Arama sonuçlarınız

1. nyoo

Türknet pişmanlıktır, uzak durun, benden söylemesi

Merhaba arkadaşlar, Uzun süredir bişeyler paylaşmıyordum, nasip bugüneymiş, 1 yıldan fazladır, yani AKN olayını kaldırmadan da öncedir Turknet abonesiydim, 150 GB AKN verdikleri dönemde herşey çok güzeldi, hangi saatte ararsan ara 10 saniye sonra karşında muhatap olabileceğin bir müşteri...
  2. nyoo

Ülke Genelinde İnternet Yavaşladı!

Yurt dışı pop noktalarına erişimde sorun var, NTV gibi yurt dışında host edilen siteler çok zor açılıyor, sebebi hakkında bilgisi olan var mı ?
  3. nyoo

GM5 Plus D Wifi Hız Problemi - 2.4 Ghz

Merhaba arkadaşlar, bir kaç gün önce teşhis ettiğim enteresan bir sorunla karşınızdayım, sorunu şu şekilde özetleyim; misalen cihazımın kapalıydı düğmesine bastım ve açtım, akşama kadar kullandım, akşam wifi ı kapattım, sabah kalktığımda yeniden wifi ı açtığımda bağlantı sağlanıyor burada bi...
  4. nyoo

Milan Barôs'tan Olağanüstü Çalım

İspanya - Çek Cumhuriyeti grup maçında Baros'un dahiane çalımı.... http://www.youtube.com/watch?v=6pHzNQgCqqc
  5. nyoo

Michel Platini'ye 6-0 ı sormuşlar. İşte Cevabı

Michel Platini'ye Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı yendiği 6-0 lık maçı sormuşlar. İşte Cevabı Kaynak
  6. nyoo

Windows 7 'nin sürpriz yumurtası

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır aracımın cd changer sorunuyla uğraşıyordum. Teybe aux entegre etme il ilgili bi makale buldum, onu da masaüstüne klasör oluşturup kaydetmek istedim, birde baktım ki şu hatayı verdi !!! "Belirtilen aygıt adı geçersiz"
  7. nyoo

İşte Cimbom'uın Honda''sı !

İşte Cimbom'un gündemindeki Japon bombacı! Orta sahaya takviye arayan Galatasaray'ın, Japonya Milli Takımı oyuncusu Keisuke Honda'yı istediği ortaya çıktı. Rijkaard'ın yardımcısı Neeskens'in, Honda'yı Hollanda'da izlediği belirtirken, genç oyuncudan da G.Saray açıklaması geldi. 13.Tem.2009...
  8. nyoo

Sahtekâr D-Smart

UEFA Avrupa Ligi maçları artık Euro Futbol Kanalında Bugün sabah saatlerinde kanalları gezerken 42. Kanalda Euro Futbol isimli bir kanalın aktif olduğunu, söz konusu kanalın zemin fotoğrafında Europa League in ambleminin olduğunu gördüm ve EYVAH ! dedim. Nitekim tıpkı tahmin ettiği gibi...
  9. nyoo

Son Dakika! Yılın Golü Aydın Doğan'dan

UEFA Avrupa Ligi maçları artık Euro Futbol Kanalında Bugün sabah saatlerinde kanalları gezerken 42. Kanalda Euro Futbol isimli bir kanalın aktif olduğunu, söz konusu kanalın zemin fotoğrafında Europa League in ambleminin olduğunu gördüm ve EYVAH ! dedim. Nitekim tıpkı tahmin ettiği gibi...
  10. nyoo

Flaş! Yılın transfer bombası Wesley Sneijder Galatasaray'da iddiası

İşte Galatasaray'ın yeni Hagi'si Polat, Teknik Direktör Rijkaard'ın ısrarla istediği Real Madrid'in Hollandalı yıldızını bitirmek için harekete geçti. Real Madrid'e 10 milyon 750 bin Euro bonservis, Wesley Sneijder'e yıllık 4.2 milyon Euro ücret ödenecek... Hiç kimsenin beklemediği bir...
  11. nyoo

Eziklik dedikleri bu olsa gerek !!! - Buyrun sizde şahit olun...

Kedi ulaşamadığı ciğere murdar dermiş. Eziklik ve asalet birbirine çok benzer, ikiside yaradılıştan gelir ve ne yaparsan yap o halleri gizleyemezsin. Değerli Antu.com sakinlerinin Keita transferi hakkındaki yorumları, buyrun...
  12. nyoo

Hooijdonk: "Rijkaard ile Daum mukaseye bile edilmez...

F.Bahçe'nin eski futbolcusu Pierre Van Hooijdonk, F.Bahçe ve G.Saray'ın yeni teknik adamları Daum ve Rijkaard'ı SABAH'a değerlendirdi. Ünlü futbolcu, Daum'un F.Bahçe'ye dönünüşünü büyük bir sürpriz olarak değerlendirip, "Niye geri aldılar. Merak ediyorum" derken Rijkaard'a övgüler yağdırdı...
  13. nyoo

Özür dilerim arkadaşım

kroluğu kendine yaşam tarzı olarak seçmiş arkadaşımın bloğuna girdikten sonra, giderayak ziyaretçi defterine isimsiz olarak bıraktığım "EŞŞEK" mesajı için kendisinden özür diliyorum...
  14. nyoo

TT nin Adil Kullanım Politikası altyapı yetersinliğinin en belirgin göstergesi mi ?

Adil kullanım kotası Türk Telekomun altyapı yetersizliğinin en büyük göstergesi mi ?
  15. nyoo

Küçük Kore'li Sungha Jung'dan müthiş resitaller

(U2) With or Without You - Sungha Jung http://www.youtube.com/watch?v=L4CR3GoB3YY Mission Impossible Theme - Sungha Jung http://www.youtube.com/watch?v=5IXa2pNGVj8& Wake me up when september ends - Sungha Jung http://www.youtube.com/watch?v=JsnJftMy9po
  16. nyoo

Karşılamaya gelenlere Çök-kalk yaptırdı

Karşılamaya gelenlere ’Çök-kalk’ yaptırdı 1995’te MHP’den Iğdır Milletvekili adayı olan Mikail Göleli, dün MHP Iğdır Belediye Başkan adayı Ali Ekber Yeşil’e destek vermek için kente geldi. İŞTE FOTOĞRAFLARI MHP İl Başkanlığı binasından yaklaşık 1000...
  17. nyoo

Doğan'ın İsrail yanlılığı bundan mı?

Doğan'ın İsrail yanlılığı bundan mı? Erdoğan Davos restinden sonra, İsrail yanlısı bir yayın politikası güden Aydın Doğan medyasının ortağı Axel Springer'in yayın ilkelerindeki madde kafa karıştırdı. 04 Şubat 2009 16:20 Başbakan Erdoğan Davos restinden sonra yayın politikası ile...
  18. nyoo

Yılın haber bombası, işte 367 ci paşaların darbe kokan ses kaydı !

Darbecilerin 367 baskısının SES KAYDI Erkan Mumcu'ya 367 krizi döneminde baskı yapıldığı iddialarını güçlendirecek şok ses kaydı. Eski Genelkurmay Başkanı'nın ağzından 367 baskısı ve darbe planı... Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman...
  19. nyoo

Ah be Skibbe

Bazı şeyleri görmek için süper ötesi futbol bilgisine ihtiyaç yok, maçın ilk dakikasından beri Galatasaray sahada nasıl dizileceğini kestirememişti. Özellikle de Ayhan'ın oynadığı mevkiyi görünce şok oldum, belki de hayatında o mevkide ilk kez oynuyordur. Birde Barış diye bi adam vardı sahada...
  20. nyoo

Kahrolsun İsmail !!!

Kuzenimin 4 yaşındaki küçük kızı, annesiyle birlikte haberleri izlemiş ve insanların İsrail aleyhine attığı programdan çok etkilenmiştir. 10 dk sonra sevgili kuzenim odaya tekrar dönünce ne görsün ! Küçük kız yatağın üzerine çıkmış bir yandan zıplıyor, bir yandan da Kahrolsun İSMAİL, Kahrolsun...
  21. nyoo

Cehalet Toplumuyuz

"Bilgi Sahibi Olmadak Fikir Sahibi Olmak" iste toplumsal sorunlarımızdan biri, oldukça kendine güvenen ve demeç verir edasındaki en son vatandaşı dinleyin de görün ! Piramidler nasıl kaçırılmış, mesleği ise neymiş ??? İzleyin
  22. nyoo

Salih Memecan'ın müthiş 2008 özeti | Komik

Ufak nüanslar, ince espiriler, bakalım sizin dikkatinizden kaçmayanlar neler ;)
  23. nyoo

Ekrana kilitleyen Filistin duası / VİDEO

ŞEYH AHMET YASİN'İN DUASI: BU ÜMMET UTANMAZ MI? / VİDEO İsrail'in sivil ve katletmesine Türkiye türlü tepkiyi gösterdi. Meydanlara inen alkın dilinde ise ÜLKE TV'de üç gündür üstü üste yayınlanan bu dua var... Gazze’de yaşanan insanlık dramı karşısında hiçbir şey yapamayanlar duaya sarıldı...
  24. nyoo

İşte Filistin'e yardım hesapları - Flaş !

İŞTE YARDIM HESAPLARI İsrail'in zulmüne karşı çaresiz mi hissediyorsunuz kendinizi. Ne yapabilirim mi diyorsunuz? Buyrun size imkan... İNTERNETHABER Sessiz kalmaktan, çaresiz olmaktan şikayetçiyseniz çok önemli bir yardım...
  25. nyoo

Yeni logoyu nasıl buldunuz ?

Arkadaşlar SDN'nin yeni logosuyla ilgili yorumlarınızı merak ediyoruz. Herkes fikrini belirtsin bakalım. Buyrun Ankete
  26. nyoo

Hürriyet.com.tr nin görmezden geldiği vahşet

Hürriyet.com.tr nin görmezden geldiği vahşet Dünün ve bugünün en önemli haberini, Filistin topraklarında son zamanların en büyük katliyamını, emperyalistlerin gazetelerinin bile sessiz kalamadığı haberin detaylarını, her fırsatta Türkiye'nin en çok tıklanan haber sitesi benim diye bas bas...
  27. nyoo

Wikipedia'da Edu Dracena tanımı

Koptum walla Kaynak
  28. nyoo

Bu resmen komedi!

Bu resmen komedi! Avrupa'nın en önemli beş liginden biri olarak gösterilen Bundesliga'da 1970'li yıllarda nasıl formalar giyildiğini biliyor musunuz? İşte bir nostalji! 1970'li yıllara ger dönüyoruz. O zamanın futbol formalarına bakış ve çağın popüler oyunu için yapılan ilginç...
  29. nyoo

Efsane 11 de 5 Galatasaray'lı

Efsane 11 belli oldu Spor dünyasının merakla beklediği Efsane 11 belli oldu. Yeşil sahaların son 25 yıldaki en büyük yıldızlarının çekiştiği yarışmada Efsane 11'i 200 bin okur seçti. İŞTE SİZLERİN OYLARIYLA SEÇİLEN "EFSANE 11" - FOTO ANALİZ ÖDÜL TÖRENİNDEN RENKLİ GÖRÜNTÜLER - FOTO...
  30. nyoo

SDN in Burcu ne ? Herkes Anket'e

Bakalım forumumuzda en çok hangi burçtan arkadaşımız var! Buyrun Anket'e Astrolojide evler burçlar gibi 12 adettir. Doğu ufkundan başlayarak saat yönünün tersine doğru sıralanırlar. Bunların anlamları sırasıyla şöyledir: 1.Ev (koç Burcunun evi): Kişilik, maske, dışa gösterdiğimiz yüz...
  31. nyoo

İyi yüzlü siyaset, iki yüzlü Hürriyet

7 YKR lik motorin indirimini Flaş ! nidalarıyla okurlarına duyuran Hürriyet.com.tr ilk %20 lik indirimden sonra %9 luk ikinci indirimi de küçük puntolu başlıklarla okurlarına lanse etti. İşte haberin devamı ! LPG fiyatlarında indirim Otogaz olarak kullanılan likit petrol gazın...
  32. nyoo

Turkcell'den kontor fiyatlarına sessiz sedasız zam

Turkcell'den kontor fiyatlarına sessiz sedasız zam Bugün Turkcell'in web adresine girdiğimde karşıma çıkan manzara beni sinirlendirdi, sanırım 3G nin ihale masraflarını abonelerinden çıkaracak. Görüşme ücretlerine yaklaşık %10 oranında zam yapıldı, yeni kontor fiyatları aşağıda ..... 25...
  33. nyoo

İşte Milan Baros'un golü

Milan Baros'un Hertha Berlin ağlarına gönderdiği penaltı golü. http://www.galatasaray.org/i/video/flv/1228361688.flv
  34. nyoo

Şok! İşte Ergenekon Yapılanması - VIDEO

Eski PKK yöneticisinin kanınızı donduracak Ergenekon çözümü Ulusalcıların bir numaralı destekçisi ve akıl hocası Prof. Yalçın Küçük, ne kadar vatan sever ve bakın kimleri, nasıl yere göğe sığdıramıyor... Erhan Çelik'in haberi Kanal 7 televizyonuna verdiği röportajda Abdullah Öcalan'ın...
  35. nyoo

Türk SKOR gazeteciliğinin vahim hali !

Ülkemizde yayın hayatına devam eden ve en fazla tiraja sahip iki spor gazetesinin 15.11.2008 tarihinde Galatasaray'lı futbolcu Sabri Sarıoğlu ile ilgili yayımladığı haberleri sizinle paylaşıyorum. FOTOMAÇ FANATİK
  36. nyoo

İşte Akaryakıttaki Kartel !

Aydın Doğan'ın maskesi fena düştü Fiyatı 140'tan, 58 dolara inen petroldeki indirimi 'zoraki' tüketiciye yansıtan Akaryakıt şirketleri; kurdukları kartelle vatandaşı nasıl sögüşledi? Dünyada petrol fiyatları yarı yarıya düşerken Türkiye'de bu oranın litrede...
  37. nyoo

Haddini bil Mahmut Uslu!

Mahmut Uslu! Fenerbahçe'nin Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Galatasaray'ı 4-1 yendiği derbi maçta şeref tribününde yaşananlar, karşılaşmanın önüne geçti. DHA'dan Kadir Çetinçalı imzasıyla servis edilen habere göre; Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu'nun, Emre Aşık'ın kendi kalesine...
  38. nyoo

Keylogger dan kurtulmak ne derece mümkün ?

Keylogger dan kurtulmak ne derece mümkün ? Erişilebilirlik seçeneklerindeki ekran klavyesi işe yarar mı ? :pinch:
  39. nyoo

Yay bozulursa jüriye ne olur ?

http://www.vidomodo.com/video_contents/04112008095727.flv uff olur :mrgreen:
  40. nyoo

Sizce Galatasaray Fenerbahçe'ye kaç gol atar

Arkadaşlar Webaslan.com'daki anketi foruma taşıyorum, bakalım forumda kim ne diyor !
  41. nyoo

Doğan'ın tavuğundan değişmeyen tarifeler

Turkcell reklamı niçin, ne vakit kesti Özkök yine bel altı vurarak, olayı çarpıtıp 'Turkcell hükümetten korktu ve projeyi desteklemekten vazgeçti' dedi. Ama gerçek yine farklıydı Gazeteport sitesi yazarı Ertuğrul Semerci, Ertuğrul'un Özkök'ün son "faullü" hamlesini gözler...
  42. nyoo

Başörtü kışkırtıcılarının okkalı yalanları - VIDEO

Başörtü kışkırtıcılarının okkalı yalanları Aydın Doğan medyası ve Uğur Dündar, toplumu kışkırtmak ve kamplara bölmek amacıyla yalan haber haber üretim merkezi gibi çalıştı. İşte örnekleri...
  43. nyoo

Aziz Yıldırım'ın İlahi Tesadüfü

Galatasaray'ın 2000 yılında kazandığı UEFA ve Süper kupayı TESADÜF olarak tanımlayan ve bu tutumunun da her fırsatta arkasında olduğunu belirten Aziz Yıldırım'a ilahi yanıt takımın düşdüğü durumun ta kendisi. Şans kapıyı çalınca! Geçen sezon tüm branşlarda gıpta edilen rekor başarılar elde...
  44. nyoo

Aziz Yıldırımın talimatıyla, başkanlığa geri dönmesi için yürüdük

Kutlualp: Şahidim Hakan Bilal Kutlualp, Aziz Yıldırım´ın, ‘Geri dönmem için yürüyün´ dediğini doğruladı. GFB’liler ne demişti? Genç Fenerbahçeliler adlı taraftar grubunun “Zaman zaman kullanıldık. Aziz Yıldırım’ın talimatıyla, başkanlığa geri dönmesi...
  45. nyoo

Şu Ahmet Çakar ne tuhaf adam yahu

Ahmet Çakar'dan bir iddia daha Eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar, iddialarına bir yenisini daha ekledi. Daha önce "Fenerbahçe'nin, Sevilla'yı yenmesi durumunda bikini giyerim" iddiasında bulunan Çakar, dün akşam yayınlanan "6 Pas" programında, Fenerbahçe'nin Arsenal'i yeneceğini söyledi...
  46. nyoo

Cassio De Souza Soares Lincoln

Lincoln'ün web sitesinde gezerken rastladığım ilginç bi fotoğrafı sizinle paylaşmak istiyorum. http://www.lincolnofficial.com
  47. nyoo

Beni yıka - MAA

İşte ressamımız..... Devamı için TIKKKKKlayın....
  48. nyoo

İşte canlı bombanın yakalanma anı

İşte canlı bombanın yakalanma anı - Yorumsuz http://www.netegel.com/vid/video.swf?v=BiSGSVSFQoWP
  49. nyoo

Aktütün baskınının şok görüntüleri

Aktütün baskınının şok görüntüleri http://content.zaman.com.tr/extentions/multimedia/2008-10-14-aktutun/aktutun.flv Multimedia
  50. nyoo

Numara taşımada sim kart değişecek

Numara taşımada sim kart değişecek 9 Kasım'da başlayacak numara taşınabilirliği uygulamasında...
  51. nyoo

TSK Aktütün saldırısını biliyor muydu ???

TSK Aktütün saldırısını biliyor muydu ??? "Aktütün'ü itiraf edin demiştik... Biz açıklıyoruz." Taraf bu manşeti attı inanılmaz bilgiler ortaya koydu. Bu skandal! İNTERNETHABER/ Dağlıca baskını ile ilgili şok...
  52. nyoo

Milliler parasızlıktan simit yedi

Milliler parasızlıktan simit yedi Bosnalı futbolcular, maddi imkansızlıklar nedeniyle bir ton sıkıntı yaşadı. Yemek fiyatları da pahalı olunca bakın ne yaptılar? Milyon dolarlık Türk Milliler, maddi anlamda kendilerine sunulan imkanın yüzde 10'nunu bile göremeyen Bosnalı...
  53. nyoo

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

54. nyoo

Flaş! D-Smart artık paralı !

D-Smart artık paralı ! Evet arkadaşlar hiç reklam yapılmadı, hiç bir yerde duymadınız ama Aydın Doğan denen şahsın D-Smart safsatasının beklenen hamlesini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. D-Smart ta artık kendinizi şımartamayacaksınız... Bugün söz konusu firmanın internet sitesini...
  55. nyoo

Bizimcity - Sen Misin Karışan :))

http://www.bizimcity.tv/bizimcity_web/medya%20ve%20siyaset.swf
  56. nyoo

Terim Tanburacı'nın bıyığına sövdü

"Ulan ben senin bıyığını s..." Yalçın Doğan, Osman Tamburacı ile Fatih Terim arasında geçen bir diyaloğu aktardı. Terim'in ağır küfür ettiği yönündeki iddia yenilir yutulur gibi değil. SPOR yazarı ve yorumcusu Osman Tamburacı’nın yüzü bembeyaz oluyor. "Sen ne biçim konuşuyorsun"...
  57. nyoo

ADD nin ödeneği kesilince Kızılay'a sergi açtı

ADD nin ödeneği kesilince Kızılay'a sergi açtı 10. Cumhurbaşkanı A. Necdet Sezer'in göreve geldiği 2000 yılından itibaren cumhurbaşkanlığına ayrılan örtülü ödenekten Atatürkçü Düşünce Derneğine çeşitli aralıklarla toplam 221.811 YTL bağışta bulunduğu ülke gündemine bomba gibi düşmüştü...
  58. nyoo

Ermeni Kininin Tarihteki İzi

BU UNUTULUR MU? (Unuttuk Maalesef…) ******** Birinci Dünya Savaşı'nda İngilizlere, 150 bin askerimiz esir düştü. Bu askerlerden bir kısmı da Mısır'ın İskenderiye şehri yakınlarında bulunan Seydibeşir Usare Kampı'na Hapsedildi. ******** Kampın tam adı, 'Seydibeşir...
  59. nyoo

Crome'la yaşadığınız ilk problemleri burada paylaşın...

Crome'la yaşadığınız ilk problemleri burada paylaşın... bazen sörf yaparken program yanıt vermeyi durduruyo ve tekrar kaldığı yerden devam ediyo :S
  60. nyoo

Arap yağı bol bulunca...

Arap yağı bol bulunca... İngiltere medyası, geçtiğimiz günlerde Premier Lig ekiplerinden Manchester City'yi alan Arap iş adamı Sulaiman Al Fahim'i konuşuyor. Yeni Abramovich benim Transferin son gününde, Chelsea'ye gitmesi beklenen Brezilyalı yıldız Robinho'yu tam 42 milyon euro ödeyerek...
  61. nyoo

Ankara'da son yılların en sönük 30 Ağustos kutlaması

Ankara'da son yılların en sönük 30 Ağustos kutlaması Ankara hipodromda 30 Ağustos Zafer bayramı kutlamaları askeri araç geçişi ve görsel şölen olarak son yılların en cılız kutlamasıydı. Kutlamayı tertipleyen TSK sizce hükümete karşı bi tavır mı takınıyor.
  62. nyoo

Flaş! Kırıkkale MKE Yine Patladı...

KIRIKALE'deki Makine Kimya Endüstrisi'nde bugün öğleden sonra peşpeşe iki patlamayla birlikte yangın çıktı. Jandarma yetkilileri patlama sonucu 2 kişinin öldüğünü ve 12 kişinin de ağır yaralandığını söyledi. Barut Fabrikası'nda saat 14.55'te henüz belirlenemeyen bir nedenle meydana gelen ilk...
  63. nyoo

Sizce Galatasaray'ın Steaua'ya elenmesinin sebebi ne ?

Sizce Galatasaray Steaua'ya neden kaybetti ? Kişisel fikrim takımın hazır olmaması ve Skibbe'nin Cassio Lincoln'e güvenerek 11 i kurması. Ayrıca raikp rakımın Banel Nicolita isimli oyuncusuna da değinemeden yapamayacağım, adam Real Madrid seviyesinde bir oyuncu. Bence Türk takımlarının bu...
  64. nyoo

Bu İkiliyi Hatırladınız Mı ?

65. nyoo

ANTU.com da Milan Baros sarsıntısı

İşte Fenerbahçe'li taraftarların ANTU.com da yaptıkları Milan Baros yorumları. BAROS‚ G.SARAY´Da gibiymiş !!!! peaceee bir futbolcu transferi için hiç bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum.. hemde hiç sevmediğim bir takıma.. Yıllardır çubuklu forma altında hayal ettiğim (4 yıldır) ve...
  66. nyoo

SDN Yılın Transferini Oyluyor

SDN Yılın Transferini Oyluyor Kulüpler transfer çalışmalarını neredeyse tamamladı, peki sizce yeni sezona damgasını vuracak en iyi transferi hangi kulüp yaptı ?
  67. nyoo

Mario Gomez G.Saray'da

Mario Gomez G.Saray'da Sarı-kırmızılı yöneticiler, yıldız futbolcuyla yıllık 4 milyon euro'ya el sıkıştı. Stuttgart kulübü bonservis bedeli olarak 18 milyon euro isterken, G.Saray 14 milyon euro önerdi. Pazarlık sürüyor, imzaların atılması an meselesi. FOTOMAÇ FARKI G.Saray, transferde...
  68. nyoo

MHP İdam geri gelsin diyor, peki siz ne diyorsunuz?

MHP'den tartışılacak teklif! ANKARA – Hemen her seçim meydanında “Apo’yu asamadınız, idamı kaldırdınız” eleştirisine muhatap olan MHP, idam cezasını yeniden getirmek için hazırlık yapıyor. MHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Serdaroğlu, idam cezasının Anayasa ve yasalara...
  69. nyoo

Bayern'den Türk yıldız'a 21 milyon

Alman kulübünün kendi radyosu, Milli yıldızın peşinde olduklarını duyurdu Antenne Bayern’deki programa katılan Münihli bir yönetici, ‘Arda Turan için menajer Uli Hoeness görüşmeleri sürdürüyor. 21 milyon euroluk bir teklif yapmaya hazırlanıyoruz. Türk futbolcu da hayli...
  70. nyoo

Flaş! İşte Galatasaray'ın yeni sağ beki

Georgios Seitaridis Galatasaray'da Yönetici Haldun Üstünel, Atletico Madrid’in sağ beki Seitaridis ile cumartesi günü yıllık 1.2 milyon euroya anlaşmaya vardı. İspanyol kulübü 3 milyon euroyu kabul ettiği an Seitaridis getirilecek Üstünel, İspanya’da işi bitirdi GALATASARAY...
  71. nyoo

Ve Kézman gitti

Kezman PSG'de Fenerbahçe ile Paris Saint Germain kulübü arasında günlerdir süren görüşmeler sona erdi ve Kezman artık Paris Saint-Germain'li oldu. Guiza'nın transferi ile birlikte gözden çıkarılan Sırp futbolcunun menajeri ile bugün yapılan görüşmelerin ardından her konuda anlaşma sağlandı...
  72. nyoo

D-Smart kazığı - Made By DOĞAN

"D" KAZIĞI, DOĞAN MEDYA YİNE VATANDAŞA ÇALIM ATMAYA KALKTI Geçen yıl D-Smart için ‘Bir kere ödeyin ömür boyu bedava kullanın’ reklamları yapıldı ama şu an seyircilere fatura kesiliyor. Yani müşteri alenen aldatıldı! Digitürk'ün sahibi Mehmet...
  73. nyoo

Lincoln gönderilmeli mi ?

Kovun gitsin Lincoln'ü! Adam kız çocuğundan beter. Ya başı ağrıyor ya regl oluyor... Yetti be! İki yıldır herkesi fıtık etti. Herifin kimseyi umursadığı yok. Ceza veriyorsun tınmıyor, affediyorsun akıllanmıyor. Sanki dokunulmazlığı var. Böyle oyuncu takımın içine eder. Bazen, acaba...
  74. nyoo

Kendilerini gâvura teslim etiler

Böyle gözaltı görülmedi Çatışmalardan kaçan Filistinliler, İsrail'in izniyle Gazze'ye geçmeye çalıştı. Ama İsrail, militan diye birçoğunu işte böyle çırılçıplak soyup gözaltına aldı. Yaralıların bile gözleri bağlandı. Böyle tutukladılar Filistinlileri bölen Hamas, El Fetih çatışması...
  75. nyoo

Provakatörlere Federasondan cevap

Federasyon'dan forma açıklaması A Milli Erkek Takımı'nın Çin'in Macau kentinde ABD ile oynadığı hazırlık maçında giydiği formalar hakkında bir açıklama yaptı. Federasyondan yapılan açıklamada, milli takımın ABD ile oynadığı hazırlık maçı sırasında giydiği formada...
  76. nyoo

Van Gölü Canavarı V2 +18

Vanlı mazotçunun 2. si de çıkmış, bakalım beğenecekmisiniz ? ****
  77. nyoo

Hürriyet Provakatörlüğe Soyundu

Hürriyet Diyor ki => AY YILDIZ neden yok ? Dün Türk Milli Basketbol Takımı ile Amerika Birleşik Devletleri Basketbol Takımı özel maçta karşı karşıya geldi; 'Ay-Yıldızlılar' sahadan 114-82'lik skorla mağlup ayrıldı... 'Ay-Yıldızlılar' dedik ama formamızda Ay-Yıldız yoktu... 8 Ağustos'ta...
  78. nyoo

Steaua Bükreşi Tanıyalım

Steaua Bükreş’i Tanıyalım Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda eşleştiği Steaua Bükreş, Romanya futbolunun en başarılı temsilcisi. 7 Haziran 1947’de kurulan kırmızı mavili kulüp, 23 kez ulusal ligde, 20 kez Romanya Kupası’nda, 5 kez de Romanya...
  79. nyoo

Morgan de Sanctis, Galatasarayda

Morgan de Sanctis, Galatasaray’da Galatasaray, İspanya La Liga takımlarından Sevilla’da oynayan İtalyan kaleci Morgan de Sanctis ile bir yıllığına kiralık olarak anlaşmıştır. Hem kulübü hem kendisiyle anlaşılan ve önümüzdeki sezon sarı kırmızı formayı giyecek olan Morgan de...
  80. nyoo

Türkiye'de eşek sıkıntısı başladı

Türkiye'de eşek sıkıntısı başladı Alman "Süddeutsche Zeitung" gazetesi yazdı Hadimli eşek tüccarı doğruladı. Türkiye'de eşek sıkıntısı var! Alman "Süddeutsche Zeitung" gazetesinin, "benzin fiyatlarındaki artış Türkiye’de eşek satışında...
  81. nyoo

Anayasa Mahkemesinin Kararı Açıklandı

AKP'nin kapatma davası reddedildi Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç 6 yüksek mahkeme üyesinin kapatılması yönünde görüş bildirdiği, 4 üye ise hazine yardımının kesilmesi, 1 üye ise davanın red edilmesi konusunda oy kullanmıştır. Sonuç olarak Anayasada belirtilen 2/3 lük çoğunluğun...
  82. nyoo

Doğu Perinçek

Perinçek hakkında şok iddia Perinçek ile ilgili ortaya çıkan bir belge tüyler ürpertti! İddialara göre Perinçek, PKK'nın kurucuları arasında ve... Ergenekon iddianamesinde terör örgütü PKK'nın kurucuları arasında olduğu ifade edilen İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in, Bingöl'de...
  83. nyoo

ADD ciler Kadıköy'de miting yapıyorlarmış

Yapıyorlarmış dedim, çünki Hürriyet te olmasa bu mitingten haberimiz olmayacak. size sayıları hakkında da bilgi vereyim yaklaşık 2000 civarında vatandaş varmış miting alanında. Bunların yarısı sağdan soldan gelen meraklı vatandaşlardır. Haberin Orjinali ________________________________________...
  84. nyoo

Vodafone'dan mesaj var !!!

Arkadaşlar geçen gün cep telefonuma şöyle bir kısa msj geldi, "IPHONE ÖN KAYIT FORMUNUZUN BİZE ULAŞTIĞINI BİLDİRİR, İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. VODAFONE SÜRPRİZLERİYLE BULUŞMAK ÜZERE" bu mesajı başka alanınız oldu mu ? Yada Vodafone'un IPhone ile ilgili gelişmelerinden haberi olan var mı ? :)
  85. nyoo

Zekeriya Öz'ün fotoğrafı ve Doğan Grubu'nun büyük hatası

Birand savcının resmini yayımladı 13 aydır soruşturma sürüyordu. Ama Ergenekon savcısını henüz kimse görememişti. Ta ki düne kadar... 13 aydır devam eden soruşturma kapsamında flu ve küçük bir fotoğrafının dışında herhangi bir görüntüsü bulunmayan Ergenekon'un 1 numaralı...
  86. nyoo

Galatasaray'da hangi golcüyü görmek isterdiniz !

Galatasaray'lılar takımınızda en çok hangi golcüyü görmek istersiniz ?
  87. nyoo

Galatasaray golcüsünü buldu

Cim Bom Oliveira'yı bitiriyor Galatasaray bir yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, bir yandan yönetim transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı kırmızılı yönetim 3 ayrı transferi bitirmek için görüşmelerini yoğunlaştırdı. Doğan Haber Ajansı muhabiri Kadir Çetinçalı imzalı haber şöyle...
  88. nyoo

Çocukluğu bir de böyle yaşamak var !

KÜÇÜK FİLİSTİNLİ ÇOCUK, GALİBA 4 BELKİ DE 5 YAŞINDA. ORTALIK TOZ DUMAN, NE YAPACAĞINI ŞAŞIRMIŞ ÜZERİNE DOĞRU GELEN İSRAİL ARKERİNİ ENGELLEMEYE ÇALIŞIYO.
  89. nyoo

Ergenekon'un rezalet belgesi

Ergenekon'un rezalet belgesi Bu kadarına da pes! Bir belge, 22 maddelik bazı konuların üstünde duruluyor. Belgenin içeriği ise tam bir rezalet! Ergenekon iddianamesinin kamuoyunda yaratacağı etkiyi sulandırmak için harekete geçen bazı çevreler...
  90. nyoo

Vay Vay Vaaaay, Sponsor'a bakın.

Eruygur'un sponsoru Sezer Eruygur Paşa'nın en büyük sponsorunun Sezer olduğu ortaya çıktı! İşte eski haber arşivlerindeki bu önemli detay; Ergenekon tutuklusu Şener Eruygur'un ADD yöneciliği yaptığı 2006 yılında en önemli destekçisinin Sezer olduğu ortaya çıktı! Haber eski; ancak geçtiğimiz...
  91. nyoo

Fener Yine Bomba Peinde !!

AURELIO’NUN YERİ BÖYLE Mİ DOLACAK? İspanya Milli Takımı'nın hocası ve golcüsünden sonra şimdi de orta saha oyuncusu Xabi Alonso'nun Fenerbahçe'nin gündeminde olduğu iddia edildi...
  92. nyoo

Fla! Djibril Cisse Galatasaray'a

Aslan'da Cisse bombası! Galatasaray, Fransız yıldız için Marsilya´nın kapısını çaldı. Sarı-kırmızılıların, Cisse´nin bonservisine 3 milyon euro önerdiği, kulübünün ise 6...
  93. nyoo

Galatasaray'ın 2008 / 09 Taktiği Belli Oldu

Galatasaray yeni 4-2-3-1 dizlişiyle sahaya çıkacak, işte futbolcuların yeni sezondaki yerleri ! ITANDJE UĞUR (SABRİ) EMRE G. SERVET HAKAN B. M. TOPAL T.LINDEROTH ARDA LINCOLN H.KEWELL (? ? ? ?) Ü.KARAN Kaynak : LINK...
  94. nyoo

Galatasaray'da bir transfer daha...

G.SARAY GAZA BASTI!..  Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın, Harry Kewel'ın ardından, kaleci Itandje ile defans oyuncusu Lucas Neill'in transferini de bitirdiği öğrenildi!.. 3 gündür...
  95. nyoo

Galatasaray Itantje ile anlama salad

Galatasaray kalecisini buldu Galatasaray'ın, Liverpool'un yedek kalecisi Charles Itandje'yle yaptığı görüşmelerin sonunda anlaşma sağlandığı öğrenildi. Kamerun asıllı Fransız kaleciyle uzun...
  96. nyoo

Daniel Giza Fenerbahe'de

İspanyol'lara göre Daniel Güiza artık Fenerbahçe'de İspanyol basını, Fenerbahçe'nin, Real Mallorca'ya 17 milyon 400 bin Avro bonservis bedeli ödeyerek, Daniel Güiza'nın transferini...
  97. nyoo

Fla! srail ran' vuracak

İsrail vuracak, ABD'yi bekliyor Ortadoğu'da sular iyiden iyiye ısınıyor. İsrail, İran'ı vurmak için ABD'den yeşil ışık beklerken eylem planı hazırlandı bile! ABD'nin...
  98. nyoo

Bir Generalin (Darbe) Gnl - Tam Metin

Bir Generalin (Darbe) Günlüğü Nokta dergisinde 2007 yılında 29 Mart-4 Nisan arasında yayınlanan sayıda kamuoyuyla paylaşılan "Darbe Günlükleri" sayesinde, 2004 yılı içinde "Sarıkız" ve...
  99. nyoo

Fener'de büyük kayıp !

Mehmet Aurelio'nun Real Betis'e transferi kesinleşti. Mehmet Aurelio'nun Real Betis'e transferi kesinleşti. İspanyol kulübü resmi açıklamayı ise Pazartesi günü yapacak. İspanyol spor gazetesi As'ın haberine göre; Real Betis ile Aurelio'nun avukatı detaylı ve...
  100. nyoo

Dünya bu transferi konuşuyor...

Flaş! Ünlü program üreticisi Adobe, Fotospor gazetesini satın aldı, satıma ilişkin Adobe firması yetkililerinin yaptığı açıklama bi hayli ilginç, Photoshop'u en etkin kullanan firma olması nedeniyle alımın gerçekleştiği DowJones a bildirildi. Ayrıca söz konusu gazetenin isminin Fotoshop...
  101. nyoo

Dnya bu transferi konuuyor...

Flaş! Ünlü program üreticisi Adobe, Fotospor gazetesini satın aldı, satıma ilişkin Adobe firması yetkililerinin yaptığı açıklama bi hayli ilginç, Photoshop'u en etkin kullanan firma olması nedeniyle...
  102. nyoo

te Ergenekon'un avukat

İşte Ergenekon'un avukatı "Ergenekonun avukatıyım" şeklinde açıklama yapan 'komple hukuk adamı' Deniz Baykal'ı, ünlü karikatürist Salih Memecan bakın nasıl çizdi. Kaynak : LINK...
  103. nyoo

Medya Bilgilendirme: Harry Kewell

Medya Bilgilendirme: Harry Kewell Harry Kewell, bu akşam saat 22.05'te Paris'ten gelen bir uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı'na varacaktır. Galatasaray Futbol A.Ş
  104. nyoo

Son Dakika! Kewell da sorun yok

ADNAN SEZGİN: PÜRÜZ YOK Kewell'ın menajeri Bernie Mandic'in açıklamalarını sorduğumuz Galatasaray Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin konuyla ilgili olarak transferde pürüz yok dedi ve şöyle konuştu: "Harry Kewell dün akşam sözleşmeyi imzaladı ve bu akşam İstanbul'a...
  105. nyoo

te Ergenekoncularn mthi silah listesi

Ergenekoncular resmen ordu gibi silahlanmış. Örgüt üyelerinin ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda ise orduya ait bir çok silah bulundu. İşte o silahlar: Ergenekon Terör Örgütü’nün ordu gibi...
  106. nyoo

İşte Harry Kewell (Video)

Harold (Harry) Kewell Doğum Tarihi 22 Eylül 1978 Doğum Yeri Sydney (Avustralya) Boy 1.80m Pozisyon Ortasaha ve Forvet Kariyer 1995-2003 Leeds United 2003-2008 FC Liverpool http://www.dailymotion.com/swf/x2ir74&related=1 Harry Kewell, 22 Eylül 1978 Sidney, Avustralya doğumlu. Futbola okula...
  107. nyoo

Baykal kovulmaktan beter oldu!

Baykal kovulmaktan beter oldu! Darbeci emekli komutanlara destek veren CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etmek istedi ancak yerinde bulamadı. Darbeci emekli komutanlara sahip çıkan CHP lideri Deniz Baykal, dün bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk...
  108. nyoo

Flaş! Tam 4 gün sonra darbe olacaktı!

Ergenekon operasyonunun altıncı dalgasında ele geçen belgelere göre; 4 gün sonra darbe planının devreye gireceği iddia edildi. İşte müthiş iddialar: - Planda, Ergenekon örgütünün 7 Temmuz'da başlatmayı hedeflediği 4 aşamada yaratılacak kalkışmanın ayrıntıları yer alıyor - Buna göre, 7...
  109. nyoo

İçki tüketimi düştü AKP kapatılsın

İçki tüketimi düştü AKP kapatılsın Anayasa Mahkemesi'ne sözlü açıklama veren Başsavcı Abdurrahman Yalçınkaya içki tüketimindeki azalma nedeniyle AK Parti'nin kapatılması gerektiğini savundu. Başsavcısı Yalçınkaya, Anayasa Mahkemesi'ndeki sözlü açıklamasında Venedik...
  110. nyoo

Ben generalim dokunamazsınız

Ben generalim dokunamazsınız Şok operasyonda yıldızlı generallerin gözaltına alınması çok konuşuldu. Tolon paşanın polislere direndiği ortaya çıktı. Cumhuriyet tarihinde ilk kez iki emekli orgeneral polisçe gözaltına alındı. Hem de orduevinden alınarak. Şener Eruygur direnmezken, Hurşit...
  111. nyoo

Ergenekon'da darbe izi mi var?

Ergenekon'da darbe izi mi var? Ergenekon Operasyonu kapsamında bilgisine başvurulan Nokta Dergisi Eski Genel Yayın Yönetmeni Alper Görmüş, gözaltıları değerlendirdi. Görmüş, Ergenekon savcısının günlükteki ifadelere dayanılarak soruşturmayı genişletip genişletmediği hususunun bugün daha...
  112. nyoo

En kötü şey...

Bir kurdu avcılar fena halde sıkıştırmışlar. Kurt ormanda oraya buraya kaçmakta, ancak peşindeki avcıları bir türlü def edemez. Canını kurtarmak için deli gibi koşarken bir köylüye rastlar. Köylü elinde yabasıyla tarlasına girmektedir. -Kurt adamın önüne çöker ve yalvarmaya başlar: "Ey...
  113. nyoo

Tek Büyük Galatasaray

Adnan Polat: “Tek Büyük Galatasaray” Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, 17. Şampiyonluk Balosu’nda yaptığı konuşmada geçmiş dönemlerde başkanlık görevini yapmış olan Selahattin Beyazıt, Ali Uras, Ali Tanrıyar, Alp Yalman, Faruk Süren, Mehmet Cansun ve Özhan...
  114. nyoo

İşte gözaltındakilerin tam listesi

Türkiye Ergenekon operasyonu ile sarsılıyor. Ankara'da gözaltına alınan 7 kişi dün gece İstanbul'a getirildi. Operasyon Erzurum ve Trabzon'a kadar uzandı. ANKARA -Şener Eruygur - Emekli Orgeneral(Eski Jandarma Genel Komutanı) -Hurşit Tolon - Emekli Orgeneral (Eski 1. Ordu...
  115. nyoo

Terim 2012'ye kadar Milli Takım'da

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in 2012 yılına kadar milli takımın başında kalacağını açıkladı. Kaynak : T.F.F.
  116. nyoo

Ortalık karıştı, bakın Sinan Aygün'ün makam odasından çıkan şeye !!!

ATO'da suikast silahı bilmecesi ATO Meclis Başkanı Nuri Gürgür, “Ergenekon” soruşturması kapsamında gözaltına ATO Başkanı Sinan Aygün'ün 10 Nisan 2008 tarihinde ofisindeki tuvalette bozuk olan şofbenin tamiri sırasında gizlenmiş Glock marka bir tabanca bulunduğunu...
  117. nyoo

MTK Budapeşte'yi tanıyalım

Şampiyonlar Ligi 2'nci ön elemesinde Macaristan'ın MTK Budapeşte takımı ile eşleşen Fenerbahçe'nin bu ekiple 1999 yılından kalma bir hesabı bulunuyor.. Macar takımı ile ilk olarak 1963 yılında Kupa Galipleri Kupası çeyrek finalinde karşılaşan Sarı-Lacivertli ekip rakibine...
  118. nyoo

Fenerbahe'nin rakibi MTK oldu

İsviçrenin Nyon kendinte Türkiye saatiyle saat 13:00 da başlayan kura çekimi sonucunda Fenerbahçe Mararistanın MTK Budapeste takımı ile eşleşti, ilk maçlar 29-30 Temmuz, ikinci maçlar ise 5-6 Ağustos tarihlerinde...
  119. nyoo

Son Dakika! Aurelio İspanya'da

İspanyol spor gazetesi Marca, Real Betis Kulübü'nün, Fenerbahçe'de oynayan milli futbolcu Mehmet Aurelio'yu transfer etmek için görüşmelere devam ettiğini belirterek, “Önümüzdeki saatlerde transfer gerçekleşebilir” iddiasında bulundu. Real Betis'in...
  120. nyoo

Fla! ran fzeleri srail'e evirdi

İran'ın, Şahap 3 füzelerini İsrail'deki stratejik hedeflere yönlendirdiği iddia edildi. İsrail'deki tüm noktalar İran'ın füzelerinin menzilinde bulunuyor. İran medyasındaki habere göre, Tahran...
  121. nyoo

Bu Manzaraya Hayranm - Buras Peru And Sradalar

Machu Picchu (okunuş: Maçu Piççu veya Maçu Piçu, Quechua: Machu Pikchu), bugüne kadar çok iyi korunarak gelmiş olan bir İnka antik şehridir. 7 Temmuz 2007 tarihinde,Dünyanın Yeni Yedi Harikası'ndan biri olarak...
  122. nyoo

Hukukun Olmadığı Yerde Hak Olur Mu ?

Sabit ücrette Telekom haklı çıktı Isparta'nın Senirkent ilçesinde Tüketici Mahkemesi sabit ücret konusunda Türk Telekom'u haklı buldu. Daha önceki kararlarda tüketici haklı bulunmuştu. İlçede bir süre önce 750 kişi, Telekom tarafından alınan sabit ücretin haksız olduğu düşüncesiyle...
  123. nyoo

Flaş !! Fenerbahçe Luis Aragones ile İmzaladı

İşte Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi İnternet Sitesinden Yapılan Açıklama Kulübümüz yeni sezonda Profesyonel Futbol Takımımızı çalıştırmak üzere, şu an İspanya Milli takımının teknik direktörlüğünü yapan Luis Aragones ve ekibi ile 2 yıllık ön kontrat yapmıştır. Aragones ekibi ile birlikte...
  124. nyoo

Firefox 3'ün yavaşlama sorunu ve çözümü

Firefox 3 ü kullanmaya başladım başlayalı sayfalar arasındaki gezinmede inanılmaz bir yavaşlık başladı, 2 de bu sıkıntı yoktu, ayrıca yazılımda sadece FlashGot eklentisi var, sistemi yavaşlatan şey...
  125. nyoo

Bir Soru !

Her zaman kadınlar erkeklerden daha duygusal olduklarını iddia ederler, peki en güzel aşk şarkılarını neden erkek sanatçılar besteler ?
  126. nyoo

İlk 11'i Siz Belirleyin

RÜŞTÜ SABRİ G.ZAN H.BALTA U.BORAL C.KAZIM M.TOPAL AURELİO AYHAN H.ALTINTOP SEMİH ---------------------------------------------------- İşin esprisi bir yana, bu benim 11 im olurdu, peki siz Terim'in yerinde olsanız...
  127. nyoo

Son ans

Uyarı NASA'dan geldi. Dünya artık yok oluşa gidiyor. Son şansı kullanamazsak 'hepimiz kavrulacağız'. Bundan 20 yıl önce NASA uzmanı James Hansen tüm dünyaya yeni bir kavramdam söz etmişti: Küresel...
  128. nyoo

Arda Turan'a Oy Verin !!!

İngiliz Eurosport.co.uk sitesi Premier Ligde patlama yapmaya aday futbolcuları oyluyo, listede Galatasaray'lı Arda Turan'da var. Hadi gösterin gücünüzü.... ;D OY VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
  129. nyoo

Nihat'a Oy Verin !!!

Ünlü Eurosport Televizyonunun internet sitesi Grupların en iyi oyuncusunu seçiyor, sizde Nihat'a oy verin... OY VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
  130. nyoo

Shiftdelete.Net'i nereden duydunuz ???

Shiftdelete.Net 'i nereden duydunuz ??? - Shiftdelete.Net 'i nereden duydunuz ??? - Shiftdelete.Net 'i nereden duydunuz ??? ben Haber7.com un teknoloji haberlerine bakıyordum, kaynak dikkatimi çekti ;D
  131. nyoo

MP3 playernz var m ? markas ne ?

Arkadaşlar bu anket MP3 player sahibi alacak, yada değiştirecek arkadaşlara yol gösterecek, lütfen memnuniyetinizi veya memnuniyetsizliğinizi belirtin ;)
  132. nyoo

5,378,312 Bu bi rekor ;)

Yanlış duymadınız arkadaşlar saat 12:10 itibariyle Firefox 3 tam 5,378,312 kez download edilmiş, işte ülkeler sıralaması ;)
  133. nyoo

6. Trke Olimpiyatlar Birincisi - Kesinlikle Tavsiye Ederim ;)

Rahmetli Kazım Koyuncu'nun "Ben Sevi Sevdiğumi" isimli eserini çok içten seslendirmiş, kesinlikle tavsiye ederim, çok güzel bir yorum, bravo ;) http://www.dailymotion.com/swf/x5kulv&related=1
  134. nyoo

Firefox 3 rekor denemesine 17 Haziranda balyor.

Bugün Speread Firefox'tan bana mail gelmiş, firma rekor denemesine 17 Harizan salı günü başlıyo, hadi bakalım hayırlısı ;D...
  135. nyoo

İnsanı kahreden dram :((

Karnesini almak için gittiği okulun kapısında yere düştü. Minik bedeni taşıdığı ağır yüke dayanamamıştı..! Henüz 15 yaşındaki ilköğretim öğrencisi Celal Taşdemir'in okul kapısındaki ölümü Osmangazi'yi yasa boğdu. Ailevi sorunları nedeniyle psikolojik sorunlar yaşayan buna rağmen...
  136. nyoo

S.T.A.L.K.E.R. bi trl balatamadm :s

Arkadaşlar Stalker'ın başlangıcında bi oda çıkıyo, bi türlü o odanın dışına çıkamadım ;D al kalsın çıldıracaktım :]
  137. nyoo

Hrriyet'ten bir yalan haber daha !

Hürriyet 13.06.2008 günü web sitesinde Türksat 3A uydusunun fırlatıldığını duyurdu, ayrıca ilgili haberde söz konusu uydunun özelliklerinden de bahsetmeyi de ihmal etmedi. İşin aslını Türksat A.Ş. nin...
  138. nyoo

Demirren 4 ylda 50 futbolcu ald

Beşiktaş Kulübü başkanlık koltuğuna 1 Haziran 2004'de oturan Yıldırım Demirören, geride kalan dört yılda sportif ve mali açıdan kendisinden beklenen başarıyı çok istemesine ve çok...
  139. nyoo

Tüm Arkadaşlarıma Teşekkürler

Bu zamana kadar bana zincir e-posta gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim; Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanıldığı öğrendiğim kolayı içemez oldum. Aids virüsü taşıyan iğneler kıçıma batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum. Deodorantlar kanser yapıyor diye...
  140. nyoo

Erkeğe Hoş, Kadına Boş Gelen Şeyler!

Sakal-bıyık bırakmak Erkekliğin göstergelerinden biri sayılır. Özellikle de Türk toplumunda… Hatta ergenlikte kılları çıkmayan erkekler, arkadaş çevreleri tarafından ”köse” olarak adlandırılır ve sanki bu, bir eksiklikmiş gibi kendilerine sunulur. Oysa ki tırtılı anımsatan bir...
  141. nyoo

Türkiye Avrupa Şampiyonu Oldu

Yahu arkadaşlar bugün EURO 2008 de şampiyon oldum, darısı milletimizin başına, EA Sport bu oyunda Türkiye'yi gerçekten günçü bir ekip olarak yapılandırmış, gerçekte de durum bu zaten ;D kalbimiz A Millilerimizle...
  142. nyoo

Fıkra !! Erzurum 'a Ayna Gelir...

Erzurum un Şıhbızın köyünde, köyün tamamı ve 'şıh' hayatında hiç ayna görmemiştir. Adamin biri, ilk rastladığında, aynayı alıp bakmaya başlar. Ardından, aynada gördüğü suratı ölen kardeşi zannedip ağlamaya baslar: "Vay benim zavallı gardaşım, vay benim zavallı gardaşım.&quot...
  143. nyoo

Mp3 formatının yeni versiyonunda yok yok!

Yeni mp3 formatı eskisine göre çok daha fazla seçenek içeriyor. Ayrıntılar haberimizde... Mp3 formatının yeni versiyonunda yok yok! MT9: Artık her enstrüman ayrı ayrı dinlenebilecek. Müzik dinlerken enstrümanların ve vokalin sesini istediğiniz gibi kısıp açmak, seviyeleri istediğiniz gibi...
  144. nyoo

iek ile su...

Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri, tabii zaman lâzımdır birbirlerini tanımak için. Gel zaman, git zaman...
  145. nyoo

Kadınların en belirgin özellikleri

Hiç bitmeyen diyetler, sorular, ağlamalar… Genellikle de çok alış veriş yaptıkları konusunda şikâyet edilen kadınları, erkekler bakın başka hangi özelliklerle anıyor. • Gerçek olmasa bile güzel olduğunu duymayı istemek • İstedikleri bir şey de bile, en az üç kere hayır...
  146. nyoo

Cimbom'un 2 transferi tamam

Galatasay transfere hızlı başladı. İlk harekatı yerli transferde yaptı. Sivasspor'ın gözde oyuncusu Mehmet Yıldız'ı kadrosuna kattı. Galatasaray transfer sezonuna hızlı başladı. Rotay&#305...
  147. nyoo

Ey gidi Windows 3.1, hatrlayannz var m :)))

Selam millet aranızda 386 kullanan varmı ;D Peki Windows 3.1 kullanan ?? Accık vaktiniz, atıl bir hardiskinizde varsa buysun nostaljiye ...
  148. nyoo

ABD nce bilgisayarlara saldracak!

ABD hava kuvvetleri dünyadaki tüm bilgisayarları kontrolü altına alacak bir plan üzerinde çalışıyor. Ordu kontrol merkezlerinde artık hacker'lara da yer var. Wired'ın haberine göre ABD hava kuvvetleri dünyadaki...
  149. nyoo

Çinli blogcular 'depremin işaretlerini' tartışıyor

Çinli blogcular, depremden önce yaşanan tuhaf doğa olaylarını paylaşmaya başladı. Milyonlarca kelebeğin kenti basmasından, göldeki 80 bin ton suyun aniden çekilmesine, gökyüzünde garip ışıklardan, intihar eden kurbağlara kadar pek çok garip söylenti sitelerde dolaşıyor. Çin'in Sichuan...
  150. nyoo

PS3, TV yayınlarını 100 Euro'ya kaydedecek

Sony, Playstatin 3'ü multimedya merkezine dönüştürüyor. Artık TV yayınları kaydedilebilecek. PS3, TV yayınlarını 100 Euro'ya kaydedecek, artık TV yayınları PS3'nizde olacak. Oyun konsolu piyasasının lider ismi Sony, Playstation 3'ü eğlence merkezine çevirecek yenilikler...
  151. nyoo

Şu bizim ihtiyarlar yok mu ? hepsi başka bi alem :D

Geçen yıllar pehlivan mehmetide eskitmiştir, ey gidi pehlivan mehmet, içinde bulunduğun o da farkındadır ama heyecan da iyi gelir hani :) ve koca karıya şöyle seslenir; - hanım, suyu koy, olursa olur, olmazsa çay demleriz ;D