Arama sonuçlarınız

1. Elusive

YGS' ye geç kalan genç

Kurala itirazım yok mantıklı da, uygulama kısmında sıkıntı var işte. Bizim burada kızın teki 50 geçe içeri girdi, hani alınmıyordu? Nerede adalet? Daha niceleri vardır böyle, hak mı bu? Adaletli bir şekilde uygulansın kimse alınmasın o zaman.
  2. Elusive

Başkanlık Sistemini Tartışıyoruz

Bir musibet bin nasihatten iyidir demişler, ben de varım kardeşim, evet diyorum ki dibi görelim, evet diyorum ki basmayan kafalar başa gelenleri görünce bassın, aklın, fennin, bilimin yolundan, o olmayan beyninizle ataput diye dalga geçtiğiniz büyük liderin yolundan gitmeyince ne haltlar...
  3. Elusive

Bakan Açıkladı: Müfredattan Atatürkçülük Ve Evrim Teorisi Çıkarıldı Mı?

Hala inanmak diyorsunuz ya, vallahi şaka gibi. Siz evrimi reddederek hayvan deneylerini, antibiyotikleri, ilaçları, aşıları ve daha nicesini reddediyorsunuz. Kullanmayın o zaman aşı ilaç milaç, onların hepsi evrimsel süreçler incelenerek üretilir ve test edilir. Hayır bir de diyorsunuz ki...
  4. Elusive

Bu bir öz eleştiridir

En büyük fetöcü ülkenin başında la, birkaç yıl öncesine kadar hocam gel hasret bitsin diyordu, 1984'e döndü la ülke iyice, hafızalar sildiriliyor sistematik olarak...
  5. Elusive

Aaah ah diyorum ya... Gerçekten şaka mı yapıyorsunuz hocam ya? Her şeyi geçiyorum, hayatında kaç defa evrimle ilgili, ilgili mercilerce yazılmış makale okudun hocam dürüst ol? Adnan hoca tarzı yerlerden ya da videodaki gibi röportaj yapıp bi tarafından element uyduran adamlardan değil, bizzat...
  6. Elusive

Maymun ile ortak atadan evrimleştik ---> Evrim (Teori değil sadece evrim, bilimsel bir gerçek, aksini iddia ediyorsan git atla bir yerden, evrimi reddediyorsan yer çekimini de edeceksin) Maymun ile ortak atadan NASIL evrimleştik---> Evrim Teorisi Evrimin kendisi zaten deney gözlemlerle ispatlı...
  7. Elusive

Ah şu evrime safsata diyenler azıcık okusalar, Adnan'a Cübbeliye bilmem neye inanmasalar da okusalar, evrim ve evrim teorisinin farkını öğrenseler ne güzel olur ya... Dininiz ne beni ilgilendirmez ama bilimsel olarak kanıtlanmış şeylere şurada safsata demeyin gözünüzü seveyim, gidin dinde reform...
  8. Elusive

Gökçek İddialı: Depremlerle Türkiye’yi Vuracaklar

İşte bunun gibi şarlatanlara şehir, daha beterlerine ülke emanet ediliyor, düşünün durumun vehametini.
  9. Elusive

Bu iş parti meselesi değil...

Siyonizm mason ve İngiltere fransa deyince zaten entellektüel birikiminiz ve IQ seviyeniz belli oluyor. Arkadaşlara tavsiyem boş verin uğraşmayın, tarihten bilimden sanattan felsefeden bihaber olan adamla bir şey konuşulmaz. Boşa çenenizi yormayın, bir musibet bin nasihattan iyidir, bırakın...
  10. Elusive

Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası

Şu ülkede futbol izlenmez ya. Hale bak, spor mu yapılıyor kavga mı ediliyor belli değil herkes birbirini hakemi onu bunu suçluyor, iğrenç bir şey Türkiye'de futbol. -Basketbol forever-
  11. Elusive

The Witcher 3: Wild Hunt

250 saat oynadım, yazın tekrar bitiririm muhtemelen. CD Projekt daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. Maalesef eşi benzeri yok. Konuyu görünce duygulandım, gelin ağlayalım gardaşlarım :((
  12. Elusive

Tek sorun kadir delisinden bahsetmem mi yani? E fabrika, uçak muçak hiçbirine lafın yok? Hayırdır? Asıl sen kendi konuşmana bak, argüman sıfır anca zırlıyorsun, merak etme sana yazacağıma bundan sonra duvara yazarım daha verimli olur.
  13. Elusive

Xiaomi Mi5 Kullananlar Kulübü

1000 liraya Redmi Note 4 tavsiye ederim, harika bir cihaz. Hbde satışı var.
  14. Elusive

Xiaomi Mi5 Kullananlar Kulübü

Ehonomi çoğ eyi olduğu için pek düşmez hocam. Yani dolar düşmedikçe kayda değer bir fiyat düşüşü de bekleme derim.
  15. Elusive

Cahil olmak da zor zanaat be kardeşim :)) Tabii üstad dediğiniz Kadir popcorn bunlardan hiç bahsetmediği için şaşırdın, hiç duymadığın şeyler anlıyorum seni de. Neyse kolay gelsin :)
  16. Elusive

Şu zihniyete tavım lan valla. Demokrasi nasıl gelir hiç düşündün mü? Daha doğrusu hayatında genel olarak düşünüyor musun, sorguluyor musun? Yani kafayı neyle yediniz bilmiyorum ama önce şunu aklına sokarak başlayabilirsin: Demokrasi, demokrasiyle gelmez, zorla gelir. Demokrasiyi bilmeyen adama...
  17. Elusive

Ooo biri toprak mı dedi? Bir gece ansızın 82 Musul 83 Kerkük...!!!!! :)))) Emperyalizme günde 3 öğün söven, lanet okuyan adamlar, toprak katmaktan bahsediyor, canım ya :)) Bilmiyorsan söyleyeyim, o ezberden salladığın "emperyalizm" kelimesinin orijinali imperialism'dir, ve anlamı...
  18. Elusive

Referandum ne zaman? Anayasada neler değişiyor?

Ağır oldu hocam bu adhshdhshd
  19. Elusive

Lan lun senin şahsına söylenen şeyler değildi, daha Türkçe okuduğunu anlamayan birine ben de 727372 mesajdır ne anlatmaya çalışıyorsam... Anca zaten kaçamak, saçma sapan, kişiliğe yönelik cevaplar verip var olan durum üzerine yapılan eleştirilere cevap veremezsin, edebiyat kasarsın. Neyse hadi...
  20. Elusive

Hocam ben de zaten cahilliğe ve eğitimsizliğe vurgu yaparken salt ortaokul/lise/üniversite eğitimini kast etmiyorum, yoksa kendine aydın diyen, teröriste alkış tutan profesör de cahildir, yani kast ettiğim şey salt bilgi eğitimi değil. Bana göreyse demokrasi tek gerçek idealdir, fakat bu...
  21. Elusive

Lan çıldırıyorum yaa shakdjqkfjdjdj, adam gitmiş Ankara valisinin bir sözüyle chp bu demiş, laf çarpmış güya. Yahu gerçekten açık hava tımarhanesi bu ülke ya. Bakın Sevgili Romalılar, bu sitede yaklaşık 9k mesajım var, bir tane chpyi öven/destekleyen mesajımı bulun, kapatıp gidicem hesabı...
  22. Elusive

Samsung için video indirme programı

Tubemate. Play store dışı uygulama, arat bulursun.
  23. Elusive

OKUYAN, ARAŞTIRAN, SORGULAYAN KÖYLÜ milletin efendisidir efendim, cahil adam kimsenin efendisi olamaz, Köy Enstitüleri ne içindi sanıyorsunuz siz? Yüzde 50 de değil ayrıca, Aziz Nesin'in dediği gibi en az 60 vardır, oy verdiği parti mühim değil, zihniyeti önemli olan. Ha bir de, bana sakın bu...
  24. Elusive

Kitap okumayan, sanat nedir bilmeyen, eleştirmeyen, hiçbir şey bilmeyen ama her şeyi bildiğini sanan, bilenin sözüne itimat etmeyen, okuyanı, eleştireni ötekileştiren, ateistim diye beni ötekileştiren ya da alevi diye insan yakan,(herkes mi suçlu ülkedeki demeyin, siz nerede yetiştiniz...
  25. Elusive

Söyle Rahatla

Ulan hayvan gibi ders çalışıyorum ama ya geçen seneki ygs gibi olursa sınav? Lütfen hafif bir sınav olmasın ya, lütfen...
  26. Elusive

Linux Hakkında Bazı Mülahazatı Şamildir

Tam görmek istediğim geek/nerd muhabbetleri arkadaşlar, hepinizi kutluyorum. Benden +rep mısırım elimde takipteyim [emoji14]
  27. Elusive

Yeni Müfredata Göre Açıklanan Haftalık Ders Saatleri

Sistemin (?!) kendisi sorun adamlar daha ders saati düzenliyor, ne desem gg.
  28. Elusive

Mimarlık maaşı

Okuduğun yere ve kendini geliştirmene bağlı. Bir Bilkent mezunu olup iki yabancı dil bilmek var bir de Gaziantep mimarlık okuyup kendini geliştirmeden mezun olmak var. Örnek bir akrabam Çukurova mezunu ve yaklaşık 1800 lira alıyor. Ne okuduğundan ziyade nerede ve nasıl okuduğun kendini ne kadar...
  29. Elusive

ATATÜRK Düşmanlığı Yapan Hoca

Böyle konuları gördükçe gülümsüyorum ister istemez, hala bir şeylerin iyi olacağına dair umut eden birileri varmış diyorum... BİMER: BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİ. Bu ülkede Atatürk ve ona ait ne kadar değer varsa ayaklar altına alındı ve alınıyor. Hal buyken BİMER nedir ki? Zamanın Başbakanı şu...
  30. Elusive

A Milli Takım'da kim ne kadar prim aldı?

Sorsan vatan millet sakarya... Delikanlıysanız çıkın deyin ki bundan sonra tek kuruş almadan ülkemiz için oynayacağız, ama nerde...
  31. Elusive

Türk Telekom, AKN'i kaldırdı!

Atacağınız başlığa...
  32. Elusive

Türkiye Ekonomisi %3,9 büyüdü

Büyür büyür, üç kuruşa çalışıyor millet, herkes de memnun halinden ki şikayet eden de yok, büyür ülke tabii, da nereye doğru büyür, mesele o. Siyasetçilerin zenginlerin cebine doğru büyür ki yemişim öyle büyümeyi...
  33. Elusive

Yerli Telefona Taksit Yasağı Kalkıyor!

Yerli mal telefona ne gerek yahu, mal dolu zaten ülke, en başta da senin gibi kendini bakan sanan ve sana prim verenler... Gerçekten şaka gibi ülke lan, basbayağı böyle ilahi bir güç bizle dalga geçiyormuşcasına şaka gibi...
  34. Elusive

Tüik İşsizlik Oranını Açıkladı

Ehonomi eyiye gediyi...yordu en son? Demek ki gitmiyormuş. Ayrıca o kadar iş ilanı var diyorsunuz da acaba gerçekten işte çalışacak eleman mı aranıyor yoksa köle mi, ona da artık vicdanlarınız karar versin.
  35. Elusive

Söyle Rahatla

Kadınlar neden bu kadar anlaşılmaz ya? Neden seni sevmeyen, aşağılayan, hor gören, değer vermeyen adamı efendi adama tercih ediyorsun? Neden efendi adam yerine p** adam? Anlam vermek mümkün değil...
  36. Elusive

PKK'ya destek veren 11 bin 500 öğretmen açığa alındı

PKK bahane cadı avı şahane.
  37. Elusive

Baş örtülü emoji

Bense dünya tarihinden haberdar olduğunu sanmıştım, meğersem bihabermişsin... Neyse uzamasın, sen haklısın kolay gelsin.
  38. Elusive

Baş örtülü emoji

Bahaneler bahaneler... Hep şu argüman kullanılıyor ama sömürülen ülkelerin sömürülmesi, o ülkerin suçu değil mi? Bana adamların teknolojisi yoktu, Avrupa daha güçlüydü demeyin, Türkiye'ye de geldiler zamanında ve ağızlarının payını verip gönderdik. Avrupa sömürüyor evet, ama onlar da sömürülmek...
  39. Elusive

Baş örtülü emoji

:))
  40. Elusive

FIFA 17 Demo İndir (Origin)

7 gb ne aga ya :(
  41. Elusive

Sony xperia sp cihazıma king root attım açılmıyor

C5303_12.1.A.1.205_Generic GR.ftf Buradan .ftf'yi indir ve daha sonra flashtool ile flashla. Flashtool'u nasıl kullanacağını bilmiyorsan aşağıdaki linkteki rehberi incele. Flashtool Nedir? Nasıl Kullanılır? Flashtool ile Rom Yükleme
  42. Elusive

Metin Oktay, ölümünün 25. yılında anıldı

Metin Oktay, ölümünün 25. yılında anıldı Serhan TÜRK/İSTANBUL, (DHA) - GALATASARAY Kulübü ve Türk futbolunun efsane ismi Metin Oktay, ölümünün 25. yıl dönümünde mezarı başında anıldı. Metin Oktay'ın Kozlu Mezarlığı'ndaki kabri başında düzenlenen anma törenine Galatasaray Spor Kulübü İkinci...
  43. Elusive

İzmir'de de sokak düğünleri yasaklandı

Ayakta alkışlıyorum çok yerinde bir karar. Darısı diğer illere.
  44. Elusive

AKK İyileştirildi! Resmi Açıklama Geldi!

Güldüm. :)
  45. Elusive

Müzik Dinlerken iPhone 7 Şarj Etmek Kaç Para?

Mesele talep yaratmak, yoksa kimse öyle şarja takıp da müzik dinlemez. Ama sen bunu yasaklayıp olabilitesini kaldırırsan ve ayrı aparat satarsan illa ki talep olacaktır, yasak elma tatlıdır hesabı. Talep olunca da firma kar edecek doğal olarak. Kapitalizmin kalesi Apple, yaman Apple...
  46. Elusive

Psikoloğa Gitmelimiyim ?

O Psikiyatrist hocam. Psikologlar ilaç yazamaz sadece terapi uygularlar. @ogizade git arkadaşım. Bulunduğun yerdeki psikologları araştır, işinin ehli olanı bul ve git.
  47. Elusive

Iphone 7 ve 7 Plus Ön Siparişte!

Ehonomi eyiye gediyi
  48. Elusive

Söyle Rahatla

Airpods'un tasarımı harikdsfsdfhfsdfhsdfh o ney lan öyle. Tasarıma bak adamlar direk kabloyu keselim yenilik sansınlar, öyle satalım demiş devrim niteliğinde falan deniyor bir de vay anasını ya...
  49. Elusive

Burçlar değişti

Burç ne ki la
  50. Elusive

Fenerbahçe - Hello Kitty iş birliği

Dalga geçilecek ne var bunda ben tam anlamadım?
  51. Elusive

Söyle Rahatla

Bu akk sıfırlanmadı bende ne iş? Modemi de resetledim hala aynı. Var mı başka sorun yaşayan?
  52. Elusive

Animeye Başlamak Isteyenler Için

Pisman olmayacaksin :)
  53. Elusive

Steins Gate
  54. Elusive

Oyunlara Para Yatırmak

Korsan oyun hırsızlıktır. Almayabilirsin ama almayı saçmalık olarak tanımlayıp torrentten çekip çekip oynamak hırsızlık ve ikiyüzlülüktür, o kadar.
  55. Elusive

Söyle Rahatla

Witcher bitti lan. Harbiden böyle basbayağı bitti ya...Yok yok ağlamıyorum gözüme bi' şey kaçtı :(
  56. Elusive

Jeremain Lens, Fenerbahçe'de

57. Elusive

Jeremain Lens, Fenerbahçe'de

Uefa avrupa liginde korner direğinin oradan attığı gol yeter :) Güzel transfer.
  58. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

59. Elusive

Söyle Rahatla

Günahı sevabı müslüman değilsen zaten takmaman gerekir. Değilim diyorsan neden sordun ki :D
  60. Elusive

Söyle Rahatla

Ulan 2 bira aldık 30 lira tuttu, ne lan bu böyle içkinin bile hepsi vergi. Sarhoş olmak bile pahalı memlekette anasını ya...
  61. Elusive

Kurtlar Vadisi Darbe filmi geliyor

2 ay önce almak ha, ahshshshs çok iyi ya
  62. Elusive

Türk Telekom Hizmet yetersizliği imza kampanyası

Araplardan hayır mı bekliyorsunuz? Cık cık. Bunları çoktan aşmış olmamız gerekiyor...
  63. Elusive

Xiaomi Mi Note 2 Görselleri Sızdırıldı!

Allahsız çinliler yapıyo yaa... Shut up and take my money!
  64. Elusive

İngilizce öğrenmek için ilk yapmam gereken nedir?

Rica ederim, kafana takılan, anlamadığın, çözemediğin yer olursa bir özel mesajına bakar, yardımcı olurum. Okumak, öğrenmek isteyene her zaman tam destek :)
  65. Elusive

Podcast olarak şunları dinleyebilirsin; Elementary Podcasts VOA Learning English - Let's Learn English VOA - Voice of America English News 6 Minute English - Downloads - BBC Radio Listen to English and learn English with podcasts in English...
  66. Elusive

Paso dizi film izle türkçe altyazı ile ve podcast dinle. Başlangıç için habire gramer çalışmaya hiç gerek yok boşa kürek çekersin. Dizi izle ve podcast dinle dememin nedeni ise DİNLEME. Bir dil önce dinleyerek öğrenilir. Ne kadar dinlersen o kadar öğrenirsin. Tıpkı anadilini öğrenen bir çocuk...
  67. Elusive

Sıla’ya konser şoku

Aynı şekilde, değmezsiniz...
  68. Elusive

Sıla’ya konser şoku

Demokrasiyi tanımla desem cevap veremeyecek adamlar demokrasi mitingiydi, şov değildi diyor. Başka sözüm yok hakim bey...
  69. Elusive

Sıla’ya konser şoku

En azından diğer popçular gibi yalandan demokrasinin yanındayız çağrısı yapıp birilerinin yalakası olmadı. Omurgalı olmak zor tabii bu devirde.. Arkandayız Sıla.
  70. Elusive

Crackli oyunu Orjinale çevirme

Ben The Witcher 3'te öyle yaptım. PC kaldırır mı emin değildim, indirdim torrentten test ettim sonra kadıköyRAP hocamın dediği gibi yaptım 28 gb'ın 23ünü görmüştü 5 gbla yırtmıştım. Gerçi The Witcher 3 DRM free ama denemeye değer.
  71. Elusive

Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

Şu Samsung'un S6'dan beri telefonlarını beğeniyorum hele Note serisi ayrı güzel ama çok pahalı bea. 3600 nedir arkadaş pc toplanır o fiyata yazık ya.
  72. Elusive

Söyle Rahatla

Sinüzit olan arkadaşlar tanrılar yardımcımız olsun. Çok fena bir şey. Tam bir illet azdığı an zehir ediyor hayatı. :/
  73. Elusive

https://m.facebook.com/renestim.animeizle/
  74. Elusive

SDN Resmi Steam Grubu Kurulmuştur

İtin olsun hocam :) Ama paylaşmıştım sanki daha önce, hala duruyor mu o?
  75. Elusive

Suicide Squad SoundTrack'ı Yayınlandı !

Heathens. Çocukluğumu hatırlattı.. "You don't know the half of the abuse"
  76. Elusive

UEFA Avrupa Ligi'nde rakipler belli oldu

Pereiranin kadroda olmasi dezavantaj. UEFA yetkililerine sesleniyorum bu elemani men edin futboldan. O olmadan cok daha iyiyiz.
  77. Elusive

Galaxy Note 7 Fiyatı Hepsiburada'da Göründü!

Ekonomi eyiye gediyi..
  78. Elusive

Galaxy Note 7'nin 6GB RAM'li Sürümü Göründü!

Benim PCde 4 gb var :/
  79. Elusive

Söyle Rahatla

Evet 44 derece, yazıyla kırkdört :(
  80. Elusive

Monaco 3-1 Fenerbahçe - Maçın Özeti, Golleri | 3 Ağustos 2016 Çarşamba

Mesele takım değil, mesele Pereira. 1 yıldır oynatıyor hala fantastik şeyler deniyor nasıl TD'sin sen?
  81. Elusive

Söyle Rahatla

82. Elusive

Monaco - Fenerbahçe Rövanş Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Hoaydaaaaa
  83. Elusive

Çift Kamera Mı? İris Tarayıcı Mı?

Android güvenli değil diyorsunuz da iCloud hackleneli kaç gün oldu şunun şurasında? Sistem kapalı diye güvenli olmuyor maalesef.
  84. Elusive

Yarın Öleceğinizi Bilseydiniz

İçerim ve sevdiğim kızı arayıp bir kez daha onu sevdiğimi söylerim. Sonra ggwp.
  85. Elusive

Xiaomi'nin Kavisli Telefonu Göründü

Xiaomi telefonlarına laf yok yine çok kral bir cihaz olmuş fakat pahalı. Diğer amiral gemilerine göre ucuz olsa bile Xiaomi için yüksek bir fiyat, parayı görünce bunlar da bozdu :/
  86. Elusive

ATV'nin Bulduğu Darbe Şifreleri GTA Hilesi Çıktı

Her gün daha kötüsü olamaz, daha da şaşırmam, daha rezili olmaz diyorum ama yine de oluyor. Müthiş bir ülke ya, valla. Başka yerde yaşanmaz yani öyle süper bir memleket.
  87. Elusive

İninal Kartımda Az Miktar Para Kaldı Kullanım Ücreti Öder Miyim?

1 TL'den az olduğu sürece kesmez, geriye dönük kesinti de yapılmaz.
  88. Elusive

Söyle Rahatla

"Şuna inanmak lazımdır ki, dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir”
  89. Elusive

Windows 10 RedStone İndir

Hocam denedin mi randımanlı çalışıyor mu? Connectifyden tut Ostotoya kadar bir sürü program kullandım ama hepsi sürekli kesiliyor zırt pırt reset çekiyorum, bıktım artık. Eğer sorunsuz çalışıyorsa sırf bunun için bile W10'a geçebilirim.
  90. Elusive

Xiaomi Mi5 Türkiye'de Satışta !!

91. Elusive

Xiaomi Mi5 Türkiye'de Satışta !!

Resmi değil bu, dışarıdan getirip satıyorlar o kadar. Ayrıca IMEI durumunu öğrenmek lazım, illegal çaktılarsa fiyat yüksek, ama pasaport kayıtlıysa normal de sanmıyorum.
  92. Elusive

Aziz Yıldırım'ın sözleri 'tişört' oldu!

Ama şike olması lazımdı merve anlamıyorsun :(((((
  93. Elusive

Yeni Çıkan Müzikler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Kıçla memeyle prim yapma çabaları, artık müzik yapan yok kimin memesi, kıçı güzelse(büyükse?) o izleniyor. Amerikan müzik sektöründe doğru düzgün dinlenecek adam yok zaten. Eski Rock - Metal gruplarının şarkılarını dinliyorum, güncel olarak Japonca ve Korece dinliyorum, size de tavsiye ederim...
  94. Elusive

Günün Karikatürü

95. Elusive

Cafe SDN [English]

Sooooooo hot. Can't even breathe :(
  96. Elusive

Gelin LTE Hızını Tartışalım

Cat3 için pek de parlak sayılmaz. Operatör TT. Testi 4 çubuk çeken yerde yaptım.
  97. Elusive

Sevgi Fırat - Rising Star Türkiye

Yenge de erik gibiymiş kütür kütür
  98. Elusive

Cafe SDN [English]

Are you guys dead?
  99. Elusive

Uydumuz Olan Ayı Enerji Üssüne Çevrimek Bilim Kurgu mu?

Başlığı iki kere okuyunca anladım. Ey noktalama sen nelere kadirsin.
  100. Elusive

2010 KPSS'nin 'Genel Yetenek ve Genel Kültür' kısmına iptal

Geciken adalet adalet değildir.
  101. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

Yüreğim dağlandı be..
  102. Elusive

SDN Oyun Cafe

@Meridian 6 saat falan oynadım ama optimizasyon gayet iyi, oynanış da harika kesinlikle tavsiye ederim güzel oyun.
  103. Elusive

Söyle Rahatla

Güneş bey napıyorsunuz??? Güneşe sıkan arkadaşı çok iyi anlıyorum, insan ne yapacağını şaşırıyor sıcaktan.
  104. Elusive

Söyle Rahatla

105. Elusive

3-4 yıl için LG G4 mü Xiaomi mi 5 mi ?

Karşılaştırmak dahi hata her türlü Xiaomi Mi5 üstün.
  106. Elusive

Söyle Rahatla

Evet orası biraz sorunlu. Tek seferde yapmak gerekiyor aramayı yoksa cortluyor.
  107. Elusive

Söyle Rahatla

Evet orası biraz sorunlu. Tek seferde yapmak gerekiyor aramayı yoksa cortluyor.
  108. Elusive

Söyle Rahatla

kat.al
  109. Elusive

Fenerbahçe Monaco Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda?

Beyler bu emenike mi emin miyiz
  110. Elusive

AKK'yı Çözecek Fiber Şirketi Kuruluyor

OK.
  111. Elusive

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

MIUI7
  112. Elusive

Halil İnalcık vefat etti

Yaşayan Tarihti. Toprağı bol olsun...
  113. Elusive

Günün en güzel kurtarıcısı: Kahve!

Çayın yeri ayrı tabii ama şöyle köpüklü bir Latte'ye de hayır denmez yani.
  114. Elusive

Söyle Rahatla

Beyler dün bayağı bir şeyler yedim ishal geçti, ama karın ağrısı var hala bunu nasıl halledicez? :s
  115. Elusive

Söyle Rahatla

Cuma günü açmışmış... Bak bakalım yukarı ben aksini iddia eden bir şey mi yazdım? Ne şeyh ne derviş ne hoca ne imam? E dün öyle demiyordunuz? Fethullah dedin mi Hocaefendi diyeceksin diyordunuz? Evet siz? Dün kol kolaydınız? Neyse...
  116. Elusive

Söyle Rahatla

Beyler ishali şak diye geçirecek bi yöntem var mı bildiğiniz? Muz vs yedim geçirmedi. Patates yicem şimdi. Sabahtan beri dakka başı tuvalete gitmekten bıktım :s
  117. Elusive

UEFA'dan, Volkan Şen'in cezasına indirim

Hangi şike? Sahtekarlığı ortaya çıkan Platininin başında bulunduğu kurumun onadığı şike mi? :d
  118. Elusive

Gonzalo Higuain Juventus'a transfer oldu

Endüstriyel futbolun canı cehenneme.
  119. Elusive

General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Telefonda biriyle görüşürken görüşme sırasında arama sonlanıyor. Bazen bu süre 5 dakika bazen 2 dakika bazen 1 saat oluyor.
  120. Elusive

General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Arkadaşlar telefon görüşmesi sırasında kapanma sorununu nasıl çözeriz?
  121. Elusive

Wikileaks belgeleri yayımladı

Montaj, yalan, fotoşop hüloğğ 1!!1!1!
  122. Elusive

Yeni dizi BrainDead FX’te başlıyor

İlk bölüm torrentte düşünce beni etiketler misin @Dash?
  123. Elusive

Xiaomi Mi 4 vs Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Daha iyi batarya, daha iyi ve daha yeni nesil işlemci, daha iyi güncelleme desteği, parmak izi vs istenirse daha da uzatılabilir liste. Mi4 de kötü telefon değil ama ikisi arasında Note 3 Pro açık ara üstün.
  124. Elusive

Xiaomi Mi 4 vs Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Note 3 Pro.
  125. Elusive

Ankara'da neler oluyor?

Değildir zaten ben de onu diyorum
  126. Elusive

Ankara'da neler oluyor?

Bildiride Yüce Atatürk dendi ve Gençliğe Hitabeden alıntı yapıldı. Fetö ve Atatürk? :)))))
  127. Elusive

Ankara'da neler oluyor?

TSK hükümetin arka bahçesi zaten ne darbesinden bahsediyorsunuz...
  128. Elusive

Söyle Rahatla

Ayrı yolun yolcusuyuz ama olmaz ki :D
  129. Elusive

Söyle Rahatla

Terminalde otobüs beklerken tam da güzel bir kız geldi tam kesebileceğim bir yere oturdu. İyi dedim otobüs gelene kadar kızı keserim, öküzün teki geldi önüme oturdu. Evet hayattaki şansım arkadaşlar temsili falan değil.
  130. Elusive

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Kriptonit + Batman? Hiç mi çizgi roman okumadın?
  131. Elusive

Pokemon arayanlara belediyeden çay ve su ücretsiz

Olm tamam pokemon efsane iyi güzel de manyak mısınız lan bu ne çılgınlık böyle, oyun için dolaşılır mı orada burada? Kafayı yemiş millet herhalde.
  132. Elusive

Cafe SDN [English]

You are my starlight
  133. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

Film de müthiştir bu arada, tavsiye ederim.
  134. Elusive

Ölünün dili yok ama benim, bizim var..

Bir gün de insanlığımızdan utanmayalım lan şu lanet ülkede. Ne biçim insanlarla birlikte yaşıyorum ben, nasıl manyaklar dolanıyor aramızda, ne lanetliymiş bu Ortadoğu denen bataklık yahu.Helak edecek bir tanrı varsa helak etsin bu coğrafyayı da ölelim gitsin, bıktım insanlığımdan utanmaktan...
  135. Elusive

Bilim İnsanları Yapay Kas Yaptılar!

Bizim köprümüz var ama naaaber?!
  136. Elusive

En son hangi diziyi seyrettiniz?

dı yüz
  137. Elusive

SATILIK ORIGIN HESABI (19 OYUN)

Hocam 60 etmez valla bu hesap. BF4 hariç hepsi bedava oyunlar zaten, onun da ederi 60 değil...
  138. Elusive

Arda EURO 2016'nın 5 fiyaskosundan biri seçildi

Hesap sorucam lan!1!1!1!!1!!1 ahshs milyonluk eşşek seni.
  139. Elusive

Suudi prensler 1000 Euro bahşiş bıraktı

Ha meseleyi para sanıyorsun yani? Ohooooo :D
  140. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

141. Elusive

Şampiyon Portekiz! Portekiz 1-0 Fransa | EURO 2016 Final Maçı

90 Dakikada 1 maç kazanarak kupa aldılar biraz şaka gibi tabii ama hak etmediler demek haksızlık olur, Macaristan maçında 3 kere geri düşüp 3 kere de geri döndüler, Polonya maçında da geri düşüp geri geldiler.
  142. Elusive

Portekiz alsın almasın umrumda değildi ama Ronaldo adına sevindim o yüzden iyi ki de Portekiz kazandı. Ağlamayın Fransızlar ağlamayın. :)))
  143. Elusive

Kardeşim zencinin Türkçe anlamı Siyahidir ve ırkçı bir tabir değildir. İngilizce kullanımıyla karıştırmayalım. Zencilerle bir derdim yok zaten. Zorla oynatıldığını iddia etmedim zaten, Fransa'nın sisteminin bunun üzerine kurulu olduğunu söyledim. Neticede bu adamlar (seçme şansları olanlar)...
  144. Elusive

Şu an ben ; cristiano ronaldo
  145. Elusive

Çünkü her alanda zencileri sömürüp, Fransızlıktan bahsediyorlar. Şu kupayı kazanırlarsa Fransa kazanmış olacak ama yerseniz. Bakıyorsun takıma hepsi zenci. Şimdi diyebilirsiniz "E diğer Avrupa ülkelerinde de var Almanya İngiltere falan?" Ama onların bir futbol kültürü, spor kültürü var. Mesela...
  146. Elusive

Klasik Avrupalı sahtekarlığı. Euroleaugede de yaptılar iki senedir, futbolda yapıyorlar. Fransa eziksin olm, tek başarın sömürdüğün ülkelerdeki zencileri getirip oynatmak, başka da halt yapamazsınız. Ronaldoya da helal olsun. Adam her türlü kupayı kazanıp bol bol da para kazanmasına rağmen sırf...
  147. Elusive

Vodafone 600DK, 1000SMS, 3GB İnternet - 19 TL - MEGA3GB / SUPER3GB

Lan ne zaman numara taşısam kampanya yapıyor bu vodafone hep kaçırıyorum
  148. Elusive

Erdoğan'dan Suriyelilere vatandaşlık açıklaması

Hadi ya, ben hiç anlamamıştım bak onu. Aydınlattığın iyi oldu "kardeşcağız ".
  149. Elusive

Mırın kırın mı ahahahdhwhwhd olm acayip bi ülke lan burası. Yani gerçekten eşsiz bir yer, cahilliğin ve çomarlığın yüceltildiği başka bi ülke ne tarihte okudum ne de günümüzde gördüm. Yüzüklerin Efendisi, Star Wars falan boş, şu zihniyetten daha fantastiği hiçbir yerde yok. Her yazılana...
  150. Elusive

Çok saçma sapan bir final oldu biri berabere kala kala geldi diğeri çerez gruptan son dakikalarda bir yerini yırta yırta gelip balına Almanya'yı eledi. Olmadı bu şampiyona. Ama tabii ki pazar günü Portekizliyiz.
  151. Elusive

Kafama göre falan değil, olduğu gibi. Neyse uzamasın...
  152. Elusive

Fransa finalde! Almanya 0-2 Fransa - Maçın Özeti

Griezmann hariç sevdiğim oyuncu yok, kılım Fransa'ya. Adı Fransa ama Afrika Uluslar Karması anasını satim, saçma sapan iki golle elediler sinir oldum, finalde apaçi Portekiz tutucam, umarım kaybedersin Fransa.
  153. Elusive

Kuranı temel alarak konuşuyorum, hadis bile değil. Hadislere hiç girmeyelim :)
  154. Elusive

Uydurulan hadisler :)))) Nasıl yalandır yahu? Yalandır deyip geçiyorsunuz ama ben size birçok hocanın ve dini kaynağın bu olayı doğruladığına dair kanıt sunabilirim. Lütfen şu din konusuna fazla girmeyelim çünkü İslamın bizzat içinde sizden daha fazla yaşadım, tecrübeledim ve okudum o yüzden hiç...
  155. Elusive

Bu ülke Türk mü ki? Ben zaten bu ülkenin Türk kültürünü kaybettiği ve araplaştığı görüşündeyim. Tecavüz ve pedofili kültürünün (!) nereden geldiği belli; araplar. O yüzden bu linki paylaştım, insanlar görsün ki neye dönüştüğünü, dönüştüğümüzü aklını başına devşirsin ama nerdee...
  156. Elusive

Burada biri bana "Bu toprakların geni olmayan" vs diyordu, aha bak bu toprakların, bu iğrenç coğrafyanın iğrenç genleri; ALANYA'DA SURİYELİ SAPIK DEHŞETİ
  157. Elusive

Ben iç ve dış siyasetin nasıl yapılacağını ve ülkenin nasıl yönetilmesi gerektiğini çok iyi bilmem hatta bilmem diyebilirim, fakat nasıl yapılmayacağını çok iyi bilirim. Mesela nasıl yapılmaz? Mavi Marmara'yı önce sahiplenip sonra İsraille barışmak uğruna satılmaz. Rusların uçağını sırf sınırı...
  158. Elusive

Analiz mi? asjsjdfjdjdjsjfjsdfjsjdfjsdfjsjdfjsdfjsjdfjsdafjsdfsdjfjsdfjjsdfjsdjfajfjsdjfsdfsdf. Yeni Akit mi? hajfshdfhsdfhsdhfhsdhfshdfhshdfhhsdf. Referandum mu? jsdfjsjdfjsdfjjajfjsdjfsjdfjsdjfjsfjsjdfjsdjfsdfjjsdf.
  159. Elusive

SDN Galatasaray Kulübü

Hamit'in sözleşmeyi gördüm de resmen komedi abi ya, takımın aldığı bir puana bile 5k € prim alacakmış, hayretle izliyorum.
  160. Elusive

Sonra istedikleri gibi çıkmaz, onu da tanımazlar :D
  161. Elusive

Yalnız dikkatinizi çekeyim Suriye de Arap Filistin de Arap, hala mı anlamıyorsunuz? Dediğim, dediğimiz bu zaten, adam kendinden başkasını önemsemiyor, sor bakalım Türk'ler gelicek ne yapardın diye? Sonra da git yaşa bakalım orada ne kadar süre yaşayabiliyorsun? Komedi ya ahahaha
  162. Elusive

Olsunlar ulan olsunlar. Kalanlar da gelsin, yansın bu ülke su veren itfaiyenin hortumunu...
  163. Elusive

Aziz Nesin haklıymış lan, valla...
  164. Elusive

iPhone Fiyatlarına TRT Zammı Geldi!

Türkler çoktandır ölü hocam, arap kültürüne yenilip asimile olduk. Ben kestim umudumu size de öneririm.
  165. Elusive

Adana'da tek kişilik protesto

Beter olun.
  166. Elusive

O bayıldığınız araplar I. Dünya Savaşı'nda bizi sattı, hala da satmaya devam ediyor ki birçok arap ülkesinin şu anda kullandığı bayrak bile Mark Sykes tarafından tasarlanmış bayraklardır; Tarih bilmemekle suçlayıp da tarihden bihaber olmak da ayrı bir komedi tabii. Genetik kod, hangi genetik...
  167. Elusive

Bereket mi? Yoğaaaa.... Şaka mısınız arkadaşlar ya? Kucak açmışız falan? Bana ne kardeşim elin Suriyelisinden, ona kucak açacam diye ben ikinci sınıf vatandaş konumunda yaşamak zorunda mıyım? Finlandiya ne ara çöktü? Yunanistan ne ara çöktü? Çöktü dediğiniz ülkelerde adamlar bizden kral yaşıyor...
  168. Elusive

Torrent seçiyorum hepsi iniyor ?

Normal o bir sıkıntı yok.
  169. Elusive

Ben 12 gb indiriyor sandım dosyalar kısmından kontrol et seçmediysen indirmez orada yazan boyuta bakma, tamamını indirsen de indirmesen de toplam boyut yazar orada.
  170. Elusive

İlgili torrente tıklayıp Dosyalar kısmından inmesini istemediklerini seç ve İndirme seçeneğine tıkla.
  171. Elusive

Fransa - İzlanda | EURO 2016 Çeyrek Final Maçı

İlk yarı sonucu Fransa 4-0 İzlanda. Olmadı be kuzeyin çocukları :/
  172. Elusive

Bayan ve kadın farkı nedir?

Arkadaşlar Bayan seslenme biçimidir aynı Bay gibi. Ama birçokları bunu Kadın kelimesini kaba görüp Bayan olarak kullanıyorlar. Mesele "Kadınlar hep şöyle yapıyor" demesi gerekirken "Bayanlar hep böyle yapıyor" diyor. Bu yanlış bir kullanımdır. Veya bir form dolduracaksınız diyelim, cinsiyet...
  173. Elusive

Xiaomi Mi 5 Türkiye'ye ne Zaman gelecek?

Sende Mi5 vardı hocam nereden, kaça aldın?
  174. Elusive

Almanya yarı finalde! Almanya 1-1(6-5) İtalya - Maçın Özeti

Bu da dahil olmak üzere 3 maçtır saygı duruşunda bulunuldu ve kimse ıslıklamadı. Konya'daki ve İstanbul'daki sığırlara selam olsun. Ben mi? Ben ağlamıyorum gözüme medeniyet kaçtı...
  175. Elusive

Galler yarı finalde! Galler 3-1 Belçika - Maçın Özeti

O değil de, grup maçları tamamlanmadan üst tura çıkarsak Galler gelicek diye seviniyorduk, herifler madara edermiş bizi ahah :d
  176. Elusive

Hadise'ye Şok Ceza

Çok üzüldüm...
  177. Elusive

Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Death Note, Code Geass, Shigatsu wa kimi no uso, Tokyo Ghoul
  178. Elusive

Portekiz yarı finalde! Polonya 1-1 (3-5) Portekiz - Maçın Özeti

30 haziran 2016 polonya portekiz maçı
  179. Elusive

Portekiz yarı finalde! Polonya 1-1 (3-5) Portekiz - Maçın Özeti

Herifler maç kazanmadan yarı finalde lan şaka gibi
  180. Elusive

Polonya - Portekiz | EURO 2016 Çeyrek Final Maçı

Sanches güzel attı, 1-1.
  181. Elusive

Polonya - Portekiz | EURO 2016 Çeyrek Final Maçı

Helal be, bastır Polonya!
  182. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

183. Elusive

Hocam 5 bölüm izleyince anlayacaksın nasıl biteceğini sen de, ama yine de izlemeye devam edeceksin öyle bir anime :/
  184. Elusive

Shigatsu wa kimi no uso.. Arkadaş bu nedir ya, ağlattınız lan, böyle final böyle anime yapılır mı kardeşim? Sonunda ne olacağını bile bile izledim, moralim çok bozuk şu an :/ @neet hocam izlemediysen kesinlikle öneririm.
  185. Elusive

Söyle Rahatla

Japon.
  186. Elusive

Söyle Rahatla

Olm bu PalmDesert nasıl bir işsiz ya, 1020 level kasacak kadar ne yaşattılar birader sana. İnsan gerçekten hayret ediyor...
  187. Elusive

Overwatch’ta Lig Heyecanı Başladı

Ulan almak istiyorum da 180 lira az para mı insafsızlar
  188. Elusive

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda terör saldırısı

Ulan havalimanı bu, donuna kadar arıyorlar adamı, dış hatlar bir de. Gerçekten mitin haberinin olmadığına inanıyor musunuz? Ben inanmıyorum. Kimse de inandıramaz. Avrupa'nın başkenti Brüksel'de ve Paris'te olan saldırıda nasıl kendi hükümetlerinin parmağı varsa bunda bizimkilerin var. Ama...
  189. Elusive

Milli futbolculara 150’şer bin euro yeniden prim ödendi

Eleme grubundan beri aldıkları primlerin toplamını görseniz dudağınız uçuklar. Sorsanız milli takım, Vatan Millet Sakarya! Oh lan, ne güzel dünya valla...
  190. Elusive

Lady Gaga Çin'de Yasaklanıyor!

@LittleMonster Ne diyorsun bu işe :D
  191. Elusive

Söyle Rahatla

Atatürk havalimanında patlama olmuş
  192. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

Bağımlısı oldum...
  193. Elusive

İngiltere 1-2 İzlanda - Maçın Özeti | 27 Haziran 2016 Pazartesi

İZLANDA!
  194. Elusive

EURO 2016 çeyrek final eşleşmeleri

Umarım Polonya - İzlanda finali olur.
  195. Elusive

İngiltere - İzlanda | EURO 2016 Son 16 Turu

323 binlik İzlanda güneşi batmayan imparatorluğa kök söktürüyor, futbol budur işte.
  196. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

197. Elusive

Hırvatistan - Portekiz | EURO 2016 Son 16 Turu

Hırvatlar güzel oynuyor ya, finalde görmek isterim kendilerini. Apaçi Portekiz çıkmasın mümkünse.
  198. Elusive

111 yaşında cezaevine girmişti; Mehmet dede hayatını kaybetti

"Aklı öldürürsen, ahlak da ölür. Akıl ve ahlak öldüğünde millet bölünür. Kadı’yı satın aldığın gün adalet ölür. Adaleti öldürdüğün gün Devlet de ölür." demiş Fatih.
  199. Elusive

Steam Yaz İndirimleri Başladı

Yaklaşık 11 milyon kişi online şu an Steam Charts - Tracking What's Played
  200. Elusive

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Her zamanki gibi ÇÖP. GTA V yüzde 66 olsa alacaktım ama yok almadı. Diğer oyunlarda da doğru düzgün indirim yok zaten, Activision hala 15454464615 yıllık oyunları 25 liraya kakalamaya çalışıyor. :D
  201. Elusive

"Fatih Terim kesin olarak Galatasaray'a geliyor"

Milli takıma Aykut Kocaman gelsin.
  202. Elusive

Flaş indirim olayı kalktıktan sonra bir esprisi kalmadı bu yaz indirimlerinin.
  203. Elusive

İtalya - İrlanda Cumhuriyeti | EURO 2016 E Grubu 3. Maç

Demedim mi İtalyanlar verir diye, 1-0 İrlanda.
  204. Elusive

Türkiye gruptan nasıl çıkar? İşte ihtimaller

Evet.
  205. Elusive

İtalya - İrlanda Cumhuriyeti | EURO 2016 E Grubu 3. Maç

Belçika değil de İtalya satacak bence.
  206. Elusive

El şeyiyle gerdeğe girmek dedikleri bu işte... Bir kere de iyi oynayıp kafamız rahat çıkalım lan nolur sanki...
  207. Elusive

Macaristan - Portekiz | EURO 2016 F Grubu 3. Maç

Yakışmadı bu size Hun çocukları, ayıp ettiniz
  208. Elusive

Hayır. İki ihtimal var; Macarlar yenerse diğer maçlara bakmaksızın çıkıyoruz ya da İsveç ve İrlanda kazanamazsa Macaristan-Portekiz maçına bakmaksızın çıkıyoruz.
  209. Elusive

2 Averaj farkıyla biz değil Portekiz çıkar.
  210. Elusive

@mazruf Hocam şimdi İtalya ve Belçika yerine Macarlar Portekizi yenerse Fransa ile mi eşleşiyoruz? Ya da her iki grupta da işler istediğimiz gibi giderse?
  211. Elusive

Beyoğlu'ndaki Radiohead etkinliğine saldırı

Bak efendi, önce bi haddini bil sen. Nerede demişim bütün müslümanlar şöyle bütün müslümanlar böyle, nerenle okuyorsun sen? Orucun amacından bahsettim ben, element uydurma bi tarafından. Ayrıca şu laiklik ne çekti be...Laiklik şöyle laiklik böyle, bi anlatamadık aga bu laiklik nedir? Toplum laik...
  212. Elusive

Beyoğlu'ndaki Radiohead etkinliğine saldırı

Bu osmanlıda yenmezdi mantığına hiçbir zaman anlam veremedim. Ne müslümanken ne de ateistken. Evet müslümanken de aynı düşünürdüm. Peki ne düşünürdüm? Orucun ne olduğunu, amacının ne olduğunu düşünürdüm. Ne amacı orucun? Fakirin, acın halinden anlamak değil mi? E peki müslümanlar olarak siz...
  213. Elusive

Bu oyunla oldu ki çıktık kazara, ne olacak? Kupayı mı alacağız? Samimi olmak gerekirse gönlüm Çeklerden yana, futbol oynayan, hak eden çıksın abi neden boş beleş takımlar çıksın ki?
  214. Elusive

Sorun Bende Mi ?

Sınavdan sonra vicdanın rahatsa, ben yaptım elimden geleni diyorsan suç sende değil, ama lan acaba şu konuya da baksa mıydım, günde 1 saat fazla çalışsa mıydım diye acaba diyorsan suç sende.
  215. Elusive

Witcher’ın Kahramanı Rivialı Geralt

Olmamış.
  216. Elusive

ABD'de Adil Kota Yasaklandı

Orası Amerika, burası Türkiye. Orada sistem onlar için var burada sistem baştakiler gemicikleri, ayakkabı kutularını götürsün diye var. Hala bu ülkede iyi şeyler olabileceğini, birilerinin sizi düşüneceğini umuyorsanız gerçekten çok iyimsersiniz... Hem de içimizdeki İrlandalılara rağmen böyle...
  217. Elusive

Buse Terim’e insanlık dışı mesajlar!

Oha lan
  218. Elusive

EURO 2016'ya veda eden ilk takım Ukrayna oldu

Ukraynalı fıstıkları üzdünüz yani, yazıklar olsun
  219. Elusive

İspanya 3-0 Türkiye - Video, Maçın Özeti, Golleri | 17 Haziran 2016 Cuma

Ulan yenilirsin, 10 tane yersin sorun değil. Hiçbir gazete ne Hırvatistan ne de İspanya maçından sonra "Şok Şok Şok Türkler yenildi" diye başlık atmayacak, kimse şaşırmayacak çünkü adamların kadroları bizimkinden daha kaliteli. Ama sen çıkıp sahada yenilgiyi kabullenip koşmazsan, elini kolunu...
  220. Elusive

Fransa 2-0 Arnavutluk - Video, Maçın Özeti, Golleri | 15 Haziran 2016 Çarşamba

Maç nasıldı bilmiyorum da, Fransa bu kızları üzdü onu biliyorum :/
  221. Elusive

Rusya - Slovakya | EURO 2016 B Grubu 2. Maç Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Rusya da çok güzel attı.
  222. Elusive

Rusya - Slovakya | EURO 2016 B Grubu 2. Maç Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Hamsik efsane gol attı bu arada not düşülsün.
  223. Elusive

i7 6700k - GTX 1080 Tabanlı Sistem Tavsiyesi

1080de gerek yok OC'ye, OC olayı biz fakirler için var :( Çok kıskandım şu an ya, 4kda ultrada ne witcher 3 oynanır onda be :( Hayırlı olsun.
  224. Elusive

Portekiz 1-1 İzlanda - Video, Maçın Özeti, Golleri | 14 Haziran 2016 Salı

Tutmayın küçük enişteyi :D
  225. Elusive

Blatter'den 'kuralarda hile' iddiası

FIFA da pislik UEFA da. Biliyoruz ne halt olduğunuzu konuşmana gerek yok.
  226. Elusive

Bad system config info hatası

O zaman dediğim gibi windows iso'su yazılmuş cd ya da flaş bellek lazım, "format" cdsi ya da flaşı yani. Onu takıp format atmadan onar diyebilirsin.
  227. Elusive

Bad system config info hatası

Shift + F8 dener misin? O da olmazsa windows iso'su okutulmuş bir cd ya da flaş bellek lazım.
  228. Elusive

Söyle Rahatla

Gwent geliyor, işte bu!
  229. Elusive

Dishonored 2 Gameplay Trailer Sızdı!

Kötü sonla bitirmiştim ilk oyunu bak o aklıma geldi :/
  230. Elusive

Battlefield 1 Oynanış Videoları (Gameplay Trailer)

Sistem gereksinimleri de açıklanmadı daha hocam hemen atladığına göre sisteme güveniyorsun herhalde. Ben güvenemiyorum valla :D
  231. Elusive

Eyfel Kulesi Kırmızı Beyaz

İşsizler :D Kaybetmemize rağmen bir de ha, kazara İspanya'yı yensek neler olur düşünemiyorum, tepesine çıkıp Türk bayrağı dikerler herhalde :D
  232. Elusive

Battlefield 1 Oynanış Videoları (Gameplay Trailer)

Call of Duty oyun muydu ki zaten? İlk üç beş oyun tamam kalanı çöp. Oyun da erik gibiymiş kütür kütür ama çok pahalı lan. 80 euro nedir yahu?
  233. Elusive

Türkiye 0-1 Hırvatistan - Video, Maçın Özeti, Golü | 12 Haziran 2016 Pazar

Arda reklamlarda daha hızlı koşuyordu, Hakan topları aya gönderdi, benine şey ettiğimin Ozanı zaten ayrı olay, o kafa vuruşunda da Gökhan güzel orta kesti resmen adama çarptırıp atacaktı yani Ozan da bir halt yapmadı. Cenk de keza etkisizdi. Sonra, sen niye Oğuzhan'ı çıkarıyorsun abi o kadar...
  234. Elusive

Türkiye - Hırvatistan | EURO 2016 D Grubu 1. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Lan oğuzhanı niye aldın çıkarsana ozanı çıldıracam ya
  235. Elusive

İyi bakalım şen girdi
  236. Elusive

Bu oyuncu tercihleri ile bizi mundar ederler, umarım müdahele edilir. Yol geçen hanı oldu kanatlar.
  237. Elusive

Efsane ayar :D Umarım maç sonunda da böyle gülebiliriz :)
  238. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

239. Elusive

Bourousis'ten inanılmaz basket - Video

Basketbol 5 kişinin oynadığı ve sonunda Yunan guardı olanın kazandığı bir spordur.
  240. Elusive

Sharapova'ya 2 yıl men cezası

Olmadı bu çığlık reyiz, ayıp ettin
  241. Elusive

Mardin'de İlçe Emniyet Müdürlüğüne Bombalı Araçla Saldırı

Ben lafa değil icraata bakarım
  242. Elusive

SDN Translate

Düzgün yazılmamış sanki sıkıntı var. "Eğer hesap kartınız veya kredi kartınız varsa, "Stripe" denen, kullanılınca tekrar avans yüklemenize olanak sağlayan bir sistemimiz mevcut. Bir başka yol olarak da parayı, çalışan paypal hesabına sahip bir kimseye ödettirdikten sonra yorumlara...
  243. Elusive

En Sağlam Senaryo'ya Sahip Oyunlar

Witcher? Olmamış.
  244. Elusive

Şırnak ve Nusaybin'de Öldürülen Terörist Sayısı

Yedik biz de...
  245. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

Lan namırsızlar nasıl bir şey yapıyorsunuz ki oyunun müziğine bile hasta ediyorsunuz ya...
  246. Elusive

Söyle Rahatla

Witcher bitti... Çok mutsuzum lan. Terkedilmiş gibi hissediyorum. Niye bitti ki :/
  247. Elusive

Huawei P9 Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Ulan gelen çakıyor giden çakıyor 2300 ne birader ya, ne lan bu böyle
  248. Elusive

Yüksek Sosyete Başlıyor!

Türk dizi sektörünün %90'ı çekikler sayesinde dönüyor öyle diyim :D
  249. Elusive

Yüksek Sosyete Başlıyor!

High Society - AsianWiki Ulan bari ismini farklı yapın, senaryo yazdık diyolar bir de ahahaha Hiçbir şeyimiz özgün değil hep çakma hep çalıntı yahu.
  250. Elusive

PayPal Türkiye Faaliyetlerini Durdurdu

Hay dedenizin kemiğini ya
  251. Elusive

Emre Mor için Fenerbahçe'de ilk temaslar olumlu sonuç verdi

Türkiye'ye gelme olm, yerinde olsam gelmem Nord bilmem neyde oynardım gene gelmezdim ben. Orada harcanmazsın en azından, zaten yetenekli oyuncuysan şu turnuvada kendini gösterip büyük kulüplerin ilgisini çekersin.
  252. Elusive

SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

10 hazirandan sonra gelirim ben beyler akarız. (akamadılar)
  253. Elusive

EURO 2016'yı hangi takım kazanır?

Almanya.
  254. Elusive

PlayStation 4.5 Neo Özellikleri Nasıl Olacak?

Aah ah paran olacak aga ya
  255. Elusive

100 Mesajınız Varsa Kullanıcı Adınızı Değiştirebilirsiniz

Wowowowo sakin :D Kalsın madem :)
  256. Elusive

100 Mesajınız Varsa Kullanıcı Adınızı Değiştirebilirsiniz

İyi mi beyler kalsın mı yoksa değiştireyim mi? :d
  257. Elusive

Atv’den '360°' canlı maç yayını! Ücretsiz Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Bu sanal gerçeklik işini ilk defa denedim bunla, valla çok iyiymiş. Vr box alacam karar verdim.
  258. Elusive

10 mbps yardim

Hocam ayıptır sorması hangi ülke? İmrendim şu an.
  259. Elusive

Overwatch Çıktı! Sistem Gereksinimleri ve Bilgiler

Oynayan var mı arkadaşlar nasıl?
  260. Elusive

Cafe SDN [English]

I asked whether you know someone whose occupation is English translation and interpreting or not but probably this sentence is also a little bit complicated for you so forget it :)
  261. Elusive

Cafe SDN [English]

How? You know someone like what I mentioned?
  262. Elusive

Cafe SDN [English]

Isn't there anyone whose occupation is English translation and interpreting? I need some help :)
  263. Elusive

"Güldüy Güldüy Show" Geliyor!

Bunları hiç komik bulmayan hatta itici bulan bir ben miyim? Çok yapmacıklar bence. Deneme amaçlı izleyeyim dedim mimiklerim oynamadı.
  264. Elusive

Battlefield 1

Lan olm kendimize karşı mı savaşcaz sadece? İtilaf-İttifak seçemiyor muyuz? Çok saçma olur eğer tek taraf olursa.
  265. Elusive

SDN Forum CS:Go Listesi (Yöneticiler / Üyeler)

:D Şu aralar sıkıntılı anca Witcher oynayabiliyorum, okul bitsin akarız :D
  266. Elusive

SDN Forum CS:Go Listesi (Yöneticiler / Üyeler)

@Kör Cerrah Steam Community :: Elusive
  267. Elusive

Planlı Eskime (Planned Obsolescence )

benim için planlı eskitmedir. (bkz: planned obsolescence) planlı eskitme, belirlenen bir süre sonunda, satın aldığımız ürünün kullanımdan bağımsız olarak bozulacak veya ana işlevlerini yitirecek şekilde üretilmesidir. almanların savaş zamanında ürettiği beyaz eşyaların on yıllarca ve ampullerin...
  268. Elusive

Batman Return to Arkham Duyuruldu!

Batman kimlerin elinde ya :(
  269. Elusive

Kylie Jenner seks videosu ortaya çıktı! Porno kasedi skandalı!

Bu kardashian ailesi bir bana mı itici geliyor yahu
  270. Elusive

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Poster Geldi!

Aynen :D
  271. Elusive

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Poster Geldi!

Afiş efsane :D
  272. Elusive

Yazın muhtemelen yine iner olmadı o zaman al sen bilirsin ama ne kadar para verirsen ver pişman olmayacağına emin olabilirsin :)
  273. Elusive

Witcher 3'e para vermeye korkanı parçalarım, lütfen :) 200 lira olsa yine değer CD projekt fanıyım, durduğun her saniye kabahat, ikili paketi al ve 1. oyundan başla. Oyun 10 liraya düşse bile iyi ki bu kadar para vermişim diyeceksin seri bittiğinde. 60 lira vermiştim, 38 liraya düşmüş gram...
  274. Elusive

Trabzonspor'da Ersun Yanal dönemi

Aziz artık git ya. Gerçekten git artık...
  275. Elusive

Fenerbahçe Avrupa ikincisi: CSKA Moskova 101-96 Fenerbahçe | THY Euroleague Finali

Gece uyuyamadım, sabah okula gitmek ölüm gibi geldi, bir de eve gel ders çalış... Hala moralim bozuk ya, hakettiğini alamamak çok koyuyor insana... Olur. Takımda 3 4 kişi hariç F4 finali atmosferini yaşayan kimse yoktu. "Bunlar profesyonel, nolcak sanki" diyebilirsiniz ama ben ekran başında...
  276. Elusive

Nazar (göz) değmesi nedir, nasıl önlenir?

Uçan spagetti var onu da tavsiye ederim :d
  277. Elusive

Pereira: Seneye şampiyonluk ihtimalimiz daha yüksek

Valla kim gelirse gelsin futboldan soğudum şu ülkede. Kaçan şampiyonluğa gram üzülmedim seneye de şampiyon olsak gram sevinirim gibi gelmiyor. Ligin kalitesi sıfır, kavga gürültü çirkeflik terörizm her türlü halt var, medeniyet istiyorum azcık da maalesef çok şey istiyorum.
  278. Elusive

Fenerbahçe Avrupa ikincisi: CSKA Moskova 101-96 Fenerbahçe | THY Euroleague Finali

Obra'yı bilen bilir zaten anlatmaya gerek yok, O BİLE hakemi konuşuyorsa diyecek bir şey yok zaten.
  279. Elusive

Ya hakem hakem demek istemiyorum ama, ananıza avradınıza sövsem az ulan. İnsanda azcık özsaygı olur, utanma olur, hak duygusu olur. Lig TV spikerler abarttı ama aklıma gelen 2 pozisyon var net olarak yanlış olan, ve direk maçın kaderini etkileyen. Kupanın adı THY Euroleauge ama lobimiz hiç yok...
  280. Elusive

Fenerbahçe finalde! Fenerbahçe 88-77 Laboral Kutxa | THY Euroleague Final Four

Ülker Arena denmiş, yok öyle bir şey. 10 kişi yoktu neredeyse sahada. Taraftar dediğin gerideyken belli olur, öndeyken herkes destekler. Önemli olan gerideyken desteği bırakmamak. Seyirciyi gerçekten beğenmedim. Onun dışında Datome ve Bogdanovic her yerinizden öpüyorum, Dixon olm seni yolda...
  281. Elusive

Fenerbahçe'nin Final Four Maçları Ne zaman, Hangi Kanalda?

O attığımız 88 sayı var ya, hah anladınız siz onu
  282. Elusive

Abi bourousis beşlemedi mi? 4dü 4 yazdılar, faul hakları doldu atış vermediler, belanızı verecek bi tanrı varsa belanızı versin, namussuzlar.
  283. Elusive

Masadaki namussuz senin ben
  284. Elusive

Abi bomboş üçlükler kaçıyor çıldırıcam ya
  285. Elusive

Neden bu kadar kötü oynuyoruz ya? Real Madrid maçlarında oynayan bizimkiler değil sanki. Vesely 4'te 0 ne? Hadi kendinize gelin gözünüzü seveyim.
  286. Elusive

Açık konuşmak gerekirse ilk yarı berbat oynadık, top kayıpları, bomboş üçlükler... Obra reyiz devreye girmiştir herhalde.
  287. Elusive

Google Play Wifi'da Yavaş İndirme

Hocam zenmate indirimdeyken kaçırdım ücretsiz çalışan bir vpn önerebilir misiniz onun yerine? psiphon denedim indirme hızında değişiklik olmadı.
  288. Elusive

Heh işte sıkıntı orada kart r7 265 o kadar güçlü değil, esasen lowda oynasam bile yeter ama bilemedim ay başında indirir denerim belki.
  289. Elusive

Fiyat iyi de pc kaldırır mı güvenemiyorum. Güncellemeyle bir şekil yaptılar ama bilemiyorum :/
  290. Elusive

Genelevde fenalaşarak hayatını kaybetti

Milletin uçkurundan size ne arkadaşlar çok merak ediyorum? Ne oluyor mesela "cehenneme vip bilet aldı" deyince? Tatmin oluyorsunuz? Nedir tam olarak?
  291. Elusive

Ne dinliyorsunuz?

292. Elusive

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Şimdi beklemenin ne kadar acı verdiğini göreceksin :)
  293. Elusive

Söyle Rahatla

Gülmekten öldüm ahahshs
  294. Elusive

Söyle Rahatla

Ya bir şeye inandığım yok zaten ağız alışkanlığından, ama yine de lanet olsun :)))
  295. Elusive

Söyle Rahatla

Ya bu lanet ülkenin her şeyinden her zerresinden tiksinmek zorunda mıyım ya. Niye düzgün bir tarafı yok, neresinden tutsam elimde kalmak zorunda mı, ne lanetlenmiş toprakmış bura, tozuna toprağına lanet olsun, insanına(!) lanet olsun, niye burada doğduysam ah şansıma tüküreyim ah
  296. Elusive

Trabzonsporlu futbolculardan protestoya protesto

Asıl size "ya he he". Ağlamaya devam edin böyle, belki çok ağlarsanız bir gün şampiyonluk kupasını bile görebilirsiniz :)
  297. Elusive

Matematik öğretmeninden "şarj" icadı

İyi güzel de 10 dakikada atıyorum 2300 mAh i dayarsan batarya hücreleri pert olmaz mı? Elektronikçi arkadaşlar daha iyi bilir onlar söylesin.