Arama sonuçlarınız

1. K

Hp15 ac 116nt RAM değişimi

HP 15 ac 116nt laptopta RAM yükseltmek istiyorum ama laptopun altında RAM slotu kapağı yok kapak bütün bir şekilde açsam bir sorun olurmu ? Birde max kaç GB RAM takabilirim ? (şu an 8GB 1600mhz ddr3 ram takılı)
  2. K

Şerit led nasıl bağlanır

Arkadaşlar şerit led aldım aldığım yerde denedi adam ledler yandı eve geldim ledler yanmıyor yardım ederseniz sevinirim telefon adaptörüne bağlıyorum usb portlu led yapıcam.
  3. K

Windows 10 başlat menüsü arama sorunu

Win 10 kullanıyorum eskiden başlat menüsünde birşey aradığımda anında aradığım çıkıyordu şimdi çıkmıyor sadece cmd dxdiag regedit gibi windows un kendi şeyleri çıkıyor ama paint, ayarlar,veya yüklü uygulama ve programları bulmuyor eskiden anında bulurdu şimdi neden böyle oldu? Win 10 kendim...
  4. K

Windows 10 %100 disk kullanma sorunu

Win 10 kullanıyorum bilgisayarım eskiden çok hızlı açılıyordu son zamanlarda acayip gözle görülür yavaşlama fark ettim ve sorunu araştırdım ve görev yöneticisinden sürekli kontrol ettim sorun HDD olduğunu fark ettim disk sürekli %95-100 arası değişiyor bu olay bilgisayar ilk açıldığı zaman %100...
  5. K

Klavye ışığı

HP 15 ac 116nt model numarası olan dizüstü biligisayara sahibim, bu bilgisayarın klavyesinde arkadan aydınlatma yok acaba bu modele uygun arkadan aydınlatmalı klavye bulabilirmiyim ?
  6. K

HP 15AC116NT ekran kartı değişimi

Merhaba arkadaşlar, tasarımı çok hoşuma gittiği için aldığım bu laptopun oyun performansını beğenmedim ekran kartını değiştirmek istiyorum ama ekran kartı değiştirilebilirmi bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. Laptop: HP15-AC116NT GRİ CORE İ5 5200U 2.2GHZ-8GB-1TB HDD-15.6''-2GB-W10 NOTEBOOK