İpad mini Cihazıma ios 9 yüklemelimiyim

emre.bozdags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Benim ios 8 Yüklü İpad Minim Var 1 jenerasyon. Aslında güncellemek istemiyorum fakat Market desteğinin kesilmesinden korkuyorum. Birde sürekli güncelleme bildirimi gelecek. İos 6 da çok sıkıntı yaşamıştım bu yüzden. İos 9 un cihazları kasmayacağından bahsediliyor. Sizce güncelleme yapmalımıyım ,

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Hocam benim cihazım, iOS 9 Public Beta 3 yüklü iPad Air 2. Yani en yeni jenerasyon iPad.Benimkinde bile arada kasmalar oluyorsa, sizin iPad'iniz de Public Beta sürümünde de daha çok kasma olur.

Bence sizde iOS 9 Public Betayı yüklemeyin, final sürümü bekleyip final sürümünü yükleyin cihazınıza. Çok daha stabilize edeceklerdir, emin olun. Hiç bir sorun yaşamazsınız.

emre.bozdags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam benim cihazım, iOS 9 Public Beta 3 yüklü iPad Air 2. Yani en yeni jenerasyon iPad.Benimkinde bile arada kasmalar oluyorsa, sizin iPad'iniz de Public Beta sürümünde de daha çok kasma olur.

Bence sizde iOS 9 Public Betayı yüklemeyin, final sürümü bekleyip final sürümünü yükleyin cihazınıza. Çok daha stabilize edeceklerdir, emin olun. Hiç bir sorun yaşamazsınız.
Merhaba Öncelikle Sorumu cevapladığınız için teşşekür ederim. Fakat ben beta ile alakalı demiyorum Ben Herkez için yayınlanacak olan İos 9 dan bahsediyorum. Beta yüklemiştim çok kasmıştı. İos 8 betası yüklemiştim sanırım. Genel olarak kasmas ise çıktığında yükleyeceğim.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Merhaba Öncelikle Sorumu cevapladığınız için teşşekür ederim. Fakat ben beta ile alakalı demiyorum Ben Herkez için yayınlanacak olan İos 9 dan bahsediyorum. Beta yüklemiştim çok kasmıştı. İos 8 betası yüklemiştim sanırım. Genel olarak kasmas ise çıktığında yükleyeceğim.
Bende zaten diyorum ki, final sürümü çıktığında onu yüklersin.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bence yükleme az kasacak deniyor ama hiç öyle olduğu görülmedi bu zamana kadar çıkan yeni ios dağılımlarında

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bende mini 2 var ve yuklemeyi dusunmuyorum. 8.4 ü falanda yuklemedim zaten

PCWORMS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ios 9 tam sürümü çıktığında yüklemen daha yararlı olur.
sonuçta şu anda deneme aşamasında olduğu için bazı kısımlarda sorun yaşarsın. buda canını sıkabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende iPad Mini 1 kullanmaktayım 8'de çok kasmıştı. iOS 8'e göre 9 beta daha mı iyi daha mı kötü? Kullanıp deneyen hiç yok mu? Yorum rica ediyorum.

E

Erayoz01

SDN Okuru
Ama ipad yeniden basladiktan sonra parolanızı ister diyiyor ne yapmalıyım

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Benim ios 8 Yüklü İpad Minim Var 1 jenerasyon. Aslında güncellemek istemiyorum fakat Market desteğinin kesilmesinden korkuyorum. Birde sürekli güncelleme bildirimi gelecek. İos 6 da çok sıkıntı yaşamıştım bu yüzden. İos 9 un cihazları kasmayacağından bahsediliyor. Sizce güncelleme yapmalımıyım ,

Yuklememende yarar var adamlar daha ios 9'un stabil olarak calismasini eski cihazlara tam olarak uyarliyamadi biraz daha sabret tam stabil olarak calissin ondan sonra yukle diger forumlarda yapanlar vardir birde o kisilere danişsan senin icin daha yararli olur.