LG G4 mü Reeder P10S mi?

Reaksiyon puanı
5
Kardeş uzun araştırmalrım sonraısnda G4 den vazgeçtim .Belli bir süre sonra sarj cabuk tükeniyor ve kronik sıkıntılar var. MM güncellmesi he sıkıntılı o telefonda .1800 1900 civarı o telefon üstüne yine koy Lg G5 al olmadı Samsung S6 al .S6 edgeye gerek yok sadece bi tasarımı için.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Git G4 al.P10s Performansı yüksek bir cihaz değil.G4 amiral en başından.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
816
G4 kronik sorunlarla dolu bir cihaz kasa plastik kullanicilari lg den sogutan bir amiral guncel teknolojileri barindiran p10s daha uygun olacaktir.

Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar dalgamı geçiyorsunuz P10s demişsinizde bi bakın yahu.MediaTek MT6755 işlemciye sahip olan bir telefon .Alma abi ne kadar iyi olsada alma.Eğer benim için performans çokta önemli değil diyorsan al.G4 sevdiğm telefonlardan ama belli bir kullnımda sonra ısınma ve sarjın çok kısa sürede bitmesi gözüküyor bu 601k serileri içinde geçerli.Lg G4 1700-1800 civarı üstüne az daha koy s6 al .fotoğraf açısından iyi tasarım açısından iyi ama 2 seneden fazla kullanamazsın bu bilgiyide verim .Eğer bütcen genişse S7 edge düşükse Lg G5 dahada düşükse Samsung S6 tavsiye ederim

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Mediatek seveni var mıdır bu forumda diyorum ama bu kadarı fazla aşırıya kaçmış.

Helio P10 ile S808 kıyaslanamaz. Her şekilde S808 performans anlamında öne çıkar.

Kaldı ki biri orta segmentin pahalıya kaçmış cihazı öteki de 2015'in seçkin akıllı telefonu.

P10S diyenler 3D touch ve edge display ilgilerini çekmiş de ondan diyorlar. Ama Helio P10 sonuçta 1099 liradan fazla etmemeli çünkü Mediatek işlemcili cihazlar uygun fiyat segmentlerinde rakibini ararlar. Bu uygun değil kısaca.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ne ilginç ki, "P10s aldım, sen de al." diyenlerin hepsinin forumdaki ilk mesajları.. Evet, evet.. Tam da aklınıza gelen o ilk şey bence de..

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
816
Sadece 3d touch mu var cihazda metal kasa usb taype_c takmissiniz mediatek alinmaz 808 varda kim memnun kalmış g4 ten kalanlarin sayisida tektuk.

Reaksiyon puanı
5
Sadece 3d touch mu var cihazda metal kasa usb taype_c takmissiniz mediatek alinmaz 808 varda kim memnun kalmış g4 ten kalanlarin sayisida tektuk.
Araştırmalrı sonucu G4 dile demiş bütcesinden dolayı .G4 de çok iyi teleofn değil.Aslında çok iyi ama kronik sıkıntıları mevcut MM güncellemesi hiç yaramadı dahada kötüleşti.Ama gelipte kardeşim p10s si övmeyin be mübarek . babamın telefonu bozulsa gider ona bunu alırım ama gençlere göre değil performansdan yanarsınız haberiniz olsun gidin başka teleofn alın başka teleofn mu yok s6 al git daha iyi kamera donanım ne ararsan daha iyidir emin ol

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
816
Övülmüyor cihaz kiyasladigin zaman p10s daha cazip performansi bana yetmez diyen varsa bundan daha assagidaki fiyat segmentinde gm5p alabilir.

Reaksiyon puanı
5
Övülmüyor cihaz kiyasladigin zaman p10s daha cazip performansi bana yetmez diyen varsa bundan daha assagidaki fiyat segmentinde gm5p alabilir.
Vallaha kardeşim bütcem buna yetsin yinede almam o kadar açık ve net söylüyorum.Bak cidden orta segmentlerde iyi telefon ama ben oyun oynuyom ben sunu yapıyorum diyen bir kişi almasın abi gitsin başka telefon alsın.z5 teknosada 1600 lira gider onu alırım ne kdar ısınıyorsa ısınsın anlatabildim mi .o fiyat aralıgındaysa gidin teknosaya 1600 tlyez5 inizi alın gold rengini daha klası daha iyi .varsın ısınsın

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
diğerlerini bilmem ama 6 ay önce G4 aldım, hala da sıkıntısız kullanıyorum. öyle abartılı bir ısınması yok (işlemciye yüklenince illaki biraz ısınıyo ama hangi telefon ısınmıyor ki?) aynı kareyi iki telefonda da çekip bilgisayara yükleyince kamerası bence S serisinden daha iyi, galaxyler daha iyi diyenler sanırım samsungun renkleri abartılı canlı göstermesinden dolayı diyordur die düşünüyorum. şimdiki aklım olsa yine alır mıyım? sanırım ip6s alırdım. ama g4 aldığıma pişman mıyım? hayır. halen severek kullanıyorum. biraz da zevk meselesi

Reaksiyon puanı
5
diğerlerini bilmem ama 6 ay önce G4 aldım, hala da sıkıntısız kullanıyorum. öyle abartılı bir ısınması yok (işlemciye yüklenince illaki biraz ısınıyo ama hangi telefon ısınmıyor ki?) aynı kareyi iki telefonda da çekip bilgisayara yükleyince kamerası bence S serisinden daha iyi, galaxyler daha iyi diyenler sanırım samsungun renkleri abartılı canlı göstermesinden dolayı diyordur die düşünüyorum. şimdiki aklım olsa yine alır mıyım? sanırım ip6s alırdım. ama g4 aldığıma pişman mıyım? hayır. halen severek kullanıyorum. biraz da zevk meselesi
iphone 6s bütce meselesi.o fiyat bandından gercektende iyi bir cihaz g4.MM güncellemesi yapınca anakart sorunu yasadınız mı hangi sürümdesiniz

Mamburo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S6 diyenleri duyma bile. P10S al rahat ol.:)

ozbayrak_02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sony xperia z5 1600 lira ise soyle kosa kosa gidip alayim

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
telefonla çok oyun oynayan birisi değilim ama arada bir pokemon go açıyorum can sıkıntısı olursa :D
onun dışında kamera ve uygulamaları aktif olarak kullanırım (youtube, instagram, facebook, periscope, chrome, yandex navigasyon vs.)
benim telefonda sıkıntı çıkmadı

YbmLmA.png

Reaksiyon puanı
5
telefonla çok oyun oynayan birisi değilim ama arada bir pokemon go açıyorum can sıkıntısı olursa :D
onun dışında kamera ve uygulamaları aktif olarak kullanırım (youtube, instagram, facebook, periscope, chrome, yandex navigasyon vs.)
benim telefonda sıkıntı çıkmadı
Kaç serisi bu kardeşim

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
LG G Flex 2 alın, hem uygun hem performanslı.

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
G4 performans konusunda daha üstündür fakat asla tavsiye etmem. 601 li serilerde sorun yok yalanına inanmayın lütfen.
Evinizde doğalgaz yoksa kışın ısınmak için LG G4 alabilirsiniz. Birde üstünüzde priz varsa G4 tavsiye ederim. Aksi taktirde P10s alabilirsiniz.
Kendisi çok iyi cihazdır. Kullanma fırsatım oldu SD fanı olarak MTK işlemci çatır çutur çalışıyor. Adamlar bu sefer yapmış. Yiğidi öldür hakkını yeme.
GTA SA - Modern Kombat X ' i denedim cihazda hiçbir donma , takılma olmadı.

Edit: G4 kullanıcısıyım.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Ne ilginç ki, "P10s aldım, sen de al." diyenlerin hepsinin forumdaki ilk mesajları.. Evet, evet.. Tam da aklınıza gelen o ilk şey bence de..

Tam ben diyecektim ne kadar ilginç ya ilk mesajları hepsinin ve o telefonu övmek

Mamburo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yav arkdaşım gel ben seni duydum.işlemci grafik işlemci hadi istediğin özellikle kıyaslayalım kamera ne dersin.Az bi işine git mübarek p10s miş :)) aga ne telefonmuş bee :D öve öve 3d touch vvar koşun alın :D

2 ay sonra güncelleme gelmiyor diye arkadaş pişman olur. P10s piyasadaki her oyunu oynatır. Kasma da yaşatmaz. Gerek yok S6 alıp üzülmeye ;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
2 ay sonra güncelleme gelmiyor diye arkadaş pişman olur. P10s piyasadaki her oyunu oynatır. Kasma da yaşatmaz. Gerek yok S6 alıp üzülmeye ;)
Çok güncelleme meraklısısınız s6 6.0 aldı ve 7.0 ı da alıcak
öncelikle bu telefon exynos 7420 nin en alt sürümünü yani ilk çıkmış halini kullanıyor p10s dediğiniz telefonun işlemcisi bırakın 7420 yi note 4 deki 5433 ile zar zor kapışır bir telefon alıyoruz şuan asgari ücret 1300 tl iken 1500 ve üzeri telefon alıyoruz haliyle uzun süre gitsin kim istemez siz diyorsuniz ki kasma yaşatmaz oynatır.
Ben nerden bilicem ilerdeki oyunlarda mediatek işlemcinin ezilmeyeceğini
Exynos 7420 dediğimiz model belki de apple a9 un tek rakibiyken siz reeder p10s s6dan daha iyi diyebiliyorsunuz
Bu kadar güncelleme hastası olmayın bir telefon iyi çalışıyorsa güncelleme o kadar hayati önem taşımaz olan performasnı biraz daha yükseltir belki güvenlik güncellemeleri zaten veriliyor reederp10s e nasıl bir güncelleme verirsen ver s6 nın performansını alamazsın bunu bil

FurkanCaptanD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Biri Snapdragon 808 Biri Mediatek MediaTek MT6755 (helio P10) Tabiki 808 daha performanslı çalısır mediatekli cihaz alınmaz Hem ekran görüntü olarak LG G4 ÖNDE KAMERA OLARAK SUAN BİLE EN YENİ AMİRAL GEMİSİNDEN ÇOK DAHA İYİ ÇEKİM YAPTIĞINI BİLİYORUZ

Reaksiyon puanı
35
Çok güncelleme meraklısısınız s6 6.0 aldı ve 7.0 ı da alıcak
öncelikle bu telefon exynos 7420 nin en alt sürümünü yani ilk çıkmış halini kullanıyor p10s dediğiniz telefonun işlemcisi bırakın 7420 yi note 4 deki 5433 ile zar zor kapışır bir telefon alıyoruz şuan asgari ücret 1300 tl iken 1500 ve üzeri telefon alıyoruz haliyle uzun süre gitsin kim istemez siz diyorsuniz ki kasma yaşatmaz oynatır.
Ben nerden bilicem ilerdeki oyunlarda mediatek işlemcinin ezilmeyeceğini
Exynos 7420 dediğimiz model belki de apple a9 un tek rakibiyken siz reeder p10s s6dan daha iyi diyebiliyorsunuz
Bu kadar güncelleme hastası olmayın bir telefon iyi çalışıyorsa güncelleme o kadar hayati önem taşımaz olan performasnı biraz daha yükseltir belki güvenlik güncellemeleri zaten veriliyor reederp10s e nasıl bir güncelleme verirsen ver s6 nın performansını alamazsın bunu bil
Aynen katılıyorum güncelleme almıyor diye bir şeyde yok her ay performans ve güvenlik güncellemesi geliyor ne bekliyorsunuz anlamıyorum ki.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Tam ben diyecektim ne kadar ilginç ya ilk mesajları hepsinin ve o telefonu övmek
Reeder mi yolladı acaba?

Benzerini her şeye GM al diyenlerde görmüştük sanki.

GM ve Reeder çalışanlarını foruma yöneltiyor demek ki. Çok güzel. Bu iki firmanın fanboyu olacağına inanmıyorum. İnanmak da istemiyorum.

Gerçi bunu Samsung bile XDA forumlarında para saçtığı kullanıcılara hTC One'ı kötülemek için talimat verdiğinde de yaşamıştık.

Alışılageldik durumlardan biri daha işte.

Mediatek seven biriyim şu başlık yüzünden Helio P10'dan da Mediatek'ten de soğudum.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Reeder mi yolladı acaba?

Benzerini her şeye GM al diyenlerde görmüştük sanki.

GM ve Reeder çalışanlarını foruma yöneltiyor demek ki. Çok güzel. Bu iki firmanın fanboyu olacağına inanmıyorum. İnanmak da istemiyorum.

Gerçi bunu Samsung bile XDA forumlarında para saçtığı kullanıcılara hTC One'ı kötülemek için talimat verdiğinde de yaşamıştık.

Alışılageldik durumlardan biri daha işte.

Mediatek seven biriyim şu başlık yüzünden Helio P10'dan da Mediatek'ten de soğudum.

no problem, go home reeder