Arama sonuçlarınız

1. Junas

Barış gücü askerleri

Merhaba Arkadaşlar, Usta birliğim Ankara-Mamak 28.Mknz 1.Tugay 3.Bl olarak çıktı barış gücü askeri olarak. Burası yurt dışına asker gönderimi yapan birlikmiş. Daha önce barış gücü olarak askerlik yapan varmı acaba? Varsa ne kadar maaş, şartlar v.s anlatabilir mi?
  2. Junas

Askere gidiyorum..

Arkadaşlar yoklama kaçağı olduğum için acil askere aldılar.Hiç beklemediğim anda ve zamanda gidiyorum. Etimesgut Zırhlı Birlikler Ankara Birlik hakkında yorumlarınız varmıdır?Acemiliğimi orada yapacağım
  3. Junas

Microsoft Silverlight Konferansı(Silverlight FireStarter)

2 Aralıkta Türkiye saati ile 17.00'da Microsoft Silverlight konferansı yapılacak.Ayrıntılı bilgi için http://www.silverlight.net/news/events/firestarter/
  4. Junas

Hava durumu servisleri hakkında

Merhaba arkadaşlar, Projemde bir veya iki tane şehrin hava durumunu göstermem gerekiyor.Uygulama .Net Compact Framework 3.5 uygulaması yani WindowsCE işletim sistemi üzerinde çalışacak.Bilgileri Meteoroloji Genel Müdürlüğünden almak istiyorum.Araştırmalarım sonucu servisi buldum...
  5. Junas

Timbaland feat Jojo-Lose Control

Bu adam gerçekten şarkı yapmasını biliyor. http://www.youtube.com/watch?v=xOvlpMwtGSov
  6. Junas

Yarış İzleme Sistemi

Şu anda İstanbul'da yapılmakta olan TAYK'ın düzenlediği Deniz Kuvvetleri yarışını online olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler :) Not: ( Bilgisayarınızda Microsoft Silverlight yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse tarayıcınız uyarı verecek, yazılımı yüklemeniz için bir...
  7. Junas

Online Yarış İzleme Sistemi | Sailing

Şu anda İstanbul'da yapılmakta olan Volvo Youth Sailing yarışlarını online olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler :) Not: ( Bilgisayarınızda Microsoft Silverlight yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse tarayıcınız uyarı verecek, yazılımı yüklemeniz için bir diyalog...
  8. Junas

Assasin's Creed II Klasiği

Oynayanlar iyi bilir :turned: Müzikleri de mükemmel:w00t: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=6ArYwQ1d9ck"]
  9. Junas

Tiny Translator (Mini Çevirmen)

Uzun zamandır aklımda olan bir uygulamaydı sonunda zaman bulup yapabildim. E-book okurken,yabancı sitede gezerken bazı kelimelerin anlamlarını bilmiyorsanız,cümleleri tam çözemiyorsanız bu ufak programı kullanabilirsiniz. Kullanımı çok basit: 1-Dosyayı indirin. 2-Rar dosyasını açtıktan sonra...
  10. Junas

Basshuner-levas polka

http://www.youtube.com/watch?v=BUwXErU--VM Baya iyi olmuş :)
  11. Junas

Vista uyku modunda internet kesilmesi

Herkese iyi geceler.Baya bir araştırdım ama kesin sonuç alamadım.Bilgisayarımda vista işletim sistemi kullanıyorum.Uyku moduna geçirince internet bağlantısını kesiyor bunu nasıl halledebilirim? Malum download'ın kesilmemesi lazım:mrgreen: Network'un kesilmesini hallettim fakat interneti...
  12. Junas

Microsoft Windows 7 için sistem gereksinimlerini açıkladı

* 1GHz processor (32- or 64-bit) * 1GB of RAM * 16 GB of available disk space * Support for DirectX 9 graphics with 128MB of memory (for the Aero interface) Kaynak Hayırlı uğurlu olsun:mrgreen:
  13. Junas

İnanamayrum

Ekonomik kriz yüzünden büyük para problemi olan Temel, çocuk kaçırıp fidye istemeye karar vermiş. Şehrin büyük bir parkında çocuğun birini gözüne kestirmiş. Önce bir not yazmış: “Çocuğinu kaçurdum. Bunu yaptuğum içun üzgünüm ama kusura bakma çünki gerçekten paraya ihtiyacum...
  14. Junas

Torpil

Adamin biri is ariyormus. Calismak istedigi firma ile gorusmeye girmis. Sorular... sinavlar... adam berbat, hic bir iste calismasi mumkun degil. Ama torpili yuzunden bir oneri getirmeleri de sart!!! "Marketing dusunur musunuz?" diye sormuslar. "Nee?!!" demis adam, "daha iyi birsey yok mu?!"...
  15. Junas

Temel İş Bankası

Temel sehirlerarasi seyahatinde treni tercih etmis ve yatakli olan kompartmana yerlesmis. Az sonra kompartmana cok guzel bir kadin gelmis ve tanismislar. Kadin Is bankasinda calisiyormus. Uzun bir sohbetten sonra gece olmus ve yatmak uzere kompartmandaki ranzayi acmislar. Kadin ust...
  16. Junas

Müslüman olan varmı

Adamın biri elinde büyük bir bıçakla camiye dalar ve sorar: -Aranızda müslüman olan var mı? Korkudan kimse bişey diyemez. Birazdan yaşlı bir adam ayağa kalkar: -Ben müslümanım. Bıçaklı adamla yaşlı adam camiden çıkarlar. Adam dışarıdaki inek sürüsünü gösterip...
  17. Junas

Google Translator

Google'ın çevrim hizmetini bilmeyen yoktur galiba.İşte bunu windows ortamına taşımayı istermisiniz:mrgreen: Can sıkıntısından yapayım dedim.:) Buyrun efenim. İndir Program .net 3.5 versionuna gereksinim duymaktadır.Test eden arkadaşların yorumlarını bekliyorum. .net 3.5 download Buda...
  18. Junas

İzmir'de adsl sorunu

Yaklaşık 6 aydır internet kopmaları yaşıyorum.Şu aralar iyicene sıklaştı.Çıldırmak üzereyim.Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar varmı acaba? 1 hafta boyunca hergün aradım arızayı fakat her zamanki gibi fıss.. İzmir/Buca/Gediz oturduğum yer. :icon_-1::icon_-1:
  19. Junas

Yaratıcılık ve psikiyatrik bozukluklar

Yaratıcılık ve Psikiyatrik Bozukluklar Arasındaki Bağlantı Antik çağlardan beri insanlar yaratıcılık ve psikiyatrik bozukluklar arasında bir bağlantı olabileceğini düşünmüştür. Peki gerçekten "deli profesörler" en acaip buluşları yapar, "şizofren ressamlar" en soyut sanat eserlerini üretir? ya...
  20. Junas

Son mesajı oldu

Konya'nın Beyşehir ilçesinde 2 gündür kayıp olan ve polis tarafından aranan gencin sevdiği kızın ağabeyleri tarafından işkence edilip bıçaklanarak öldürüldüğü ve meşelik bir alana gömüldüğü ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, Hüyük ilçesine bağlı Selki beldesinde ikamet eden Ali Yıldırım...
  21. Junas

Özür dileriz,Hackledik

Bir grup aydının başlattığı kampanyanın sitesi www.ozurdiliyoruz.com’da imza atmak için konulan bölüme dün öğlenden itibaren girilemiyordu. Şu anda siteye erişim hackerlar tarafından hacklendi.:mrgreen: Siteye şu anda erişilemiyor. Kaynak:Haberturk Söz konusu,ülkenin itibarı ise ben...
  22. Junas

E-devlete kapıdan girmek zor bacadan girmek kolay

19 milyon Euro'luk fiyatı ile dünyanın en pahalı web sitesini yaptırmayı beceren Türkiye'nin e-devlet kapısı sitesine girmek için PTT'den şifre almak ya da e-imza, mobil imza kullanmak gerekli. Ancak 14 başlık altında sunulan 22 hzmeti ilgili kamu kuruluşunun web sitesinden girip almak için...
  23. Junas

Firefox 3.0.5 çökmesi

Hafta başından beri firefox'da sık sık çökme haberi alıyorum.Sorun sadece bende mi yoksa sizlerde de varmı arkadaşlar?.Şirkette 3.0.4 kullanan arkadaşımda böyle bir sorun yok.Bende de 3.0.4 yüklüyken çok nadir çökerdi. Cevaplarınızı ekliyorum:innocent:
  24. Junas

Atatürk ve İsmet Paşa'nın konuşması

Atatürk 'Mustafa'yı görse... DİYELİM ki Atatürk beyaz atının üzerinde çıkageldi, yanında İsmet Paşa, komutanları, yaverler... Aşağıda Cumhuriyet Bayramı ve herkes "Mustafa"yı seyretmek için kuyruklarda. Atatürk, İsmet Paşa'nın kulağına eğilerek: "Şu arkada, elinde bazuka gibi boru olan...
  25. Junas

Bir Sarızeybek efsanesi

Geçen gece Siyaset meydanında dinledim kendisini.Böyle insanların ülkemde olduğunu görünce biraz içim ferahladı.Adeta bize tarih dersi verdi.Terörün çözümünü dile getirdi. Siyaset meydanını izlediniz mi arkadaşlar?
  26. Junas

Microsoft Silverlight 2.0 çıktı

Uzun bir süredir beta aşamasında olan web'in yeni teknolojisi sonunda tam sürüm oldu:) Detaylı bilgiyi http://weblogs.asp.net/scottgu/archive/2008/10/14/silverlight-2-released.aspx http://daron.yondem.com/tr/ den alabilirsiniz
  27. Junas

Windows sesleriyle müzik(Sanat eseri)

Dinleyin ve :surprised: olun:mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=dsU3B0W3TMs
  28. Junas

Vidivodo.com'da kapatılmış

Bir video için girmek istedim kapatılmış.Daha önceden mi kapalıydı da ben mi bilmiyorum o.O
  29. Junas

Ramazan 29 gün

İmsakiye de baktım Ramazan 29 gün nedeni ne olabilir acaba?
  30. Junas

Türkiye'de blişim sektörü

Bilişim sektörü Türkiye'de ne durumda yorum ve oylarınızı bekliyorum :)