Arama sonuçlarınız

1. K /\ /\ N

ISO Ayarı Ne İşe Yarar? Nasıl Yapılır?

güzel konu olmuş başlangıç seviye fotoğrafçılığa giriş için güzel bilgiler var.
  2. K /\ /\ N

Hangi Eyaleti İstersiniz?

Yaşamak için Hawaii ye gidicen abi, abd miş falan bunlar boş. Ha çok mu uzak? O zaman Norveç - finlandiya - İsveç zaten yakın birbirine, benim tercihim finlandiya olurdu. Fiyort lar daha güzel duruyor. İlla abd ise o zaman California
  3. K /\ /\ N

[GitHub] Mülakat Soru Çözümleri!

Teşekkürler :) Hangi diller üzerinde yoğunlaştınız? Ve neden? Üni 2. Sınıf öğrencisiyim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ayrıca ülkemizdeki iş bulma durumu ve arz talep durumu nedir acaba? Front /back end web developer lığı saymazsak
  4. K /\ /\ N

Şifre Kombinasyonları & Alınabilecek Önlemler

Sezar şifrelemesi tabii ki de. Eski ama etkili bi yöntem. Öyle +'ymış % işaretleri falan iyide hatırlaması zor. Ha bunu klasik yoldan değilde ASCII tablosundan yaparsan hatırlaması çook daha kolay olur.
  5. K /\ /\ N

İnce ve Şık Dizüstü Tavsiyeleri

2. El temiz X230-240-250-260-270serilerine bakın. Ben T430 aldım 13 küçük 15 büyük tü bana göre, t4xx serisi 14" lik versiyon. 2. El Thinkpad Satın Alma Rehberi - Mustafa Gökay Size tavsiyem, 2013 ve sonrası ürünlere bakın. Yani X230 - T430 ve üstüne bakın.
  6. K /\ /\ N

BİOS Uptade sorunu yardım edin

Önce bir dene
  7. K /\ /\ N

BİOS Uptade sorunu yardım edin

Önce usb ile tekrar formatlamayı dene. Eğer olmazsa diskleri başka bir pc de biçimlendir ve laptoba tekrar takıp 0 Dan windows yüklemeyi dene.
  8. K /\ /\ N

Sayfa ismi lazım

Photoblog
  9. K /\ /\ N

Sabit disk-ram

Yok arkadaşım öyle birşey, C de 1-2 gb boş yerin var, tam banamısın demiyor, ki zaten öyle birşey in olması olanaksız. Adı üstünde rastgele erişimi bir bellek türünün lokal hdd ile bir bağlantısı yoktur, araya işlemci girer sadece.
  10. K /\ /\ N

Ekran Kartı Önerirmisiniz

2. El r7 240 lar vardı sanırım düşük fiyata yada 750ti da fena değil.
  11. K /\ /\ N

Lenovo Thinkpad tavsiyesi

Hayır, ThinkPad lerin X ve T serileri dışındaki serileri iyi değil.
  12. K /\ /\ N

Bisiklet önerir misiniz?

24 çok güçük gelir, min 26 jant olmalı. 24 lükler daha çok 8-15 yaş aralığına hitap ediyor.
  13. K /\ /\ N

Bisiklet önerir misiniz?

Sedona 410 mümkünse 2015 model olsun
  14. K /\ /\ N

Spor salonun da ilk antreman da mide bulantısı ve çıkarma niye olur?

spor salonuna gitmeden önce en az 2 saat önce hiçbir şey yememen lazım bence. en azından ben öyle yapıyorum. su olabilir ama abartmamak lazım.
  15. K /\ /\ N

Oyun Önerisi

Ets 2,l4d2,dead island, Dirt 3, flatout 1 ve 2, zula, lol
  16. K /\ /\ N

FX-6100 1050ti

8350 daha iyi gider sanki 1050 ti ya.
  17. K /\ /\ N

Laptopumda çift amd ekran kartı var ama hariciyi kullanmıyor

Intel sürücülerini kaldır gitsin, sonra amd driverlarını baştan yükle
  18. K /\ /\ N

Yedivites.com Editörlerini Arıyor

Seo bilgisi arıyorsunuz değil mi?
  19. K /\ /\ N

İşte Üniversite Öğrencilerinin Bütçesine Uygun Kira Fiyatları!

Hocam zaten bu devirde emlakçıdan ev kiralanmaz hele öğrenciler için baya bi yükü var maddi anlamda..
  20. K /\ /\ N

Bazı yurtlarda uyumak ders çalışmak hiç mümkün olmuyor, hele yabancı öğrenci çoksa baya ses çıkıyor gece. :( Ayrıca giriş çıkış saatleride cabası. Ancak tab bu benim görüşüm.
  21. K /\ /\ N

İstanbul'da oturuyorum, Trabzon ktü de okuyorum. 3+1 80-90 m kare çatı katı (evin 3 tarafı balkon) doğalgazlı kirası 800 tl, ve 3 kişi kalıyoruz, fiyatlar harbiden uygun. :)
  22. K /\ /\ N

Ne kadar mobil veriniz var?

Whoops tan kalma 4gb var, +6 gb ta 10gb ta tamamla kampanyası var. Diğer 10 gb ı ek alıyorum, +4 gb ta paket bitimine doğru 2+2 şeklinde geliyor, paket aşımı olmadan ınternetim bitiyor direk.
  23. K /\ /\ N

2018 Yeni Macbook Pro’yu enine boyuna inceledik.

Dolar olmuş 5,54 , ben hala macbook pro hayaleri kuruyorum....
  24. K /\ /\ N

Bu video hangi program ile montajlanmıştır

Nasıl bulursun bilmiyorum ama yapılışı hud effect e oldukça benziyo.
  25. K /\ /\ N

Bu video hangi program ile montajlanmıştır

AE tabii kide.
  26. K /\ /\ N

Ne kadar mobil veriniz var?

24 gb + silsüpür
  27. K /\ /\ N

Hangi MacBook bana daha uygun?

Yeni bi haber gördüm. Air serisini 2018 4. Çeyrek başında yenilenebilir diye. Şuan onu bekliyorum.
  28. K /\ /\ N

Dualshock 4 nasıl şarj edilir?

Kutulu oyun ise ve ps4 oyunu ise çalışır, tak çalıştır oyna yani..
  29. K /\ /\ N

GT710 veya GT730 takılı bir bilgisayarın mevcut ekran kartı çıkarılıp gtx 10 serisi takılabilir mi?

Eğer çok güçlü bir psu nuz yok ise pci express ten 75w lık gücünü alan, ekstra güç girşsiz kartları tercih edebilirsiniz. Bazı gtx 1050 ve ti modelleri ve gt1030 kullanabilirsiniz.
  30. K /\ /\ N

Arctis7 vs GSP350 vs hyperx cloud 2

Hyperx cloud alpha
  31. K /\ /\ N

Up
  32. K /\ /\ N

Bütçe 10.000 ₺ diyelim. Ancak f/p dengesini bozmadan fiyatı düşük tutmak en iyisi.
  33. K /\ /\ N

100-150 satırlık C kodu compile edilecek. 10-15 sekme açılacak (Max) Film-dizi Pil ömür önemli, okulda kütüphanede ders çalışacağım. @Hakkı Alkan hocam bu kadar fazla macbook sahibi olmuş sanırım bir sen varsın forumda. --MacBook i5 li alsam diyorum, fansız nasıl olacak diye düşünüyorum...
  34. K /\ /\ N

Arkadaşlar Sizce Eylül Ayında Tanıtılıcak İphone 9 un Fiyatı Ne Olacak

Çıkış fiyatları apple.com.tr deki güncel iPhone 8 ve 8+ fiyatları olacak yeni çıkacak 9 serisinin. Diğer çıkacaklar hakkında birşey söyleyemem.
  35. K /\ /\ N

iPhone 7 Suya Düştü

Telefonu aç ve kullanmaya devam et, telefonunun su geçirmez dostum, ip 65 sertifikası var telefonunun, hatta adamın teki İngiltere 25 metre derinliğe daldırdı telefonu sapasağlam dı hala. Korkmaya gerek yok yani :) sadece şarja takmadan önce şarj girişini kulak çubuğu ile temizle ki ıslak...
  36. K /\ /\ N

Grafik sorunu

Sorun sanki ekran kartı sürücülerinde..
  37. K /\ /\ N

Grafik sorunu

Oyunu nerden yükledin?
  38. K /\ /\ N

Elektrik Kesintisinden Sonra Modem Port Siliyor

Hadi ya, bende diyorum neden oluyor böyle. En mantıklı çözüm bios ayarlarından güç kaybından sonra pc yi açma konumuna getirmek, daha sonra teamviewer ile port açarsın zaten. Ama hangi ayardı o tam hatırlamıyorum. Ayrıca, başka şehirdeki modemin dış ip sini nasıl bulabilirim acaba?
  39. K /\ /\ N

Bilgisayarım Donup Kalıyor

Hocam 2 senedir mühendisliğini okuyorum şu makinelerin siz ne diyorsunuz.
  40. K /\ /\ N

Psu arızası donma yapmaz arkadaşlar kafanız mı iyi?? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sorun ramler de diyorum... 2 slot halinde kullanıyorsan tekini çıkarıp dene teker teker sonucu bekliyorum.
  41. K /\ /\ N

O zaman bad sector taraması yaptır bakalım konu sahibi bey...
  42. K /\ /\ N

Linux'ta Uzantı Sorunu

Dediğiniz doğru ama stackoverflow.com veya resmi Ubuntu sayfalarında ingilizce veya türkçe olarak sorunlarını daha kolay bulabilirler (Kali'ye oranla) diye söyledim aslında. Mint kali fedora kullanan kesim daha profesyonel çevremde gördüğüm kadar ile ve çoğu bilg mühendisliği lab. Ubuntu yüklü...
  43. K /\ /\ N

AE 'a başlamak istiyorum kitabı var ama pek anlamıyorum ne yapmalıyım

udemy de kurslara bak derim. Programlama konusunda baya iyi iş çıkardı bende.
  44. K /\ /\ N

Roger Bacon Sözleri

Bence bir deneyin derim
  45. K /\ /\ N

ABD'li Şef Ve Yazar Anthony Bourdain Odasında Ölü Bulundu!

Biraz resim, font ve büyüklükleri doğru ayarladığın zaman moderatör adaylığına geçebilirsin(eğer amacın buysa) , sadece biraz gayret, copy paste gibi duruyor içerik. Eğer prfesyonelleşmek istersen Seo luk eğitimini almanı tavsiye ederim. İçerik önce göze sonra akla hitap etmeli forum gibi...
  46. K /\ /\ N

Işlemci fanı veya ram lerde olabilir sorun. Sorunun depolama kısmından kaynaklandığını düşünmüyorum ben.
  47. K /\ /\ N

Linux'ta Uzantı Sorunu

Ubuntu, elementary os gibi sürümler başlangıç için çok ideal.
  48. K /\ /\ N

Roger Bacon Sözleri

Konuyu dağıtmak gibi olmasın ama 1 konu açıp 3 cümle yazacağınıza tüm hepsini birleştireniz daha iyi olmaz mı?
  49. K /\ /\ N

Yazılım için anadolu lisesi mi meslek lisesi mi?

Valla bölümümde (bilgisayar mühendisliği) meslek lisesinden gelip kimsenin yapamadığını yapan bir çok kişi var. Lise fark etmez, iş kişide bitiyor!
  50. K /\ /\ N

Yazılımda gelişmek istiyorum fakat nereden başlamalı ve eğitimimi nereden almalıyım?

Direk C# tan başlamak çok mantıksız olur. Önce matematiği çok iyi öğrenmen gerekiyor. 9. Sınıf taki mat bilgilerin basit aritmetik ten öte değil ki bu C ve pyton daki sadece 4-5 aritmetik işlemi kapsıyor. Modüler artimatik gibi konularda kendini iyileştirmen lazım. Dil öğrenmenin nece bir...
  51. K /\ /\ N

Aliexpress kargom ne zamana gelir

Aslında tamamen tahmini bir süre, konteynerların olduğu aracın doluluk oranına bağlı, eğer giren ilklerdenseniz dolana kadar araç hareket etmiyor, eğer sonlara doğru iseniz ki bende bir kere öyle olmuştu, 1 hafta da elinizde olur. Kasım ayında mifa a10 hoperlör tam 6 günde elimdeydi. Aksi halde...
  52. K /\ /\ N

The Crew 2 PS4

Forza Horizon 3 e iyi rakip geldi valla. Bi an önce çıksa da oynasak...
  53. K /\ /\ N

Aliexpress kargom ne zamana gelir

Haziranın ilk veya 2. haftası elinde olur.
  54. K /\ /\ N

Steelseries Arctis 3 3.5 mm Sorunu

Yaptığın ayarı bulman gerek maalesef
  55. K /\ /\ N

ekran kartı tavsiye

6 gb lık zotac 1060 al. Her hangi bir modeli iş görür...
  56. K /\ /\ N

Oyun Ağırlıklı Toplama Kasa

Neden rx 580 ki, benzer fiyata 1070 mini falan var. Yazık günah şu rx 580 e verilen paraya..
  57. K /\ /\ N

Aldığım oyuncu bilgisayarı bozuk çıktı.

Uzay kasa olarak bu sistemin toplandığını düşün. Oyun esnasında fanı kaldırdığın anda intel işlemciler 95-105 aralığında minimal fiziksel hasarlarla kurtuluyorlar. Yani açıklama yapılmasa da ben burada bir tür akım/voltaj koruma olduğunu anlayabiliyorum. Amd de ise durum farklı. Fan kaldırıldığı...
  58. K /\ /\ N

Aldığım oyuncu bilgisayarı bozuk çıktı.

Sanki over temperature sorunu var gibi. Işlemci çok yeni değil. Stok fan üstündeki macunun etkisi bitmiş olabilir. Yada fan var mı diye bir kontrol et. Ayrıca bu gibi sorunlar prizin kutup sorunları ile de ilgili olabiliyor. Ayrıca güç kaynağı yeterli olmayabilir. Bu sistem için en az 400 lük...
  59. K /\ /\ N

Sistem Geliştirme

Okuma yazma hızı olarak belirtmek daha faydalı olabilir bir daha ki sefere? Performansı sanırım sadece fps den ibaret sanıyorsunuz sanırım?
  60. K /\ /\ N

Sistem Geliştirme

Etmez olur mu admin bey. Hızlandırmak derken neyi hızlandırıyoruz sizce, fan hızını mı :) Konu sahibine : ssd tavsiye etmiyorum, neden +8 senelik bir pc yi bu kadar zorluyorsun anlamadım. 1000 tl ye yepyeni bir sistem dizmek varken. Paranın zor kazanıldı bu dönemde ihtiyacın olacak...
  61. K /\ /\ N

Sistem Geliştirme

Üstteki 4gb rami al, bi tane 1030, biraz daha zorlayıp i5 2500k alırsan 3 seneyi rahat rahat geçirirsin. Işlemci opsiyonel tabii. Ama 1.000 tl ye ps4 almak. (800 tl si ps4 e hatta 700-750 bandında bile bulursun. Kalan 200-300 tl yi kardeşlik ile yaklaşık olarak exclusive oyunlar ile beraber...
  62. K /\ /\ N

Uygun Fiyatlı Fare Önerisi İstiyorum

O zaman düz mantık, razer mouse lara benzer bir mouse bak. Bir çok uygun alternatif var.
  63. K /\ /\ N

Uygun Fiyatlı Fare Önerisi İstiyorum

Mouse tutarken işaret ve orta parmağın kırılıyor mu yoksa 2 parmağında mouse yüzeyine tamamen değiyormu? Bu seçime göre internetten bak ve palm yada claw tipine uygun mouse al. Yani en azından denemeden eline oturan mouse almanın en iyi yolu bu..
  64. K /\ /\ N

Hem müzik hem oyun kulaklığı tavsiyesi

100 tl ye sadece ses veren bir alet alırsın. Müzik + oyun kategorisinde kabul görmüş sadece iki kulaklık vardır audiophil lerce -G633(yada g933) -Hyperx Cloud /Cloud 2/Cloud Alpha
  65. K /\ /\ N

Macbook Air'in Autocad ile İmtihanı?

Ne zaman bitti ki hocam. Henüz 1 senesini doldurmaya toplama sistemim geçen ay mavi ekran hatası verdi. Ancak tüm hayatım boyunca sadece 3-4 kere mavi ekran hatası aldığımı söyleyebilirim yani bu konuda baya şanslıyım sanırım..
  66. K /\ /\ N

Ssd takın, 10dk lık süre yaklaşık 30 sn civarına iner. Sistem özellikleri fena değil. Paraya kıyıp 2,5" 500gb lık ssd takabilirsiniz yada İhtiyacınıza uygun olanı... Eğer 1 den fazla sata portu var ise sistemi ssd üzerine kurun.. Gerisi hdd de kalsın.
  67. K /\ /\ N

Dell xps serisi işini görür bence, üstüne de Linux kur, dual boot ile keyfini yaşa. İlla para verecek ise, yeni çıkan macbook pro alabilirsin, 13.3 lük olan ve touch bar sız olan en alt modeli işini görür..
  68. K /\ /\ N

Sizce telefonlarımızı kaç yılda bir değiştirmeliyiz?

Min 4 sene, kullandığın her bir +1 sene için telefona daha çok bağlanma ihtimalin var. S4 mini yi ben 4,5 sene kullandım, hala daha kardeşim kullanıyor, şu ise s7 kullanıyorum 1,5 senedir, ve daha en az 4 sene kullanırım rahat rahat...
  69. K /\ /\ N

Termal macun

Önce bir tozlarını temizle, sonra değerlere bak. Olmaz ise macun yenilersin.
  70. K /\ /\ N

Hangi 1050ti daha sessiz

İki modelde sorunsuz, farkı 1dB bile değildir belki. Zaten 1050 ti oc versionu da alsa normalden 5-6 fps fazla alırsın. Bu kadar fps için kartı yormaya değmez..
  71. K /\ /\ N

Adsense Siteden Dolayı Askıya Alındı. Youtube Ne Olur.

Ödeme almaya devam edeceksiniz :)
  72. K /\ /\ N

Adsense Siteden Dolayı Askıya Alındı. Youtube Ne Olur.

Askıya alınma hakkında bir mail gelmiş olması lazım. İçinde gerekli bilgiler vardır, istersen buraya da atabilirsen yardımcı olurum.
  73. K /\ /\ N

Gtx 1050 ile düşük FPS

Oyun oynarken pc şarja takılı mı?
  74. K /\ /\ N

2018 Macbook Pro ile Makina Mühendisliği Programları kullanımı

Eğer işine yarar programlar Mac OS üzerinde yok ise, Dell exps seni üzmez :)
  75. K /\ /\ N

2018 Macbook Pro ile Makina Mühendisliği Programları kullanımı

Öncelikle ekranının iyi olmasına bak, arkadaş solid de çizim yapayım derken saatlerce gözünü heba ediyor TN panel de. Ayrıca programın ücretisiz versiyonunu bulmak gibi bir mali sorunun yoksa Mac senin için en doğru tercih. Aksi halde Mac in üstüne windows yüklerseniz verdiğin paraya yazık olur...
  76. K /\ /\ N

Hangi Bölümü Okumalıyım?

Aklıma fizik mühendisliği geliyor, buradan çıkanlar daha çok CERN de veya benzeri tesislerde çalışmak için bu bölümü yazıyorlar. Bkz İTÜ fizik mühendisliği
  77. K /\ /\ N

Oyuncu Bilgisayarı İçin Tavsiyeleriniz Önemli.

Acer da güzel bir özellik var. Sistem fanlı normalin terine dönerek içerideki toz dışarı atılmasını sağlayan bir program geliştirmişler. Çok hoşuma gitti.
  78. K /\ /\ N

Oyuncu Bilgisayarı İçin Tavsiyeleriniz Önemli.

Bir an technopat sandım, dedim estağfurullah. Orada asus burada dell demek ki¿¿¡¡ Konu sahibi, notebookcheck sitesine gir. Orada ekran nit değerlerinden renk gamutuna idle ve load altındaki sıcak değerlerine, pil süresinden fan sesine kadar detaylı inceleme yapılmıştır monster harici tüm...
  79. K /\ /\ N

Virüsü nasıl silebilirim?

Hocam spectre tanıdık gelmedi mi :)
  80. K /\ /\ N

Hangi Bölümü Okumalıyım?

Hayalindeki mesleğe göre hiçbir bölümden mezun olup ulaşamazsın sadece gerekli olan altyapıyı sağlar. Bu ise en geniş öğretme kapasitesine sahip olan bölümü getiriyor aklıma. Endüstri Mühendisliği.
  81. K /\ /\ N

Hangi Bölümü Okumalıyım?

Endüstri Mühendisliği
  82. K /\ /\ N

Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Sorunu

Monitörün markası ne acaba? Bende aynı sorun olduğunda ekran kartı sürücüleri ini baştan yüklemiştim. Eğer monitörde aynı sorun olsa idi monitor kapasitörlerin de sıkıntı olurdu. Sizin ki 2. Durum olabilir tabii ilk koşulu elemediğin sürece.
  83. K /\ /\ N

Ekranın Rengarenk Olma Sorunu

Sorunun ne olduğunu tam olarak söyleyemem ama uzun süre fiziksel olarak sabit ve belli pozisyonda yüksek ısıda çalışmak lehim yapısını bozmuş olabilir. Çoğu durumda bu işlem kapa Kendi ekran kartı için gerekli fırınlama koşullarına bak. En fazla lehim leri düzeltirsin .s Ama bu son çare, bana...
  84. K /\ /\ N

Forza Horizon 3

Kol mu var yoksa direksiyon mu, bende dfgt vardı sattım, ozaman dır xbox one koluyla oynamaya çok yaklaşmadım ama nfs den daha iyi olduğu aşikar.
  85. K /\ /\ N

Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Sorunu

Ramli lerin arasıda birer boşluk bırakarak tak. Başka bir bilgisayarda hdd ye tam bad sector taraması yaptır. Boyuta göre değişkenlik gösterir 500gb-1tb ortalama 25-55 saat civarı sürer.
  86. K /\ /\ N

döviz yükselişi

Amazonu bekle, belki istediğin fiyata yakalarsın
  87. K /\ /\ N

Ekranın Rengarenk Olma Sorunu

GPU üstünde ki tüm vida fan yada çıkarılabilir fanı sök, GPU çipi üstündeki termal macunu temizle, ŞİMDİ DİKKATLİ OKU Siyah bildiği fırın tepsisine alümiyum folyo kapla, ekran kartını, 200 C° de 10 dakika fırınla. Sorun büyük ihtimalle çözülür. Eğer emin olamıyorsan fırınlamadan önce ve...
  88. K /\ /\ N

Çalışmak istemiyorum

İşte başlıyoruz. Ne zamanıdır 21. Yüzyılın teknolojileri yüzünden yada dolaylı olarak asosyal olan gençlerin geleceğe nasıp hazırlanacağını bekliyorum. Git açıl kardeşim, içine kapanıp ne olacan dünya senin gibi 7 milyar insan dolu, içine kapanma. Yoksa işiniz çok zor.
  89. K /\ /\ N

Android Dizi İzleme Uygulaması : Dizi X Hd

TV akıllı ise telefondan yansıtırsın. Sadece TV için istiyorsan Netflix gibi oluşumlara bakman lazım, öbür türlü zor.
  90. K /\ /\ N

Ödüllü 500.000 Konu!

Katılalım bakalım :)
  91. K /\ /\ N

Eğitim Videoları(Photoshop,Flash,C#,PHP vb)

Daha yazı yazmayı bilmiyorsun, programcılıkla uğraşacaksın XD yeni mi geldi ozaman lar aklına, daha önce neden başlamadın?? Saçmalamışsın baya..
  92. K /\ /\ N

Asla almam dediğiniz telefon markaları nedir?

1-huawei 2-Casper 3-reeder 4-samsung 5-xiaomi 6-samsung 7-samsung 8-samsung 9 . . . . S7 kullanıyorum, 7 yıldır android kullanıyorum, yazılımla uğraşıyorum bana android fanlığı yapmayın, yıllar geçtikçe bazı şeylerin farkına varmaya başladım. Çoğunuz bunları fark edemeyecek olsanız bile...
  93. K /\ /\ N

Bedava/Cüzzi miktarlar ile BTC kazanma mini rehberi

İlk mesaj güncellendi
  94. K /\ /\ N

Bedava/Cüzzi miktarlar ile BTC kazanma mini rehberi

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır içinde olduğum bu girişimi sizde açıklamak istiyorum. Bu arada sadece cloud mining ten bahsedeceğim. Birkaç tane cloud mining sitesi var anlatacağım. Cloud mining nedir? Büyük güçlü bir bilgisayar var, bu bilgisayarlar yüksek donanımı ile mining yapmaya...
  95. K /\ /\ N

Angut gibi bakmak kelimesinin nereden geldiğini biliyor musunuz ?

Masaüstü ss alabilir miyiz, bende bir arayış içindeyim. Baya hoşuma gitti.
  96. K /\ /\ N

Angut gibi bakmak kelimesinin nereden geldiğini biliyor musunuz ?

Kali Linux fanı mı görüyorum Xd
  97. K /\ /\ N

Ekran kartım yanmış mıdır ?

Eski ekran kartlarında ısıya bağlı bir fan hızı söz konusu olmuyor genelde. Büyük ihtimalle fan içine toz biriktiği için dönememiştir. Ekran kartını ve kasayı iyice temizle ve ekran kartı fanını ve kablolarını bir kontrol et. Şuan sorun yok gibi görünüyor.
  98. K /\ /\ N

Masaüstü Sistem Toplama

Amd sistem topla, yarın öbürgün 30-50gb lık zip açtığın zaman fazla çekirdeği mumla ararsın. İntel şuan için mantıklı değil. Neden çünkü anakartlara yeterince ucuz değil. Am4 lerin itx modelleri bile çıktı. Intel fanlığı yapmayınız Dx12 nin nimetlerini henüz tam olarak kullanmıyoruz. 2020 ye...
  99. K /\ /\ N

Bilgisayarıma ekran kartı ve ram düşünüyorum

775 soket kartın var sanırım, yeni anakart al ucuzdan 1151 soket yada paraya kıy am4 soket al. İşlemciyi bütçeme göre seç, ekran kartını rx 560 tan yada gtx 1050 den aşağı seçme, ram olarak ise ddr4 daha iyi olur ama eğer anakartı değiştireceksen.
  100. K /\ /\ N

GTA 5 hızlı gidince donuyor

Tövbe bismillah, sıcaklık ne yav .s Işlemcin dar boğaza uğruyor, işlemci gpu ya pligon koordinatlarını gönderir, gpu bu koordinatlar arasına yüzey kaplaması dediğimiz o güzel grafikleri çizer. Senin ekrankartın o kadar hızlı ki işlemciye göre ; işlemci ilk poligon koordinatını yollayıp 2.3 yü...
  101. K /\ /\ N

Python öğrenmek istiyorum

Kitap ağlamana gerek yok automate the boring stuff with python diye bir kitap var. Kendi sitesi üzerinden kitabı ücretsiz indir. Sana her türlü yeter. Eğer olmazsa udemy kursu al. Kitap sana tavsiye etmem yani baskı olan kitap. Çünkü ileride pyton 4.x çıktığında bir işine yaramaz. Sürekli...
  102. K /\ /\ N

Laptop ekran kartı kırılması

VGA tipi lehim kullanılıyor ise ve laptop eski ise lehim çatlamış olabilir, ciddi bi sorun. Benim bi kaç tahminim var : -Dahili gpu ve ekran konnektörü arasındaki köprü zarar görmüş olabilir. -ramlarinizde sorun olabilir. ###en ihtimal dahilinde olan ise ekran konnektörü ya ekran...
  103. K /\ /\ N

Iphone Kamerasındaki Dar Açıyı Genişletme Yolu?

Hocam ps/2 den vazgeçmiyorsunuz hala, neden merak ettim :)
  104. K /\ /\ N

Iphone Kamerasındaki Dar Açıyı Genişletme Yolu?

Fiziksel olarak mümkün ama öyle ahım şahım kalite bekleme. İphonelarda sensör deki lensler diğer telefonlara göre birbirinden daha uzak olduğu için Apple aygıtlarında özellikle iPad lerde bu durumdan oldukça şikayet ediliyor. Yani sorunuzun lens uzaklıkları.
  105. K /\ /\ N

[Çözüldü]Bozuk yükleme dosyası sorunu

iso dosyasını tekrar indirmeyi dene --- Gönderi Güncellendi --- bir de rufus ile yüklerken iso yu; dosya biçimlendirme türünü ntfs yap.
  106. K /\ /\ N

Rainbow 6 steamsız girme var mı?

Eğer oyunu uplay den alsaydın olabilirdi.
  107. K /\ /\ N

En Son Hangi Oyunu Oynadınız

Dirt 3
  108. K /\ /\ N

Oyunlarda Beklediğim Performansı Alamama Sorunu

Bilgisayarın tozlarını temizle.
  109. K /\ /\ N

Kodlama ile Programlama arasındaki fark

Kodlama bir işlevdir. Decoder dediğimiz birimlerin tersi olan encoder lerin görevidir. Basit bir örnek olarak 4 lü XOR gate ile oluşturulmuş bir numerik tuş takımı encoder i üzerinde basılan tuş için çekilmiş kabloların geçen akımı binary koda dönüştürür. Buna kodlama denir. Diğer XOR...
  110. K /\ /\ N

5TL ye LPG Alınır mı?

Alınır
  111. K /\ /\ N

Deskfinder Uygulaması için Tester Ekip

Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Benim de katkım olsun :)
  112. K /\ /\ N

En İyi Forumun Technopat Sosyal Olması Gerçeği

Hocam teknik bilgiden kastınız 1151 soket anakarta 7 nesil pentium takılı olduğu halde eski sürüm bios um var diye 7xxx serisi işlemciye nasıl geçerim diye bir konu gördüm ve daha niceleri, bahsettiğiniz teknik bilgi buysa, oldu ozaman biz kalkalım :)
  113. K /\ /\ N

Macbook Air 13.3 Inc

Hocam pro lar çok pahalı, normallerinin ise ise intel M tipi işlemcileri çok güçsüz kalıyor, ozaman el mecbur air a gidiyor. Sizce nasıl olmalı alım sırası. Yada Mac OS mu ölüyor. Mac kullanıcısı olarak aydınlatın bizi :)
  114. K /\ /\ N

1155 Pin Sistemimi Yükseltebilir miyim?

Alacağın yerdeki en ucuz 1151 anakartı al üstüne G4400 tak, ya elindeki tam ile idare et yada tüm sistemi satıp sattığın parayla tek slot en ucuz 2133 mhz 8 gb ram al. Üstüne de gt 1030 tak, da elinde biraz para kalsın :) yoksa ikinci el temiz gtx 1050 ti bak. Sistemin toplam gücü 200-250 watt...
  115. K /\ /\ N

Türk Telekom Akk 02:00-08:00 uygulaması ile ilgili

Hatalı söylemişler, dediğin saatler arasında anlaştığını 50 mbit alman gerekiyor..
  116. K /\ /\ N

Bilgisayara uyumlu HDD bulma

Harici hadisk almayın mahalle bilgisayar cısına parasını veririn o sizin için taksın, anakart sata portları hdd bile olsa usb 3 kadar verimli olmuyor. Kayıp çok fazla..
  117. K /\ /\ N

The Walking Dead Epsoide 6

Season 3 (Video Game) sezon 1 ve ikide 5 er bölüm çıktı. istisna olarak 400 days adı altında bir bölüm çıkardılar ilk olarak. özetle 3. sezon bitti diyebiliriz. ekstra olarak gelecek karakterleri tanıtma amaçlı 400 days gibi bir ara sezon çıakrmazlarsa 4. sezona kadar bekleyeceğiz. buda en az...
  118. K /\ /\ N

Tavsiye ettiğiniz tarayıcı oyunları :)

kingdom rush serisi... henüz bunun üstüne oyun tanımıyorum tablet+telefon+pc (tarayıcı) üçlüsünde oynanbilen. Favorim 1, oyunudur.
  119. K /\ /\ N

Ufak Bir SDN Ofisi Ziyareti!

Ramazan buluşması planlayalım bari :) geçen olanlara katılamamıştım belki buna katılmaya fırsatım olur...
  120. K /\ /\ N

Hadi herkes sistemini yazsın

g4560 zotac gtx 1050 ti msi h110i silverstone sugo sg13b WDEZEX gskill aegis 8 gb 2133
  121. K /\ /\ N

GTX 1060 3gb vs GTX1050 TI 4gb Laptop

ssd li model al ozaman ilk etapta, işletim sistemini ssd üzerine kur ilk olarak. sonradan hdd takınca OS konumunu değiştirmek sıkıntı olamasın.
  122. K /\ /\ N

GTX 1060 3gb vs GTX1050 TI 4gb Laptop

Şehir dışında kaldığım üniversite okuduğum halde evde masaüstü toplayıp götürdüm. Bu bilgisayarlara bu paraları verenlere allah sabır versin. 2000₺ ye g4560 gtx 1050 ti topladım 0 Dan, monitör ise 2. El temiz 1080p topladım, çevre birimleri ile herşey toplam bana 2200₺ ye patladı. Ben 4000₺ ye...
  123. K /\ /\ N

Vınn ile Online Oyun Oynayabilir miyim?

Herzaman olur diye birşey yok ama olma ihtimali çok yüksek, en iyisi siz bir deneyim derim..
  124. K /\ /\ N

Vınn ile Online Oyun Oynayabilir miyim?

Vınn ile hiçbir zaman istediğin pingi alamazsın. Yalnızca vınn için değil tüm vınn benzeri hizmetler için. (bence) Yok port açık olmaz vs seni çok uğraştırır, ama genede bir wifi olmaz. Eğer imkanın varsa modem den pc ye kablo çek.
  125. K /\ /\ N

DK-PC-G300M Hazır mini kasa yeterli mi?

Kasam bu : Silverstone sugo SG13B
  126. K /\ /\ N

DK-PC-G300M Hazır mini kasa yeterli mi?

Aynı sisteme sahibim, pubg yüksek orta ayarlarda 55-60 arası alıyorum
  127. K /\ /\ N

GTA 5 kurulum hatası

ISO bozuk olabilir.
  128. K /\ /\ N

Son kullanıcının GNU/Linux kullanıcısı ile ilgili yarattığı yanlış algılar

Bir bilgim yok ama güvenlik olabilir mi?
  129. K /\ /\ N

Sistem Yükseltme

anakart gayet iyi, olumsuz yorum yapacak bir yanı yok. Şimdiden hayırlı olsun :)
  130. K /\ /\ N

Sistem Yükseltme

1810₺ ye kaçırma derim ben
  131. K /\ /\ N

Sistem Yükseltme

bi tane daha 8 lik ram al ki ramlarini ddr değil de ddr 4 olduğunu var sayıyorum. ayrıca ankart işlemci ve ekran kartı değişimi yapman lazım. o yüzden biz bütçe söylemen lazım am bütçe vermesen bile 60 fps alabileceğin minimum sistem aşağıdaki gib olur. h110 anakart en ucuzundan , gtx 1050...
  132. K /\ /\ N

Chromebook tavsiyesi

--- Gönderi Güncellendi ---
  133. K /\ /\ N

Bayram Hediyeniz SDN Forum'dan! Turkcell T70 Hediyeli!

Bardakları kaçırdık bunları kaçırmayalım :) hayırlı bayramlar Türkiye
  134. K /\ /\ N

anakart ve islemci önerisi

Ryzen 1200 ve en ucuz am4 kartı al max sana 650₺ ye gelir. Alabileceğin en iyi seçenek bu.
  135. K /\ /\ N

Akıllı TV'ye İzinsiz Bağlantı

Diğer bağlanan telefonlar büyük ihtimalle youtube üzerinden paylaşıyorlar. Bunu için youtube - sağ taraftaki 3 noktaya basın - tv'de izleyin e tıklayın - eğer tv nix orada kayıtlı ise silmeyi deneyin..
  136. K /\ /\ N

düşük bütçeli masaüstü toplamak istiyorum

G4400 işlemci... EN UCUZ h110m kart (alacağın yere göre değişir.) ve gt 1030 en ucuz olanı. Bunlar sana ort 800₺ ye mal olacak ve gta V, rainbow six falan oynarsın orta(bazıları düşük) ayarlarda. Eğer 2. El düşünüyorsan seçenek çook
  137. K /\ /\ N

THE CREW mi yoksa ASSETTO CORSA mı

Assetto corsa... Yarış guruları bunu oynar (küçük k bir kesim) crew başarı değil pek ama crew 2 bunu baya bir değiştirecek. Yani... Assetto 4ever. Başka düşünmene bile gerek yok.. Bana göre en iyi yarış oyunu flat out 2 dir o ayrı..
  138. K /\ /\ N

Anakart ve Ram değişimi

Anakart lar laptoba özel üretilir. Bu yüzden bu model için ki biraz da eski model olduğu için anakart bulsanız bike aynı anakartı bulursunuz yani bir işe yaramaz. Ekran kartını değiştiremezsiniz ki zaten harici gpu yoksa hayatta takmazsınız, takılır da elektronik bilgisi lazım. Sizin yapacağınız...
  139. K /\ /\ N

Apple Yen'i cihaz mı kullanılmış cihazmı veriyor

istanbul applestore a git. orda telefonu bir aygıt bağlıyorlar. içindeki parçaların orjinalliği,kullanım süresi, kısaca telefonun nezaman üretildiğine kadar herşey görünüyor. eğer gerçekten bu kadar kafanıza takılırsa götürün. orada kesin sonucu alırısnız. biz burada tabir-i caizse atıp tutmuş...
  140. K /\ /\ N

3400 TL'lik Telefon Önerisi - Samsung - lg - apple

iphone al
  141. K /\ /\ N

Aynı cihaza 2 farklı ios sürümü yüklemek istiyorum ?

yapan vardır ama neden yapmak istoyorsun ki ios 7 ye yükseltenlerden çok memnun kaldıklarını duymuştum iphone 4 lerde..
  142. K /\ /\ N

10 km kaç dakikada gidilir?

Bisikletiniz ne hocam?
  143. K /\ /\ N

Gtx 1050 ti alacağım sistemime dar boğaz yaparmı?

Yok hocam işlemci şimdilik fena değil, siz iyisi mi rx 460/560 aşın bakın keyfinize
  144. K /\ /\ N

Bilgisayar Mühendisliği ve Üniversite Hakkında Soru

Kesinlikle doğrudur..
  145. K /\ /\ N

Hangi telefonu alacağım? Kararsızım

Axon 7. Müzik dinleyen biri olarak ses çipi çok pis övüyolar. Ayrıca seni arayan olduğunda hoparlör önde olduğu için güzel bir kullanıcı deneyimi yaşarsın...
  146. K /\ /\ N

Ozamana size söyleyim,bunlar gerçek örnek.. bugün microsoft ta çalışan Karadeniz Teknik Üniversitesi (okuduğum Üniversite olur kendileri) mezunları da var. Yada özel sektöre de 9/6 sıradan çalışan İTÜ mezunu da var. Ktü mezunu kendini sürekli geliştirmiş, itü mezunu beni nasılsa işe alırlar...
  147. K /\ /\ N

Gtx 1050 ti alacağım sistemime dar boğaz yaparmı?

Eğer işlemcini yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorsan rx 460/560 daha mantıklı olur. Ancak değiştireceksen 1050 ti tabii ki. Bende g4560 gtx 1050 ti ikilisi var bu ikiliyi öneririm sana da eğer ileride sistem toşlayacaksan. --- Gönderi Güncellendi --- UserBenchmark: Intel Core i3-2120 vs...
  148. K /\ /\ N

Bilgisayar oyunlarını herks sever, gerçekten bilgisayar mühendisliği okumak istiyor musunuz? Ben 11. Sınıfta iken google play geliştirici hesabı açıp basit uygulamalar yayınlayıp içine admob gömüyordum. Hatta sırf bu sayede (yanına da birkaç şey de ekleyip) 70₺ küsür kazandım. 12. Sınıfta ise...
  149. K /\ /\ N

Arkadaşlar bilgisayarda oyun dışında ne yapabilirim

Reverse engineering ile uğraş. Geçen biri winrar'ı kırmış. Ancak dikkatli ol bilgisayarın ırzına geçiyormuş ;)
  150. K /\ /\ N

Altyapı değişikliği hakkında

Evet, düne göre hissedilir derecede hızlanma var. Çok daha iyi bir deneyim bizleri bekliyor.. :-)
  151. K /\ /\ N

10 Mesaj Sonra Gidip Alıyorum.!

Madem ithalatçı düşünmüyorsunuz bşraz daha bekleyin Xiaomi Türkiye ye resmi olarak geldi. Dağıtım için 1-2 hafta daha bekleyin, kvk garantili olarak alırsınız cihazı..
  152. K /\ /\ N

10 Mesaj Sonra Gidip Alıyorum.!

Ne yapıp ya 150₺ daha bul hepsiburadadan bunu al. İnan o 150₺ sana fazlasıyla geri dönüş yapacaktır.
  153. K /\ /\ N

Sorun şuanda yok, çok güzel bir iş çıkarmışsınız tebrikler :)
  154. K /\ /\ N

155. K /\ /\ N

Youtube ile para kazanmak

Bugün tam bu konuyu açmıştım ha :cool: --- Gönderi Güncellendi --- Tam üstüne gelmiş, buyrun buraya benim konu buda :) Youtube gelirim 16$ SS'Lİ adsense eklendi
  156. K /\ /\ N

Youtube ile para kazanmak

Bugün tam bu konuyu açmıştım ha :cool:
  157. K /\ /\ N

AMD R9 380 4 gb ekran kartı fan hızı sorunu

Üstündeki driver ı sıfırdan kurmayı denediniz mi?
  158. K /\ /\ N

Minecraft'ı destekleyecek sistem önerisi

O kadar düşmeye gerek yok, yarın Öbür gün illa oyun dışında kullanılacak o bilgisayar en azından almışken 8 al. Yoksa am-3 soket karta 2gb ram öneririz.. --- Gönderi Güncellendi --- G4560 ve gtx 1030 al paran kalırsa gtx 1050 al tabii ama minecraft çok fazla sistem istemez. Yalnızca rami 8 yap...
  159. K /\ /\ N

Laptop Ekran Kartı Değişir Mi ?

Yazı eski yazı ama günümüzde de hala geçerli bi yazı olmuş Gamer serisi yani Ge Force 840M, GTX 850M ve GTX 860M grafik işlemcilere sahip G301, G451, G601, G701 ve G801 modellerindeki grafik işlemciler anakart üzerine entegredir. DEĞİŞTİRİLEMEZLER. Değiştirilebilir ekran kartı yapısına sahip...
  160. K /\ /\ N

Minecraft'ı destekleyecek sistem önerisi

G4560 ve gtx 1030 al paran kalırsa gtx 1050 al tabii ama minecraft çok fazla sistem istemez. Yalnızca rami 8 yap yeter..
  161. K /\ /\ N

250 TL'ye oyun kulaklığı önerisi

400 tlye kadar hyperx cloud core f/p lideri dir. Başka öneriye gerek yoktur.
  162. K /\ /\ N

İki jaklı kulaklık

Evet. Ti-Mesh 3.5Mm Stereo Trrs Audio M / Kulaklık / Mikrofon - Fiyatı Şunu alsan sana yeterli gelecektir..
  163. K /\ /\ N

Sizce hangi Klavye?

Comfort Curve Keyboard 3000 | Microsoft Accessories Programda yazıyorum oyunda oynuyorum, ultra sessiz bir klavye ve ele çok fena oturuyor. Bir daha düz klavye kullanmam zaten bunu kullandıktan sonra illa bunun gibi yamuk olacak. Bunun üstüne klavye tanımıyorum...
  164. K /\ /\ N

Dual Core E5800 Ekran Kartı Önerisi

Almadan önce En ucuz PowerColor HD 6570 1 GB Ekran Kartı fiyatını anında bulun. Tüm fiyatlar, özellikler ve yorumlar. Akakçe karşılaştırmalı alışveriş platformu Yada r5 230 yeter gibi
  165. K /\ /\ N

Dual Core E5800 Ekran Kartı Önerisi

Bütçe nedir acaba?
  166. K /\ /\ N

Turkseed.com Davetiye Dağıtımı

kaandonmeztf@gmail.com alayım bende bir tane :)
  167. K /\ /\ N

Hepsiburadada Sepette %40 Net İndirim

Hobaa ölmedi mi bu konu XD
  168. K /\ /\ N

LastPass SMS alma sorunu yaşayan var mı?

Herhangi bir gelişme var mı hocam?
  169. K /\ /\ N

Macbook Air Alınır Mı?

şahsen 13.3 lük olan hiç fena değil(11 olan sanırım kalktı) ama eğer laptop bakıyorsanız şu listelere kesin bir göz atmanız lazım bence PROGRAMMING
  170. K /\ /\ N

Huawei nasıl okunur ?

huvayi yada huavei
  171. K /\ /\ N

Laptop monitörü görmüyor

o konu hakkında bilgim yok ama eğer laptop marka model verirseniz .exe uzantılı bir bios update bulmaya çalışırım sizin için..
  172. K /\ /\ N

Laptop monitörü görmüyor

elinizde yedek varsa ger yükleme yapın derim monitörün çalıştığı zamana göre. monitor driver ı yerine öncelikle çıkışını almaya açalıştığınız laptop un anakartını bir bios update yapın derim. monitor driver ı şimdilik son seçeneğiniz olsun..
  173. K /\ /\ N

Max 500 TL Monitör önerisi

BenQ RL2240HE 21.5" 1ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Led Oyuncu Fiyatı --- Gönderi Güncellendi --- 54 tl daha bulsanız iyi olur aslında. 75hz in üstüne çıkmaya gerek yok çünkü o ikili 1080p de 144 fps nin üstüne çıkacağını sanmıyorum cs go dışında...
  174. K /\ /\ N

Laptop monitörü görmüyor

driver neden kurulmuyor acaba ? --- Gönderi Güncellendi --- bu arada belki yardımı dokunur @ConfickerBelasi
  175. K /\ /\ N

Laptop monitörü görmüyor

masaüstü sağ tık ekran algıla yapmanız lazım. Eğer monitörünüz dediğiniz gibi çalışmıyorsa; aliexpressten eski laptop ekranınızın arkasında yazan ürün numarasını aratıp aynı pin sayısına sahip ekranı ortalama 100-150 tl ye alırsınız. tüm ek kablo vs geliyor zaten. bunu yapan (aliexpress...
  176. K /\ /\ N

LastPass SMS alma sorunu yaşayan var mı?

Maalesef yok hocam. Ama humble bundle dan lastpass premium bundle ı vardı. Serverlarda bir doluluk yada ona bağlı yaşanan bir çökme olabilir.
  177. K /\ /\ N

Pc Toplarken Zıvanadan Çıkan Bütçe

Ya sabır, 2 senede 8350 ye 200tl, hdd ye 80 tl zam, işte bunu seviyorum :rolleyes:
  178. K /\ /\ N

PC Toplarken Yapılan Hatalar

+1, Mayıs ortasında toplayacağım sisteme yetiştirse yetişir olmadı g4560-1050 ti alıp yola devam. He ayrıca ucuz b350 mini itx anakart gelmesi lazım.
  179. K /\ /\ N

PC Toplarken Yapılan Hatalar

Hocam g4560 alacaklar ne yapsın. Ryzen 3 bile o seviyede olmaz diye düşünüyorum. 250 tl de satışta şuan g4560. H110 çip set ile iyi gidiyor.
  180. K /\ /\ N

Sizce AMD Ryzen 5 Serisi İşlemciler Ülkemizde Kaç TL'ye Satılır?

Ekran kartı fşyatlarınıubaz alın aşağı yukarı, bu $ segmentinde çok fazla kart var misal rx 470-480 ve 1060 fiyatları 100-200 dolar arası gruplanıyor.. Ona göre 50-60tl fark ile bir tahmin yaparsınız. Şimdi araştırırdım ama şarjım az maalesef. Kartların fiyatına New egg den bakıp ülkemizdeki...
  181. K /\ /\ N

YÖK'ü seven var mı?

Bitek ben seviyorum galiba:rolleyes:
  182. K /\ /\ N

YÖK'ü seven var mı?

YÖK atlas hizmeti hoşuma gitti şahsen zamanında, şimdi herhangi bir işim düşmeyecek olsa da işte yaradı diyebilirim. Seviyorum yani :rolleyes: Hayırdır hocam nerden çıktı bu konu ;)
  183. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

Sdn de bitiyor yavaş yavaş, donanım haber de ise görmediğim kadar velet :p nerede bu forum demir başları??
  184. K /\ /\ N

Müzik indirme programı?

Yok
  185. K /\ /\ N

Müzik indirme programı?

Başka aramayın MYT MP3 Downloader
  186. K /\ /\ N

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

ben teşekkür ederim :)
  187. K /\ /\ N

What is My Movie?
  188. K /\ /\ N

Buldum sanırım :) atıyorum şimdi :) --- Gönderi Güncellendi --- Burdan buldum - - What is My Movie?
  189. K /\ /\ N

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi İçin Kaynak

konu hortlamış .s bildiğim bulduğum varsa bende isterim malum, bende aynı bölümdeyim @steve78
  190. K /\ /\ N

HI Level Smart USB çalışmıyor !!

geçen aylarda görünmeyen bir usb sorununu çözmek için bios ayarlarından usb portlarının IRQ yapılandırmasını değiştirdim. Büyük ihtimalle IRQ çakışması oldu,ancak sorunu düzelttim... duruduk yere neden olur bu hocam ?
  191. K /\ /\ N

HI Level Smart USB çalışmıyor !!

sorunu tam olarak bilmesekte bir kaç çözüm yolu olabilir.. aygıtlar ve yazıcılar---usb ni bul ve sağ tık----sorun gider bakalım çözülecekmi
  192. K /\ /\ N

Hepsiburadada Sepette %40 Net İndirim

Bence de güzeldi..:rolleyes::p
  193. K /\ /\ N

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

UAE romunu tur home csc ile flashlıyorum bakalım ileride OTA da sıkıntı olacak mı:confused:
  194. K /\ /\ N

Klima taşıma sorunu

hayır maalesef
  195. K /\ /\ N

Hoparlörü Bilgisayara Bağlamak?

rca sarı kablo çıkışı var. aslında o görüntü için ancak seste aktarıyor denemek lazım --- Gönderi Güncellendi --- şuna benzer bir kablo işinize yarayabilir ancak cihazın üsütndeki tüm girişlerin simi lazım bana tam olarak yardımcı olabilmek için.... kullanma kılavuzu falan kaldısa içinde...
  196. K /\ /\ N

Laptop ekrani minik renkli kareler ole dolu

ekranı kasadan ayrın ve kabloları tek tek güzel bir şekilde takmayı deneyin
  197. K /\ /\ N

Klima taşıma sorunu

444 14 50 yi arayın ve; taşınıyorum ve klimamın sökülmesi gerek diyin onlar yardımcı olacaklardır...
  198. K /\ /\ N

Sony Xperia XZ Kullanıcıları Kulübü

Bende S7 aldım artık hangi wifi yongası kullanmışlarsa benimki de az çekiyor s4 miniye göre !! Ayrıca hoparlör den ses az çıkma sorunu da var sanırım çoğu kişi buna ip 68 in sebebiyet verdiğini söylüyor:confused: Şimdi ise nougat gelsin diye bekliyoruz aynı csc grubundan UAE(birleşik arap...
  199. K /\ /\ N

Sony Xperia XZ Kullanıcıları Kulübü

Hayırlı oslun yeni girdim uzun aradan sonra foruma :) Nasıl telefon memnun musun?
  200. K /\ /\ N

THY'den öğrencileri sevindiren haber

Baktılar çok fazla Büte kalan var:p
  201. K /\ /\ N

Türk yapımı Tarayıcı İsim Arıyoruz ?

Tulpar, abra, semruk,
  202. K /\ /\ N

Mobil uygulama reklam ücretleri

Hayır sadece gösterilecek reklam türünü seçiyorsun mesela, spor, teknoloji, moda, vsvs reklam ücretini adsense uygulaması ile görebilirsin. Google Play'de mevcut.
  203. K /\ /\ N

Reklamına göre değişir. Ortalama 0,08₺. Max 0,15₺ - Min 0,03₺
  204. K /\ /\ N

Farklı reklam olması için eğer admob kullanıyorsan kullandığın ve aldığın reklam kodunu admob üzerinden reklam yenileme sıklığı tarzında bir seçenek var. Ben hiç ellemedim. Yani 30 saniyede bir reklam değişiyor.
  205. K /\ /\ N

Belirli bir ücreti yok. Reklama göre değişir. Eğer belli bir ip adresi bir veya birden çok reklama art arda tıklarsa sistem otomatik olarak bunu izlemeye alıyor. Aylık kazanca geçmeden önce, o ay olan toplam kazanılan paradan düşüyor haksız yere basılan reklam ücretlerini. Admob bu konuda cidden...
  206. K /\ /\ N

İstanbul'da Oturan Kişilerin Dikkatine

Haydi kazasız belasız
  207. K /\ /\ N

Esentepe bölgesinden mi yoksa daha aşağı karaağaç yada kocasinan mahallesi bölgesinmi hocam. bende 8 sene kaldım orda :)
  208. K /\ /\ N

Bakalım nallart doğrumu çıkacak bu sefer :p
  209. K /\ /\ N

SDN Sınavı/Yazılısı Olanlar Kulübü

Büte kalanlar kulübü de olabilir aslında. Daha finallere girmeden, ula bütten geçer miyiz la? ;)
  210. K /\ /\ N

Evet, dediğiniz gibi ise mantıklı.
  211. K /\ /\ N

Hayır, dediğim gibi reklamdan reklam değişiyor. Basit tabirle Adidas ın verdiği reklam puma nın verdiği reklamdan daha çok kazandırıyor. --- Gönderi Güncellendi --- Tamamen sabır ve teknik gerektiriyor. Reklamı parmağın en çok gittiği yere koymalısınız yada ekran geçişi gerçekleştiği andan...
  212. K /\ /\ N

Türkiye de bin başına 0,89$ Amerika da 1$ Avrupada ise 0,89~1$ aralığında.
  213. K /\ /\ N

Benim söylediğimi toplamda 6 ay da 11 bin kişi yapmış. Bunu sdn sayfalarında 1 günde ve belkide daha da fazlasını yapıyorlar. :)
  214. K /\ /\ N

Gösterim başı değil de, bin gösterim başına gelir var. Haliyle baya düşük. Min 200₺ olan eşiğe ulaşmak yıllarınızı alır eğer tıklanma almadığını düşünürsek. Ancak reklam işi youtube da daha karlı. Bin gösterim başına maliyet tahminimce daha fazla. Misal 10,980 kere izlenen videodan çok az...
  215. K /\ /\ N

Reklamına göre değişir. Ortalama 0,08₺. Max 0,15₺ - Min 0,03₺
  216. K /\ /\ N

Laptoba Harici Ekran Kartı Bağlanabilir Mi?

Şimdi aklıma geldi nedense. Atıyorum pc de oyun oynamak istiyorum diyorsun. Ekran kartı yeterli değil. Ekstra psu ekran kart alacağına şöyle yapabilirsin: egpu yaklaşık sana toplam olarak 500tl kart tutsak psu kablo falan onlarda 200-250 olsun ortalama. Oldu sana 700-750. Üstüne 500 koysan ps4...
  217. K /\ /\ N

Yok hayır ben sadece ortaya attım. Çünkü adamın teki alıyor Gaming Laptopu gtx 960m ve 6300hq/6700hq paketine birde external gpu eklemeye çalışıyor madem bağlayacaksın neden baştan Gaming pc aldın? Sizin sorunuza gelince işlemcinize baktım cpuboss tan. Rx 460 işinizi fazlasıyla görecektir.
  218. K /\ /\ N

6700hq 960m ikilisinin yanına 750ti takmak mantıksız olur. Thunderbolt 3 girişine sahip laptoplar için böyle birşey zaten mevcuttu ancak nedense sonra projeyi iptal ettiler. Şimdi tekrar geri dönmeye başladı yavaştan. yukarıda bahsedilen egpu olayı çok karmaşık. Taşınabilir bir aleti taşınamaz...
  219. K /\ /\ N

Galaxy S7'ler için yeni Nougat betası çıktı!

Arkadaşlar aldığım son bilgiye göre artık telefonlar güncelleme almadıkları zaman çalışmayacaklarmış cümleten geçmiş olsuno_O
  220. K /\ /\ N

Evet sadece 19 Ağustos ile 30 Kasım arasında alınan cihazlar için geçerli.
  221. K /\ /\ N

Galaxy S7 | Note5 | Gear VR Gençler yapmayan varsa yapsın bir iki gün önce yaptım dün akşam onay mesajı geldi başvurunuz onaylandı ürün gönderilecek diye:D Bilmeyen yoktur ama genede atayım dedim +1 atarsınız artıko_O okadar harf yazdım şuraya o_O
  222. K /\ /\ N

Güle güle Android, Hoş geldin Andromeda!

Evet kabul edilebilir. şuan 1.32 de yeni sürüm çıkana kadar bekliyorum bakalım.
  223. K /\ /\ N

Güle güle Android, Hoş geldin Andromeda!

Şakamı yapıyorsunuz bilgisayarıma yükledikten 1 saat sonra sildim tasarım desen berbat olmuş, 8gb 2133 lük ram ler bile yetmiyor nasıl iş ?! beraberinde gelen tarayıcı hızlı olmuş gerçekten açılış ve kapanış animasyonları güzel olmuş ama daha 40 fırın ekmek yemesi lazım. ancak pencere...
  224. K /\ /\ N

1500-2000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Sonunda kararımı verdim ve s7 aldım :) şuan memnunum çok şükür. s4 mini den sonra ekranı büyük geldi ama şuan alışıyorum yavaş yavaş. saol yardımın için :-)
  225. K /\ /\ N

dediklerim dışındakileri önermem şahsen :)
  226. K /\ /\ N

Haklısın, bende hala s4 mini var, 2016 sonu 2017 başı gibi değiştirmeyi düşünüyorum işte. Bir bakayım ne var ne yok bu aralar çok fazla pc sektörüne adadım kendimi haliyle mobil tarafta bilgilerim eskidi :) aklım hala g3 ün tanıtımında kalmış sen anla yani :D neyse ben sana sorayım dedim...
  227. K /\ /\ N

@Jiraiya06 @Vikings beyler 2016 versiyonlarını bekliyoruz yada yeni bir rehber :) 2016 için geç oldu ama en azından fiyat aralıkları için yeni rehberler bekliyoruz :D
  228. K /\ /\ N

1700tl ye a7 yada XA ultra önermem şahsen, misal eğer s8 çıkana kadar beklerseniz s6 , 1300-1400 seviyelerine gerileyeceğini düşünüyorum en olmadı zaten illa fiyatı 100-200 tl bile ucuzlasa ithalatçı garantili olanını 1500t ye alabilirsiniz. yada şun 1580 tl ye mate 8 32gb var, onuda...
  229. K /\ /\ N

Laptop Pildeyken Ve Pil Dışında Fps Sabit Kalıyor

ozaman format dene , yazılımsal olarak işimiz bittiğinde hala olmazsa ozaman donanımsal problem diyebiliriz . . şu anda hiçbirini belli değil herşeyi sıfırdan kuru bakalım
  230. K /\ /\ N

güncellemeyi geri alma şansın varmı ? sorunun donanımsal olmadığı doğrulanmış olur böylece .
  231. K /\ /\ N

v-sync olabilir mi?/yada/ oyunun menü geçişlerinde vs yüksek fps vermesi doğaldır 60 ta tamamen sabit durması ise dikey senkronizasyonun açık olmasından kaynaklanıyordur. .
  232. K /\ /\ N

Telefonum şarj olmuyor

stock recovery de fabrika ayarlarına döndürme var mı acaba yada normal olacakta yapabilirsin ayarlardan , en nihayetinde verilerin gidecek , küçük ihtimaller ama kablo yada adaptöründe sıkıntı olabilir ikisinide değiştirip tekrar tekrar dene ilk önce, olmazsa sorun port'un dadır zaten.
  233. K /\ /\ N

Bilgisayar Stabilite Sorunu

benim bildiğim vermez ve önerim kartı kendi ayarlarına döndürmeniz allah korusun anakarta zarar vermeyin hazır kart almadan önce. ancak dediğim gibi sorunu bulmamış olabilirim yada bulmuşta olabilirim. emin olmadan önce birkaç kişiye daha sormanız gerekebilir...
  234. K /\ /\ N

sanırım sorun ekran kartının bellekleri ile olabilir. tahminime göre msi afterburner dan o.c. yaptınız. eğer uzun süre o.c. durumunda kullandıysanız bellekler zarar görmüş yada ekran kartının herhangi bir bileşeni zarar görmüş olabilir. özellikle bellek diyorum çünkü belleklerin ömrü diğer...
  235. K /\ /\ N

ekranın sol üstünde kullandığınız programın adı neydi unuttum valla bi söyleyi verirseniz :) şuan aklımda birkaç şey var onlara bakıyorum, baktıktan sonra yazacağım tekrar
  236. K /\ /\ N

dikey senkronizasyon(v-sync) açık olduğu belli 59.9 fps den. :) eskiden aldığınız sonuçlar yani 70 fps li günleriniz vsync açık mıyıdı?
  237. K /\ /\ N

peki dediğiniz oyundaki işlemci ve gpu performans bilgilerini alabilirmiyiz ss olarak ayrıca sorunun tek bir oyun üzerinden anlatmışsınız oyundan da kaynaklanıyor olabilir.
  238. K /\ /\ N

virüs taraması sürücüleri sıfırdan tekrar kurulum bilgisayarının içinin tozlarının temizlenmesi termal macun durumuna bakılması psu sistem için yeterli mi (bence sorun bu olabilir) bunları yaptıktan sonra cevabını bekliyorum...
  239. K /\ /\ N

OTG ve İnternetsiz Navigasyon destekleyen tablet önerisi

yanlış hatırlamıyorsam destekliyor. zamanında çok fazla satmıştı, çok tutmuştu.
  240. K /\ /\ N

ozaman sizin için nexus 7 en iyi alternatif olacaktır. ikinci el olarak bulabilirsiniz..
  241. K /\ /\ N

Almadan önce en ucuz Huawei Mediapad S10-201U 8 GB WiFi+3G Tablet / Tablet Bilgisayar,Tablet PC fiyatını anında bulun. Tüm fiyatlar, özellikler ve yorumlar. Akakçe karşılaştırmalı alışveriş platformu
  242. K /\ /\ N

bu tabletin internette yazana göre otg desteği var, ayrıca ekran çözünütlüğü 1280x800, 10.1 inç lik bir ekranı var yani kısacası tavsiye ederim fiyatına göre güzel özellikleri var diyebilirim. ancak almadan önce cihaz incelemelerini okujmanız sizin yararınıza olur...
  243. K /\ /\ N

dahili gps/glonass modülü olduğu müddetçe çoğu tablet işinizi görür. tavsiyem ekran çözünürlüğüne odaklanın yada ekran büyüklüğünün 7 inç ten daha büyük olmasına dikkat edin. cihaz önerisi için az sonra mesaj atarım tekrar
  244. K /\ /\ N

Formattan Sonra Fps Düşüşü

aygıt yöneticisnden nvdia kartnını devre dışı bırak sonra tekrar etkinleştir. ancak bunu yapmadan önce inteli hd graphics i etkinleştir eğer devre dışı bıraktıysan...
  245. K /\ /\ N

SDN Forum Rütbe Sistemi

çok açıksözlü adamdı, kıvırmadan direk yüzüne söylerdi valla acımadan :)
  246. K /\ /\ N

Kasadan Gelen Ses

fan vidalarından geliyor olabilir yada fan bir yere çarıyorda olabilir
  247. K /\ /\ N

Yüksek Lisans Tezi için Anket

yaptık hayırlısıyla :)
  248. K /\ /\ N

Yiyecek Tavsiyesi

kettle da su kaynat makarna ama çok yememek lazım çok kilo aldırıyor sağlığın açısından makarna yediğin zaman konserve ton balığı ile tüketirsen bir nebze de olsa halk tabiriyle : içine balık gitmiş olur en azından :) kuru değil sulu yemek ağırlıklı beslenmelisin, mesela bimde falan satılıyor...
  249. K /\ /\ N

Kasadan Gelen Ses

olur tabiki bizde deneyimlemiş oluruz:)
  250. K /\ /\ N

Kasadan Gelen Ses

coilwhine olabilir , ısınmaya bağlı tıslama sesi gibidir... ama dediğiniz fan olayı ile bir ilgisi yok, yani büyük ihtimalle değil aklıma şuan başka birşey gelmiyor , acaba emin misiniz ekran kartnın ordan geldiğine?
  251. K /\ /\ N

Sabah kalktığımda şarjım 89'dan 51'e düşmesinin sebebi ne olabilir ?

ya şakamısınız?? telefonuma en az 10 farklı rom yükledim herkes seferinde de 20 den fazla pil kalibrasyonu yaptım ne patlaması arkadaş, ne diyorsun sen? battery bin dosyasının telefonun pilinin patlamasıyla ne alakası var. yapma lütfen. ben derslerde bunları görüyorum kendi kendime aynısını...
  252. K /\ /\ N

pil kalibrasyonun rom dosyası içindeki gömülü .bin uzantılı dosyayı değiştirdiğini bilmiyor sunuz galiba?! pilin neresini bozacak :D
  253. K /\ /\ N

Dikkat PS Network Haftaya Bakıma Giriyor!

Firmadan gelen açıklamaya göre, yapılacak olan bakım 26 Ekim Çarşamba günü başlayacak olup TSİ 08.30-09.30 saatleri arasında yapılması ön görülüyor. Hatırlayacağnız gibi servis dün sebebi bilinmez bir çöküşe uğramıştı. Çöküşünün sebebi açıklanmamakla birlikte son günlerde artan ve gittikçe...
  254. K /\ /\ N

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oynanış videosu yayımlandı

Dün The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition için yeni bir oynanış videosu yayımlandı.Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 28 Ekim 2016 tarihinde piyasada olacak.
  255. K /\ /\ N

Battlefield 1'deki Kolibri Pistol'u Açmanın Yolu

Oldukça ilginç bir tasarıma sahip ve deyim yerindeyse avuç içinize rahatlıkla sığabilecek bir boyutlarda.Bu silahı açabilmek için yapmanız gerekenler, aslında o kadar da zor değil. Öncelikle, Multiplayer modunda 10. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. Buna ek olarak, toplamda 150 War Bonds harcaması...
  256. K /\ /\ N

PC ve PS4 için Red Dead Redemption Yolda!

Rockstar'ın Red Dead Redemtion sayesinde Sony ile işbirliğine gittiğini biliyoruz. Ancak bu işbirliği beklediğimizden daha fazlasını getirecek gibi. Bildiğimiz gibi Sony geçtiğmiz günlered PS Now adlı servisini duyrumuştu. Bu servis sayesinde ise PS3 oyunlarının bir çoğu PC de oynanabilecekti...
  257. K /\ /\ N

Hangi telefon?

şu an için s7 ve serisi ayrıca v20 alına bilir şahsen htc 10 a o para verilmez diye düşünüyorum. yazabileceğim çok sebep var bunun için.. S8 şubat ayında çıkacak. ama bana 3000 tl versen şahsen v20 alırıdm. ki oda muhtemelen 3000-3300 arası bişiy olur diye tahmin ediyorum. sebepler...
  258. K /\ /\ N

İpad pro dizüstü yerine geçebilir mi?

başlığa cevap olarak şunu söyleyebilirim bence ipad ler işletim sistemini değiştirmedikçe dizüstü bilgisayarların yerini alamazlar (ki değişmeyeceğini biliyoruz (şimdilik)) heleki macbook ve ailesi var iken. dahili aydınlatmali klavyeleri var ayrıca pil olarak birbirine çok yakın gidiyor ipad...
  259. K /\ /\ N

batarya kalibrasyonu yapmak lazım gibime geliyor. yeni nesil piller her ne kadar akıllı olsalar da teknolojiye güven olmuyor tabiki :) hangi telefonu kullanıyorsun bilmiyorum ama root la derim zaten çok basit. internette bunu yapmak için sayısız kaynak var. inan bana eğer yukarıda ki çözümler...
  260. K /\ /\ N

Yabancı Dizi Tavsiyesi Arayanlara

mr robotu ilk bölümü için seyredenler halt and catch fire a bakmalılar
  261. K /\ /\ N

Yabancı Dizi Tavsiyesi Arayanlara

Şimdi trailer ını seyrettim efsane duruyor. Fringe ten sonra iyi gelecek gibi :)
  262. K /\ /\ N

NVİDİA CUDA

CUDA Zone CUDA Paralel Hesaplama | CUDA Nedir? | NVIDIA
  263. K /\ /\ N

Amd FX8370 mi İntel Core İ5 6500 mü?

amd zen çıkana kadar fx serisi almayınız. zen çıksın helebir gelsin işte ozaman piyasa kızışabilir..
  264. K /\ /\ N

Sdn üyelerinin eğitim durumları veya meslekleri

son sınıf herzaman sıkıntılı olmuştur şu an yapabileceğin tek şey üni hazırlığı. Bazı hobi ve diğer şeylerden uzaklaşmak gerekir. ileride geriye dönüp üzülmek yerine şimdi sık dişini... lys bittiği zaman hazırlık dahil önünde 1 sene gibi bir süre olacak üni 1. sınıfa kadar. ozamana kadar kendini...
  265. K /\ /\ N

yaş kaç, kaçıncı sınıf
  266. K /\ /\ N

Karadeniz Teknik Üniversitesi, hazırlık, ama çok sıkıldığımdan Google play de 8 uygulama üzerinden reklamdan para kazanıyorum ancak gelirimin çoğu YouTube dan geliyor. iş imkanı hiçbir zaman bitmez, eğer meraklı olursan herşey mümkün :) puan ve sıralamayı tam hatırlamıyorum ama 70k da takıldım...
  267. K /\ /\ N

Üniversite Yurt

hayırlı olsun diyelim :) bugün çıkayım diyorum ama yağmur yağacak gibi, bugün sabaha karşı müthiş bir yağmur yağdı sesinden uyandım valla :D
  268. K /\ /\ N

Üniversite Yurt

şaka gibi bende Karadeniz Teknik Üniversitesi bilgisayar mühendisliği okuyorum :D şu an biltepede kalıyorum yurt olarak mükemmel. :)
  269. K /\ /\ N

Üniversite Yurt

hangi ildesin
  270. K /\ /\ N

Üniversite Yurt

hangi ildesin
  271. K /\ /\ N

üniversite - - bilgisayar mühendisliği
  272. K /\ /\ N

Casper Excalibur G500 hakkında?!

burada başka sitelerin linklerini sıralamak istemiyorum ama bir sorayım Casper bile beni facebook üzerinden bilgilendiremezken nasıl çıkıyor bu laptop?? Let me google that for you
  273. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

Casper excalibur g500 nerelerde?!?!?!?!?!
  274. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

@MrSmoke bana şimdi desen git ygs lys çalış çalışırım. o arkadaş ortamında ders çalışmak gibisi yok bence. ben 3 saat Blok ders yaptığımı hatırlıyorum. dersler çok sıkıcı ama ders çalışmak hoşuma gidiyor kendimi öğrenci değil sanki bir çalışanmışım gibi hissettiriyordu :D
  275. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

asosyal konusunu extrem bir örnek ye verdim. ozaman senin durumda daha kolay. ben İstanbul'da lise okudum öğretmen dediğin yumuşak olmayacak sonra sınıf kakara kikiri oluyor ders işlenmiyor. öğretmen sert olacak sınıf suspus olacak anca öyle öğreniyor insan. kimya ve biyoloji öğretmenlerim çok...
  276. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

Casper excalibur g500 bitek sdn yemi çıktı neden başka yerde haberi yok!!!
  277. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

lise en güzel zamanlarımdı kıymetini bil. öğretmenlerle aran asosyal biri bile olsan 10 sınıfta iyice sıkılaşıyor arkadaş gibi oluyorsunuz. lise güzeldi be.
  278. K /\ /\ N

550tl Bütçe Ekran Kartı Tavsiyesi

R9 380 tabikide.
  279. K /\ /\ N

donamım topladım yardım edin

640 tl ye i5 6500 alabilirsin.
  280. K /\ /\ N

Eski Bilgisayar Parçalarını Durumu İyi Olmayanlara Verme Projesi

kullanılmayan 2.5 inchlik notebook harddiski varsa pm atabilir. kaç gb olduğu hiç önemli değil. içine Windows 10 kurulsun yeter.
  281. K /\ /\ N

LG V10 Kullanıcıları Kulübü

artık o günler geride kaldı. s4 mini sahibiyim hala her oyunu açıyor. bence kamerası gündüz çekimlerinde s7 den daha başarılı. gece çekimlerinde ise yarışır gibi duruyor. lg g5 almaya bakın siz.
  282. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

bu sene kyk bursu ne kadar olur tahminen?
  283. K /\ /\ N

Evin bodrumunda bulduğum ramler

30 pinli bir dram olabilir. KMM581000AN7 Datasheet - General Purpose Dynamic RAM from Samsung Electronic
  284. K /\ /\ N

LG V10 Kullanıcıları Kulübü

hayır tabikide. Hele hele 1700-1800₺ ye s6 almak ve 1900-2000₺ ye note 5 almak varken. illa v10 istiyorsan v20 piyasaya girene kadar bekle. 2000₺ ye şu an için en iyi alternatif/ler 200tl daha koyup ithalatçı garantili s7, note 5 s6 edge+, 1700₺ ye lg g5.
  285. K /\ /\ N

Eski Bilgisayar Parçalarını Durumu İyi Olmayanlara Verme Projesi

mevcut sistem bu konu üzerinden de yürüyebilir, demek istediğim konuyu sabitlerseniz burası e-bitpazarı olur. Ki bu iyi bir şey. önemli olan 2. el alım satım konusuna dönmemesi. Sonuçta hayrına yapılan birşey. Eğer bu konu ilerde ilgi görürse konu sahibi ve bölüm moderatörü konuyu belli...
  286. K /\ /\ N

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

s4 mini cm 12.1
  287. K /\ /\ N

Günün Sözü

iltifat olarak kabul ediyorum [emoji14]
  288. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
  289. K /\ /\ N

Günün Sözü

Pes doğrusu fifa çok mu yanlış?!
  290. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

@Troy , abi gözünü seveyim mertlik sende kalsın bulaşma böylelere.
  291. K /\ /\ N

Söyle Rahatla

iyi yönde rekabet iyidir ama, bakın bunlar böyleler, böyle yapıyorlar demek yanlış, sorunu bize daha söylemeden kendi aralarında çözmeleri gerekirdi :(
  292. K /\ /\ N

En son hangi diziyi seyrettiniz?

mistır robot , 2x8 [emoji14]
  293. K /\ /\ N

Sadece kendinizin yaptığını düşündüğünüz, kimilerine saçma kimilerine ilginç gelen şeyler

eğer o bardağı biraz daha sağa koymazsam istediğim şeyler olmayacak, hayat istediğim gibi gitmeyecek. ve sadece bardakla da sınırlı değil [emoji14]
  294. K /\ /\ N

Nasıl Mod Olunur?Mod Olmanın Yararı Var Mıdır?(Maddi)

eski yabancı dizi moderatörüyüm. maddiyat için yapacaksan yapma. youtube, admob gibi alternatifler var.
  295. K /\ /\ N

Monster ve DELL arasında kaldım

monster da ışık sızlamaları meşhurdur, malzeme kalitesi diplerdedir. Dell almanız yararınıza olacaktır... Bana kalsa ben sonuna kadar Monster alırdım ama öncelikler ve kullanıcı rahatlığı açısından Dell sizi daha mutlu edecektir ancak şu bir gerçek ki Monster servisi Apple ı aratmayacak...