Arama sonuçlarınız

1. Z

torrentleech "durduruldu"

arkadaşlar bu siteden torrent indirince "durduruldu" yazıyor. başlamıyor torrentler. ne yapabilirim?
  2. Z

Bluetooth kulaklık wifi açıkken

Wifi açıkken Bluetooth kulaklıktan ses kopuk kopuk geliyor. Wifi kapalıyken herhangi bir problem yok ama açıkken ses kopuk kopuk, kesik kesik geliyor.
  3. Z

"Bildirim Al" butonuna basmadığım kanallardan bildirim geliyor

Arkadaşlar youtube'de hiçbir kanalda bildirim al seçeneği açık değil ama bazı kanallar bana bildirim atıyor. Bu nasıl oluyor acaba?
  4. Z

youtube hakkında bir soru

arkadaşlar abonelikler kısmında videonun yanındaki 3 noktaya tıklayınca gizle seçeneği çıkıyor. gizle dediğimiz zaman gizlediğimiz video nereye gidiyor ve tekrar nasıl görünür hale getirilir?
  5. Z

Steam'dan indirdiğim oyunu başlangıça eklemek

Arkadaşlar sağ tıklıyorum ama başlangıca ekleme çıkmıyor. Ne yapabilirim? Lütfen yardım edin, neden başlangıca ekleme seçeneği yok? https://imgyukle.com/i/QFdCX1
  6. Z

HDD için Caddy kızak kutu

Arkadaşlar SSD aldım ve HDD yerine ssd'yi takacağım. HDD'yi de CD rom yuvasına takacağım. Bir Caddy kızak lazım ama 9.5mm mi alayım 12.7 mm alayım çözemedim. Laptop Asus k555u CD rom'um fotoğraftaki gibi. Ölçtüm ama 0mm çıktı. 9 mm çıktı. Şimdi ben 9.5 mm alsam harddisk bu kızağa uyar mı...
  7. Z

laptop'a ssd takma hakkında

arkadaşlar ssd takacağım ama sizce cd rom yerine mi taksam yoksa harddisk'i söküp harddisk yerine mi taksam çok fark eder mi? eğer harddisk'i sökersem onu cd rom yerine takarım. 1587040550 up
  8. Z

usb portu ile ilgili enteresan sorunum

arkadaşlar bilgisayarımın bir usb portu ile ilgili çok enteresan bir sorunum var. bu port'ta harddsik harıcı hiçbir şey açılmıyor. harddiski takıyorum görüyor ama onun dışındaki hiçbir şey (klavye,fare,flashdisk) aklınıza ne gelirse çalışmıyor? ne yapmalıyım port mu değiştirsem? tavsiyeleriniz...
  9. Z

Termal macun önerisi

Laptop için bu termal macunu almayı düşünyorum. İş görür mü? https://www.hepsiburada.com/robotekno-termal-macun-gumus-heatsink-aluminyum-sogutucu-p-HBV00000AOE88 Daha iyi bir öneriniz var mıdır ?
  10. Z

Hd-torrents

Arkadaşlar HD torrents davetiyesi atacak var mı? Lütfen
  11. Z

social club

arkadaşlar benim bir social club hesabım vardı 3-5 yıl önce açtığım nick'ini hatırlıyorum ama mail ve şifreyi hatırlamıyorum ve bu yüzden giriş yapamıyorum. en azından hesabın mailini bulsam şifreyi sıfırlarım bir şekilde ama maili bulamıyorum. maili bulmanın yolu var mı?
  12. Z

80-100 tl kulak içi kablolu kulaklık tavsiyesi

arkadaşlar ben bu kulaklığı buldum...
  13. Z

haylou t15??

arkadaşlar bu kulaklık yeni çıkmış 60 saat batarya süresi varmış. gt1 pro alacaktım acaba bunu mu alsam?
  14. Z

Haylou Gt1 Pro almak istiyorum, önerebileceğiniz bir yer var mı ?

Arkadaşlar bu bluethooth kulaklığı alayım diyorum ama piyasada baya çakması var, güvrnilir bir yer var mı önereceğiniz?
  15. Z

Yazıcıda İki Tarafa Yazdırma Sorunu

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Brother hl-2040 yazıcı kullanıyorum bugüne kadar sorunsuz yüzlerce arkalı önlü belge yazdırdım ama yazıcım tabii otomatik çift yönlü yazdırmıyor önce önü çıkarıyor sonra çıkan sayfaları tekrar kağıt bölmesine el ile koyuyorum sonra arkayı çıkarıyor bunda sıkıntı...
  16. Z

Hangi Kulaklık?

Rampage SN-RX5 Plus 7.1 Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklık Fiyatı https://www.incehesap.com/james-don...KeO-QSqNeV6l9DRjgO8hkx7JLUEeVKZUaApBsEALw_wcB Arkadaşlar sizce hangisi bütçe max 100 liraydı aslında ama James Donkey'de gözüme güzel gözüktü. Bilmiyorum zorlayıp alsam mı sizce? Rampage'de...
  17. Z

torrentleech davetiyesi

Elinde olan varsa lütfen bir kod atabilir mi? Çok iyi seederim türk sitelerinde istediğim yabancı torrentleri bulamıyorum. İstediğiniz yerden ratio oranımı ss atabilirim kontrol edebilirsiniz üyeliklerimi
  18. Z

torrent hk.

Arkdaşlar bir şeyi merak ediyorum bu torrent sitelerinde blutv,netflix gibi platformlarda bulunan diziler,filmler hemen paylaşılıyor bunu nasıl yapıyorlar mesela adamlar saat 6 da yayınlanan diziyi 1-2 dakika içinde sitelerine ekliyorlar açıkçası bu kadar hızlı nasıl oluyor merak ettim torrent...
  19. Z

Asus A53S Wi-Fi Driver Bulamıyorum

Arkadaşlar Asus marka A53S modelinde bir bilgisayara format attım ama wifi driverını bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz.
  20. Z

50 tl hoparlör

50 tl ye önereceğiniz hoparlör öneriniz var mı?
  21. Z

Yeni Aldığım Harddisk Hakkında Soru?

Merhaba Arkadaşlar,aLdığım yeni harddisk için bazı sorular sormak istiyorum; 1-Şu defrag programları var örn:Mydefrag gibi ve windows'un kendi defrag programı var. Hangisi daha iyi veya tavsiye edeceğiniz bir defrag programı var mıdır? 2-Yeni aldığım için bu defragı yapmam lazım mı? 3-Hangi...
  22. Z

Açık liseye nasıl geçilir?

Arkadaşlar gelecek sene 12. sınıfım açık liseye geçme düşüncem var. Daha fazla boş vakit kazanmak için okul gerçekten gereksiz haftada 40 saat gidiyoruz hafta içi eve 4'te geliyorum. Günün yarısından fazlası ölüyor. Devamsızlık konusunda esneklik yok. Zaten okul+dershane aşırı ağır oluyor...
  23. Z

Açık Lise Dersler

Arkadaşlar baya araştırma yaptım fakat sorumun cevabını net olarak Halk Eğitim Merkezi bile veremiyor. Bu yüzden çok arada kaldım zaten riskli olan bir durum daha riskli hale döndü gözümde ne yapacağımı anlamadım. Şu yeni müfredatla birlikte dersler değişti yeni dersler geldi işte Dil Anlatım Ve...
  24. Z

Steam kodlarını kullanılıp/kullanılmadığını belirten site önerisi

Arkadaşlar program veya site fark etmez elimde bir 50 tane kod var bunların kullanımamış olduğunu kanıtlayabilecek falan bir program vb. var mı steama satacağım da bunu kanıtlamam gerek
  25. Z

Steam açık tutma

Arkadaşlar Steam web yani direk Steamın internet sitesinde sürekli açık kalma butonu nerde ciddi ciddi soruyorum bir ara görünüyordu bastım şuan sıfırlayınca çıkış yaptı ama buton olmadığı için sürekli kod istiyor bıktım çözüm pls..
  26. Z

Steam SORUN

Arkadaşlar bu saçma sorundan bıktım lütfen biri yardım etsin şu lanet steamı yüklüyorum ilk yüklediğim zaman açılıyor sorun yok pc yi tekrar başlatınca tepki vermiyor lütfen yardım edin
  27. Z

Harddisk

Arkadaşlar benin harddiskin ışığı yanıyor fakat pc de yani bilgisayarımda görünmüyor int. bulamadım işe yarayan bir şey lütfen yardım edin bilginiz varsa çok önemli bilgiler var içinde şuan kırmak istiyorum makineyi pc den daha güvenli diye para verdiğimiz alet bu lanet olsun ya --- Gönderi...
  28. Z

Steamdan anlayan

Arkadaşlar bu steam "Aktivite Geçmişinizdeki Bir içeriğe Oy verin" görevini yapamadım yapan varsa nasıl yapacağımı söyleyebiilir mi?
  29. Z

Yandex Toloka Kulananlar Yardım

Arkadaşlar Şu yandex toloka delirtti ya aşağıda ki hatayı veriyor telefon numarası kullanılıyor farklı hesapta bilmem ne ben hiç kullanılmayan bir tel no girdim yine aynı hata yeni hesap açtım aynı hata ben en başta ilk hesabımın şiresini unuttuğum için hesap açtım sonra buldum bunu kullanıcam...
  30. Z

GTA Online'da açılabilecek iş yeri önerisi

Arkadaşlar merhaba gta onliende bir iş yeri açacağımda tam olarak ne acabilirim bildiğim motorclub ver şirket alma olayı var hangisi daha iyiidir sizce avantajlarını-dejavantajlarını yazabilirmisiniz farklı öneriniz var mıdır
  31. Z

Matematik sorusu

Arkadaşlar mattan anlayan var mıdır? Soru sorabilir miiym?
  32. Z

Kitaplar hakkında bilgi?

Birey Gelişim Serisi Geometri Soru Bankası B Orta Düzey,Birey Yayınları,İşler Kitapevleri Birey YGS LYS Geometri Soru Bankası B,Birey Yayınları,İşler Kitapevleri Arkadaşlar bu kitabın normal b olanının internette sorularının anlatımı var ama ygs-lys olanın bulamadım var mıdırı?
  33. Z

GTA 5 Ekip

Arkadaşlar yeni gta 5'e başladım bir ekibe ihtiyacım var düzgün ve düzenli bir şekilde oynayabileceğim oynamak isteyen veya böyle bir ekibi olan var mı? Sadece gta 5 değil farklı oyunlarda oynarım eğer ekip varsa farklı oyunlarda bulunuyor
  34. Z

Prison Break

Arkdaşlar Prison Break'ın 5. sezonu da son buldu bu geri dönüşün ve bu mini sezon hakkında görüşleriniz nelerdir? Devam eder mi sorusuda beraberinde geliyor?
  35. Z

İngilizce Grup?

Arkdaşlar Skype üzerinden bir ingilizce pratik grubu açmış bulunmaktayız. Bu forum ve diğer bir kaç forumda duyurduk bu forumdan da katılmak isteyen olursa direk aşağıdaki skype adresine ulaşsınlar. İngilizcesini geliştirmek isteyenler ve pratik yapmak isteyenleri bekleriz yesjet-to
  36. Z

test kitapları

arkadaşlar özelilkle tarih olmak üzere herhangi bir yayının testlerinin pdf sini bulabileceğim bir yer varmı yani elimdeki soru bankasında aradığım konuyla ilgili test sayısı az internette doğru dürüst indirecek yer yok soru nasıl soru bulabilirim edit 10. sınıf
  37. Z

eis bilgi yolu konusunda bilgi

arakdaşlar bu yayının föylerini nasıl indirebilirim bana geometri ve biyoloji föyleri lazım
  38. Z

Bu iki kitap arasındaki fark nedir?

Birey Gelişim Serisi Geometri Soru Bankası B Orta Düzey,Birey Yayınları,İşler Kitapevleri Birey YGS LYS Geometri Soru Bankası B,Birey Yayınları,İşler Kitapevleri arkdaşlar biri orta düzey diye geçiyor diğeri ygs-lys tamam fakat farkı net olarak anlamadım. Birde karakök geometri 1'i tavsiye...
  39. Z

Geometri Soru Çözümü?

Arkdaşlar geometriye başladım 10. sınıfım ücgenlerden itibaren sıfırdan aldım zaten geçen sene gördük daha dörtgenler,çokgenler vb falan görmedik yakında göreceğiz son yarı yıl tatilinde üçgenleri baştan aldım ve sıfırdan en azından kendimi kuralları falan bilecek bir soruyu biri anlatacınca...
  40. Z

Orta seviye anadolu lisesi

arkdaşlar orta seviye bir anadolu lisesinden (yani 340-470 puanı arası öğrenci bulunuyor. genel seviye 340-400 arası) hukuk.tıp gibi hedeflere ulaşılabilirmi
  41. Z

Assassin's Creed Syndicate Directx 11 Hatası

Arkadşlar acs directx 11 hatası veriyor. Aşağıdaki gibi fakat Directx 11 yüklü Gta 5 i çalıştırdığıma göre sıkıntı direcxtde değil ben yine de tekrardan yükledim tek sefer açıldı sonra update yapınca farklı bir hata verdi. Sildim tekrar yükledim. Aynı hatayı veriyor. Directx 11 yüklememe rağmen...
  42. Z

Bu bisiklet Nasıl

Ümit G-force Python 24 Jant Bisiklet 2492 - n11.com Arkadaşlar Bu bisiklet Nasıl almayı düşünüyorum
  43. Z

Harddisk Kılıfı

en ucuz Samsung M3 Portable 1TB HX-M101TCB Taşınabilir Disk / Harici Disk, External Disk fiyatı arkdaşlar şu harddiske uyumlu bir kılıf atabilrmisiniz hangisi uyumlu olur bilemedim birde sitenin kapıda ödemesi olursa iyi olur 20 tl lik bir kılıf max 25 teşekkür ederim
  44. Z

Reklam Verme

Reklam vermek mümkün mu ? Bu konu hakkinda detayli bilgiyi kimden alabilirim
  45. Z

R3Game.Net

Kalitenin Tek Adresi R3Game.Net Deneyimli Yöneti Kadrosuyla Büyük Başarılara İmza Atıyor.Hemen Üye Olun Fırsatları Kaçırmayın.Eğer İsterseniz Sizde Yönetim Kadromuza Katılıp Bize Destek Verebilirsiniz R3Game.Net Torrent Paylaşım Platformu... Anasayfa
  46. Z

Agar.Io Takımına Gelin

Merhaba Arkdaşlar Agar.İo Skype Takımını Kurdum Katılmak İçin Skypedeen Eklemeniz Lazım; Skype=Yesjet-To 13 Yaş Ve Üstü Herkez Gelebilir Mikrofon Lazım Olacak Yaşım=15 Şuan 5 Kişi Filan Var Grupta
  47. Z

Fifa 14 oyuncu alımı

merhaba arkdaşlar fifa 14 oynuyorum ama oyuncu alamıyorum aşağırdaki ekran çıkıyor karşıma ama ben kendim adını yazıp aratmak istiyorum mesela messi yazıcam messi çıkıcak teklif gönder bitti bu şekil yokmu http://i.hizliresim.com/VVOdqR.png resime bakın
  48. Z

Lg tv sorunu

Arkdaşlar Merhaba Bügün Lg Tvlerden Aldık Kanal Kurulumunu Yaparken İnternetten Yardım Aldım Şİmdi İnternette Ki Ayarlar Böyle; UYDU=TURKSAT 42.0E LNB=9750/10600 UYDU ALICI VERİCİ=11844,V2222 22KHz TONE=KAPALI LNB GÜCÜ=AÇIK DiSEqC=A UNİCABLE=KAPALI MOTOR TÜRÜ=KAPALI Bende Aynen Bu...
  49. Z

Yama Ekibimize Katılmak İstermisiniz

Merhaba Arkadaşlar Yeni Yama Ekibi Açıyorum Konuyu Tam Netleştiriyim; Yama Ekibimize Herkez Başvurabilir İşten Anlıyorsa Tabi Az Da Olsa Bu İşte Ki Bütün Rütbeler Deneyim Gerektirmiyor Zaten Aşağıda Ki Başvuru Formunda Herşey Yazıyor.Deneyim Derecesiyle İlgili Ekib Arkadaşca Dostça İlerliyecek...
  50. Z

Yama Ekibi

Merhaba Arkdaşlar Yama Ekibi Kurmaya Karar Verdim Bu İşte Gönüllü Olan Arkdaşlar Varsa Konu Altına Yazsın.Ve Hangi İşle İlgilenebilir Onuda Yazsın. Yaş Sınırı 15
  51. Z

davetiye lazim

Arkadaslar varmi elinde turkdepo ,,, leechturk ,,, uturk davetiyesi olan arkadas
  52. Z

Pdf yi worda çevirme

arkdaşlar kaç gündür uğraşıyom pdfyi worda nasıl çevirebilirm yardım lütfen
  53. Z

Gta v online soru

Arkdaşlar Ben GTA V Onlineyi Nasıl Oyanayabilirm Benim Anlamadıgım GTA V Online Nasıl Kullanılır Nasıl Kaydolunur
  54. Z

Bonusbay Üyelik

Arkdaşlar Bonusbaya Ücretsiz Kaydolun Ve 10 Tl Kayıt Bonusu Kazanın Bonusları Alişverişinizde Harcayın Bir Çok Siteyi Destekliyor Bonusbay Kayıt Linki; http://www.bonusbay.com.tr Burdan Kayıt Olabiilrisiniz
  55. Z

Hangi Pc Yi Önerirsiniz

Arkdaşlar Hangi Pc Önerirsiniz Ben 3 Tane Atacam Monster Sizin Önerdiğniz Bir Pc Varsa Yazarsınız Maks Fiyat 4100-4200 Arasıdır (Laptop Alacağım) Oyun Pc Si Olacak İşlemci Hızı Olarak Kaç Gb Ekran Kartı Ve Kaç Bit Hızlı Ekran Kartı Ve Kaç Gb Ram Önerirsiniz...
  56. Z

davetiyesi olan

Merhaba arkadaslar elinde letchturk hdturk torrentnova davetiyesi olan varmi lutfen atsin
  57. Z

Torrent sitesi açıyorum

arkdaşlar merhaba ben torrent sitesi açaçağım gerekli para filan olayını hazırladım ama sitemde torrent sitesinden anlayan deneyimli yöneticiler gerekecek sunum arşivi olacak sunum yükleyecek öncelikle sonra üye getirme işleriyle uğraşacak bir ceo arıyom 2 de olabilr bu işte yanımda olan varsa...
  58. Z

Pc Kameram Çalışmıyor

Arkadaşlar Merhaba. Pc Kameram Çalışmıyor bir kaç video izledim ama onlarda da görüntü aygıtlarına girmem gerektiği görünüyor ama aygıt yöneticisinde öyle bişey yok ama pc nin kamerası var :D onu nasıl aktifleştirebilrim? acaba
  59. Z

Torrent Siteleri

Arkdaşlar Yeni Bir Site İle Karşılaştım torrentvip.org gelişeceğe benziyor kayıt olun modluk uploaderlik filan alımlarıda açık yavaş yavaş gelişiyor gelin siteye katkı yapın düzenli sunumlarda atılıyor en azından ordada bir hesabınız olsun ilerde de lazım olabilr...
  60. Z

Site Bilgisi

arkadaşlar torrent sitesi açmak için gerekenler nelerdir neler almam gerekir sayarmısınz neyden başlıyacam biraz bilgi verirmisiniz bir konu daha açtım kimse yazmadı ne ne lazım bana yardım ederseniz sevinirim kaliteli bir site kuracam görünüş konusunda iyi olmalı en iyi şeyleri önerin bu...
  61. Z

Torrent Sitesi

Arkdaşlar Size Bir Sorum Olacaktı Birazcık Detaylı Cevap Gerektiyor Sizi Yorabilirm Ben Türk(torrent) torrent sitesi kurmak istiyorum para konusunda bende sıkıntı yok ama hiç bilgim yok bu konuda ne yapmam gerekiyor filan önerirseniz sevinirim iyi bir site kuracamki iyi üye gelsin param var...
  62. Z

Forum Önerisi

Arkdaşlar Daha önceden düşünülmüş olabilr.Bu fikir ben bu forumda diğer forumlardan farklı bir şey olması için bence mini sohbet bölümünün olması gerektiğini düşünüyorum.Bunun sayesinde foruma katılım artar ufak çaplı sorularıda miniden sorabiliriz boş yere konu açmamış olalım bir fikrim daha...
  63. Z

Asus yada Toshiba Bilgisayar Tavsiyesi

Arkdaşlar Sizden Bana Kullandıgınız Yada Gördüğünüz Karşılaştıgınız Bilgisayar onerisi istiyorum ama şöyle bir bilgisayar olsun markası asus ya da toshiba olsun bu ikisi haricinde casper zaten hayyatta almam diğerleri cazip gelirse alırım yanı kısacası oyun için kullanıcam gta5 hatta gta6...
  64. Z

Philips Tv Lüütfen Yardım

Arkdaşlar Benim Bir Sorum Olacak Benim Philips Tvim Var Kendiliğinden Kapanıyor 20 Saniyede Bir Sonra Kendiliğinden Açılıyor Zamanlıyıcı Ayarıda Kapaalı Ne Yapmalıyım Lütfen Yardımlarınızı Bekliyorum Şİmdiden Teşşekkürler
  65. Z

Ses

Arkdaşlar Ses Değiştirme Programına İhtiyacım Var Ama Şöyle Bir Program Konuştugum An Sesi Değiştirmeli Yani Kaydetmeli Değil Atarsanız Sevinirim Linki
  66. Z

Harddiski görüyor ama verilere erişemiyorum

arkdaşlar hardiskimi pcye bağladıgımda pcden gördüğünde gelen ses geliyor ama dosyaları göremiyorum hardiskin ışığıda yanıyor sorun nedir?
  67. Z

Hdd

68. Z

Türktorrent

Arkdaşlar Türktorent Kullanananız Varmı Varsa Lütfen .... Adresine Davetiye Kodu Atarmı Atarsanız Çok Sevinirim Attıgınız Zaman Uploadda Veriliyor Ben Power User Seviyesine Ulaştıgımda Yardım Ederseniz Sevinirm Birde Lütfen Atan Kişi Varsa Attım Diye Konu Altında Belirtsin