Arama sonuçlarınız

1. Kenpachi

Söyle Rahatla

Gayet açıklayıcı olur :smile:
  2. Kenpachi

GTA 6 2023 Nisan ve 2024 Mart Tarihleri Arasında Çıkacak-mı?

Oyunu ücretsiz yapan Rockstar değil, Epic Games'ti. Epic Games'te, alan herkes için Rockstar'a o parayı cebinden ödeyecek zaten.
  3. Kenpachi

Söyle Rahatla

Niye harcadılar o güzelim başlığı harbiden ya ? :smile:
  4. Kenpachi

Uyku Problemi

En temizi o zaman aksama kadar uyanik kalmak dostum.
  5. Kenpachi

Uyku Problemi

Veyahut bir diğer çözüm de sabah 9'a alarm kurmak. Ama 9'da kalkmak zorundasın. Aksam da 11 gibi cok rahat yatarsın. 1590538063 Maksimum 12 14 saat uyursun cok yorgun değilsen.
  6. Kenpachi

Uyku Problemi

Hiç uyuma. Aksam 8-9'a kadar dayanmaya çalış. Sonrasında uyur, sabah uyanırsın.
  7. Kenpachi

Söyle Rahatla

Kaç yıl oldu en son girmemin üzerinden. Heyt bee. Jiraiya06, Rawkid bile uğramaz olmuşlar foruma. Gerçi kimse kalmamış ki eskilerden neredeyse. Bi Creative, bir de Seyyah abiyi gördüm hala giren. Eski forumu özlüyor insan ya. Sağda her zaman trendde "Adı Bilinmeyen Hatunlar" başlığı :tearsofjoy...
  8. Kenpachi

S10 lite

Bir yıldır s10e kullanıcısı olarak gayet memnunum. Tüm gün mobil veri açık bir şekilde gayet rahat çıkartıyor. Multimedya performansını gayet güzel. Telefonun kendi performansi da ayni sekilde. Hicbir oyunda veyahut menüde donma/kasma veyahut takılma yaşamadım. Kameranın gece çekim performasi da...
  9. Kenpachi

Cs Go Düzensiz FPS sorunu ??

Düşüp düşmemesi senin yaptığın ayarlarlada alakalı bir durum. Oyun oynuyorken veri veriyorsa sıkıntı yoktur. Bu tarz teferruatlara takılma dostum. Dediğim gibi olay elektrik harcamasını önlemek. Cs eğer sadece ölüm maçlarında bu kadar dengesiz ise ona da takılma. En son oynadığım zamanlarda...
  10. Kenpachi

Çok normal. Ekran kartlarının ömrünün daha uzun olması ve güç tüketimini minimuma indirmek için firmaların yaptığı bi olay. İhtiyacın yokken neden arabayı saatte 200 km/s ile süresin ? Tamamen aynı mantık dostum :) Oyuna dönecek olursak. Bu düşük fps Cs için geçerli anladığım kadarıyla...
  11. Kenpachi

Darboğaz yapması imkansız diyebileceğim bir ihtimal -ki yapsa bile bunu Cs'de hissetmen imkansız olur dostum. Benim kasamda AMD Phenom II işlemciyle 1050 ti kart var. Darboğazın Allah'ını yaşıyorum yer yer ama bunu CS'de değil Battlefield'da falan yaşıyorum.
  12. Kenpachi

Başka sorun yapacak birşey gelmemekte aklıma dostum. Steam destekle iletişime geçmeni tavsiye ederim.
  13. Kenpachi

Tüm driverlarınız kurulu mudur ? Sisteminiz güncel mi ?
  14. Kenpachi

Sadece Cs Go'da mı böyle olmakta ?
  15. Kenpachi

Söyle Rahatla

İşle sınav beraber gitmiyo. Bu sene girdim bende sınava, dersanede vs. mezun arkadaşlarda gördüm iş ve sınavı beraber götürmeye çalışan. Olmadı malesef ki. Naçizane tavsiye sınava öncelik vermendir.
  16. Kenpachi

Xbox Game DVR'ın kapalı mı ?
  17. Kenpachi

Söyle Rahatla

@Creative Hoşbulduk ağabey :)
  18. Kenpachi

Söyle Rahatla

2 yıl sonra tekrar ayak basmak foruma... Özlemişim özlemesine de eskilerden pek kimseler kalmamış. Nerede o eski forum ortamı :/ Herkese iyi haftasonları dilerim :) Gece vardiyası sıkıntıdır. Ama günün sana kaldığı doğru bi yaklaşım bro. Biraz dişini sık. Vücudun alıştıktan sonra gün...
  19. Kenpachi

SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

@rawkid Gireceğin zaman yaz gelirim bende. Ayırın 1 kişilik boş yer :D
  20. Kenpachi

Lg G4 - Sony C5 - Sony M5

Abi değiştirilebilir olduktan sonra şarj olayı pek sıkıntı değil. Aynı şekilde powerbanklerde başka bir alternatif.
  21. Kenpachi

1.300 lira max. Hangi Telefon Alınmalı (Samsung Olsa iyi olur)

Samsung'tan uzak durmandır tavsiyem. Paralel ithalat G4'e yönelebilirsin -ki bende o fiyat civarlarında telefon alacağıım (konum az aşağıda) C5-M5-G4 arasında kalmıştım ama 1250 lira olupta G4 kadar kamera-performans-işlemci-ekran performansı verebilen cihaz yok.
  22. Kenpachi

@...Görkem... @orcnd Çok teşekkürler. Bayağı sorumu cevapladınız. LG G4'e yöneldim gibi. Ekranda iz kalma olayının çözümlerini okumuştumda bootlop ve burn-in ne oluyor tam olarak ?
  23. Kenpachi

Ne gibi bi sorunu varki M5'in Rom gene o kadar sıkıntı değil özellikle Sony'ler için. Kendi arayüzüde yeterince stabil ama otg yoksa direk silerim listeden. Ne gibi sorunları var M5'in ?
  24. Kenpachi

30-40 Lira Kulaklık Tavsiyesi

3595bk aldım. İdare ediyor şu an beni. Teşekkür ederim :)
  25. Kenpachi

Herkese iyi forumlar. Telefonum camdan aşağı düştüğünden beri ( :D ) 9 ay oluyor. Telefon baktım bende bu sırada, en son bu 3 telefon arasında kaldım. Açıkcası G4 çok hoşuma gidiyor ve elim ona doğru gidiyor, özellikle kamerası beni çekti kendisine çok ama C5 ve M5'ide hoş buluyorum. Açıkcası...
  26. Kenpachi

LG G4 - Hepsiburada(ithalatçı garantili - evobt) sizce alınır mı?

Delta garantili diye biliyorum ben. Yakın zamanda bende alacağım ithalatçı garantili Lg G4
  27. Kenpachi

Aliexpress'ten alınabilecek ürünler

@squidword 'ünde dediği gibi. Ebatları büyük değilse sipariş ettiğin şeyin üzerin satıcıyla konuşarak 20 dolar etiketi yapıştırtabiliyorsun.
  28. Kenpachi

Açıkçası bekleyecek vaktim yok. O yüzden yurtiçi tercihim şuan.
  29. Kenpachi

Kulaklık alacağım bugün yarın. Bundan önceki Philips kulaklıklarımı bayağı süre kullandım ama onlarda vadelerini doldurdular. Kulakiçi, tatmin edici basları olan bişey istiyorum birde mikrofonlu olursa iyi olur.
  30. Kenpachi

Aliexpress'ten alınabilecek ürünler

Ben çok figür aldım aldığım figürlerdende memnunum. Onun dışında telefon kabı vb. şeyler.
  31. Kenpachi

Aliexpress'ten nasıl alışveriş yapılır?

Öyle bi olayla karşılaşmazsınız. Gonlunuz rahat olsun :)
  32. Kenpachi

Ekran kartı karşılaştırmaları

-R9 380x'i tavsiye ederim. Fiyat farkına değmez 970'le. -Gözüm kapalı 390x alırım. 970 ile 390x aynı kulvarda değiller. 390x'in dengi Gtx 980'dir. -Verdiğiniz ekstra para pişman olmaya yeter zaten. -Kaç Watt Psu'nun gücü ?
  33. Kenpachi

Hepsiburada World'e Özel Worldpuan

Kampanya Koşulları Kampanya kapsamında 1 Mart – 15 Mart 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL - 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 25 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan hediye edilecektir. Yapı...
  34. Kenpachi

AliExpressten alışveriş

Telefonların gümrüğe takılma ihtimali çok yüksek -ki bir çok satıcı Türkiye'ye zaten gönderim yapmıyor. Gümrüğe takılan telefonuda vergisini ödeyip alabilirsiniz. Ama o haliyle telefonun parası zaten hemen hemen aynı fiyata geliyor. Bunların dışında garantide sorun oluyor. En temiz iş ülkeiçi...
  35. Kenpachi

Herkese Ücretsiz Counter-Strike: Global Offensive Server

Forum için Turnuva vesaire duzenleyelim katılım olursa ☺
  36. Kenpachi

Site ariyorum

Bu konuda bulabilirsin siteleri dostum. Tabi yurtdışı alışverişten bahsediyorsan.
  37. Kenpachi

LG G4 mü Asus Zenfone 2 mi?

G4 alın, rahatınıza bakın.
  38. Kenpachi

HepsiBurada 20-21 Şubat Arası Kargo Bedava

Kampanya Koşulları ; -Kargo Bedava, yalnıızca uygulamarda geçerlidir. -Ağır ürün ikonu gördüğünüz ürünlerde geçerli değildir -Külçe,ziynet ve cumhuriyet altını için geçerli değildir. Kaynak: Hepsiburada
  39. Kenpachi

Söyle Rahatla

Cidden çare o. Şu oyunlar olmasa bir saniye Windows'ta durmam :/
  40. Kenpachi

Süper Kahraman Dizilerini Yazarmısınız?

Lucifer (Tam süper kahraman dizisi sayılmaz ama DC'ye bağlı Vertigo Comics'in çizgi-roman serisi) Constantine DC's Legends Of Tomorrow Smallville
  41. Kenpachi

Söyle Rahatla

Forumun yeni tasarımı cümleten hayırlı olsun :) 8.1 daha hızlı hocam. Eğer orjinal 10 yoksa elinizde kesinlikle 8.1 kullanın.
  42. Kenpachi

2800 - 2900 TL Gaming PC

R9 380x sağlam karttır tavsiye ederim. Sapphire veya Asus olması fark etmez. Hangisi ucuzsa onu alın :) Nvidia'da AMD gibi bi çipset üreticisidir. Alacağınız kart o fiyata alacağınız Nvidia kartlardan iyidir.
  43. Kenpachi

2800 - 2900 TL Gaming PC

Tüm R9 380'ler aynı çipseti (AMD R9 380) kullanıyor. Sapphire, Asus, Powercolor vb. markalar bu çipsetini şekle sokuyor,fan takıyor ve üzerinde hafif oynamalar yapıyor (Overclock). Tek farkları bu. R9 380 ve 380x aynı kart değildir bu arada.
  44. Kenpachi

Söyle Rahatla

Hayatım Blade & Soul'u beklemekle geçti yemin ediyorum. 3 yıl oyunun çıkmasını bekle - çıktıktan 1 hafta sonra haberin olsun - indirmeyi başlat - 3 gün masaüstüne inmesini bekle - masaüstünde emulatör ile açama (Ubuntu kullanıyorum) - 2 gün laptopa yüklenmesini bekle - işimin çıkması sonucu 2...
  45. Kenpachi

Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ilk sorunuzun. Geri sayımla ilgili pek bi bilgim yok dikkat etmiyorum ben o tarz şeylere :D Ürününüzün fiyatı ne olursa olsun satıcı sağlam olduğu sürece bir sıkıntı olmaz. Aldığınız ürünlerde satıcının puanına, ürünün feedbacklerine dikkat ettiyseniz gerisi...
  46. Kenpachi

Söyle Rahatla

Gün...pardon, geceaydın forumdaşlar :)
  47. Kenpachi

Hobileriniz Neler?

Bigisayar oyunları, çizgi-roman okumak (Özellikle DC'de bi çok seriyi bitirdim yakın tarihteki.), anime izlemek, yabancı dizi izlemek, her türlü teknolojik aleti kurcalamak, bass gitar çalmak, yeni şeyler öğrenmek. :)
  48. Kenpachi

Saldırı mı var?

Merak etmeyin yakında düzelir. Daha öncede forumda bu tarz aksaklıklar oldu ve hepsinin altından kalkıldı. :)
  49. Kenpachi

Zippo ile yapılan hareketler sesini bozar mı?

Bir Zippo'm olucak ve onla hareket yapmaya teşebbüs edicem ? :wink: Gereksiz yere riske atmaya gerek olmadığını düşünüyorum ben açıkcası. osip Hocam resimdekinden mi sizdeki Zippo ? Death Note'lu güzelmiş cidden :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Bir Zippo'm olucak ve onla hareket yapmaya...
  50. Kenpachi

Hocam eğer 56-57. günde hala gelmemişse elinize dispute açın direk.
  51. Kenpachi

Sıradan bir gününüz nasıl geçiyor?

Okula gideceksem ; 6.30-6.45:Uyanma :( 7.20:Okula çıkma 7.45:İlk ders 15.00:Okuldan gitme 15.00-16.00:Arkadaşlarla okul çıkışı takılma 16.30-23.00:Serbest zaman 23.00:Uyku Okula gitmeyeceksem ; 13-14.00: Uyanma 14.30-15.00 Kahvaltı 15.00-06.00(Bazen saat sabah 9 10 da...
  52. Kenpachi

Bi kaç güne gözükür hocam o zaman -ki belkide gözükmüştür. İnşallah sağlam bir şekilde elinize geçer ürün.
  53. Kenpachi

Söyle Rahatla

Sorunu buldum. Slotlardan biri gitmiş :/ 2 gb ramle kaldım. Birde hocam bişey daha soracam, 2 gb ram yeter mi Ubuntu'ya yoksa Mint'e mi geçeyim daha yol yakınken ? Dizi-film izliyorum, Spotify kullanıyorum aktif olarak, 7/24 Mozilla açık. Birde Cs GO ile Dota 2 oynayacam o kadar. Ubuntu karşılar...
  54. Kenpachi

Söyle Rahatla

00:00.0 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] RS780 Host Bridge 00:02.0 PCI bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] RS780 PCI to PCI bridge (ext gfx port 0) 00:06.0 PCI bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] RS780 PCI to PCI bridge (PCIE port 2) 00:11.0 SATA controller: Advanced...
  55. Kenpachi

1600-1700 TL arası toplama pc tavsiyesi ! Yardım !

Bu fotoğraftaki sistem iyidir. Birde AMD A serisi tam işlemci değildir, işlemci ve ekran kartı beraberdir. Bu fotoğraftaki sistem sizi götürür :) Birde eğer 1800 küsüre çıkabilirsen ekran kartını HD7950 tavsiye ederim
  56. Kenpachi

Söyle Rahatla

toplam kull. boş paylaş. tampon önbellk. Bellek: 2045940 1929612 116328 21172 19472 433228 -/+ tampon/önbellek: 1476912 569028 Takas: 2093052 40164 2052888 Bendeki değerler bunlar. Nasıl düzeltirim felan bilmiyorum, olması...
  57. Kenpachi

Guinea Pig İçin Kafes

Yakın vakitte (2 hafta felan) guinea pig sahipleneceğim bir tane ama kafes konusunda endişelerim var. Hayatımda bakacağım ilk hayvan olacak o yüzden tek bitane alacağım şimdilik. Ne tarz ne boyutlarda bi kafes almam lazım. Küçük olup hayvana zulmetmek istemiyorum. İnternette ideal kafes boyutu...
  58. Kenpachi

Söyle Rahatla

Windows'u bırakıp Ubuntu'ya geçtim. Huzur varmış. 2 sıkıntım kaldı şu an 1 Steam'ı kuramadım :/ 2 Ram'imi 2 küsür gb algılıyor 64 bit yüklememe rağmen :/ 9 gün devamsızlığım oldu bugün itibariyle :D
  59. Kenpachi

11 haneli rastgele rakamlardır hocam zaten takip numarası. Kandıraracağını düşünmüyorum. Puanı yüksek ise aldığınız kişinin bu ihtimal zor. Hocam sipariş vereli ne kadar oldu. Bazen 1 hafta 10 gün sonra düşüyor 17track sitesine.
  60. Kenpachi

Farklı Satıcı Seçeneği

Sorunuzu HepsiBurada'ya mail veyahut arama yoluyla iletmenizi tavsiye ederim.
  61. Kenpachi

Bu parçalar GTA V'i son ayarlarda oynatır mı?

Hocam arkadaş toplamıştım bende 2 ay oluyor, ssd yok tabi bizim topladığımız sistemde. 3500 felan tutmuştu. i5 Skylake R9 390 4x2 Ram 600 watt PSU Anakart Kasa
  62. Kenpachi

Bu parçalar GTA V'i son ayarlarda oynatır mı?

Bütçeniz nedir acaba ?
  63. Kenpachi

Hangi işlemciyi almalıyım ? [Bütçe 350 TL]

6300 daha iyi bi seçim olur.
  64. Kenpachi

SDN Muhabbet Kafe

Okulda İngilizce'yi karneye 5 düşüren 10 15 kişiden biriyim :P Ama Almanca'yıda bi 2 yapamadım :D
  65. Kenpachi

Yoruldum Ama İnsanlığımı Kaybetmedim !

Dostum, okul konusunda aynı senin kafadayım. Gidiyorum okula sıraya oturuyorum, tenefüslerde de bizim bi grup var 5 kişi, herkes aynı kafa zaten, onlarla takılıyorum bi o kadar. İnsan doğru arkadaşını hemen bulacak diyede bişey yok. Bazen 7 yaşındayken karşılaşırsın bazen 20 25. Ondan sonrada...
  66. Kenpachi

Oyun pcsi icin lütfen yardım edin

Taşınabilirlik hayati önemli değilse, masaüstü bilgisayar toplamalısın. 4 bin TL'ye toplayacağın pc'nin performansı, o fiyata alacağın leptopu en az 2'ye katlar.
  67. Kenpachi

Acill Toplama Bilgisayar

4 GB'lik modeli 897, 2 GB lik modeli 809 TL. Oyunlarda daha performanslı bir kart. Edit: Bu fiyatlar MSI versiyonudur. Sapphire R9 380 4 GB 830 TL'dir.
  68. Kenpachi

Acill Toplama Bilgisayar

Ekran kartına R9 380 tavsiye ederim.
  69. Kenpachi

Hepsiburada 600 TL İndirim Çeki

Daha fazla bilgi için
  70. Kenpachi

Oyun oynarken tüfekle kardeşini öldürdü

Malatya'da tüfekler genellikle ortadadır, ha doğru bişey mi ? Tabi ki hayır. Allah rahmet eylesin.
  71. Kenpachi

SDN Muhabbet Kafe

Malesef yok. Bluestacks vb. Android emülatörleri ile anca.
  72. Kenpachi

LG G4 Kullananlar Kulübü

Bu G4'lerin kronik dokunmatik sorunu vardı. Hala devam ediyor mu ? Noldu ona ?
  73. Kenpachi

Amd ekran kartlari

Oyun için ekran kartı konusunda AMD'den şaşmayın derim ben. Oyunlarda AMD kartların performansları daha yüksek.
  74. Kenpachi

Max 3000 lik oyun laptopu onerileri

Valla bende sepete ekle diyince gördüm. Fiyatını 3399'dan 3199'a düşürdü ama şartlarına tam bi bakmak lazım.
  75. Kenpachi

500 TL 8600 GT Sistemi Upgrade Etme

100-150 liraya alacağınız bi ekran kartıyla sıkıntısız oynarsınız cs go'yu.
  76. Kenpachi

SDN Muhabbet Kafe

İllegal içerik paylaşımı yasak forumda.
  77. Kenpachi

Saç dalgalandırma Erkek

Spray kullanmanızı tavsiye ederim. Sprayi deri ile temas ettirmedikçe bi sıkıntı olmuyor, tek sıkıntı saçı hızlı yağlandırıyor.
  78. Kenpachi

Max 3000 lik oyun laptopu onerileri

Abi bunun ekran kartına çöp denebilir, 940M ile pek performans alamazsınız oyunlarda. MONSTER® ABRA A5 V5.2.1 15.6" - Monster Notebook Laptop Modelleri ve Fiyatları > ABRA Bunu öneririm. Bi 400 Lira daha kasıp çok daha iyi performans alırsınız. Öğrenci kampanyası ile fiyatı 3199 TL'ye düşüyor...
  79. Kenpachi

2500 liranız olsa hangi telefonu tercih ederdiniz?

S6 Edge veya LG V10.
  80. Kenpachi

1500-2000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Jiraiya06 Hocam Note 4 Edge hakkında ne düşünüyorsunuz ? Birde G4'ün dokunmatik problemleri olduğunu çok okudum.
  81. Kenpachi

Star Wars Beklenen Rekoru Kırdı!

Abi tövbe de çarpılırsın :P :D Şaka bir yana aşkın film olmuş halidir bana göre Star Wars. Filmi bende 2 saat sonra izleme fırsatı bulacağım. Tüm seriyi defalarca kez bitirmiş biri olarak içim içime sığmıyor şu an. Hafta sonuda Imax haline gitmeyi düşünüyorum.
  82. Kenpachi

GameBook Hakkında Yardım

Alabiliyosanız 960M alın yoksa 860M'e bakın.
  83. Kenpachi

Geçerlidir.
  84. Kenpachi

İnternetten Kıyafet Alışverişi Yapıyor musunuz ?

Hocam öyle diyorsunuzda, iş cilt kanserine kadar gidiyor. Hani Loft, C&A, Mavi vb. sitelerden alınır ama Aliexpress, Ebay vb. sitelerden almayı pekte güvenli bulmuyorum. Her işin başı sağlık. Çanta dışında internetten bir şey almadım şimdiye kadar. Belki ilerde ayakkabı felan bakarım ama...
  85. Kenpachi

Galaxy S7 Arayüzü iOS'ten Daha Akıcı Olabilir!

Mesele kullanıp kullanmamak değilki dostum. Bunu incelemelerden bile görebilirsin. Herkes saf android mi kullandı da en akıcı arayüz olduğunu bilebiliyor ?
  86. Kenpachi

İngilizce yaz abi. Ürünün takibe düşmediğini söyle direk. Tutarlı bi cevap verir :)
  87. Kenpachi

İphone 5s ya da LG G3 ?

HTC One M8 derim. G3'ten daha performanslı ve iki telefondanda daha güçlü ve iyi bi telefon. Kasası sağlam bayağı. G3'lerde ekranda sararma oluyor, 5-5S'lerin devriyse geçti artık. 1500'e M8 yakalanabiliyor indirimlerde.
  88. Kenpachi

2 Telefon Arasından Hangisi ?

Z3 al kafan rahat olsun. Sony kalitesi, şarjı güzel. Daha ne olsun ki ? 5S'ler ömürünü doldurmaya başladı bile çoktan. Artık iPhone alıncaksa 6s alınmalı.
  89. Kenpachi

700 tl'ye kadar telefon ariyorum

Maksimum 700 diyorsanız GM 4G, 50-100 TL daha çıkabilirseniz Lenovo P70. Bu fiyat aralığında pek rom bulamazsınız.
  90. Kenpachi

iPhone 6 & Note 5?

16 GB iPhone'la napmayı düşünüyosun ki ? Tabiki Note 5. Yeni kasa tasarımı, donanım ve hafıza olarak üstün 6'dan.
  91. Kenpachi

İletişime geçin adamla hocam. Sizi bilgilendirir.
  92. Kenpachi

Fps sorunu

İşlemcin ekran kartını besliyemiyor olabilir.
  93. Kenpachi

Sigarayı Bıraktıracak Uygulamalar

Bizim ülkede uygulamayla olacak bişey değil bu. Adamın sigaradan bacağını kesiyorlar adamın oğlu efkarlanıp sigara yakıyor, ironikomedi.
  94. Kenpachi

Aziz Yıldırım'dan Terraneo kararı

Bi kabadayıya takım yönetimi verirsen insalık görmeyide beklememelisin. Olay bu kadar net. Aziz bir çocuğun eğitim hayatını bitirecek kadar insanlıktan yoksun bi insandır !
  95. Kenpachi

Söyle Rahatla

Parada birikemiyor ki, kötü alışkanlıklar sağolsun. Herneyse bu gidişle doğum günümde kapanacak iş 1 ay sonra. Net paketim var tahaatlü ama telefon yok,böyle şansı ben. :D
  96. Kenpachi

Söyle Rahatla

Telefonsuzluğumun 3. ayı mı ne bitecek. Duvarlar üstüme üstüme gelmeye başladı artık :crying: Babamda bekleme süreme oranla bütçemi arttırmaya başladı. İlk başta 800 TL diyordu sonra aradan biraz vakit geçti 1100 dedi, son tahlilde Note 4 almayı konuşmaya başladık artık. Hadi hayırlısı. :sleep:
  97. Kenpachi

R9 390 vs GTX 970

Abi abartmaya değmez yani oyun için o kadar :D
  98. Kenpachi

R9 390 vs GTX 970

Oyun için diyede yazmıştık sonuna abi yani :P :D
  99. Kenpachi

Lenovo P70 Hakkında

Sizin isteklerinize tamamen uyan bir telefon P70. Güncelleme takıntınız var GM 4G alın ama oyunda aynı performansı beklememelisiniz.
  100. Kenpachi

Galaxy S6 Edge+ mı iPhone 6 Plus mı ?

IOS kullanan biri Android'e zorluk çeker. S6 Edge cidden güzel bi telefon, bana göre iPhone 6'nın yerine tercih edilebilir ama kişiden kişiye değişir bu olay. Baktınız beğenmediniz satarsınız piyasa değerinin çok az altından, fazla zararda etmemiş olursunuz hem.
  101. Kenpachi

webmarket.com/bayidepo.com

Bilen aydınlatsın arkadaşlar. :)
  102. Kenpachi

R9 390 vs GTX 970

Fiyatı 3 Bin TL'nin üstüne çıkartacaksak farklı kartlarda söylenebilir abi. Bu fiyat bandında en iyisi ve oyun için alınacaksa kart, 3 bin lira vermeye gerek yok yani bence.
  103. Kenpachi

R9 390 vs GTX 970

MSI derim ben.
  104. Kenpachi

R9 390 vs GTX 970

390X Piyasadaki en güçlü kart şuan oyun için.
  105. Kenpachi

Geç düşüyor takibe hocam. Her gün bakın. 1 haftanın sonunda hala gözükmemişse adama mesaj atın. Geri dönüyolar zaten mesajınıza.
  106. Kenpachi

Aliexpress den ilk alışverişim.

Sanal kart güvenlidir, Paypal'da aynı şekilde. Bunlara insiyatif olarak ön ödemeli kartta alabilirsiniz cüzi bi miktara.
  107. Kenpachi

Katardan Iphone 6 veya 6S almak

Arkadaşım Irak'tan iPhone 5 aldıydı. Hiç bi sıkıntı yaşamadan kullandı.
  108. Kenpachi

General Mobile 4G Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

C5 daha güçlü bir cihaz.
  109. Kenpachi

Star Wars ürünleri Bim'de - 18 Aralık 2015

1 çanta 2 kupa 1 defter alacağım bende. Bim'den beklenmeyen bi atak. :D
  110. Kenpachi

Türkiye'de En Çok İzlenen Videolar

Türkiye'nin nüfus sayımı o videoyla yapılıyor ya :D
  111. Kenpachi

iPhone 6 (64gb) vs. Samsung Galaxy Note 5 (32gb) vs. LG V10 (64gb)

Note 5 yada V10 derim. Ekran büyük olsun derseniz Note 5.
  112. Kenpachi

Türkiye'de En Çok İzlenen Videolar

Balıkes*r nasıl girememiş bu listeye hayret :P :D
  113. Kenpachi

500/100 tl akilli telefon öneri

Bu fiyat segmentinde kamera az çok bellidir. Laser bir istisna, fiyatına göre kamerası bayağı iyi. P70'i hiç düşünmeyin, kamerası pek iyi değil, 4G'nin ise ortalama. Laser alın derim kamera için alacaksanız.
  114. Kenpachi

İphone 5s mi Samsung S6 mı?

5S'in daha iyi olmasını bırakın, aynı kulvarda bile değiller. iPhone 6 ile S6'yı karşılaştırsanız eyvallah ama 5S'le karşılaştırmak nedir ? Al S6 32 GB bak keyfine.
  115. Kenpachi

Hocam elmas ve feedback olduktan sonra 5 bin yada 20 bin olması önemli değil.
  116. Kenpachi

Burada anlattım ne şekilde güvenli alışveriş yapabileceğinizi. :)
  117. Kenpachi

Survivor'a Yeni İsim - Yattara Survivor'da

Abi seninde bildiğin gibi, Türk vatandaşı olup o kadar yıl Türkiye'de vakit geçirmiş olsa bile kültür yabancılığı oluyor. Bize normal gelen bişeyi garipsemeleri hatta tartışma konusu yapmaları felan açıkcası benim çok hoşuma gidiyor. :)
  118. Kenpachi

Söyle Rahatla

Çok sağolun hocam bilgilendirme için :)
  119. Kenpachi

Söyle Rahatla

Hastalıkta çekilmiyor bea. Hiç bişey yapasım yok :hammer: Bende de var hocam ameliyata doğru gidiyormuş. Acıtıyor mu fazla ?
  120. Kenpachi

75$/€'dur sınır. Gerçi daha üstünde de kalmama ihtimali olabiliyor. Amazon güvenli ve kaliteli ama ondada kargo sıkıntı.
  121. Kenpachi

Hangi Telefonu Almalıyım

G4'te kronik sorunlar vardı dokunmatikte vesaire. Eğer yeni partilerde düzeltilmişse düşünmeden G4 yoksa Z3 derim.
  122. Kenpachi

Söyle Rahatla

Sabah kahvesini yapıp sigarasını yakan ve tabi yakmayan herkese günaydın. Güzel bir haftasonu dilerim tüm forumdaşlara :)
  123. Kenpachi

Elimde 1500 ün üzerinde kol saati var

Gittigidiyor'ada koyabilirsiniz ürünü :)
  124. Kenpachi

Orjinalliği şüpheli olabilir vede eper DHL veya Fedex kullanırsanız ekstra kargo ücreti ödemek zorunda kalırsınız. Gümrüğe takılma ihtimali yüksek.
  125. Kenpachi

Amazon

75€/$ üstündeki ürünlere gümrük vergisi verilmelidir (eğer gümrüğe takılırsa). Amazon onlar dahil fiyatını gösteriyordur. :)
  126. Kenpachi

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Pardon abi. Ben üstüme alındım direk kusra bakma :)
  127. Kenpachi

Oyunu Konsolda mı PC'de mi Oynuyorsunuz?

Yeni nesil konsollar öncekilere nazaran daha düşük performanslı. Önceki nesil uzun bir süre bilgisayarla yarıştı grafikte ve galip geldiği alanlar yüksektide ama yeni nesilde grafikler bilgisayarın hep gerisinde...
  128. Kenpachi

Hocam arkadaşınızlaysanız sıkıntı olmaz o zaman ama genede 7 Days to Die veya Rust'ı tavsiye ederim :)
  129. Kenpachi

Kol bendede varda, hiç bir şekilde haketmiyor parasını. Daha güzel survival oyunlar var H1Z1'den. Oyunda zaten bi Battleroyal var o kadar, survivala önem verilmiyor. Survivalla alakasız bir oyun H1Z1. Battleroyal oynamak istiyorsanız ona bişey diyemeyeceğim.
  130. Kenpachi

Bepob Hocam H1Z1 o kadar kaliteli bi oyun değil söyliyeyim. Erken erişimde olması sebebiyle optimizasyon 0. Pek keyif verici olduğunuda söyleyemeyeceğim açıkcası. Vereceğiniz paraya değmez. Tabi karar sizin :)
  131. Kenpachi

Black Friday 2015 İndirimleri, Kampanyaları - Black Friday 2015 Ne Zaman, Hangi Gün?

Bunlar hep Steam etkileri :D Bende 2. CS GO'yu almayı düşünüyodumda parayı başka yerlere vermekten param kalmıyor :(
  132. Kenpachi

Söyle Rahatla

Sağ üstte bildirim kısmına bakmamışım o mesaj atıldığı zaman. Bugün başka niyetle girdim karşıma çıktı :D
  133. Kenpachi

Söyle Rahatla

Sınavlar bitmiş daha ne uğraşcam. Bir hafta freeyim :D
  134. Kenpachi

Black Friday 2015 İndirimleri, Kampanyaları - Black Friday 2015 Ne Zaman, Hangi Gün?

Amazon.com: Fire & Kindle Deals: Kindle Store Bu kulaklıklar için iyi diyorlar. Bi araştırın bence rawkid
  135. Kenpachi

Söyle Rahatla

Tam tamına benim özetim şu an için :D
  136. Kenpachi

Hepsiburada Hediye Çeki (27 Kasım'a Kadar)

Telefon vb.'den bahsediyorum hocam. Powerbank vb. şeyler N11, Gittigidiyor'dan alınırda yüksek fiyatlı ürünlerde ismin verdiği güven var :)
  137. Kenpachi

Söyle Rahatla

Allah kolaylık versin :) Aynen 1.'ler 2.'ler daha Ocak'ın ilk haftası :D
  138. Kenpachi

Bu pc yi sizce toplamalı mıyım?

Aldığınız anakart ve işlemci uyumsuz. I3 yerine AMD Fx6 almanızı tavsiye ederim.
  139. Kenpachi

Hepsiburada Hediye Çeki (27 Kasım'a Kadar)

O konuda haklısınız ama gel gelelim en hesaplı sitelerden birisi kendisi, özellikle cep telefonlarında.
  140. Kenpachi

Söyle Rahatla

Mod. Adaylığından çıkıp Moderatör olmak, çok hoş bi duygu :) Hayırlı olsun hepimize rawkid Kör Cerrah memogoren SmokeBomb :) Sınavlarda bitti. Şu an için hayatım Fallout 4 ve SDN Forum. Başka bişey yok :dirol:
  141. Kenpachi

Hepsiburada.com telefon iadesi nasıl oluyor?

Hayırlı olsun :)
  142. Kenpachi

Lenovo A7000 619 Tl+Ücretsiz Kargo

Mediamarkt'ın sitesinde. Taksit konusunda bir bilgim yok malesef :)
  143. Kenpachi

Hepsiburada.com telefon iadesi nasıl oluyor?

Sim kart takmadan dolayı sıkıntı yapmazlar. Sorunlarınızı belirtip gönderin. Kutu içeriğinin eksik çıkması bile bi iade sebebidir :)
  144. Kenpachi

Yurt Dışından Daha Ucuza Alınılabilecek Şeyler -Ana Konu-

Açık kaynak kodlu bi elektronik kartımsı bişey, tam doğru olmadı gerçi bu tanım ama. Bilgisayardan kendi programı aracılığıyla programlıyorsun, ışık yak 5 sn sonra kapat gibi, ekstra para verip bu karta ek modüllerde alınabılıyor. LCD ekran, bluetooth, wireless vesaire gibi. Bunun daha gelişmiş...
  145. Kenpachi

Arduino Uno 3,5$ - Ebay . Biraz alakasız görünsede benim gibi bu tarz şeylere ilgisi olanlar Arduino'yu bilir. Ülkemizde klonları dahil biraz pahalı denilebilecek düzeydeyken Ebay'de 3,5 ile 5 $ arası değişmekte fiyatları. Ücretsiz kargoda vardır :)
  146. Kenpachi

Birden fazla siteye ürün ekleme münkünmü ?

MeOMaN Hocam resimli ve detaylı olarak açıklayabilir misiniz ayrı bi başlık altında ? İhtiyacı olan arkadaşlara iyi bir kaynak olur :)
  147. Kenpachi

Max bin lira telefon tavsiyesi

P70, GM 4G, Sony Z1.
  148. Kenpachi

Hepsiburada.com Aymazlığı!

Para iadesi istemeniziz tavsiye ederim. :)
  149. Kenpachi

Telefon işini soran arkadaşlara hocam telefon muhabbeti kısmı. Yanlış anlaşılma olmasın :)
  150. Kenpachi

Hocam 2 3 şeyi tek seferde yani tek bi sepetten sipariş verme durumunda sıkıntı yaşandığını duymuştum. Tek seferden kastım o idi :) 75€'u geçmese bile sıkıntı yaşayanlar olmuş, ben hiç öyle bişey denemediğim için kesin bir bilgim yok. Hediye olarak gönderilen ürünlerde gümrük vergisi 75€'nun...
  151. Kenpachi

Bu siteden alışveriş yapan savcılığa gitsin

İnternetten bilgisayar alma taraftarı değilim açıkcası. Alacağım bilgisayarı bi gözle görmek almadan önce kutusunu orda açtırıp bakmak isterim.
  152. Kenpachi

Paypal'la ödeme yapılabiliyor. Düzeltiyim hemen :) Hepsini tek seferde değilde ayrı ayrı sipariş ederseniz bi sıkıntı olmaz. Tek seferde fazla ürün gelmesi durumunda gümrüğe takılma ihtimali artıyor :)
  153. Kenpachi

Bu konuda anlattım güvenirlirlik puanı nerededir, nelere dikkat edilmelidir vesaire. Telefon işinde ise, alıcıya mesaj olarak hediye yazmasını isteyin, gümrük sorunlarından bahsedin. Hediye adı altında geliyor ürün size gümrüğe takılma ihtimali olmuyor. Bazı kişiler gümrüğe takılırsa telefon...
  154. Kenpachi

Media Markt İade

Eğer ürüne zarar vermediyseniz tabiki edilir :)
  155. Kenpachi

Trabzonspor'un cezası açıklandı!

Teşekkürler hocam :) O değilde İbrahim Hacıosmanoğlu'nun kuzeni bizim okulda coğrafya öğretmeni :D
  156. Kenpachi

Trabzonspor'un cezası açıklandı!

Hak mahrumiyeti noluyor açıklayabilir mi biri ? :)
  157. Kenpachi

General Mobile 4g VS Lenovo P70 VS Turkcell T60 ?

G4 Beat ve 4g aynı işlemci SD 410. Performansları aynı. T60 daha iyi bu 2'sine göre. SP 615 kullanıyor. Ama en iyisi aralarında P70'tir. - - - Mesaj Güncellendi - - - Prophotone 'u konuya bekliyoruz :D
  158. Kenpachi

Instagram emoloji ??

Swift destekliyor olması lazım.
  159. Kenpachi

Kliksa Hediye Çeki

Kampanya Koşulları kliksa.com’dan 3-4-5-6 Kasım 2015 tarihlerinde tek seferde yapacağınız 150 TL – 499 TL arası alışverişlerde 30 TL, 500 TL – 999 TL arası alışverişlerde 60 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL hediye çeki kazanacaksınız. 3-4-5-6 Kasım 2015 tarihlerinde yapılan...
  160. Kenpachi

Teknosa LG Smart TV'de 6 İngiltere Premier Lig Ücretsiz

Digiturk Play+ LG Smart TV Premium Paket Hediyesi Kampanya Katılım Koşulları 1. Kampanya 01.10.2015 ile 25.02.2016 tarihleri arasında geçerlidir. 2. Kampanyadan faydalanabilmek için LG Smart TV faturanızın mutlaka 01.10.2015 veya daha sonraki bir tarihe ait olması gerekmektedir. 3...
  161. Kenpachi

Teknosa Philips Andorid TV Alan Herkese Uçak Bileti Kampanyası

Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olan tüm Philips yetkili satış noktalarından 01 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında, Katılım Koşulları’nda belirtilen model numaralı televizyon ürünlerinden satın almak ve Katılım Koşulları’na uygun olarak başvuruda bulunmak şartı ile...
  162. Kenpachi

Amazon Sipariş İptali

yakuza47 hocam 1-2 iş günü içersisinde iade edilecek yazmışlar. Bi iki gün bekleyin, baktınız hala yatmadı sonrasında iletişime geçin destekle :)
  163. Kenpachi

Lenovo P70 Alıyorum

Bayağı kurcaladım telefonu. Yani cidden akıyor. 5.0'da alınca iyice coşar. Dokunmatik felan bi sıkıntısı yok, oyunlarda 0 kasma. Telefonun malzeme kaliteside iyi.
  164. Kenpachi

Kopya Çekerken Yakalandim Yardin Edin

Ben 8'deyken matematik sınavında telefondan kopya çekmiştim. Yazılı klasikti. Soruları gönderiyordum mühendis bir abiye işlemleriyle beraber foto atıyordu wp'den. Tam teli cebe atarken gördü hoca beni :D Telefonuma el koydu velin gelecek dedi. Gittim tenefüste yanına dedi napıyordun dedim hocam...
  165. Kenpachi

Lenovo P70 Alıyorum

Siz almadan önce söylemek istediğim : Doğru kararı vermişsiniz. Arkadaşım aldı geçen hafta. Adam evine %50'nin altında şarjlar dönmüyor evine. 3G açık parlaklı %60-70, öğle arası 45 dk boyunca hotspot açıp 5 kişi minecraft, her tenefüs asphalt oynamasına rağmen. Tek eksisi kamera ama çoğumuz...
  166. Kenpachi

HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Hocam güzel şeyler var. Ürün yelpazesi çok geniş. Ne alacağınıza ve kimden alacağınıza göre değişir :)
  167. Kenpachi

HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Hocam Amazon = Hepsiburada Ebay=Gittigidiyor/sahibinden . Olay böyle diyebiliriz. Amazon daha güvenilir ama Amazon'da 35$ ve üstüne free shipping vardır.
  168. Kenpachi

Çıkmaz.
  169. Kenpachi

TEB Bonus Kampanyası

1 Ekim- 31 Ekim tarihleri arasında e-ticaret sitelerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, 200 TL ve üzeri harcamalarınıza 25 TL bonus hediye! Kampanya Detayları: Kampanyaya katılım için; ilk harcamadan önce “SANAL” yazıp 4616’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya 1...
  170. Kenpachi

En uygun telefon hangisi olur ?

Hocam performans olarak aynı sayılabilirler ama teknik serviste biraz daha avantajlı ve kamera farkı çok yüksek. Birde G3'ü pek tavsiye etmem. Onun yerine Z2 daha tercih edilesi. G3'teki 2K ekran var bildiğiniz gibi. Şu an oyunlar 2k çözünürlük desteklemediği için fhd de açıyor ama oyunlar...
  171. Kenpachi

Prophotone hocam 1300 ise bütçeniz (yeni okudum girişi :D ) Z2 veya Desire Eye'da bakabilirsiniz. Desire Eye 1300 civarlarına düşüyor ara ara :)
  172. Kenpachi

Tabi hocam o konuda çok haklısınız. Ben sadece gördüğüm eksiyi söylemek istemiştim -ki tek eksiside kamerası telefonun. Malzeme kalitesi cidden iyi. Bir çok oyunda yüksek grafiklerde 0 takılma ile oynuyorsunuz. Kendisi zaten akıyor telefonun. Bataryası desen efsane ve tüm bunlar 800 TL. Daha ne...
  173. Kenpachi

P70'te hiç bir sıkıntı yok. Arkadaşım aldı çok memnun hem oyun performansından hemde akıcılığından ama yukarıda arkadaşın dediği gibi, ne kadar performanslı bir telefonda olsa orta seviye sayılabilecek bir cihaz. Kamerasından pek performans beklemeyin. Ben olsam G3'e kayabilirdim ama P70...
  174. Kenpachi

E-Tab 5 Root İşleminden Sonra Kilitlendi.!! YARDIM!

Biz geçen sene bilgisayar hocasına sormuştuk root olayını, sıkıntı yapar mı diye. Hoca takılın kafanıza göre bi problemi yok disiplinlik demişti.
  175. Kenpachi

İstanbulbilişim Güvenilirmidir?

Açıkcası ben İstanbul Bilişimden bişey almadım. Pek tercihte etmedim açıkcası. Biraz araştırdım, son zamanlarda çok arızalı ürün gönderemi vesaire olmuş.
  176. Kenpachi

Ücretsiz MMORPG Arayanlara 17 Oyun Tavsiyesi 2015 GÜNCEL

Yıllar boyu oynadım. Çokta para harcadım gerek Vip'e gerekse Akçe'ye ama şu Akçe olayını abarttıklarından beridir nefret edip oynamıyorum. Oynamanızıda tavsiye etmem.
  177. Kenpachi

Markafoni Loft Ürünlerinde Sepetin Yarısı

Markafoni'de Loft ürünlerinde sepetinizin yarısını ödüyorsunuz. Benim gibi Loft pantolonlarını sevenler kaçırmamalı. :)
  178. Kenpachi

İstanbulbilişim Güvenilirmidir?

Son zamanlarda çok sıkıntı yaşanmış. Arızalı ürün gönderimi olmuş bayağı. Hepsiburada'yı tavsiye ederim :)
  179. Kenpachi

Boş Vakti Olanlara Tavsiye Siteler

Sitelerin linklerinide yazar mısın rica etsem ? :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Pardon resimlere tıklayarak gireceğimizi söylediğiniz kısmı okumamışım :D
  180. Kenpachi

Super Saiyan Son Goku Figür - Aliexpress - 10$ Alakasız görünsede benim gibi anime severlerin en çok şikayetçi olduğu şey figür bulamamak bulsada pahalı olması. Aliexpress'te neredeyse tüm animelerle ilgili aksesuar, figür vb. şey var :)
  181. Kenpachi

Hepsiburada Visa Kart Kampanyası

Aynen hocam. O şekilde karlı oluyor çok.
  182. Kenpachi

Aynen hocam. Amazon'da 35 $ ve üstü ücretsiz kargo.
  183. Kenpachi

2008-2012 tarihli fps oyun önerisi olan var mı?

Nolucak hocam oda silah o da :D
  184. Kenpachi

Dünyadaki Tüm Lig Tablolarını Listeleyen Botumu Paylaşıyorum (Açık Kod)

Premier League'e bakmak için iki saat Google'dan uğraşmayacağım artık :thumbup: Allah razı olsun :D
  185. Kenpachi

Forumda böyle bir konu yok. Bu dikkatimi çekti bayağı. Bildiğiniz gibi ülkemiz bir çok şeyde yurt dışından pahalı oluyor. Telefonlardan felan bahsetmiyorum onlar zaten Allah'ın emri :D Başta hobi ürünlerini kastediyorum. Mesela bir anime figürü. Ülkemizde kutusuna kadar aynı şey 125 TL iken...
  186. Kenpachi

1000-1500 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Onun hafıza sıkıntılı ya. SD kart girişide yok. 16 GB'yle napabiliriz ki ? :/
  187. Kenpachi

Milyonlarca Transistörün İnanılmaz Gücü

AMD Phenom II x4 925 :D
  188. Kenpachi

500-1000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Hocam bu fiyatlardaki telefon kameraları aşşağı yukarı aynı performansta. Yani performans vesaire bu telefon her şekilde önde listedeki telefonlardan. M1 Note hakkında pek bi bilgim yok açıkcası :)
  189. Kenpachi

500-1000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

P90 Alın pişman olmazsınız :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Pardon P70. Not: Mesaj düzenleyemiyorum. Not2: P90 bir silah :D
  190. Kenpachi

Ne Yapmalıyım?

Ben yakındıktan kastını wp'den felan hep konuşurduk gibi anlamıştım. Yani dostum iletişim kurmayı dene. Baktın kız iletişim kurmana izin vermiyor. Unutmaya bak. Yapacak pek bişey yok malesef.
  191. Kenpachi

Ne Yapmalıyım?

Bence kız cidden değer vermiş olsaydı (yakındık demişsin). Yani hem o mesele hakkındada konuşurdu hem normal bi şekilde de iletişime geçmeye çalışırdı illaki.
  192. Kenpachi

Ne Yapmalıyım?

Dostum kızı tanımadan bişey demek zor. Utanılacak bişey yok bu konuda. Bide kız hiç iletişime geçmeye çalıştı mı ?
  193. Kenpachi

Düşük bütçeli Telefon öneri

Rengi kalitesi felan hoşuma gidiyor. O fiyata alınabilecek telefonlar arasındada en yenisi zaten. Diğerleri Z2, G3, One E8. Hepsinde aynı işlemci ve ram var. Z2 eski. G3'ün çözünürlüğü sıkıntılı. One E8 hiç biyerde stokta yok. Desire Eye kalıyor son seçenek.
  194. Kenpachi

Bende telefon alacağım 1 hafta sonra. Eğer 1000 1500 arası bütçem olursa Desire Eye alacağım. Max 1000 olursa direk P70 :)
  195. Kenpachi

Söyle Rahatla

16 abi :P :D
  196. Kenpachi

Hayran kalınılmayacak gibi değil ki hocam. 800 TL verdiğiniz telefon Antutu'dan 43 ile 46 bin arası alıyor. Fotoğrafla işi olan adamın zaten DSLR makinesi vardır. Napacak telefonun kamerasını :D
  197. Kenpachi

Söyle Rahatla

Yaşlanıyoruz dostum :D Bende eski mesajlarıma bakınca ne kadar düzgün tertipli yazıyormuşum diyorum. Şimdi konu açarken dikkat ediyorum bi :D
  198. Kenpachi

HTC D816 yerine iPhone 5 tercih edilir mi?

Yani aynı kulvarda olmayan 2 telefon denilebilir 5'in işlemcisi çok daha kuvvetli. Ama 5'in şarj sorunu var birde, yetmeyebilir. Tabi ne için kullanacağınızada bağlı. Tercih edilir 5.
  199. Kenpachi

Gelecek.
  200. Kenpachi

Uydunet İnternetsiz Olmaz Kampanyası

• Kampanya 01.10.2015 – 31.12.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. • Kampanya kapsamında müşteriler; Eko Sınırsız/Sınırsız/Simetrik Uydunet tarifelerinden birisine ve Kablo TV tarifesine aynı anda abone olabileceklerdir. • Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt...
  201. Kenpachi

Sisteminiz kaldırırıyorsa ki kaldırır. 8'i de oynayın Call of Duty. Şu sıraya göre oynayın oyunu ; 1-Call of Duty 4 Modern Warfare 1 2-Call of Duty 6 Modern Warfare 2 3-Call of Duty 8 Modern Warfare 3 4-Call of Duty 5 World at War 5-Call of Duty 7 Black Ops
  202. Kenpachi

Farcry 1-2. Crysis 1, Warhead, 2. Call of Duty 4-5-6-7.
  203. Kenpachi

N11 Cardfinans Parapuan Kampanyası

Kampanya Koşulları Kampanya kapsamında Card Finans bireysel kredi kartınızla n11.com’da yapacağınız 500-999TL tutarındaki alışverişlerinizde 55TL ParaPuan; 1000TL ve üzeri alışverişlerinizde 111TL ParaPuan kazanırsınız. ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 16-31 Ekim...
  204. Kenpachi

Söyle Rahatla

Hocam binadan binaya değişiyor o. Bizim binada nası bi yalıtım varsa benim odadan yan odaya bağırsan bile duyulmuyor nerdeyse, duyulanda anlamsız bişeymiş gibi geliyor.
  205. Kenpachi

Na'Vi dağıldı

Na'vi diyince bir an CS sandım. Dendi'nin gitmesi ilginç.
  206. Kenpachi

"Beğen Butonu"nu Geri İstiyoruz

Bir Barny Stinson ciddiliği seziyorum sizden hocam :D
  207. Kenpachi

"Beğen Butonu"nu Geri İstiyoruz

İlk imzayı ben attım senden sonra :D
  208. Kenpachi

Güvenilir Yabancı Alışveriş Siteleri

Günümüzde yabancı sitelerden alışveriş yapmak gittikçe yaygınlaşıyor. Ama bu yaygınlaşma beraberinde "Hangi siteler güvenlidir" gibisinden sorularıda getiriyor. Bende alışveriş yaptığım ve iyi duyumlar aldığım siteleri tanıtmak ve zaten ayrı olarak açılmış konuları toplamak istedim. @Jiraiya06...
  209. Kenpachi

Söyle Rahatla

Chrome'a iyice tilt oldum hocam. Birde Nightly'nin 64 bit olması beni yönlendiriyor ona ve memnunumda aslında ama her tarayıcıda oluyor arada böyle şeyler malesef.
  210. Kenpachi

Söyle Rahatla

En çok koyanda 1 1,5 saat bir konu açmak için çabala. Sonra Nightly çalışmayı durdurdu desin... :'(
  211. Kenpachi

Söyle Rahatla

Normalde 40 45 arası olurdu benimde ping.Son bi kaç gündür böyle.
  212. Kenpachi

Söyle Rahatla

Şuan Cs'deyim 96-98 ping. Hiç bişey açık değil altta.
  213. Kenpachi

İnternetten Alışverişin En Güvenli ve En Hızlı Yöntemi -Ön Ödemeli Kartlar-

Herkesin bir yerlerden duyduğu ve bir çoğunun kullandığı bu ön ödemeli kartlar nedir ? Genel tanımı "Sizin veya başka birisinin para yükleyebildiği, fatura ödemek, mağazalarda alışveriş yapmak veya internet üzerinden alışveriş yapmak için kullanılan kart türü" olabilecek bu kartlar, ülkemizde...
  214. Kenpachi

Genel Seçimleri Hangi Parti Kazanır?

Ben sadece sorulan soruyu hatırlatmak için yazmıştım onu. Ben benim dediğim gibi oy verilcek mi dedim? İsteyen istediği gibi oy verebilir, Herkes desteklediği partiyi savunmuş yorumlarda ve ona göre oy vermiş. Siz inanıyor musunuz HDP'nin tek başına kazanacağına, iktidar olacağına ? Demek...
  215. Kenpachi

En Popüler Diziler – IMDb Sıralaması

Hocam Breaking Bad'inde birinci olması lazım sizin dediğinize göre ama olay puan yada kalite değilki. Popülerlik
  216. Kenpachi

Xiomi Ürünleri Hepsiburada'da

Türkiye pazarına gireceği haberleri çıkan Xiomi,Hepsiburada'dan pazara girdi. Telefon olarak şu an için sadece Mi4 var ama aksesuar olarak bayağı bi ürünü var. Ürünün şu anlık 16GB hafızalı versiyonu bulunuyor. SD kart girişi yok ve de sadece beyaz renklisi var. Telefon için klıflarda var...
  217. Kenpachi

Kargom nezaman gelir. Bayramdan dolayı gecikirmi ?

dean wınchester Hocam bazen 1,5 ayı buluyor bazen 3 hafta. Ortalama olarak 4-5 haftaya gelir.Belki gelmiştirde şu an.
  218. Kenpachi

Yeni Moderatör Adaylarımız Belli Oldu !

Hayallerim gerçek mi oluyor yoksa.Gözlerim yaşardı mutluluktan yeminle :crying: Çok teşekkürler. İnşallah adaylıkla kalmaz ve Moderatörlüğüde görürüz. :)
  219. Kenpachi

Ödüllü Yarışmada 13. Gün - YARIŞMA BİTTİ

4100 çalışandan 336'sı işten çıkarılacak.
  220. Kenpachi

Sivi soğutmali telefon

Ve sonra "özgürlük" denmeside işin ironisi :D Abi android kullanıyosan atıcaksın rootunu bakacaksın keyfine.
  221. Kenpachi

Genel Seçimler 2015 Kategorisi Tekrar Açıldı

Benden sağda siyasi bi konu gördüm. Tam bi modaröter etiketleyecektimki kategoriyi görünce anladım :D
  222. Kenpachi

Kaçıncı sınıfa gidiyorsunuz?

Asiye Ağaoğlu AL 10. sınıf. Evet Ali Ağaoğlu'nun okulu ve Asiye hanımda annesi :D :P
  223. Kenpachi

Win 7 kurulumu

8.1'e geçecekseniz geçin. Yoksa 7 <3 :D
  224. Kenpachi

Genel Seçimleri Hangi Parti Kazanır?

Soruyu yanlış anlayan kişiler var belli :P Soru hangi parti kazanır, hangi partiyi destekliyorsunuz değil.
  225. Kenpachi

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=fOH3PzYlI3w the souls of heaven are stars at night. they will guide us on our way, until we meet again another day...
  226. Kenpachi

Söyle Rahatla

No scope işi cidden şans işi ya :D Helal olsun bu arada.
  227. Kenpachi

Söyle Rahatla

Eyvallah dostum.Samsung Galaxy Pocket idi :D Telefondan ziyade sime üzüldüm ya. Hocam böyle istisnai durumlar dışında oynaya oynaya elde alışıyor.Birde aim training maplari tavsiye ederim.No scope çalışmakta işe yarar aim training maplerde.
  228. Kenpachi

Söyle Rahatla

Telefonum 11 kat aşşağı uçtu gözlerimin önünde.Karanlıkta arka kapağını bulabildim bi.Simde gitti.Bendeki şansa bak :(
  229. Kenpachi

Söyle Rahatla

:D Beni en çok üzen hatta ağlatan oyundur Max Payne.Hala açar bitiririm ilk 2 oyunu.
  230. Kenpachi

Söyle Rahatla

Eminim Call of Duty 4 oynayan herkes sonunda ağlamıştır zaten :D
  231. Kenpachi

Söyle Rahatla

Yalnız değilsin dostum :/
  232. Kenpachi

Ödüllü Yarışmada 6. Gün - YARIŞMA BİTTİ

ipucu
  233. Kenpachi

SDN'den Her Gün Yeni Bir Hediye ! 6. GÜN

7 dakika oldu ya :(
  234. Kenpachi

3 dk dır aralıksız f5 yapıyorum :P
  235. Kenpachi

Sunum İçin Konu Kararsızlığı

Sanırsam öyle yapacağım hocam.True Detective'i yapmayı düşünüyorum.
  236. Kenpachi

Sunum İçin Konu Kararsızlığı

Merhabalar forumdaşlar.Yarına yapacağım bir sunum var.Powerpoint'ten.Hoca her konudan olur dedi.Bende beni temsil eden,özümsediğim şeylerden yapmak istiyorum açıkcası ama kararsızım.Aklımda şunlar var ; 1-En sevdiğim bi dizi.(True Detective.Breaking Bad) 2-Oyun.(Max Payne,Fallout,belki...
  237. Kenpachi

Bari bunu kazanalım ya.Saat kurayım hemen :P :D
  238. Kenpachi

Söyle Rahatla

Gelecek hafta tabletler dağıtılıyor sonunda.Ohh be :)
  239. Kenpachi

Ödüllü Yarışmada 3. Gün - YARIŞMA BİTTİ

Oooo millet pusuya yatmış cevaplamış ama haksızlık bu :P :( Haziran.
  240. Kenpachi

Xiaomi Mi4 Hepsiburada 1099 tl !

Eyvallah hocam.Bakayım bi.
  241. Kenpachi

Android 6.0 Marshmallow Alacak Cihazlar

Desire Eye'da gelecek diye söylemişlerdi Tweet'lerinde.Hem 816'ya veripte Eye'a vermemek nedir ?.Üzerler eğer vermezlerse :(
  242. Kenpachi

Telefon tavsiyesi bütçe 1500 TL

M8 veya Desire Eye düşünebilirsin.Özellikle Desire Eye,Desire 820 yerine çok daha iyi bi tercih olur.
  243. Kenpachi

Powered APU ile Mobil Güçleniyor

Amd <3
  244. Kenpachi

Söyle Rahatla

Biz çok rahattık bea :D Haftaiçi 3 gün dersane 4 ders 1'i etüt zorunlu değil.Bide kalırsan Cumaları ekstra özel etüt idi.Öyle pek sıkılmadık ve iyi liselerede gitti çoğumuz.435 aldım,bir çok adam akıllı liseye girebiliyodum İstanbul Anadolu Yakasındaki.
  245. Kenpachi

Söyle Rahatla

İlk Teog'tan yüksek al kafan rahat olsun 2.'de .Biz ilk giren jenerasyonuz bu sınava,karanlıkta gidiyor gibiydik :D
  246. Kenpachi

Astana 2-2 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 30 Eylül 2015 Çarşamba

Bunda kazanamadık bari saat 21.45'de Manchester City'min maçı var.Ondan umutluyum kazanacağımıza.
  247. Kenpachi

The Witcher 3 Türkçe Yama Çalışması Başladı

TxsMelih Hocam herhangi bi dil dosyasını gönderebilir misiniz ? İngilizce halini.Merak ettim ne seviyede ingilizcesi.Eğer yapabilirsem gruba katılmak isterim :)
  248. Kenpachi

LG G3 Beat Kullanıcıları Kulübü

Hocam beni niye alıntılıyosunuz :D
  249. Kenpachi

LG G3 Beat Kullanıcıları Kulübü

Hocam G2 tabikide.
  250. Kenpachi

Steam satın alma işlemi sorunu

Aynen hocam.Zaten ne yapacağınızı yazıyor orda.
  251. Kenpachi

Steam satın alma işlemi sorunu

Hocam Boacompara'yı değilde normalini seçseydiniz daha iyiydi.Steam Support'a ticket atın.Dikkate alırlar.
  252. Kenpachi

İşte Markovic'in son durumu!..

Takımlar farklı olsada insanlık birdir ve en önemli şeydir.Acil şifalar versin Allah.
  253. Kenpachi

Söyle Rahatla

Geçmiş olsun hocam.Dikkatli olmanız dileğiyle.
  254. Kenpachi

Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golleri | 27 Eylül 2015 Pazar

Şimdi bişey yazardımda gene "Huzuru bozacak tartışma" oluşturmayalım (!) Beşiktaş'a tebrikler.
  255. Kenpachi

En son hangi diziyi seyrettiniz?

1'deki kalite sezonda yok tabi.Ha tabi 2'de güzel ama 3. sezon vakit kaybıdır.
  256. Kenpachi

Söyle Rahatla

The dark side of the ConfickerBelası gibi geliyor bana :D
  257. Kenpachi

Söyle Rahatla

Gort muhabbeti ne ya.Çok yabancı kaldım :bored:
  258. Kenpachi

Gta 5 Kaldıracak pc

O bütçeye son çıkan oyunları bile rahatlıkla oynayacak bir pc alırsınız :) Fiyat indirimlerde düşer.Bu fiyata göre yorum yapmayın :) Anakart http://www.vatanbilgisayar.com/msi-970a-g43-amd-970-sb950-am3-ddr3-2133mhzoc-sata-30-usb-30-anakart.html?OM.zn=category_top_sellers-21&OM.zpc=970A-G43...
  259. Kenpachi

Hocam kahramanlık zırvaları felan.Birde depremde sonra artan suçları temizlemek.3. sezonu izlemeyip direk 4'ten başlamınızı tavsiye ederim :)
  260. Kenpachi

True Detective 1x5.Çok farklı yerlere sardı konu.Heyecanlı gidiyor.
  261. Kenpachi

AMD Intel'den daha ucuz ise neden daha çok performans veriyor?

İşlemcide Intel ama ekran kartında her türlü AMD. Ha oyun pc'si toplayacaksan AMD fiyat olarak daha tercih edilebilir.
  262. Kenpachi

Age of Mythology'ye ek paket geliyor!

Babama almak lazım çıkınca :D
  263. Kenpachi

CS: GO FPS Düşmesi

tırnaksız hocam
  264. Kenpachi

Hocam o komuttan sonra 400 fps'yi görebiliyorsunuz :D
  265. Kenpachi

Hocam o fps düşüş olayı yeni bir olay.Bende yaşıyorum aynısını.Düzeltme gelmesi lazım.Sizin sisteminizle alakalı değil. İsterseniz şunu deneyebilirsiniz. "/é tuşuna basarak konsolu açın (ayarlardan aktif etmeniz gerekiyor) konsola, "max_fps 0" yazın.Fps biranda uçuşa geçiyor.
  266. Kenpachi

SDN Oyun Cafe

Dostum hesabım yeni kısıtlama var.Birisini ekleyemiyorum ama sen ekleyebiliyorsun beni.Şu an unranked'ım da asıl hesabım mge -idi. Mr.Yeşil id'im :)
  267. Kenpachi

SDN Oyun Cafe

mic check cs'de rankın ne dostum beraber girmek isterim. L4D2'oynalınacaksa topluca onuda oynarım.Tera, C9, Archage oynayanınız varsa onlarada beklerim :)
  268. Kenpachi

Avea Google Play 20 Tl 'lik Uygulama Hediye

The Dark Knight mi alayım Vice city mi Max Payne mi ? Ve hangisi OTG destekler ?
  269. Kenpachi

Söyle Rahatla

Abi biliyorum çift olması gerektiğini.Çok araştırdım hem ingilizce hem Türkçe kaynaklardan ama çift olunca bakımda ayırabilmen gereken yerde artıyor malesef.Ha belki daha fazla yer ayırabilecek olurum o zaman direk 2 tane alırım.Birde aileyi 2 taneye ikna etmekte zor malesef :( Hayvancağızlar...
  270. Kenpachi

Söyle Rahatla

Hocam bizimkiler fare muamelesi yapıyor şu hayvancağıza sırf o yüzden alamıyorum.Gerçi bu sene biraz zorlayıp sahiplenecem 1 tane inşallah :D Dostum resim yorumu yazarken gözüküyorda şimdi gözükmüyor. 88 mb/s hız alıyorum :D Her ay bir gün yapıyorum.İndir indirebileceğin ne varsa :P Steam'dan...
  271. Kenpachi

Söyle Rahatla

İşte bunu seviyorum :) Not : Upload speed e bakıp fake demeyin.Ttnet Roket servisi sadece download speed i arttırıyor :)
  272. Kenpachi

Oyun için ekran karti

R9 390
  273. Kenpachi

Telefon Markası İlk 5

500 1000 arası. Lenovo p70 Xperia Z1 General Mobile 4G Zenfone 5 Lenovo P70 tam bir f/p ürünü.Anututu'dan 42 bin alıyor.Oyun performansı vesaire cidden iyi bir telefon.4000 mah pile sahip.
  274. Kenpachi

Oyun tavsiye survival, crafting singleplayer

The Forest : Ara ara bug'larla boğuşulsada zevkli oyun.Uçak kazası.Hayatta kalmaya çalışıyosun.Çok güzel bir oyun.Adada mutantlar ve yerli halk var. The Long Dark : Gene uçak kazası.Doğaya karşı hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.Soğuk hava,kurtlar ve hastalık düşmanınız.Çok zevkli bir oyun...
  275. Kenpachi

Oyun yapma programı

Hocam onlarla bişeyler ortaya koymanız 2 haftadan daha fazla süre alır.Kodu biraz daha Basic seviyede gözüküyor.
  276. Kenpachi

Oyun Gündemi #11 Türkiye'de Oyunlar Neden Pahalı?

Dolar'ın 3'ü gördüğü şu günlerde oyunlarda zaten pek bir fiyat düşmesi beklenmemeli -ki aral varken zaten fiyat düşmesi beklenemez- .Steam'ın avantajlarının yanı sıra G2A,Kinguin,GreenGaming vb. sitelerin avantajlarıda değerlendirilmeli.Watch_Dogs'u 5 6 TL gibi bir fiyata almak mümkün oluyor...
  277. Kenpachi

Söyle Rahatla

Dostum hoşuna gitsin gitmesin. 4G güzel bir telefon. f/p cihazı.Bu adamlar bu cihazdan sonra daha doğru hareketlerle kendi cihazlarını üretmeye başlayacaklar bakın görün.Gionee'lerin üzerine General Mobile yazısı basılmış halde satmayacaklardır. Hocam forumda şuan oynamalar oluyor.Tasarım...
  278. Kenpachi

Söyle Rahatla

Daredevil,True Detective,Breaking Bad,Person of Interest,How I Met Your Mother. Daredevil 1 sezon 13 bölüm sadece.True Detective 2 sezon ama sezonlar 13 bölümlük ve farklı hikaye karakterler.
  279. Kenpachi

İnsan Benzeri Yeni Tür Bulundu!

Eksik olduğunuz bir nokta var.Din sorgulanamaz değildir.Sorgulanabilirdir.İslam dini insanları düşünmeye ve sorgulamaya teşvik eder.Müslümanlara bakıp İslam'ı yargılamak büyük yanlıştır.O yanlışa düşmemeli bir insan.İslam ne bilimi inkar eder ne de bilim adamlarını kafir olarak...
  280. Kenpachi

Tomb Rider A Survivor İs Born online girmiyor

Dostum bağlansan bile oyuncusu yok.
  281. Kenpachi

Mad Max'i low'da oynayabilirmiyim ?

Hocam 6870 sağlam bir kart açar rahat.
  282. Kenpachi

Airsoft Silahı Alacağım; Yardım

Dostum hiç model falan bilmiyorum kusra bakma.İnternette havalı silah forumları var.Oralara bakmanı tavsiye ederim.
  283. Kenpachi

Airsoft Silahı Alacağım; Yardım

Havalı silah taşımak 2521 sayılı yasaya tabiymiş..Birde iz yaparmı bilmemde isabet ettimi yaralar.Sonuçta tenekeyi deliyor.Kırsal bir alanda teneke'ye kartona vs. sıkmanızın bir sakıncası olacağını sanmıyorum benimde av tüfeği kullanmışlığım var kırsal alanda.