Arama sonuçlarınız

1. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

aynen öyle sizin de söylediğiniz gibi panel farklılıkları var --- Gönderi Güncellendi --- Apple ile görüştünüz mü bu konuyu? Bi görüşün bakalım neler olacak görelim çünkü önemli bi konu, bizi de bilgilendirirseniz çok sevinirim --- Gönderi Güncellendi --- evet bu doğru olabilir ama benim kabul...
  2. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

h tekrar selamlar. garantiden geldiği günlerde sarı ekran problemi vardı üzerinden günler geçti ve problem ortadan kalktı. yabancı forumlarda sarı ekranın zamanla düzeldiğini görmüştüm zaten.
  3. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

telefonu bir haftada gönderdi Apple. Telefonu değil ekranı değiştirmiş. Ve sorun hâlâ devam ediyor!! ne yapacağımı şaşırdım yazılımsal bi şey olabilir mi? ya da ne bileyim ekranda sorun yoktur belki de işlemcide anakartta sorun vardır
  4. asimarici

Iphone 7 Sari Ekran Sorunu

Apple a gönderen var mı
  5. asimarici

Iphone 7 Sari Ekran Sorunu

bu şekilde çözülmüyor arkadaşlar. En azından tamamen çözülmüyor diyelim. Apple'ı arayın değişim isteyin böyle bir rezilliğe tahammül etmek zorunda olmadığınızı belirtin. Ben de genpa aracılığıyla aynı problemden gönderdim bekliyorum.
  6. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

Şimdi baktım, bu ekran sarılığının yanında işlemciden ses gelme olayı da varmış. kontrol ettim evet saat gibi sesler böyle bi şey söylemene gerek yoktu. --- Gönderi Güncellendi --- tam bu bir sorun diyebileceğim bende sadece sarı ekran var. Yarın aldığım mağazaya (teknosa) gidip bi danışıcam...
  7. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

evet, mağazalardaki iphone 7lerle karşılaştırdım. benim iphone 7 imin ekranı renkleri daha sıcak veya sarımtırak gösteriyor. Ayarlardan düzeltmek istemiyorum yani bu bi sorun sonuçta. mağazalardaki iphone 7ler ayar yapılmadan daha beyaz gösteriyor. --- Gönderi Güncellendi --- Şimdi baktım, bu...
  8. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

Arkadaşlar konu güncel. diğer iphone 7 sahipleri böyle bi farklılık fark etti mi?
  9. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

bilmiyorum fabrika ayarı öyle ya da bi sorun var
  10. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

Ayarlar>Genel>Erişilebilirlik>Ekran Kolaylıkları>>Renk Filtreleri ve burada renk tonu etkin olacak, yoğunluk 0 olacak renk özü yüzde 60-70 arası olacak
  11. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

düzeldi ama ne bileyim içime sinmedi bi bakayım başka iphone 7 lerle karşılaştıralım Apple ı ararım, yazarım buraya
  12. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

ayarlardan renk tonuyla düzeliyor ama neden buna gerek duyayım 6ste bu ayar seçeneği yok kendiliğinden daha beyaz
  13. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

kapalı tabi ki dikkat ettim --- Gönderi Güncellendi --- arkadaşlar çok takma diyor başka sıkıntısı yok hatta bu da sıkıntı mı bilmiyorum rahatsız etmiyor
  14. asimarici

iPhone 7 ekran sarı mı?

Herkese selamlar 1 hafta önce Teknosa dan 32 gb iPhone 7 aldım ve 6s ekranı ile karşılaştırdığımda iphone 7 nin ekranı biraz daha sarımtırak ve sıcak. İnternette hem Türkçe hem İngilizce kaynaklarda 10larca örneği var kimisi bu bir problem değil renklerin daha doğru görünmesi için yapılan bi şey...
  15. asimarici

60-70 TL bandında kulaklık arıyorum

Herkese merhaba. öncelikle şu modele bakıyorum: JBL T100a Siyah Kulakiçi kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri ama aynı fiyat aynı marka farklı model bir kulaklık daha var o da bu: JBL C100SI CT, IE Kulakiçi kulaklık Kırmızı arasındaki farklar nelerdir? (teknosa'da ikisinin de fiyatı aynı)...
  16. asimarici

60-70 TL bandında kulaklık arıyorum

Herkese merhaba. öncelikle şu modele bakıyorum: JBL T100a Siyah Kulakiçi kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri ama aynı fiyat aynı marka farklı model bir kulaklık daha var o da bu: JBL C100SI CT, IE Kulakiçi kulaklık Kırmızı arasındaki farklar nelerdir? (teknosa'da ikisinin de fiyatı aynı)...
  17. asimarici

Samsung Galaxy Note 7 64 GB ve iPhone 6S Plus 128 GB

(üstte yazılanları okumadım) bir kere bu saatten sonra 6s plus alınmaz, 7 çıkacak.. çıkmayacak olsa bile ben note 7'yi tercih ederdim.
  18. asimarici

S7 mi Note 5 mi?

Merhaba, aynı soru benim de kafamı yoruyor. Daha önce 5.5 inç bir telefon kullandığım için ''büyük'' telefon kullanmanın güzelliklerinin yanında zorluklarını da bildiğim için ben s7'yi tercih ediyorum. Ama bu s7'nin note 5 'ten iyi bir telefon olduğunu göstermez, note 5 alırsanız büyüklüğünün...
  19. asimarici

Makine mühendisliği öğrencisi için bilgisayar tavsiyesi?

bana kalırsa gayet güzel ama i5 ve U bir işlemci :/
  20. asimarici

herkese çok teşekkürler.. ASUS X550VX-XX147D Intel Core i7 6700HQ 2.6GHz 4GB 1TB 15.6" Fiyatı buna karar verdik gibi görünüyor, bir değişiklik olursa bilgi amaçlı forumda kalsın diye buraya ekleyeceğim :)
  21. asimarici

çok teşekkürler ama bütçeyi aşıyor malesef :)
  22. asimarici

ayrıca bir de bu var Hp Gaming X8m23ea Gtx960m 4gb Ddr5-fullhd 15.6 - n11.com i5 işlemcinin autocad'de nasıl bi etkisi olur?
  23. asimarici

sırf öğrenmek için soruyorum neden? :) yani şu nasıl mesela ASUS X550VX-XX147D Intel Core i7 6700HQ 2.6GHz 4GB 1TB 15.6" Fiyatı
  24. asimarici

Monster 'ın tipini pek beğenemedik hakikaten de öyle yani tasarım olarak o kalın çerçeveli ekran olmuyor arkadaş :D asus 'un i7 5500U işlemcili modelleri var onlara bakıyoruz
  25. asimarici

teşekkürler ama ekran boyutu küçük geldi :)
  26. asimarici

Bütçe 2800'e kadar arkadaşlar.
  27. asimarici

Herkese merhaba. Makine mühendisliği 1. sınıf okuyacak arkadaşım için bilgisayar arıyorum. öncelikle böyle bir öğrenci için nasıl bi bilgisayar tavsiye edersiniz? Kendisi i7 olsun 4gb ekran kartı olsun ekranı da 15.6 inç olsun diyor. Lenovo Laptop bunu alabilirsin dedim.. sizce nasıl? eksikleri...
  28. asimarici

Ankara'da Uygun Fiyatlı iPhone Servisi

Herkese merhaba, iPhone 5'imin ön kamerasının sebebi bilinmeyen bir şekilde çalışmadığını daha önce açtığım konuda belirtmiştim. Ankara'dayım. Telefonu iyi ama uçuk fiyat olmayan bi yere baktırmak istiyorum. Ankara'daki arkadaşlar; tavsiye edebileceğiniz bi teknik servis var mı?
  29. asimarici

16 gb lık iphone 6s yeter mi ?

fotoğraf video çekerim diyorsan arada fotoğrafları falan bilgisayara kopyalarsın olur biter. bu saatten sonra 6s 16gb yerine 6 64gb ben şahsen tercih etmem. (benim aklımda da aynı soru vardı)
  30. asimarici

iPhone 5 ön kamera açılmıyor

ee ne yapıcam ben şimdi
  31. asimarici

kamerada sorun yok, kamera sağlam. denedik
  32. asimarici

Kamerada bir sorun yok. Dediğim gibi başka kameralar da denendi, onlar da çalışmıyor
  33. asimarici

Herkese merhaba.. Elimde yurt dışından alınan iPhone 5 var.. Yakın zamanda pilini değiştirdim. Ve ön kamera o gün beridir açılmıyor. Snapchat, FaceTime, Retrica... hiçbir uygulamada açılmıyor. Ana kameradayken ön kameraya tıklıyorum ekran donuyor ama tekrar ana kameraya geçebiliyorum.. pilini...
  34. asimarici

İkinci el iPhone 5 alınır mı?

Evet evet amacim biraz da ios deneyimlemek. ios 9 konusunda sunu soyleyebilirim; arkadasta i5 ios9 var ayni anda kamerayi aciyoruz o daha hizli :))) yani ne kadar kotu olabilir ki zaten az kullanicam :D
  35. asimarici

Bilirsiniz olaylar cok ani gelisti ben zaten onu 50ye baglarim :)
  36. asimarici

Gelecek sene 6s veya 7 almayi planliyorum, yani bu iPhone 5 i de 3-4 ay kullanicam
  37. asimarici

inanın D816 da bitmek üzere :)) iPhone 5 i de en fazla eylule ekime kadar kullanirim diye dusunuyorum zaten
  38. asimarici

Herkese merhaba. Bende HTC Desire 816 var ve satmak istiyorum. (Çok büyük olduğu için) Telefoncular 400-450 TL veriyor. Sahibinden'den satmak istesem 500-550'ye satarım diye düşünüyorum.(Telefonun hiçbir sorunu yok bu arada) Denk geldi bi telefoncuya girip iPhone 5 le takas yapalım dedim. Benim...
  39. asimarici

HTC D816 yerine iPhone 5 tercih edilir mi?

Herkese merhaba. Htc desire 816 var, satip ikinci el temiz bi iphone 5 almayi dusunuyorum. Sizce nasil olur?
  40. asimarici

HTC D816 yerine iPhone 5 tercih edilir mi?

Herkese merhaba, htc desire 816 var, satip ikinci el temiz bi iphone 5 almak istiyorum. Sizce nasil olur?
  41. asimarici

Öğrenciye uygun laptop önerisi

https://www.pcdepo.com/asus-x555ln-xo002d-notebook zamanla ssd ve ram takviyesi ile bu işini görür diye düşünüyorum
  42. asimarici

ACER E5-551G alınır mı?

sanal marketlerde var, ben normal mağazaları kastetmiştim :) gösterdiğiniz ürün freedos
  43. asimarici

ACER E5-551G alınır mı?

x550jk'yı mağazalarda bir türlü bulamadım ama aklımda :)
  44. asimarici

ACER E5-551G alınır mı?

herkese merhaba. Vatan'da 1912 TL'ye Acer E5-551G-F9NM var, hatta 1800 bile alınabilir. Sizce yazdığım özellikleriyle birlikte alınır mı bu? Veya yaklaşık aynı fiyatlarda ne tavsiye edersiniz? Tam model adı: Acer E5-551G-F9NM İşlemci: AMD FX 2.1 ghz FX-7500 RAM: 8 GB DDR3 Sabit Disk: 1 TB SATA...
  45. asimarici

ACER E5-551G alınır mı?

herkese merhaba. Vatan'da 1912 TL'ye Acer E5-551G-F9NM var, hatta 1800 bile alınabilir. Sizce yazdığım özellikleriyle birlikte alınır mı bu? Veya yaklaşık aynı fiyatlarda ne tavsiye edersiniz? Tam model adı: Acer E5-551G-F9NM İşlemci: AMD FX 2.1 ghz FX-7500 RAM: 8 GB DDR3 Sabit Disk: 1 TB SATA...
  46. asimarici

Hangi Laptop almalıyım?

ilk linkteki Lenovo şuanda 2419 tlye karşılık geliyor. ve ben bunu tavsiye ederim. ama Türkiye'den de Monster'a bakabilirsin.
  47. asimarici

HTC Desire 816 Batarya performansı sorunu

herkese merhaba.. HTC Desire 816 'ya root atayım derken iyice bozdum.. Recovery ekranında iken dakikalar içinde yüzde 80'den yüzde 20lere kadar düşüyordu. :cursing: yanlış yazılım yükledim diye oluyodur sanmıştım, servise göndericem düzelir dedim. servise gitti( bu arada bedava yaptılar ne...
  48. asimarici

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın Ekran Özellikleri Belirlendi

renkler ve zevkler tartışılmaz ama şunu söyliyeyim 4k kayıt gerekli 4k ekran(telefonda) gereksiz. ben öğrenciyim arkadaş bana yetiyo 720p :)
  49. asimarici

Tim Cook' tan Facebook ve Google'a Eleştiri Yağmuru

BT ile 5 çayı'nın 35. bölümünde Berkin abinin söyledi zaten teknik olarak her şey mümkün, neden olmasın?
  50. asimarici

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın Ekran Özellikleri Belirlendi

telefonumun ekranı 5.5 inç ve çözünürlük 720p. ekran kalitesi çözünürlükle anlaşılmaz bence. yani bu 720p bana bi eksiklik katmıyor bunun yanında şarj konusunda daha iyi. demem o ki 4.7 inçte 1080p, 5.5 inçte 2k ekran çook gereksiz. hele samsung s6, 5.1 inç ve 2k..
  51. asimarici

Oyun Telefonu Arıyorum Lütfen Yardım!

meizu'ya bak derim
  52. asimarici

Sizce en iyi savunma sanatı?

herkese çok teşekkür ederim :)
  53. asimarici

Sizce en iyi savunma sanatı?

Herkese merhaba.. tekvando mu karate mi diye girmeyeceğim :yes: sizce en iyi savunma sporu nedir?
  54. asimarici

Tablet Önerisi

ne alırsın bilmem ama kesinlikle casper alma! ben aldım iyi kötü kurtuldum aman ha kardeşim :)) genel olarak bence tabletlerde ios çok daha iyi ikinci el bulabilirsin belki
  55. asimarici

HTC Desire 816 için Android 5.0 (Lollipop) yüklenmeli mi?

maalesef yükledim.. telefon zaten garanti dışı olduğu için root atmayı düşünüyorum, böylelikle 5.0 'ın getirdiği +1gb'lık yer kaplama sorununu da çözmüş sayılırım
  56. asimarici

HTC Desire 816 için Android 5.0 (Lollipop) yüklenmeli mi?

herkese selamlar, desire 816 cihazım için android 5.0 güncellemesi geldi ancak yüklemeli miyim yüklememeli miyim bilemedim.. 5.0 , 4.4 'ten daha büyük yer kapladığı ve sistemi zorladığı söyleniyor, sizce doğru mu? daha iyi bir güncellemeyi beklemeli miyim yoksa 5.0 'ı yüklemeli miyim?
  57. asimarici

İphone 5s mi iphone 6 mi?

bahsettigiz ekran koruyucu markasi BUFF'tir, tavsiye edilir:cool: - - - Mesaj Güncellendi - - - Ben iphone 6 derim her turlu, cunku iphone 6nin bukulecegi bir durumda eminim ki iphone 5s de bukulurdu
  58. asimarici

GTA V pc gnctrkcll kampanyası

ben de gençturkcellim fiyat gayet iyi zaten gta 5 hak eder :)
  59. asimarici

Mikrofon kablo boyu uzatılabilir mi?

Herkese merhaba, küçük bir röportaj için mikrofon satın aldım ancak kablosu yalnızca 1 metre. bu çok yetersiz. Mikrofonun marka ve modeli: Philips SHH1610. kabloyu uzatabilir miyim? hangi tür kabloyla uzatmalıyım? kablodaki ek ses kalitesini bozar mı?[/URL][/IMG]
  60. asimarici

HTC Desire 816 Dahili Hafızası Yetersiz

Selam millet! HTC Desire 816'ım var. Ama dahili hafızası 8 gb. bunun 4 gb'ı işletim sistemine gidiyor geriye fazla bi şey kalmıyor. demem o ki : dahili hafızayı arttırabilme imkanım var mı?
  61. asimarici

daha 2 yıl garantisi var root yapmak istemiyorum:rolleyes:
  62. asimarici

LG G2 vs GM Discovery 2 vs HTC Desire 820 vs GM Discovery Elite

bence HTC Desire 820:thumbup:
  63. asimarici

Htc Kullananlar Kulübü

Selam millet! HTC Desire 816'ım var. Ama dahili hafızası 8 gb. bunun 4 gb'ı işletim sistemine gidiyor geriye fazla bi şey kalmıyor. demem o ki : dahili hafızayı arttırabilme imkanım var mı? - - - Mesaj Güncellendi - - - D820 alacaksan tabi ki :)
  64. asimarici

LG G2 vs LG G3 Beat vs Discovery 2

katılıyorum, tam da bunu diyecektim :)
  65. asimarici

Selam millet! HTC Desire 816'ım var. Ama dahili hafızası 8 gb. bunun 4 gb'ı işletim sistemine gidiyor geriye fazla bi şey kalmıyor. demem o ki : dahili hafızayı arttırabilme imkanım var mı?
  66. asimarici

HTC'nin Lollipop Alacak Cihazları Belli Oldu!

gelecek diye biliyorum
  67. asimarici

HTC Desire 816 hakkında yorum

Telefonu o tarihten beri kullanıyorum, ekran kalitesi ppi 'ı düşük olmasına rağmen asla rahatsız etmiyor. ama bir sıkıntı var. telefonun kendi hafıza 8 gb.. 4 gb 'ı zaten işletim sistemine gidiyor. geriye kalan yere pek bir şey sığmıyor. adam akıllı bi oyun bile yükleyemedim.
  68. asimarici

Telefonu aldım. tam anlamıyla harika bi telefon!
  69. asimarici

evet genelde ekranda pembeleşme sorunu yaşanıyormuş, dikkat edicem
  70. asimarici

Herkese merhaba! ikinci el(1 ay kullanılmış) htc desire 816 650 TL'ye değer mi? alternatifler ne olabilir? 5.5 inç'lik ekrana 720x1280 çözünürlük 267ppi değeri veriyor. tek olumsuz yönü bu bence. yorumlarınız nelerdir?
  71. asimarici

Note 4 - İphone 5s+Nakit ile Takas Edilir mi ?

iphone 6 varken 5s 'i ben tercih etmezdim, bahsettiğin sorunlar güncellemeye dair giderilebilecek şeyler bence.. hiç olmadı elindeki hatalı bi üründür apple store a bi göster derim :)
  72. asimarici

Ekran Koruyucu Tavsiyesi

http://www.bufflabsturkiye.com/ buff ürünleri oldukça kaliteli, bakmanı öneririm
  73. asimarici

Ekran Koruyucu Almanın Püf Noktaları

Buff ekran koruyucularını öneririm :) http://www.bufflabsturkiye.com/
  74. asimarici

Lumia 925 vs. GM Discovery

arkaplana resim, fotoğraf eklenebiliyor diye biliyorum ben
  75. asimarici

İphone? Samsung?

s5 ve iphone 6, 6+ arasından iphone 6'yı seçerim ben.. LG G3 ü de satacaksan hemen sat yakında g4 çıkacak fiyat düşer :)
  76. asimarici

2. el iPhone 5'in normal fiyatı nedir?

herkese çok teşekkürler :) ikinci el bi iphone 5 almaya karar verdim, şimdilik fiyatlara bakıyorum 700-750 tlye alacak gibiyim. eylül ekimde de yeni bi telefon almayı düşünüyorum, daha sonra iP5'i babama veya kardeşime vermeyi düşünüyorum sonuç budur :)
  77. asimarici

yanlış anlamayın marka takıntım yok sadece kullandığım cihazlara bağlı olarak android hayattan soğuttu :D ileride düşünebilirim android işletim sistemli kaliteli bi cihaz.. şuan benim ihtiyacım olan şey beni eylüle kadar idare edecek, başıma bela olmayacak 700-800 liralık bi telefon.. eylülde...
  78. asimarici

windows phone uygulama desteğini ne zaman araştırmıştınız? geçen sene baya kötüydü, bu sene yeterli diyolardı - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşlar kısaca beni eylüle kadar idare edebilecek 600-700-800 liralık bişey lazım ama insanı da hayattan soğutmasın onu istiyorum :D ikinci elden...
  79. asimarici

herkese merhaba, sizce Windows Phone işletim sistemi olan Nokia Lumia 925 mi, Android işlteim sistemli General Mobile Discovery mi?
  80. asimarici

bana göre yeterli şimdilik kamerası :) note 4 le kıyaslamam bile tabi ve z3 ile :) - - - Mesaj Güncellendi - - - aksesuarları ile birlikte mi? - - - Mesaj Güncellendi - - - peki arkadaşları iphone 5 ikinci el, 800 tl'ye değer mi?
  81. asimarici

androidden bıktım, o fiyatlara yaklaşık sıfır g2 bulunabilir veya meizu x4 ama ne biliyim iphoneun satması da kolay - - - Mesaj Güncellendi - - - androidden bıktım, o fiyatlara yaklaşık sıfır g2 bulunabilir veya meizu x4 ama ne biliyim iphoneun satması da kolay
  82. asimarici

Herkese selam! 2. el iPhone 5 16gb veya 32gb iphone 5 almayı düşünüyorum. Ortalama fiyat nedir? Ne olmalıdır?
  83. asimarici

ShiftDelete.Net iPhonedo ile Buluştu

Tek kelime ile: HARİKA ! iPhonedo 5.0 'ı da sonuna kadar destekliyorum.
  84. asimarici

Youtube her akşam yavaşlıyor

Herkese merhaba! Birkaç gündür Youtube akşam saat 8'den sonra inanılmaz derecede yavaşlıyor. kanallara, kişilere her şeye normal giriyor ama videolar hiç açılmıyor, açılsa da 114p'de açılıyor. genel bi problem mi? sebepleri neler olabilir? çözüm yolları nelerdir?
  85. asimarici

Casper CTA-E07-14A kapandı, açılmıyor

Herkese merhaba! Casper 7inç'lik tabletim uzun zamandır böyle sorunlar yaşıyordu. ilk aldığımda her şey oldukça düzgündü. sonra bi güncelleme paylaştılar her şey bozuldu. uygulama yüklüyorum, yer olmasına rağmen yer yok diyordu. Sosyal medyada dolaşırken tablet aniden kapatılması gerektiğini...
  86. asimarici

Video düzenleme programı

Sony Vegas Pro 11 'i buldum. Oldukça güzel, beğendim. herkese teşekkürler. :) zor olabilir ama birkaç kullanım videosundan sonra öğrendim.
  87. asimarici

Video düzenleme programı

bunu gözüme kestirdim, yarın indirip bi incelicem. teşekkürler :)
  88. asimarici

Video düzenleme programı

Herkese merhaba! Bedava ve işimi görebileceğim bi video düzenleme programına ihtiyacım var. Tavsiyeleriniz nelerdir? Windows Movie Maker hariç :))
  89. asimarici

Video düzenleme programı

Herkese merhaba! Bedava ve işimi görebileceğim bi video düzenleme programına ihtiyacım var. Tavsiyeleriniz nelerdir? Windows Movie Maker hariç :))
  90. asimarici

Sabit disk'in simgesini değişti!

taratıyorum, bozuk dosyalardan başka bir şey bulamadı.
  91. asimarici

teşekkür ederim. bu kadar basit miydi :D sorun çözüldü. artık normal görünüyor
  92. asimarici

Herkese iyi akşamlar. Görselde görüldüğü sabit diskin simgesi kendi kendine değişti. Bu konuyla ilgili bi çözüm yolu bulamadım, yardımcı olur musunuz? - - - Mesaj Güncellendi - - -
  93. asimarici

400 -500 TL'ye kadar kamera önerisi

teşekkürler ancak harici mikrofon desteği olması lazım
  94. asimarici

400 -500 TL'ye kadar kamera önerisi

Arkadaşlar merhaba, 1080p video kaydı yapabilen, harici mikrofon takılabilen en fazla 500 TL'ye kadar bi kamera arıyorum. önerileriniz nelerdir? harici mikrofon takılması oldukça önemli :/
  95. asimarici

İphone 6s Tahmini özellikler.

ram yükseltmesinden ziyade işletim sistemini daha da geliştirebilir. ama kamera konusunda detaylı bi iyileştirme artık gerekli gibi.. toplantılarda ''artık slr ve dslr kameraları artık göremiyorsunuz değil mi? '' diyen Apple'ın telefonları diğer akıllı telefonlara nazaran 'çözünürlük' olarak...
  96. asimarici

iPhone 4s hakkında.

tekrar teşekkürler :)
  97. asimarici

iPhone 4s hakkında.

Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum, telefon iPhone 4'müş :D ve ios 7 yüklü. kaç gündür kekleniyorum resmen.. bugün elime aldım bi baktım bu iPhone 4 dedim, hiç bi farkı yok ki nolacak dedi :D SİZCE DE FARKI YOK MU? öncelikle zaten kamera farklı. fiyat 400 tl yine de uygun mudur?
  98. asimarici

iPhone 4 hakkında. Günümüzde iPhone 4.

Öncelikle herkesten özür diliyorum çünkü almayı planladığım ikinci el iPhone 4s ''sandığım'' telefonu size şurada sordum. http://forum.shiftdelete.net/iphone/394870-iphone-4s-hakkinda.html 4s değil 4'müş. :D kısaca tekrar bahsedeyim telefondan: ios 7 yüklü iPhone 4, sadece ön camı çatlak ama...
  99. asimarici

iPhone 4s hakkında.

Bence iPhone 4s (ekranı kırık dahi olsa) 400 tl'lik (ikinci el veya sıfır) android telefonlardan daha iyi işimi görür. Çünkü android belli zaman sonra note 3'te bile olsa şişiyor.
  100. asimarici

iPhone 4s hakkında.

öncelikle hakkını helal et bu kadar uzun yazmışsın teşekkür ederim :) ekranını yaptırmayı pek düşünmüyorum, sorun olursa belki yaptırabilirim. gerçi alacağım bile kesin değil :D beni 1 sene idare etse yeter. ve bu yazılardan da çıkardığım sonuç o ki bir sene değil belki 2 sene kullanabilirim...
  101. asimarici

iPhone 4s hakkında.

çook teşekkürler :)
  102. asimarici

iPhone 4s hakkında.

400 TL'nin üzerine çıkmaya pek niyetim yok sonuçta beni bu yazın sonuna kadar götürebilecek bi telefon istiyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - asla android almam :)
  103. asimarici

iPhone 4s hakkında.

fiyatı ekranı kırık olduğu için ucuz zaten yani ekranı kırık olarak alıcam ben. hafızası hakkında bilgim yok
  104. asimarici

iPhone 4s hakkında.

maalesef bitmiş. ancak kvk garantisi devam ediyormuş. sanırım kendisi ayrıca yaptırmış.
  105. asimarici

iPhone 4s hakkında.

haklısınız. 12. sınıftayım sene başından beri nokia 1200 kullanıyorum. ama hayır, akıllı telefona alıştım. günlük hayatta oldukça ihtiyacım oluyor. alacağım telefonun ekranı kırık, o yüzden fiyat daha düşük. ama sadece camı kırık yani görüntüde bi sorun yok :) başka bir sıkıntısı yok. mesela...
  106. asimarici

iPhone 4s hakkında.

Merhaba Dostlar, 400 TL'ye ikinci el bi' iPhone 4s almayı düşünüyorum.(arkadaş satacak). iPhone 4s'in eksileri ve artıları nelerdir? Biraz araştırma yaptım ama güncel bir şey yok. Çoğu 2011'de yazılmış birkaç yazı da pek bilgi vermedi. Yani iPhone 4s'te günümüzdeki teknolojiye nazaran neler...
  107. asimarici

2. el iPhone 4s'in ortalama fiyatı nedir?

Hepinize teşekkürler
  108. asimarici

2. el iPhone 4s'in ortalama fiyatı nedir?

Merhaba dostlar, Bir arkadaşımda ön camı sol ortadan sağ üst köşeye doğru çatlak bi iPhone 4s var. Başka bir sorunu yok sizce ortalama fiyatı ne kadar olmalı bu telefonun?
  109. asimarici

Android'den de Casper'dan da bıktım !

Arka planda uygulama yoktu. Sorun çözüldü, kendiliğinden pil normale döndü
  110. asimarici

arkadaşlar servisten aldım. sabah 8de evde şarjı yüzde 100 olarak bıraktım. şimdi geldim saat 6da şarjı kendi kendine yüzde 45 e inmiş. ve hafif ısınma var, durduk yere.
  111. asimarici

iOS kesinlikle Android'den daha iyi bi sistem ancak iPhone'larda hala bluetooth kilidi var. nfc kısıtlı. batarya sorunu hat safhada. üstelik üst segment android telefonlardan daha pahalı.
  112. asimarici

tam da bu yüzden ipad mini 2 :) ipad air bence çok büyük :D - - - Mesaj Güncellendi - - - servise bugün tekrar gittim birazdan tekrar alıcam. servisteki adam bu en yeni güncelleme, o yüzden bi şey olmaz diyor. üstüne bir de 20 tl alıyor. bahsettiğin vipe data factory reset nedir, nasıl...
  113. asimarici

haklısın. ipad retina mini 2 ilgimi çekmiyor değil :)
  114. asimarici

Dostlar merhaba,yaklaşık bi 5 ay önce dersane bana CASPER CTA-E07-14A marka ve modelli tableti verdi.Android 4.1 ile gelmişti bana. 2 ay sonra güncelleme geldi ve android 4.2 ye yükseldi.İşte sorun böyle başladı! Benim tabletim için Android 4.2 tam bi' felaket! Abartısız her hafta reset...
  115. asimarici

Bilgisayarımın ekranında reklamlar çıkıyor?

görev yöneticisini aç. o çıkan reklamları bul. dosya konumunu aç. o dosyayı Eset Antivirüs ile karantinaya al.
  116. asimarici

Bu virüsten kurtulamadım! (ya da her neys

açıkçası linux hakkında hiçbir fikrim yok benim yorumum tüm işletim sistemleriyle ilgiliydi :D - - - Mesaj Güncellendi - - - SORUN ÇÖZÜLDÜ ! esetle karantinaya aldım. en azından artık her açılışta çıkıp beni sinir etmiyor. HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER.
  117. asimarici

getright'ı kaldırdım. o da çözmedi :) - - - Mesaj Güncellendi - - - uyguladım. rapor tertemiz çıktı. sorun hala çözülmedi. :) - - - Mesaj Güncellendi - - - bu arada, çıkan reklamlar gün geçtikçe değişiyor. bazen o turuncu ''ttnet güvenli internet'' yazısı geliyor. korkuyorum bi gün daha kötü...
  118. asimarici

http://i.hizliresim.com/2vM4kj.jpg dosya konumunu burası. YAC, Malwarebytes ve combofix işe yaramadı. hala çözüm bulamadım.. :devil::(
  119. asimarici

getright 'ı kaldıramadım. Uninstall'de takılıyor - - - Mesaj Güncellendi - - - getright 'ı kaldıramadım. Uninstall'de takılıyor - - - Mesaj Güncellendi - - - görev yöneticisinde böyle: http://i.hizliresim.com/nYp82R.png
  120. asimarici

belki 50 kere baktım. orada her şey normal
  121. asimarici

Merhaba arkadaşlar. Sırf bu sorunu paylaşıp destek almak için foruma üye oldum :biggrin: neyse zaten üye olacaktım biraz erkene almış oldum. Bilgisayarı her açtığımda karşıma bi reklam linki içeren resim geliyor. yan tıklayınca da bunlar çıkıyor. msconfig'den veya program ekle/kaldır'dan...