Arama sonuçlarınız

1. Jomolocco

Sınav ve meslek lisesi yüzünden psikolojim bozuldu.

senin yaşlarında kültür patlamaları gayet normal. Sanarsın herkes kültürsüz, bir sen mükemmel sanarsın kendini. Herkes aynı konuları konuşur, sen farklı konulardan konuşmak istersin kimse anlamaz. Ondan kültürsüzdür onlar, seni anlamayan herkes kültürsüzdür. Bu semptom ergenlerde sıklıklı...
  2. Jomolocco

Korsan Oyun İndirmek

Hayır yavaşlatmaz.
  3. Jomolocco

Kargoya hazır iPhone X'lar ve ilk kutu açılışı!

Çok para ve home tuşu olmadan kullanışlı değil bana göre.
  4. Jomolocco

İmkanınız olsa gitmek isteyeceğiniz yer neresi?

Diğer taraf
  5. Jomolocco

Oneplus 5 satılıp i phone 6s alınırmı ?

sen benimle neden uğraşıyorsun sevgilim. 17 yaşındasın işte çok mu farkediyor?
  6. Jomolocco

Bunu bana 15 yaşındaki bir cocuk mu söylüyor ?
  7. Jomolocco

Tüm forum troll olmuş. Yaş seviyesi düşmüş, utanç verici.
  8. Jomolocco

Bilgisayar Alımı ve Toplama Hakkında

4 çigolayt ekran kartı, ne olduğu belirsiz bir i7 işlemci. Valla güzel tercih alınabilir.
  9. Jomolocco

Android Reklam Engelleme

Adaway yada luckypatcher.
  10. Jomolocco

Bayram Hediyeniz SDN Forum'dan! Turkcell T70 Hediyeli!

İyi bayramlar SDN
  11. Jomolocco

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Bence gold al
  12. Jomolocco

yerleştirme sonucum ve tercih hakkında

Özel bir üniversiteye yerleşebilirsin. 1 sene daha aynı şeyleri çekmek zülum bence.
  13. Jomolocco

Toplama Bilgisayar

Sistem çöp üzücü umarım çok para vermedin.
  14. Jomolocco

Steam'de Kullanacağım Nick Önerisi

Akif52
  15. Jomolocco

Samsung S8 Mi İphone 7 mi ?

İphone 7
  16. Jomolocco

iPhone 7 Plus neden alınır?

Açıkcası Android cihazda kullandım(oneplus 3t) ama velakin uygulama stabilizasyonu ve bildirimin tek tek gelmesi nedeniyle iphone a tekrar dönüş yaptım. Bundan sonrada Android bir cihaz alacağımı sanmıyorum.
  17. Jomolocco

Takipçilerim oyun videosu çekmemi istiyorlar...

Hazır masaüstü pc alınmaz. O fiyata çok daha iyi bir toplama pc alırsın.
  18. Jomolocco

Oyun için kulaklık tavsiyesi

Logitech G933
  19. Jomolocco

Mehmet Şimşek Big Mac Üzerinden Dolar TL Analizi Yaptı

bizim yollarımız daha güzel.
  20. Jomolocco

DEÜ yönetimi otoparkçılığa başladı: Kampüse HGS'yle girilecek!

Böyle bir şey olamaz ya soygunculuk resmen.
  21. Jomolocco

Battlefield 1 Oynayanlar Kulübü

Ben
  22. Jomolocco

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Alabilirmiyim wandal4@gmail.com
  23. Jomolocco

Duvara Entegre Kasa Toplama?

Anakart gereksiz işlemci 6. Nesil değil ekran kartı pascal değil. Çerçeve pc o kadar kolay bir olay değil. Özel soğutma soruları kablolama gerekiyor. Kasa al geç
  24. Jomolocco

Durum kötü

İyiliği ve kötülüğü din belirlemez bunu anlayamanlar yüzünden zaten, din şuan propoganda aracı olmuş durumda. Güzel kardeşim eğer sen kendinden eminsen ve durum iza ettiğin gibiyse sana bir şey olmaz. Zaten denildiğini gibi güvenlik kameraları zanlıları bulup yakalarlar. En fazla sanada ifade...
  25. Jomolocco

Pokemon Go da 1 seferde Yakalayamanlar BAKSIN

Sahtekarlık yapmayın. İşe yarar bir içerik sanıp internet paketiminden yedim....
  26. Jomolocco

Kasalarımızı Paylaşıyoruz!

Msi gtx980 Msi z170a gaming m3 Corsair 16gb ram ddr4 3000mhz i5 6600 Corsair rm750x güç kaynağı Xigmatek kasa Cm mekanik klavye A4tech mouse Steelseries xxl mousepad Samsung 27inch pls(ips) fhd monitör
  27. Jomolocco

Kalp ağrısı neden olur ?

Büyüme çağında olabiliyor. Doktara gitmek lazım genede
  28. Jomolocco

The Witcher 3 Wild Hunt

Demekki başka görevler yaparak seviye alman gerekiyor. Çünkü bende yaklaşık 80 saatimi witcher 3 oynayarak geçirdim ve haleden oynuyorum. hiç o kadar level farkı ile karşılaşmadım. Ki şuan 36 levelim
  29. Jomolocco

Apple, iPhone'da AMOLED'e Geçiş Yapıyor

İps çamur peki
  30. Jomolocco

LG G3 Marshmallow Root Rehberi ( Videolu Anlatım )

Güzel bilgi
  31. Jomolocco

LG G3 Marshmallow Güncelleme Rehberi ( Videolu Anlatım )

Güzel
  32. Jomolocco

Birleşik Krallık'ta 4G'yi Test Ettim!

Ülke gelişiyor haşaa 100 TL olsa ne olacak. Çok şükür
  33. Jomolocco

İpad mini Cihazıma ios 9 yüklemelimiyim

yukle bekleme suresi 2 ay olmus
  34. Jomolocco

Ak Partiye Neden Oy Verilmemeli? Nedenleri? Sebebleri?

beyni asfalt bağlamış sizin :)
  35. Jomolocco

Obezite sıralamasında Türkiye üçüncü

Ekmek yendigi surece ne beklenilebilir ki :)
  36. Jomolocco

Tadı güzel olan alkollü içki tavsiyesi !

hırım lin hırım icmiyin. resit olduysan baban bile karisamaz sana. sahsen iyi bir sey degil. gobek yapiyor birkere ayrica beyni uyusturuyor ustelik tadida rezalet. likörleri oneririm. bir cok cesidi vardir , genelde kokteylerinde icine zaten likor eklerler tatli olsun diye senden ricam aklini...
  37. Jomolocco

2015 Yazının En Hit Şarkıları

3 tane replik hareketli ritimli arka plan müziği, klip varsa erotik hareketler al sana popüler hit müzik.
  38. Jomolocco

Bilgisayar Alıyorum. Yardım!

iyi degil 1250 cok
  39. Jomolocco

Mouse Ters Dönüyor !!

25 liralik bir mouse icin harcadigin vakit gercekten takdire şayan :).
  40. Jomolocco

Sitenin Reklam Gelirinin Düşme Sebebi: Adblock Eklentisi

her tanidigima yukledigim yuklemeyenler ile dalga gectigim eklenti. iyiki var reklamlari gormek istemiyorum ve kimsede beni yargilayalamaz. cunku beni ilgilendirmiyor. evet bencilim bundanda kime ne. internete gireririm bilgimi alirim ve kapatirim. hangi site kac para kazanmis ve yapmis beni...
  41. Jomolocco

İphone 6 mı Note 5 mi

android cihazlari ozellikleri ve ekran panelleri ile goz dolduruyorlar. ama gunluk kullanim rahatligi uygulama optimizasyonu. birinci sinif bir isletim sistemi bence 2k ekran ve 4 gb ramden daha onemli :). Kolay gelsin
  42. Jomolocco

Eski iPhone'ların Çekiç ile Mücadelesi!

Senin 3000 kagit dedigin telefon adamlara 600 kagit + senin kazandiginin en az 2 katini kazaniyolar. 2000 tl maas ----> 3000 tl telefon 4000 dolar maas -----> 600 dolar telefon
  43. Jomolocco

Whatsapp Kullananlar Dikkat

Facebookta'ki SDN grubunda saat 00:00'dan sonra haber başlıkları magazin haberlerinin manşetlerinden farksız oluyor. SDN ne zamandan beri konu başlığı ile içeriği farklı olan haberler servis etmeye başladı takipçilerine çok yazık. Böyle devam ederse Facebook grubunda bir çok kullanıcı...
  44. Jomolocco

Telefon Alacağım Bütçe Sınırsız

6s plus
  45. Jomolocco

Windows 10'da Gizlilik Problemine Son: DoNotSpy10 1.0.0.1

Guzel
  46. Jomolocco

Direksiyon sınavı

Basit işler bu işler. Araç kullanılmadan olmaz tabi ki. Açıkcası birazda kabiliyet işi. Ehliyeti olupta trafiğin anasını ağlatan dolu sürücü var. Onlardan biri olmak istemiyorsan kendini eğitmelisin
  47. Jomolocco

Aya gerçekten gittiler mi ?

Dünya düzdür
  48. Jomolocco

Msn yeni şifre koydum eskı şifreyi bulma..

Arkadaş hotmail demek istemiş. Her şeyi de tiye almasak.
  49. Jomolocco

Aion oyunu çok yer kaplıyor

Oyun 50gb ve ustudur yuklendiginde yanlislik olmasin.
  50. Jomolocco

Ibrahimovic için arama motoru

Farkettiysen google in catisi altinda diyor. Siteden arama yaptiginda google uzerinden arama yaptigini farkedebilirsin.
  51. Jomolocco

Technopat Forum

Konu basligi kendi kendine degisiyor , sonra konu basligindan ceza yiyorsun. Hani bir kere olsa benim dikkatsizligimden diyecem , ama oyle degil. Bunun uzerine mod ' a pm atmak istedim. Detaylica bir paragraf yazip yollamakti derdim. Ama ne goreyim pm almiyorlarmis beyefendiler. Ee o zaman bir...
  52. Jomolocco

Oyun kulaklığı hakkında yardım

Merhaba arkadaşlar, ben oyun için kulaklık almak istiyorum. Açıkçası bu konuda çok fazla bilgim yok ama, internetten biraz araştırma yaptığımda Razer markasını çok methediyorlar. Ses kartı olarak Creative X-FI surround 5.1 kullanıyorum. Oyun kulaklarının USB kullandığını gördüm aynı benim ses...
  53. Jomolocco

Satılık Steam Hesabı: Rust > CS GO > L4D2 > GTA Complete > PostaL 2 ve Toplam 73 Oyun

Acikcasi bu oyunlarin indirimleri zamanlari yakalndigi zaman 50-60 liraya bu arsiji yapabilirsin en basitindan cs go 5 liraydi l4d2 bedavaydi payday the heist bedavaydi mounth of blade 5 dolarin altina dusmustu. gta complete editon 15 liraydi felan filan Elindeki oyunlari bir coguda free to...
  54. Jomolocco

Ygs ye girecek Arkadaşlara sorum var

Çöpe giderken kastı arkadaşın el koyarlar , sınav sonunda gidip onlardan alabilirsiniz. :)
  55. Jomolocco

uTorrent'te Büyük Tehlike

İşte bu aşamada birazcık okuma yazma gerekiyor. Her şeye evet diyerek yükleyen insanlarımızın sayısı azımsanamayacak kadar fazla.
  56. Jomolocco

Masaüstü bilgisayar için donanım tavsiyesi

Güncel ++
  57. Jomolocco

Efsane Altın 1 GB Tarifesi

Pahali
  58. Jomolocco

basbeLası Öncellikle cevabınız için teşekkür ederim.Ben konuyu açtığımdan itibaren daha fazla araştırma imkanım oluştu. Öncellikle anakart modeli olarak MSI gaming 7 serisine karar. Çift bios , oldukça fazla usb 3.0 portu , kaliteli bir oc imkanı sunması gibi. Bilgisayar kasası olarak o ürün...
  59. Jomolocco

Merhaba arkadaşlar , yakın zamanda yeni bir masaüstü bilgisayar toplamayı planlıyorum. Ekran kartı olarak : MSI GTX 980 Gaming 4G www.vatanbilgisayar.com: MSI GTX 980 GAMING 4G GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar İşlemci olarak : Intel Core i5 4690K...
  60. Jomolocco

Samsung led s19sd300 monitör aldım Fakat FiLm izlerken Görüntü Bulanık Gösteriyorr :S

Demekki gözlerin bozukmuş muahah :D
  61. Jomolocco

Kendinize bir iyilik yapın ve sigarayı bırakın!

Dis ameliyati sayesinde kurtuldum bende [emoji106]
  62. Jomolocco

Bilgisayarim iyi fakat bazi oyunlarda kasmalar oluyor

İyide ramde bellek onemli degilki. Ustelik disaridan sicak hissetmiyorsun diye sicak olmadiginu anlamina gelmez. Pcin pek yeni nesil sayilmaz , kullanima bagli termal macun eksikligi yada fanlarda tozlanma olmus olabilir. Herhangi bir boost programlarin senin oyun performansini degistirmez ...
  63. Jomolocco

"KaFa" oyunu promo kodları ve geri dönüş isteği

AR7PLRHP7R77 kullanildi 2 bolum oynadim , basit mantikli guzel dusunulmus bir oyun. Basarilarinizin devamini dilerim.
  64. Jomolocco

İnternet Paketi Tavsiye

Ttnet akk yi kaldirdi , ben bununla ilgili hic bir bilgi paylasimi goremedim ?
  65. Jomolocco

Değerli Telefon iPhone 6 ve 6 Plus

Valla istersen note 10 ciksin o telefonun hafizasi dolduktan sonra anlamsiz kasmalara , donmalara maruz kaliyorsa , kusura bakmayin ama bana göre "çöptür"
  66. Jomolocco

AMD FX4300 için soğutucu

Amd islemcileri hem elektrigi fazla harcar hemde anlamsiz performans kayiplari gosterir.
  67. Jomolocco

Grand Theft Auto 4 ve EFLC'nin Nvidia 8XXM'li ve Windows 8.1'li makine sorunları...

Soyle diyeyim oyun optimizasyon olarak ps3 ten port edildigi son derece kotu ustelik guncelleme destegi coktan cekildigi icin yeni nesil ekran kartlarinda problem cikarmasi yuksek ihtimal. Bende de gt755m sli var en yuksek ayarlarda 10-15 dk sorunsuz oynatirken ardindan kasmaya basliyor olup...
  68. Jomolocco

Android, iOS'un Rekorunu 1 Yılda Kırdı!

İpod ios kullanmiyor oldu o zaman biz kalkalim
  69. Jomolocco

Gaming Mouse alcam Lütfen yardım edin çok kararsızım

Boş işler bana kalırsa , tabiki tercih sizin :)
  70. Jomolocco

Bu Laptop Nasıl GT 745M

Subzero0* arkadasi kandirma istersen , cihazi satacagim diye atip tutmussun
  71. Jomolocco

2. El de km si düşürülmüş araç satılmış.

Agir bir suc olarak gorulmekte artik. 7 yila kadar hapis cezasi var ustune tazminat cezasida cabasi
  72. Jomolocco

Limit sorum var!!

Cevap 1/3 mü ?
  73. Jomolocco

İnternet Hızımı DNS Ayarları İle Hızlandırmam Mümkün mü?

İnsanin bilgisi olmadigi bir konu ne zamandan beri akilla bagdastirilmaya baslandi ?
  74. Jomolocco

Japonya'dan PS4 Almak

Bilgilendirme icin tesekkurler.
  75. Jomolocco

İnternet Hızımı DNS Ayarları İle Hızlandırmam Mümkün mü?

Arkadas merak etmis sormus , terbiyesizlik yapmanin alemi yok
  76. Jomolocco

Steam hesabımızın çalınmasını nasıl önleyebiliriz?

İsin basiti steam hesabinizi 3. Parti salak trade sitelerine yazmayin , profil gecmisinizi ayni sekilde paylasmayin , profil bilgileriniz gizli olsun , steamguard acik olsun , sifreniz kesinlikle uzun ve buyuk kucuk sayi ve noktalama isaretleri icersin.
  77. Jomolocco

Japonya'dan PS4 Almak

Benim bildigim ntsc ve pal oyunlardada etkili , 2004 yilinda ps2 icin canadadan aldigim 4 tane oyun ntsc uyumlu olup , palde calismasigindan dolayi 1 hafta aglamistim
  78. Jomolocco

Antibiyotik kullanımında büyük tehlike

İlaç kullanmak zAten başlı başına hastalık çıkarıyor.
  79. Jomolocco

25 MBit superonline 54 tl.Alayım mı

Böyle bir şeyi neye dayanarak söylüyorsunuz. Ailemin evinde superonline var , kendi oturduğum evde superonline var , arkadaşlarımın bir kaçının evinde superonline var. Ama hiç bir problem yok. Kullanıcı deneyimlerinizi paylaşırken az da olsa teknik bilgilerden faydalanın lütfen. Kuru kuru sakın...
  80. Jomolocco

Korsan Karşıtı(!) Technopat'ın Korsan Desteği

Şu forumları arkadaş gibi gören asosyal arkadaşlarım benim. Çıkın dışarı az arkadaş edinin bakın bakalım böyle konular açıyor musunuz? Google a search edersin ihtiyacın olan bir bilgiyi A sitesinden bulursun , üyelik ihtiyacı olursa sallamasyon bir id ile üye olup istediğin bilgiyi indirip bir...
  81. Jomolocco

GTA San Andreas Bütün Save'ler 100 Bölüm (Yapamadım Derdi Yok)

Adam nokta yerine smile koymus :D
  82. Jomolocco

Alkollü içki ve sigaraya zam!

Where is the adalet
  83. Jomolocco

Bim'e Gelecek Kol saati Nasıl Sizce (Resimli)

Kalitesiz ve ucuz duruyor.
  84. Jomolocco

Osmanlıca klavyeler hazırlandı

Gereksizlik pesinde , gelecege dair umudu olmayan insanlarin , gelistirmeden , icat etmeden ; sadece hazira konan , belesci , hirsiz , iki yuzlu insanlarin bol oldugu bu ulkede ne yazikki bizim ilerlememiz imkansizdir.
  85. Jomolocco

Uzun Süre Fişte Bırakmak

İyi tamam sen yapmaya devam et o zaman :).
  86. Jomolocco

İthal Telefonlara Ek Vergi Geliyor

İste bekledigim cevap [emoji106]
  87. Jomolocco

Uzun Süre Fişte Bırakmak

Arastiralacik bir durum yok sen 2 yil 5 ay kullanirsin ben 2 yil kullanirm. Ugrastigim onca gereksiz zaman kaybida cebimde kalir bilmem anlatabildim mi ?
  88. Jomolocco

Uzun zamandir forumu takip ediyorum. Artik kim ne dusunuyor az cok oturdu dostum. Tek mesajla anlasilabilcek bir mesele degil. Adam inatla ufaktan ufaktan dogrulugunu kabul ediyor , ona yaniyorum
  89. Jomolocco

Lucy benzer film

Lucy ile limitless ilk bakista ayni konulari inceliyor gibi olsada birbiri ile yakindan uzaktan alakalari yok. Lucy konusu olarak enteresan bir film ama maalesef isleyis olarak yetersiz kaliyor. Oyunculuk olarak morgan freeman ve scarlett min-sik choi oynamasa vasatin altinda olabilcek...
  90. Jomolocco

Yav arkadas gulme geliyor artik sinirden. Birde diyorsun hala neyin yanlis soylemisim diye bana soruyorsun. Afedersiniz donunuzu calsalar , dogru diyecekseniz. Milyarlar goturuldu paralel dediniz , o kadar ac varken luks havuzunda yasamaya basladilar haklaridir dediniz , anasinin nikahi kadar...
  91. Jomolocco

Tim Cook Yılın CEO'su Seçildi!

İnsanların kisisel tercihlerine laf edenler bir baltaya sap olsaydilar keske
  92. Jomolocco

Hayata at gözlükleriyle bakmanın örneğidir.
  93. Jomolocco

40 Bin TL Değerinde Bisiklet Kazandı

Calip demirciye verirler
  94. Jomolocco

Z1 Compact, Z3 Compact, Galaxy Alpha, 5S

Androidteki kullanim rahatligimi ? Bu yaziyi gordukten sonra okumayi kestim , kusura bakma yanli bir yazi olmus [emoji107]
  95. Jomolocco

Uzun Süre Fişte Bırakmak

Senelerdir laptop kullaniyorum boyle mesakkatli seylerle ugrasmadim , hic bir sorunda olmadi. Nereden buluyorsunuz bu kadar sacma seyleri. Lion batarya dedigin dolunca enerji aktarimi zaten keser. Sen o pile diledigin sacmaligi uygula icindeki hucreler zaten olecek. Bir pilin performans suresi 2...
  96. Jomolocco

Webtekno.com Video Saçmalığı

Zevkten eglenceden uzak banal bir insansin az ötede yasa
  97. Jomolocco

Sonunda GTA 5 de Yasaklandı

Oyunla gercegi ayiramayacak kadar aciz insan topluluklari var ne yazık.
  98. Jomolocco

GamingAnywhere kurulumu?

Zor bir sey yok tepede kocaman download yaziyor daha sonra release tarihinden en son cikani indireceksin
  99. Jomolocco

Yeni TouchWiz'den Yeni Görüntüler

iconlar bildigin symbian isletim sistemli nokialar gibi olmus
  100. Jomolocco

5 Yaşından büyük taksiler trafiğe çıkamayacak !

Guzel bir gelisme acikcasi emniyet kemeri takmayan ve sirf hava yastiklari patlamasin ve kokpit bozulmasin diye kapatilan , her turlu guvenlik olayini iptal eden taksilerden az da olsa kurturabiliriz umarim.
  101. Jomolocco

Zehirli Ayakkabılar! Sakın satın almayın, ihbar edin!

Zehirli ayakkabi ne demek ya , bitki mi bu canli bir sey mi ? kanserojen madde iceren ayakkabi desek daha iyi degil mi ?
  102. Jomolocco

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Guzel indirimler var mi ona gore pc ye steam indirip bir kac sey alacagim ?
  103. Jomolocco

iPhone 6 Bükülme Sorunu Çözümü

Telefonda tasarim hatasi oldugu kabul edilsin artik. Apple kullanicam diye kör olmaya gerek yok telefon almak istiyorsaniz ya 5s alin yada 6s serisini bekleyin
  104. Jomolocco

CCleaner 5.0 Final Sürümü Yayınlandı

Ssd kullaniyorum ve bu tarz programlari kullanmiyorum sistemime 1 yildir format atmiyorum ne bir yavaslama , kasma sorunu var. Cookie temizleme , hata raporlarinin cetelesini silmek , windows dosya onbelligini silmek tarzi seyler manual yapilabilir ve sadece hafizadan kazanmak mantigiyla yapilir...
  105. Jomolocco

CCleaner 5.0 Final Sürümü Yayınlandı

Bos isler bunlar , uzun vadede pc yi bozmaya ve yavaslatmaya programli sacma programlar
  106. Jomolocco

Ekranın Yukarıdan Ve Aşağıdan Kesilmesi

kardes cozunurlukten kendind gore ayarlayacaksin. Sende varolan goruntu ayari 16:9 onu 4:3 yapacaksin
  107. Jomolocco

Google Inbox Uygulamasına Ait Davetiye Paylaşımı

wandal4@hotmail.com
  108. Jomolocco

Google Inbox Uygulamasına Ait Davetiye Paylaşımı

bende istiyorum
  109. Jomolocco

Günaha girmek İstemeyenler için dev arşiv oluşturuyoruz

Hangi vicdani rahatlatmasindan bahsediyorsun ? . Vicdanim ile ilgili bir sorunum yok. Muhtelemen bu konuyu acanin sorunu olsa gerek. Herkesi kendi beyin yapinizda sanmayin. Hic kusura bakmayin arkadas bir uygulamanin fiyati 30 dolarken burada 100 liraya satiliyorsa para vermem. En basitinden...
  110. Jomolocco

Günaha girmek İstemeyenler için dev arşiv oluşturuyoruz

Koskoca teknoloji forumunda açılan konu başlığına bakın , günah olan neymiş , bir iza etseniz ? Geliştiricilerin geliştiği programları astronomik rakamlardan satmaları günah değil , Askeri ücret alan adamın crackli bulup indirmesi günah? Kendinizi kandırmayın , böyle salak bir konu olmaz.
  111. Jomolocco

Iphone 5s mi? Xperia z3 mü ?

z3.
  112. Jomolocco

Türkiye'de İnternet Bağlantı Hızı 1 Yılda %56 Arttı

bir bina yapilirken apartmana internet hatti cektirmek yapan kisinin turk telekoma muracaat yapmasi gerekiyor. Yani eski ve bir cok yerde bulunmamasi bir bahane degil.Antalya merkezde 2 ayligina bir kirada kaldim. Yoldan internet hatti geciyor ama bina yapim esnasinda binaya hat cekilmemis ...
  113. Jomolocco

Y510P - Everest EWN-999 Wifi Adaptör Sorunu - Yardım!

sen o isoyu indirince orjinal olmayacak ki neden hdd uzerinden recovery yapmiyorsun.
  114. Jomolocco

Y510P - Everest EWN-999 Wifi Adaptör Sorunu - Yardım!

neresi modifiyeli ben modifiye goremedim. Baslat menusunden bahsediyorsan 8.1 ile geldi o
  115. Jomolocco

Lollipop'a Güncelleme Çalışmaları Başladı!

wow günah
  116. Jomolocco

Stop: 0x00000124 Mavi ekran Hatası

ram slotlarinda herhangi bir sorun olmadigina emin misin
  117. Jomolocco

Acil! Yardım! Intel Centrino 2230 Driverin En Eski Sürümünü Kurmam Gerekiyor. (Y510P)

Nasil bir ayarlama yaptiginizi ozetler misiniz acaba. Ayni sorundan muzdarip olan arkadaslarda faydalanabilirlerz
  118. Jomolocco

Acil! Yardım! Intel Centrino 2230 Driverin En Eski Sürümünü Kurmam Gerekiyor. (Y510P)

wifi aparati alarak sorunu cozebilirsin aslinda usb den baglananlardan
  119. Jomolocco

hadi ya :(
  120. Jomolocco

Bitdefender Internet Security 2015-6 Ay

guzell
  121. Jomolocco

banada gonderirimisin hocam burdan
  122. Jomolocco

Rage 7.5 lira
  123. Jomolocco

Turkcell 25tl 6gb 500dk

6 gb paket 6 ay gecerli yani her ay 6 gb yenilenmiyor 6 ay boyunca 6gb yi ister 6 ayda bitir ister 1 ayda bitir
  124. Jomolocco

Şeytana taş yerine iPhone fırlattı

yil olmus 2014 sunlarin yaptigina bak
  125. Jomolocco

İnternet oyunlarını nasıl engellerim

nasil kaldiriyor ya [emoji1] ilk defa boyle bir sey duydum. enteresan
  126. Jomolocco

İngiltere'de Tweet'e Hapis Cezası

İrkcilik nedendir ?
  127. Jomolocco

payday 2 guzel oyun ama dlc lerini almak ve takip etmek gerekiyor.
  128. Jomolocco

İntihar etmeden önce bu videoyu paylaştı! Sonrası...

Konuyu dine baglayan kafalara bayiliyorum. Din teoriktir , yaparsin yada yapamassin uyarsin yada uymassin.İster Allaha inanir ister tasa istersen kaleme inanirsin kisiseldir , dogmatiktir. Ama duygular , dusunceler , irade bunlar her gun karsilastigimiz somut hislerdir. Din ile kimse kimseyi...
  129. Jomolocco

20 bin e öğrenci için araba

valla araba sart oyle bir duruma geldiki bu ulasim rezillikten baska bir sey degil.
  130. Jomolocco

Oyun Tavsiyesi ( Steam )

dota 2
  131. Jomolocco

Arkadaşlar 1 hafta içinde laptop almak zorundayim. Tavsiyelerinizi bekliyorum!!!!!!

y50 al y510p demiyorum arastir sorustur.
  132. Jomolocco

Saç dökülmesi sorunum

valla bende dokulme yok ama eskiden beri hep seyrek yanlar taraflar ust yaraf kulagima kadar ayni yani . doktora gittim mioksin verdi birde bir yontem varmks yuzde 10 sac tellerini kuvvetlediriyormus onun disinda yontemler ise yaramiyor. en onemlisi bu yontemler hic bir sekilde yeni sac cikarmaz...
  133. Jomolocco

iOS 8 Benimsenme Oranı Düşük!

herhangi bir arti tarafi yada bir ozelligi yokki olsa bile hepsi cydia ile yapiliyor , 7.1.2 jb devam
  134. Jomolocco

iPad Kullananlar Kulübü

safari download manager yuzunden jb devam. Maalesef bir dolu dokuman safari download manager kullanilmadan acilmiyor kaydedilmiyor.
  135. Jomolocco

Bu oyun canavarını almaya karar verdim (abra 1.1) nasıl sizce iyi mi ?

bilkent mi ? bu aralar cok meshur o okulda bu bolum.
  136. Jomolocco

Türksat 4A uydu alısı kurulumu - kanal arama (video)

bilgim olsun
  137. Jomolocco

iPhone 6 mi Note 3 mü ?

Note 4
  138. Jomolocco

Ankara'nın suyu temiz mi?

Hepsi aynı dışkı
  139. Jomolocco

Suçsuz yere sucluyum

Gg wp
  140. Jomolocco

Kate Upton Bulutu Bitirir mi?

Pm pls :D
  141. Jomolocco

COD 4'de kicklendim

cod 4 mu kaldi ya :D punkbuster bile destedigini cekti
  142. Jomolocco

Oyun PC

demek istedigi hazir pclerde goz boyama oldukca fazla insanlari rakamlarla kandirmak hazir pclerin isidir.
  143. Jomolocco

Far cry 3 orjinal aldim kurdum oyunnu actiktan sonra kapaniyorr...

internetten neden arastirmiyorsun. muhtelemen senin sorununu yasayan insanlar olmustur.
  144. Jomolocco

3400 tl pc toplama

yuksek fiyatli bir sistemde amd islemci sacma olur
  145. Jomolocco

1500-1800 TL Toplama Pc

arkadasin topladigi pc gercekten iyi. hayirli olsun
  146. Jomolocco

Ipad Air

Su zamana kadar ipad derdim ama samsungun yeni note serisi gercekten cok iyi. Yeni bir tablet alsam kesinlikle o seriyi alirdim
  147. Jomolocco

Max 1250 TL laptop önerisi

Lenovonun g serileri iyidir
  148. Jomolocco

Boşta Kaldım mı Birşeylere Zarar Veriyorum.

Ergenliğe adım belirtileri vol. 1
  149. Jomolocco

Boyun ve göğüsteki dövme çok tehlikeli

Aynen
  150. Jomolocco

Kablo üzerine direk alçı çekmek

Cok yuksek degilmi yahu :D
  151. Jomolocco

Samsung'dan iPhone'a Yeni Gönderme

Aynen öyle.
  152. Jomolocco

Askeri tesisler satılıyor

Bu askeriyenin dedginiz yerler askeriyenin oldugu icin bu kadar kaliteli ve temiz. Birde bundan pay cikaranlar var ya yok hukumet istiyormus felan filan. Adam olmaz sizden
  153. Jomolocco

Suriyeliler, çadır kentlere gönderiliyor

Hirsizlik , yan kesicilik , dilencilik ne ararsan var geldikleri yere geri donsunler. Kimse memnun degil.
  154. Jomolocco

Crysis 3 Geforce GTS 250 DX11 CPU hatası

Güldüm :D 7 senelik kart dx 11 hay yaşa
  155. Jomolocco

Sıcaktan Uyuyamayanlara Çare 10 Yöntem

25 derece en kisik seviyede ustune ince bir pike daha ne olsun :D
  156. Jomolocco

Sitemiz hacklenmedi!

Acikcasi forum dan cok anasayfadaki baslica haberleri takip ediyorum ve genelde haberlere tiklarken orta butonu kullanrak yeni sekme aciyorum ne yazikki yeni surumde ufak resimlerden yeni sekmeler acilmiyor halbuki bu olay cok iyiydi donanimhaber de de ayni olay var ve insani delirtiyor ayrica...
  157. Jomolocco

Karşı Cinste Aradığınız Özellikler

Böyle biri olsa zaten herkes mutlu olur :)
  158. Jomolocco

Acer v3 772g laptop nasıl

Evet acer dan bahsediyorum. Monster icinde parlak bir sey soylemeyecegim. Yuksek performans ugrana fazla sıkıştırılmiş bir laptop tavsiye etmem
  159. Jomolocco

Çayınızı nasıl içiyorsunuz ?

Şekersiz ve demli
  160. Jomolocco

Bu ürünler kanser yapıyor!

İyi de bunlarin cogu gunluk hayatin icinde . Kimse bir insana sunu sunu yapma diyemez bir insana dunyanin merkezindede radyosyon vardir buda kanseryapar.hatta oturdugun yerdeki baz istasyonunun seni kanser yapma olasilgii bunlardan fazladir.
  161. Jomolocco

Acer v3 772g laptop nasıl

Ben bu pc yi kullandim ama memnun kalmadim oncelikle ekran paneli kaliteli degil muzik ses kalitesi yerlerde klavye tuslari rahat ama kaliteli malzeme degil. Kasada isinma yok ama bilgisayarda entersan bir fan gurultusu mevcut ve bu bilgisayar bostaykende devam ediyor. Ondan dolayi tavsiye...
  162. Jomolocco

Kulaklık Önerisi.

Kulak ici istemiyorsan ses yatilimi olayi hayal ustelik ne kadar iyi olursa olsun.
  163. Jomolocco

OnePlus One Pil Destanı Yazdı!

Pil canavari demek pili cok kullandigini anlamini verir. Turkce dersi mi lazim ?
  164. Jomolocco

Türksat 4A Uzaydan Yere Düştü

Sana dede diyebilir miyim ?
  165. Jomolocco

10000 bin TL lik oyun bilgisayarı

Biri haram der biri baska bir sey der kendilerine teklif edilse herkesi ezer gecer kendileri sahiplenirler. Ne cok beyinden uzak insanimiz var .
  166. Jomolocco

Üniversiteler Hakkında Bilgi-Yardım

neden özel yok listende o okullarin hic biri ingilizce egitim vermiyor ileride yeni bir issiz mi olmak istiyorsun ?
  167. Jomolocco

Üç Ay Sonra Coşuyoruz

hic bir fps oyun eskilerinin tadini vermiyor maalesef grafikten adamlari secemiyorsun. hic bir yeni oyunda zevkli degil varsin yoksun grafik. tek tercihim platform oyunlari umarim onlarda bozulmaz. ve valvenin yaptigi tum oyunlari tek gecerim.
  168. Jomolocco

Anasayfadaki reklamlardan sıkıldım

Dertsiz basina dert aliyorsun yapacagin gidip su eklentiyi i indirmek amma uzattin. Reklamlarin sitelerin gelir kaynagi gercekten istemiyorsan ayda 1000 lira bagislarsin siteye bak geliyormu o reklamlar
  169. Jomolocco

Steam'de GTA IV 6.00 Dolar

Tabikide deger biraz sahtecilikten kurtulalim artik yil olmus 2014
  170. Jomolocco

Microsoft, Skype 5.0 güncellemesini yanlışıkla yayınladı!

Yoo bende yuklendi
  171. Jomolocco

2 bin 500 TL'lik asgari ücret geliyor!

Burdan cikarilacak sonuc bir seylerin duzenlenmesi icin illaki ihmal illaki ölüm mü olmasi gerekiyor. Memleketimde kanazilasyona cocuk duser cocuk mefta olduktan sonra önlem alinir. Hay sizin gibi zihniyeti
  172. Jomolocco

Grand Theft Auto V Steam'de

Umarim saglam bir optimizasyon ile yayimlanir.
  173. Jomolocco

Hangi çiğkofte markasi??

Cig kofte ve kargo dalga geciyor olmalisiniz :). Hangi yenilen urun kargoyla tasinirki ustelik 1 gun gibi bir bozulma suresi olan bir seyden soz ediyorsak
  174. Jomolocco

Ekran Kartı ....

Hayir tabikide
  175. Jomolocco

A4-TECH XL-750BH Lazer Game Mouse [Günün Mouse'u]

Cok buyuk boyutu ustelik denildigi gibi tekerlek sorunu yasamadim 1 yildir her gun 2 saat pc basinda kullandigimi hesaba katarsak
  176. Jomolocco

Ekran kartı aldım sizce nasıl

Fazla para vermissin ve tirt
  177. Jomolocco

Bu Videoyu Sonuna Kadar Tepki Vermeden İzleyene Helal Olsun !!

Enteresan
  178. Jomolocco

Anasayfadaki reklamlardan sıkıldım

Adblock kur bir tane reklam görmessin yeteri kadar reklama tiklayan var zaten.
  179. Jomolocco

Uzay Kuvvetleri 2911 Vizyona Giriyor

Devami hamdolsun gunesin batidan dogup , dogudan batmasiyla edicek
  180. Jomolocco

Lısterine Aldım!!

Gargara yapildiktan sonra sivi bir sey alirsan o gargaranin bir anlami kalmiyor maalesef. Faranjiti olanlara tavsiye ediyorum bogazda biraz beklettikten sonra tukurun gece daha rahat uyursunuz.
  181. Jomolocco

Uzay Kuvvetleri 2911 Vizyona Giriyor

Bazi seyler olmuyor iste niye zorluyorlar anlamiyorum tiplemelere baksana kartondan adamlar gibi
  182. Jomolocco

Cepte İşlemci Devrimi Ne Zaman Başlayacak?

Servet ? Görende ev aldi diyecek alt tarafi telefon işte.
  183. Jomolocco

Bunu hangi 'hayvan' yaptı

Hayvana laf etmekte olmaz hayvan da bir canli bunu yapan yaratik adi
  184. Jomolocco

Ücretsiz Sms Gönderme Sitesi Buldum

Sms mi kaldi :D
  185. Jomolocco

Oyun Bilgisayarı 2500 TL Sınır

Sistemdeki parcalar eski nesil arkadasin verdigi cok daha iyi
  186. Jomolocco

Sıfır iPhone 5 16 gb !!!

Fiyati sen 1.5 yap ozaman kesin alinir bu fiyatta kutusu acilmis 5sler var.alan kullanilip kullanilmamasina bakiyor ama kutu jelatinini ilk acmak istiyor eger o urune sifir almak istiyorsa
  187. Jomolocco

HTC One M8'in Kutusunda Neler Var?

Telefon cok guzel arkadasim aldi 2 saat kadar inceleme sansim oldu her ozelligi guzel ve kasa kalitesi on nimara
  188. Jomolocco

Call of Duty: Advanced Warfare Duyuruldu

Yeni nesil oyunlar artik zevksiz geliyor ozensiz oyun modlariyla tamamen kapitalizmlesmis bir sektor oldu.
  189. Jomolocco

Microsoft, IE6'dan Kurtulmayı Başardı!

Dedeler teyzeler halalar babalar anneler 10 yil once xp yuklenmis pc de internete girerler :D
  190. Jomolocco

Yaşını duyan kulaklarına inanamıyor

Haber gercek degil. İnternette 10 sn lik bir arastirma yaparsaniz gorursunuz. Turk medyasi resmen dalga geciyor vatandasiyla.
  191. Jomolocco

Windows 8.1 update 1 hakkında

Bilgisayarimdaki versiyonun Windows 8.1 update 1 nasil anlarim yani windows 8.0 dan 8.1 update ettim ardindan tum guncellestirmeleri yukledim dogru mudur ?
  192. Jomolocco

Dünyaya meydan okuyan milli silahlarımız

Bircok Musluman ulke senelerdir oldugu yerde sayikliyor. Egitime onem vermiyorlar kadinlari mal gibi goruyorlar. Nedenleri basit. Once bunlari assinlar gerisi gelir zaten
  193. Jomolocco

Nvidia GeForce GT 720M oyun oynanılıyor diyen var mı

İste sizleri kandirmak icin numarayi yukseltiyorlar :).
  194. Jomolocco

Watch Dogs Hakkında Her Şey

Umarim bekledigim gibi cikar ne zamandir bekliyorum
  195. Jomolocco

Microsoft'tan Nokia'ya Kötü Sürpriz: Oy

Cogu insan uzerinde nokia yaziyor diye o telefonu almiyor. Eskisi gibi degil artik. Nokia yerine microsoft yazmasi herkes icin hayirlisi olucak.
  196. Jomolocco

Max 4500tl Oyun için iyi bir laptop tavsiyesi olan var mı arkadaslar

Gx serilerinden uzak dur toshiba iyi bir secim
  197. Jomolocco

Dünya hayalet arabayı konuşuyor

Her aracta kamera var sonucta digerlerinide bakilsin mobese kameralari varsa onlarada bakilsin tek bir videoyaya gore yorum yapmak yanlis
  198. Jomolocco

iPhone 6 4.000 TL Ön Sipariş Fiyatıyla Gelecek (Tahmindir)

Anliyorum seni :)z
  199. Jomolocco

Nike Giyilebilir Teknolojiden Çekiliyor

O iş iste oyle degil canim. Kol saati bir aksesuardir ve goruntuyu tamamlar. Muhtelemen yasin en fazla 15. Boyle bir sey dusunuyorsan.
  200. Jomolocco

İstanbul'un 1967 yılına ait video görüntüleri

Guzel bir videoydu tesekkurler.
  201. Jomolocco

Steam'den Alıyoruz Ama...

Dayz dota 2 ve cs go surekli aktif oynadigim oyunlar ve verdigim paraya uzulmem icin sebep yok.
  202. Jomolocco

iPhone 5 64 GB İçin İnanılmaz İndirim!

Niye verilmesin 1600 lira para s4 gibi damacanaya verilirken ?
  203. Jomolocco

Galaxy S4 Mini Sadece 199 TL

Uza (h)
  204. Jomolocco

Iphone 5s almayı düşünüyorum 3 sene sonra kasma olur mu?

Bu nasil bir mantik ya . 3 sene sonra kasma olur muymus. :))
  205. Jomolocco

239 kişilik Malezya uçağı hala bulunamadı!

Ben uçağin infilak edip cakildigini dusunmuyorum. Muhtelemen boyle bir sey olsa coktan bulunurdu. Ucak kacirildi ve icindeki yolcular bir yerde tutsak haldeler
  206. Jomolocco

Yüzdeki sivilce İzleri için..???

Sivilcelerin çözümü için iki çeşit tedavi uygulanır. Krem ve Sabun gibi şeyleri saymıyorum çünkü dışarıdan etki eden hiç bir şey sivilce sayısında artma veya azaltma meydana getirmez. Tedavilere gelirsek; birincisi roaccutane tedavisidir. Kilona göre ayda belli mg ilaç alınıp 8-12 ay arasında...
  207. Jomolocco

League of legendsdan kurtulma

O iş yaş dostum , eger kendi iradesi ile birakamiyorsa . Malum bu tarz oyunlar onlarca kombinasyonlu oldugu icin insan sıkilmadan saatlerce oynuyor. İstedigin kadar sil, kır. , sakla hic bir anlami yok dedgim gibi kafasindan silmedigi surece
  208. Jomolocco

Steam Çökme

Oyundaysan steam cokse bile devam ediyor eger dota 2 sunucusunda sorun yoksa.
  209. Jomolocco

Knight Online Oynamayın

Ko yu indir 50 milyar yatir, en iyi sensin :)
  210. Jomolocco

Cs Go Ping Sorunu (steam)

Oyun sunuculari secegine tikla ardindan oyunlerin listelendigi yerde ping kismina tikla en az pingle nereyse oraya gir
  211. Jomolocco

Süper Lig yayın hakları için devrim gibi bir karar!

Özet yerine macin tamamini ver isteyen istedigi yeri izlesin kime ne ?
  212. Jomolocco

Kore malı galaxy s3 sorunları

İnsan neden replika oldugunu bildigi halde guncelleme yapar zaten o tarz cihazlara imei yuklenip satiliyor. Guncelleme yapildigii anda o imeinin gitme sansi cok fazla. Yapmissin bir kere gecmis olsun telefonu kurtaramassan artik bidahakine ayni hatayi yapmassin.
  213. Jomolocco

İnceleme: Windows 8.1 Update 1 Bahar Güncellemesi

Guncelleme geldimi ?
  214. Jomolocco

İlanda sahteciliğin bu kadarı

Acikcasi flash tv deki bal ve telefon reklamlarindan sonra boyle seylerede inanan yuzlerce salak varken , sikayet edin etmeyin ne farkeder o urun her turlu satilacak :)
  215. Jomolocco

iPhone 5s Kullananlar Kulübü

Burdayim
  216. Jomolocco

Assassin's Creed 3, 64-bit setup.exe lazım

Oyle bir sey olmasi soz konusu degil zaten bir cok program kullandigin tarayicilar oyunlar dikkat edersrn programfiles(x86) ya kurulur.
  217. Jomolocco

Qualcomm Snapdragon 810 ve 808'i Duyurdu

Haticeye degil neticeye bakacaksin diye bosa dememisler. Android tamamen sömurme odakli bir isletim sistemi.isterden 5gb ram 8 cekirdekli islemci koy o gene kasar. Neden ? Cunku kodlamasi kotu
  218. Jomolocco

Başlat Menüsü Kullanıcıları Böldü

Modern klasik baslat menusu bence ragbet gorucek bir olay. Sonucta herhangi tam ekran (oyun vs) bir uygulamadan windows tusu ile masaustune giden adam cok metro arayuzu bunu engelliyordu.
  219. Jomolocco

Bu ford araba nasıl yardımınızı bekliyorum

Ford iyidir , kendim ford fiesta kullaniyorum 2 yildir hic bir sorunu yok :)
  220. Jomolocco

Torrent siteleri yasaklandı mı?

50 lira olsun en pahali oyun zaten sahte indirmek gibi bir tercihim olmaz. Dunyanin bir kosesinde 50 dolar diye ayni kurdan dunyaya pazarlamak zaten sahteciligin onunu aciyor. Zaten su siralar cogu oyun multiplayer agirlikli single game ozensiz veriliyor bunun sebebide korsanciligin onune...
  221. Jomolocco

İstanbul'da 'Pamir' seferberliği : Pamir'den acı haber

Ben sorgulanmayacak mi dedim lafi ne guzel kendinize benzetiyordunuz tebrik ederim. Ben bu isi gundemi degistiyor diyen adamlara soyluyorum ha lafi ustune alirsin almassin bilmem. Bu arada dua edip etmedigimi bi allah bir bilir bir ben klavye adamligi sen misin benmiyim bilemedim Ayrica...
  222. Jomolocco

İstanbul'da 'Pamir' seferberliği : Pamir'den acı haber

Bizim millet siyaset yapmayi her konuda bir yerden laf sokmayi sever. Su masum konuyu , ufacik cocugun arkadasinda ailesine biraktigi uzuntuyu bir kenara atip birbirinize halen gundem degistirmek diyebiliyorsaniz sizin insanlikla bir iliskiniz kalmamis. Bu kadar acik ve net.
  223. Jomolocco

Benzine büyük indirim geliyor!

Cok sevdiginiz insanlarin yaptirimlari. Hani asgari maasi artiran , eger destekliyorsaniz laf soyleme hakkiniz yok biliyoruz 13 sene once benzinin fiyatini :).
  224. Jomolocco

Bu devirde note 2 alınırmı

Note 2 gayet guzel bir cihaz sorunsuz bir sekilde kullabilirsin.
  225. Jomolocco

Bilgisayar tavsiye

O fiyata cok daha iyi bilgisayarlar var firsatlari takip et.
  226. Jomolocco

Binali Yıldırım: Bu sonucu beklemiyordum!

Akp Milletvekili istafa ediyor. Yeter artik utaniyorum diyor. Burda adamlar izmir kaybetti diyor. Yav hehe , sagirlar korler birbirini agirlar ayni kisiler benzer yorumlar.
  227. Jomolocco

Lenovo y510p sli hakkinda

Pardon 2 tane yazmisim 2 hafta olucakti :)
  228. Jomolocco

Aldim pcyi arkadaslar 2 tane once suanda herhangi bir sorun yok sessiz calisiyor bilgisayar bostayken. Onun disinda arada bir fps dusuyor bazi oyunlarda zaten cift ekran kartinin sorunlarindan biri boyle oldugunu biliyordum cok sorun etmiyorum. Bu fiyata 2 kati pahali laptoplarla ayni performans...
  229. Jomolocco

Binali yildirimin oya ihtiyaci otursun oglunun gemiciklerini saysin :).
  230. Jomolocco

Youtube ve Twitter İçin Hosts Dosyası Nasıl Değiştirilir - İp Adresleri

Bazi kisilerin yardim almasi ve tesekkur etmesi cok manidar. İsteyenler yandex dns de deneyebilir suan calisiyor.
  231. Jomolocco

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yerel Seçim Sonuçları - 2014

Cok soz ettiginiz ileri demokrasi ulkenin dort bir yaninda kendini belli etti.
  232. Jomolocco

Ygs 2 yillik hakkinda bir sorum var nolur bakin çok kötüyüm

Öh yani , türkçe bu 4-5 tanesi dil anlatım bilgisi gerisi okuma anlama ...
  233. Jomolocco

Fastboot Sorunu Çözene 100 TL ÖDÜL !

:d :d
  234. Jomolocco

Thief Günlükleri (Gameplay)

Nedense ben bu oyunu sevmedim. İtem olarak goruntu az ve kisitli. Dishonored cok daha guzel bir oyun konulari ayni degil ama oynanis tarzlari benzer
  235. Jomolocco

İsiniz gucunuz muhalefet olmak. Neymis akp izmiri alacakmis. bir kac kisi var birbirlerinin yorumunu begenip duruyor.
  236. Jomolocco

2014 Yerel Seçimler için neler düşünüyorsunuz?

Anca okuma yazma bilmeyen , cumhurbaskani ile basbakani karistiran , elhamdirullah bugunde doyduk diyen , benim verdigim vergiyle karnini doyurdugu insanlar oldukca kusura bakmayin arkadaslar zaten bu irak bu isler. Adam bana dokunmuyorsa sorun yok diyor. Adam sandik kacirsin sandik yaksin oy...
  237. Jomolocco

DNS Trafiğine Müdahalede Son Mertebe

"Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur." Hyman G. Rickover
  238. Jomolocco

17.3 veya 15,6 inç Oyun LAPTOP'u Tavsiyesi

Gt720 son derece vasat bir kart sakın 740m den altini almayin eger oyun oynamak istiyorsaniz
  239. Jomolocco

Lenovo y510p sli gt755m onerir misiniz. Isınma ve kare atlama sorunu ciddi bir sorun mu tesekkurlerz
  240. Jomolocco

Twitter Kapatılmıştır

Olaylari yorumlarken lutfen karsi tarafim bakis acisindan dusunun. Zira ulkemizde bir cok insan aile degerlerine rahatlikla kufur edebiliyorken . Maalesef yonetmelikler bu konularda zayif kaliyor . Ama durum bu durumda oldugu halde twitter yasaklanmalimiydi iste bu soruda ipin ucu kopuyor...
  241. Jomolocco

Yasaklı Twitter'a Nasıl Girilir?

Bu tur yasaklari delmek zaten son derece basit . Az bir vpn ve dns bilgisine sahip herkes diledigi siteye girebiliyor . Olay burda dusunce ve mantik aykiriligi ve gundemi tamamen degistirmek. Maalesef turkiyede gundem bir anda degisebiliyor . 1 haftadir Berkin Elvan iken bir anda twitter oldu...
  242. Jomolocco

Youtube sizdede yavaşmı

İnternet Zaten son zamanlarda cok yavasladi . Ozellikle bu sansurleme yasasi hayata gectikten sonra. Artik ne yapiyorlar bilinmez :)
  243. Jomolocco

Sakalın Bilimsel Olarak Kanıtlanmış 5 Faydası

Bunlar üşenilmekten dolayı ortaya çıkan maddeler olmasin ona bakarsan sakalda bakteri cogalma olasiligi fazla . Tozlari ceker , yemekte yag bulasma olasiligi fazla baskasinin yuzune batiyor. :)
  244. Jomolocco

League of Legends: Dünyanın En Çok Oynanan Pc Oyunu!

Aion ile lol arasinda nasil bir baglanti kurdun ayrica bir tebrik etmek gerekir seni.
  245. Jomolocco

MEB tabletleri hack 'leme

elin ulkesi ile turkiyeyi karsilastirirlar ve her zaman turkiye kotudur temali capsler var ya sanirim bazilari dogru.
  246. Jomolocco

Çözemediğim matematik sorularım :)

Allah zihin acikligi versin kardesim. Tek diyebilcegim heyecan yapma
  247. Jomolocco

SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

Sorun kendi kendine halloldu
  248. Jomolocco

Galaxy Note 3 İçin Kitkat Yayınlandı

İphone ipad ipodlari ele alalim kac tane farkli uretim koduna sahip cihazlari var kimisi avrupa ozel kimisi amerika kimisi global Bu sirket ayni anda cikariyorsa kusura bakmasin samsungta cikarmasi gerekir
  249. Jomolocco

Galaxy Note 3 İçin Kitkat Yayınlandı

Neden ayni anda tum cihazlara yayinlamazlar anlamiyorum. S4 alanin note 3 alandan farki ne ikiside 2013 cihazi
  250. Jomolocco

SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

Bir sorun olucak arkadaslar benim oyun 2-3 gundur topluluk sunucularinda hic bir oyun bulmuyor geçmise tikladigiim zaman bir kac oyun gozukuyor ve onlara girebiliyorum yer varsa ama onun disinda tum ayarlari sifirladim oyunu sildim yeniden yukledim genede bulmuyor. Gametracker diye bir site...
  251. Jomolocco

İsrail Ürünlerini Boykot İçin Uygulama

Kullandigin her urunde israilin bir katkisi var . Muhtelemen giydigin don bile yabanci markaysa onuda birakmalisin kullandigin elektrik ev esyalarini saymiyorum
  252. Jomolocco

Kasayı temizledim açılmıyor

Arabanin motoruna yag koymalimiyim ile ayni soru olmus sanirim
  253. Jomolocco

Samsung Note 3 mü İphone 5S mi?

Bir mekanda note 3 cikarmaya insan utanir bence rahatca mesajda yazilmiyor ekranda ne yapiyorsan herkese naklen bazi seyleri karsilastirirken gunluk hayat icin kullanim rahatliginida goze alarak konusun .
  254. Jomolocco

TeamSpeak 3 Serverlerinde %40 Kampanya !

Bu bazi cloud sitelerinin bedava 50 gb alan vermesi gibi olmus sanki nasil olsa 50gbyi dolduramaz sisir ver gitsin.
  255. Jomolocco

Bebeğini boğarak öldürdü

Ya arkadas beynin var degilmi ? Bir kuralin olmasi gerekmiyor senin bunun dogrumu yanlismi oldugunu anlaman icin , sonra geliyor 3-5 tane piyon yok efendim medeniyeti gor diyorlar. Kafa yapinin coklugu memleketi zaten bu sahnelere surukluyor.
  256. Jomolocco

Samsung Galaxy S5 Hakkında Her Şey

Su isletim sistemi farkli telefonlari donanim ile kiyaslamaktan vazgecin oncelikle İkincisi isteyen istedigi telefonu alir o daha iyi bu daha iyi diyen yok. Her sene uc bes sey ekleyerek sozum ona daha iyi telefonlar cikariyorlar ama biz bu ozelliklerin kacini kullaniyoruz orasi ayri konu
  257. Jomolocco

Kedinin ön ayaklarını kestiler

Gozlerime inanamadim . Televizyonda gorunce resmen gozumden yas geldi. bu yapilan ahlaksizlik ve serefsizlige acilen bir dur denilmesi gerekiyor yasalar degistirilerek. Daha gecenlerde can aksoy denen ahlaksiz az bir para cezasiyla kurtuldu.
  258. Jomolocco

Yeni toplama masaüstü pc

Bu isi iyi bilen arkadaslar var forumda onlardan yardim istiyorum vatan bilgisayar elemanlarina guvenmiyorum fazla.
  259. Jomolocco

Toplama PC

Galiba ordan yardim ediyorlarmis bendr konu actistim ama boyle bir cevap geldi
  260. Jomolocco

Yeni toplama masaüstü pc

Arkadaslar yeni bir toplama masaustu pc almayi dusunuyorum Vatan bilgisayar olmasi zorunlu Fiyati en fazla 3600 lira Fare klavye monitor mevcut
  261. Jomolocco

Flappy Bird'de 999 yaptı!

Oyle borular yokki hep ayni ilerliyor. Fake
  262. Jomolocco

Yeni İnternet Yasası Onaylandı

Dunya kendi etraflarinda donuyor saniyorlar . Kendilerine hak goruyorlar. Yasanin amaci belli benim elestrimi yapamassin. Tabi bazilari bir taraflarindan anladigi icin olayi saptiriliyor. Boyle hukumet boyle yonetim olmaz olsun.
  263. Jomolocco

15 Adımda Bilgisayar ve Oyun Performansınızı Arttırın

Advance system care gibi programlar bilgisayari bir sure sonra daha berbat hala getirecektir. Gamebooster gereksiz regedit ayarlarini bozuyor ve bilgisayar verimsizlesiyor. Onun disinda ccleaner gibi ufak capli temizleme programlarida surekli kullanmak dogru degil haftada bir kere regedit...
  264. Jomolocco

İngiltere'de internete kısıtlama planı

Sen olaylari cok yanlis anlamissin. Seni soyle pistten alalim fazla yaktin.
  265. Jomolocco

Leroy Merlin ve Baumax, Türkiye pazarından çekiliyor!

Koçtaş oturmus bir marka ve insanlar ordan alisveris yapiyor. İkeanin yeri ayri tabiki ordaki urun baska yerlerde yok.
  266. Jomolocco

Flappy Bird'ün Kaldırılma Nedeni Açıklandı

Aynen oyle bunu bilmeyen dolu insan var.
  267. Jomolocco

Küfürlü Tezahürata Bayan Yolcudan Tokat Galatasaray Taraftarları

Tuttugu takim farketmez insanligini kaybettikten sonra...
  268. Jomolocco

Kedi öldürme görüntüsüne gözaltı!

Bazi bilgiler eksik ama genede olay bu. Ayrica twitter facebook gibi sitelerde adres tc kimlik numarasi anne adi baba adi hepsi ifşa edilmis durumda.
  269. Jomolocco

Flappy Bird Mağazalardan Kaldırılıyor

Ben bagimlilik yapacaj bir sey goremiyorum ayni sekilde templer run vs. Bendemi sorun var acaba ?
  270. Jomolocco

Anıl Yıldırım - Gerilim Hattı 2014 Diss Arsız Bela ve Diğerleri [Dok Beatz]

Arsiz bela diss atti
  271. Jomolocco

Türkiye'nin internet karnesi zaten kötü!Pahalı ve sansürlü!

Daha yarabbi sukur denen bir kesim oldugu surece , daha neler gorecegiz.
  272. Jomolocco

Flappy Bird Rekora Uçuyor

20 .
  273. Jomolocco

İnternetime Dokunma!

Cinsel organlari ile kafalari yer degistirmis bir zihniyetin yonetildigi bir ulkedeyiz maalesef. İstedigin kadar tartis konus kufurles. Hayat gorus cizgileri bir adim ilerletmez.
  274. Jomolocco

Neden İlk IOS

100 liralik telefona bile android konulurken , gelistirici neden androide ilk cikarsin ki ?
  275. Jomolocco

Vücut geliştirme konusunda fikir almak istiyorum

2 senedir uzamiyorsan 21 yasina kadar uzama payina katarsak 2-3 cm uzarsin. Tabi ergenligi ne zaman gecirdiginde onemli.
  276. Jomolocco

Ben De Özledim için geri sayım başladı

aa ne ara başlamıştı ki bitiyor. turkler bu işi beceremıyor arkadas hep calıntı calıntı nereye kadar.
  277. Jomolocco

Dayz Standalone Güncelleme 20.01.2014

oyun güzel ancak alfa sürümünde bir çok hatası var yıl sonuna kadar beta olmayacak. kısacası bu oyunun sağlıklı oynanabilmesi için 2 senesi var
  278. Jomolocco

Steam Oyunlarında Kasma Problemi

Advanced system care . İleri ki zamanlarda pcyi mahveden bir yazilim hic bulasma.
  279. Jomolocco

Iphone 5s hangi renk almaliyim

3 tane renk var zaten zor olmasa gerek. En iyi renk altin onu almalisin
  280. Jomolocco

Windows 9'dan beklentileriniz neler?

Mac varken windows fos ama el mahkum yapcak bir sey yok.
  281. Jomolocco

GE70 2OE-201TR hakkinda sorularim var

Arkadaslar kismetse GE70 2OE-201TR almayi dusunuyorum ancak aklimda bir kac soru var 1-arastirdigim kadariyla cihazda 2 tane msata ve bir tane kendi hdd si sata boslugu var. Bende sandisk extreme ssd var ben bunu hddnin yerine takabilir miyim? 2-bilgisayarinda ciddi bir isinma sorunu var mi...
  282. Jomolocco

Steam Oyunlarında Kasma Problemi

Guc modu hangisinde ?. Pc de bir isinma oluyormu Diger oyunlarda da mi boyle ?
  283. Jomolocco

Vikipedi neden hala bağış topluyor?

Kar amaci gutmeyen site de bir yere kadar. Nal toplamiyorlar sonucta ortada bir emek var. Diger bir taraftan para cekiyor insani iste. Bu yuzden olsa gerek.Bence en dahice sitelerden biri.
  284. Jomolocco

Bu sistem için ekran kartı tavsiyeniz arkadaslar

Amd 7850 mantikli
  285. Jomolocco

Söyle Rahatla

Yeni ötvlerin üzerlerine ateşler salsinlar . Yuvalarini bozsunlar.
  286. Jomolocco

Windows XP İçin Son 3 Ay!

Peki 90 gun sonunda xp kurulu pclere olacak sistem boot olmayip kapanacakmi yada internet baglantisimi kesilecek merak ediyorum. Halen okullarda isletmelerde xp kullanimi cok fazla turkiyede.
  287. Jomolocco

İnternetim 09 Ocak 2014 İtibariyle 1 Mbps Oldu

Gecmis olsun diyelim o halde.
  288. Jomolocco

Amerika Donuyor! Termometreler -62 Fahrenheit gösterdi!

Baslikla icerik uyusmuyorki biz santigrat kullaniriz onlar fahrenheit -65fahrenheit ta yaklasik -46 santigrat dereceye gelir. Nasil habercilikmis bu? Pardon 53 yanlislik olmus.
  289. Jomolocco

Omegle: Talk to strangers! www.omegle.com/

Maskeli oglanlar gene iyi. Gecen gun gireyim dedim ilk 3 tanesi cinsel organ cikti midem bulandi ciktim. Tekrar girecegimi sanmiyorum. Terbiyesiz insanlar
  290. Jomolocco

İos 7 Beta 4 Şarj ve Isınma Sorunu

Biraz daha detay verebilir misiniz hangi surumden hangi surume yukseltiniz yukleme sekliniz telefondanmi yoksa pcdenmi
  291. Jomolocco

Tamindir.com ve istem dışı yüklenen uygulamalar

Kurulum yaparken manuel tercih kullanmalisin. Aksi taktirde sacma sapan eklentiler kuruluyor.
  292. Jomolocco

Popüler video sitesi kapatıldı..

Sacma sapan bir yasak daha. Sebep sormayin yoktur muhtelemen kendi zevklerine gore site muhurluyorlar .