Arama sonuçlarınız

1. daltonlar3

Soru Meditasyon ve Rahatlatıcı Müzik kanallarındaki videolar nasıl yapılıyor ?

Merhabalar arkadaşlar, Aşağıda vereceğim linklerdeki gibi youtube kanalı oluşturmak istiyorum. Bu kategori güzel bir kategori ve bende seviyorum sürekli açıyorum dinliyorum. Buradaki videolar nasıl yapılıyor ? Videoları filan stok telifsiz videolardan bulabiliriz fakat sesleri nasıl yapacağız...
  2. daltonlar3

Yardım Açıköğretim Tecil Hakkında

Merhaba arkadaşlar, Sizlerden açıköğretim tecili hakkında bilgi istiyorum. Ben ilk olarak Anadolu Üniversitesi İşletme(açıköğretim) kaydoldum. Oradan tecilim devam ediyordu. Sonrasında ikinci üniversite kapsamında Atatürk Üniversitesi(açıköğretim) kaydoldum. Sonrasında Anadolu...
  3. daltonlar3

Soru Elimde yeni bir iş var

Taksi plakası hangi ilde ? Yazlık kaç katlı ? Satılık ve kiralık fiyatı ne ? Toprak her zaman daha iyidir diye düşünüyorum fakat taksi plakasının hangi ilde olduğu önemli. İstanbuldaysa yazlıka + bir miktar nakit isteyebilirsin aslında üstüne. Birde o yazlığı sezonluk veya sürekli olarak güzel...
  4. daltonlar3

Yardım Tasarıma yeni başlayan biri için tavsiyeler ?

Hepinize çok teşekkür ederim araştıracağım :)
  5. daltonlar3

Tavsiyeniz ? 1646036756 Bu forum gerçekten çok ölü. Eskiden böyle değildi
  6. daltonlar3

Yardım Sosyal medya danışmanlığı hakkında

Merhaba Arkadaşlar, İnstagramda şuanda 3 adet sayfam var motorsiklet sayfası,yemek sayfası ve bebek sayfası(daha çok yeni). Bu sayfalarda videolar vs paylaşıyorum. Ancak bu 3 hesabımda kısıtlama aldı. Nedendir bilmiyorum bir açıklama yok birşey yok. İhlal vs yok. Canım sıkılıyor artık 2. kez...
  7. daltonlar3

Soru Mmorpg veya fps oyunları oynayan varmı?

Facebookta ps grupları onlara bak istersen daha kolay bulursun
  8. daltonlar3

En iyi Online Oyun

Evet black squad çok oynadım gerçekten güzel oyun 1644389170 Bu arada Warframe'in bende çok ayrı bir yeri vardır. Çok detaylı bir oyun olmasına rağmen oyuna alıştığın zaman sizi o kadar bağlıyor ki anlatamam. Hikayesi olsun oynanışı olsun vs. Ücretsiz oyunlar arasında kesinlikle açık ara en...
  9. daltonlar3

Öneri oyun önerisi

warframe oynayabileceğini düşünüyorum. Çok güzel sürükleyici bir online oyun. Kesinlikle tavsiye ediyorum çok detaylı ama alışınca bırakamıyorsun
  10. daltonlar3

Norveç'te yaşam, eğitim, iş hayatı, vs hakkında Youtube Kanalı Norveçteyiz :-)

Norveç'e gelmek için ne yapmalıyız? :D
  11. daltonlar3

Yardım İnstagramda izlenme,etkileşim,reklam alan sayfalar ?

Merhaba Arkadaşlar, Fikrinize ihtiyacım var. Belki sizin söyledikleriniz başkalarının da işine yarar. İnstagramda açılması en muhtemel sayfalar nasıl sayfalar olmalı ? Örnek vermek gerekirse; Yemek sayfaları,araba sayfaları,motor sayfaları,bebek videoları sayfaları,hayvan videoları...
  12. daltonlar3

Merhabalar Arkadaşlar, Boş vakitlerim olmadığı için bu zamana kadar çok fazla üstünde duramadım fakat artık bir yerden başlamam gerekiyor. Yardımınıza ihtiyacım var. Sıfır bilgisi olan biri için tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Elimde aşağıdaki kurslar var. Bu kursları da...
  13. daltonlar3

Soru Adobe illustrator biliyorum. Bunu kullanarak para kazanabilir miyim?

sadeceon.com tavsiye ederim. Burada kendini güzelce tanıt ve çalışma fiyatını belirle. Ayrı olarak kendini sosyal medyada çalışmalarınla ön plana çıkarıp buradan da yürüyebilirsin. Tabii ki kazanırsın ancak güzel bir pazarlama stratejisi uygulaman gerek. Bunu işe dökeceksen kendi işin için para...
  14. daltonlar3

En iyi Online Oyun

Şu konuyu bir hortlatalım :)
  15. daltonlar3

Soru Oynadığınız hangi oyunlardan gerçek para kazandınız ?

Sevgili Oyuncular, Bu zamana kadar oynamış olduğunuz oyunların hangilerinden para kazandınız veya para batırdınız yazın bakalım. Kim neler yapmış görelim :) Örn: Ben Metin2'den çok kazanmıştım. Hala deli gibi para kazananlar var :)
  16. daltonlar3

Yardım Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz. / İnstagram kısıtlaması

Merhaba Arkadaşlar , Yaklaşık 2 haftadır sayfam kısıtlamada. Storyden başka birşey paylaşamıyorum. Bu nasıl çözülecek anlamadım.Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz. uyarısı çıkıyor sadece. Ne bir tarih vermiş ne de başka bir bilgi var. Mail attım dönüş olmadı destekten...
  17. daltonlar3

Yardım E-Ticaret için XML sağlayan firmalar

Anladım. Peki bu site hakkında bilginiz var mı ? Yada bu konular ile ilgili misiniz ? Nasıl bir yol izlenmeli ?
  18. daltonlar3

Onların verdiği XML'i zaten sitelere entegre etmiyor muyuz ? Yokyok XML Linki ile stok adetleri, ürün varyasyonları, ürün isimleri, ürün fiyatları, ürün resimleri, ürün açıklamaları, ürün özellikleri, seo, seo açıklamaları eksiksiz olarak sitemizde görüldüğü gibi sizin sitenizde...
  19. daltonlar3

Merhaba Arkadaşlar, Xml sağlayıcılarından xml almak istiyorum E-ticaret için. Bu sebeple araştırmaya başladım ve yokyok.net'i gördüm. Bu siteyi bilenler var mı ? Yada bu işlerle ilgilenen arkadaşlar bilgi verebilir mi ? Bu iş yapılır mı yapılmaz mı artı ve eksileri nelerdir? Xml-dropshipping...
  20. daltonlar3

Sistemimle H1Z1 Oynayabilirmiyim? (LOW)

Sanmıyorum ama denemekten zarar çıkmaz
  21. daltonlar3

Logo geliştirme yardım istiyorum

Merhaba Arkadaşlar, Aşağıda ki logom için tasarım yardımına ihtiyacım var. Ben yapmayı bilmiyorum yapabilecek arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ? Bu sürekli kullandığım logom ve bunu güzelleştirmek istiyorum. Nasıl birşey yapabiliriz ? Yardım ederseniz sevinirim. Sabit bir fikrim yok...
  22. daltonlar3

SteelSeries Arctis 3 mikrofon cızırtı

Anladım teşekkür ederim deneyeceğim
  23. daltonlar3

SteelSeries Arctis 3 mikrofon cızırtı

Arkadaşlar merhaba, SS Arctis 3 kullanıyorum. Discord da skype da konuşurken bir sıkıntı yok. Ancak çektiğim videolarda ki seste cızırtı oluyor çözemedim. Yardımcı olur musunuz ? Gürültü engelleme özelliği var yazılımında hepsi ayarlı ancak yinede cızırtı geliyor.
  24. daltonlar3

Samsung 860 EVO sata3 2.5 SSD hakkında

Anladım çok teşekkür ederim
  25. daltonlar3

Dışarıda duran böyle bir kablo yok
  26. daltonlar3

Buna benzer dışarıda duran bir kablo görememiştim. Akşam tekrar bakacağım
  27. daltonlar3

Sata kablom var
  28. daltonlar3

Yardımcı olacak var mı ?
  29. daltonlar3

A320M-PRO-VH-PLUS MSI ANAKART ( SSD ANAKART ILE UYUMLU ) GSKILL 2400MHZ RAM 8GB 1050Tİ ZOTAC EKRAN KARTI R3 2200G ISLEMCI 1TB HDD
  30. daltonlar3

Merhaba Arkadaşlar, Donanım ile ilgili bir bilgiye sahip değilim. HDD yanında SSD kullanmak istiyorum. Ancak masaüstü bilgisayarıma nasıl takarım bilmiyorum. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? İnternette youtube de çok fazla açıklayıcı bilgi bulamadım. Buraya yazayım dedim. Yardımcı...
  31. daltonlar3

Video kayıt için mikrofon önerisi

Merhaba Arkadaşlar, Video kayıtları için düzgün bir mikrofon almak istiyorum ama nasıl bir şey alayım bilmiyorum. Siz neler önerirsiniz fiyat performans olarak 150tl ye kadar ?
  32. daltonlar3

Steelseries Arctis 3 model kulaklığı Oyun+kayıt+ses mikrofon ayarı hakkında

Bass ayarı zaten 0 daymıs ---- Mesajlar birleştirildi ---- Biryer de bir yanlışlık var ama anlamadım ya
  33. daltonlar3

Geç dönüşüm için kusura bakmayın. ? Şuanda pc başında değilim ama en kısa zamanda deneyeceğim. Umarım olur
  34. daltonlar3

Engine 3 indirdim zaten. Sürücüyü de indirmiştim
  35. daltonlar3

Steelseries artic3 mic sorunu

Arkadaşlar merhaba, 1-2 hafta önce Steelseries Arctis 3 model kulaklık aldım. OBS üzerinden video çekiyorum ama cızırtı oluyor. Bu da videolar da kötü oluyor. Bunu nasıl yok edebilirim. İzlediğim inceleme videoların da böyle bir sıkıntı yok sesler gayet güzel çıkıyor. Lütfen bilen varsa nasıl...
  36. daltonlar3

Arkadaşlar merhaba, 1-2 hafta önce Steelseries Arctis 3 model kulaklık aldım. OBS üzerinden video çekiyorum ama cızırtı oluyor. Bu da videolar da kötü oluyor. Bunu nasıl yok edebilirim. İzlediğim inceleme videoların da böyle bir sıkıntı yok sesler gayet güzel çıkıyor. Lütfen bilen varsa nasıl...
  37. daltonlar3

Kulaklıkla video çekince dip ses sorunu var

Teşekkür ederim deneyeceğim.
  38. daltonlar3

Geforce nin sunmuş olduğu kayıt özelliğini kullanıyorum. Kulaklığım kötü 50tl lik bir snopy kulaklık. Kulaklığımı da değiştirmek istiyorum bir tavsiyeniz var mı ? Bu sorunları kökten çözmek istiyorum programlarla uğraşmak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
  39. daltonlar3

Merhaba Arkadaşlar, Video çekerken bir sıkıntım var. Kulaklığımda mı problem var bilmiyorum kulaklığım biraz dandik yani o kadar kaliteli değil 50tl lik bir kulaklık. Video çektikten sonra izleyince çok dip ses oluyor. 2 tane program buldum Audacity ve adobe premiere pro. Bunlarla yapıyorum...
  40. daltonlar3

Xp'den 8.1 veya w10 geçiş

Arkadaşlar selam, Şuanda xp kullanıyorum ancak windows 8.1 geçmek istiyorum. Yeterli alanım var. Ancak windows 8.1 iso dosyasını indirdim ama setup tıkladığımda hata alıyorum. 32bit kullanıyorum yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler.
  41. daltonlar3

3700 TL Sistem Toplama

Peki siz nasıl bir kasa toplarsınız ? Sizinde görüşlerinizi almak istiyorum. 3000-4000TL arası bütçeyle nasıl bir kasa toplayabilirsiniz ?
  42. daltonlar3

3700 TL Sistem Toplama

8gb+8gb takabiliyorum sanırım buna değil mi ? 2 slotlu sanırım bu değil mi ?
  43. daltonlar3

3700 TL Sistem Toplama

Yorumunuz için teşekkür ederim. Aklıma takıldı sormak istiyorum. Neden R5 1400 ve B350 ?
  44. daltonlar3

3700 TL Sistem Toplama

Peki. Rica etsem 3000-4000TL arası bütçeyle bir kasa toplayabilir misiniz ? Uzun ömürlü ve oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak. Teşekkürler.
  45. daltonlar3

3700 TL Sistem Toplama

Merhaba Arkadaşlar, Aşağıda ki özelliklerde bir kasa topladım. Fiyatı yaklaşık 3,700TL. Sizde bu kasa nasıl ? Bu fiyata daha iyisi toplanabilir mi ? Eksi ve artıları nedir bu kasanın ? Toplamışken uzun ömürlü kullanmak istiyorum. Oyunları kaliteli ve uzun ömürlü oynamak istiyorum. Yardımcı...
  46. daltonlar3

Oyun kasası toplayacağım tavsiye lazım

Anladım teşekkür ederim :)
  47. daltonlar3

Teşekkürler. Bu sistemi beğendim. Ekran kartınında 8gb olması ve fiyatınında düşük olması şaşırttı beni :) Peki böyle bir sistem beni kaç sene götürür.
  48. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, Bütcem 3000-4000TL arası ve bir oyun kasası toplamayı düşünüyorum. Anca parçaların uyumlu olması gerekiyormuş birbirine. Ben pek anlamıyorum yardımcı olur musunuz ? Nasıl birşey toplamalıyım. En az 8gb ram 4gb ekran kartlı olmalı toplayacağım kasa. Yardımcı olur musunuz ? +...
  49. daltonlar3

Web Programlama Öğrenmek İstiyorum

Web programlama web tasarım konularına merak saldım. Hiç bilgim yok. Videoları izledim ve hoşuma gitti. Sizden ricam bana yardım etmeniz. Eğitim videoları, kitaplar vs. Youtube'de videolar var ama çok video çeken var. Sizin tavsiye ettiğiniz eğitim videoları, önerebileceğiniz kitaplar,kaynaklar...
  50. daltonlar3

Web Programlama Öğrenmek İstiyorum

Merhaba Arkadaşlar, Web programlama web tasarım konularına merak saldım. Hiç bilgim yok. Videoları izledim ve hoşuma gitti. Sizden ricam bana yardım etmeniz. Eğitim videoları, kitaplar vs. Youtube'de videolar var ama çok video çeken var. Sizin tavsiye ettiğiniz eğitim videoları...
  51. daltonlar3

Çılgın tavuklar ve Çılgın inekler işleyişi ve para kazanma.

Merhaba arkadaşlar, Öğrenmek istediğim birşey var. Bu başlıkta da belirttiğim gbi bu sistem nasıl işliyor. Oynayışını biliyorum. Ancak bu site nasıl para kazanıyor. Bizde bunu nasıl yapabiliriz? Farklı versiyonlarda yapsak nasıl olur ? Kafamda böyle bir fikir var ama ne şekilde olacağını...
  52. daltonlar3

S7 Edge, Note 7, İphone 7 plus (128gb), One Plus 3, Lg G5

Biliyorum da niye senin yazını alıntı yaptım onu bilmiyorum :D neyse işte yazdım ben okusunlar ordan :)
  53. daltonlar3

Samsungun en kral telefonunu da alsanız. max 1 yıl sonra kasmalar donmalar vs başlayacak. Zaten samsung sürekli yeni modeller çıkarıyor. Bu nedenle aldığınız telefonun değeri çabuk düşecek. En önemlisi güvenlik. Android IOS karşısın da boy ölçüşemez. Andriod bir telefona çok kolay bir şekilde...
  54. daltonlar3

İphone 7 plus tabiki de. Bunun yanına başka telefon yazman saçma olmuş.
  55. daltonlar3

C# Kitap Kaynak Önerisi.

Teşekkür ederim bakacağım. C# öğrenmeye çalışıyorum. Pek vaktim de yok bakalım nasıl olacak nasıl öğrenicem :)
  56. daltonlar3

C# Kitap Kaynak Önerisi.

Teşekkür ederim. Bundan başka tavsiye edebileceğiniz eğitim seti videolar vs. varmıdır ?
  57. daltonlar3

C# Kitap Kaynak Önerisi.

Merhaba arkadaşlar, C# programlama diline yeni başladım. Bilgim yok. Videolardan ve araştırarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Sizden bir kitap, kaynak vs. öneri istiyorum. Yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler.
  58. daltonlar3

Game of War paket alıp apple den iade istersek verdiğimiz tutar geri gelir mi ?

Merhaba arkadaşlar, Telefon üzerinden Game Of War oyunyorum. Telefonum Apple Iphone 6s. Oyunda paketler var bu paketleri alarak gelişiyorsun. Benim sorum paket alıp apple den iade istersek verdiğimiz tutar geri gelir mi ? Apple'de böyle birşey var mı ? Bilen birileri yardımcı olabilir mi ?
  59. daltonlar3

İstanbul avrupa yakası epilasyon merkezi

Merhabalar, Başlıkta da belirttiğim gibi epilasyon merkezi arıyorum. Sırt ve göğüs göbek bölgelerimde çok kıl var. Doğal kazak diyebiliriz bunlara :) İşini güzel yapan kaliteli epilasyon merkezi bileniniz var mıdır ? Yardımcı olursanız iyi olur. Teşekkürler. :)
  60. daltonlar3

4.5G geçemiyorum.

4G de test yaptım 8mb çıktı. Çok az değil mi ?
  61. daltonlar3

4.5G geçemiyorum.

Evet bende de 6s var ama 4.5g seçeneği çıkmıyor. 4g seçeneği var
  62. daltonlar3

Telefon Tavsiyesi

Samsung J7 alabilirsin. Iphone 4s yada 5 yada 2. el 5s alabilirsin. LG G3 alabilirsin.
  63. daltonlar3

İradem zayıf nasıl düzeltirim.

Bugünden itibaren diyet yapacam. Boğazımızı tutmadığımız için oluyor hep bunlar :)
  64. daltonlar3

11 yaşındaki oğlumun oyununu beğenecek misiniz

Abi zamanında bende çok uğraşmak istemiştim böyle şeylerle ama nasip olmadı. Okulum ters gitti vs. ama yine öğrendim. Lise de bilişim istiyordum muhasebeci oldum. Ancak sürekli çalıştım araştırdım bilgi edindim benden bilgili abilerime danıştım öğrettiler. Hiç yılmadan çalıştım. Şuan da...
  65. daltonlar3

Yaza güzel başlamak istiyorum.

Şükür bir sağlık sorunum yok. İlk önce araştırmak lazım birşeye başlamadan. Hiçbirşey bilmeden yaparsan hem zararını görürsün bende verim alamazsın. Aklımda da L-Carnitine kullanmak vardı. L-Carnitine'yi baya araştırmıştım yararları çok fazla araştırmalarıma göre. Örnek veriyorum sperm için bile...
  66. daltonlar3

L-Carnitine'yi araştırmıştım. Kullananlar memnun kalmış. Zararı yok diyorlar ama bilemiyorum.
  67. daltonlar3

Peki bunun için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır ?
  68. daltonlar3

Scivation Xtend 384 Gr Peki bu takviye nasıl ?
  69. daltonlar3

Boyum 1,75 Kilo 95 spor alt yapım var ama önceden protein filan kullanmamıştım. Sporu bıraktığım için kilo aldım zaten
  70. daltonlar3

Saç dökülmesi sorunum

Ben 20 yaşındayım. Saçlarımın yan tarafları gitti. Birde sakal bıraktım mı 30 yaşında gösteriyorum. Görenler senin çocuğun filan var mı diyor. :)
  71. daltonlar3

Bu tableti alsam gelirmi sizce?

1 ayda gelir tahminimce :)
  72. daltonlar3

Yabancı Dizi Tavsiyesi Arayanlara

Misfist'i izlemenizi tavsiye ederim. Fantastik bilimkurgu ve komedi bir arada. İzlerken zevk alacağınıza kesinlikle eminim :)
  73. daltonlar3

Evet böyle oluyor. Bundan nasıl kurtulabilirim.
  74. daltonlar3

Merhaba, Kabul ediyorum zayıf iradeye sahip bir insanım. :) Kontrol edemiyorum. Tamam bugunü diyete başlıyorum spora başlıyorum diyorum, aradan 2-3 gün geçiyor yine başa sarıyorum. Kontrol edemediğim için oluyor hep bunlar. Düzeltmenin bir yolu yok mudur ? Ne yapmam lazım. Yardımcı olur musunuz ?
  75. daltonlar3

Teşekkürler
  76. daltonlar3

Konusu Hackerlık üzerine olan bir dizi arıyorum. MrRobot var çok sevdiğim bir dizi. Sezon finaline girdi. Bunun dışında var mıdır bildiğiniz ?
  77. daltonlar3

Bölgesel Yağ Yakma Diye bir şey Yoktur!

Katılıyorum. Benim işim de oturarak. Ne yapsak bilmiyorum. :)
  78. daltonlar3

Anladım. Teşekkür ederim.
  79. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, Mayıs'tan sonra spora başlamak istiyorum. Scivation Xtend 384 Gr(Karpuzlu). Bu takviyeyi de kullanıcam. Ayriyetten şuan da diyete başladım. Scivation Xtend 384 Gr bu takviyenin bir faydasını görür müyüm ? Kullanan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  80. daltonlar3

Yardım lazım İphone 6s kullanıyorum

Teşekkürler. Güç tasarrufu modunda oldugu için olmuş
  81. daltonlar3

Telefonda ısınma yok. Telefonu formatlasam düzelir mi acaba ?
  82. daltonlar3

Yardım edecek yok mu ?
  83. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, İphone 6s kullanıyorum. Şöyle bir sorunum var. Telefonu ilk aldığımda Benchmarks uygulamasından taratma yaptım. 27 kasım 2015 tarihinde çıkan sonuç 2521 Single-Core Score 4402 Multi-Core Score 20 ocak 2016 tarihi yani bugün yaptığım taramada çıkan sonuç. 1507...
  84. daltonlar3

İphone 6s Bildirim Merkezi Kapanmıyor

Çok teşekkür ederim. Peki bu düzeltilemez mi ? Hiç böyle birşey başıma gelmemişti.
  85. daltonlar3

İphone 6s Bildirim Merkezi Kapanmıyor

Merhaba arkadaşlar, İphone 6s kullanıyorum. 10dk önce bildirim merkezini aşağı çektim ve yarım kaldı kapatamıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz ? Ne yaptıysam kapatamadım. Telefonu da kapatamıyorum. Servise götürsem mi ? Acil yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.
  86. daltonlar3

iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Sorun çözüldü teşekkürler
  87. daltonlar3

iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar, İphone 6s kullanıyorum. Bugün yazılım güncelleştirmesi var mı diye bakayım dedim ama güncelleme aranırken hata oluştu mesajı geldi. Bu nedir ? Yardımcı olur musunuz ?
  88. daltonlar3

Dolar düşüyor. Bilgisayar alınır mı?

Dolar düşüyor arkadaşlar :)
  89. daltonlar3

Doların gözü kör olsun :) Bekleyeceğim biraz daha 5-6 ay daha bekleyeceğim.
  90. daltonlar3

İşletme Yönetimi

Merhaba arkadaşlar, Açıköğretim de işletme yönetimi okuyorum. İlk senem ve güzel bir eğitim videosu arıyorum. Kitapların dışında bu videolardan da çalışmak istiyorum. Bildiğiniz böyle videolar var mı ? Teşekkürler..
  91. daltonlar3

Bu sistemler nasıldır ?
  92. daltonlar3

Rigor Z Nasıl Oyun ?

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta da belirttiğim gibi Rigor Z nasıl bir oyun ? Hiç oynamadım ama videolarını filan izledim. Oynayanlarınız varsa anlatabilir mi ? Bilgisini paylaşabilir mi ? Oynamaya değer mi ?
  93. daltonlar3

Anladım teşekkürler..
  94. daltonlar3

Düşmesini beklerken yükseliyor. İlginç :)
  95. daltonlar3

Dolar 2.83 olmuş :) Birşey daha soracaktım. Bu parçalar birbirleriyle uyumlu değil mi ? Vatan bilgisayardan toplamışsınız sanırım. Örneğin ben de görüntüde ki parçaları topladım satın aldım. Bu durum da parçalar bana nasıl geliyor ? Toplanmış kasa halinde mi yoksa parça parça ben mi...
  96. daltonlar3

El Clasico Messi'siz!

sevmezdim zaten messiyi iyi oldu
  97. daltonlar3

Vodafone Hediye

Vodafone'nin haftalık bedava 500mb internet paketi iyi yav :)
  98. daltonlar3

Asgari Ücret 1.300TL

Doğru söyledin. Bir şekilde çıkar bu paralar bizden :)
  99. daltonlar3

LG G4 Kullananlar Kulübü

Z3 e bakmadım araştırmadım. Nasıldır bilmiyorum ona da bakarım
  100. daltonlar3

LG G4 Kullananlar Kulübü

Bakalım. Kararsız kaldım ama seçicez birini.
  101. daltonlar3

LG G4 Kullananlar Kulübü

Peki şarjı nasıl gidiyor ? Ben aktif olarak internet kullanıyorum. Oyun oynuyorum. Ne kadar süre gider bana ?
  102. daltonlar3

Akıllı saat alınır mı?

Bence akıllı saatler çok gereksiz bir icat..
  103. daltonlar3

Asgari Ücret 1.300TL

Belki bir anda yapmayabilirler ama kademeli olarak yükseltebilirler. Hayırlısı diyelim.
  104. daltonlar3

Teşekkür ederim. Bunu değerlendiricem.
  105. daltonlar3

Şu telefonlarlar hangisi alınmalı (Htc m9, Sony xperia Z5,note 5, LG G4)

NOTE5 alacaksan biraz bekle. Fiyat düşebilir. Bende bekliyorum belki s6 alabilirim.
  106. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, Doların düşmesiyle beraber oyun için kasa toplamak isteyenler bir hayli sevinçli :) İnşallah daha çok düşer. Düşmesi bizim için önemli bir durum. Bu durum da bende kasa toplamak isterim. Bütcem 1.500-2.000TL. Bana bir kasa toplayabilir misiniz ? Çok ağır oyunlar oynamıyorum...
  107. daltonlar3

LG G4 Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar, Bir karşılaştırma yaparsak, Samsung S6 mı yoksa LG4 mü ? Ben araştırdım bana göre S6 ama sizin tavsiyeleriniz de önemli benim için. Lütfen yardımcı olur musunuz ? Telefonumu değiştirmek istiyorum ama kararsız kaldım.
  108. daltonlar3

Tadı güzel olan alkollü içki tavsiyesi !

Likör'ü deneyebilirsin. Hoş bir içimi var. Aromalı çeşitleri de var.
  109. daltonlar3

Asgari Ücret 1.300TL

Merhaba arkadaşlar, Asgari ücretin 1.300TL olacağı söylentileri var. Şayet olursa bu ne gibi sonuçlar doğurur ? Fikirleriniz nelerdir ? Kendim için bir sorum da olacak. Ben 1.210TL gibi bir ücretle özel sektör de çalışıyorum. Asgari ücret 1.300TL olursa bu benim maaşı mı nasıl etkiler ? Ne...
  110. daltonlar3

Samsung S6 Alacağım Nasıldır Yardım..

Arkadaşlar, tahahütlü olarak alıcam s6 yı. Şuan faturalı bir hattım var 5-6 ay sonra bitecek. 5-6 içerisinde s6 nın fiyatı düşerse tahahüt üzerinde ki fiyatta düşer mi ? Mesela şuan 145tl aylık. 5-6 ay sonra telefonun fiyatı düştü diyelim ödeyeceğim tutar azalır mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  111. daltonlar3

Yeni güncellemeyle bu sorun ortadan kalkmış diye okudum. Okuduğum yorumlar da %80 olumlu buldum. Biraz daha araştıracağım.
  112. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, S6 almak istiyorum ama nasıldır önerir misiniz ? + larını ve - lerini yazar mısınız ? Teşekkürler..
  113. daltonlar3

iPhone 6S ve 6S Plus Satış Rekoru Kırdı

Arkadaşlar vodafoneden veya aveadan tahahütlü telefon almayı düşünüyorum. Peşin para verecek durumum yok. Aveada 170tl 24 ay. Vodafonede 165tl 24 ay. Paketler ikisindede aynı. Almalımıyım sizce ?
  114. daltonlar3

Vodafoneden telefon alıcam yardım

kardeş peşin veremem ama o kadar param yok.
  115. daltonlar3

Vodafoneden telefon alıcam yardım

Merhaba arkadaşlar, Vodafoneden 24 ay tahahütlü aylık 170tl ödeyerek iphone 6 alıcam. Sizce almalıyım? Başka türlü olmuyor ya kredi ile alacaksın yada peşin vereceksin. Nasıl yapmalıyım yardımcı olur musunuz ?
  116. daltonlar3

Dota mı? Dota 2 mi Yeni başlayacağım

Hmm teşekkür ederim
  117. daltonlar3

Dota mı? Dota 2 mi Yeni başlayacağım

Merhaba arkadaşlar, Dota'ya yeni başlayacağım sizce hangisini oynamalıyım. Arkadaşım önerdi ve turnuvalar ödül havuzu vs. varmış.
  118. daltonlar3

3 ve 5 kilo dambıl ile kol geliştirme .

Boyum 1.75 kilom 95. Ama vücudum sıkı oldugu için çok fazla belli olmuyor. Ben evde çalışarak birşeyler yapmak istiyorum. Göbek var biraz bu göbeğin gitmesini istiyorum yardımcı olur musunuz ?
  119. daltonlar3

TP-LINK 8968 model modem..

Bu kadar basit bir hatayı nasıl yaptım bilmiyorum ama ttnet yazmayı unutmuşum bu yüzden bağlanmıyormuş. Çözdüm teşekkür ederim :)
  120. daltonlar3

TP-LINK 8968 model modem..

Merhaba arkadaşlar, 8968 model modem aldım 2 gündür kurulumla uğraşıyorum ttneti aradım onlarda pek yardımcı olamadı. Modem de bütün ışıklar yanıyor ama internetim yok. IP çakışması yaşanıyormuş galiba. Kurulum cdsi herşey mevcut. Yardımcı olur musunuz ?
  121. daltonlar3

Modem önerileri

yok mu kimse
  122. daltonlar3

Modem önerileri

Merhaba arkadaşlar, Modemim artık eskidiği için değiştirmek istiyorum. Sizden ricam bana hangi özelliklerde hangi modemi almam konusunda yardımcı olur musunuz ?
  123. daltonlar3

Deep Web Hakkında Her şey! Bölüm #1

Deep Web de alışveriş yapmazsanız hiçbir sıkıntı çıkmaz. Yalnız sitelerde dolaşırken çok dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü en basitinden bilgisayarınız hacklenebilir, çeşitli virüsler bulaşabilir. Bu yüzden dikkat etmekte fayda var. Bunun yanı sıra deep web de gördüğünüz herşeye inanmayın...
  124. daltonlar3

Masaüstü pc toplamak istiyorum.

güncel
  125. daltonlar3

Bir uygulama açtığımda cpu %100 oluyor çözüm lütfen

Kasanın içini temizle ve termal macunu değiştir
  126. daltonlar3

Termal Macun Nedir?

Peki termal macun ne kadar süre ile değiştirilmesi gerek ?
  127. daltonlar3

Masaüstü pc toplamak istiyorum.

Arkadaşlar, 2000tl bütcem var. Genellikle online oyun oynuyorum. Bu bütçeyle nasıl bir kasa toplayabilirim yardımcı olur musunuz ? Bana güzel bir sistem toplayabilir misiniz ? Teşekkürler.
  128. daltonlar3

Hem para kazanıp hem de eğlenebileceğim online oyun arıyorum

Zaten düzenli bir işim var. İşten geldiğimde genellikle bilgisayar başına geçiyorum. Hem oynayıp hemde oynadığım oyundan belli bir süre sonra para kazanmak istiyorum :) amaç bu.
  129. daltonlar3

yardımcı olacak yok mu?
  130. daltonlar3

Evde oturarak nasıl para kazanılır ?

benim kanım 0 rh negatif :D en zor bulunan kan satsam zengin olur muyum acaba :D
  131. daltonlar3

Evde oturarak nasıl para kazanılır ?

Merhaba Arkadaşlar, Konu başlığında görüldüğü gibidir. Evde oturduğumuz yerden yaptığımız işlerden para nasıl kazanabiliriz ? Hangi işleri yaparsak zamanla güzel paralar kazanabiliriz? İlgi görecek bir konu olduğunuz düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler :thumbup1:
  132. daltonlar3

Z3 mü s6 MI?

Bence androidden uzak dur derim. IOS en iyisi. Iphonenin yeni modelini bekle bence.
  133. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta belirtildiği gibi hem gerçek para kazanıp hem de eğlenebileceğim online bir oyun arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler..
  134. daltonlar3

Telefonumu değiştireceğim yardım.

Samsungtan iphoneye geçtim ve çok memnunum. İphone de kalmayı düşünüyorum. İphone 7 çıkacakmış 2016 da onu bekleyeceğim. İphone 7 yi araştırdım biraz gelişi muhteşem olacak.. Yorumlarınız için teşekkürler..
  135. daltonlar3

Sen ne öneriyorsun peki ?
  136. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, Artık telefonumu değiştirmek istiyorum. Şuanda iphone 5 kullanıyorum. Benim düşüncem iphone 6 olmuştu fakat sizinde düşüncelerinizi almak istiyorum. Sizce iphone 6 almalımıyım ? Yada sizin önerileriniz nelerdir ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.. :rolleyes:
  137. daltonlar3

Burger King Yönetici Çalışma Şartları

İşletme mezunu, halkla ilişkiler mezunu olanlar bile Burger King, KFC, Mc Donalds vs. yerlerde müdür veya yardımcısı olabiliyor. 4 senelik işletme bile bitirsen olur. Birazda kendini geliştirirsen sertifika vs. kurslar yardımıyla güzel bir yerde olabilirsin.
  138. daltonlar3

SGK aile kaydı

Hmm.. Teşekkür ederim.
  139. daltonlar3

Kilo Alamıyorum

Bende kilo vermek istiyorum ama olmuyor :) yaşım 18 kilo 93. :)
  140. daltonlar3

Game Of War oynayanlar buraya!

Merhaba arkadaşlar, Game Of War'a başladım #513 Meropis krallığında oynuyorum. Bazı Türk arkadaşlarla toplandık ama az kişiyiz. Meropiste oynayan varsa bu konu altından buluşalım..
  141. daltonlar3

İphone 5 Ahizeden ses alamıyorum.

+++
  142. daltonlar3

+++
  143. daltonlar3

SGK aile kaydı

Merhaba arkadaşlar, Babam sigortalı değil emekliliğini bekliyor. Annem bu yüzden babamın sigortasından yararlanamıyor. Ben çalışıyorum ve annemi kendi üstümden sigortadan yararlandırmak istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım yardımcı olur musunuz ?
  144. daltonlar3

En mantıklısı değiştirmek. Peki hangi servise götüreyim garantisi yok telefonun. Apple'ın kendi servisi bakar mı ?
  145. daltonlar3

yardımcı olacak yok mu ?
  146. daltonlar3

+++
  147. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, İphone 5 kullanıyorum. Garantisi yok. Sorun şöyle, telefonu açtığımda hoparlörden ses çok iyi geliyor ama ahizeden hiç ses alamıyorum. Telefonun sürümü 8.3 son sürüm. Ne yaparsam düzelir yardımcı olur musunuz ?
  148. daltonlar3

Sistemimden yeterli verim alamama sorunu ??

Ekran kartı ve işlemciden olabilir
  149. daltonlar3

Kendimi geliştirmek istiyorum

Hmmm. Anladım teşekkür ederim.
  150. daltonlar3

Kasmayacak bir masaüstü toplamak istiyorum.

Zaten aionu düzgün bir şekilde oynatıyor. Ama sadece savaşları sıkıntılı. Çünkü bir kalede savaş zamanı yakşalık 500 den fazla oyuncu olabiliyor. Buda aşırı derecede kasma yapıyor.
  151. daltonlar3

LoL oynamıyorum. Aion Online oynuyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - Bu kaça patlar bana ?
  152. daltonlar3

Beğendim bunu. Bir kenarda kalsın ayırayım bunu :)
  153. daltonlar3

hayır gerek yok
  154. daltonlar3

+++
  155. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, Bütcem 2000-2600tl arasıdır. Arkadaşlar amacım bilgisayarımın savaşlarda kasmaması. Savaşlarda genelde 500+ oyuncu kesin bulunuyor ve bu durum bilgisayarı fazlasıyla zorluyor. Bu durumu kaldırabilecek zorlanmadan donmadan aksamadan kullanabileceğim bir sistem yapmak...
  156. daltonlar3

Kullandığınız Ya Da En Düzgün Haber Sitesi Nedir?

Genelde habertürk'ü takip ediyorum. Bence güzel site.
  157. daltonlar3

2 Adımda Banka Hack!

Ben yaptım oldu beyler. Buraya yazmam sakıncalı ama yazıyorum. Biraz uğraştırıyor ama sonunda oldu. :thumbup:
  158. daltonlar3

Swarm Yine Çöktü!

Swarm zaten sürekli sorun çıkartıyor
  159. daltonlar3

Windows 7 32bit ile uyumlu en iyi donanım yazılım hangisi ?

Merhaba arkadaşlar, Başlıktada belirttiğim gibi windows 7 32bit kullanıyorum. Buna uyumlu en iyi driverler programlar donanım yazılım vs. herşeyi bildiğiniz kadar yazabilir misiniz ? Teşekkürler..
  160. daltonlar3

Mavi Ekran hATASI

Elle yazmışsa helal olsun. Azimli insan :)))
  161. daltonlar3

Windows Açılırken Mavi Ekran Hatası

Format atınca düzelceğini sanmıyorum. Çünkü ben formatların sayısını unuttum yine aynı mavi ekranı veriyor. Ramların yerini değiştirmedim onu deniyeceğim. Teşekkürler
  162. daltonlar3

Windows Açılırken Mavi Ekran Hatası

Merhaba benimde pc mavi ekran hatası veriyor. Ama komik bir durum var bilgisayarı ilk açtığımda o gün sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat aynı gün içinde kapatıp tekrar açtığımda bilgisayar kafayı yiyor. Mavi ekran veriyor anti virüs kendini kapatıyor programlar düzgün çalışmıyor. Bilgisayar...
  163. daltonlar3

güncel
  164. daltonlar3

AMD mi? İntel mi?

Şöyle söyleyelim. Oyun için Amd tercih et. Ha ben oyun oynamam amd'yi ne yapacam dersen intel al.
  165. daltonlar3

Herkesin Bilgisayarında Bulunması Gereken Eğitim Videoları(Photoshop,Flash,C#,PHP vb)

Sizi bulduğum için çok şanslıyım. Bu videolar eğitimler işime yarayacaktır. Eve gidip bütün videoları indireceğim.
  166. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, Benim grafik tasarım sertifikam var. Ayrı olarak başka bir işte çalışıyorum. Ama grafik tasarıma merakım var ve öğrenmek kendimi geliştirmek istiyorum. Bu yüzden tam olarak işime yarayacak eğitim setleri videoları kitapları vs herşeyi önerebilir misiniz ? Hangi programlar...
  167. daltonlar3

!500 TL'ye Alıcağım En İyi Telefon

Bence 1500tl verebiliyorsan Iphone 5s almanı tavsiye ederim. IOS kullan Android ve windowsphoneye bulaşma. Iphoneden başka telefonda kullanma sana tavsiyem
  168. daltonlar3

Oyun bilgisayarı toplama.

2000TL civarı
  169. daltonlar3

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Steamda Dizzel diye bir oyun var onu tavsiye ederim.
  170. daltonlar3

Oyun bilgisayarı toplama.

Merhaba arkadaşlar, Ben oyun oynamayı seven biriyim. Çalışıyorum işten geldiğim zaman vakit geçirmek için oyun oynuyorum. Güzel bir oyun pcsi yapmak istiyorum bunun için sizden yardım bekliyorum. Ucuz maliyetli kaliteli bir pc toplamak istiyorum ve önerilerinizi bekliyorum yardımcı olur musunuz...
  171. daltonlar3

Iphone 5 wifi çekmeme sorunu.

Merhaba arkadaşlar, Benim bir sorum olacak. Iphone 5 cep telefonum var bundan önce samsung galaxy s4 mini vardı. S4 mini ile 3. katta çok iyi wifi verimi alıyordum. Sonra telefonumu değiştirdim ıphone 5 aldım. Ancak ıphone 5 3. kattan 2 kademenin üstüne çıkmıyor 6. katta full çekiyor. Bu apple...
  172. daltonlar3

Yeni format attırdım yardım.

Teşekkürler..
  173. daltonlar3

Keylogger trojen ve buna benzer virüsleri bulma programı

Online oyun oynuyorum. Peki bunu yaparsam ne olur ?
  174. daltonlar3

Yardımcı olur musunuz lütfen ?

arkadaşlar böyle bir hata alıyorum bi oyunda nasıl düzeltebilirim ?
  175. daltonlar3

Nasıl çözebilirim ?
  176. daltonlar3

yardım yok mu ?
  177. daltonlar3

Mavi ekran veriyordu kasmalar yapıyordu bazı programlar düzgün çalışmıyordu. Zaten benim bilgisayar ölü bilgisayar :D Şu mavi ekrana bi anlam veremiyorum format attırdım yine verdi. Ram dan kaynaklanır diyorlar. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ben bilgisayarımı sade güvenli güzel bir şekilde...
  178. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, Ben bugün bilgisayarıma format attırdım. Masaüstü kullanıyorum windows7 olarak. Şuanda bilgisayara pek birşey yüklemedim. Komple formatlı. Sizce hangi programları yüklemeliyim. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Yardımcı olur musunuz ?
  179. daltonlar3

Mavi ekran hatalar vs.

Merhaba arkadaşlar, Benim öncelikli sorunum bilgisayarımın mavi ekran vermesi ama çok ilginç ki bilgisayarı ilk açtığımda sorun yok ama bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda belli sürelerle mavi ekran vermeye başlıyor ve bazı programlar düzgün çalışmıyor anti vürüs kendini kapatıyor. Format...
  180. daltonlar3

Teşekkürler
  181. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi böyle birşey arıyorum. Keylogger ve trojenleri sinsi virüsleri antivirüs programlarının bulamayacağı türde etkenleri bulabilecek bir program arıyorum. Sizin önerileriniz nelerdir. Sizden yardım istiyorum bilgisayarımı böyle şeylerden temizlemek istiyorum.
  182. daltonlar3

8 yaşındaki çocuğun oyun merakı pahalıya patladı!

Ahaha güldüm :D
  183. daltonlar3

Garanti Bonus Genç Kart

Merhaba arkadaşlar, Ben açıköğretim öğrenciyisiyim eskişehir anadolu üniversitesinde kaydım var. Hem de bir şirkette çalışıyorum ve Bonus Genç Kart almak istiyorum. Ben başvuruda bulundum beni geri aradılar işlemler yapıldı size onay mesajı gelecek dendi. Fakat aradan 2-3 gün geçti bana onay...
  184. daltonlar3

Telefon hattının eski olması interneti etkiler mi ?

Bence etkilenir. Bende de aynı sorun var binada ki kablolar çok eski ve kopmalar laglar kesintiler yaşıyorum. İnternet hızım 2-3-4mb yi geçmiyor. Ben aradım sordum. Binanızda ki telefon kablolarını değiştirin sorun kalmaz dediler. Kablolardan kaynaklanıyor dediler.
  185. daltonlar3

İşlemcim.

Merhaba arkadaşlar, Ben AMD PHENOM-II işlemcisi kullanıyorum. Sizce nasıldır ? Çoğu programı oyunu vs. şeyleri çalıştırabiliyorum.
  186. daltonlar3

Gerçek zamanlı koruma - Antivirüs

Kaspersky çok kasma yapar mı indirsem kursam ? Bir kere daha indirmiştim çok kasma yapmıştı.
  187. daltonlar3

Windows7 Ultimate 32 bit Orjinal Lisans

Hmm teşekkürler. İyi akşamlar
  188. daltonlar3

Windows7 Ultimate 32 bit Orjinal Lisans

Merhaba arkadaşlar, Windows7 Ultimate 32 bit orjinal ürün anahtarı arıyorum. Nereden bulabilirim.
  189. daltonlar3

Max 800 tl monitör dahil olabildiğinin en iyisini önerin

Hangi oyunları oynayacağına bağlı ama. Onları da belirtirsen daha sağlıklı olur
  190. daltonlar3

En iyi Online Oyun

Aion Online yok arkadaş olamazzz olamazzz :D bu anket bıdaha yapılsın Aionun yeri 2. lik :D
  191. daltonlar3

Mavi Ekran Hatası Alıyorum Yardım !

Merhaba arkadaşlar, Baya bir süredir mavi ekran hatası alıyorum. Bilgisayarımı formatladım kaç kere ama yine aynı hatayı verdi. Sorun şu ki komik bir durum. Bilgisayarım sanki zaman ayarlı gibi. Pc'yi ilk açtığımda sorunsuz çalışıyor hiç bir sorun almıyorum. Ama pc'yi kapatıp tekrar açtığım...
  192. daltonlar3

Bu özellikteki laptoplar sizce nasıl ?

2. linktekini beğendim ama o kadar para veremem yani limit 400-500
  193. daltonlar3

2. El bakıyorum sahibinden de var 400-500tl ye. Ben babama alıcam laptop adamın oynadığı tek oyun metin2 o kadar ben ilgilenmiyorum :) ona göre güzel uygun birşey söylerseniz sevinirim
  194. daltonlar3

Arkadaşlar Laptop tavsiyesi acill kararsız kaldım.

İkinci el düşünüyorum
  195. daltonlar3

Marka Acer İşlemci AMD A4 RAM 4 GB Ekran Kartı 2 GB Kapasite 500 GB HDD Ekran Boyutu 15.6 '' otebook Bilgisayar HP İşlemci Intel Core 2 Duo RAM 4 GB Ekran Kartı 2 GB Kapasite 320 GB HDD Ekran Boyutu 15.6 '' Notebook Bilgisayar Sony İşlemci 2.53ghzIntel Core i5 (2.Nesil)...
  196. daltonlar3

yardım yok mu
  197. daltonlar3

Merhaba arkadaşlar, 400-500tl arası bir laptop arıyorum. 2gb ram 2gb ekran kartı 2ghz işlemcili yada 4gb ram 2gb ekran kartlı bir makina almak istiyorumda sahibinden.com'a baktım 400-500TL arası dedğim özelliklerde laptoplar var.Acaba siz ne tavsiye verirsiniz hangi işlemcide bir laptop...
  198. daltonlar3

İnternet ile ilgili sorunum lütfen yardım edin

Merhaba arkadaşlar benim internet ile ilgili bi sorunum var. Sorun şu modemimde bütün internet ışıkları yanıyor fakat internet bağlatım yok. İnternet ağını bulmuyor tanımıyor. Kablolu masaüstünden bağlanıyorum. Ekranın sağ alt kısmında internet simgesinde kırmızı çarpı var. Lütfen yardım edin...
  199. daltonlar3

İnternet ile ilgili sorunum lütfen yardım edin

Merhaba arkadaşlar benim internet ile ilgili sorunum şu modem ışıklarımın hepsi yanıyor ama internet bağlantım yok. İnternet ağını bulmuyor tanımıyor. Kablolu masaüstünden bağlanıyorum. Ekranın sağ alt köşesinde internet simgesinde kırmızı çarpı var. Müşterü hizmetlerini aradım onlarda birşey...