Sizce Galatasaray'ın Steaua'ya elenmesinin sebebi ne ?

nyoo

Profesör
Sizce Galatasaray Steaua'ya neden kaybetti ?Kişisel fikrim takımın hazır olmaması ve Skibbe'nin Cassio Lincoln'e güvenerek 11 i kurması. Ayrıca raikp rakımın Banel Nicolita isimli oyuncusuna da değinemeden yapamayacağım, adam Real Madrid seviyesinde bir oyuncu. Bence Türk takımlarının bu adamı görmesi lazım.
 

anarchst

Profesör
galatasaray. henüz yeni hocasına adapte olamadı. ayrıca izlemedim dünkü maçı. bilemiyorum buna yorumum yok. fakat denizlispor maçında sahanın en iyi iki adamı hasan şaş ve mehmet topalı oyundan alıp, lincoln denen adama sonuna kadar güvenen bir hocadan başarı beklemek ne kadar doğrudur bilemiyorum.
 

SerSeri1i

Üyecik
bunun tek bir sebebi var oda teknik trektör olacak zır cahil adamın galatasarayın başında olması. başka hiçbir sebebi yoktur olamazda. bu adamın tarihteki en büyük başarısı galatasaraya leverkusen başındayken 5 tane atmasıdır. en büyük kariyeride o olsa gerek çünkü ne takımda bi sistem var ne futbolcularda oyun anlayışı var nede bu teknik trektörde oyuna okuma oyuncuları motive diye birşey var. umarın en kısa zamanda galatasarayın başından defolur gider yoksa onca yapılan transferler boşa gidecek kim ne derse desin bundan bi halt olmayacak. şimdi 4 gözle kayseri maçını bekliyorum umarım o maçtada da galatasaray yenilirde bu adam gönderilir yoksa başımıza gelebilecek en büyük felakettir bu adam...
 

likable06

Asistan
tek sabebi Galatasaray yönetiminin Lİncoln denen adama hala sabretmesi:) Bir zamanlar Alex'ten iyi denilen Lincoln:D:D:D
 

onursevim

Profesör
Onursal Üye
Takımın başına Adnan sezgin geçsin . Cevat gülerle ikisi iyi götürüyolardı işi . Ümit davalada kalsın o olsun teknik direktör göstermelik olarak hem iyide bi staj görmüş olur ileride tamamen o olur teknik direktör başarılıda olacağından eminim
 

MegaWolt

Profesör
Fizik gücü yetersiz, Lincoln'e fazla zaman tanıdı, hakem hataları (çok klasik olacak ama doğru), oyuncuların isteksizliği....T.direktöre suç bulmuyorum fazla, tek hatası Lincolnu oyunda çok tuttu, hasan girince oyun ateşlendi ama o da naapsın bir yere kadar.

Bence turun tek suçlusu kaleci Aykut. İlk maçta iki golde de yaktı bizi. Bu maçta da tüm kaleci atışlarını taca attı, resmen maçı katletti.
 

DogukanDogu84

Profesör
Cevat Güler in nesi vardı ki?Adam 6 kritik maçın tamamını kazanarak şampiyonluğa ulaştı.Bence yola Cevat hoca ile devam edilmeliydi.

Bu arada içimden bir ses İstanbul'da final oynayacağımızı söylüyor :)
 

nyoo

Profesör
Cevat Güler in nesi vardı ki?Adam 6 kritik maçın tamamını kazanarak şampiyonluğa ulaştı.Bence yola Cevat hoca ile devam edilmeliydi.

Bu arada içimden bir ses İstanbul'da final oynayacağımızı söylüyor :)

o sesi benim içim pek duyamıyor ama inş. olur :icon_:
 

MegaWolt

Profesör
Yönetimi yaptığı hata da var. Gruplara kalırsak forvet alacağız dediler, maçtan önce adam aldılar. Madem öyleydi daha önce alsaydınız da eleme maçlarında oynasaydı ne olurdu sanki? Mazeret söylemeye gerek yok, iyi oynamadık, elendik ama eğer bunlardan ders çıkarırsak UEFA da birşeyler yapabiliriz.
 

Webkont

Asistan
küçümsedikleri için.. bunun başka bi nedeni olamaz.

ya küçük gördüler , asılmadılar maça
yada galatasaray berbat bi takım oldu :)
 

blackmamba

Üyecik
abi ben anlamıyorum skibbe'yi de yönetimi de! Zaten sorun en başta niye alıyon kardeşim Skibbe'yi başka adam mı yok.
 
Üst