Arama sonuçlarınız

1. WebNick

Herkese Allahaısmarladık

"Herkese En İçten Selamlar" diye üye olmuştum bu foruma. Geçen bunca zaman süresince sevindiğim, eğlendiğim, hoş muhabbetler ettiğim zamanlarda oldu, öfkelendiğim, tartıştığım zamanlarda. Aslında yeni alınmış bir karar değil benimkisi. Uzun zamandır aklımda olan ancak uygulamasını, sevdiğim...
  2. WebNick

Söyle Rahatla

:crying:
  3. WebNick

En son hangi diziyi seyrettiniz?

izlediğim dizilerin içinde en iyi final bu dizininki oldu.
  4. WebNick

Söyle Rahatla

Efsane de bitti, Şimdi cumartesi ne izleyeceğiz biz. Üşüyoruz Reyizzz
  5. WebNick

Sizce Hangisi Yenerdi?

1 havada karada
  6. WebNick

Davetiye Takas

forumda kaçtane hdwing üyesi var ki, kaldı ki birde davetiyesi olsun. işin zor
  7. WebNick

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

davtiyeni mail adresine gönderdim. iyi günlerde kullan
  8. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Torrentday davetiyeni belirttiğin mail adresine gönderdim. Hayırlı olsun. İyi günlerde kullan
  9. WebNick

Fenerbahçe camiası ayakta: Arena nasıl kapanmaz!

uslup ve eboue ye yakıştırma olmamış Bowen32
  10. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

mail?
  11. WebNick

Beşiktaş'ın sakatlık kabusu

ikisi birden
  12. WebNick

Söyle Rahatla

Tüm yayınlarını bilmem ama bu programı ara sıra izliyorum. Hakikaten kaliteli bir yapım. Adamda çok iyi anlatıyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yayının adı "paranın izi" idi "aklın izi" yapmışlar. Daha doğru olmuş.
  13. WebNick

Söyle Rahatla

adam ufkumu açtı.
  14. WebNick

Sizce Fatma Kime Aşık ?

bana aşık. :)
  15. WebNick

Söyle Rahatla

cnn turkte şu an harika bir yayın var fırsatı olan izlesin. Olmayan tekrarını mutlaka izlesin. Adam analizin dibine vurdu :)
  16. WebNick

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Sen değil arena çözmüş. Sorunu halletmişler şu an gayet iyi çalışıyor :)
  17. WebNick

TTNet AKK için MTU ayarı - TP-LINK TD-W8961ND

Bende var tp link. denemediğim değer kalmadı gibi. uğraşma istersen.
  18. WebNick

Aykut Kocaman Fatih Terim'i geçiyor!

Bak hocam, şaka bir yana biraz gereksiz bir gerginlik yaşadık. Sevmediğim şeyler fanatizm uğruna saçma tartışmalar. Kalbini kırdıysam kusura bakma. Fakat sana dostça bir tavsiye, ( kabul edersin etmezsin senin bileceğin iş) Öncelikle seni çok iyi anlıyorum. Koyu galatasaraylısın, bu belli...
  19. WebNick

"El Cin" Filmine Çinli ilgisi

Fena değil diyorlar. Ama gidip para vermeye korkuyorum. Ya dabbenin son film gibi çıkarsa :D
  20. WebNick

Söyle Rahatla

Herkese hayırlı cumalar. Namaz sonrası görüşmek ümidi ile Allahaısmarladık (doğru yazdım inşaallah :) )
  21. WebNick

Fatih Terim 9 Maç Ceza Aldı

Bilmiyordum. Zaten mesajda da belirttim. Böyle bir tweet varsa diye. ( kastım hesaptı, yanlış kurmuşum cümleyi :) ) Fakat sonuç olarak Ünal Aysal'ın pazartesi günü federasyonla konuşması gerçektir. İçerik muamma? Tabi tahmin etmesi zor değil ama. Tahmin etsek adımız niyet okuyucu olur. :)
  22. WebNick

Eline güvender yayını geçen oldu mu ?

Neden. Tüyo mu aldın. Bu sene o sorular mı çıkacakmış. :D
  23. WebNick

Hayırlı Cumalar

Tüm müslümanların cuması mübarek olsun.
  24. WebNick

Toplu kıyım. Kurunun yanında yaşta yanıyor :)
  25. WebNick

3,26 milyon TL ile Beşiktaş zirvede!

Şaşırdık mı? Hayır. Birde cuma ve pazartesi gününe koyulan maçların istatisliğini yapsalar. Yazık oldu bu sene kombine alanlara. Resmen iç etti federasyon adamların hakkını. Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.
  26. WebNick

Hangi e posta servisi daha iyi?

hotmail bugüne kadar her işimi gördü. 2013 yılında aralarında öyle aman aman bir fark kalmadı mail sunucularının
  27. WebNick

Konuyu fanatik galatasaraylı birinin açtığını görünce "vay be demek yanlış düşünmüşüm, adam fanatik değilmiş" dedim kendi kendime. Taki "Not: Buna sesli güldüm işte aykut kocaman FATİH TERİM'LE Kıyaslananın aklına şaşarım bile." cümlesini görene kadar. :lol: Yanılmadığım için kendimle gurur...
  28. WebNick

Ya arkadaş hastamısınız nesiniz. Herkes tutturmuş tüpçünün bize garezi var diyor. Hele ünal aysalın tweet tam komedi. ( tabi gerçekten varsa böyle bir tweet) Tabi sorarlar adama Başkanınız pazartesi günü sizin o fenerasyon dediğiniz, fatih terimin gizli gündem yapıyorlar diye suçladığı, namı...
  29. WebNick

Lazio - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 2. Maç Hangi Kanalda?

Bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçeyi ve sevenlerini tebrik ederim. Küçümsenemeyecek bir başarıdır bu.
  30. WebNick

Fener vermez burdan turu. - - - Mesaj Güncellendi - - - helal lan volkan
  31. WebNick

Webo nun yaptığına bak.
  32. WebNick

Fener ateşle oynuyor. Bu kadar geriye yaslanmak iyi değil. - - - Mesaj Güncellendi - - - Caner attı tur geldi. Gözünüz aydın fenerliler
  33. WebNick

Söyle Rahatla

Redo dan miras kalmış Hey gidi günler hey
  34. WebNick

Söyle Rahatla

spordan kafamızı kaldırırsak belki olur :)
  35. WebNick

TTNet AKK için MTU ayarı - TP-LINK TD-W8961ND

hesap basit 1400 yaptıysan mtu yu TCP MSS en fazla 1360 olabilir. buna göre ayarla işte
  36. WebNick

Yeni Sunucularımıza Geçiyoruz

bende bir tek bende oluyor sanıyordum, iyi bari yalnız değilmişim. :)
  37. WebNick

Arkadaş ne içtiyse aynısından lütfen :D
  38. WebNick

Söyle Rahatla

Firefox 20.0.1 çıkmış, güncelle diyor. Güncellesem mi ki? - - - Mesaj Güncellendi - - - Kvp spartacus a selam çaktı. kriksus (böyle yazılmıyor ama neyse) reyizi andı - - - Mesaj Güncellendi - - - Firefox 20.0.1 indirmek isteyenler. (Türkçe)...
  39. WebNick

Dudak okuma uzmanı değilim ama o görüntüleri izleyen herkes olaya vakıf olmuştur. Sadece galatasaray taraftarı göremiyor, yada görmek istemiyor. Neyse olan olmuş. çok sürmez indirim gelir cezaya zaten.
  40. WebNick

'Mükemmel Hayatın Başlangıcı'

Sen bu uslupla bu forumda çok kalmazsın :D
  41. WebNick

Windows Saati Garip Geri Kalma Sorunu

Etiketleme uyarısı gelmediği için cevap gecikti. Öncelikle cevap için teşekkürler. Sorunu çözemedim ve artık geri kalmalar daha sık oluyor. Anladım ki bios pilim ömrünü dolduruyor. Lehimli pillerden olmasa kendim değiştirirdim ama malesef leğimli. Bir ara teknik servise 50 tl toslayacağız...
  42. WebNick

IPTorrents Davetiye Dağıtımı

Davetiyeleri dağıtmışsın, hayırlı olsun Ediz85 :)
  43. WebNick

http://www.youtube.com/watch?v=liHD7XvONwY :D
  44. WebNick

Söyle Rahatla

Rampaların ustasıyam, aynuranın hastasıyam :D
  45. WebNick

national geographic yeni belgeselini sunar :D
  46. WebNick

Yeni spor modu nerdesin. Adamlar birbirini kesecek. :)
  47. WebNick

Konu nereye geldi, Millet birbirine duello teklifi yapıyor. Hey Allah'ım ya :D Ne zaman kurtulacağız bu kuru fanatizmden :)
  48. WebNick

FUTBOL: PFDK'ya güvenim kalmadı diyenler? Zaten adamdan saymıyoruz diyenler? İçeri...

kelime oyununa gerek yok. Görmek isteyenler gördü, istemeyenler kafasını kuma sokmaya devam edebilir.
  49. WebNick

eee ?
  50. WebNick

Söyle Rahatla

ali ağaoğlunun yeni reklam filmleri geliyor, sığınaklara kaçın millet:)
  51. WebNick

FUTBOL: PFDK'ya güvenim kalmadı diyenler? Zaten adamdan saymıyoruz diyenler? İçeri...

acaba fatih terim "atıldıktan sonra herşeyi yaptım" derken neyi kastetti?
  52. WebNick

Söyle Rahatla

galiba yeni bölüm koyacaklar bu sefer. özetle en son bölümü bütürdüler çünkü. reklamlar bitince daha net anlaşılır - - - Mesaj Güncellendi - - - bunu demeseydin iyiydi. adamı şeytan dürtüyor :devil2::mrgreen:
  53. WebNick

Bu kavşağı tasarlayan mühendis kör oldu! :))

müzik tam olmuş :lol:
  54. WebNick

Söyle Rahatla

vadi başlıyor beyler sessizlik!... :)
  55. WebNick

Bir operasyon var bu gece

Siteyi çökertecekler anlaşıldı.
  56. WebNick

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Ben siteye erişebiliyorum, hatta giriş bile yapıyorum fakat torrentleri göremiyorum. Galiba bir sorun var.
  57. WebNick

Söyle Rahatla

Çözersen bir zahmet banada anlat. 2 kerede çözemedim. daha fazlada çekemem cem yılmazı :) Birde o sanat için vurdurur musunuz muhabbeti adama iyi koymuş olacak ki dvd yapacağı gösteride anlatmış, kendince cevap vermiş. :)
  58. WebNick

İMF'ye Son Taksidi Ödüyoruz

buna inanan marsta hayat olduğunada inandı
  59. WebNick

Yeni Sunucularımıza Geçiyoruz

forum sayfa geçişlerinde forum kilitlenmesin artık.
  60. WebNick

Söyle Rahatla

Evet gösterinin ikinci kısmı güzeldi. Turist muhabbeti, ingilizce konusu bayağı iyiydi. Yalnız iki kez izledim ama hala anlamadığım bir konu var. Cem gösteride bir gence böyle yelpaze kapanır gibi el haraketi yapıp duruyor. Millette gülüyor. Esprisi nedir anlamadım?
  61. WebNick

:) :)
  62. WebNick

Söyle Rahatla

adam king. laf yok. Fakat hakikaten çok belden aşağı espriler. ayrıca bir tad bir doku daha iyiydi sanki. zaman ileriye götürmemiş sanki.
  63. WebNick

Söyle Rahatla

yarım saatlik ekstra o kadar olur normal :)
  64. WebNick

Söyle Rahatla

hesabını sen yap hocam. 2 küsür saat yarım saat gibi geçiyorsa, yarım saat ekstra kaç dakika gibi gelir. içler dışlar oran orantı hesabı yapıp, fiyat performansı göz önünde bulundurup yeğeninin evine gidip gitmeme kararı verirsin :)
  65. WebNick

olabilir :P
  66. WebNick

sahaya giren mersin taraftarıymış ya :D ondan kapatmamışlardır.
  67. WebNick

Söyle Rahatla

iş görür. yarım saat daha gülmüş oluyorsun. Zaten gösteri öncesi ve gösteriden kesilmiş sahneler var. yanılmıyorsam gösteri öncesi dahil 4 konu var ekstralarda. Güzel ama :)
  68. WebNick

Söyle Rahatla

bende ikinci kez bugün izledim. Ekstralarıda izledim. 1 yıl izlemem daha :P
  69. WebNick

Galatasaray'ın gözü PFDK'da!

Sağol. Yazı karman curman olunca gözden kaçırmışım.
  70. WebNick

Galatasaray'ın gözü PFDK'da!

Ben mi göremedim, galatasaray sahaya seyirci girmesinden ceza almamış. ?
  71. WebNick

Sdn ye ilk ben verdim haberi :)
  72. WebNick

Söyle Rahatla

Son dakika. Terim 9 maç ceza almış. Sezonu kapattı WebNick haber ajansı
  73. WebNick

Söyle Rahatla

1.85 / 95 kodummu yamulturum acımam yok :D
  74. WebNick

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Argo yu izleyeyim dedim. Amerikan propagandasına dayanamadım yarıda kapattım. :)
  75. WebNick

Söyle Rahatla

Sabri reyizzzzz :)
  76. WebNick

Beşiktaş'ta yeni sezonda Futbol Komitesi ve Teknik Direktör değişmeli mi?

Ben adamın şu ana kadar haksız bir yaklaşımını görmedim. Elbetteki her hareketini takip etmişte değilim. Kendi açımdan yaklaştım konuya. Forumdaki taktir ettiğim birkaç yöneticiden biridir. Yoksa ben modları sevmem onlarda beni :D
  77. WebNick

deatmania iyidir. şu ana kadar en tarafsız kalmaya çalışan gs li mod kendisi benim nazarımda. konuyu açmasında herhangi bir problem yok bence. Fanatiklikle taraftarlık arasındaki ince çizgiyi iyi ayırt etmek lazım
  78. WebNick

20 milyon Euro gelsin Burak gitsin!

20 milyon euro etmez burak. Kimse vermez o parayı. Vereni bulursa 2 saniye düşünmesin satsınlar.
  79. WebNick

Kararsızım. Az bekleyip emin olmak lazım.
  80. WebNick

Bu sistemle ne yapilir???

- Torrent için kullanabilirsin. Film, dizi, müzik vb. dosya indirme bilgisayarın olur. - Mame ile beraber eski atari salonlarının o güzel oyunlarını evine taşıyabilirsin. Hatta birde arcade kabin yaptınmı süper. - Bilgisayarı olmayan ve imkanları kısıtlı bir çoçuğa hediye edip onu...
  81. WebNick

Söyle Rahatla

Aha bana yakınmışsın. Yalnız 7 lira dürüm yemek için Antalya merkezden Manavgata gidemem. dominostan pizza söylerim o paraya eve gelir yemek :D
  82. WebNick

Söyle Rahatla

işin doğrusu bilmiyorum. sadece bir tahminim var. daha demin buradaydı bir gittim sonra geri döndüğümde adam bırakmış. daha detaylı bilen biri vardır elbet.
  83. WebNick

Söyle Rahatla

@-Beneficence- Allah yolunu açık etsin kardeşim. Yakında aranızdayım :wink: http://www.youtube.com/watch?v=8to2-X_nUBw Bu arada dünün tek kazananı adanalı ronaldo. Adamın videoyusunu ne zaman izlesem mutluluğu bana da geçiyor. Kaç kişi hayaline ulaşabilecek kadar şanslı olabiliyor ki şu hayatta.
  84. WebNick

Berabere bitecek diye düşünüyorum. Ama inşaallah yanılırım ve fenerbahçe galibiyet alır. Ülke puanımız kritik bir noktada. Fenerin tur atlaması çok iyi olacak.
  85. WebNick

Söyle Rahatla

Desene sende benim gibi çıktın. Bir elektronik alet alırken tam teşekküllü bilgi ve donımla alıyorsun. Bende media player alırken test dosyalarını ayarlamıştım :) Garanti dedikleride genelde fos birşey ama o kadar para vermişsin tabiki kullanacaksın yeri geldiğinde. İnşaallah ürün temiz çıkarda...
  86. WebNick

+1 (Artı bir tv) Frekans Bilgileri

kaçınılmaz son.
  87. WebNick

Söyle Rahatla

bir tv kurmak ne kadar zor olabilir ki? Kendin kuramıyor musun? Bizde plazma vb türevleri yok ondan soruyorum. Tüp teknolojisindeyiz hala :D
  88. WebNick

Cinema Pink Kandırmacası Dikkat !!!!

Bunun benzeri örnekler malesef ülkemizle yığınla. Gerekli yaptırımlar olmadığı için herkes kafasına göre at koşturuyor. Bu aldatıcılığı pazardaki köylü Hasan amcadan plazadaki Batuhan Bey'e kadar nice insan çeşitli şekillerde yapıyor. Yapmayanada bıyık altından kıs kıs gülüp "enayi" diyorlar...
  89. WebNick

Söyle Rahatla

Kötü birşey yokki. Komik bir durum ortaya çıkmış azıcık gülüyoruz. Yoksa bizde farkındayız durumun bu kadar abartılacak bir yanı olmadığının. Daha ne capsler var halbuki. :mrgreen: - - - Mesaj Güncellendi - - - Tv geldimi ondan haber ver. Servis illa ki gelir. :)
  90. WebNick

Söyle Rahatla

Bakarız :cool: Az bekle sabri capsini hazırlıyorum. :mrgreen: Yalnız şaka bir yana galatasarayda tek sevdiğim adam sabri. Adama dünden beri ne güldüm. Adamdaki şanssızlık pişmiş tavukta yok. iyi oynadığı maçta bile malzeme çıkıyor millete. Kral adam sabri reyiz :) - - - Mesaj Güncellendi - -...
  91. WebNick

Söyle Rahatla

Kurallara uygun birşeyi kaldıramazsın. Yüce divana giderim :D :lol:
  92. WebNick

Davetiye Takas

Bunu anlatamadım gitti millete. Böyle olunca bende bıraktım kendi haline insanları. İnsanlar ya farkında değiller ya da bilerek böyle yapıyorlar. Tek taşla iki kuş hesabı işin biraz kurnazlığına kaçıyorlar.
  93. WebNick

Söyle Rahatla

son icraat benim sabri capsini kaldırmışsın :) bende o küfür dediğin kısmı kaldırıp yeniden yüklemezsem :mrgreen:
  94. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

torrentleech vermiyorum. Şu an için tek sözüm var o da Ediz85 e. (tabi şartı sağladığında) Eğer Torrentday veya hd space istiyorum dyorsan yardımcı olabilirim.
  95. WebNick

Söyle Rahatla

inci caps boş durmuyor. :D
  96. WebNick

Galatasaray 3-2 Real Madrid - Video | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2. Maç

Bu aşkı yaşamayan bilmez, anlayamaz.
  97. WebNick

Adam bursanın çocukları demiş. Neyi ima ettiği ortada. Şimdi bende... neyse... uyar mı? uymaz.
  98. WebNick

önüne gelen bursa bursa demiş. Sonra çıkmışlar ortamı germeyin diyorlar. :P
  99. WebNick

objektif bakamayanlar bu gerçeği farkedemez.
  100. WebNick

Veda Vakti Geldi

Hocam yabancı teknik adamlar bizim ülkemizde başarılı olamıyorlar. Bunda birçok neden var ama en önemlisi ülkeyi ve ülke futbolunu tanımıyor olmaları. Haliyle yabancı teknik adamın yanına çok sağlam bir türk teknik heyet sağlamasınki adam bu sıkıntıyı aşabilsin. O kadar kaliteli yardımcı...
  101. WebNick

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

yeter sıktınız artık. anladık hd leech açıldı. sizede 10 gb yada 3 günlük vip veriyor tanıtım için. bu kadar kafa ütüleyerek ancak antipati oluşturursunuz. siteye katkı değil zarar olur başkada birşey olmaz.
  102. WebNick

GoT s3e2 Şu diziye başlayacağıma inşaata başlasaydım şimdiye rezidansım vardı. Bırakacağım ama başladık birkere.
  103. WebNick

Veda Vakti Geldi

Ben her zaman bu klubün başında Beşiktaş'ın çocuğu diyebileceğimiz, Beşiktaşa gönül vermiş birisinin olması taraftarıyım. Samet olur, Ertuğrul olur, Ali Veli Mehmet Ahmet farketmez. Yeterki takımın başındaki adam Beşiktaş aşkıyla yansın. Onunla sevinsin, onunla üzülsün, onunla başarı hayali...
  104. WebNick

Veda Vakti Geldi

Her mağlubiyette teknik adam gönderecek olursak daha bu takım 1 adım ilerleyemez. Şu zihniyetten kurtulup az sabır ve istikrarla, doğru transferleri de yaparak takımı idare etsek bambaşka bir Beşiktaş çıkacak. Malesef bu hastalık Türkiye'deki tüm kulüplerimizde var. Bu sebepten futbolumuz...
  105. WebNick

Gotik Leyla nasıl hazırlanıyor?

gotik leyla değil sessiz leyla
  106. WebNick

Söyle Rahatla

sonunda başladı leyla mecnun. bugünün en güzel olayı benim için :clap:
  107. WebNick

XP'nin 1 Yıl Ömrü Kaldı

windows 7 yi çökertmeyi başarırsam xp kuracağım. 6 yıllık pc olunca el mahkum :)
  108. WebNick

Bursaspor 3-0 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golleri | 8 Nisan 2013 Pazartesi

Kartalımın canı sağolsun. Yeter ki mağlubiyetten ders almasını bilsinler. Sonuçta kazanmakta, kaybetmekte var bu oyunun içinde
  109. WebNick

Bursaspor - Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 28. Hafta | 2012/2013

takım her kötü sonuç aldığında birilerini harcarsak 1 adım yol alamayız. yeterki hatalardan ders alınsın yenileri yapılmasın.
  110. WebNick

Söyle Rahatla

iremi seç o daha güzel
  111. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

elindeki ip torrents davetiyeni bu konu altında karşılıksız olarak forumdan biriyle paylaş bende sana Torrentleech davetiyesi vereyim. Takas değil karşılıksız olsun. Paylaşacağın kişiyi ve ondan istediğin şartları sen belirle (ratio örneği, seedbox, kimlik, ,kametgah :D ). Tabi torrentleech...
  112. WebNick

Günün Karikatürü

113. WebNick

Mesaj ve Başlık Düzenleyebilme Süreleri Değiştirildi

Rütbe konusuna bende katılıyorum
  114. WebNick

Özel kanallar paralı olacak

Türkiye daha vahşi kapitalizm le yeni tanışmaya başladı. Bunlar iyi günlerimiz. Allah sonumuzu hayretsin.
  115. WebNick

yok hocam sana laf yok. bu çevirenler bir acaip :D
  116. WebNick

Söyle Rahatla

ülkede gs, fb den başka takım yokmuş gibi haber yapıyorlar. sonra yandaş medya desen birde alınıyorlar :hammer::cursing:
  117. WebNick

Bursaspor - Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 28. Hafta | 2012/2013

Beşiktaş'ın mutlak kazanması gereken bir karşılaşma. Tabi şampiyonlar ligini düşüyorsa
  118. WebNick

snister ı lanet diye mi çevirmişler :D bu fiilmlere bu isimleri kim buluyor. bunun mercisi, yetkilisi kimdir?
  119. WebNick

Söyle Rahatla

hayırlı olsun. iyi günlerde kullan.
  120. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

davtiyenizi belirttiğiniz adrese gönderdim.
  121. WebNick

Söyle Rahatla

kalabalıkta dayılananın tenhada özrü kabul olmaz. :) ft
  122. WebNick

Söyle Rahatla

eskişehirspor resmen savaşmış. helal olsun adamlara - - - Mesaj Güncellendi - - - salihe bak akula vuruşu yapmış :)
  123. WebNick

Bir kadınla bir erkek sadece yakın arkadaş olabilir mi?

olamaz. olursa onun adı arkadaşlık olmaz. :P
  124. WebNick

Spartacus: War of the Damned

efsane bitiyor. davinci dizisi nasıl olacak bakalım.
  125. WebNick

Canli Tv ve Radyo da Kaliteyi Yaşayın

Hızlı bir internet gerekmiyor. Torrent mantığı gibi. Ne kadar kullanıcı olursa kalite o kadar artıyor. Türkiye'deki mevcut hız yeter.
  126. WebNick

Fazla söze gerek yok güzel film. Müzikler harika. İzleyin işte :P
  127. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

madem konuyu canlandırdılar. HD space isteyen mail adresini versin. 3 kişi için bugünlük kampanya. Şartsız şurtsuz ilk 3 kişiye.
  128. WebNick

Söyle Rahatla

Dediğim gibi yanlış anlamış olabilirdim. Eğer yanlış anladıysam o mesajın sonraki kısmı seni bağlamıyordu. Mesajı alması gereken alsın yeter.
  129. WebNick

İsrail'i internetten sileriz

kökten çözüm :D
  130. WebNick

delete + israel + enter
  131. WebNick

Davetiye Takas

o zaman size iyi beklemeler.
  132. WebNick

Xmedia Recode 3.0.7.4

hakikaten varmış :D ben onu eski sürüm diye dikkate almamışım :) sağolasın deneyelim bir bakalım performansı nasıl.
  133. WebNick

Davetiye Takas

ne var? az örnek fena olmaz değil mi?
  134. WebNick

En Geniş İçeriğe Sahip Yabancı Torrent Siteleri?

torrent sayısına bakmak aslında hatalı bir yaklaşım. Öncelikle hangi konuda en zengin içerik. Film, müzik, oyun, belgesel, döküman belge, oyum, kırmızı noktalı sunumlar vb kategoriler çoğaltılabilir. Zaten yabancılar bunun farkında olduğu için giderek tematik siteler artıyor ve tek bir konu...
  135. WebNick

"Vazfiye Teyze'ye" zam!

Olmuyorsa diyecek birşey yok tabi ki. Aslında işler güçler dizisini seven bunu da sever diye düşünüyorum fakat zevkler ve renkler meselesi malum.
  136. WebNick

Bu adamlar zaten bu tarz saldırılarını hep önceden bildiriyor ki. :) Bir nevi güç gösterisi yapıyorlar.
  137. WebNick

"Vazfiye Teyze'ye" zam!

sizi leyla ile mecnuna bekleriz. :)
  138. WebNick

Torrent Gündemi - Popüler Torrentler

hadi canım bluray mi çıkmış? eee daha yeni indirdik dvdripleri ve ekstraları :) Aman cem abi duymasın kızıyor sonra.
  139. WebNick

Ablock Edge

ABP yaşıyorken bu neyin mirası? Yine de güzel haraketler bunlar. Çeşitlilik artsın ki tekel kırılsın kalite gelsin.
  140. WebNick

Söyle Rahatla

Ne çektin be FT :D http://www.youtube.com/watch?v=XG925qiQtBQ
  141. WebNick

Xmedia Recode 3.0.7.4

güzel birşeye benziyor keşke portable versiyonu olsaydı
  142. WebNick

Dilmen: "Yakışmıyor hocam"

Ne ağır laf etmiş Rıdvan Dilmen :) aaa yakışmıyor olur mu hiç? Tam yakışanı yapmış hoca. Aksini beklemek garip olurdu :)
  143. WebNick

Canli Tv ve Radyo da Kaliteyi Yaşayın

Şu ülkeye torrentstream olayını getirecek delikanlı yürekler görmek istiyorum. Gerisi çöp :P
  144. WebNick

Söyle Rahatla

Alt ve orta sınıf çalışır, tatili patronlar ve onların zengin bebeleri yapar.
  145. WebNick

Sabri reyiz

Sıktı demek sıkmamış ama...
  146. WebNick

ÖSYM'nin çözemediği soru(n)!

Yine ÖSYM yine sorun. Şaşırdık mı? Tabi ki hayır. Dünyada bizimülkemiz kadar garip kaç tane ülke var merak ediyorum doğrusu.
  147. WebNick

Sabri reyiz

Hem Bahçeli hem de Sabri resimlerine gülüyorum (tabi orjinal olanlara). Hakaret olmadığı sürece gayet güzel.
  148. WebNick

Ünal Aysal'dan Deklarasyon

Allah'ım sen futbolumuzu iki yüzlü çirkeflerden kurtar. :D
  149. WebNick

Söyle Rahatla

Dexter 8. Sezon ayak sesleri geliyor. http://www.youtube.com/watch?v=q3t7YSv_v6k
  150. WebNick

Smallville 11.Sezon İle Devam Edecek!

Türkiye'de kurtlar vadisi Amerikada bu dizi bitmek bilmiyor :)
  151. WebNick

Stv Dizisinde Efekt Eklemeyi Unutmak

gerçek mi? bana kamera arkası görüntü paylaşmışlar gibi geldi. Eğer diziyi böyle yayınladılarsa büyük fiyasko :D
  152. WebNick

Günün Fotoğrafı

ona hiç dikkat etmemiştim :D
  153. WebNick

Günün Fotoğrafı

hımmm. madem öyle o zaman lütfen günün fotoğrafı bölümüne tek fotolar paylaşın ki konu günün fotoğrafları olmasın. Bizde alıntı yapınca konu kirlenmesin :P Modlarda mesajımı düzenlemek zorunda kalmasın. :)
  154. WebNick

Foruma yüklenen youtube videoları açılmıyor?

o zaman demek ki sorun chrome da :) konu beni aştı chrome kullanmadığım için. chrome fanları bir zahmet konuya lütfen
  155. WebNick

Foruma yüklenen youtube videoları açılmıyor?

farklı bir tarayıcı ile denermisin bende herhangi bir sorun yok. Tarayıcı firefox
  156. WebNick

Instagramdaki En Görgüsüz Ergen

dünyanın adaleti olmadığının bir diğer kanıtı
  157. WebNick

Muslera Barcelona yolunda

http://www.youtube.com/watch?v=l4lescp4U0Y
  158. WebNick

Günün Fotoğrafı

sosyal mesaj verdim bu mu takıldığın şey şimdi :)
  159. WebNick

Günün Fotoğrafı

Böyle bakınca insan acıyor hallarine ve hayata tutunma isteklerini gördükçe taktir ediyoruz ama asıl sorulması gereken bu amerikan askerleri ne amaçla kaybediyor bu kolları bacakları ?
  160. WebNick

Söyle Rahatla

Kaldı 70 gap bonus. Bekle beni HDwing :D - - - Mesaj Güncellendi - - - adamı ambulansa bindirmiyorlar iki saat başında laf ediyorlar bu arka sokaklar nasıl dizi arkadaş :D
  161. WebNick

Lütfen yanlış anlamayın ama şu lafı hakikaten inanarak mı söylediniz? Gerçekten bu iki futbolcunun klube bu kadar getirisi olacağını düşünüyor musunuz? Açıkçası bana komik geliyor bu tarz iddialar. Neyse sezon sonunda göreceğiz bakalım :)
  162. WebNick

Pi nin Yaşamı Hakkında çok olumsuz yazı okudum. Demek ki beklentim düştü haliyle filmi beğendim. Sıkmadan izlettiriyor kendini.
  163. WebNick

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

braid güzel gözüküyor :) http://www.youtube.com/watch?v=uqtSKkyJgFM ve tabi ki worms u unutmayalım. http://www.youtube.com/watch?v=FFfxld5sk0U oyun böyle olmasada ana fikir böyle :)
  164. WebNick

klasik türk medyası gaz alma haberi :)
  165. WebNick

http://www.youtube.com/watch?v=PkRRy2gcjjU :)
  166. WebNick

http://www.youtube.com/watch?v=M627-obxNzg
  167. WebNick

Leyla ile Mecnun 93. Bölüm Fragmanı | 8 Nisan 2013 Pazartesi | 22:30 | TRT-1

at kafası yaşıyor bu adamlar :D
  168. WebNick

Söyle Rahatla

Çoğu gitti azı kaldı. 4000 gap bonus bitmek bilmedi.
  169. WebNick

Diyelim ki apple battı

apple batar pear gelir.
  170. WebNick

eğer 30 lara merdiven dayamış ve çocukluğunda atari salonlarında bilekleri ağrıyana kadar oyun oynamışsan mame emulatorle o güzelim nostaji oyunlara dönmeni tavsiye ederim
  171. WebNick

Siyasi tartışmalar

siyaset konusu başladı gibi sanki :P
  172. WebNick

Siyasi tartışmalar

foruma üye olmak serbestken, hatta okurların bile mesaj yazabilmeleri serbestken bin kere banlasan ne yazar. Önce forum kapılarını kapatsın sadece davetiye usulü üye alsın (ki bunun olacağını düşünmüyorum malum para mevzuları :D ) işte o zaman adam üyeliğimde gitmesin diye biraz dizginler...
  173. WebNick

Siyasi tartışmalar

siyasetin yapıldığı hatta özgürlük adına dileyenin dilediğine istediği lafı, küfürü ettiği platformlar biliyorum ve takılıyorum. Malesef önceki mesajlarda söylendiği gibi olumlu bir durum olmuyor. Yani millet birbirine söve söve en sonunda sövmemeyi öğrenip seviyeyi yükseltmiyor. Amerikayı...
  174. WebNick

Divxm.com Kapatıldı Mı?

sen diyince kontrol ettim hakikaten ulaşılamıyor. çok iyi bir siteydi inşaallah kapanmamıştır. Teknik bir sorun olanbilir az beklemekte fayda var
  175. WebNick

Fenerbahçe 2-0 Lazio - Video | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç

Fenerbahçe'yi canı gönülden tebrik ediyorum. 1-0 dan sonra maç böyle biter diye kapattım 2-0 olmuş. Artık büyük bir terslik olmazsa yarı finalde diyebiliriz fener için. İnşaallah günün birinde Beşiktaşım'da bu ve daha üstü başarılara ulaşabilirde sevincim kat ve kat olur. Bu sene Fenerbahçeyi...
  176. WebNick

The Walking Dead Yeni Sezon Tarihi !

yuhh o kadar beklenir mi? arkadaş bu adamlar ara vermenin suyunu çıkarıyor
  177. WebNick

Söyle Rahatla

fenerin balı tuttu adamlar 10 kişi. :) kart doğruydu ama hass. 2. direk
  178. WebNick

Fenerbahçe - Lazio | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç Hangi Kanalda?

atamadı be sow. sow çok yalnız kalıyor
  179. WebNick

fener iyi başladı ama sanki temposu giderek düşüyor. böyle giderse 60 tan sonra kendi sahasından çıkamayacak
  180. WebNick

Söyle Rahatla

arkadaş şarkı söyleyeceğinize rakibi baskı altına alsanıza.
  181. WebNick

Söyle Rahatla

hass. fenerin top direkten döndü
  182. WebNick

Ttnet'in Fişleme Sistemi Phorm Yeniden Faailyette

öncelikle bilgi için teşekkürler. Yalnız ufak birşey düzeltmeliyiz. Eklemiş olduğun firefox eklentisi phorm a çare değil. Bu durumu kendi sayfalarında zaten belirtiyorlar. Özetle phormdan kurtulmanın tek yolu phorm uygulamayan bir internet sağlayıcı kullanmak. Türkiye'de TTnet in neredeyse...
  183. WebNick

SDN Forum'dan atılan adamın hikayesi!

olmamış :P
  184. WebNick

beraberlik olacak diye düşünüyorum. 1-1
  185. WebNick

Ronaldo bunu ilk kez yaptı

amkspor :P
  186. WebNick

Maçın asıl kazananı AzTV!

amann cızzz. Sonra ne der d smart ve ligtv patronları. Adresi editlede Türkiye'den erişim mahkeme kararı ile kapanmasın :D
  187. WebNick

Maçın asıl kazananı AzTV!

Paylaşım dostu link sever kullanıcılar tarafından kesintisiz izledim maçı. Yayın ingilizceydi ama bizim sunuculardan iyi olduğu kesin. - - - Mesaj Güncellendi - - - DH de veriyorlardı linki ordan mı aldın?
  188. WebNick

evet. Oradaki ve imdb deki korku listesindeki çoğu filmi de izledim :P sıkıntı zaten buradan kaynaklanıyor. Mecbur çekilecek yeni filmleri bekleyeceğiz :)
  189. WebNick

Tamir dönemi bitiyor

Bu haberi türkçe kaynaktan değilde orjinal kaynaktan okumayı isterdim. "Kendi kendini iyileştirmeden" bizim anladığımız şeyi (vucuttaki yaranın iyileşmesi vb) anlatmadıklarını düşünüyorum. Eğer hücre, doku yenilemesi gibi bir iyileşmeyi başarmışsalar (ki olabileceğini düşünemiyorum) bekleyin...
  190. WebNick

sağlam bir korku filmi lazım izlemediğim ve 10 yıldan eski olmayan :P
  191. WebNick

Söyle Rahatla

deep web te dolaşan?
  192. WebNick

Siyasi tartışmalar

O zaman bu bilgiyi göz önünde tutarak SDN forum u teknoloji forumundan spor forumuna çevirelim daha fazla online rekoru kıralım :) Ne zaman anlayacağız. Nicelik değil nitelik önemlidir. Neyse bu şekilde konu amacından biraz sapacak. :P Siyaset bu foruma olmaz bunda sanırım çoğunluk hemfikir.
  193. WebNick

Siyasi tartışmalar

haklısın biraz düşer kullanıcı sayısı :)
  194. WebNick

Siyasi tartışmalar

Az bile söyledim. Spor bölümü de kapatılabilse 10 kat artar kalite.
  195. WebNick

Siyasi tartışmalar

siyaset bölümünün kapalı olması iyi, hatta spor bölümü de kapatılabilse kalite en az 5 kat artar.
  196. WebNick

Söyle Rahatla

karı depresyondan öldü :D
  197. WebNick

Söyle Rahatla

anakin ne yaptın yapılır mı cedaylara
  198. WebNick

En Iyi Türk Torrent Sitesi

www.eniyiturktorrentsitesi.com en iyisi budur :)
  199. WebNick

Bir hata da Karadayı'dan!

ne dediği pek anlaşılmıyor ama mahir demediği açık :)
  200. WebNick

:mrgreen:
  201. WebNick

önce bunları satacaklar en son extended versiyonlar gelir diye düşünüyorum ben.
  202. WebNick

The Hobbit An Unexpected Journey 2012 Blu-ray KOR 2D+3D 1080p AVC DTS-HD MA 7.1-HDWinG Müjde! En geç bugün yarın orjinal Türkçe Hobbit aramızda :D Dolby Digital Audio Turkish 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -4dB
  203. WebNick

o dizi 3. sezonu görmez ikinin yarıda iptal ederler onu gör bak. demişti dersin :)
  204. WebNick

nerde abudik gubidik dizi var izliyon :D
  205. WebNick

Söyle Rahatla

ltrg :)
  206. WebNick

kaliteli dvdrip çıksın hele bi :)
  207. WebNick

3 Adet HD-Torrents Davetiyesi veriyorum

hd torrent davetiyem bitti 2 tanesini forumdan prens_5329 ve vitesang gönderdim. 1 tanesini AHD den bir üyeye verdim.
  208. WebNick

3 Adet HD-Torrents Davetiyesi veriyorum

iyi bir torrent kullanıcısı olursanız sizde şirinleri (hd torrents) görebilirsiniz. Torrent programınızın aktif torrent seed sürenize göre bende davetiye gönderebilirim. İsteyenler 24 saat lik seed ispatı yeterli.
  209. WebNick

Davetiye Takas

mail adresini gönder davetiyeni göndereyim. Torrentleech istemez ihtiyacı olan birine sende karşılıksız paylaşırsan elindeki davetiyeyi bana teşekkür etmiş olursun. Tabi ki davetiye senin son kararda sana ait.
  210. WebNick

Günün Komik Gifi

adam o dalı keserken amacı neydi acaba ? :)
  211. WebNick

Yaz saati uygulaması başlıyor!

ezan saatleri güneşin konumuna göre olur. Ama saatler ileri alındığında 1 saat ileriymiş gibi kılıyoruz. Sonuçta aynı şey aslında. misal kış saatinde 12.12 de öğle vakti giriyorsa yaz saatinde 13.12 oluyor bu. Fakat güneşin öğle vakti için konumu aslında kış saati dediğimiz zamanla aynı.
  212. WebNick

Turktorrent.eu Torrentcell Ve Turknovadan Sevabına Davetiye Dağıtımı :)

kolay buldular ya ondan böyle oluyor. garip bir milletiz bedava bulur kullanmaz sana ve gerçekten ihtiyacı olana zarar verir. Davetiyenin kıymeti bilinsin diye kriterler belirlersin öyle verirsin bu defa da "ehliyet ruhsat isteseydin, parmak izi de lazım mı?" vb alaycı ithamlarda bulunurlar...
  213. WebNick

Mozilla Firefox 20.0

hala beta, final çıkmadı daha
  214. WebNick

Söyle Rahatla

dava etsen onlar kılıfını bulur. sen bidaha ararlarsa şöyle içinden geldiği gibi doya doya bir söv belki adam olurlar
  215. WebNick

Fiber internet

ttnetle herşey mümkün :P müşteri hizmetlerini ara daha sağlıklı sonuç alırsın
  216. WebNick

Ttnet kotali aldim sizce iyimi yaptim ?

:mrgreen:
  217. WebNick

o zaman aç ttnetin siteyi bak :P
  218. WebNick

sözleşmeye bak orada yazar tüm bilgiler.
  219. WebNick

4, 6 ve 12 gb olarak üç ayrı tarife var bunlardan biridir. muhtemelende 4 tür en ucuzunu seçtiysen. 4 gb 1 gün bile dayanmaz :P
  220. WebNick

sürekli film, müzik, program indiren ve çokça video izleyen biri olduğum için. Normal bir kullanıcı bile olsan o kotanın minumum 100 gb olması lazım. yoksa çekilmez kotalı
  221. WebNick

Fatih Terim Tipografi

adobe after effects ve lindsey stirling elements
  222. WebNick

Leyla ile Mecnun 92. Bölüm Fragmanı | 1 Nisan 2013 Pazartesi | 22:30 | TRT-1

dünyanın sonu gelmemiş :)
  223. WebNick

kotalı internet çekilmez
  224. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Torrentday davetiyeni belirtmiş olduğun grdlsv@gmail.com adresine gönderdim. En kısa sürede üyeliğini etkinleştir. Torrentday içerik olarak Torrentleechten pek farklı değildir. tutunmasıda kolaydır. TL konusunda ısrarcı olmak yersiz. TD yi seveceğini düşünüyorum. üyeliğin hayırlı olsun.
  225. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Bir müddet torrentleech vermeyeceğimi açıkça belirttim. Kaldı ki senin göndermiş olduğun ratio proof 1 tane ben onun için 2 tane istemiştim. ilk mesaj açık. Neyse önemli değil TL veremem. TD ve hd space de sende varmış o zaman bırakalım olmayıpta ihtiyacı olanlar faydalansın.
  226. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Bir müddet torrentleech vermiyeceğim. önce TL verdiğim kişilerin kullanımını gözlemem gerek. Şu an onlardan pek memnun olduğum söylenemez. Eğer istiyorsan Torrentday veya HD space verebilirim.
  227. WebNick

Söyle Rahatla

Sonunda HDchina (HDWing) üyelik aldım ya daha torrentten muradım kalmadı :) Heyt beee :clap:
  228. WebNick

The Walking Dead :P haftaya dananın kuyruğu kopacak
  229. WebNick

yöneticiler birbirine selam çakıyor. :D ikiside iyi site
  230. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

2 adet Torrentday davetiyesi vermek istiyorum. Torrentday davetiyesi isteyenler lütfen önce şu mesajı dikkatlice okusunlar. http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/296138-webnickten-davetiyeler-2.html#post2780647 ayrıca o mesajda eksik kalan bir ufak hatırlatma, ekran görüntüsü...
  231. WebNick

ölmeden izlenilmesi gereken filmlerden birisi normaldir defalarca izlensede yine seyredilmesi.
  232. WebNick

bende izledim dün trt de :D
  233. WebNick

Söyle Rahatla

Adam King :D
  234. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

keşke o mesajın iki altındaki mesajımada baksaydında tepkini daha sağlıklı yapsaydın. Bakıver bir zahmet. http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/296138-webnickten-davetiyeler-3.html#post2782922
  235. WebNick

Söyle Rahatla

adam yeni fenomen
  236. WebNick

Söyle Rahatla

http://www.youtube.com/watch?v=4kOX-qE6Ka4 :D
  237. WebNick

ReDo Foruma Dön

3 gün değil 30 gün diye biliyorum. yalnışta olabilir tabi bu bilgi.
  238. WebNick

Reis in selamı var. yıkılmadım ayaktayım diyor
  239. WebNick

ReDo Foruma Dön

Adam orda ne acılar çekiyo kimbilir ama ben video u izledikçe gülmekten kendimi alamıyorum. hakket komik ne yapayım.
  240. WebNick

''Beşiktaş, UEFA'ya gidecek''

hadi bakalım hayırlısı inşaallah
  241. WebNick

ReDo Foruma Dön

:lol: :lol: :lol: krize girdim gülmekten. Allah ım sen affet
  242. WebNick

En Uçuk Nickname'ler

misal friendly :mrgreen:
  243. WebNick

En Uçuk Nickname'ler

süpermiş hakket keşke binim aklıma gelseydi :)
  244. WebNick

ReDo Foruma Dön

hacı konuşmayayım diyorum illa alenen söyletcen. biz gönül bağı, hoş muhabbet diye prim verdikçe zalim zulmune devam ediyor. dahada söyletme beni :) Sırf bu sebepten dönme ReDo :) Eğer olay muhabbetse, güzellikse, açarsın yeni bir sekme başka çatılarda devam ettiririz sohbetimizi...
  245. WebNick

Bilgisayar açılmıyor

hacı senin sorun harddiskte, ama emin olmak için sen dediğim testi yap. bad sector çıkarsa kurtaracam diye uğraşma git yeni harddisk al.
  246. WebNick

ReDo Foruma Dön

Burası olmazsa başka bir yer olur. ne sitenin bize, nede bizim siteye ihtiyacımız yoktur. Sadece burası için değil her yer için söylüyorum insanları bir arada tutan gönül bağıdır. bu bağı koparanlar tarihin tozlu sayfalarına kalkar. Dönme l.n ReDo :) bize başka yer mi yok :) Kurarız çeteyi...
  247. WebNick

ReDo Foruma Dön

Ya ne gerek var bu konuya. Dönme ReDo ayrıntıları -Beneficence- sana detayları anlatır fb tan.
  248. WebNick

Define İşaretleri (Sembolleri)

hortlak var dediler geldik :D
  249. WebNick

Söyle Rahatla

http://www.youtube.com/watch?v=kR13y76Itks ?
  250. WebNick

Söyle Rahatla

Başganıda bekleriz yakında yeni adrese :mrgreen:
  251. WebNick

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A
  252. WebNick

Gözde sitelerden davetiyeler veriyorum

dostum davetiyeni belirttiğin adrese gönderdim. en kısa sürede üyeliğini etkinleştir. sömürücü değil paylaşımcı olman dileğiyle. üyeliğin hayırlı olsun.
  253. WebNick

Söyle Rahatla

ReDo ya selam damara devam. :) Freeeeeedooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooommmmmmmmmmmmm. http://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts
  254. WebNick

Önce başarı sonra prim

milliyetten gidiyon bugün usta :) orada okuduğun haberi taşıyorsun buraya
  255. WebNick

Bilgisayar açılmıyor

benimde başıma gelmişti zaten onun için direk harddiskten girdim olaya :)
  256. WebNick

Bilgisayar açılmıyor

google amcaya hirens boot cd yaz. en son versiyonunu bulup cd ye yazdır. onun içinden harddiskinin markasına göre araçlar var onları kullanabilirsin. harddiskin markalıysa misal seagate gibi. resmi sitelerinden indirip kendi yazılımlarını kullanabilirsin.
  257. WebNick

Sıradaki Fildişili Gervinho!

demirören çalışıyor :D
  258. WebNick

Bilgisayar açılmıyor

harddiskte bad sector olmuştur. harddisk test yazılımları ile kontrol et. eğer bad sector olmuşsa sana yeni donanım alma vakti gelmiştir.
  259. WebNick

Chelsea'den Burak Yılmaz'a 25 milyon euro!

zaman gösterecek haberin doğruluğunu yada yanlışlığını
  260. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

güzel kardeşim iyisin hoşsunda hangi site için davetiye istiyorsun. SCC istiyorum diyorsan onu verdim. konuda yazıyor. Torrentleech istiyorum diyorsan onuda hiçbir türk torrent sitesi ekran görüntüsünü referans almam. bunuda konuda belirttim. Zaten ilk formatı gayet iyi açıklıyor. haa ben...
  261. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Her zaman dedim şimdide tekrar ediyorum en iyi torrent sitesi kişinin ihtiyaçlarını karşılayan sitedir. Herkes kendi kullanım türüne göre torrentden faydalanmalı. Davetiye konusuna gelirsek herkes davetiyesini istediği şartlarda dağıtmakta serbestir. Sen istersen davetiyeyi ortaya şartsız...
  262. WebNick

Söyle Rahatla

Ne kadar liseli varsa beni bulur. :) Sizin yarın sınavınız yok mu gidin yatın l*n!
  263. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Varya şu konuya gelip komik komik yorum yapıyorsunuz ya. Cevap vermiyeyim diyorum ama bildiğin çamur at izi kalsın kafasındasınız. Bir kere davetiye için "abartıya kaçtığım" savı komedidir. hele ki "şahsi tatmin isteğidir" lafı komedinin dik alasıdır. Neden? Eğer ki her hangi birisi zahmet...
  264. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

SCC yi verdim.
  265. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

SCC davetiyesini Awesome HD den bir üyeye verdim. SCC konusu kapanmıştır.
  266. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

senin derdin belli oldu, reçeten Tiberius'ta bir ara uğra hakettiğini versin. :) - - - Mesaj Güncellendi - - - sen yeterince davetiye almışsın bırakalım bunu başkaları alsın :) O leveller farklılık gösterebilir gayet normal. çünkü reelde böyle bir sıralama yoktur. Her kullanıcı için kendi...
  267. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

davetiye forumlarında takılmadığın alakan olmadığı belli :D sen gülmeye devam et :P sana hayatta mutluluklar.
  268. WebNick

Davetiye Takas

1 adet SceneAccsess davetiye vereceğim. http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/296138-webnickten-davetiyeler.html#post2640053 Şartı sağlamayan ama elinde SCC ye denk davetiyesi olanla takasda düşünebilirim.
  269. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

1 adet SceneAccsess davetiye vereceğim. ilk mesajdaki şartı sağlayan birine: http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/296138-webnickten-davetiyeler.html#post2640053
  270. WebNick

aha altyazı çıkmış bende izleyeyim :)
  271. WebNick

Davetiye Takas

isteme değilde hakkını vererek kullanma konusunda hakikaten sorun var. Millet kolay bulduğundanmıdır yoksa karşılıksız aldığındanmıdır değer vermiyor.
  272. WebNick

Günün Sözü

"Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur." (Voltaire)
  273. WebNick

Söyle Rahatla

Köpekler havladı diye atlar ölmez. Havlamayı kesin artık salaklar.
  274. WebNick

Davetiye Takas

ihtiyacı olana yine ver. turşusunu mu kuracaksın. :)
  275. WebNick

Davetiye Takas

hdleech açık :D
  276. WebNick

Msconfig başlatma..

herhangi sistem bakım onarım programı ile sistem başlangıcında çalışacak öğeleri silmiş olabilirsin. cclenarda var bu özellik mesela. çözüm nedir dersen işin aslı net bir bilgim yok. fakat olay taze ise ve çalışan bir geri yükleme noktan varsa sistem geri yükleme belki işe yarar.
  277. WebNick

En iyi modem markası hangisi isimlerini yazar mısınız ?

evet aynen
  278. WebNick

Söyle Rahatla

gönderdim.
  279. WebNick

En iyi modem markası hangisi isimlerini yazar mısınız ?

tplink olmadığı kesin. kullanıyorum çokta iyi değil. işimizi görüyor o ayrı
  280. WebNick

Söyle Rahatla

Bak ciddiyim duaya ihtiyacım var. yaz bir kağıda aynen benim arz ettiğim gibi sonra orada okursun ellerini semaya açıp.
  281. WebNick

Söyle Rahatla

Aleyküm selam. Allah kabul etsin ibadetini. o kutsal mekana varınca "Rabb'im Metehan kulunun sıkıntılarını gider, işlerini kolay ve hayır eyle, rızkını aç, rahmetinle muhafaza eyle" diye özellikle dua etmeni senden rica ediyorum. Çok ihtiyacım var inan. Genel duaya katma :) kişiye özel sipariş...
  282. WebNick

hdleech tavsiye ederim. bitturk çok bozdu be :)
  283. WebNick

Kapanmasını en çok istediğiniz TV kanalları hangileri?

toptan kapatılsın. hepsi çöplük
  284. WebNick

Söyle Rahatla

"Dişi aslanın merhameti" diye belgesel ismi mi olur Allah'ını seversen :D Sen çekersin belgeseli anlarımda elin ecnebisinin yaptığı belgeselin ismini bu şekildemi çeviriyorsun türkçeye.
  285. WebNick

Andorra 0-2 Türkiye Maçın Özeti, Golleri | 2014 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 5. Maç

iki takımımız çeyrek finale kaldı diye ülke futbolumuz ilerledimi sanıyordunuz ? Malesef alacak çok yolumuz var daha.
  286. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

davtiye var ama şartlar yukarıda 47 nolu mesaj ve 51 nonun son cümlesi :)
  287. WebNick

Facebook'tan "İlginç" İnsanlar :) :)

Allah'ım sana şükürler olsun.
  288. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Yapan var ama ben @ce_orhan a böyle yapıyorsun demedim. Yanlış anlaşılma olmasın ! Zaten üyelikleri çok yeni. Hani aklının kenarına şeytan fitne atarsa, uyma şeytana diyorum. Kimsenin vebalini almak istemem.
  289. WebNick

1x Arena tr sömürün

kusura bakma sistemin hatası sanırım, hala onay bekliyor diye gösteriyor seni. üyelik aramasından kontrol ettim sen haklısın. özür dilerim.
  290. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

bak siteden kontrol ediyorum iki üyeliğide hiç kullanmamışsın. eğer ben bunları saklıyayım. satarım yada yedek üyelik dursun diye düşünüyorsan o üyelikleri sildirmesinide biliriz. Sözlerimi tehdit anlama. daha öncede birkaç kişiye davetiye verdim ya siteden atıldılar yada yedekte beklettiler...
  291. WebNick

Windows xp sp 3 nasil cd'ye nasıl yazilir?

o zaman kendin hazırlayacaksın. çok zor birşey değil zaten. güncellemeleri indirip elindeki xp ye entegre edeceksin. böylelikle güven sorununu ortadan kaldırmış olacaksın.
  292. WebNick

1x Arena tr sömürün

bitturk üyeliğini hala etkinleştirmemişsin. Kullanmayacaksan söyle başkasına vereyim. heder etme boşuna
  293. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Söz verdiğim gibi Torrentleech ve Hd Space davetiyelerini belirtmiş olduğun ce_orhan@hotmail.com mail adresine gönderdim. En kısa sürede üyeliklerini etkinleştir. Üyeliklerini iyi günlerde kullan, sömürücü değil paylaşımcı bir kullanıcı olmanı tavsiye ederim.
  294. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Bu ekran görüntüsünü excell 2003 eğitim seti seçili şekilde ve windows görev çubuğu ve saat tarih belli olacak şekilde yeniden gönderirsen sana Torrentleech davetiyesi seve seve veririm ayrıca ikinci kez iş çıkardığım için elimdeki hd space davetiyeside veririm. Yalnız şunu bilki torrent geçen...
  295. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

bu şekilde olmaz. "Nasıl olur" cevabını 47. mesaj anlatıyor
  296. WebNick

Windows xp sp 3 nasil cd'ye nasıl yazilir?

yedekle filan uğraşma. kendin windows cd sine güncellemeleri ekle bir format cd si yap veya internette bunun hazır yapılmış versiyonlarından birini kullan. yedek sağlıklı çözüm olmaz ve gereğinden fazla yer işgal eder. tavsiyem kendi güncelleştirilmiş xp cd ni yapman. ben nasipse 2014 te...
  297. WebNick

Belirsiz bir yetersiz alan

log dosyasını açıp baksana hangi yazılım tutuyor logları
  298. WebNick

TorrentLeech.org Davetiye Dağıtımı

davetiye isteyenler örneğe uygun ekran görüntüsü koyarlarsa bir değerlendirme yapabilirim. Detay için: http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/296138-webnickten-davetiyeler-2.html#post2780647
  299. WebNick

WebNick'ten Davetiyeler

Yukarıda örnekte vurgulağım alanlar açık bir şekilde gözükmek kayıdı ile, ayrıca torrent programının arama çubuğunda forumdaki nicki yazmak kaydıyla ekran görüntüsünü koyan ve 3 günden uzun süredir paylaşımda olduğunu ispat eden kişilere elimdeki davetiyelerden vermek istiyorum. 3 günden kısa...