FUTBOL: PFDK'ya güvenim kalmadı diyenler? Zaten adamdan saymıyoruz diyenler? İçeri...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
PFDK, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e 9 maç ceza verdi

PFDK, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e Mersin İY maçındaki davranışlarından dolayı 9 maç ceza verdi! Ayrıca antrenörler Hasan Şaş'a 2, Ümit Davala'ya 1, futbolculardan Sabri Sarıoğlu'na da 1 maç ceza verildi.

Saha olayları nedeniyle ise G.Saray'a 25.000 TL ceza verildi.

Galatasarayı şampiyon yapmak istemiyorlar anlaşılan... Türkçe'de yeni küfürler türetttim resmen. :D

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hak etti aldı hakemin üstüne yürümek neymiş ?

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Fatih hocaya muhtemelen hakaretten 3 centilmenlik dışından 4 ve geçen yıldan kalan 2 maç ile toplam 9 verdiler. TFF mi dedi hocaya saha dal, hakeme küfret, hakaret et? her hakemin kararlarını beğenmeyen sahaya dalar hakeme hakaret ederse o zaman anarşi olmazmı?

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
:D tahmin ettiğim gibi fenerliler yüklenmeye başladı.. çekememkte üstünüze yok. bunu bilin artık. Nefret ettiriyorsunuz milleti fenerbahçeden.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
:D tahmin ettiğim gibi fenerliler yüklenmeye başladı.. çekememkte üstünüze yok. bunu bilin artık. Nefret ettiriyorsunuz milleti fenerbahçeden.
nie yüklenekki? beter olsun isterlerse 15 maç versinler umurumda olmaz. zaten kendine yakışanı yapmış. dön bak yorumlara Gs liler haricinde hiç kimse haklı diyemiyo Fatih hoca içinç

kaptan_07

Asistan
Reaksiyon puanı
5
hocam empati ile alakası yok adam sahaya daldı. basın toplantısı izni yokken basın toplantısı yaptı. daha önceden şampiyonluk maçı öncesi cezası ertelenirken empati yapılıyormuydu bu ülkede. ceza ertelenirken iyi ceza verilince tü kaka

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
nie yüklenekki? beter olsun isterlerse 15 maç versinler umurumda olmaz. zaten kendine yakışanı yapmış. dön bak yorumlara Gs liler haricinde hiç kimse haklı diyemiyo Fatih hoca içinç

Bizim Fatih Hocada futbol oyuncularından vurdulu kırdılı bir grup kursaydı emin ol tam tersi olurdu. ;) :)

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Şu konuyu açmak bile başlı başına bir provokedir. Sağ duyulu olmak lazım. Fatih Terim'in cezası Galatasaray takımının engelleri aşmasına mani olmayacaktır. Yok yere tansiyon yükseltmemekte fayda var.

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Şu konuyu açmak bile başlı başına bir provokedir. Sağ duyulu olmak lazım. Fatih Terim'in cezası Galatasaray takımının engelleri aşmasına mani olmayacaktır. Yok yere tansiyon yükseltmemekte fayda var.

Aslınd adüşünceleri almak istedim o kdr :D Birde fenerlilerin direk yorum ytapması ilgincime gitti. :D neyse konu kilitlenebilir silinebilr. tansiyon yükselmesn

serhatoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Daha oncede aynisi yapti ertelendi ama tekrar edince kurtulus yok...

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Fatih hocaya muhtemelen hakaretten 3 centilmenlik dışından 4 ve geçen yıldan kalan 2 maç ile toplam 9 verdiler. TFF mi dedi hocaya saha dal, hakeme küfret, hakaret et? her hakemin kararlarını beğenmeyen sahaya dalar hakeme hakaret ederse o zaman anarşi olmazmı?

küfrettiğini nerden biliyorsun bilader?

anarşi deme bari :) 12 mayıs gecesi akıllarda hala...

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Arena'da sahaya giren 2 taraftar ceza 25.000 TL
İnönü'de sahaya giren 2 taraftar ceza 2 maç seyircisiz !bu lig ve turk futbolu bıtmıstır sampıyon bellı

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İnönü'de sahaya giren 2 taraftar ceza 2 maç seyircisiz !bu lig ve turk futbolu bıtmıstır sampıyon bellı
BHamj_NCIAAGmWA.jpg

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22

Ben Beşiktaşlıyım Beni İlgilendiren Bir Durum Değil Fenerbahçe

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Çok şey yazmak istiyorum özellikle kendilerine yapılan kıyaklardan hiç bahsetmeyip konuşanlara ama boşyere yazmak istemiyorum.Gerçekleri birinin kulağına bağırsan bile o yine bildiği gibi konuşur.O yüzden Gelin bize yapılan tüm haksızlıklara gülüp geçelim.Yapabilceğimiz başka bişey yok çünkü.El altından ŞİKE yi bile cezasız bıraktılar varın gerisini siz düşünün.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

o ceza IRKÇILIĞA diye biliyorum

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Çok şey yazmak istiyorum özellikle kendilerine yapılan kıyaklardan hiç bahsetmeyip konuşanlara ama boşyere yazmak istemiyorum.Gerçekleri birinin kulağına bağırsan bile o yine bildiği gibi konuşur.O yüzden Gelin bize yapılan tüm haksızlıklara gülüp geçelim.Yapabilceğimiz başka bişey yok çünkü.El altından ŞİKE yi bile cezasız bıraktılar varın gerisini siz düşünün.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

o ceza IRKÇILIĞA diye biliyorum
IRKÇILIĞA Dediğin Takımın Tafaftarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...