Tablet Önerisi

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Beyler yeni tablet almak istiyorum ama çok pahalı bir şey istemiyorum 200-300 TL civarı olsun ve hafızası 16 GB olursa iyi olur 8 GB yetmez bana. Vatan'da baktım fakat iyi bir marka yoktu Casper'ın tabletleri var o fiyatlara ama Casper da çoğu kişi tarafından önerilmiyor. Bana bir tablet önerir misiniz ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

PlaTooNOx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanırım general mobile discovery tab mi ne vardı o fiyata. IPS ekranı, 4 çekirdekli işlemcisi var. O fiyata alınabilecek en uygun tabletlerden biri. Fakat hafızası hakkında bir fikrim yok.

asimarici

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ne alırsın bilmem ama kesinlikle casper alma! ben aldım iyi kötü kurtuldum aman ha kardeşim :)) genel olarak bence tabletlerde ios çok daha iyi ikinci el bulabilirsin belki

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Sd kart takinca uygulama indirme yeri artmiyor benimde telefonumun hafizasi az sd kart takmama ragmen uygulama yukleyemiyorum fazla yani 16 gb olursa iyi olur ama bu fiyata da fazla yok 16 gb o yuzden 8 gb dusunucegim

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Sd kart takinca uygulama indirme yeri artmiyor benimde telefonumun hafizasi az sd kart takmama ragmen uygulama yukleyemiyorum fazla yani 16 gb olursa iyi olur ama bu fiyata da fazla yok 16 gb o yuzden 8 gb dusunucegim
Bu fiyata alacagınız tablete bence cok fazla uygulama yüklemeniz sağlıklı olmaya bilir çunki düşük ram ve düşük işlemci kapasiteli cihaz alacaksınız fazla uygulama oyun yüklerseniz donma kasmalar olur bence hafıza kartı alin kendinize yeterli olacak kadar, dosyalarınızı hafıza kartında tutun uygulamalar da tabletin hafızasında kalsin yeterli olacaktır günlük kullanım için, bir de kesinlikle bu fiyat aralıgında yüksek performanslı cihaz adıyla satılan bilinmedik tabletleri satın almayın paranız bosa gidebilir yoksa iyi günler iyi forumlar

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Bu fiyata alacagınız tablete bence cok fazla uygulama yüklemeniz sağlıklı olmaya bilir çunki düşük ram ve düşük işlemci kapasiteli cihaz alacaksınız fazla uygulama oyun yüklerseniz donma kasmalar olur bence hafıza kartı alin kendinize yeterli olacak kadar, dosyalarınızı hafıza kartında tutun uygulamalar da tabletin hafızasında kalsin yeterli olacaktır günlük kullanım için, bir de kesinlikle bu fiyat aralıgında yüksek performanslı cihaz adıyla satılan bilinmedik tabletleri satın almayın paranız bosa gidebilir yoksa iyi günler iyi forumlar

Sağol onerilerin icin zaten bilinmedik marka alma taraftari degilim hem servis sorunu hemde kalitesiz oluslari nedeniyle almak istemem
Size de iyi gunler iyi forumlar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde A101'e Vestel 7" tablet gelicekmis 169 TL sizce Vestel tablet konusunda basarili mi 2 yil garantisi de var.
Tabletin ozellikleri:
7" IPS ekran
4.4 android
1 GB ram
Quad core 4 cekitdek islemci
8 GB hafiza
Sizce nasil ?

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Vestel iyi mi beyler ?