Arama sonuçlarınız

1. E

İntihar Sebebi

vay be konular dönmüş Bayadır yoktum buralarda tekrardan merhaba A:DS:SA
  2. E

Sizin Motorunuz Hangisi (Çeşit)

Naked candır,
  3. E

Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

anladim peki android 5 i de mi yuklemicez ya yok mu bu sarjin bi caresi yada yazilimi
  4. E

nedenki bi sorun mu var
  5. E

bide onerebileceginiz 3000 mah civari powerbank var mi telf. zarar vermeyen
  6. E

Telefonu simdi aldim geldim simdi.ne yapmak gerek hic guncelleme yapmadim boyle mi kalsin sizce
  7. E

Toshıba satellite 9 ay kapalı kalsa ne olur?

çok teşekkürler ! kendi çantasına koyar bırakırım
  8. E

yok evde ailem varda laptop kullanmazlar masaüstü var yani pili çıkarıp bıraksam yeterli olacak öyle mi ? ee peki pil dolu mu olmalı yoksa boş mu ?
  9. E

Yaklaşık 8-9 aylık bi şehir dışına çıkacağım ama laptopu götürmem imkansız.Ben bu laptopu evde bırakacağım fakat tamamen 9 ay boyunca kapalı kalacak bi sorun oluşur mu ? ve pili dolu mu bırakmalıyım boş mu lütfen yardımcı olur musunuz
  10. E

Uçak ve Otobüs İndirim Fırsatı ??

govegoyu takip edin bence
  11. E

Uçak ve Otobüs İndirim Fırsatı ??

bi site araciligiyla bir sirketten bir bilet yari fiyatina idi :) reklam yok :D
  12. E

Hangi meslekler kazandırabilir?

denizcilik derim....renk koru degilsen cunku ben bu yuzden elenmistim
  13. E

Moderatör Olmak İster misiniz?

İsyanım size değil mesaj sayısına :D:biggrin:
  14. E

43 yıl önce çalınan motosiklete trafik cezası geldi

Böyle bir şey söz konusu olamaz.Elinde belgen var hakkını arayacaksın.
  15. E

Moderatör Olmak İster misiniz?

Herşey mesaj sayısı mı
  16. E

43 yıl önce çalınan motosiklete trafik cezası geldi

Belgeleri saklamanin faydasi iste eger sakladiysa elinde kaniti vardir.
  17. E

Bilgisayarım güçlü ancak yine de kasıyor

Gunumuzde internetin faydasi bu iste,keske bilgisayari almadan once burada sorsaydiniz :)
  18. E

Söz Sizde: WhatsApp mı SMS mi?

Aile ici sms,arkadaslarla whatsapp
  19. E

14 yıl cansız mankenlerle yaşadı!

Delirirdim ben heralde :)
  20. E

Neden motosiklet yan yatsa da düşmez!

Motorsiklet candır tutkudur.Şuan kullanmıyorum ama içim gidiyor.Tulumsuz kasksız eldivensiz hayatta kullanmam...
  21. E

Hangi saat? SS'Lİ

Teşekkürler googleda aratınca bu konu çıkıyor :P güzel saat ama o paraya daha güzel bir şey düşünmek isterim.
  22. E

Hangi saat? SS'Lİ

tabiki 2. nerde satiliyor bunlar ?
  23. E

Hobi önerisi

anlamadin sen beni :))) neyse .
  24. E

Windows 8'de Son Durum

ya ne yalan söyliyüm laptopu öyle ortamlarda kullanmayı sevmiyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - of kalsın o zaman zaten 6 gb kotam var ay sonu 1 gb anca kalıyo bunu yüklersem internete giremem :))
  25. E

Windows 8'de Son Durum

Bende wın8 kullanıyorum laptopta kurulu geldide şu sıralar 8.1 yğkleyin uyarısı geliyor ben kotalıyım kaç mb tır 8.1 ?
  26. E

Telefonumun üstüne su döküldü (s3)

valla dostum telefoncuya götürme 100 lira 200 lira hatta 300 ver ama yetkili servisine götür zira bu devirde herkes telefoncuyum diye geçiniyor.
  27. E

Hobi önerisi

Gitar çal ama birisini bulman lazım okutmak için herkese güvenme ;)
  28. E

Avea mı pttcell mi

çekim kalitesine bakacak olursanız vodafone şahsen kullandığımdan dolayı çekmediği yer yok ama şu devirde ben pttcell geçmiş bulunmaktayım tabiki maddiyat ağır basıyor :) 14 lük tarife kullanıyorum :D
  29. E

Anime Keyif

bu devirde kotalı internet kullanan ben çok sevdiğim narutomdan ayrıyım..
  30. E

GB nasıl okunur?

cibili saksak
  31. E

Vodafone kota sorunu herkesi ilgilendiriyor olabilir.

pttcell 14 luk tarifeye gectim daha hizli diyebilirim vodem duruyo oyle acil durumlarda kullaniyorum zaten 3 gunde 1 gb asiyor
  32. E

Biz Ne Olduk Böyle?

Her seyi para yapan bi sistemde para icin degilde ne icin calisacak insanlar ?
  33. E

8 Aralik ehliyet sinavi

giren var mi arkadaslar cevaplari paylasalim ?
  34. E

Vodafone kota sorunu herkesi ilgilendiriyor olabilir.

6 gb süper internet abonesiyim hani şu vodem bedava kampanyası ve buna ek olarak cep telefonumda sınırsız cepnet kullanıyorum.Gelelim asıl konumuza sürekli olarak vodafone mobil broadband kullanıyorum dün ilgimi çekti bi kontrol yapayım dedim. 4 tane birbirinde farklı olmak üzere siteye...
  35. E

Pttcell veya cepnet

yandexden verim alamadım ben en iyisi kendi adıma konuşayım şuan için chrome pttcell vodeme olurmu bilmiyorum en azından deneyeceğim zaten taahhtsz yani 1 ay kullanır kapatırım zaten karar verdim bimcell hattımı taşıyacağım cepneti riske atamam )
  36. E

Toshıba satellite l855 i5

devamını buraya yazayım başlık uzun olmasın 2.60 ghz atı radeon HD 7670M 400 mhz 8 gb ram 2 gb ekran 4 cpu 1 tb hdd bluray dvd okuyucu .. Evet arkadaşlar bu bilgisayar hakkında görüşlerinizi alabilir miyim acaba ?
  37. E

Bilgisayarim kendinde değil hdd-anakart

az önce anakartı kurcalarken kıvılcıım attı bu ne oluyor acaba bi zararı olur mu ?
  38. E

Pttcell veya cepnet

Şuan chromeda 5-6 eklenti var bunlar reklam engelleyiciler en çok girdiğim siteleri kayıt edenler ve hızlandırıcılar gerçekten faydası çok bunlara ek olarak İDM kullanıyorum ve indirmelerim çok rahat zaten pek bişey indirmem ve hattı vodeme takıyorum ee buda baya bi hızlı anlayacağım sistemi...
  39. E

başka bilgisayara takma şansım yok ama ekranda gelmiyor onu ne yapacağız bazen geliyor
  40. E

Türkiyenin En Sık Ziyaret Edilen Forum Siteleri

2009 un son ceyreginde tanıştım sdn ile bi süre takip ettikten sonra üye oldum hiç unutmam o zamanlar bi virüs sorunu vardı konu açmıştım bana dracula virüs temizleyicisini önermişlerdi gerçektende ise yaramıştı :-D
  41. E

Monitör digital power saving mode hatasi veriyor?

sorun gayet basit ramleri çıkar tek tek tak ve klavye kablosunu çıkar yeniden tak ama bunları yaparken elektrigi kes
  42. E

Merhaba yaklaşık 7 yıldır kullandigim bilgisayarım açılmıyor açılsada biosta kalıyor format attım masaüstü geldi fakat hemen dondu hdd kafa atıyor o da kendi aleminde bazen açmaya çalıştığımda ekran gelmiyor klavye devre dışı kalıyor neden böyle oluyor ??? Acaba diyorum yeni laptop almıştım...
  43. E

Bilgisayar açılmıyor

sorun bittikten sonra kendine bir adet ups al
  44. E

Pttcell veya cepnet

vodafone da cok iyi sayilmaz bakin benim evimde adsl yok zaten adsl benim icin anlamsiz çünkü sürekli şehir değiştiriyorum aylık kullanımın 5 -6 gb ptt bell sınırsız internet sunuyor bim sınırlı
  45. E

İzmir'den Selamlar

hoşgeldin hemşerim
  46. E

Kaç Yıl Oldu?

Demet Akalın ''Tüm gazilerimiz nur içinde yatsin'' diyeli o kadarda çok olmadı. eski devlet bakanı lütfi doğan, kadınların ne hissettiğini anlamak için evinde türbanla dolaştığını açıklayalı 6 yıl olmuş ali şen, televole programında ailesini tanıtmaya "çocukları hanım doğurdu" diye başlayalı...
  47. E

IQ-Zeka Testi

testi çözünce kötü çıkarsa gerizekalısınız demiyor değil mi :mrgreen:
  48. E

Pttcell veya cepnet

aveaya geçtiğine pişman mısın?
  49. E

En Çok Duyduğunuz Anne Sözü ?

-Anne babam nerede? +Nereye koyduysan ordadır! :yes: -Anne bileğimi alçıya aldılar. +Atlet giymezsen hasta olursun tabi!:thumbup:
  50. E

Pttcell veya cepnet

İyi günler sdn forum ben şuan aylık cepnet250 mb kullanıyorum dün pttcelli gördüm 14 lük tarife gerçekten çok uygun Pttcell : 200 dk hy + 250 sms hy + sınırsız 250 mb internet 250 mb dan sonra ki hız 128 kbps fiyat : 14 tl Cepnet250 : sınırsız 250 mb internet 250 mb dan sonra ki hız 96...
  51. E

Telefonu modem olarak kullanma xp

mr_rain tesekkur ederim fikrin icin ama hallettim bu telefonub wifi paylasma ozelligi varmis :) bende wirelees alici vardi usb yani onu pc ye kurdum baglandi kabloya gerek kalmadan :)
  52. E

Telefonu modem olarak kullanma xp

samsung galaxymini2 telefonumu usb kablosu ile pc ye baglamak istiyorum ama bi turlu olmuyo bi yardimci olurmusunuz.
  53. E

SDN Twitter Kullananlar Buraya ! ...

https://twitter.com/k_sonmez takipleşebiliriz.
  54. E

Galaxy mini2

1 ocakta samsung galaxy mini2 model bi telefon aldim sifir fakat dikkat ediyorumda geceleri ayni saatte batarya daha %20 iken telefon kapaniyor ve bu olay rutin olarak gerceklesiyor acaba uygulamalardan mi programlanmis ilk defa android kullaniyorum.simdiden tesekkurler
  55. E

Hdd ısısı

sığmazsa yarısını dışarıya çıkartırım artık :D
  56. E

Hdd ısısı

Şuan 50 C tehlike 55-60 yani içim rahatladı diyebilirim önerdiğin üründe gerçekten güzel niye önceden aklıma gelmediyse :S zaten bütün hdd ler standart değil mi yani bu soğutucu her marka hdd lere olur ?
  57. E

Hdd ısısı

Hd tune ile zaman zaman hdd'nin ısısını kontrol ediyorum.45 C altına inmiyor 50 C tehlike diye duydum.Isı artıyor 50 C ulaşıyor bilgisayarı kapatıyorum 1 saat sonra açıyorum ısı 32 C düşmüş 30 dk kadar takılıyorum bilgisayarda ısı birden 45 C olmuş.Vantilatör koyuyorum 32 C ye kadar düşüyor ama...
  58. E

HDD ye nasıl format atıçam yardım??

çak low formatı niye uğraşıyorsunki .)
  59. E

Spin up time

Bu ne sorunu olabilir acaba diğer testlerde sorun çıkmadı ama buna anlam veremedim ?
  60. E

Polis Kayıtlarına Geçmiş Bir Olay :)))))

Devamı şöyle; adam karısını sokağa atmış bunu gören 3.hırsız kadına yardım etmiş gel abla falan yemek vermiş.Sonra adamın evine gitmiş karın hastanede yoğun bakımda hastane polisi seni bekliyor demiş.Adamda apartopar kapıyı bile kapatmadan pijamalarıyla koşmuş hastaneye 3.hırsızda durur mu...
  61. E

'Hayatımın Aşkı' dediğiniz...

Aşk mı bu devirde mi şaka yapıyorsun.Tüm hayatlar sanal aleme kurulu iken hangi aşktan bahsediyorsun.Kimine göre belki değişir ama aşk dediğiniz olay bi kaç sevgi kelimesi.
  62. E

105 Yıl Sonra Tekrar Olacak Kaçırmayın

Güneş hala doğuyor mu :D
  63. E

Aşkım lafından öğğ geldi

Aşkın en iyi dönemi tanışmadan sonraki (eğer ağırdan alırsanız) ilk 1 ay, sonra ciddiyete binerse böyle eski kalitesini yitiriyor.En iyisi ortasında kalmak baktın sıktı kız mı yok :D eğer ciddi düşünüyorsan bilemem tabi ama suyu çıkıyor sonralarda.
  64. E

Oğlum bak git

Yandık okulda,otobüste,sokakta heryerde çocukların dilinde dolaşır durur ...
  65. E

Troll Dünyası :)

demiştim ben :D
  66. E

Doğada Tek Başına - Ağaç Ev - (8.2.2012) Serdar Kılıç

Bu adam çok süper ya araba aküsünü kısa devre yaptırarak ateş yakıyordu bir bölümde.
  67. E

Oha bune...

Bırak dilini burnuna değdirmeyi,diliyle kaşlarını düzeltir bu be :D
  68. E

Dersten Kalma Nasıl Oluyor ?

11 tane nur topu gibi :)
  69. E

Gürültülü sevişen komşusunu rezil etti

Apartmanın dezavantajı :D
  70. E

Efsane CepNet Geri Döndü 2012

ilk 3 ay 500 mb peki sonrasında ya kampanya biterse yani kayıtlar biterse 500'den devam :D
  71. E

Hayırlısı olsun bakalım sonunda, ben hattımı aldım eve gelene kadar hat açılmıştı niye sizinki niye öyle.
  72. E

Son Dakika: Mark Zuckerberg Evlendi!

İnsan müşterilerine haber verir bizim sayemizde ayakta duyuyor :D Biz girmesek aç kalacak haberi yok :D :D
  73. E

Para vererek aldığınız ve aldığınız güne lanet olsun dediğiniz ürünler

snopy sn-883 mikrofonlu kulaklık mikrofon var diye aldım karşımdaki kişiye sesimi duyurmak için bağırmam gerekiyor özel konuşmalarımı bütün ev ahalisi duyuyordu :D Mic bost olsun her türlü ayarı yaptım ama yok olmuyor
  74. E

Merhaba demeden elveda

Güle Güle,bilgisayar hakkında başın derde girdiği zaman hiç çekinme ziyaretçi olarak faydalan olurmu robotlar yardım eder sana anladın sen onu :D
  75. E

SDN Twitter Kullananlar Buraya ! ...

https://twitter.com/#!/k_sonmez buyrun efendim takipleşelim :)
  76. E

Avea tarife rezaleti

Bence insanlar 50 kuruşa bakmıyor benim pahalı derkenki anlatmak istediğim herkes avea kullanıyor 10.000 sms bol bol yeter 1000 smsde arasıra kullanılıyor.Vodafone mesela ben şuan vodafone geçtim çevremdeki herkes avea sms yapsam 2000 sms benim neyime yetecek en fazla 1 hafta tamam para sabit...
  77. E

1 tanesini neyine yetmiyor dediyse nokıa çalışmaz abi :D zorlama :D bende bilmiyorum :)
  78. E

Asosyal mısınız ?

Asosyal olmak daha iyi bence az insan az sorun kafa rahat.Ben ailem ve sevdiklerimle iletişimde olduğum sürece sorun yok
  79. E

Motor tamircisi mi kalp cerrahı mı?

İbretlik :D
  80. E

Avea tarife rezaleti

Avea'daki kadar ucuz değil + genelleme yaparsan çevremdeki çoğu kişi avea vodafone kullanan sms yapmıyor turkcell desen kendi aleminde
  81. E

Nasıl Bir Tipsiniz...(ANKET)

Merhametli Uyuşuk Utangaç M.U.U :D :D
  82. E

İzmirlilere Duyurulur ! Alexandra Stan Geliyor !

Bilgisayarımda çok var bundan :P
  83. E

''Numarasını Vodafone'a Taşıyanlara Bluetooth Kulaklık Hediye'' Bu yazıyı vodafone bayisinde görmüştüm evrensel değil demekki :D
  84. E

Avea tarife rezaleti

Kötülemek gibi olmasında avea'nın sadece sms paketi güzel başka başkada bir çekiciliği yok gibi avea kullananların %90'ı sms için zaten o %90'lık kısmın %50 side genç :D :D Ne biçim teori oldu la bu :D
  85. E

Kingston'ın 640 GB'lık USB belleği ilk kez SDN'De

içimden he **k çok komikmiş diyesim geldi bu çinlilere :D
  86. E

Bluetooth kulaklığını aldın mı :D :D
  87. E

Açık hattım kırıldı

yolcuhan bu devirde bulman zor açık hat zaten sakat işler mesela TL attırdın bi bakmışın hattın kapatılmış paran boşa gitmiş.
  88. E

Bugun vodafone hattımı aldım hemencicik 250 mb kayıtımı yaptırdım kafam rahat :D :D Teşekkürler Vodafone ! :P :P
  89. E

Vodafone forum hiç bir işe yaramıyor

O forum çok sıkıntılı ya senin sorunun yanında çok geç cevaplar veriliyor.Yenile yapmaktan başka bir işe yaramıyor mod.larda üşengeç midir nedir .
  90. E

Hangi Sosyal Ağı Kullanıyorsunuz?

Facebook,Twitter,Msn,Diğer :D ne gelirse artık :D
  91. E

Sizin adınıza reklam yapanları önleme/facebook

Uygulamaları kullanmak için millet okuyup etmeden herşeye izin ver derse bu sorunun önüne geçilemez.
  92. E

Asosyal mısınız ?

okul-ev okul-ev okul-ev ... asosyallik değilde nedir.Haftasonları hep evdeyim benim hiç arkadaşım yok mu l.n
  93. E

Vodafone Faturasız'da Aylık Harcamalarınız (sms,internet,konuşma)

tamam onu geçtik niye kendi konularımızda değişiklik/güncelleme yapamıyoruz 15 dk kuralı yeni mi çıktı acaba ??
  94. E

''mod''larla iletişime geçin diyorsunuzda normalde oraya değişikliğin sebebini bildirmesi gerekmez mi ?
  95. E

Vodafone Cepnet ile Bilgisayardan Bağlantı

Kardeşim sen bilirsin bu işleri cepnet-250 alacağım sence hangi model vodem almalıyım sms özelliğide olsun ama
  96. E

Aman yav korkutmayın beni vodafone geçeceğim ve vodem almayı düşünüyorum :D
  97. E

murat250 nasıl yani arkadaşım gamerangerdan benimle nfs bile oynadı facebook msn onları söylemiyorum bile bu siteyede rahatça girebiliyorum dedi tabiki yavaş ama yinede işini görüyormuş oda 7,99'lık paketi kullanıyor
  98. E

Cepnetle daha hızlı surf icin !

Bi anlık dejavu :D başka bi forumda görmüştüm :D :D adı lazım değil neyse bu anlattıklarından işe yarasa yarasa 1.ve 2.maddeler işe yarar + operadan girin daha hızlı chrome zaten normalde bile çok yiyor.
  99. E

Cepnet için vodafone a geçeceğim zaten avea hattım kırıldı ya turkcell yada vodafone arasında ikilemde kalmıştım ama cepnet çıkınca vodafone'a geçmeye karar verdim.Bu sms ve heryöne 120 dk konuşma paketlerini görünce rahatladım çünkü sms olmazsa olmaz ama heryöne verdiği 2000 sms az gibi fiyata...
  100. E

@xvolkapx ibrahimdevrim bu 2.ellere güvenim pek yok birde hatalı falan yani sorunlu çıkarsa yani hat çalışmazsa çünkü ımeı açtırmak gerekiyormuş
  101. E

"O" an !!

Mutfaktaki köpek resimleri shop mu yoksa bana mı öyle geldi . Hepsi mükemmel ama :)
  102. E

İnci sözlük

2009-2010 onların yılıydı ama artık değil önceden caps sayfasını takip ederdim ama artık iyicene bozdular beğenmekten vazgeçtim.
  103. E

'E-Buddy, tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir' derken? VODAFONE

Çok teşekkür ederim.Şu tarife olayı kafamı karıştırmıştı
  104. E

SDN Forum hakkında son durum açıklaması

Bi an korktum Mahkeme uyarısı çıkınca diye ama DNS değiştirip girince bir de Troy un verdiği bilgiyi görünce rahatladım.Geçicek umarım...
  105. E

Hızı önemli değil benim için tek sorun adaptörü nerden bulabilirm bugun vodafone bayiye sordum 90 tl +hat dedi kotali internet var içinde ve başka hat kullanamazsın diyor
  106. E

Bilindiği üzere vodafone tekrardan cepnet paketini kullanıcılarına sundu.Bende hazır bu fırsat eski hattımda kırılmışken vodafone a geçsem diye düşünüyorum.Bu taahhütsüz vınn modemler yada vodemler e hattı takınca bilgisayardan hem internete girilebiliyormuş hemde bilgisayar üzerinden sms...
  107. E

'E-Buddy, tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir' derken? VODAFONE

Yeri gelmişken bu yeni çıkan CepNet paketinin kayıt süresi kaç gün acaba alımlar ne zaman bitecek bilgisi olan varmı.Birde her türlü tarifede oluyor değil mi ( FreeZone,Cebinegöre vs.)
  108. E

Bir Ülke Bu Kıza İbadet Ediyor

Gerçekten çok yanlış düşünüyorsunuz buda onların inancı,ibadeti karışmayı bırakın yorum yapmak bile yanlış olur belkide onlar bize aa bunlar günde 5 vakit camiiye gidiyorlar diyorlardır.
  109. E

Restart sorunu (yardim)

Arkadaşım bence hiç kurcalama direkman teknik servise götür sonra sana zararı 50 liraysa olur 150 lira o yüzden riske girme.
  110. E

BİM’den GSM Hizmeti: BİMcell

20 TL yükleyene EKONOMİ paketi kapsamında 1 kg un bedava.
  111. E

Açık hattım kırıldı

Benim aldığım yer telefon tamircisiydi.Hatta hat bildiğiniz paket içinde idi çıt diye kırdım o büyük karttan ve pın kodu yazan yeri karaladım pın ı aldım açtım telefonu
  112. E

Açık hattım kırıldı

yolcuhan anladım kardeşim pardon.Sana şöyle söyleyim eskiden kontor vardı hani kart ile alırdık 20 kontor mesela aynı onun gibi mesela ben 20 tl verip almıştım bildiğin taktım ve kullanmaya başladım.
  113. E

Açık hattım kırıldı

@android3 Teşekkür ederim ama faturasız hat terciğim. @yolcuhan kardeşim ben bu hattı 3 yıl önce almıştım ama artık yok zaten alma gibi bi niyetin varsa alma böyle uğraşırsın işte :D @zoki ne yaptın yav öğrenci adamız :D 30 tl mi gözünü seveyim :D :D
  114. E

Açık hattım kırıldı

Hediyesi neler mesela
  115. E

Açık hattım kırıldı

Numara benim için çok özeldi ama yapacak birşey yok sanırım.Peki bu Vodafone olsun Turkcell olsun hat fiyatları ne kadar faturasız .
  116. E

Açık hattım kırıldı

Yani diyorsunuz ki ; git kendini ait adam gibi bi hat al bundan fayda yok öyle mi
  117. E

Açık hattım kırıldı

Avea açık hattım kırıldı ne yaptıysam telefonda açamadım yani elimle yamulttum falan :D ama fayda etmedi şimdi ben numaramı başka bi hatta taşıyabilirmiyim dediğim gibi hat açık hat böyle bi şey olması mümkün mü ? Bir de hangi operatörü önerirsiniz sms + konuşma + net paketleri ucuz olanından.
  118. E

Arkadaşıma çinden getirttiğim ürün sizce nasıl :)

Malesef kredi kartı kullanmıyorum eğer kapıda ödemeli falan bulursanız yada İzmir-Karşıyaka çevresinde lütfen söylermisiniz .
  119. E

Arkadaşıma çinden getirttiğim ürün sizce nasıl :)

Tam da benim istediğim türden bi ara düşünmüştüm acaba böyle bi şey varmıdır diye demek ki gerçekmiş.Türkiye'de de olsa ne iyi olurdu :)
  120. E

SDN Forum Kapatılıyor

Özgürüz ya hımmaammınaaaaaa . Yazık çok yazık...
  121. E

Shutdown komutu

yok öyle kapanıyor zaten başlar>bilgisayarı kapat a tıklayınca pc donuyo bende power düğmesine basarak kapatıyorum
  122. E

IDM mi Flashget mi Hangisi Tercihiniz

IDM ama sürekli format atmaktan bıktım
  123. E

Shutdown komutu

Kimse yardımcı olamayacak mı ?
  124. E

Shutdown komutu

iyi geceler arkadaşlar bu soru hakkında konu açmayıp birisine sormak istedim ama kimin hangi konuda bilgili olduğunu bilemiyorum sorun şu; ben önceden Shutdown komutu ile bi kaç kez bilgisayarı kapatmıştım o gündür bilgisayarı kapat a tıkladığımda kapanmıyor bunu nasıl düzeltebiliriz ?
  125. E

31 Mart'ta tüm internet çökecek!

vay arkadaş 1 nisan doğum günüm kutlarlar diye dondurmuş olduğum facebook hesabımı açtım kısmet değilmiş :D :D
  126. E

Çanakkale Zaferi

http://www.youtube.com/watch?v=n1ykxxd9aae
  127. E

Türkiyenin en iyi forumu SDN

Türkiye'nin en iyi kaliteli forumu burası bence en azından düzen var hiçbir yerde bulamadığım samimiyet sıcaklık var.Ve giderek gelişiyor o adı geçen 1.forumun ben nasıl 1.olduğunu anlamış değilim ama ne düzen var ne çekicilik.
  128. E

Bir Ben Eksiktim

Herkese Teşekkürler :D ReDo top mu kale mi :D :D
  129. E

Bir Ben Eksiktim

Hoşbulduk Uzayın sonsuzluğuna doğru gidiyorlar yani temkinli olmak lazım bizide uçurmasınlar :D
  130. E

Bir Ben Eksiktim

Merhaba arkadaşlar belki yaş ortalamasının altında kalıyorum ama yinede buradayım.Aslında benim bu forumla tanışmam 2010 yılında gerçekleşti o zaman açtığım hesabı unuttum yeniden bi hesap aldım ve tam gaz devam :tt2: . Hiç bir yerde bu samimiyeti bulamadım ama burası gerçekten iyi en azından...
  131. E

Hatayı nasıl tanımlayağımı bilemedim detay içeride

Boşver en iyisini yapmışın sen niye uğraşıyorsun ki bırak yapsınlar en sağlıklısı bu ;)
  132. E

Hatayı nasıl tanımlayağımı bilemedim detay içeride

Ram leri kontrol et ondan olabilir
  133. E

Türkiyenin en iyi forumu SDN

1.site hangisi ? . Ayrıca ben bu forumla ilk 2010 yılında tanıştım gerçekten bağımlılık yapmıştı facebooktan çok buraya giriyordum yani internette geçirdiğim zamanın gerçek anlamıyla %90 ı bu sitede geçiyordu format atma başta olmak üzere bi çok şeyi burada öğrendim ama şu sıralar forum çok...
  134. E

CPU ısısı

ya artık korkar oldum fan temizleme konusunda geçen işte temizlediğim zaman fan oturmamış bilgisayarı açıyorum 15 dk açık kalıyo sonra kapanıyor allah allah dedim ne oluyo falan ısı ya baktım 90 derece cpu 2 tane vantilatör koydum karşısına anca 75 e indi ama durumu fark edince düzelttim hemen...
  135. E

Çok para kazanır mıyım ?

hoşlarına gidiyo bence :D :D
  136. E

CPU ısısı

Masaüstü . Fanı yakın zamanda temizledim o macunu sıyırdım ordan fan ile cpu arasındaki macunu yani şuan 29 derece ama bilgisayar 20 dakikadır kapalı Fan 2163 Rpm normal mi ?
  137. E

Çok para kazanır mıyım ?

ReDo adminde herkese saydırıyor ama hiç bişey olduğu yok ? :D
  138. E

CPU ısısı

Aida64 ile CPU ısısı şuan 55 derece bu ısıyı nasıl düşürebilirim ? Bilgisayar çalışırken yani normal olarak fanda devrede olacak arkaplandaki tüm programları kapatsam bilgisayarı kendi haline bıraksam bi süre sonra ısı düşer mi acaba ?
  139. E

İntihar Sebebi

@|SeYYaH| Dikkat çekme gibi bi amacım yok sorunu dile getirdim ama sen nereye çekmek istersen çek konu oraya gider + konu dışında yorum yapmak alışkanlığın sanırım .
  140. E

Çok para kazanır mıyım ?

Öyle salaklıklar yaptığın için o şahıslar psikolojimi bozduğu için deyip senide mahkemeye vermesinler :D :D
  141. E

Megaupload için.

Neden kaçak kat mı çıkmış :D
  142. E

İntihar Sebebi

Tek sorun şu diğer sitelerde uçuyo zaten niye bu forumda böyle canımı sıkmaya başladı :/ . Benzetmem gerçek ama :D
  143. E

Megaupload için.

Kim vermiş mahkemeye :D
  144. E

İntihar Sebebi

Ya arkadaşlar ben forumla ilk 2010 yılında tanıştım o zamanlar mozilla kullanıyordum ve gayette hızlıydı çok rahat seri bi şekilde geziniyorum fakat şu sıralar chrome ile giriyorum sadece bu foruma mahsus olaraktan çok yavaş.Sanki karlı havada karşıdan sert bi rüzgar geliyormuş gibi çok yavaş...
  145. E

Yanınıza Gelebir miyim?

Ordan nasıl görünüyo acaba diye gitmiş olmasın
  146. E

Megaupload için.

ne oldu bu megaupload a son günlerde çok görüyorum böyle şeyler kapandı mı
  147. E

Uçan kedi

http://inciswf.com/5289incik6377366.swf kusura bakmayın ama gif yapamadım link verdim :D :D
  148. E

MUCK Ekranlara Veda Ediyor!!!

hiç çekiciliğide yoktu zaten 1 kere bile izlemedim
  149. E

Komik Banka Konuşmaları :)

Bunların gerçek olmadığını söyleyin :)
  150. E

Müjde

4 katlı bir binada 1. katta polis , 2. katta postacı , 3 . katta bir kör ve 4. katta da yanlız yaşayan bir bayan oturmaktadır . Birgün kadın tam banyoya girecekken kapı çalar , kadın güvenlik kamersaından kapının önüne bakar gelen polistir hemen bornozu üzerine geçirerek kapıyı açar . Polis...
  151. E

BattleField 2

Senin ekran kartı modelin ne
  152. E

MaxiCep.com & Shifdelete.net

Bi tanesinde aynı temaya rastlamıştım :D butonlar falan aynıydı .
  153. E

BattleField 2

Ne zaman bu oyunu oynamak istesem bilgisayar kendini resetliyor bunun nedeni ne olabilir ?
  154. E

Kelime oyunu !!

haha bulunacak Kelime: ZEBANİ - Allahın meleklerinden biri. - Cebrail. - İlk üç harfi Çizgili bir hayvanı çağrıştırıyor. - Zebrail? - Seni zebrail çarpsın inşallah! bu güzeldi :D
  155. E

Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi ...!!

Bu facebook kafayı yedi galiba geçende arkadaşımın başına bu iş geldi onunda 15.000 kişilik sayfası vardı . Giderek artıyo kitlemeler :D
  156. E

ECS P4vmm2 anakart ve usb boot sorunu

Pc ye reset atmayi denedin mi bazen olur boyle seyler
  157. E

Win 7 ultimate mi yoksa xp mi?

Sistemin iyi olsa wın7 derdim ama en azından bi ekran kartı ve ram al öyle wın7 kullan. Ama bu sistem için en iyisi XP.
  158. E

Google : Müslümanlar Teröristtir !!

Googleı karalamaya gerek yok.Bu tür şeyleri şikayet edebileceğimiz bi adres yok mu ?
  159. E

Nice Yıllara Pesimist :)

Herkesin gelmiş ve geçmiş doğum günleri kutlu olsun :D Gelecek doğum günlerinde beraber oluruz inşallah SDN de yani :D