Arama sonuçlarınız

1. Naaa

Plazma Lcd Led Tv tavsiye (Kasım 2013)

Arkadaşlar Merhaba , http://www.kilimmobilya.com.tr/Urunler/1547/venus-plazma-tv-unitesi.aspx linkteki tv ünitesi için evimize bir tv almak istiyoruz (ünitenin ölçüleri yazıyor). öncelikle kaç inç almamızı önerirsiniz. fiyat 1500-1600 tl yi aşmayacak şekilde önerilerinizi , yorumlarınızı bekliyorum.
  2. Naaa

Sahibinden.com Şikayet

12,90 tl olan ilan tarihi dopingi veya bold yazı tipi bir anda 19,90 tl ye çıkartılmış. bazılarına komik gelebilir bu durum fakat %50 lik bir artış söz konusu. artış dediğin % 10 , % 20 olur benim bildiğim. yanlışsam düzeltin .
  3. Naaa

Dolap Boyama (Yenileme)

iyi günler evimize taşınmadan mutfak dolaplarını boyamak istiyoruz. internetten araştırma yaptım bazı yerlerden fiyat aldım ve sizlere de sormak istedim. yaptıran veya duyan var mıdır aranızda. örnek link :http://10marifet.org/yazi/koskoca-dolabi-boyadim-yenileme/
  4. Naaa

Samsung Galaxy Root Yükledim Kablosuz Çalışmıyor

arkadaşlar galaxy wonder marka telefonuma cyanogenmod 9 final sürümünü yükledim gayet kusursuz ve kesinlikle tavsiye ederim fakat kablosuzdan internete bağlanamıyorum bu room u yükledikten sonra. yardım talep ediyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - kablosuz ağları sıfırladım tekrar tanıttım...
  5. Naaa

Samsung Galaxy Wonder i8150 Batarya Problemleri

iyi günler arkadaşlar. telefonun garanti süresi devam ediyor fakat bataryası şişti. netten araştırdığımdan anladığım kadarıyla şişen bataryalar garanti kapsamında değiştiriliyor. ben telefonun pilinde şişme olduktan sonra room c9 versiyonunu kurdum (evet harika bir zamanlama...) şimdi garantiye...
  6. Naaa

Yeni Evlenecekler İçin Öneriler

Merhaba Shiftdelete Ailesi, gereksiz yorumlardan kaçınarak,yeni evlenecek olanların işine yarayacak tavsiyelerde bulunmanızı istiyorum sizden. bu konu da bir gün sabitlenir ve insanların işine yarar diye düşünüyorum. örneğin : çamaşır makinesi için 9 kg luk alma gereksiz para verirsin 7kg lık...
  7. Naaa

Android ''Vazgeçemediğin 5 Uygulama''

Bildiğiniz gibi google play de ki uygulama sayısı her geçen gün artıyor. herkes buraya vazgeçemediği,şiddetle önerdikleri programları yazarsa yeni olanlar ve mevcut android kullanıcıları için yararlı bir arşiv oluşturabiliriz. ben başlıyorum : whats app , blackmart alpha (ücretli yazılımları...
  8. Naaa

Lisanssız Yazılım Bulma (PC)

Arkadaşlar pc de ki lisanssız programları tespit edip imha etmemiz gerekiyor. benim bilgisayarım zamanında toplama olarak alınmış. hangi ürün lisanslı hangisi lisanssız bunları nasıl bulabilirim.
  9. Naaa

Türk Telekom : Rezillik

Kısaca anlatacağım; hiç bir borcumuz olmadığı halde bugün 4.gün ve şirket hattımız hala kapalı. türk telekomu defalarca aradık 4 defa arıza kaydı 1 defa şikayet kaydı aldılar. şirketimizin telefonu borçtan dolayı kapalı ve borcumuz yok! onlarda diyor evet borcunuz yok diye.böyle birşey olabilir...
  10. Naaa

Pendik Kartal Maltepe üçgeninde spor salonu fitness tavsiyesi

arkadaşlar bahsettiğim çevrede (pendik maltepe öncelikli) _spor salonu fitness vücud geliştirme salonu_tavsiye edecek olan var mı ?
  11. Naaa

Kasa Topladım Tavsiye Bekliyorum

Arkadaşlar bugun kadiköyden bilindik bir dükkandan kasa topladım. babam için topladım bu pc yi yani sadece internete girecek. kasa özellikleri : intel pentium 630 3.0 GHZ 800 MHZ 77 5PIN 65 NM _____2.EL MSI G41M-P33 COMBO DDR2DDR3 1333 MHZ S+V+GL+16X _____YENİ KINGSTON 4 GB DDR3 1333 MHZ...
  12. Naaa

Yumatu Full HD Kanal Ekleme

Arkadaşlar yumatu full hd series uydu alıcısı cihazını aldık. cccam server atılıyormuş falan bu cihada.ben national geographic tarzı kanalları eklemek istiyorum ve bu konu hakkında bilgim sınırlı derece. ufaktan usb ile birşeyler eklemek istiyorum yardımcı olacak birileri varsa çok mutlu olurum.
  13. Naaa

.Com Alan Uzantısı Alma Hakkında Tavsiye

Arkadaşlar .com uzantılı site alacağım. alacağım adres de kullanılabilir durumda. almak için önerebileceğiniz bir adres var mı ? internet üzerinden birkaç site buldum fakat ne derece güvenilirdir bilemedim. bunun yanında siteyi alırken kurma işlemi yapanlarda var fakat ben sadece .com uzantısını...
  14. Naaa

Fırsat Siteleri Hakkında

Sehir fırsatları.. örneğin şurada yemek 150 tl yerine 30 tl tarzı kampanyalardan yararlandınız mı? güvenilirliği nedir ? bugün gördüm taksimde güzel bi otelde çift kişi konaklama 100 tl. alacaktım fakat güvenemedim. tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.
  15. Naaa

Silinen uygulamalardan kalan kırıntı dosyalar

Arkadaşlar android sistemli telefonumuzda sildiğimiz uygulamalardan geriye kalan ufak tefek dosyalar elbette ki hem teli yavaşlatıyor hem de yer kaplıyor.bunları program yardımı ile silmenin bir yolu varmıdır. program önerisi olan var mı ?
  16. Naaa

18 İşitme Engelli Dolandırıldı..!

Önce kendisi gibi işitme engelli olanlarla arkadaşlık kurup yüksek kazanç vaadiyle bankalardan kredi çektirdi. Ardından topladığı paralarla ortadan kayboldu. Manisa'da çoğu işçi 18 işitme engelli, dolandırıldıklarını bankalardan gelen uyarıyla fark etti. kaynak...
  17. Naaa

İnternetten ev kiralamada emlakçı komisyonu

özet geçeceğim.diyelimki hürriyetemlak.com dan araştırıp kiralık ev buldum.ilan sahibini aradım ilan sahibi emlakçı.o kişiye verilen emlak komisyonuyla normalde emlakçıya gidipte bana ev bulun diyerekten emlakçının araştırıp buldugu ev için verilen komisyon tutarı aynımıdır ? aynıysa yok artık...
  18. Naaa

FIFA 13 Ultimate Team Bilgi Paylaşımı Alanı

Böyle bi bölüm gerekli diye düşündüm.. öncelikle bu modda oynamak için oyunun orijinal olması gerekiyor. ilk olarak şu videoya göz gezdirelim detaylı açıklama fazlasıyla mevcut. http://www.youtube.com/watch?v=MhCcoTeo93A kısaca bahsedecek olursam da.. öncelikle takımımıza bir isim verip...
  19. Naaa

Superonline Fiber Internet Başvurusu

Binamızda fiber mevcut ve ben yarın turkcell superonline a geçeceğim.kullananlardan ricam ; sınırsız olsun 5-10 mbp olsun yeter. 29 tl ye böyle bir kampanyaları var galiba.ne yazıkki sitesinde kampanyalar kısmı açılmıyor ana sayfa açıldıgı halde.. birde ev telefonunuzu bize geçirirseniz turk...
  20. Naaa

FIFA 13 PC Tam Sürüm Hakkında

Fifa13 full versiyon İndirip oynayan var mı ? resmi tarih 25-28 eylül olmasına ragmen internette oyunun indirildiğine dair yazılar okudum.birde ben orijinal almak istiyorum.örneğin fifa 12yi orijinal alıp net üzerinden oynayanlar varsa ve fikirlerini paylaşırlarsa memnun olurum.nasıl bir...
  21. Naaa

80630 tarzı site önerisi

Arkadaşlar bilenler elbet vardır 80630 forum sitesi.güncel konular hakkında konuşmak tartışmak gibi.. bu tarz site önerisi olan varmı.. bahsettiğim şey sdn forum veya donanımhaber tarzı değil bunu da belirteyim.
  22. Naaa

PC deki fotoğrafların hepsini aynı yere toplamak

Başlıkta tam anlatamamış olabilirim fakat elimde yaklaşık 1000 tane fotoğraf var gittiğim yerle ilgili.bunlar farklı farklı klasorlerde ve ben bunları bütün klasorleri tek tek aramak bulmak yerine bir program yardımıyla tek bir noktaya aktarmak istiyorum.böyle işlevi olan bir program varmıdır...
  23. Naaa

Tarayıcıdan ses gelmiyor

Arkadaşlar sorunu 2-3 gündür çözmeye çalışıyorum fakat olmuyor. işletim sistemin win7. gom playerdan film izlerken winamptan müzik dinlerken falan ses geliyor ama örneğin youtube, facebook dan video izlerken kesinlikle ses gelmiyor.yardımcı olursanız sevinirim çünkü artık sorun olmaya başladı
  24. Naaa

Samsung galaxy mini pil ömrü sorunu

Telefonun pili 1 gün dayanmıyor.telefonun pili 1200 mah.bunun değerini 1500 mah veya daha üzeri yaparsam telefonda bir problem oluşur mu? pil sorunu dışında telefondan çok memnunum fakat her gün telefonu sarja takmak bana çok gereksiz geliyor.öneriniz varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.
  25. Naaa

Battlefield 3 Kamera Sürekli Dönüyor

Arkadaşlar bu sorunla her hangi bir oyunda karşılaşan var mı. klavyenin tuşlarına bastığımda kamera çok hızlı bir şekilde 360 derece dönüyor sistem yeni 6gb ram 2 gb ekran kartı diğer oyunlarda bir problem yok ama bf3 de böyle oluyor.
  26. Naaa

ASUS K53SV-SX144D Elektro World Kampanyası

arkadaşlar 1400 tl ye bu bilgisayar iyi mi sizce ne dersiniz biraz kararsız kaldım.. 1700 tl ye kadar bir oyun bilgisayarı istiyorum oyun ve film izleme amaçlı. http://www.eksenbilgisayar.com/urun/asus-k53sv-sx144d-core-i5-2410m-4gb-320gb-gt540-156-free-dos.aspx?ttype=Properties#pt eksen...
  27. Naaa

1-2-3 Agustos askerlik sınavına girecek olanlar

buradan haberleşelim ben yarın çorluda gireceğim sınava.. çorluya başka gelen var mı? genelde tuzla oluyor ama yinede bir şansımı deneyeyim dedim:) ---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 22:50 ---------- sanırım koca sdn den bir ben gidiyorum bu dönem askere :p
  28. Naaa

2011 KPSS GY-GK soru çözümleri paylaşım alanı

Arkadaşlar bugün yapılan sınav hakkında aklımızda kalan soruları ve cevaplarını paylaşırsak yararlı olur diye düşündüm. örnek: 4.uluslararsı gelişememeiş ülkeler .. istanbul da toplandı gibi.
  29. Naaa

Fenerbahçe asbaşkanına tutuklama emri hakkında

Gündemden hepinizin haberi var orası malum.. Neler olacağı an ve an netleşiyor ve 15 temmuz son gün olarak görünüyor.değişik bir bakış açısıyla yaklaşmak istiyorum. bu saatten sonra fenerbahçe küme düşürülmüş,şampiyonluğu alınmış,avrupaya gidememiş bunlar o kadar önemli değil. bence asıl önemli...
  30. Naaa

Nokia 2730 telefona harita yükleme (ovi maps uygulaması)

Arkadaşlar bilgisayara ovi programını kurdum.türkiye haritasını da indirdim fakat telefondan açılmıyor nedense harita.bu konu hakkında yardımı dokunacak olan var mı?
  31. Naaa

KYK katkı kredisi geri ödeme

Katkı kredisi borcumun bu ayki ücretini (3ayda1) ödemek için dün ziraat bankasına gittim fakat borcumun görünmediğini söylediler. internetten kyk nın sitesinden tekrar baktım ve bu ay 130 tl ödemem gerektiğini gördüm ve bugün tekrar gittim ziraat bankasına.. bana yine aynı cevabı verdiler...
  32. Naaa

SDN Ve Reklamlar

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sdn yi ilk çıktığı zaman bir dergi reklamında ufak bir köşede tanıdım ve o günden beri de aralıksız her gün ziyaret ederim kimi gün 2 defa kimi gün 10 defa (özellikle sitede son başlıklar kısmı). Fakat bir reklam çılgınlığı aldı başını gidiyor.Her şeyin...
  33. Naaa

Topbaş,erdoğan,beylikdüzü Ve Metrobüs Palavrası

kadir topbaş ve recep tayyip erdoğan söz vermişlerdir haziran 2009 da metrobüs beylikdüzünde diye .. hani nerde ? daha bir tane kazma vurulmadı.. unutmadık unutmicaz ve ara ara hatırlatacağız :thumbdown::yes:
  34. Naaa

Pc Açılırken Siyah Yanıp Sönen Çizgi Sorunu

Pc yi açmak için düğmeye bastığımda eskiden olmayan ve son 1 ay da oluşan bir hatayla karşılaşıyorum .pc windows menüsüne girmeden önce SOL ÜST KÖŞEDE ARKA PLAN SİYAH İKEN ALT TİRE İŞARETİ YANIP SÖNÜYOR.bu arada 6-7 saniye geçiyor ve windows ondan sonra başlatılıyor.bu beni rahatsız ediyor her...
  35. Naaa

Yazıcı tavsiyesi

Arkadaşlar 50-60 tl civarında bir yazıcı almak istiyorum.. fiyat biraz düşük olabilir ama bu konudaki püf noktalarını bilmiyorum. bir arkadaşım mürekkepli alma demişti. bu tarz öneriler ve model tavsiyelerinizi bekliyorum_.
  36. Naaa

Fox Tv rezaleti!

bir çoğunuz maçı izliyordur.. ben böyle bir rezalet görmedim! istiklal marşını izletmediler . maç başladı ondan sonra yayın başladı neredeyse! bunun yanında maç içinde her 2 dakikada bir bir yerden reklam fırlıyor ve uzun süre kalıyor.ben böyle bir rezalet görmedim ! şikayetleriniz için.. Tel...
  37. Naaa

Topbaş,Erdoğan,Beylikdüzü ve metrobüs

kadir topbaş ve recep tayyip erdoğan söz vermişlerdir haziran 2009 da metrobüs beylikdüzünde diye .. hani nerde ? daha bir tane kazma vurulmadı.. unutmadık unutmicaz ve ara ara hatırlatacağız :thumbdown::yes:
  38. Naaa

Nokia 6300_video aktarma problemi

arkadaşlar bu marka telefonuma önceden youtube den indirdiğim videoları 3gp yapıp yollayabiliyordum fakar artık bu dosyaları açmıyor. bir sürü format var ve ben eskiden yaptığım işlem değilde farklı bir şey mi yapıyorum onu da bilmiyorum . önerisi olan varsa çok iyi olur:yes: çünkü neti biraz...
  39. Naaa

ttnet kotalı en yüksek ücret

ttnet yetkilileriyle 2 defa görüşme yaptım ve bu 2 görüşmede de (1mbit 4gb sınırlı kullanıcıyım) kotayı ne kadar aşarsam aşayım bana gelecek faturanın 57,75 tl olduğunu belirttiler üstüne basa basa. bende kotayı dağıtmayı yani 10-15gb fln indirmeyi düşünüyorum ay sonuna kadar:D çünkü şu anda 6...
  40. Naaa

Monitör Renk Problemi..

artık monitörümde yeşil renkler siyah, kırmızı renkler turuncu ..vb çıkıyor.. buna nasıl bir çözüm bulabilirim?netten araştırıyorum yarım saattir fakat evde sorunu çözmemi sağlayacak net bir bilgiye ulaşamadım henüz..:crying:
  41. Naaa

2009 KPSS Hakkında

büyükşehir belediyelerine girebilmek için bu sene ki kpss ye mi giriyoruz yoksa 2010 da ki sınavla mı alıyor belediyeler.bu konu hakkında bilgisi olan varsa ve beni aydınlatırsa çok sevinirim.:wassat:
  42. Naaa

Yaz okulu dersini başka okuldan verme hakkında

bir arkadaşım çukurova üniversinde okuyor ve yaz okulu için işletme dersini alacak. yaz okulu için başka okullardan öğrenci kabul eden üniversiteleri yazarsanız çok memnun olurum.
  43. Naaa

Hangi üniversitedensiniz

neden forumda böyle bir başlık yok? yoksa ben mi bulamadım:whistling: ben istanbul üniversitesi iktisat fakültesindeyim. hani üniversite üniversite ayrılan bölümler olsa da herkes kendi üniversitesindeki sorunları kendi bölümünde tartışsa güzel olmaz mı ?;)
  44. Naaa

Pdf dosyasını word formatına çevirme hakkında

elimde 14 adet pdf dosyası mevcut. elimdeki fotokopi kağıtlarını scanner ile pdf haline getirdim. amacım bu dosyaları word dosyası haline getirmek.. bunu yapmak için bir program indirdim ve word dosyasına çevirdim fakat bildiğimiz word dosyası gibi olmadı (yani normal metin olarak çıkmadı da pdf...
  45. Naaa

Msn konuşma arşivi (ileti geçmişi)

msn konuşma arşivini belgelerimde saklamak yerine mailime gelmesini istiyorum.böyle bir şansım var mı acaba ?
  46. Naaa

Sega rally hakkında bir problem

arkadaşlar sega rally oyununun masaüstü ikonuna tıklıyorum ve şu uyarıyı alıyorum. 'failed to create a d3d device,make sure you have gıt d3d compatible drivers installed'. bu ne demek oluyor acaba ben çözemedim ?