Arama sonuçlarınız

1. S

Soru Cod MW 2019 kriss vector kıilidini açmak?

selam beyler internette videolardan baktım ama bulamadım. o yüzden konu açmak zorunda kaldım. cod mw (2019) multiplayer modun da kriss vector kilidini açmak istiyorum. normalde oyun silah seçim sekmesinde armory sekmesinde 1 adet kriss vector var ama onda silah ekipmanlarına işlem...
  2. S

Soru Battlefield 2042 köpek dron

Selam ben bir soru soracaktım bf 2042 de köpek dronu nasıl açabilirim kılavyde hangi tuş açıyor
  3. S

Soru bein connect hakkında bilgi istiyorum

selam arkadaşlar ben tersanede çalışıyorum ve gemiyi test amaçlı seyir e çıkıyoruz 10-15 gün gemide yatıp kalkıyoruz geminin içinde internet çekmiyor çeken yerlerde ise sanki damla damla akıyor :) bu pazartesi tekrar seyir e çıkacağız 10gün gemide kalacağız gemide vakit geçmiyor benim...
  4. S

Soru warzone de silah tek tek atıyor

selam arkadaşlar neye dokundum ne yaptım bilmiyorum ama seri atan silah üç üç atmaya başladı klavyede bütün tuşları denedim bir turlu çözemedim. birde ( başka silahlar da ) seride atarken birden yere mayın atıyor neden olabilir normalde (G) tuşuna basınca atması lazım ama dürbün...
  5. S

Yardım Warzone oyun acilısta problem

Selam beyler şu an oyunda çok saçma bir problem yaşıyorum oyun açılıyor ama ne hikmetse monitör kapanıyor ekrana monitörden bir yazı geliyor ( giriş baslatilamadi )w bu sorunu nasıl cözebilirim oyun arka planda çalışıyor
  6. S

Soru Islak kuru sakal trasmakinesi

Merhaba bir tıraş makinesi almayı düşünüyorum fakat kararsızım biri döner başlıklı diğeri folyolu hangisi daha iyi marka mode olarak ne tavsiye edersini
  7. S

Soru Mail de sunucu hatası

Selam arkadaşlar çalıştığımız işyerinden şirketin mail adresinden bize duyurular geliyor mailden gelen adrese tıkladığında web browseri açılıyor ama hata veriyor bu sorunu nasıl cozebilirim
  8. S

Soru cod warzone aim asist hakında bilgi istiyorum

selam arkadaşlar internet üzerinde türkce videolu anlatımlı bir kaynak bulamadım aim asist nedir oyun içi aim asist ayarları nasıl olmalı birde bazı oyunlarda bir cismin arkasında veya kapı pencere kenarlarında bina köşelerinde kılavye de Q ve E tuşlarına basıldıgında kafayı...
  9. S

Soru cod warzonede oto hedef yakalama mı var

selam herkeze ps uzerinde cod warzone oynayanlara bir sorum olacak. bu konu hakkınd bir haber okumuştum. joistik uzerinden oyun oynayanlar. ps içinde bulunan bir yazılım sayesinde. oyun esnasında. otomatikman hedefe kendi odaklanıyormus. yani bir nevi aim bot tarzı bir yazılımmış...
  10. S

Soru cod wazone de ekran görüntusu yakalama nasıl ?

selam arkadaşlar oyun içinde ekran görütusu yakalamak nasıl oluyor bilgisi olan varmı ?
  11. S

18w ile şarj olan telefonu 22.5 w ile şarj

Selam arkadaşlar. ben Xiaomi note 8 pro kullanıyorum. Bu telefon 18 w ile şarj oluyor. ben bu telefon için baseus marka 22.5 w lik bir powebank alacağım bu powerbank telefonun bataryasını bir zararı olur mu . Veya 22.5 w ile biraz daha hızlı şarj eder mi eğer ne zararı var nede faydası...
  12. S

Soru cod warzone de takılmalar oluyor

selam arkadaşlar benim pc donanımları işlemci : amd ryzen 5600x anakart: gigabyte b550 elite ram : ddr4 16 gb 3600 ghz ekran kartım : evga 2060 super monitor : aoc 144 hz freesync ama cod warzone de takılmalarla karsılasıyorum resmen ekran donuyor resmen oyundan...
  13. S

Soru Guild wars 2. Addon nasıl kurulur ?

Selam arkadaşlar ben şu aralar guild wars 2 ye takılıyorum cod warzone de hilenlerden sitrese girdim ? yani mmorpg ile relax takiliyorum soruma gelirsek ben taco adlı addonu guild wars 2 ye kurmak istiyorum ama bu addonu nasıl kurulacağını gösteren Türkçe bir kaynak bulamamadim
  14. S

Soru Oyun Kulaklığı Almayı Düşünüyorum

Selam arkadaşlar bir oyun kulaklığı almayı düşünüyorum aklımda 2 marka var biri Asus Asus ROG Delta 7.1 Sanal Çevresel Ses Kulaklık diğerinde hyperx HyperX Cloud Orbit Kulaklık bu iki üründe kullanan arkadaşlardan tavsiye istiyorum hangisini almaliyim hyperx in hassasiyeti 120 Db asusun...
  15. S

Balena etcher biçimlendirme problemi

Selam arkadaşlar bu birkackez başıma geldi problem şu balena etcher ile USB belleğe yazdığım iso dosyalarını daha sonra USB belleği biçimlendirme suretiyle siliyorum ama USB bellegin kapasitesi düşüyor Windows 10 da disk yöneticisinden veya linux üzerinden gparted den baktığımda USB...
  16. S

Debian 11'in masaüstü sürümü varmı ?

Selam arkadaşlar debian 11'in stabil sürüm henüz çıkmadı sanırım. olsun test sürümünun masaüstü versiyonu varmı Var ise nereden indire bilirim
  17. S

Fedora33 ekran kartı driveri yüklerken hata

selam arkadaşlar fedora33 nvidi driver yükliyecegim resimdeki noktada kaldım bu adresteki videoda Fedora 33/32/31 NVIDIA Drivers Install Guide – If Not True Then False adam insret sonra wq yazıyor ben tam işte o noktada takıldım not :videonun 6. dk 1610900332 ben alt satıra wq nasıl...
  18. S

Linux türevlerini USB den çalıştırmak istiyorum

Selam arkadaşlar attığım başlığı yanlış anlamayın usb bellek üzerinden işletim sistemi kurulumunu istemiyorum ben USB ye yüklediğim işletim sistemini pcye taktiğin zaman fedora.ubuntu deepin .vs işletim sistemi açılsın istiyorum çok önceleri bir uygulama ile yapmıştım bunu şimdi...
  19. S

Fedora da ucbirimden nvidia driver kurmak istiyorum

selam arkadaşlar ucbirim uzerinden fedora 33`e nvidia driver kurmak istiyorum nerde yanlıs yapıyorum bilmiyorum indirdigim NVIDIA-Linux-x86_64-460.32.03.run paketi ev dizini Download sekmesinde bu illeti nasıl kuracağim bilmiyorum gerci tum linux surumlerin de de bilmiyorum...
  20. S

Fedora game spin kurmak istedim

Selam arkadaşlar hep içimde bir uhte dir :) fedora yi kurmak ama ne hikmet ise bir turlu kuramadım bana kurulumu çok zor geldi Ubuntu ya nazaran zor ve karmaşık geçen günde fedora game spin indirdim 4 küsür GB bir iso dosyasiy di Windows üzerinden rufus uygulaması ile USB belleğe bot...
  21. S

Root şifresi öğrenmek mumkunmu

Selam arkadaşlar ben sadece bilgi alma amaçlı bu konuyu açtım android de bir linux işletim sistemi yanlışım var ise düzeltin saf linux değil bukadarini biliyorum benim merak ettiğim konu şu. linux kullanan arkadaşlar bilir root olma olayı var örneğin Ubuntu da veya deepin linux da ucbirim...
  22. S

msi ge60 2qd apache için işlemci fanı ariyorum

Selam arkadaşlar 4 gün evvel msi ge60 2qd apache dizüstü PC me temizlik yaparken bir hata yaptım orjinal fanin ayarını bozdum fandan aşırı titreme meydana geldi internetten fan aldım RPM düşük galiba soğutmada yetersiz kaldı orjina fanı nerden bulurum orijinalliğini nasıl anlarım...
  23. S

Diz üstü için ddr3l 16 GB ram varmı

Selam arkadasla MSI dizüstü PC için 2x 16 ram arıyorum 1600 mhz olacak toplam ram kapasitesi 32 GB olsun istiyorum normalde böyle bir ram varmı piyasada ddr3L olarak ben bunun bilgisini almak istiyorum
  24. S

Cod warzone sniper ustaları bir el atin

Selam arkadaşlar aranizda call of duty warzone oynayan arkadaşlardan yani işin ehli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum sniper de usta olanlarınız favorimsiniz ? Beyler oyun malum arayüzü komple ingilizce ben kendimce cep telefonundan google translate üzerinden kamera ile çeviriyorum neyse...
  25. S

Call of duty warzone. Problemim

Selam beyler warzone rank 100 deyim sorunum kisaca eleman karsimda resmen tariyorum adami ama adam ne hikmet ise 2 vurusta beni indiriyor zırh takili oldudugu halde birde keskin nisanci tufegi ile adam durbun de yakinlastirma yapiyor bu olay kılavyede hangi tus ile oluyor birde...
  26. S

Kablo tavsiyesi isitiyoru

Selam arkadaslar modem ile pc arasindaki kabloyu cat 6 almayi dusunuyorum bir de sebek ile modem arasi bir kablo alacagim 2 telli olanlardan kalite li bir kablo olsun istiyorum veri kaybina ugramamak icin hangi standartlara uygun kabloyu onerirsiniz birde bu cat 6 larda da kaliteli olup...
  27. S

Anakartaki resimdeki bolum ne işe yariyor

Selam arkdaslar msi z170a ankarttaki ram lerin hemen altindaki kirmizi metalkoruma ne işe yariyor veya o kisima ne takiliyor https://i.imgyukle.com/2020/10/11/5lqyZn.jpg
  28. S

Z490 serilerinde harfler ne anlama geliyor

Selam arkadaslar anakart bakiyorum oyun uzerine z490 ama bu kartalarin chip set seri nosunun arkasinda ki harfler ne anlama geliyor ornegin ( z490-A veya z490-E) vs. vs marka model fark etmez bir anakart alirke ( oyun icin) neye dikkat etmeliyim ne hangi marka modeli onerirsiniz şimdiden...
  29. S

Ekran kartı marka önerılerınızı alayım

Selam arkadaşlar ekran kartı alacagım rtx 2080 Super dusunuyorum 2. El benım aklımdakı marka gıgabyte zıra daha önce anakart gıgabyte ıdı keza ekran kartım da GTX 680 oc 2 GB saglam urunlerdı sızın onerecegınız marka ve modeller nelerdır ve neden tavsıye edıyorsunuz dıger markaları neden...
  30. S

Sızce bu işte bir tuhaflık yokmu

Selam arkadaşlar 2.el ekran kartı bakıyorum bu elemanın satışa sunduğu ekran kartına bakarmısınız
  31. S

Anakart ve işlemci tavsıyesı istıyoru

Selam herkese kolay gelsin su anki anakartim ve işlemcim çagın epey gerisinde kalmış illeriye donuk bir anakart ve işlemci almaya karar verdim su an ilk hedefim 2. El 2080 Super ekran kartı almak bunun için param hazır gibi düşük ayarlarda darboğaz ile belli bir sure idare edip (yeni...
  32. S

rtx 30 serılerı 2. El ekran kartlarını etkılermı

Selam arkadaşlar rtx 30 serılerı satısa cıkma dı sanırım . Eğer satışa cıkar ise eskı nesıl nvıdıa ekran kartlarının 2. Ellerın de bır duşuş olurmu mesela 2080 Super modellerınde
  33. S

Bu donanımlar yeni rtx 30 desteklermi ?

Selam arkadaşlar öncelikle dırek konuya gıreyım rx5700xt alacaktım arkadaşlar darbogaz olur dedıler ondan vaz gectım 2. El nvıdıa bakarken nvıdıanın rxt 30 serısı cıktı sımdı 2. El alacagıma sıfır alayım dedim ama desteklermi ? Anakart: msı z170a gamıng m7 işlemci : ıntell 6700 4 GHz...
  34. S

Hangi ekran kartını secmeliyim

Selam arkadaşlar 7-8 yıllık gigabyte GTX 680 oc 2 GB ekran kartım perte çıktı şimdi isterim ki nvidia 2070 süper ekran kartım alayım ama Nvidia'nın ekran kartları 4500 den aşağı yok bende rx5700 xt ekran kart almaya kara verdim şu iki modelden saphira yi almaya karar verdim Asus...
  35. S

Note 8 pro'nun MIUI 12 performansi nasil

Selam arkadaşlar ben MIUI 12 guncelleme si henüz yapmadım güncelleme yapan arkadaşlara sormak istediğim soru şu ilk aldığınız an da ki performans ila MIUI 12 guncelleme den sonraki performansını nasıl buldunuz performansı düştü mü yükseldimi MIUI 12 güncellemesini yapmaya degermi...
  36. S

Nereden almak daha avantaşlı

Selam arkadaşlar ben AMD rx5700xt veya rx5600 almayı düşünüyorum nereden almak daha avantaşlı vatan veya Media Markt gibi büyük mazalardanmı veya hepsiburada GittiGidiyor Amazon vs online alışveriş mağazalarında mı yoksa Kadıköy'e Yazıcıoğlu işhaninamı gitmem daha iyimi olur bu salgın...
  37. S

Yeni modemlerin fabrika çıkışı sinyali

Öncelikle herkese kolay gelsin ben yaklaşık 2-3 sene önce TP link in modem router ni 500 TL gibi bir fiyata aldım süper bir modem idi modemi de bulunduğumuz dairenin tam orta kısmına monte ettim evin her tarafından sinyal ala biliyordum ne hikmet ise yağmurlu bir günde modem anakar tı...
  38. S

Bu kuşun hastalığı ne olabilir

Selam arkadasla evimde lutino cinsi muhabbet kuşum var sağlıklı ama bayram dolayısıyla memlekete giden komsum kuşunu kafesiyle bize bıraktı kuş çok berbat durumda Üstelik uçamiyor ve de ishal 1596282839 Sizce bu kuşun hastalığı nedir bulaşicilıgı varmıdır
  39. S

İthalatçı nedir distribütör garantili nedir

Selam arkadaşlar bir telefon alacağım alacağım. Ama yok distribütör garantili yok ithalatçı garantili nedir bunlar bunlara ne kadar güvene bilirim tamam Xiaomi Türkiye garantili olanları gözüm kapalı alırım ama diğerlerinin garanti olayı nasıl onlarında Xiaomi Türkiye garantisi kapsamına...
  40. S

performansını gösteren uygulama tavsiyesi istiyorum

Selam arkadaşlar telefonum redmi note 8 pro 64 gb çift hat girişli telefonun ram nı CPU GPU nu gösteren takip eden uygulama tavsiyesi istiyorum ücretsiz Türkçe olursa idealim dir
  41. S

Google play da bu duruma akıl sır erdiremedim

Selam arkadaşlar note 8 pro aldıktan sonra birçok ağır oyunu telefona kurdum bunlardan biride 7.5 gb lik fortnite battel Royal oldu epic games sitesinden indirdim kurdum oyuna girip 1 el takıldım hiçbir sorun yo gayet akıcı idi şu an telefonumda sadece 1 oyun yüklü oda Cansu crush benim...
  42. S

Niye markalar Türkçe dil desteği sunmuyor

Selam arkadaşlar bir ürün aliyorsunuz ve bu ürünün Türkçe dil desteği yok örneğin ben MSI marka bir anakart aldım ve bu anakartin çok fonksiyonlu çalışması için yüklenmesi gereken uygulamaları var bu uygulamalara örnek vermek gerekirse ( MSI USB speed up . MSI süper charger. MSI...
  43. S

Mobil Google Darth neden kullanilmiyo

Selam arkadaşlar telefonlarda Google earth neden ülkemizde kullanılmıyor bilgi sahibi olan arkadaşlar bu konu hakkında bilgi verirse sevinirim https://imgyukle.com/i/CiH1K6
  44. S

Fabrika ayarları sekmesi kayıp

Selam arkadaşlar note 8 pro telefonuma format atmak istedim fakat telefonun Ayarlar>> Ek Ayarlar. sekmesinde fabrika ayarları sekmesi yok tam olarak konumu nerede bir türlü bulamadım telefonu kapalı vaziyette tuşlar ile format attım geliştirici modunu da açtım orda da bulamadım yardımcı...
  45. S

Note 9 olanlar mıuı guncelemesi sakın yapmayin

Arkadaşlar note 9 serisi telefonu olan arkadaşlar sakın MIUI 12 güncellemesi yapmayın birçok hata barındırıyor dikkat Kontrol merkezinden kayan pencere etkinleştirilirken arka planda oluşan kararmalar [V12.0.0.8 ve V12.0.0.11 sürümleri Mi 9T, Mi 9 ve Mi 9T Pro cihazlarında] Whatsapp metni...
  46. S

MIUI v11.0.4.0 güncelleme performansı nasil

Selam arkadaşlar bazı forum sitelerin de mıuı v11.0.4.0 guncellemesini yapıldıktan sonra performans da %10 düşüş gözlemlenmis sizde son durum ne aranızda MIUI v11.0.4.0 yükleyen arkadaşlara soruyorum performans da ne gibi düşüş var kamera olsun pil olsun işlemci olsun bu saydıklarım da...
  47. S

MIUI v11.0.4.0 yükleynler performans izlenimlerinizi alayim

Selam arkadaşlar mıuı v11.0.4.0 yukleyipte performans kaybı yaşayıp yaşamadığınizi merak ediyorum batarya olsun oyun performansı olsun kamera performansi yorumlarınızı bekliyorum
  48. S

Xiaomi MIUI guncellemesini nasıl alıyor?

Selam arkadaşlar millet yana yana Android 10 veya 11 güncellemesi bekliyor ama ben android güncellemesi yapmak istemiyorum yani daha doğrusu bu güncellemeleri yapip da performans kaybı yaşamak istemiyorum yanlışlıkla da olsa yüklemek istemiyorum benim soruma gelirsek mıuı güncellemesi...
  49. S

Çağrı geldiğinde ekran kapali

Selam arkadaşlar telefona çağrı geldiğinde ekran kapali oluyor ekranı açmak içinde eski alışkanlığım olan telefonu açma-kapama düğmesine bastığımda çağrı tamamen kapanıyor ekran açık iken de bir yönlendirme butonu çıkmıyor bir sefer çıktı onda da ahiret sorusu sorar gibi ne yapmak...
  50. S

xiaomi de günceleleme zorunlumu ?

selam arkadaşlar başlık için kusura bakmayın benim merak ettiğim konu şu örnegin : xiaomi redmi note 8 pro da android 9.0 (pie) yüklü ben yanlıslıkla veya bilerek android 10 gecsem soradan da android 9.0( pie) ye geri dönuş yapmam mumkunmu bir de bu güncelleme uyarılarını kapatmak...
  51. S

kötü gün dostu nokia 520

selam arkadaslar fenerbahcenin eski nöbet golcusu semih şenturk gibi kötü gün dostu nokia 520 cep telefonum var telefonum bozulsa tamir olana kadar onunla idare ediyorum şu ara telefonum anakart dan dolayı perte cıktı yeni telefon gelene kadar nokia 520 ile idare ediyorum uzunca...
  52. S

xiaomi redmi note 8 pro kılıf tavsiyesi istiyorum

selam arkadaşlar xiaomi redmi note 8 pro için kılıf bakıyorum bir kılıf dikkatimi cekti mıknatıslı şeffaf kılıf var bu kılıf ne kadar sağlıklı ve guvenilır aranızda kullanan varmı Xiaomi Redmi Note 8 Pro Kılıf Manyetik Bumper Mıknatıslı Arka Cam - n11.com onereceğinız bir kılıf...
  53. S

Ekran kartımın miladi doldu dolacak

Selam arkadaşlar 2012 den kalma gigabyte GTX 680 oc 2 GB ramli ekran kartımın artık yaşlandığını hissediyorum geçen gün bir arizasindan dolayı tamir ettirdim daha ne kadar beni idare eder bilmiyorum o yüzden ekran kartı tavsiyesi istiyorum 5000 TL üzeri benim için çok lüks sayılır şu an...
  54. S

Bilgisayarımın ekranı allak bullak oldu

Selam arkadaşlar akşam eve geldiğimde biraz cod mobile takilayim dedim ekrana durup dururken birşeyler oldu sizce sorun ne olabilir https://i.imgyukle.com/2020/03/06/n98ezy.jpg https://i.imgyukle.com/2020/03/06/n98wz1.jpg https://i.imgyukle.com/2020/03/06/n98ASf.jpg...
  55. S

wine uzerinden mmorpg keyfi Runes Of Magiç

selam arkadaşlar çok uzunca bir sure bu oyunu zamanında oynadım bu oyun ne hikmetse linux uzerinden oynanmıyordu tabi o zamanlar ama şimdi çok rahat bir şekilde wine sayesinde oynanabiliyor cok uzun bir test yapmadım ama kısa bir video çektim oyunu görmeniz acısında öye black desert gibi...
  56. S

Modem router tavsiye istiyorum

Selam arkadasla ben TP link archer d 7 kullandım garantisi bitmisti zaten arızalandı yetkili servise gönderdim kurye ile uzerinde not yazdım yüksek fiyat çıkarsa yapmayın dedim adamlarda yapmadı ?650 TL ye anakart değişmesi gerekiyormuş neyse bende illeriyle donuk olarak bir modem baktım...
  57. S

İngilizce eğitim seti tavsiyesi istiyorum

Selam öğrenci genç arkadaşlar benim çocuk Karaman'da siyasi bilimler uluslar arası ilişkiler bölümünü okuyor 1. Senesi ben İngilizce eğitim seti tavsiyesi istiyorum ne önerirsiniz
  58. S

Türk Telekom dalga geçer gibi kampanya

Selam arkadaslar taahhutumun dolmasına 77 gün var 1000 dk konuşma (989 dk kaldı) 1000 SMS ( 996 SMS hakkım kaldı ) 15 GB internetten ( 7.67 GB internetim kaldı ) beni türk telekomdan aradılar 15 GB internet daha uygun bir fiyata vereceklerine ben 50 kusur TL aylık faturam var yeni...
  59. S

windows 10 güncelleme problemi

selam arkadaşlar pc me format attım fakat güncelleme yapmıyor sistem 64 bit bunun bir caresi varmı nasıl düzelte bilirim
  60. S

Çalıştığım yeri şikayet etmek istesem

Selam arkadaşlar ben tersanede taşoren bir firmada çalışıyorum şu an bir balikci gemisinde yim ambarinda yeterli hava sirkülasyonu yok iş güvenlik çalışanlarına bildiriyoruz bize fan hortumu çekin deniyor fan hortumu zaten herkez çekmiş içerde 6-7 tane gaz altı kaynakçısı var fan hortumu...
  61. S

Yurtdışı siparişlerinde ne kadar vergi aliniyor

Selam arkadasla Ali den bir saat beğendim 550 TL bu ürüne ne kadar gümrük vergisi uygulanır bu ürün tam açıklamam gerekirse akıllı saat sim kart özelliği varmı bilmiyorum sanırım yok
  62. S

Akıllı bileklik tavsiyesi isteyecektim

Selam arkadaşlar ben çok gürültülü bir ortamda çalışıyorum telefon titreşime olduğu halde hareket halinde çalan telefonu ister istemez duymuyorum saatler malum çok pahalı üstelik çalıştığım ortama pek uygun değil o yüzden bir akıllı bileklik almayı düşünüyorum su geçirmez bataryası uzun bir...
  63. S

Sauna eşofman tavsiyesi istiyorum

Herkese sa ben sauna eşofman almayı düşünüyorum bildiğiniz kaliteli sağlam eşofman markası varmi
  64. S

Telefon PC ye baglanmiyor

Selam arkadslar bir hata yaptım sanırım PC telefonu görmüyor sadece şarj oluyor format attım düzelmedi çaresini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
  65. S

Bu kuşun cinsi nedir

Selam arkadaşlar yaklaşık 25 -30 dk evvel markete girerken yuvadan önüme yavru kuş düştü değişik bir kuştu gagası alt ve üst kısımları testere gibi ayakları bayağı büyüktü yanaştım benden korktu kaçtı iki kedinin önüne tam kedi yakaliyacakti korkuttum 5-10 metre uzaklaştı ortam karanlık...
  66. S

bu çiçegin veya Gül'ün tam adı ?

Beyler bu resimdeki çiçeğin tam adını bilen varmı.
  67. S

Göbek yağlarını eritmek

Selam arkadaşlar belediyeden gizli kaçak balkon yaptım ? bu balkonu küçültmek istiyorum sık sık internette dolaşırken karşıma göbek bölgesinde ki yağları eritip kas yapmayı sağlayan dijital makina reklamı geliyor örnek vermek gerekirse. Kas Geliştirici Elektronik Kemer Karın Kol...
  68. S

Bana hasmimin silahını verin

Selam arkadaşlar ben epey bir süredir America's Army: Proving Grounds oynuyorum turkiyeden oynayan oyuncu sayısı 2 elin on parmağını geçmez yani fazla türk oyuncu yok ama Alman İngiliz firansiz İsraillisi italyani amerikalisi russu Arabi hebsi var ben bu oyunu 1209 saat oynadım hile...
  69. S

Yağ yakıcı tavsiyesi istiyorum

Selam arkadaşlar göbek yağlarından kurtulmam lazım son 2 aydır spor yapıyorum internet üzerinden bir çok ürün var ama ister istemez içimde bir güvensizlik var bu ürünler ne kadar sağlıklı spor salonunda bir ilaç daha doğrusu hap satıyorlar bu ilaç diğerlerinden daha etkili diyorlar ne kadar...
  70. S

Kulak üstü kulaklık kararsız kaldim

Selam arkadaşlar spor salonunda kullanacağım kulak üstü kulaklık bakıyorum benim en çok beğendiğim şekil itibariyle Jbl Synchros e50bt JBL Synchros E50BT Control Talk OE Siyah Kablosuz Kulaküstü Kulaklık bu ürün performansı nasıl tamam ses kalitelidir ama müzik dinleme süresi kaç saattir...
  71. S

Pub g lite fare sağ tık dürbün problemi

Selam herkese pubg lite de silahı dürbün den bakma olayını bir türlü olmuyor normal FPS oyunlarda sağ tık yaptimi direk dürbünü geçer ama bunda ne hikmetse geçmiyor resmen işkence adam karşımda uzakta dürbünü geçirmek istiyorum bir türlü geçmiyor bu sorunun Bir çaresi varmı sırf bu...
  72. S

Linux için emülatör neden yok?

Selam arkadaşlar benim bir sorum olacak linux için neden adamgibi android emülatör yok piyasada Windows için bir sürü emülatör var örnek vermek gerekirse nox Player MEmu Player vs . Vs linux un en büyük eksiği oyun piyasada bir sürü linux dağıtımı var bu eksiği kapatmak için neden...
  73. S

Chrome OS kurmak istiyorum

Selam arkadaşlar ben 1tb laptop PC me harf diski 2 ye bölüp birine Windows 10 diğerine Ubuntu 19.04 kurdum şimdi ubuntuyu silip Chrome OS kurmak istiyorum bu adresten Download Cr OS Linux - Chrome Plated OS DVD iso olarak indirdim DVD ye yazdım kurmaya başladım F2 ye basıp dil...
  74. S

Tencen emülatör de bir sorunum var

Selam arkadaşlar ben karaktere arkadan bakma modunda oynamayı sevmiyorum cs tarzı karakterin gözünden bakma modunda seviyorum ilk başlarda kararambole nasıl yaptıysam karakter gözünde gayet güzel bir şekilde oynuyordum ne hikmetse eski haline geri döndü kamera karakterin arkasından üsten...
  75. S

baret alacagım fakat hangısını alayım ?

selam arkadaşlar ben n11 sitesinden 3m peltor g3000 turuncu baret alacagım fakat hangisini alacagımı bilemedim zira hepsi 3m ama fiyatlar farklı ben 69.90 tl olanı alacagım fakat diğerleriyle arasındaki fark ne net bir bilgi yok bir acıklama dahi koymamışlar 3m Peltor G3000 Turuncu...
  76. S

Bu videoyu yapanın eline sağlık america's army proving grounds

Selam arkadaşlar uzun zamandır bir YouTuberin bu oyunun tanitmasini bekledim hatta bazilarina istekte bulundum ama oralı dahi olmadılar ya görmediler yada görmezden geldiler örneğin oyun mubtelasi YouTube kanalına yorumda bulundum günahını almayayım görmemişte olabilir. Neyse...
  77. S

Ben böyle bir seviyeli forum sitesi görmedim

Arkadaş adam gibi bir forum sitesi yapmışsınız yapanların ellerine sağlık DH adlı siteye giriyorsun işleri güçleri siyaset olmuş soz hakkıda vermiyorlar yani taraf tutuyorlar site çoluk çocuk dolmuş a partisi ile b partisi c partisi konuları açılıyor a partisi c partisi konuları...
  78. S

Unix ve türevleri ülkemizde kullanılıyor mu?

Selam Unix veya türevlerini ülkemizde kullanım oranı nedir veya bu işletim sistemi üzerinde uzmanlaşmış bir birey iş bulma imkanı nedir bilgisi olan varmı nasıl desem illeriyle dönük bir meslek mıdır ülkemizde veya yurt dışında ? kazandırirmi ??
  79. S

CPU, GPU, RAM vb. gösteren grafikli uygulama arıyorum

Arkadaşlar tam adını bilmediğim için kusura bakmayın bana linux üzerinde CPU gpu ram vs .donanımların sıcaklığı vs bilgilerini grafik sel olarak göster bir uygulama arıyorum
  80. S

Red Hat sürümleri ücretli mi?

Selam red hat sürümleri ucretlimi acaba indirip kurma şansım varmi
  81. S

Linux'ta ofis uygulaması neden değişti?

Selam arkadaşlar belki çok geç uyandım belki de jeton dört köşe benim için ne düşündüğünüz önemli değil ben ilk linux ile tanışmamdan ofis uygulaması openoffice idi tüm linux dagitimlarinda sabit bir uygulama idi tüm dağıtımlar openoffice kullanıyordu sonra 1-1.5 sene linux kullanmadım...
  82. S

Solaris 11.4 sürümünü indirip bilgisayarıma kurmak istiyorum

Selam arkadaşlar ben PC me Solaris kurmak istiyorum indirme sayfasında neyi indireceğiniz bilemedim 3 GB link bir dosya indirdim 3-4 saat sürdü neredeyse meğer indirdiğim paket ova uzantılı çıktı oda virtual box ile kurulan dosya sanırım ben normal iso dosyasını dönüştürmek istiyoruz CD ye veya...
  83. S

Linux'ta, Chrome'a Archon Aracılığı İle .Apk Uygulamaları Kurmak

Selam arkadaşlar linux ta Chrome üzerinden archon aracılığı ile android APK uygulamalarını çalıştırmak istiyorum Chrome uzantılara archon kurdum geliştirici sekmesini de açtım ama indirdiğim apk uygulamalarını nasıl açacağım bir türlü bulamadim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  84. S

Uygulama mağazası bakımından en geniş yelpazeye sahip dağıtım hangisi?

Selam arkadaşlar Windows ve android Apple hariç software centre si en geniş olan dağıtım hangisi linux Unix bsd fark etmez ne ararsan bulabileceğiniz bir dağıtım ismi tavsiye edersiniz ben şu an Ubuntu kullaniyorum Ubuntu harici uygulama deposu geniş olan bir dağıtım varm
  85. S

Getdeb'de son durum nedir?

Selam arkadaşlar ubuntu ya uygulama veya oyun yüklemek için kullandığım GetDeb | Ubuntu Linux, Mac, Windows Apps, Tech News adresi epey bir sure kapalıydı sonra açıldı fakat çok değişmiş ben uygulama veya oyun yüklemek istesem nasıl yapacağım bilgisi olan varmı
  86. S

Linux ile alakalı daha çok haber makale var mı?

Selam SDN'yi sürekli takip ediyorum dikkatimi çekti linux ile alakalı fazla haber yayınınız yok. linux nedir? dağıtımları nelerdir? Unix nedir? dağıtımları nelerdir? nasıl kurulur? güvenliği nasıldır? bizim yerli işletim sisteminiz de var Pardus onunla alakalı haber yapsanız bence çok güzel olur.
  87. S

Devamı indirmek istiyorum

Selam arkadaşlar ben debianin son sürümünün 64bit olan torrenten indirmek istiyorum indirme yansıma baktığımda debianin 3 adet DVD sürümü gozukuyor hangisini indirmek gerekiyor Ubuntu gibi tek DVD değiller ---- Mesajlar birleştirildi ---- Başlığı degistiremiyorum cep telefonundan yazdım...
  88. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Selam arkadaşlar ben bir bsd kurmak istiyor gnome masaüstü kullanan bsd kurmak istiyorum Unix hangi türevlerini tavsiye edersiniz ben bir sefer freebsd kurmak istemiştim ? meğer pro lar içinmiş bizi aşana biz mundar deriz ? o yüzden dizüstü PC me bir bsd kurmak istiyorum ne onerirsiniz
  89. S

America's Army Proving Grounds hakkinda

Size Unreal Engine 3 ile yapılmış America's Army Proving Grounds'den bahsedeceğim oyun tamamen ücretsiz PC bizde Steam yüklü ise bu adresten indirebilirsiniz. America's Army: Proving Grounds on Steam dediğim gibi oyun tamamen ücretsiz hiçbir şekilde para vermiyorsunuz ne silaha ne de başka bir...
  90. S

Karşınızda yeni america's army proving grounds

Selam arkadaşlar Yeni america's army proving grounds ın testleri bitti ve steamda 2 gün önce yayına başladı görsellik ve seslerde değişiklikler yapıldı yeni silahlar eklendi oyun içi birkaç değişiklilkler yapıldı ben test aşamasında çekilmiş videosunu paylaşmak istedim...
  91. S

Yeni nesil işlemci hangisi?

Selam arkadaşlar dün akşam vatan bilgisayarın bir şubesine gittim orda ki görevliyle işlemci konusunda biraz konuştuk bana işlemci ve anakartı hemen alma dedi yeni nesil intel i7 işlemciler gelecek onlardan al uzun ca bir süre kullanırsın Kasım Aralık gibi gelir dedi bu arkadaş intelin hangi...
  92. S

video paylaşmak istiyorum bilen biri yardımcı olursa sevinirim

selam arkadaşlar bir konu açtığım zaman ekranda video da görünmesini istiyorum bu nasıl oluyor sadece video linkini koyduğum zaman adresi cıkıyor videonun kendisi görünsün istiyoru
  93. S

America's army proving grounds hiç denediniz mi?

selam arkadaşlar görselliği diğer paralı oyunlara nazaran biraz kötü olabilir ama ücretsiz bir oyunda ne kadar görsellik bekliyebilir ki bir insan neyse america's army proving grounds tan bahsediyorum call of duty ve battlefield kadar geniş bir bir haritası ve görselliği yok ama hiçbir ücret...
  94. S

anakart ve işlemci almayı düşünüyorum

selam arkadaşlar anakart ve işlemciyi değiştirmeyi düşünüyorum aklımda MSI Z97A GAMING 9 ACK Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3300Mhz (O.C) USB 3.1 Anakart - Vatan Bilgisayar bu ve Intel Core i7 4790K Soket 1150 4.0GHz 8MB Önbellek 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar bu var ama işlemcinin yorumlarını...
  95. S

Neverwinter`e alternatif runes of magic tadında bir oyun

selam arkadaşlar neverwinteri zindan olayları kalkınca bıraktım ama yalan yok oynanışı çok güzel bir oyundu ondan öncede runes of magiç oynamıştım abd serverinde o oyunuda hiç unutmam masalımsı bir oyundu resmen görev yerleri beynime kazınmıştı rom u bıraktıktan sonra neverwinter adlı...
  96. S

Yeteneğine nekadar güveniyorsun america's army proving grounds

selam arkadaşlar steam üzerinden ücretsiz america's army proving grounds oynuyoruz şu an oyunda fazla turk oyuncu yok belkide oyunun zorluğundan dolayıdır bilmiyorum ama gerçekten çok güzel bir oyun tamamen bireysel yeteneklere bakan bir takım oyunu bir sürüde oyun modlarıda var...
  97. S

Guild wars a giremiyorum

selam arkadaşlar bende iki adet guild wars cd si var biri guild wars 1 diğeri guild wars nightfall var fakat ilk aldığım zaman turk oyuncu bulamadığım için birde mmorpg tarzı oyunlardan pek anlamadığımdan oyunu bıraktım bayağı bir süre şimdi tekrar kurayım dedim benden oyun içindeki...
  98. S

HTC One m7 nin batarya süresi nasıl

selam arkadaşlar bu ayın sonunda htc one m7 almayı düşünüyorum daha doğrusu kararsızım mesela acaba türkiyeye 64 gb lık versiyonu gelirmi biraz daha beklesemmi veya htc one t6 (note 3 ) rakip olacak telefonumu beklesem karar veremedim neyse konuya dönelim şu an HTC One m7 kullanan arkadaşlar...
  99. S

Türkiyede 1.7 ghz hızında çalışan işlemcı yokmuş

selam arkadaşlar ben bugün teknosa ya gittim bilgi almak için bilgi derken sony smartwatch HTC One m7 uyumlumu olup olmadığını öğrenmeye gittim malum teşhir amaçlı sony smartwatch koymuşlar belki htc de de denemişlerdir diye sordum uyumlu dediler neyse konuya dönelim ben ordaki yetkiliye htc...
  100. S

Sony smart watch HTC One m7 ye uyumlu mu?

selam arkadaşlar ben bir şey soracam ben bu ayın sonunda HTC One m7 alacağı nasip olursada sony smart watch alacağım almadanönce size bi danışayım dedim bu sony smart watch htc one ile uyumlumu acaba bilgisi olan varsa veya bir arkadaşı aracılığıyla deniyen varsa beni bilgilendirirseniz...
  101. S

Yeni HTC one yi en uygun fiyata hangi ülkeden alınır

selam arkadaşlar az önce arkadaşı amerikaya uğurladım ona Htc one siparişi verecektim internete baktım yüzü astarındanpahalı cıktı :) ben htc one nin 64 gb versiyonunu alacaktımama bayağı tuzlu geldi ve bende vazgeçtim şimdi sormak istediğim soru şu en uygun fiyatta hangi ülkeden satın...
  102. S

Süperonline den öyle bir kazık yedimki

selam arkadaşlar ttnetten kurtulayım derken superonline nin kazığına maruz kaldım moral sıfır :crying::crying: konuya gelince benim ttnet sözleşmem bitince diğer internet operatörlerinden peş peşe telefon gelmeğe başladı ilk önce digiturk ten geldi az kalsın ona bağlanıyordu son...
  103. S

Laptop ekran kartı nerden bulabilirim

selam arkadaşla teyze oğlu laptopuna ekran kartı almayı düşünüyor ben internetten baktım ama birtürlü bulamadım ne olarak aratmam lazım nerden bulabiliriz bir adres varmı şimdiden teşekkürler
  104. S

Dec telefon tavsiyesi istiyorum

selam arkadaşlar bende daha önce AEG ventrino 200 marka telefon vardı şu an bozuldu garantiside bitti ve yeni birtane almaya karar verdim almayı düşündüğüm telefonun sesi iyi cıksın yeter öyle anlı şanlı bir özelliği olsun istemiyorum bizim ev biraz büyük evin bir ucundan diğer ucuna...
  105. S

Kalite ve performans olarak hangi kartı alsam

selam arkadaşlar bugün gidip bir ekran kartı alacaktım direk elden http://www.gokkusagibilgisayar.com.tr/asp/product/66751/GIGABYTE-VGA-2GB-GTX680-OC-DDR5-256Bit-DVI-HDMI-DISPLAY-PORT fakat stokta yokmuş spariş verip öğle getiriliyormuş yani anlıyacağınız benim iş bayramdan sonraya...
  106. S

İnternet konusunda tavsiyenize ihtiyacım var

selam arkadaşlar ben 2006 dan ber ttnet abonesiyim şu an 8 megabit sınırsızdı 79 tl (tabi ben öyle biliyorum) ttnet kendi keyfine göre 8megabit 50 gb kotalıya çevirdi ttnet te alternatif varmı ve de en uygunu hangisi sınırsız olarak
  107. S

GIGABYTE GA-MA790FXT-UD5P AMD 790FX DDR3 anakartına nasıl yazılım yüklerim?

selam arakadaşlar benim anakartım GIGABYTE GA-MA790FXT-UD5P AMD 790FX DDR3 buda anakartımla ilgili detaylı bilgi http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/specs/ga-ma790fxt-ud5p_10.html bu anakartıma yeni çıkan amd işlemcilerinden http://www.exa.com.tr/amd/islemciler/amd_fx-340-16778.html...