay faturaları iki kullanıcıya da ücretsiz bir şekilde tanımlanır. Kampanyada arkadaş getirme sınırı bulunmamaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek adına referans olan kişinin faturalarını ödüyor olması ve üyeliğinin aktif olması gerekmektedir. Kodunu ilettiğiniz arkadaşınız kodun kullanılarak faturadan mahsup edileceği ay veya öncesinde abonelikten ayrıldıysa o kod pasife düştüğünden dolayı kullanılamaz. (Arkadaşını getir kodlarımız abone numaranız olup "8576" ile başlamaktadır.) *Ekstra Kutu Fiber ve Ultra Kutu Fiber paketlerimiz kampanyaya dahil değildir.başlamaktadır.) *Ekstra Kutu Fiber ve Ultra Kutu Fiber paketlerimiz kampanyaya dahil değildir.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Arkadaşlar merhaba uzun süredir evde internet kullanmıyorduk ancak son zamanlarda eve internet bağlatmamız gerekiyor.
Hattı kontrol ettirdim. Türk telekom hipernet kullanabilirsiniz diyor. Türk nettede 35mbps e kaldırıyor diyor.
Fiyat olarak uygun İstanbul içi kampanyalı hangi sağlayıcıyı önerirsiniz.
Fiyat aralığı olarak taş çatlasa 100 110 arası birşey düşünüyorum. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız sağlayıcı var mı paket olarakta çok pahalı bir paket düşünmüyorum
2-3 yıldır Türknet kullanıyorum,altyapınız iyiyse öneririm.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,469
Süperbox kullanıyorum. 60 tl iken birkaç ay önce birden 600TL ye çıkarttılar. Onun dışında çok problem yaşamıyorum. Süperbox'ta da çekme-çekmeme sorunları oluyor söylemem lazım.

Altyapı varsa net - Türknet alırdım.

Son mesajlar