Arama sonuçlarınız

1. Oglcnoglcn

Huawei Matebook D15 ( IPS Ekran Işık Sızması ) EKRAN GÖRÜNTÜLÜ

Merhabalar, 3-4 gün önce Adana/Vatan Bilgisayardan Huawei Matebook D15 serisini satın aldım. Cihaz IPS ekrana sahip olduğu için ekranda ışık sızmaları var bu durum sadece siyah arka fon ve karanlık ortamda çok belli oluyor. Bu durum cihazda ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkarır mı, garantiye...
  2. Oglcnoglcn

İphone 5S icloud unuttum teli sıfırlayamıyorum

Apple desteği arıyarak 2 yol ile halledersiniz. 1. Yol Destek ekibi ile güvenlik sorularını cevaplayarak. 2. Yol ise arkadaşların'da dediği gibii Fatura yolu ile halledebilirsiniz.
  3. Oglcnoglcn

İpad alıcam TAVSİYE LÜTFEN !!

Şimdiden hayırlı olsun dostum allah kem gözlerden korusun. :D : D :D
  4. Oglcnoglcn

i Tunes zil sesi

Yanlış bir şey yapıyorsundur benim şuan aygıtımda benim yüklediğim 3 tane zil sesi var.
  5. Oglcnoglcn

Şimdiden hayırlı olsun diyelim dostum. Benim ki 16 lık 1-1,5 Gb kadar boş yer bile var :D düzeltiyorum 64'dü kardeşimin ki ile karıştırdım :D
  6. Oglcnoglcn

Maddi durumun el verıyorsa Pro al birde küçük boyu cıktı onun harııcınde İpad air 2 ve mini 4 arasında kalıyorsan tavsiyem Air 2 al.
  7. Oglcnoglcn

App Store Değişim Yapar Mı?

Hayır renk ve kapasite değişikliği veya üstüne para verip bir üst modeli ala işlemlerini yaamıyorsun telefonu verirsin sorununu söylersin eğer değişime uygun bulurlarsa telefonun aynısını yani değiştirip verirler.
  8. Oglcnoglcn

App Store Değişim Yapar Mı?

Evet değiştirebilirsin cihazı. Apple store sadece istanbul'da var fakat ankarada ki yetkili servisleri vardır ben adanada Başarı teknik servis'e vermiştim home tuşu bozulduğunda hiç bir ücret talep etmeden 3 ila 7 iş günü içerisinde cihazımı değiştirdiler. Ankarada ki başarı teknik servis'i...
  9. Oglcnoglcn

Youtube'da yeniyim. Sizce nasılım?

Esinlenip böyle bir şey yapması bence gayet güzel. Bu dünyada kim kimden esinlenmiyor ki ? :D
  10. Oglcnoglcn

Youtube'da yeniyim. Sizce nasılım?

Bi intro bu kadar uzun olmamalı 20 saniye nedir dostum max. 10 yap şunu :D
  11. Oglcnoglcn

İpad'imden oldukça memnunum ortamlarda olsun veya tek başıma kullanırken beni hiç yüz üstü bırakmadı arkadaşımız :D Eğer gerçekten bir tablet kullanmak istiyorsan iPad air 2 gerçekten muazzam bir şey. Son soruna gelicek olursak Mini 4 ve Air 2 arasında boy farkı açısından tereddüt'de kalmıştım...
  12. Oglcnoglcn

Apple iPhone'u hemen değiştirdi şoktayım :)

Kusursuz ve Satış sonrası hizmet denince hemen onun adı gelir Apple apple apple :D :D
  13. Oglcnoglcn

S6 mi s7 mi 900 tl farka deger mi

Ufak tefek şeylere takıntılıyım diyorsan değer , ama şuan elinde ikisinin haricinde başka bir telefon varsa ve s6 veya s7 arasında kaldıysan tabiki S7 al derim nedenini sorarsan s7'de beni etkileşeyen iki şey var 1.'si Sıvı soğutması 2.'si 2016'da çıkan yeni nesil işlemci.
  14. Oglcnoglcn

Iphone cihaz değişimi

Telefonunda Donanımsal yani tuş takımı ile bir sorun olursa yada yazılımsal sıkıntı varsa değişim yaparlar aksi takdirde seninde belirttiğin gibi köşelerde vuruk,göçük,çizilme ile ilgili boşa değişim yapmıyorlar.
  15. Oglcnoglcn

iPhone Garanti hakkında

Alırken 64 alacaktın dostum öyle bir şansın malesef yok.
  16. Oglcnoglcn

Uygulama indirilemedi

Nedemek dostum onemli değil.
  17. Oglcnoglcn

Uygulama indirilemedi

Biraz geç oldu kusura bakma ilk önce apple desteği aradım ve internet sağlayıcımdan olduğunu bana bildirdi ardından superonline müşteri hizmetlerini aradım ve sorunumu belirttim uygulama inmediğini hemen sistem üzerinden modem reset attırdılar ardından farklı bi DNS adresi verdiler onu...
  18. Oglcnoglcn

Krampon tercihi konusunda yardım

Yardım edicek arkadaşlar yokmu ?
  19. Oglcnoglcn

Steam cüzdanda kalan parayı geri almak

Aynen dostum iyi bir oyun denk gelirse.
  20. Oglcnoglcn

Eyvallah dostum oyun filan alırken öyle yapıyorum fakat İtem alırken onu denedim kabul etmedi.
  21. Oglcnoglcn

Krampon tercihi konusunda yardım

Arkadaslar merhaba defans ve orta saha oyuncusuyum genelde orta tempoda oynarim ama ani driplinglerim oluyor sizlerden ricaam şu assagidaki hali saha ayakkabilarinin hangisini tercih edersiniz sindiden tesekkur ederim. 1- nike mercurial victory V ag-r 2- Adidas Messi 15.4 Her ikiside suni cim.
  22. Oglcnoglcn

Çevremde ki insaların Steam envanteri full zaten benimki de full kime ne alıcamda satıcam :D
  23. Oglcnoglcn

Çevremde ki insaların Steam envanteri full zaten benimki de full kime ne alıcamda satıcam :/
  24. Oglcnoglcn

Arkadaşlar merhaba geçtiğimiz aylarda Steam Cüzdanıma CS:GO'da item almak için 200 Tl değerinde para yatırdım ve şuan 45 Tl kaldı ve hiç bir işe yaramıyor yaklaşık 2-3 haftadan belli orada ve onlada hiç birşey yapmayı düşünmüyorum o Steam cüzdanında ki parayı tekrar dan banka kartıma nasıl...
  25. Oglcnoglcn

İphone 6 plus tuş kilidi sorunu

Nedense benim cıhazımın ekranı kırıldııgnda adamalara değişimmi olucak yoksa ekranmı degısecek dedıgımde Cıhazınız degısecek dedi Apple'ın servisinde cihaz onarımı yok dostum inanmıyorsan Apple.com'a gir chat üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme yap sorunu onlara yönelt aynı cevabı...
  26. Oglcnoglcn

Dostum affına sığınarak sana şunu söylemek istiyorum Apple şirketi telefonlarda onarma yapmıyor bil istedim örneğin ekran kırıldı goturuyorsun garantiye adamlar ekranı tamir edip vermiyorlar cüzi bir miktar para alıp sıfırını veriyorlar cihazın. :D
  27. Oglcnoglcn

Arkadaşlar aynen konu çok eski zaten İpad Air2 64 aldım yaklaşık 2,5 ay önce genede cevapladıgınız için teşekkürler
  28. Oglcnoglcn

Uygulama indirilemedi

Şahsen bende yaşadım ve tam tersi düşünüyorum zaten en yukarıda yazdıgım cevabı okursanız internet alt yapısından oldugunu anlarsınız. :D
  29. Oglcnoglcn

Uygulama indirilemedi

Apple'den kaynaklı bir sorun vardı ve sorunu 9.2.1 MDM sunucularında uygulama indirilemedi hatası için düzelttiler sorun hala devam ediyorsa genel olarak internet alt yapılarında bi sıkıntı vardır çünkü uygulamayı telefon degıl İnternet indiriyor zaten ne zaman Türkiyede internet düzgün...
  30. Oglcnoglcn

Uygulama indirilemedi

Her ne kadar küçük sorun olursa olsun insanın inmeyen tüm uygulamalar için öyle yapması zamanla sinirini bozar :D
  31. Oglcnoglcn

Uygulama indirilemedi

Sorunun Mobil internetinden kaynak lanıyorsa bilmiyorum ben Kablosuz bağlantı üzerinden bu sıkıntıyı yaşıyordum mobilden uygulama indirirken hiç bir sıkıntı yaşamıyorudum.
  32. Oglcnoglcn

%100 Değiştirirler herhangi bir sıkıntı çıkmaz.
  33. Oglcnoglcn

iPhone'da Android gibi nasıl içerik görüntülenir

2 sene sonra çöp :D
  34. Oglcnoglcn

Bu sorunu cok kısa yolu var telefonu PC bağamana bile gerek yok Google amcaya iCloud yaz ve iCloud'un sitesinden kimliğin ile girşi yap maillerin,kayıtlı telefon numaraları,notların,fotoğraflar,Videolar. Bir diğeri ise Whatsapp içeriklerinide aynı şekilde galerine kaydettikden sonra PC...
  35. Oglcnoglcn

36. Oglcnoglcn

Üçüncü Apple Store'un Yeri Belli Oldu!

İstanbul İstanbul nereye kadar ? Koskoca 81 illik ülkede İstanbuldan başka şehir yokmu Örnek: Adana,Ankara,İzmir,Bursa,Antalya
  37. Oglcnoglcn

iPhone 6S, telefonumda olan sorunlar

Arada demiyelim ona çoğu zaman adamlar yapıyor zaten ben hayatımda görmedim bu kadar İYİ teknik ekip.
  38. Oglcnoglcn

Pasaport Kaydı ile ilgili yardım!

Dostum 4 ay değil en son 2 ay önce yurtdışından gelmiş olması lazım eger kımse yoksa bi yurtdışı seferi yap ertesi gün gel kendi üzerine alabilirsin yada hiç pasaportla uğraşmayıp BTK yolu ile Türkiye'de kullanılabilir hale getittirirsin yasal olarak.
  39. Oglcnoglcn

iPhone 6S, telefonumda olan sorunlar

Dostum bende 5s var telefonda herhangi bir sıkıntı yokdu canım sıkıldı garantiye gönderdim home tuşu arada bir takılı kalıyor diye 4 iş günü içince telefonumu sıfırı ile değiştirdiler , inanmayan arakdaşlar olursa değişme dair verdikleri faturayı SS olarak atabilirim. :D
  40. Oglcnoglcn

İphone için powerbank önerileri

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-cp-v10awt-tasinabilir-sarj-cihazi-10000mah-beyaz.html Dostum bu ürünü şiddetle tavsiye ederim markası SONY zaten ne kaliteden nede telefonuna verdigi elektrik akımından (A)'dan bir sıkıntı yaşamazsın.
  41. Oglcnoglcn

Başkasının Pasaportuna Kayıtlı Telefon Alınır mı ?

Başkasının pasaportu üzerine kayıtlı telefon getittirebilirsin fakat kullanmıyorum diye sildiremezsin ancak şöyle bir şey oluyor 2 yıl sonra tekrardan pasaport üzerine kayıt yaptırabilirsin.
  42. Oglcnoglcn

Uygulama indirilemedi

Dostum bu sorunu bende yaşadım yaklaşık 2-3 hafta önce. Sana şunu diyebilirim Home+On/off tuşlarına basıp denemek , İnternet'in DNS adreslerini değiştirme , Hard reset ne var ne yok hepsini denedim sorun çözülmedi Haa! birde apple şirketi zaten 9.2.1 ile MDM sunucuları için bi güncelleme...
  43. Oglcnoglcn

İphone 4s Batarya

Biliyorum fakat gidipde kimse bi bataryaya 275 tl vericek kadarda enayi degıl heralde ? :D dur bakalım bi sipariş verelim eğer sıkıntı cıkarsa ürünü aldıgım gibi gönderir geri söke söke alrım paramı :D
  44. Oglcnoglcn

2000-2500 TL Civarı Gaming Laptop Tavsiyesi

MSI Alacaksan En ucun olan Apache serisi var benim bildigim 4000'den başlıyor 2000'e MSI görmedim ben sen daha çok lenovo,asus gibi markalara yönel haa birde ne tarz oyunlar oynuyacaksın onuda söylersen ona görede önerebilirim. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ya birde şunu...
  45. Oglcnoglcn

İphone 4s Batarya

Gençler annemin iphone 4s'i var fakat bataryası ölmüş durumda yeni bir orjinal batarya alıcam kendisine bu linkde ki batarya orjinal midir yardımcı olursanız sevinirim.. http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-4s-batarya-orijinal-1430-mah-206322252#product-detail...
  46. Oglcnoglcn

Kozmetik hatası

Büyük ihtimalle vardır , senin için arkadaşıma'da sordum onda 6s var bende herhangi bir kılcal çizgiler yok dedi.
  47. Oglcnoglcn

Kozmetik hatası

Ya tabiki o kadar küçük ve minnacık kılcal cizgiler olucak sonuçta bunlar mükemmel bir şekilde yapılmıyor senin için bir srun teşkil etmiyorsa kafana takma derim. :D
  48. Oglcnoglcn

6s 64 mü 6s plus 16 gb mi

Şunu diyebilirim senin için şarj ve depolama önemli ise hele hele sarj tabiki 6s plus fakat depolama demişsin 6s plus 16 yerine 64 almanı tavsiye ederim.
  49. Oglcnoglcn

Kırılmaz ekran koruyucu soyuluyor

Şu memlekette herkesi kandırıyorlar kırılmaz cam diye sana tavsiyem hiç uğraşma google amcadan arat Bufflabs'dan darbe emici jelatin al ben kullanıyorum telefon neredese 10 defa yüz üstü düştü ne bir çizik nede bir kırılma söz konusu.
  50. Oglcnoglcn

Yardım lazım İphone 6s kullanıyorum

Pc'ye bağlayıp İtunes üzerinden restore etmeyi deniyebilirsin yararlı olur.
  51. Oglcnoglcn

9.2.1 5s

Bazı yerlerde yavaşaldı filan yazmışlar fakat inanma derim olsa bile 1000'de 1 birinin başına gelir oda restore ile düzelir bende 9.2.1 kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok.
  52. Oglcnoglcn

İPHONE 5S Cihaz Değişimi

+1 Konu için yorum yapacak arkadaşlar var ise yapabilirler.
  53. Oglcnoglcn

İPHONE 5S Cihaz Değişimi

Bizim şehirde Apple Store olmadığı için buradaki 2-3 servisinden birine verdim inşallah değiştirirler ve makul bir fiyat isterler.
  54. Oglcnoglcn

İPHONE 5S Cihaz Değişimi

300 olsun gene okay ama bir anda 1000 küsür fiyatı duyunca şok olmuştum inşallah dediğin gibi değişim yaparlar cevap verdigin ve beni bir nebzede rahatlattığın için teşekkür ederim. :D
  55. Oglcnoglcn

İPHONE 5S Cihaz Değişimi

Bu şekilde duydum.
  56. Oglcnoglcn

İPHONE 5S Cihaz Değişimi

Arkadaşlar öncelikle merhaba yaklaşık 2 ay önce aldıgım iphone 5s cihazımı kullanırken bazen TouchID yanıt vermiyordu ,parmağıma içine göçmüş bir his veriyordu ve bunun için servise verdim ve bana 1 ile 7 iş günü içince dönüceklerini söylediler benim sizlere sorum şu eger firma cihaz degişimini...
  57. Oglcnoglcn

App Store Uygulama İndirilemedi YARDIM!

Aynen bende hepsini denedim acaba ios 9.2'den kaynaklı bir sorun olabilirmi ?
  58. Oglcnoglcn

Yok hocam denedım olmadı şunuda söyliyeyim normalde uygulama ındırırken touch ıd ıle onaylamamı ıstıyor onaylıyorum uygulama sorunsuz ınıyor bazı uygulamalarda onaylama ıstemıyor uygulama ındırme barı doluyor fakat sonradan uygulama ındırılemedı hatasını alıyorum yokmudur bunun başka çaresi ?
  59. Oglcnoglcn

Benim ekranımda aldıgım screen shot resmi gözüküyor? Hatta şuan tekrar resim koyma işlemini tekrarladım.
  60. Oglcnoglcn

İphone 5s ile Galaxy S3 takas edilir mi?

Hocam telefon elime geçti 9 ayda degılmıiş 13/12/2015 tarıhınde alınmış yanı yaklaşık 1 ay kadar ekranda ne bır cızık hoparlorde , kamera , ses gıdp gelmede,performans,Imeı adresinde herhangi bir sıkıntı yok teknosadan alınmış faturasıda var telefondakı ımeı ıle faturadakı ımeı uyuşuyor...
  61. Oglcnoglcn

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 günden belli indirmek istedigim bazı uygulamalarda bu hatayı alıyorum internette biraz araştırdım fakat hiç bir çözüm işe yaramadı home tuşu + power tuşuna basarak reset atmak olsun ,DNS aytarlarını değiştirmek olsun yada İtunes ve Apple kimliğinden giriş-çıkış...
  62. Oglcnoglcn

App store sorunu

Arkadaşlar app storeden bu hatayi aliyorum bunu nasil gideririz ?
  63. Oglcnoglcn

Sorun varmı yokmu telefon elime geldiginde bakıcam sizce ne gibi problemler olabilir görüşlerini alabilirmiyim ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Cihaz elime yarın geliyor ve sıkıntı varmı bakıcam sizce nelere dikkat etmeliyim kontrol ederken ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Eyvallah hocam :D
  64. Oglcnoglcn

Arkadaşlar yenı bır telefon alıcam fakat maddı ımkan o kadar fazla degıl tanıdık birinde iphone 5s gold var cıhazın daha 9 aylık garantisi varmış fiyat olarak 900 dedi bende dedim ki Galaxy s3'ü vereyim üstünede 400 tl vereyim dedim kabul etti sizce böyle birşey yapayımmı artık android...
  65. Oglcnoglcn

Carolina Reaper

Yukarıda belirttiğim gibi amazon,aliexpress'de var fakat yanabı dil olmadıgından ve sitenin formatının nasıl işledigini bilmedigimden tereddütde kalıyorum açıkcası.
  66. Oglcnoglcn

Carolina Reaper

Merhaba arkadaşlar malum dünyaca unlu olan carolina reaper biberi sizlerden ricaam bu biberi 5-6 adet'de olsa nereden temin edebiliriz bu konu hakkında bilgisi olan varmı daha önce hiç yurt dışından alış veriş yapmadım da. Amacım sadece biberi tatmak zevk olsun acı yemekten hoşlanıyorum...
  67. Oglcnoglcn

Arma 3 kaldırır mı?

Aynı sistem kuzenimde vardı oyunu cok rahat oynuyordum ben sıkıntı yaşamazsın.
  68. Oglcnoglcn

Burger King, Ürünlerinde At eti Olduğunu İtiraf Etti!

Türkiyede kesin eşek eti vardır la iyiki fasfood yemiyorm :)
  69. Oglcnoglcn

Urus, Lamborghini'nin Tabularını Yıkacak!

Bence markaya daha çok ilgi odağı olur :)
  70. Oglcnoglcn

İphone 6s 16GB'dan ne kadar yer kalıyor?

4K video çekerim oda 1,000 yılda 1 bilemedin hiç :D Oyunadıgım oyunlarda bi Fifa16 var bide SBK2015 var başkada yok :D ( fakat kardeşim kullanacagı için onun oyunla hiç işi yok video ilede işi yok )
  71. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

hahaha Haklısın 500 gr'lık şeye 8Tl kargo parası verdigim zamanı hatırladım
  72. Oglcnoglcn

Hangisi note 5, LG v10,Xperia z5

Note 5 tabiki :)
  73. Oglcnoglcn

Bazıları yetmez diyor kullananlar yeter diyor cidden kime inanacagıma nasıl karar verecegıme şarşırmış durumdayım ya şuan net olarak 500 foto 0 video 75 müzik ve 20 uygulama var sizce yeterli olurmu ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Bakın bu telefon galaxy s3 ve bu telefonda 16gb'lık...
  74. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

Göndereyim stickerları nispet yap gıcıklık ver. :D :D
  75. Oglcnoglcn

Vatandan alıcaz şuanki fiyatı 2,900 64'lük versiyonu ise 3499 arasında dağlar kadar fark var ya :/ - - - Mesaj Güncellendi - - - Hocam kendisinede sordum nasıl kullanacaksın diye toplamda hesapladık 250-300 civarı fotograf 100-150 arası müzik ve 15-25 arası uygulama kullanacağını...
  76. Oglcnoglcn

Arkadaşlar merhaba kardeşime yeni bir telefon alıcaz fakat kardeşim 16gb'lık versiyonunun kendisine yetecegini söylüyor sizlerden isteğim 16gb'lık Apple İphone 6s'den kullanıcaya ne kadar bi bellek kalıyor fotoğraf ve videolarla işi yok olsa bile kendi şahsi bilgisayarında yedekliyor...
  77. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

:d :d
  78. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

Eyvallah hocam teşekkür ederim. :D :D
  79. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

Macbook air alınır güzel makinedir fakat o bana göre iğrenç tasarımından almam ya Pro iyidir konu kitlene bilir 128'lik Pro alındı.
  80. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

Hocam arşivden kastım 300-400 müzik 1500-3000 arası fotoğraf. Video editlerim ise her ay 2-3 adet 15'er dakikalık videolar, Ayrıca mac'den başka bir bilgisayar tasarım şıklık ve performans hoşuma gitmiyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Hocam air iyi güzelde birazda tasarıma önem verdigim...
  81. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

Çoğunlukla yazdıklarımı yapıyorum gerçekten yetmezmi yoksa cidden alamıcam :/
  82. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

up up
  83. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

Arkadaşlar öncelikle merhaba Mac serisinden Macbook Pro'yu alacağım fakat fiyatıda baya yüksek 128 gb olan versiyonu ile 256 gb olan versiyonu arasında beni aşan bi para miktarı var sizlerden ricaam 128gb'lık versiyonu yeterli olurmu maddeler halinde aşağıda bilgisayar ile neler yapacağımı...
  84. Oglcnoglcn

Acil yardim...

Normal format atip windows sürümünü yukledigim takdirde sorunum cozulecek yani teşekkürler yardimilariniz icin. :)
  85. Oglcnoglcn

Acil yardim...

Arkadaşlar bilgisayar'imda win 10 yuklu ve fabrika ayarlarina sifirladim pc kendini sifirlarken elektrikler gitti ve bilgisayar kapandi elektrikler geldi ve bilgisayarimi actigimda bu hata ile karşılaştım allah icin yardim edin yahuu :( :( ctrl+alt+delete yapiyorum bastan basliyor gene bu...
  86. Oglcnoglcn

Acil yardim...

87. Oglcnoglcn

Komşularımın rahatsız olmasını istiyorum..!

Sorunun neyu dostum senin komşularınla ?
  88. Oglcnoglcn

Çizim ve C+ vb. programlama yapmak için PC

Arkadaşlar merhaba bi tanıdıgım var ve benden yardım istedi kendisi makine müh okuyor, cızım ve programlama programlarına ıhtıyacı var yanı bu programları ıyı kullana bılecegı iyi ve cok performanslı bi Pc istiyor aklındaki Apple macbook pro 13'inc , 128'lik Pc tabanlı flaşlama , 2,7 ghz...
  89. Oglcnoglcn

Shift Delete İçin Özel Radyo Yayını Yapmak İstiyorum

Hocam tamam iyi güzel bir fikir fakat içeriği ne ile doluduracdaksın yada nasıl birşey yapmayı planlıyorsun onlarıda bizimle paylaşsan eminim daha cok fıkır veren buyuklerımız cıkacaktır.
  90. Oglcnoglcn

Topraklama ödevim var yardım edebilir misiniz?

MEGEP dökümanlarına bakman yeterli olacak. http://www.megep.meb.gov.tr/mte_program_modul/moduller_pdf/Topraklama%20Projeleri.pdf
  91. Oglcnoglcn

Tencere kapağı sıkıştı acil yardım

Halı nasıl mahvoldu :D :D acılı tarhana kjashdgsd :)
  92. Oglcnoglcn

Tencere kapağı sıkıştı acil yardım

Ters çevir vur tezgah'a düşer knki :D :D
  93. Oglcnoglcn

Arkadaşlar acil olarak yardımcı olabilir misiniz

Biraz daha sıksan bütceyi 250 Tl cik daha sık bunu al gercekten Monster al pişman olmazsın Uygun fiyat ve ıyı donanım monster'da var daha iyileri varmı tabiki var MSI fılan ama oda minumum 3000,3500'den başlıyor. 1:MONSTER® ABRA A5 V1.1.2 15.6"
  94. Oglcnoglcn

Turkcell Superonline Nasıldır ?

Kardeşim sana şunu söyleyebilirim Süperonline tamam süper bir internet hızına sahip fakat müşteri memnuniyeti 0 bende superonlıne fıber kullanıcısıyım internet baglantısında 4-5 yıl içerisinde toplam ya 2 yada 3 defa sorun yaşamısımdır şuan kullanıyormusun dıye sorarsan hayır kullanmıyorum...
  95. Oglcnoglcn

Arkadaşlar acil olarak yardımcı olabilir misiniz

Kardeş Dell'den oyun PC'si olurmu bılmıyorum fakat onu alacagına eger butcen var ise 1,000 Tl daha verip bunu alabılırsın MONSTER® ABRA A5 V5.2 15.6" - Monster Notebook Laptop Modelleri ve Fiyatları > ABRA ( Arkadaşımda var cayır cayır oynuyor adam Full ayarda GTA5, Crysis vb oyunları
  96. Oglcnoglcn

Kas Yapmak İçin Protein Tozuna İhtiyacım Var Mı?

Hocam yeni isen bu işte pek fazla gerek yok ihtiyacını Et,Tavuk,Balık,hindi eti, Yumurta'dan giderebilirsin fakat baya ilerleyen zamanlarda Hem dedıgım besınler hemde Protein'tozlarına ıhtıyac olucak (abimden biliyorum adam tam bir hayvan ) :)
  97. Oglcnoglcn

Asus Tablet Kullananlar Kulübü

Kullanmayın Apple Ipad'e geçin
  98. Oglcnoglcn

Söyle Rahatla

.... demek geliyorr :D
  99. Oglcnoglcn

Ne dinliyorsunuz?

Hakkı reyiz son dönemlerde 'KORAY AVCI'.
  100. Oglcnoglcn

En iyi telefon

Galaxy s6,s6 edge ,s6 edge+ , Note5 Apple ıphone 6,6plus,6s,6s plus Sony Xperia serisi :)
  101. Oglcnoglcn

Telefonunuzu 30 saniyede şarj edebileceksiniz!

Nekadar yararlı ? Elimizde patlar mazallah :)
  102. Oglcnoglcn

Powerbank degerleri uygunmudur?

+1 hocam katılıyorum.
  103. Oglcnoglcn

Ipad mini 4

Konuyu uzatmadan direk ' cihaz daha yeni çıktı yani bu kasma durumları falan olmaz ve harika bir tablet. Boyutu da o kadar küçük değil seni garanti en az 3 yıl götürür.' bu cevabı verseydin daha iyi olurdu verdigin cevap için teşekkür ederim.
  104. Oglcnoglcn

Ipad mini 4

1 ay oldu ve 1 ay içinde teknoloji ile arası baya ıyı olanın bılgılsı vardır dıye sormuştum fakat bu form'da ne yazıkkı boş cıktı
  105. Oglcnoglcn

Ipad mini 4

Arkadaşlar apple tablet alacagım ve buyuk bir arayış içerisindeyim İpad mini 4 benim istedigim kriterlerde bi tablet sizce ipad mini 4 alınırmı haa yok alınmaz dıyorsanız sebebi ile yazarsanız iyi olur.:clap::clap::clap::clap:
  106. Oglcnoglcn

iPhone 7 ne zaman gelir ?

Daha bismillah desturr! daha 6s cikali 3,5-4 hafta oldu 7 belki 12 belkide 14 ay sonra cikar turkiyede olur..
  107. Oglcnoglcn

İpad mini Cihazıma ios 9 yüklemelimiyim

Yuklememende yarar var adamlar daha ios 9'un stabil olarak calismasini eski cihazlara tam olarak uyarliyamadi biraz daha sabret tam stabil olarak calissin ondan sonra yukle diger forumlarda yapanlar vardir birde o kisilere danişsan senin icin daha yararli olur.
  108. Oglcnoglcn

iPad Alacağım Ne Alayım

Ipad almicaksan ipad mini4 al derim ama mini istemiyorsun ozaman Ya ipad air 2 al yada dişini sık biraz dayan ipad air 3 al derim..
  109. Oglcnoglcn

iPad Air 2 Alınır Mı?

Ipad air 2 alinir fakat cok cok ihtiyacim yok diyorsan disini sık biraz sabret derim cunku Ipad pro suana kafar gordugum tum tabletleri 10'a katlar 5 ile çarpar.
  110. Oglcnoglcn

Hocam bu yaziyi yazarken birazda arastirma yaptimda Ipad air 2 gercekten iyiymis birde aklima ipad mini 4 takildi mini4 ile ilgili goruslerin nelerdir ?
  111. Oglcnoglcn

Merhaba arkadaşlar size attıgım ss'den bana apple'nin hangi ipad modelini onerirsiniz Koca koca pc'lerden laptoplardan sıkıldım artık bi tablet almak istiyorum tableti kullanım amacık kısacası Oyun oynucam , Ders videoları izlicem yeri gelir film izlicem vb..Sizlerin fikirlerine...
  112. Oglcnoglcn

Yurt Dışından Telefon Getirme

Bu konuya Hakkı alkan örnek vermişti Suudi Arabistan'dan getirtirsen sıkıntı yaşarsın fakat avrupa ülkesinden getirtirsen sıkıntı yaşamazsın geçen sene bir yakınım getirmisti Londra'dan İphone 6'yı türkiyede garantisine gönderebildi yani Avrupadan alırsan sıkıntı yaşamazsın , Arabistanda...
  113. Oglcnoglcn

1500 ve 2000TL'ye Telefon Önerileri

Hocam ozaman sana şunu diyebilirim Samsung cidden istemiyorsan sana tek uygun telefon senin dediğin gibi Z3 alırsan pişman olmazsın. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun dostum. Abicim birede grafikersin çizim filan yapıyormuşsun Allahını seversen yapma etme al note 5'i keyfine bak ya......
  114. Oglcnoglcn

SENNHEİSER Kulaklık

Urunlerine bakmak degilde onerdigin bir modeli varsa bakabilirim.
  115. Oglcnoglcn

SENNHEİSER Kulaklık

Merhaba dostlar SENNHEİSER CX 200-II Street kulaklık hakkında bilgi verirmisiniz ? -Fiyatını hak ediyormu ? -Alınırmı ? -İyi veya Kötü yönleri nelerdir ? -Başka Alternatifleri varmıdır ? !Kullanan arkadaşlar veya kulaklık hakkında bilgi sahibi olanlar yorum atarsa sevinirim , iyi forumlar..
  116. Oglcnoglcn

Ozaman Şirketlere başvur kardeşim sana özel bir telefon modeli cıkarsınlar..
  117. Oglcnoglcn

Beyler yardim edin secim yapamiyorum.

Hocam Teyzem'de Note 3 kullanıyor telefon tıkır tıkır birazda kullanıma bağlı o ama kasma sorununu Note5'de yaşıcağını sanmıyorum bir note5 kullanıcısı olarak. Note serisini kullanan 100 kullanıcı varsa bunlar arasında maximum 10 kişi bilemedin 15 kişi şikayetcidir. Note5 almanı tavsiye...
  118. Oglcnoglcn

Beyler yardim edin secim yapamiyorum.

Kardeşim 6'dan 6's e geçmeni gerektirecek bişi yokya 6'dan 6s'e geçme fakat 6'dan Note5'e geçmeni tavsiye ederim çünkü samsung kendini cidden düzeltti telefon bi harika :D :D
  119. Oglcnoglcn

Galaxy S5 Batarya değiştirsem eski haline döner mi?

Ne zaman'dan belli kullanıyorsun bilmiyorum fakat benim zamanında Galaxy s2 vardı 1. senesinden sonra yeni orjinal sıfır batarya almıştım günlük 7-8 saat kullanırken 1,5-2 saatlik kullanım süresi artmıştı değiştir yararı olur. Birde nasıl kullandığına bağlı telefonu :D :D
  120. Oglcnoglcn

Maddelerin arasından biri dikaktimi çekti 'Çok müzik dinlerim, müzik yazılımı iyi olsun isterim' demişsin ozaman Apple alacaksın ha yok Apple almam diyorsan Sana önerecegim 1500-2000 Tl Bandında telefonlar Galaxy Note 4 ,ZenFone 2 , Samsung Galaxy A7 , HTC Desire M8S'i öneririm. Birde...
  121. Oglcnoglcn

ios nasıl sizce ?

İOS işletim sistemi akıllı telefon pazarında ve aynı zamanda Macbooklarda kullanılan bana göre en iyi işletim sistemidir stabil olarak en iyi çalışan işletim sistemidir. İleride daha iyileri çıkarmı ? Evet tabikide çıkar.
  122. Oglcnoglcn

Akıllı saat alınır mı?

Abi ne yapacaksın akıllı saat'i ben teknolojiyi çok seven biriyim fakat bazıları için bu akıllı saat olayı iyidir bazıları içinse gereksizdir. Ben ikinci grupdanım bana göre gereksiz giyilebilir teknoloji'nin gelecegi baya iyi cok degişik ve enterasan fikirler ortaya cıkacaktır fakat şu...
  123. Oglcnoglcn

Kulakiçi Kulaklik Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar malumunuz herkes müziği sever ama dinlemek icin iyi kulaklik lazim benimde Samsung Galaxy s3 kulakligi vardi gayet iyiydi fakat kayboldu ve bende yeni bir kulaklik arayışı icerisindeyim şahsen ben kulakliga en fazla 60 Tl para veririm bana basi iyi ve sesleri canli verebilen...