Arama sonuçlarınız

1. S

[Genel Konu] iPhone Kullanıcıları Kulübü

Servisler bunun için var. Servise gönderip bu internet sorunu için çözüm bulamadıysanız eğer, o zaman haklısınız derim. Kaldı ki internet sorununuzla ilgili apple falan savunmadım. Servis elbet yapılması gerekeni yapar. Göndermeden bilemezsiniz ne olacağını. Kullanmamak sizin kişsel tercihiniz...
  2. S

[Genel Konu] iPhone Kullanıcıları Kulübü

İphone 6 plusun kutusundan çıkan şarj kablosunu, şu an iphone x imde kullanıyorum hala. Bir de apple tv den çıkan şarj kablosu var. O da kutusunda duruyor. Evet kablonun biraz hassas olduğunu kabul ediyorum ama dikkatli kullanınca 6. yılında ben hala sapasağlam kullanıyorum??? Eğer ki akşam...
  3. S

2020’de hala iPad Pro 1. Nesil 12.9 inç alınır mı ?

Bence yeterli olur. Tabii yine de sen bi teknoloji markete gidip apple bulamazsan bile benzer boyutlu tabletleri incele. Taşıma kullanım vs senin değerlendireceğin şeyler. Ben bazen keşke 12,9 alsaymışım diyorum ama bu tamamen senin kararın. Bu arada bir de applepencil alırsan defter taşımazsın.
  4. S

2020’de hala iPad Pro 1. Nesil 12.9 inç alınır mı ?

Ben 2016 da çıkan ipad pro 9,7 128 gb kullanıyorum. Şu an en güncel ios yüklü. Ne takılma var ne yavaşlama. Bunu da ondan yazıyorum. Bence alabilirsin, apple sonuçta. Tabii alacağın cihazın kullanım durumu, pili vs ne durumda. Onları iyi incele derim sadece..
  5. S

iPhone X Kullananlar Kulübü

Ben 15 aydır kullanıyorum. Bende %95. Çok mu fazla kablosuz şarj kullanıyorsunuz? Onun çok etkilediğini düşünüyorum.
  6. S

O gördüğünüz ışık, kızılötesi ışık. Onu normalde göremezsiniz, bu gayet normal. Başka bir telefon ya da kamerayla bakarsanız, ancak o zaman görürsünüz, tabi bu sırada ekranı uyandırmanız da gerekir. Endişe edecek birşey yok. Güle güle kullanın..
  7. S

Horizon zero dawn'mi yoksa farcry4'mü

İkisi de harika oyunlar. Dediğin gibi horizonu sevmediysen sat. Sonuçta sevmediğin oyunu oynamayacaksın, bari işe yarasın[emoji4].
  8. S

Sorun olsa apple kendi sitesinde belirtirdi. Şöyle ki: Bu 29W Bu da ipad şarj adaptörü
  9. S

Tekrar denemesi için aşağıdaki çizgiden ekranı yukarı doğru kaydır, o zaman hem kilit açılıyor hem de ana ekrana dönüyor.
  10. S

Face id muazzam bişey, tık diye açıyor. Lakin çok nadir de olsa, ters ışık falan aldığı zaman açmıyor. Ben arabada akşam karanlığında güneş gözlüğünü takıp denedim açtı. Üstelik gözü kapalıyken açmama özelliği de açık olduğu halde. Yani gayet başarılı çalışıyor.
  11. S

Superonline & Digiturk Dolandırıcılığı

Bunları digiturk genel merkezine şikayet etmek lazım ki başkalarına yapamasınlar. Siz akıllı davranmışınız..
  12. S

Galiba şöyle oluyor: ekran resmini alır almaz sol alt köşede resim beliriyor ya. İşte o resme dokununca düzenleme modu açılıyor direkt olarak..
  13. S

120 GB SSD Yeterli Midir?

256 lık bir ssd daha iyi olur kanısındayım. Arkadaşların da dediği gibi yetmeyebilir. Tabi masaüstü ise ikinci bir harddisk kullanma şansın da var ve oraya da program kurabilirsin. Ssd de yüklü olanlar kadar hızlı çalışmazlar lakin bu da bir seçenek eğer 120 üzerine bütçem yetmez diyorsan. Ben...
  14. S

iPhone 6plus 128 gb donuyor satıp iPhone x veya iPhone 8 Plus alacağım hangisini önerirsiniz?

Benim de 3 yıllık, gözüm gibi baktığım 6 plus cihazım vardı. Arkadaşla avmde gezerken vodafona girdik. Baktık x var, inceleyelim dedik. Fiyatı falan sorunca eleman cihaz takas kampanyasından bahsetti. Normalde biraz daha fazlaya geliyor fiyat. Lakin eski cihazı alma kampanyasından bahsetti...
  15. S

PS4 Pro için Monitör Tavsiyesi

Eğer ps4 Pro sahibiyseniz, 4K (uhd) bir monitör kullanmanız daha güzel olur kanısındayım. Tabii ki bütçeniz uymuyorsa birşey diyemem. Yorum haricinde monitörle ilgili teknik bilgim yok [emoji4]
  16. S

Vodafone Tek Kelime REZALETSİN!

İletişim mühendisi bir arkadaşım bu konuyu bana şöyle açıklamıştı: Frekans ihalesinde en kaliteli frekansı Turkcell almış, en kötüsü o zaman adı Avea idi, Avea'ya kalmış. Vodafone yani telsim de ikisinden birden almış, yani kaliteli frekans da var kalitesiz olan da. Karma olmuş onunki. O yüzden...
  17. S

Araçlarda kara kutu dönemi!

Valla insanlar bırak şerit değiştirmeyi, dönerken bile sinyal kullanmıyor. Bakın bu söylediğim en basiti, diğer kurallar, başkalarına saygı vs. hak getire. Toplum olarak öncelikle başkalarına saygı, kul hakkı gibi kavramların içini doldurmamız lazım ki sonrasında da böyle uygulamalarla adalet...
  18. S

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

ilk tam şarjdan sonraki kullanımım. 3g sürekli açık, konum servisleri sürekli açık, bluetooth sürekli açık. evde ara sıra wi fi bağlantısı yaptım. onun haricinde sürekli telefonu elinden düşürmeyenlerden değilim. normal kullanımla bu kadar gitti. iphone pil olayını da aşmış artık. boyutu sizin...