Arama sonuçlarınız

1. A

Mate20lite mi honor 10 mu?

Valla hocam açıkçası suanki telefonum lg g4, mobil veri acikken gune cikarmak diye birsey soz konusu bile degil. Yurt disina çıkacağım icin cok arada kaldim. Suanda hepsiburadada ikisinin fiyati cok uygun. 500 tl harc olmasi insani dusunduruyor. Facebook twt. Kullanmam, instagram haber ve wp...
  2. A

Hocam mi8 iyi cihaz ama sanirim sarj acisindan cok sikayetcisi var okudugum yoruma gore , meizuda honor 10 ile islemci olarak yarisabilir mi sizce?
  3. A

Uzun omurluluk acisindadan honor 10 daha iyi gibi sanki degil mi? Bide kamera oLarak hangisi ondedir acaba? Honor 10 canli olarak inceleyemedim hic? Deneyimi okan var mi?
  4. A

Kasma donma olmadan uzun sure kullanabilmek açısıyla ikisi arasinda kaldim sizce hangisi??
  5. A

Samsung Laptop win 8.1 Sorun!!

Arkadaşlar, öncelikle herkese iyi günler dilerim. Laptobumun markası ve modeli Samsung NP550P5C-S04TR i7-3630QM 2.40 Ghz 8 GB Ram ve harici Grafik Kartı NVIDIA GeForce GT 650M olarak özellikleri mevcuttur. Harddisk tabi ki HDD 1 Tb, 2013 yılından beri kullanıyorum 2 kez recovery yaptım sadece...
  6. A

LG G4 Android 6.0 'dan Sonra Anakart Sorunu

yeni cihaz mı verdiler yoksa parça mı değişti kardeşim ? şu anda parça bekliniyormuş dün vermiştim bu gün mesaj geldi
  7. A

LG G4 Android 6.0 'dan Sonra Anakart Sorunu

4 gün önce bendede öyle bir sorun oluştu ve şu an ankara lg servisi fırat elektiriğe verdim, inş çok uzun sürmez ve biraz önce düzelir, bu sorundan telefonu teslim alan arkadaşlar memnunmusunuz servisten geldikten sonra her hangi bi sıkıntı ile karşılaştınız mı?
  8. A

Powerbank Seçimi

ilk olarak tp-linki sipariş ettim ilerleyen zamanlarda xiaomi yide alacağım deneyimleri mi foruma aktaracağım, yardımcı olduğunuz için teşekkürler
  9. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

S-link'in içindede bazı modellerinde lg batarya dolu bi kaç sitede görmüştüm, tp-linkte aynı onun gibi iki modelinde LG batarya bulundurmakta, ilk olarak tp-linki sipariş ettim ilerleyen zamanlarda xiaomi yide alacağım deneyimleri mi foruma aktaracağım, yardımcı olduğunuz için teşekkürler
  10. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

kullanım sağladınız mı hocam daha önce ?
  11. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam power bank kullanıyormusunuz ? tp link 10400mah ve xiaomi 10000mah arasında hangisini tavsiye edersniz?
  12. A

Powerbank Seçimi

Orjinal Xiaomi Mi 10000 Mah Powerbank Şarj Aleti GittiGidiyor'da 223357286 hocam burdan alım yapmamı önerir misiniz peki , sıfır risk sistemi falan yazmakta, yoksa hepsiburada.comdan mı alayım? ayrıca xiaomi için iki kez fullemekte imiş g4ü , tp link ise 3kez tam dolum yapmakta diye yazılıyor...
  13. A

Powerbank Seçimi

hocam belirtmeyi unutmuşum xiaomi nin üzerinde ayrı olarak 6250mah yazmakta ve kendi sitesinde ise minumum verim 6250 olarak belitilmekte, boyut olarak çok iyi gerçekten, fakat dolum olarak tp likte lg g4ü tam olarak yüzde 15den 100e 3 kez şarj edebilmekte
  14. A

Powerbank Seçimi

Arkadaşlar forumda böyle bi başlık göremedim ve kararsızlığımdan dolayı buraya paylaşmak ve sormak istedim. Kalite bakımındada powerbanklerde lg ve phillps pilleri kullanılmakta genellikle, iki adet powerbank arasında kaldım yardımcı olursanız memnun olurum. 1-TP-LINK TL-PB10400 10400mAh Çift...
  15. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

yani siz şu an 5.1 sürümünü kullanıyorsunuz :D:D ?
  16. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam siz şuan 5.1 v20g olarak mı kullanıyorsunuz tam analyamadım da orasını, yoksa önce 5.1e dönüp daha sonra 6.0a yükseltip v20g uygulamasına mı geçiş yaptınız
  17. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

arkadaşlar powerbank tavsiyeniz ne olur? xiaomi 10400 mü tp link 10400 mü? , ikiside lg batarya ile donatılmış, sizce hangisi daha kullanışlı g4 için alan var mı ?
  18. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

benimki vodofone hocam v20g güncellemesi ile giga 4.5 g geldi ve volte acıkken saatin yanında direk volte yazıyor ufak tefek sorunlarda giderilmiş galiba bu güncelleme ile, yanlız volte açıkken bayağı şarj yiyor benim cihazda , kapalıyken 3 saat ekran süresi alıyorum 22 saat bataryada...
  19. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam ben denedim, v10 nun hızlı sarj adaptörü ile denedim yine aynıydı , formatladım telefonu fakat 2 saat 45 dk ya kadar gerileme sağladı yazılımsal bir hata mıdır bilemiyorum, 8 ay hiç bi sorun yaşamadım daha daha önce kasmalar meydana gelmişti kendiliğinden düzeldi şimdi ise yavaş şarj...
  20. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Ya dostum bende iki gündür oluyor hic bir sikinti yoktu nornalde garantiye falanda gondermedim ama anlamadm bi kac kablo degistirmeme ragmen yinede ayni sorun devam ediyor anlamis degilim , aca guncellemeden gelen kronik sorunlar mi? Daha oncede kasmalar oluyordu ama snradan duzeldi
  21. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

g4 ü yavaş sarj olan var mı ? %2 den %100e şarj süresini 3 saat 20 dk gösteriyor ara kablosunu değiştirdim yine aynı gösteriyor, böyle bi sorun yaşayan var mı
  22. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

tamam kardeşim yarın sorar bilgilendiririm, başka arkadaşlar varsa yazabilir mi bu sorunu yaşayan
  23. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

genel bi servis numarası var mı kardeşim ararım ?
  24. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

ufak bi güncelleme ile düzeltirler inşallah , sürekli reset atıyoruz böyle de olmaz ki ama, inşallah bi güncelleme gelir
  25. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

bendede klavyede falan sıkntı yok uygulamalara girincede sıkntı olmuyor ama , ana ekranı acarken ve sayfa geçişlerinde bide klasörleri acarken geç algılıyormuş gibi oluyor , sebep nedir acaba ilk defa yasıyorum bunu bu gun hemde
  26. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

uygulamalar sayfasındada geçişlerde sıkıntı oluyor, klsörleri falan geç algılıyor , sendede oluyor mu kardeşim ?
  27. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

arkadaşlar ana ekranda uygulamalara girerken ve uygulamalardan çıkarken kasmalar oluyor , başka bunu yaşayan var mı? daha öncelerde hiç olmamıştı?
  28. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam 6.1 için hard formad tipi değişmişmidir sizce ? ben maximum 3 saat ekran süresi alıyorm ve uğraşmadığım zaman da ise 1 bucuk saat ekran süresi aldım fakat 2 günün sonunda , hard format ta gönderdiğiniz videodaki gibi yapıyorum olmuyor, dediğim gibi daha önce yüzde 3e kadar 5saat 40 dk...
  29. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

tuş ile nasıl atılıyor peki ? , herhangi bir sıkıntı yaratır mı ?
  30. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam peki ne önerirsiniz , cihaz şuanda 5.1e göre hızı ve pili yüzde 20 düştü, bazen ana ekrana dönerken smart notice ve ekrandaki uygulamalar takılıyor, bide dediğim gibi uygulamalar biraz fazla pil tüketiyor. yani açıkcası normal bi kullanıcı için sıkıntı etmeyeceği bi durum fakat önceki...
  31. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

V20c surumu yüklü çözemedim bende duzelmisti ilk baslarda, 5.1.1 e geri yuklesem lg brige den bi sorun olusurmu sizce? Ayrica lg bridgeten V20c surumunu de bende 1.55gb yukledi
  32. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Hallettim hocam dedigniz gibi iksine ayni anda baglanmiyor fakat guncellemeden sonra duzeldi biraz ama bir iki hafta sonra telefon isinmaya sarji bitmeye ve arka plandaki uygulamalari kapatmamaya basladi normalinden biraz yogun kullandim ama 2 bucuk saat ekran suresi aldim android 5.1 de iken 5...
  33. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

yeni çıkan güncellemeyi yapmıştm ama şuanda görmüyor telefonu, izin verdim ordada bağlanmadı yazıyor? mobil aygıtınız yönetilemiyor hatası veriyor
  34. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

arkadaşlar Lg bridgeye bağlanamıyorum, mobil aygıtınız yönetilemiyor diyor, pc sürücüsünü falan yükledi ama yinede olmuyor? bide smart settingste konuma gelince yerlerim kısmı sönük ve açamıyorum onu nasıl açabilirm? smart settingi kullanabilmek için
  35. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam ben 6.0a çıkarmadan önce 5,30 dk sarj süresi alıyordum sadece facebook twitter kullanmıyorum onun dışında çok akışı kullanıyordum bana 1 bucuk gün yetiyordu ancak şmdi 4saate kadar düştü ve bazen aradığım kişi telefonu kapatsa bile ben kapatamıyorum kilitleniyor sanırım bi iyileştirme ile...
  36. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Mantıklı :lol: tşk ettim. :)
  37. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

SAYIN G4 KULLANICILARI; rehberdeki isimleri nasıl küçültürüz bilgisi olan varmı ? daha önce küçüktü yazı ayarını minimum yapınca küçülmüştü daha sonra nasıl olduğunu bilmiyorum büyük oldular isimler, bunun hakkında bilgisi olan var mı ?
  38. A

4.5G için LG modelleri

Arkadaşlar vodofone ve turkcellin sitesinde 4.5G uyumlu cihazlarda hiç bir LG modeli bulunmamakta, sizce LG g2-g3-g4 amiral gemilerinde böyle bir hızı kullanamayacak mıyız? bilgisi olan var mı ?
  39. A

Lg G4 Kullanıcıları için Kılıf-Ekran koruyucu Cam ?

Lg G4 grubundan ayrı olarak açmak istedim arkadaşlar, Çünkü orda herşey konuşuluyor kılıf,jelatin,telefon takası, telefon kıyaslaması, karşılaştırma vs. o yüzden kullandığımız kılıflar ve jelatinler hakkında hem telefonu almak isteyenler için hemde benim gibi bir türlü uygun kılıf ve jelatin...
  40. A

LG G4 Spigen kılıf hakkında!

arkasında not yazmışlar hocam deri modelleri için işte paketini açmadm bende endişelendim o yüzden - - - Mesaj Güncellendi - - - hocam bide ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz? markası nedir nerden aldınız?
  41. A

Deri fakat satın almadan önce hiç bir uyarı yazmıyordu, D&R nin internet sitesinden aldım, sizce nasıl bir hasar verebilir ki ? kullanan arkadaşlar varmı ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Normal kullanımda mı hasar verir ki acaba ? yoksa Kılıf düşmeye karşı dayanklı olduğu için düşmede mi hasar...
  42. A

LG G4 TABA DERİ modelini kullanıyorum, bu gün 'spigen ultra hybrid champgne crystal' koruyucu kılıf aldım, Kutusunun arkasında ; when using a case, aesthetic damage may occur on the leather finish of the LG G4 back. spigen is not responsible for any damage that may result from using spigen cases.
  43. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam hangi testleri nerden yaptınız? hangi oyunları yüklediniz? Benimkinde tek bi sıkıntı oluyor güneş altındayken bazen dokunmatik ekranında bazen atlıyor dokunmuyor, ilk tamperli camım kalitesizdi onda çok oluyordu kendi kendine kilitleniyordu, bi daha taktırdım onda da nadiren oluyor acaba...
  44. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

sizin G4 te sorun çıkarmamışmıydı buff? Sensör kısmı açık değil demiştiniz? dokunmatik sorunları oluşturuyordu ?
  45. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Vikings hocam LG G4 için ekran koruyucu markası önerebilir misiniz ?
  46. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

yüzde 50 parlaklıkta ve otomotikte bence gayet iyi hocam, ama bilindiği üzre 2k ekran olduğu için ve 3g çekmek için sürekli aradığı için şarjınının çabuk gitmesi normal bence çünkü 5.5" ve 2k
  47. A

Verus Case & Spigen Case

Arkadaşlar LG G4 için; Spigen Apple Samsung HTC LG Sony Kılıfları http://www.veruscase.com.tr/urun/verus-lg-g4-crystal-light-series-kilif.html bu iki kılıf arasında kaldım, verusta mikrofon kısmı kapalı, sizce sıkıntı çıkarır mı ? spigen biraz kaba duruyor, kaba istemiyorum, Ayrıca iki marka...
  48. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Verus Crystal case kullanan var mı arkadaşlar? Spigen crystal case ile arasında kaldım, verusun mikrofon kısmı kapalı görünüyor resimlerde o yüzden sıkıntı çıkarır mı acaba ?
  49. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Arkadaslar adim sayari nasil kapatacagz arayüzden kaldirdm uygulamada hala calisiyor ?
  50. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Anladım Kardeşim Saolasın, Bendeki kahverengi deri olan olduğu için şefaf kılıf düşünüyorum sanırım verus'un şeffaf olanını alacağım, deri değil de diğer modeli alsaydım eğer gönderdiklerin kesin alırdım hiç düşünmeden önemli olan telefonu korumak çünkü :)
  51. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

sensor kismi acik mi hocam nerden aldiniz?
  52. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Normal bu piyasada 10 liraya satılan incelerden kullanıyorum bu gün bitane taktırıyım dedim çok kaba çok kalın durdu, hangisini aldınız ?
  53. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Spigen ve verus Şefaf kılıf kullanan arkadaşlar bilgi verebilr mi ? Kalın mı, kaba duruyor mu ?
  54. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Dostum ekran koruyucusu hakkında bi gelişme var mı ? :)
  55. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Ekran koruyucu cam aldıktan sonra bi kaç sıkıntı olduğu dokunmatiğinde vs. falan o yüzden insan haliyle çekiniyor :) Kullanan var mı quick circle kılıfı ?
  56. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Glance view var G4'te, Beyler sizce orjinal olmayan kapaklı kılıflar sıkıntı çıkarır mı? , bu piyasadaki deri olanlar değilde orjinaline benzeyenler örneğin; Microsonic Circle View Delux Kapaklı Lg G4 Kılıf Akıllı Fiyatı quick circle kullanmak istiyorum fakat daha gelmedi kılıf türkiyeye...
  57. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

aynen kardeşim banada geldi ne için acaba
  58. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

evet o bendede sıkıntı oldu, şuan bendede microsonic takılı olan var ondada kapalı sensor kısmı ama bi sorun olmadı şimdiye kadar daha öncekinde sıkıntı olmuştu gerçekten dokunmatiğinde falan , case 4u da sensör kısmı açık mı ? sensör kısmı açık olan koruyucuların bilginiz dahlinde olanlarıda...
  59. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam siz hangi ekran koruyucuyu aldiniz?
  60. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

telefona bir zararı olmuyor mu daha önce denediniz mi ? takılmalara kasmalara veya telefonun çökmesine sebep olmaz mı ? sonuçta fabrika bi ayar vermiş göndermiş :D
  61. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam root dediginiz olay ne ?
  62. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

sensör kısmı açık mı hocam koruyuda ?
  63. A

G4 için şu animasyonu nasıl yapabilirim?

Hocam Farklı bir arayüz veya tema olabilir çünkü, menü tuşu farklı ortadaki bizimki gibi değil nette bi kaç videoda daha gördüm ben bunu bende merak ediyorum, ama cihazın sanırım dokunmatik sıkıntısı var, uzun kullanımda inşallah bizde çıkmaz bu sorun
  64. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam ben aldım , hepsiburada.comdan Microsonic cam olanını aldım 25 liraya düştü sanırım şuanda , daha önce telefonculardan almıştım fakat iyi değildi kamera boşluğunu ters tarafa koymuşlar ve sensör yüzünden ufak kapanmalar dokunmatiğinde sıkıntılar olmuştu hatırlarsanız, şuan ki aldığımdan...
  65. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Hmm, bunu bence Lg'nin internet sitesindeki şikayet yerine yazarsanız belki buna çözüm bulabilirler, sanırım ankarada lg'nin teknik servisi bir tane
  66. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam yine değişim karari cikmis yani , samsungta oylr bisey yapmamislar s6 alan arkadas kendi kullanici sayfasında paylasmis sorun yok deyip gondermisler bayagi bi sorundan bahsetmis, dedigin gibi belki ankaradaki serviste sorun vardir, magdur olmak kotu birseydir ins telefonunuzu biranonce...
  67. A

Nvidia 3D Ayarlarının Yönetilmesi Ayarları ve Fps Arttırma Yöntemleri

Hocam Asasin cred ünity yükledimde oyuna girdiğimde kontrastta sorun oluyor parlak oluyor böyle herşeyi 3d ayarlarını oyuna göre ayarlamaya çalışıyorum fakat 3d ayarlarından program ayarları kısmından oyunu seçip istediğim ayarları yapıyorum uygula diyorum ama kaydetmiyor, nasıl kaydedileceğini...
  68. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

lg adamdir :)
  69. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Case 4U LG G4 Cam Ekran Koruyucu Fiyatı - Taksit Seçenekleri hocam sizce bu nasıl ? hangi ekran koruyucuyu tavsiye edersiniz ? benim kullandığım ekran koruyucu yanlış yapılmış kamera ve sensör kısmı ters basılmış sanırım dediğiniz gibi koruyucudan kaynaklanıyor - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  70. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam ben gecen gun soyle bi sikinti ile karşılaştım, ekranda tamperli kalin cam koruyucu yaptirdim, gunes altindayken dokunmatk calsmadi tam olarak islemedi , golgeye gectigmde bir sknti yoktu ama yine gunese cikarnca dokunmatik calsmadi ve ekrani otomatik olarak kilitledi , dun ise sharp...
  71. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

mantıklı :D kardeşim bide şey soracağım sana ya , 30 mb lık bir oyun yükledim normal araba park oyunu 15 dk da %7 yedi uyarı geldi saate %32 şarj yiyecek diye normal midir sence ? millet o kadar asphalt 8 falan oynamış faz gitmiş ben 30 mb lık bir oyun oynadım 15 dk kadar uyarı geldi telefon...
  72. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Hocam Rehberdeki kişilere led ekledim, ama hala tek renk 'yeşil' yanıyor, ayarlardan bildirim led kısmından gelen arama ledi yeşil olduğu için hepsi yeşil oluyor, kapatıncada hiç yanmıyor. nasıl düzeltirim istediğim kişi aradığında istediğim ledin yanmasını nasıl sağlarım bilen varmı ?
  73. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Sarımtırak olduğu belli seninkini pek göremedim fakat annenizinkinde bayağı belli oluyor, akıllı telefon olduğu için arkadaşların da dediği gibi renk ayarları olabilir bende bayağı bir kurcaladım fakat bulamadım, uzun kullanımda ekranda sıkıntı oluşabilir gerçekten, bence lg nin teknik...
  74. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

hocam telefonu nerden aldınız ? Böyle bir sıkıntı olmaması gerekiyor, daha önce 3 yıl kadar telefon tamiri ile uğraştım, dokunmatik telefonlar daha doğru düzgün piyasada yokken bu tür ekran farklılıkları tuşlu telefonlarda ekranın temassızlığı yüzünden oluyordu, bende bir mağaza lg g4 ile...
  75. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Hocam bende şöyle oluyor; Watsap, instagram bi kaç ufak uyulama kamera ve bunları 35-40dk sürekli olarak kullandığım zaman telefonun kamera ve ekranın ön yüzünde 45 dereceye yakın ısınma oluyor bu dereceyi 'cpu temp' programından elde ettim,uygulamaları kapatıp telefonla uğraşmayı bıraktığım...
  76. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Isındığını hissettiniz mi hiç ? kısa süreli çok ısınıp, işlemleri kapattığınızda çabuk soğuyor mu ?
  77. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Gerçekten ölçüyor mu sizce ?
  78. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Hayır, nasıl bakılıyor ? ekranın üst kısmı arka kamera kısmı yüzümü bayağı bı ısıttı, sıcaktı yanı bayağı 45 derece vvardır belki 50ye yakındır diye düşünüyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - yani illakı ısınacakta bana aşırı gibi geldi yani o yüzden merak ettim.
  79. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Yani demek istediğim şuydu, s3 mini kullanıyordum bundan önce onda nerdeyse aynı işlemleri 1saate yakın yapıyordum , bunda ise bu işlemlerde telefonu çok zorlamadığım halde bile bu kadar fazla ısınması beni endişelendirdi, çoğu kullanıcıda böyle bişey duymadım s6 edge de 56 dereceyi gören varmış...
  80. A

LG G4 Yönetici şifreleme ilkesi veya kimlik bilgileri belleği tarafından devre dışı !

hocam nasıl olduğunu buldum ama bazen oda işe yaramıyormuş belki aynı sorun olursa başkalarında açıklamış olayım, LG G4 te , ekran kilidini Knock code, kaydırma,yok, seçenekleri haricindeki kilit şekilleri uygulandığı zaman bu saymış olduğum üc kilit sistemi soluklaşıyor ve seçemiyorsun...
  81. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Hocam sizdede yarm saatten fazla ugrasnca ; normal kullanimda watsap arama kamera ve instagram gibilerini kullandigimiz zaman herhangi bir isinma var mi? Alali 5 gun oldu ikinci kez isindi , ekranin ust kismi isiniyor bayagi bi normal mi sizdede oluyor mu?
  82. A

LG G4 Yönetici şifreleme ilkesi veya kimlik bilgileri belleği tarafından devre dışı !

ben telefonuma desen sifreleme yapıcagım fakat acık aktıf olmadını görüyorum ve altında devre dısı brakldıgna dair yaqzı var tam olarak syle yazmakta "yönetici, sifreleme ilkesi veya kimlik bilgisi tarafından devre dısı bırakıldı"" lütfen rica ediyorum bu konuda ilgilenin elimden geleni yaptm...
  83. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

Hocam kutusunun üzerinde sadece 'Brown' Mu yazıyor ? Kısmetse bende bu gun alacağım da bi bakabilr misiniz ?
  84. A

Vodofone Red cihaz kampanyası hakkında ??

Vodofone online dan tarifeye ek cihaz alan var mı arkadaşlar ? herhangi bir sorun oldu mu ? netten satın alındığında kargo ile mi geliyor yoksa netten alıp cep merkesinden mi teslim alıyorsun ? bilginiz var mı arkadaşlar?
  85. A

S5 mini mi alayim S6 miniyimi beklemeliyim

sorma hocam ya , girmediğim forum sitesi kalmadı , aslında telefondan beklentilerim belli yani kamera batarya ve kullanırken takılsın kasma yapsın uygulamya girerken kameraya girerken bekletsin istemiyorum , güncellemeler geldikçe g4 kasar mı diye s6ya kayıyorum sonra s6 kullananlar o kadar...
  86. A

g4 göre biraz daha kibar fakat s6 uktsini incelediniz mi bilmiyorum, kronik hatalar var güncelleme ile düzeleceğini söylüyorlar fakat batarya çıkarılamıyor bazı forum sitelerinde ise sorunun bataryanın çıkarılamadığından dolayı olduğunu sölüyorlar güç modunda da performans göstermiyormus normal...
  87. A

Lg g4 mü s6 mı ? hangisini tavsiye edersiniz ikisi arasından ?
  88. A

LG G4 Ne Kadar Pil Ömrü Sunuyor?

sadece batarya yönünden mi pişmansınız ? kaç günlük kullanıcısınız ?
  89. A

Lg G4 mü S6 mı Iphone 6 mı ?

S6 / Edge , LG G4 , G Flex 2 i phone da olduğu gibi bu telefonlardada sizce fiyatlarnda bir artış olur mu ? telefon alınmalı mı beklenmeli mi ?
  90. A

Android M Hakkında Her Şey

android m sadece samsunga özel olmayacak değil mi ? lg de sonuçta parmak izi okuyucusu vs. gibi özellikler yok ?
  91. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

s6 ile g4ü karşılaştırırsak ve aynı fiyat olduğunu düşünürsek hangisini tavsiye edersiniz ? s3 mini kullanıyorum telefon yenilemek için ikisinden birini alacağm.
  92. A

LG G4 Kullananlar Kulübü

G4 Alıp kullanan arkadaşlar var mı ? kullanıcı olarak ilk yorumları neler ?
  93. A

bende aynen senin gibi düşünüyordum kardeşim , fakat vodofone faturalı hatta ikiside aynı ücrete denk geliyor aynı fiyat olduğu zaman seçimin ne olurdu?
  94. A

G4 ü seçmendeki sebep nedir kardeşim ? işlemci evet üstün ama bataryası konusunda pek emin değilim çünkü kullanıcı yorumlarında 5 buçuk saati zor görenler var , bu az mı ? tabi ki değil fakat hızlı sarj yüzünden batarya çürümesi olağandır diye düşünüyorum en azından iphone kadar kendine...
  95. A

vodofone fatura üzerine alacağım s6 32gb ile g4 aynı fiyata denkliyor ne eksik ne de fazla fiyat olarak, işlemci yönünden kafam karışık sadece, sürekli güncellemeler geliyor , en azından 2-3 sene değiştirmeyeceğim bir telefon alacağım, işlemcileri ve bataryaları konusunda ne düşünüyorsun kardeşim ?
  96. A

LG G Flex 2 & LG G4 ??

Fiyat Ve Özellik Bakımından Hangisini Tercih edersiniz?
  97. A

2000 TL Üzeri Telefon ?

Bir telefona 2000 TL den fazla vermek sizce değer mi? Örneğin, LG G4 2200TL değer mi ? Note Edge 2500 değer mi ? Parası olan tabiki düşünmez ama demek istediğim genel olarak piyasaya göre ve özelliklerine göre değerlendirecek olursak düşünceleriniz neler?
  98. A

Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

Sadece kullanıcı olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Ne zamandır kullanıcısınız? Depolama alanı olarak zorladığınızda telefonda donmalar veya herhangi bir sorunla karşılaştınız mı ? En yoğun olduğunuz gününüzde kaç defa şarja ihtiyaç duydunuz? Normal zamanda batarya durumu sizi kaç saat...
  99. A

Samsung s6 ve s6 edge kullanicilari ?

Sadece kullanıcı olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Ne zamandır kullanıcısınız? Depolama alanı olarak zorladığınızda telefonda donmalar veya herhangi bir sorunla karşılaştınız mı ? En yoğun olduğunuz gününüzde kaç defa şarja ihtiyaç duydunuz? Normal zamanda batarya durumu sizi kaç saat...
  100. A

Hocam peki ön kamerasında note 4 teki gibi yanlarda kayma oluyor mu ? , fotoğrafın yan kısımlarında kalan insanlar veya objeler sündürülüyor gibi görünüyodu daha önce shiftdelete.com'da gösterilmişti. 32GB lık hafıza sizce yeterli mi, çetiğiniz fotoğraflar videolar oyunlar açısından ve hafıza...
  101. A

Ne zamandır s6 kullanıyorsun?
  102. A

Yorumların için teşekkürler. fiyatı ve özellikleri açısında sanırım en ideali G4. Piyasa göre en iyisi S6 Edge 64 GB bence , fakat o fiyata eski model bi şahin doğan alınır.:laugh:
  103. A

haklısın kardeşim, sence 1-2 yıl içerisinde s6nın bataryasında sıkıntı olur mu ?Iphone gibi kendine güvenmiş olsaydı samsung batarya değişim fiyatını paylaşmazdı diye dünüyorum ?
  104. A

hat üzerine almayı düşünüyorum, vodofone da lg g4 ve s6 / s6 edge arasında 10-20 lira fark ediyor, üst segment bir telefon için her türlü aylık 140-160 lira vermek gerekiyor. note edge hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  105. A

Telefon Tavsiyesi

Tavsiyeniz için teşekkürler, sanırım mantıklı olarak G4'ü alacağım.
  106. A

İphone 6 işletim sistemi ve kasma açısından baş tacıdır bencede fakat şarjı bazen yarım günü bile çıkarmıyor diye çoğu forum sitelerinde gördüm, s6 dan yana 2-3 yıla kadar bataryasında herhangi bir sıkıntı çıkarsa batarya değişimi 450 liraymış, o yüzden kararsızım, özellik açısından 8 çekirdekli...
  107. A

Kategori LG G4 Galaxy S6 iPhone 6 Megapiksel 16MP 16MP 8MP Çözünürlük 5312x2988 5312x2988 2448x3264 Görüntü oranı 16:9 16:9 4:3 Sensör boyutu 1/2.6" 1/3" 1/3" Piksel boyutu 1.29 µm 1.12 µm 1.5µm Diyafram açıklığı ƒ/1.8 ƒ/1.9...
  108. A

Telefon Tavsiyesi

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. LG G4ü inceledim ve gerçekten güzel bir telefon ve fiyatıda uygun, fakat görüntülü arama hat üzerinden olmuyor telefonun kendi özelliğide yok, sanırım samsung patentini aldığı için samsunga özel olarak görüntülü arama yapılabiliyor, bu eksi bi özellik...
  109. A

Lg G4 / S6 / S6 Edge / Note Edge

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. LG G4ü inceledim ve gerçekten güzel bir telefon ve fiyatıda uygun, fakat görüntülü arama hat üzerinden olmuyor telefonun kendi özelliğide yok, sanırım samsung patentini aldığı için samsunga özel olarak görüntülü arama yapılabiliyor, bu eksi bi özellik olmuş...