Arama sonuçlarınız

1. W

Elveda Xiaomi Merhaba İPhone

Merhaba değerli hocalarım Ben 2019'dan Nisan 2023'e kadar Xiaomi Mİ9T kullandım ve artık yeni telefona geçmem gerekiyordu 1 Mayıs'tan itibaren İPhone 14 Pro'ya geçmiş bulunmaktayım. Çoğunuz belki bilmiyordur ama anekdot olarak geçmek istiyorum ben aslında İPhone'cuyum ilk İPhone'um 5s modeliydi...
  2. W

Soru İkinci el İPhone 13 Pro alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Sevgili hocalarım 3.5 yıl süren Xiaomi Mİ9T maceramı bu yıl sonlandırmak istiyorum ve şartlar izin verirse İPhone 13 Pro'ya geçmek istiyorum. Ben hayatımda daha önce hiç ikinci el telefon almadım ve kullanmadım bu konuda hiç tecrübem yok rica ediyorum ikinci el İPhone tecrübesi olanlar cevap...
  3. W

Xiaomi bozdu sanki ?

Merhaba hocalarım 2019'dan beri Xiaomi Mİ9T kullanıyorum önümüzdeki ay 3.yılına girecek. Şuanda işimi görüyor ama telefondan aşırı sıkıldım ve Xiaomi 2019'dan sonra kalitesini bozduğunu fark ettim gerek fiyat politikası gerek arayüzündeki problemler vs. ben artık bu saatten sonra Xiaomi...
  4. W

Hangi İPhone'u almalıyım ?

Merhaba değerli hocalarım Ben 2019'dan beri Xiaomi Mi9T kullanıyorum telefondan memnunum işimi görüyor bu yıl 3.yılına girecek beni 1-2 yıl daha götürür ancak ben sıkıldım biliyorsunuz ki Xiaomi artık bozdu gerek arayüzü gerek fiyat politikası bende 5 yıl İPhone 5s kullanmıs biri olarak...
  5. W

1 yıllık Xiaomi Mİ9T deneyimi

Selam SDN Forumun değerli üyeleri Forumda çoğunuz beni Mİ9T manyağı olarak biliyorsunuz buraya 5 yıl İPhone 5s kullandıktan sonra Mİ9T'ye geçme hikayemi uzun uzun yazmayacağım Bugün 30 Kasım 2020 yani benim Mİ9T'ye geçişimin 1.yıldönümü biliyorsunuz ki geçen sene bugün Mİ9T'ye geçtim ve 1.yılını...
  6. W

Mİ9T ses tuşu sert basıyor

Selam millet Beni çoğunuz Mİ9T hastası olarak biliyorsunuzdur önümüzdeki ay telefonum 1.yılını dolduracak telefondan aşırı memnunum yalnız 2 sorunum var 1- Zoom'dan ders dinlerken arkadaşlarımın dediğine göre mikrofon hep cızırtı yapıyormuş halbuki ben böyle bir şeyi hiç fark etmedim 2-...
  7. W

Benim hakkımda düşünceleriniz ?

Selam değerli üyeler ve moderatörler Foruma 2014 yılında katıldım ama cok aktif değildim son 1 yıldır forumu aktif olarak kullanıyorum başlıktan da anlaşılacağı uzere beni nasıl bilirdiniz eleştiriye açığım ama yapıcı eleştiri yaparsanız sevinirim İyi forumlar
  8. W

Xiaomi'ye Dönüş

Selam millet Biliyorsunuz ki ben Şubattan beri Galaxy A7 2015 kullanıyordum ve Mİ9T'yi ablama ödünç vermiştim nihayet bugün Mİ9T'ye geri döndüm fakat ayarlarım halen bitmedi Mİ9T'ye geçince o kadar rahatladım ki kuş gibi hafifledim desem yeridir bu sevincimi sizinle paylaşmak istedim @Altered...
  9. W

Realme X2 kullanan var mı ?

Aranızda Realme X2 kullanan memnun olan var mı ablam için bu telefonu düşünüyorum artıları ve eksileri neler yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar
  10. W

A71 alınır mı ?

Selamun aleyküm beyler Aranızda A71 kullanan ve memnun olan var mı ablam 3 yıldır Xperia XA kullanıyor telefon miyadı doldu artık yeni bir telefona geçmesi gerekiyor sizce A71 alınır mı ? artıları ve eksileri neler tavsiye eder misiniz ? iyi forumlar
  11. W

Realme 6 Pro

14 Nisan'da Reame 6 serisi tanıtılacak fiyatı da gayet uygun sizce Türkiye fiyatı tahmini ne kadar olur rica ediyorum lütfen sallamatasyon yapmayın İyi forumlar dipnot: 6/64 veya 6/128'in fiyatı benim için önemli
  12. W

İPhone 7 kulaklık problemi

Arkadaşım İPhone 7 kullanıcısı kulaklığı telefona takıyor fakat kulaklıktan ses gelmiyor sesi dışarıya veriyor problem neyden kaynaklanıyor acaba arkadaşım ne yaparsa bu problem düzelir ? İyi forumlar dipnot: kulaklık kutudan çıkan earpods
  13. W

Oppo Find X2

Find X ülkemize resmi olarak gelmedi Sizce Find X2 resmi olarak Türkiye'ye gelir mi ? Fiyatı 1100 euro Find X2 Pro ise baz modelden daha pahalı
  14. W

Realme XT şuanda alınır mı ?

Ablam 3 yıllık Xperia XA kullanıcısı malum telefon miyadını doldurdu donmaya kasmaya başladı özellikle uygulama çekmecesine girerken ve arayüzde dolaşırken takılıyor yani anlayacağınız ablamın yeni bir telefona geçme zamanı geldi Kriterleri 1- Kamera 2- Micro sd girişi/hafıza 3- batarya 4- şık...
  15. W

Mİ8 Lite ekran sararması problemi

Merhaba dostlar 24 Mart'ta arkadaşım Mİ8 Lite'a geçti ve aldığı gün kasko yaptırmış fakat bu yaz ekran camı çatladığı için servise göndermiş 3 hafta sonra telefon eline geçmiş her şeyi yükledi kullanmaya başladı fakat ekran originalinden kötü gelmeye başlamış belliymiş yani kılıf ve ekran...
  16. W

Elvada iPhone Merhaba Xiaomi

Biliyorsunuz ki ben 5 yıllık bir İPhone 5s kullanıcısıyım ve son 2 aydır Mİ9T ile kafayı bozmuştum ve sizde benim Mİ9T almamı bekliyordunuz nihayet 5s'ten kurtuldum ve bugün AnkaMall'deki Mİ Store'dan Mİ9T 128 GB Mavi modelini aldım Alırım bir hayırlı olsun :cool: @Ahmet Emre Toraman...
  17. W

Oppo A5 2020 vs RN8 vs RN8 Pro

Babam için telefon araştırıyorum kendisi 3 senedir İPhone 5s silver modelini kullanıyor bende artık babamı yeni bir telefona geçirmek istiyorum sizce bu üçünden hangisini almalı bütçe: 1500-2000 aralığı kullanım şekli: face whatsapp maçkolik oyun olarak da 101 çanak okey oynar telefon görüşmesi...
  18. W

İPhone 5s ekran problemi

Merhaba İPhone kullanıcıları Ben 5 yıllık 5s kullanıcısıyım telefon çalışıyor ancak dün dokunmatik bugün ise ekran hepten gitti 2 hafta sonra yeni bir telefona geçip 5s'i satacam ancak ayarlarda İCloud hesabım açık kaldı ve satmadan önce telefonu sıfırlamam gerekiyor sizce bu sıfırlama işlemini...
  19. W

Honor 9X rezilliği

Bilenler bilir ben Temmuz ayından Eylül ayına kadar Honor 9x hastasıydım deli gibi takip ediyordum hatta Honor pazarlama satış sorumlusu ile instagram'dan konuştum Linke girin bakın neden rezillik dediğimi iyice anlayacaksınız Ben bu cihazı Kirin 810 işlemcisi ve yandan parmak izi okuyucusundan...
  20. W

İPhone 6s hoparlör problemi

Selamun aleykum Annem İPhone 6s kullanıcısı bundan 3-4 ay önce telefonunu suya düşürmüş ve telefonu telefoncuya götürmüş telefoncuda annemin izni olmadan telefonun içini açmış bu mevzunun devamını bilmiyorum sadede gelecem annem telefonu suya düşürdüğü için hoparlör deliklerine su kaçmış ve...
  21. W

Huawei'nin Phone Clone uygulaması

Öncelikle selamün aleyküm Biliyorsunuz ki çoğunuz beni 5 yıllık 5s kullanıcısı olarak biliyor ve eğer bir aksilik çıkmazsa Black Friday günü Mİ9T'ye geçeceğim sonra 5s'i de satacam ancak 5s'i satmadan önce verilerimi Mİ9T'ye aktarmam gerekiyor bu uygulamayı kullanmam için yeni telefonumun illa...
  22. W

Realme 5 Pro

Ülkemize ne zaman gelir ve fiyatı ne kadar olur ? İyi forumlar
  23. W

En sevdiğiniz Türk-Yabancı teknoloji kanalları-yayıncıları

En sevdiğiniz severek takip ettiğiniz teknoloji kanalları siteleri hangisi illa teknoloji sitesi olması da şart değil teknoloji yayıncısı da olur edit: Türklerden HWP Webtekno arada bir SDN (4-5 sene önceki gibi sevmiyorum artık) yabancılardan GSM Arena Android Authority arada bir Pocketnow Türk...
  24. W

Redmi Note 8 Pro

Bu telefonun ülkemizde fiyatı vergiler dahil ne kadar olur ? Lütfen sallamatasyon yapmayın gerçekçi rakamlar söyleyin
  25. W

Mİ9 Lite hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Sevgili dostlar Biliyorsunuz ki ben 2 ay önce Xiaomi CC9 başlıklı bir konu açmıştım gerçi o konu da diğerleri gibi mezarlık olup gitti onun bir önemi kalmadı neyse lafı fazla dolandırmayacağım dün HWP Cuma Raporu'nu izlerken Mİ9 Lite'ın geleceğini öğrendim bende merak edip Google'ladım bir de...
  26. W

İPhone 5s IOS 12 yüklemeye değer mi ?

Selamun aleykum beyler Babam İPhone 5s silver rengini kullanıyor lütfen sadece 5s'te IOS 12 kullananlar cevap versin sizce babam IOS 12'ye geçmeli mi performansı hızı nasıl memnun musunuz bunları da belirtirseniz sevinirim mevzu şu aslında babam Chrome'u güncelleyecek ama güncelleme yapması için...
  27. W

İPhone 5s Wİ-Fİ Problemi

Selamun aleyküm beyler Abim 3-4 gün önce telefonunu düşürmüş ekran kırıldı ama ön panel değil içerden kırıldı ekranını yaptırmış buraya kadar sorun yok asıl sorun telefon Wİ-Fİ'ye bağlanmıyor ayarlara girip aktif etse bile yeşil renk olmuyor ne demek istediğimi anlamışsınızdır ya da denetim...
  28. W

Honor 9x Türkiye

Beyler az önce Honor Türkiye Pazarlama Sorumlusu Ali Kandemir ile instagram dm'den konuştum 9x ne zaman gelecek diye sordum Eylül'ün ilk haftası Honor 20 satışa sunulacak (fiyatı çok tuzlu olacak çünkü içinde Kirin 980 var) ondan kısa süre sonra 9x.2i tanıtacaz diye cevap verdi yani...
  29. W

Yurtdışından Honor 9x almak

Beyler ablamın arkadaşının İngiltere'ye gidip geliyor daha önce yurtdışından telefon alanlar yazsın lütfen beklediğim telefon Avrupa'da 24 Ağustos'ta çıkacak bu telefonu yurtdışından aldığımız zaman ben Türkiye'de nasıl sorunsuz kullanacağım lütfen yardımcı olun yoksa direk ülkemize...
  30. W

Redmi Note 8

Sizce beklemeye değer mi ? Redmi Note 7'nin pabucu dama atılıyor gibi geldi bana @Leand @HYÇ @TheTruthHurts https://hwp.com.tr/redmi-note-8-yakin-tarihte-geliyor-118008
  31. W

Huawei Mate 30 Lite

Normalde Huawei'nin Lite modellerini hiç sevmem ama Mate 30 Lite nedense hoşuma gitti siz ne düşünüyorsunuz ? https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/huawei-mate-30-lite-calisirken-goruntulendii/
  32. W

Huawei Mate serisi mi P serisi mi daha iyi ?

Sizce Huawei'nin Mate serisi mi daha iyi yoksa P serisi mi daha iyi ? dipnot: Bu konu muhabbet amaçlı açılmıştır. İyi forumlar
  33. W

Redmi Note 7 ve Honor 9x kararsızlığı

Sizce Redmi Note 7 alıp yoluma bakayım mı yoksa Honor 9x'i beklemeli miyim ? Honor 9x Kirin 810 ile gelecek giriş fiyatı ne kadar olur ? edit: Samsung ve LG önermeyin edit: bu iki cihaz hakkında yorumlarınız benim için önemli iyi forumlar
  34. W

Huawei Nova serisi

Bir şey dikkatimi çekti Huawei Nova serisi neden ülkemizde satılmıyor en basitinden Nova 5 modeli Kirin 810'lu ve 980'li modeli var buna rağmen neden ülkemizde satılmıyor İyi forumlar
  35. W

Xiaomi Mİ9T alınır mı ?

Xiaomi Mİ9T sizce 1-2 ay sonra alınmaya eğer bir cihaz olur mu bütçem 2000-3000 arasında gidip geliyor not: Xiaomi dışında cihaz önermeyin not2: Honor 9x de alternatiflerim arasında yoksa Mİ9 SE'nin fiyatının düşmesini mi bekleyim şuanda 3500 tl iyi forumlar
  36. W

Xiaomi Mİ CC9

Xiaomi Mİ CC9'U NASIL BULDUNUZ ? FİYATI 260 DOLAR TÜRK LİRASINA ÇEVİRİNCE 1500 TL ALTINDA BİR FİYAT ORTAYA ÇIKIYOR SİZCE VERGİLERE BİRLİKTE KAC LİRADAN ÜLKEMİZE GİRİŞ YAPAR VE ALINMAYA DEĞER Mİ REDMİ NOTE 7'YE ALTERNATİF OLARAK BU TELEFONU DÜŞÜNÜYORUM İYİ FORUMLAR NOT: EKLEMEYİ UNUTMUŞUM BİR DE...
  37. W

İPhone 6S İCloud problemi

Merhaba beyler Annem İPhone 6s kullanıcısı ve 3 gün önce telefon açılınca gelen elma logosundan sonra ekrana İTunes'a baglayın uyarısı geldi bağladık telefonu İOS 12'ye güncellememizi istedi güncelledik ve kurulumu yaptıktan sonra her şey gitti neyseki ben fotoları ve rehberi kurtardım asıl...
  38. W

Xiaomi Mİ9T fiyatı

Fiyatı 3800 tl Ne düşünüyorsunuz ?
  39. W

Telefon almak için en uygun dönem hangisi ?

Sizce telefon almak için en uygun dönem hangisi ve neden telefon almak için en kötü dönemi geçiriyoruz ? biliyorsunuz ki dolar 5,90 tl bu da 289 dolarlık mi9t modelinin 3000 tl ve üzeri olacağı anlamına geliyor 289 dolar gibi komik bir rakama neden fazla vergi alıyorlar anlamıyorum demek...
  40. W

Redmi K20 ve K20 Pro Türkiye fiyatı .??

Sizce K20 ve K20 Pronun Türkiye fiyat ne olur !!?!?
  41. W

Huawei Google anlaşması

Huawei artık Android cihaz çıkarmayacak mı ? Kendi işletim sistemini mi çıkaracak Bana şu olayı baştan sona kadar detaylı bir şekilde anlatır mısınız çünkü bütün teknoloji sitelerine girdim araştırdım kafam çorba oldu İyi forumlar şimdiden
  42. W

Redmi Note 7 Pro Türkiye'ye gelir mi ?

sizce redmi note 7 pro ülkemize gelir mi resmi olarak gelmese de ithalatçı garantili olarak gelir mi çünkü ben 6/128 gb modelini almak istiyorum bu konuda bilgisi olan var mı ? iyi forumlar
  43. W

Redmi X

Sizce Redmi X ülkemize gelecek mi ? gelirse fiyatı çok mu tuzlu olur en fazla 4000 t verebilirim bir de bütçe dostu diyor ama içinde SD855 var bu konuda bilgisi olan var mı ? iyi forumlar
  44. W

Telefonlara gelen ÖTV zammı

beyler bu ötv zammı ne zaman geldi yüzde kaç fiyatları etkiliyor bu konuda bilgisi olan var mı ? bir de bu ötv zammı sırf biz telefon alamayalım diye mi geldi çünkü ben 2014'ten beri 5s kullanıyorum ve değiştirme zamanım geldi geçiyor bile alacağım telefona da karar verdim ama bu ötv zammı...
  45. W

Redmi Note 7 Pro ülkemize gelmeyecek mi ?

Merhaba Redmi Note 7 ülkemize geldi biliyorsunuz peki Pro modeli ülkemize gelmeyecek mi SDN'de okuduğuma göre Çin ve Hindistan dışında satılmayacak diyorlar peki ithalatçı garantili olarak gelmez mi bu konuda bilgisi olan var mı ? evet kahin değilsiniz sadece tahmin yürütmenizi istiyorum Pro...
  46. W

Xiaomi Mİ9-Mİ9 SE ve Redmi Note 7 Pro Türkiye çıkış tarihi ?

Millet bu Mİ9-Mİ9 SE ve Redmi Note 7 ülkemize ne zaman gelecek fiyat sormuyorum ama en azından bir tahminde bulunsanız bir de Redmi Note 7 Pro global sürüm çıkacak mı çıkmayacak mı bilgisi olan var mı ? iyi forumlar
  47. W

Huawei P30 Lite alınır mı ?

Beyler sizce alınır mı ? Ne düşünüyorsunuz beni sadece işlemcisi düşündürdü Huawei P30 Lite
  48. W

İPhone XR almaya değer mi ?

Selam millet Ben 2014'ten beri 5s kullanicisiyim 4,5 yıl oldu kullanalı ama artik sıkıldım cünkü hafizasi yetersiz geliyor hele hele bataryasi ve ekrani artik beni tatmin etmiyor sarj aletim olmadan evden cikamiyorum ekran bana artik cok kucuk geliyor sizce 6500 tl verip XR almaya değer mi...
  49. W

Bu saatten sonra 7 alınır mı ?

Beyler ben 2014'ten beri İPhone 5s kullanıyorum o zamanlar bana 4 inç ekranı 8 mp kamera ve 16 gb hafıza yetiyordu ama artık yetmiyor bu arada telefonu IOS 10.3.5 sürümünde bıraktım ve telefon artık beni sinir ediyor sizce İPhone 7 mi alınır mı yoksa Xiaomi Mİ A2 mi alayım ? dipnot: İlk akıllı...
  50. W

Nexus 5x

Selamün aleyküm kardesler ben 2014'ten beri 5s kullanıyorum suanda tel 2 yıllık oldu 2 sene sonra telefonumu degistirmek istiyorum Nexus 5x ise hosuma gitti bütce araligim 1500 tl telefonu arastirdim donanimi ekrani tasarimi beni cezbetti artik 5s'in ekrani bana kücük gelmeye basladi ios 10...
  51. W

LG G4'mü Samsung Galaxy S6-S6 Edge'mi

Merhaba arkadaslar siniftan bir arkadasim yeni bir telefon alacakda kendisi cok kararsiz g4'mü s6'mı s6 edge'mi alsam diyor yani kısacası dünyanin en iyi telefonu hangisi fiyat önemli degil herseyin en iyidi olsun istiyor yardimci olursaniz sevinirim iyi forumlar
  52. W

İPhone 4S elma logosu sorunu

Merhaba beyler Arkadasımda 8 gb İPhone 4S var Mesaj geldiğinde kaydırdıgı zaman ekran kararıp apple logosu geliyor sizce bu sorun neyden kaynaklaniyor olabilir dfu moduda yaptırdım suan apple logosu gelmedi 4 saat falan oldu ama gercekten yardımcı olursanız sevinirim İyi forumlar
  53. W

Messenger ortadan kalktı görünmüyor

selam arkadaslar 1.resimdeki yöbergeleri yapınca sürekli offlinecolmq probleminden kurtuldum ama messenger olmayınca facedekilerle konusamıyorum appsitreda ac bölümüne dokununca tepki yok lütfen yardımcı olun
  54. W

Messenger eski sürüme düsürmek istiyorum

Evet arkadaslar messenger sürekli haftada bir güncelleme veriyor ve yorumlarda herkes baloncuk istedigini soylüyor yani uzun lafın kısası herkes sikayetci ben ise facebook messengerimin sürümünü düsürmek istiyorum sürüm 9.0'a düsürmek istiyorum bilen varsa yardımcı olsun iyi forumlar
  55. W

Spigen Slim Armor almalı mıyım ?

İPhone 5s kullanıyorum spigen slim armor gri rengi hosuma gitti tasarımı görünüsü falan ne dersiniz önerirmisiniz sakın tough armor önermeyin cünkü cok kalın görüsleriniz benim icin önemli