Bluetooth kulaklık wifi açıkken

Bu konuyu okuyanlar

ZİHONER

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Wifi açıkken Bluetooth kulaklıktan ses kopuk kopuk geliyor. Wifi kapalıyken herhangi bir problem yok ama açıkken ses kopuk kopuk, kesik kesik geliyor.

Valdesco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
benzer sorun bende de var çözüm bilen arkadaşlar şuna da el atarsa sevinirim jbl t500bt kullanıyorum bilgisayarım huaweı d14 telefonda müzik dinlerken vs. bi sıkıntı yaşamıyorum. Ancak bilgisayara geçtiğimde ve bağladığımda müzik-video vs oynatırken 10 saniye geliyorsa 2-3-6-8 saniye ses gidiyor sonra yine geliyor ve tekrarlanıyor. Windows10 da yapıyor bunu ubuntuda denediğimde ise kulaklığı bağladığım gibi internet kullanılmayacak kadar yavaşlıyor Windows10 da olmuyor bu sebepleri nedir ve nasıl çözebilirim

ZİHONER

Asistan
Reaksiyon puanı
12
benzer sorun bende de var çözüm bilen arkadaşlar şuna da el atarsa sevinirim jbl t500bt kullanıyorum bilgisayarım huaweı d14 telefonda müzik dinlerken vs. bi sıkıntı yaşamıyorum. Ancak bilgisayara geçtiğimde ve bağladığımda müzik-video vs oynatırken 10 saniye geliyorsa 2-3-6-8 saniye ses gidiyor sonra yine geliyor ve tekrarlanıyor. Windows10 da yapıyor bunu ubuntuda denediğimde ise kulaklığı bağladığım gibi internet kullanılmayacak kadar yavaşlıyor Windows10 da olmuyor bu sebepleri nedir ve nasıl çözebilirim
Telefonda bir sorun yok kesinlikle ama pc'de wifi açıkken ses kesik kesik geliyor. Bir de özelikle wifi açıkken olması enteresan. Nasıl bir çakışma oluyor acaba.

Reaksiyon puanı
16,118
wifi 2,4ghz bluetooth da 2,4ghz dahası bluetooth wifi kartın içinde ondan çakılıyor.