Arama sonuçlarınız

1. Mamburo

Max 850 Android Telefon Tavsiyesi

Özellik olarak da daha iyi . Ayrıca cidden zenfoneların tasarımı çok ama çok kötü . 3 hariç :D Ayrıca zenfone tam bir ram yiyici. 4 GB olmasına bakma.
  2. Mamburo

Max 850 Android Telefon Tavsiyesi

Zenfone 2 yerine Lenovo k5 al. 150 liran cepte kalır. Zenfone çok kalın bi telefon.
  3. Mamburo

Hangisi daha iyi?

Vatan'da GM 5 Plus dün akşam 900 TL idi. Ama oradaki telefonlardan en iyisi K5. O fiyatlarda Samsunga bulaşma. P1M ise sadece bataryada iyi özelliklere bakarsak. 8 GB hafızalı telefon işini görmez o yüzden LG'leri de sil. GM 4G'de krkonik sorunlar varmış ama sen bilirsin bence K5 ya da 4g tabi...
  4. Mamburo

Maksimum 900 TL Telefon Önerisi

Usta K5 al rahat ol bence Lenovo sorun çıkarmaz. Nasıldır falan demeden gönül rahatlığıyla al.
  5. Mamburo

LG G4 mü Reeder P10S mi?

2 ay sonra güncelleme gelmiyor diye arkadaş pişman olur. P10s piyasadaki her oyunu oynatır. Kasma da yaşatmaz. Gerek yok S6 alıp üzülmeye ;)
  6. Mamburo

LG G4 mü Reeder P10S mi?

S6 diyenleri duyma bile. P10S al rahat ol.:)
  7. Mamburo

4 Telefon Arasında Kaldım

Samsung'u sil bence kafadan.
  8. Mamburo

4 Telefon Arasında Kaldım

Samsung gibi iğrenç ve kullanıcıyı önemsemeyen bir markaya bulaşma. Tavsiyem P10S' dir. Arkadaşlar Reeder'a dandik demişler ama S6 önermeleri bişey bilmediklerini açıklar. G4 de alabilirsin fakat ithalatçı olacağı için (anladığım kadarıyla) üretilen serilerin kimi hatalı kimi düzgün...
  9. Mamburo

CS GO | Dragon Eye (Kendi Tasarladığım Silah)

Gayet başarılı hocam. Gelmesi lazım oyuna. Olursa bi tane yollarsın heralde ;)
  10. Mamburo

Maksimum 900 TL Telefon Önerisi

Mİ4 ün sarı hepsinden yüksek :D
  11. Mamburo

700-800 TL arası telefon önerisi

Hesapladım geçen en az tutan taksit seçeneği (12 ayda ) bile 1.150 tl ediyor. GM 5Plus için.
  12. Mamburo

Hesapladım geçen en az tutan taksit seçeneği (12 ayda ) bile 1.150 tl ediyor.
  13. Mamburo

Eğer teknoloji perakendecilerinden alacaksan (Teknosa, Vatan gibi) Lenovo K5 o fiyata en mantıklı seçim.
  14. Mamburo

P1m mi K5 mi ?

Max 750 Tl civarında bu iki telefon arasında kaldım. P1m bataryası cazip, K5 de hem tasarım güzel hem de performans fiyatına göre iyi. Sizce hangisi ? Teşekkürler.
  15. Mamburo

Hangisi iyidir ?

Samsungu tercihlerime dahi katmam. Burdaki düşüncemin doğru olduğunu her yerde görüyoruz :)
  16. Mamburo

Hangisi iyidir ?

Kronik sorunlu seriler sonlarda bitmiştir diye düşünüyorum. Xiaomi , G4 ve GM 5 Plus arasında kaldım. P1 i unut
  17. Mamburo

Hangisi iyidir ?

P1 de kamera ve performansta yetmez diyorlar bende öyle düşündüm.
  18. Mamburo

Hangisi iyidir ?

Ne kadar da fikir veren bir mesaj :)
  19. Mamburo

Hangisi iyidir ?

Samsung fanboyluğu yapma da , telefonun neresinden gelirse gelsin koku telefonun hatalı olduğunu gösterir. Ben telefon önerisi diyorum sen Samsung'u savunuyorsun.
  20. Mamburo

Hangisi iyidir ?

Ya ithalatçı alırsın orjinal ile arasındaki farkın yarısını tamire verirsin Xiaomi de öyle aynı telefonun farklı markadan 1000 tl verip garantili almak yerine böyle alıp tamire verirsin daha azını.
  21. Mamburo

Hangisi iyidir ?

Yukarıdaki anketteki telefonlardan hangisi daha iyidir şu kriterlere göre : Şarjı 1 günü rahat çıkarsın, güncelleme garantisi olsun , kamera günlük kullanım için iyi olsun , performansıda ortanın biraz üstünde olsa yeter.(Modern Combat gibi oyunlar çok oynamam ama o seviyede olsa tercihimdir.)...
  22. Mamburo

CS:GO hangi ayarlarda ?

HDMİ ile bağlayıp oynayabilirim, mantıklı sağol.:)
  23. Mamburo

Help m8s helpp.
  24. Mamburo

Yardım
  25. Mamburo

Yaz indirimleri is coming ... :D YAz indirimlerinde denemeyi düşünüyorum.
  26. Mamburo

Merhabalar , şu sistem CS:GO'yu hangi ayarlarda nasıl oynatır ? Ekran kartı Radeon Mobility HD5470
  27. Mamburo

Çok arada Kaldım Yardım Z5 Compact vs Galaxy S6

Z5C der tek geçerim. Düşünme bile.
  28. Mamburo

Çok arada Kaldım Yardım Z5 Compact vs Galaxy S6

Z5C der tek geçerim. Düşünme bile.
  29. Mamburo

Lenovo Vibe P1 Mi Alıyım Yoksa General Mobile 5 plus Mi

Bence SDN'nin yapacağı detaylı GM 5 Plus incelemesini bekle. Ona göre ikisini karşılaştır. Belki karşılaştırma videosunu çekerler SDN'de. Biraz bekle derim.
  30. Mamburo

Hangisi? Sony Xperia Z2 ; Xperia Z5 compact veya iphone 5S ?

Bence kesinlikle Z5C daha uzun güncel kalacaktır. Kamera, şarj , performans yönünden 5S den daha iyi oldugunu düşünüyorum. Ama bi tarafta da Apple kalitesi ve iOS stabilizitesi var. Bunları düşünerek hareket et.
  31. Mamburo

Sony Vs samsung

Samsung'a bulaşma derim. Güncelleme konusnda berbat bi firma. 1 sene sonra S6 ya güncelleme bulamazsın. Sony Z1 e bile o kadar güncelleme verdi. Ve Samsung telefonları bi süre sonra stabiliteyi aşırı kaybediyor.
  32. Mamburo

LG G4 alınır mı?

Ekran başarılı , şarj 1 günü çok rahat çıkartıyor. İki gün bile olabiliyor.
  33. Mamburo

Xperia Z5 compact vs iphone 5s

Z5C al. Her yönden daha iyi. Ama öbür tarafta Apple kalitesi var onu da düşün ;)
  34. Mamburo

Ne tavsiye edersiniz?

Samsung'a hiç bulaşma derim. SDN de izlediğime görede M9 kötü diyorlar. Ya M8 al veya Z5C. Kamera efsane , şarj süper.
  35. Mamburo

Asus Zenfone 2 mi Lenovo Vibe P1 mi ?

Şarjda Vibe P1 kral. Ama kamerada ve performans Zenfone. Senin için hangisi önemliyse buna göre düşün. Bide Vibe P1 in parmak izi okuyucusu var. Bana kalırsa P1.o_O
  36. Mamburo

LG G4 alınır mı?

O paraya Z5C almak daha mantıklı. Kamera açısından ikiside muhteşem. Ama bence Sony kalitesi daha fazla. Batarya LG den kesinlikle daha iyi . Ama illa G4 diyosan güzel telefon özellikle kamerası en büyük avantajı. Gayet alınır.
  37. Mamburo

1000tl altı ve en iyi telefon hangisi?

Sen P70 e bak . Uymazsa GM 4g iyidir.
  38. Mamburo

Hangi telefon

Her iki telefonunda kendine göre artıları var. Bunlar bi kıyasla , sence hangisi daha önemliyse onu seç. Ama bence M2 Note.
  39. Mamburo

1300 TL civarında telefon önerisi

Bence düşünmeden Lenovo Vibe P1 alabilirsin. Çünkü 5000 mAh batarya , parmak izi okuyucusu , segmentine göre yarım tık iyi olan kamera . Bu fiyata daha iyisi MWC'de tanıtılacak olan (sanırım) GM 5 Plus olacaktır diye düşünüyorum.
  40. Mamburo

Xperia Z3 mü? Xperiaz Z5compact mı?

Z3 de bayağı bi ısınma ve kamera sorunu var diye biliyorum. Ama şarjı da bi o kadar iyi gidiyor. Z5C ise donanım,kamera yönünden daha iyi. Isınma kısmen çözülmüş bir sorun. Parmak izi okuyucusu da cabası. Ve Z3 den daha fazla güncel olduğu için tercih edilme olasılığı artıyor. Bunlara göre bi düşün.