Arama sonuçlarınız

1. SHaDeWRoX

Soru Hangi yazılım dilini öğrenmeliyiz ?

Öncelik olarak Masaüstü Programı yazmak için program dili olarak hangi dili öğrenirsiniz ? Ya da genel olarak Programlama da hangisini sağlam öğrenirsek genel anlamda işimize yarar hayatın değişik alanlarında
  2. SHaDeWRoX

Airpods Garantisi ne zaman başlar ?

Alınan cihazın fatura tarihi 6 gün önce cihaz bugün açıldı fakat seri nodan bakınca Satın Alma Tarihi Onaylanmadı diye uyarı veriyor satın alma tarihi girince onaylanmadı diyor onada kendisi başlarmı bu cihaz ile etkinleştirince nasıl başlıyor yoksa aldığımız yermi bildiriyor
  3. SHaDeWRoX

22.5 W Xiaomi şarj Adaptörü ile iPhone 11 Şarj Etmek

İphone 11 i 22.W Xiaomi Şarj adaptörü ile şarj ettiğimizde (Normal USB ightning kablo ile ) hızlı şarj olurmu İphone desteklediği kadar verim alırmıyız? yoksa Apple kullanmıyoruz diye bataryaya zarar verme durumu olma şansı varmı ?
  4. SHaDeWRoX

Apple TV 3.Nesil Alınır mı?

Arkadaşta daha kutusu açılmamış A1469 Apple Tv var uygub fiyata veririm dedi sizce alinir ? 200 300 bandına kapali kutu daha aktiflesmemis apple tv
  5. SHaDeWRoX

Samsung s10 Hizli Sarj Problemi

Arkadaslar s10 cihazımi resimdeki sarj cihazi ile sarj ediyorum normalde s10e varken telefonla oynasam bile sarj cok hizli dönüyordu fakat s10 da telefon elimdeyken bırakın artmayi azalıyor sarj hizli saj yazmasına rağmen sarji hizli değil maalesef adaptörünu 25W destekli adaptor alsam sorunu...
  6. SHaDeWRoX

Samsung Account Şifresi Unutuldu ?

Samsung S10e Telefon var . samsung account şifresi maili unutuldu şimdi sıfırlama yapamıyoruz samsung hesap bilgileri istiyor. açılıştan hard reset yapsak düzelirmi yoksa garantili cihaz garantiye götürsek daha mı mantıklı olur ?
  7. SHaDeWRoX

Televizyon Tavsiyesi

Bütçe 3.5 4 civarı Özellik İşletim sistemi hızlı olsun kanal geçişleri vs ve görüntü tabiki Ne önerirsiniz ?
  8. SHaDeWRoX

Superonline Fiber mi Kablonet Fiber mi ?

Binada ikisininde alt yapısı mevcut taahhütlü vereceğim için fikir almadan bağlatmak istemedim. Superonline biraz pahalı geliyor 100 MB si TV+ ile 200 ü buluyor nerdeyse 50MB hız ise aylık TV+ Aile paketi ile 130 Civarına geliyor. Diğer taraftan kablonette hem 100 MB hız veriyor hemde içinde...
  9. SHaDeWRoX

Bu Fiyat Farkına Hangisi Orjinal ? (Gözlük)

Siyah Erkek Güneş Gözlüğü 0Ea2056 300187 54 0EA2056 300187 54 Emporio Armani | Trendyol Emporio Armani Güneş Gözlüğü Güneş gözlüğü alacağım model beğendim fakat iki sitedeki fiyat farkı ortada gidip trendyoldan alsam acaba orjinal mi diye düşüncem boynerden alsam neden pahalısını aldım diye...
  10. SHaDeWRoX

Ekran Kartının Oyunlarda Tam Kullanılmaması

Merhabalar Bilgisayarımda GTX 770M Ekran kartı mevcut bugün MSI Afterburner indirdim işlemcinin ve ekran kartının sıcaklığına bakayım diye yarım saat CS GO oynadım fakat ekran kartını yüzde 50 üzerinde kullanıldığını görmedim ve sıcaklığı hep 70 derece civarı bu ekran kartında muhtemelen diğer...
  11. SHaDeWRoX

Xiaomi mi 6 & Huawei P10

Hangisini tercih ederdiniz neden ?
  12. SHaDeWRoX

Samsung S8 (Son Sızıntı)

13. SHaDeWRoX

İphone 7 Plus Kamera Hakknda..

İphone 7 Plus portre modu muhteşem bir şey .. Fakat telefon çok pahalı bu tazrda kamera bulunduran başka tel varmı?
  14. SHaDeWRoX

Torrent Dünyası Forumumuza Üye Alımı

Arkadaşlar Merhabalar.. 2011 yılında açmış olduğumuz torrent forum sitemize üye olmak isterseniz bana PM den ulaşabilirsiniz. Forumumuzun üyelik alımları neden kapalı derseniz torrent konusunda uzman kişiler bilir yabancı torrent sitelerinde belirli oranları tutturamadığınız takdirde siteden...
  15. SHaDeWRoX

İcloud Yardım

Telefonumda toplam resimlerim 1500 Tane bilgisayara takıyorum PC ye atabileceğim resimler 100 civarında görünüyor. 1350 Fotoğrafı İcloud a yedeklemiş telefondan silmiş. icloud.com dan gireyim ordan pc ye indireiym dedim. ordada ana sayfada ne rehber nede fotoğraflar bölümü yer alıyor araştırıdm...
  16. SHaDeWRoX

One m8 Q Klavye

Merhabalar HTC one m8 için klavyede Q klavye düzeni verebiliyormuyuz kurcaladım ama bulamadım
  17. SHaDeWRoX

Xperia m5 Kapanma Sorunu

Telefon arada sırada kendliğinden kapanıyor şarja takmayınca açılmıyor. Bu sorunu yaşan çok kişi var sanırım araştırıdm biraz garantiye göndersek ne olur kaç günde sonuçlanır
  18. SHaDeWRoX

M8 mi Xperia m5 mi

M5 kullanıyorum önceden htc kullandığım için geçmek istiyorum ama m5 ile nasıldır tam bilmiyorum başa baş değişsek nasıl olur
  19. SHaDeWRoX

Xperia M5 Uzun Şarj Olma

Arkadaşlar bu tlefonun geneli geç mi şarj oluyor yoksa benimkindemi sıkıntı var .
  20. SHaDeWRoX

PC bu ekranda kalıyor

Bilgisayar bu ekranda kalıyor işlemci değiştirdim olmadı HDD değiştirdim olmadı ram değirirdim olmadı nedir bunun sorunu
  21. SHaDeWRoX

Toshiba Qosmıo x75 a7295 bios

Merhaba belirttiğim ürünü kullanıyorum ve pc siyah ekranda kaldı Windows açılmıyor ve biosa giremiyorum . F2 f8 f12 ne denediysem olmadı sistem direkt Windows a yönleniyor özel bir şeyi var muhtemelen Nasıl bios a girebilirim ?
  22. SHaDeWRoX

İdman Harici Video İndirebileceğimiz Program ?

İnternetten bazı filmleri bazı videoları idman ile önceden indiiryordum. Şİmdi idmana bir halle olmuş film indireyim dedim parça parça mb kb lik dosyalar indir şeklinde çıkartıyor kaynak farklı şekilde gönderiyor sanırım. varmı kullandığınız izlediğim filmi videoyu indreiceğim program eklenti vs ?
  23. SHaDeWRoX

Hangisini almalıyım

https://www.pcdepo.com/acer-aspire-nitro-vn7-791g-nx-mqrey-002-notebook LENOVO Y50-70 CORE İ7 4710HQ 2.5GHZ-16GB-1TBSSHD15.6"-4GB-W8 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar Asus N550JK-CN167D Notebook*- ebrarbilgisayar.com BU bilgisayarlara benzer yada bu bilgisayardan birine alcam sizce ne almalıyım ekran...
  24. SHaDeWRoX

Torrent Dünyası (Üye Alımı)

Merhabalar.. 4 Yıl önce açmış olduğumuz torrentdunyasi.net olan TorrentDünyası forum sitemize yeni üye alımları yaapmaya karar verdik. Sitede 4 yıl boyunca üye alımı çok az yaptık hem forumu hareketlendirmek hem torrent ile ilgili arkadaşlara yardımcı olmak için üye alımı yapacağız...
  25. SHaDeWRoX

Taksit İle İlgili Soru

Merhaba bir soru sormak istiyorum. Biliyorsunuz operatörler olsun yada evkur vatan pc özşanal vs gibi alışveriş yerleri taksitli tel satıyorlar. 24 ve 36 Taksit oluyor ve fiyatlarda çok artıyor. Sormak istediğim soru şu ben bir kişiden daha 36 taksit ile alınmış birr telefon almış olsam fatura...
  26. SHaDeWRoX

Laptop Yorum

Laptop alacağım 2 pc arasında kaldım. Evde xbox olduğu için oyun için cok ta pahalı istemiyorum sadece 2 3 oyunu calistirsin yeterli pes gibi performans olarak monster daha iyi ekran kartı olsun . Ama tasarım olarak.berbat ses sistemi olarakta sınıfta kalmış durumda ama. Performans iyi fiyata...
  27. SHaDeWRoX

TTNET İptali Sonra Tekrar Aktif Olması

Merhabalar Bu ay internetimi başka ile taşınacağımdan dolayı iptal ettireceğim gideceğim ildede belki ttnbeti tekrar alırım duruma göre şimdi iptal ettikten sonra tekrar alabilmek için zaman geçmiesi gerekiyor mu belirli sınırlama var mı ?
  28. SHaDeWRoX

Nvidia GTX765 Yorumları

Oyun oynayabileceğim bir leptop almak isitiyorum. 3 bin civarı baktığım tüm leptoplarda bu ekran kartı takılı ve 128 bit bu ekran kartı ile ileriye dönük bir şey yapılabilirmi ? Leptop alacağımız için öyle değiştirme imkanımızda olmayacak zaten yoksa bütçeyi arttırıp 256 bit mi alayım ?
  29. SHaDeWRoX

Profesyonel Fotoğraf Kamerası Öneri

Merhabalar... Fotoğrafa ilgi sardım son bir kaç aydır bunun içinde makina almaya karar verdim. Araştırdım fakat burdan sizlerinde görüşünü almaya karar verdim. İleri düzeyde olmasına gerek yok Başlangıç seviyesi iyidir ama tam anlamıyorum o kadar para veripte pişman olmak istemiyorum. Limit 1500...
  30. SHaDeWRoX

Htc One Dil Sorunu

HTC ONe yurt dışı kayıtlı telefon kullanıyorum. Telefonu 4.3 güncelledikten sonra fabrika ayarlarına çevirdim . şimdi locale setting yada morale locale 2 yi deniyorum fakat hata veriyor permisson denied gibi hatalar alıyorum. Bu hata nasıl giderilebilir
  31. SHaDeWRoX

Samsung Galaxy S2 Açılmıyor

Merhabalar dün gece jean belly romunu yükledim. Hiç bir sorunu yoktu.Herşeyihttps://www.youtube.com/watch?v=sOHZgg1xIZY buradaki gibi yaptım telefon açıldı kullandım . Telefonu bugün bir defa kapattım ve tekrar açmaya çalıştığımda açılmadı. Samsung Galaxy S2 yazan ekrandan ötesine geçmedi. Ne...
  32. SHaDeWRoX

Tapatalk Forum Bulma Sorunu

Tapatalk 2 yi Galaxy S2 ye yükledim. Wifi ile bağlanıyorum internette sıkıntı yok yani lookup forum a tıklayıp arama yaptığımda hiç bir forum ile eşlemedi uyarısı veiyor. Ne aradıysam bulamadım. Sorun neyden kaynaklanabilir ?
  33. SHaDeWRoX

Galaxy S2 Rom Tercihleri

S2 kullananlar hangi rom sürümünü daha çok tercih ediyorlar performans şarj vs konusunda hangi sürüm daha stabil çalışıyor. 4.1.2 son sürüm bu sürümden memnun değililm açıkcası siz hangilerini kullanıyorsunuz ?
  34. SHaDeWRoX

Samsung Galaxy S2 Batarya Önerisi

Samsuıng Galaxy S2 1650mah lık orjinal batarasını kullanıyorum akşama zor dayanıyor. Bana S2 için batarya önerebilimrisniz. GG de gördüm 2000 mah lık 59 TL likte ne kadar fark eder bilmiyorum. Orjinal olmayan 2650 mah gördüm onada orjinal değil diye içim atmadı bu konuda önerisi olan varmı ?
  35. SHaDeWRoX

Virüs Programı Önerisi

Bilgilsayarda normalde virüs programı kullanmıyorum. Ama son 6 ay içinde sırf küçük virüsler yüzünden çok sayıda format atmak zorunda kaldım. Formatı atıyorum bakıyorum ki 10 gün sonra bütün tarayıcılarda ana sayfa adresi anasayfa.im yada buna benzer bir şeyler olmuş.Değiştirmek için uğraşıyorum...
  36. SHaDeWRoX

Android Telefon Tavsiye

Nokia e6 kullanıyorum. Android e geçeye karar verdim. Bütçem en fazla 750 TL. Samsung Wonder kullananlar tavsiye ediyorlar mı ? Sizce bu fiyat alabileceğim en iyi telefon ne olur ?
  37. SHaDeWRoX

Chrome Uzantılar Bölümü

Sabah kalktığımda farkettim.Chrome ve Yandexin uzantıları çalışmıyor uzantılara tıklıyorum o bölümde açılmıyor anında geri kapanıyor. PC de yükleme yapmadım dün akşamdan falan netten araştırıdm kayıt defeteri silin falan yazıyordu onları yaptım hatta chromeyi baştan kurdum yine aynı hatayı...
  38. SHaDeWRoX

Hattım 16 mbps 'i destekler mi ?

39. SHaDeWRoX

PCI Express to USB 3

Anakart Modelim : Gigabyte G41MT-S2PT BU anakarta uygun USB 3 çalıştrabileceğim bir dönüştürücü alacağım. HDD den USB 3 Hızında faydalanmak için almak isityorum. Ne tavsiye edersiniz ?
  40. SHaDeWRoX

Windows Vistadan 8 e Geçmek

Elimde Windows Vistan Home Basic Orjinal DVD var onu kurup Windows 8 e makul fiyata geçebilirmiyim ?
  41. SHaDeWRoX

Torrent Sitesi Davetiye Dağıtımı

Bu Başlık altından yapılacak her türlü davetiye dağıtımı paylaşım amaçlı olup karşılıksız yapılacaktır.Sitelerin davetiyesini almak için lütfen konua eposta bırakıp gitmek yada pmler atmak gibi yollara başvurmayın. Belirli kuralları taşıyorsanız davetiyeniz gönderilmektedir. Kuralları yerine...
  42. SHaDeWRoX

Adil kullanım hız limiti 3 megabit'e yükseltidi

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/267709-btk-akkya-ayari-verdi-ve-hiz-degisti.html
  43. SHaDeWRoX

Yalın İnternet ne zaman açılır ?

Merhabalar.. Yalın internet başvurduktan sorna kaç gün içersinde görevliler gelip açıyorlar ?
  44. SHaDeWRoX

1x SceneAccess

Merhaba SCC nin verdiği davetiyelerden bir tanesinide burdan paylaşmak istiyorum. Şartlar: - En az 1 yıllık forum üyesi olmak -50 ve üstü mesaj sayısının olması -Seedboxu olması -SCC nin hakkında herşeyi bilmesidir.( Turunma zorluğu -Upload sıkıntısı olmayacağı konusu vs ) Lütfen şartları...
  45. SHaDeWRoX

Windows 7 RT 7600 Sürümü için Türkçe Dil paketi

Arkadaşlar yazdığım süürm için Türkeç dil paketi arıyorum .. Googleden falan baya araştrdım ama bütün sitelerdeki linkler kırık girmiyor.. İndirebileceğim yer varmı yada elinde olup paylaşmak isteyen ? :)
  46. SHaDeWRoX

Bitme Tv üyeliklerini açtı.

Bitme TV Üyeliklerini açtı http://www.bitmetv.org/signup.php
  47. SHaDeWRoX

Torrent Dünyası Hakkında Bilgilendirme (TW)

Merhaba Arkadaşlar Torrent Dünyası adı altında oluşturduğumuz forum sitemiz ile SDN de açılan bazı konular neticesinde bu konuyu açma gereğinde bulunduk. Öncelikle Sitemiz Torrent İle ilgili olan bir forum sitesidir. Üye alımları kapalıdır ve Sadece Davetiye ile üye alımı yapar. Torrent...
  48. SHaDeWRoX

Araç Çubuğu ile ilgil Bir Problem...

Arkadaşlar Merhaba ben araç çubuğundan haberi seçtim fakat sadece RSS de abon olduğunuz akış görüntülenir diyor bunu nasıl çözeblirm özel akışı olan siteler nereler :
  49. SHaDeWRoX

2 İşletim Sistemi Kuracağım Yardımcı Olurmusunuz !!

Ben 2 tane işletim sistemi kurmak istiyorum Linux ve Win 7 : win 7 sistemde kurulu ama şimidide linux kurmak istiyorum ve linuxta elimde yok nerden bulacağımı ve nasıl kuracağımı söylersenz sevnrm kolay gelsn
  50. SHaDeWRoX

Modem Ayarından Ppoe Mı Ppoa Mı Olmalı ?

arkadaşlar modemim exper markalı bir modem ayar yapılırken PPOE mı PPOA die soruyor sizce hangisini yapmalıyım ne farklar oluşur ??? Ayıca Benim Modemim çok sayıda sınırlı bağlantıya düşme yapıo Modemi yeniedn başlatmak zorunda kalıorum ... bu işlem günden 7 defa...
  51. SHaDeWRoX

İplay-SceneHD Davetiye Dağıtımı

Arkadaşlarlar uzun zamnadır arıorum ikisnide ( İplay ve Scene HD) eğer gönderebilecek varsa çok ii olur Takas işine girmek istemiorum lütfen elinde olan varsa esirgemesin Ratio sorun olmaz server kullnıorum ve ratio örneği koyuorm ... E mail Yazmıorum Gönderebilecek kişi bana pmden...
  52. SHaDeWRoX

Arka Sıradakiler Bilgilendirme

Arkadaşlar dizi bu yıl final mi olcak sezon finalmi bilen biri varsa patlaşırsa sevnrm !!!
  53. SHaDeWRoX

Windows 7'de x86 ile x64 farkı nedir?

windows 7 de x86 ile x64 arasndaki farklar neler??? Hangsi daha ii
  54. SHaDeWRoX

Windows 7 de Sağ tarafta Araç Çubuğu Sorunu

Arkadaşlar sağ tarafta NOT bölümü gelmio vistadaki gibi o nasıl olcak
  55. SHaDeWRoX

En Güzel Virüs Programı

Arkadaşlar Uzun zamndır Nod32 Kulnıorum ama bazen virüsleri tutamıyor her zamn güncel ama yinede virsüler bazen girior sizin tavsiye edebileceğinz bir virüs programı varmı ????
  56. SHaDeWRoX

RAM İle ilgili Yardım ???

Arkadaşlar Benm 4 Gb lik Ram Var ama özelliklere Baktığmda 3,12 Gb Kullnılabilir İDo neden acaba Ram DDR 2 Ana KArtı çift çekirdekli Sorun nedir acaba ???
  57. SHaDeWRoX

Ekran Kartı Video Belleği Yükseltme [ÇÖZÜLDÜ]

Arkadaşlar Merhaba Aşağıda verdiğim resimdede göründüğü gibi toplam ekran kartı 2367 gb olarak görünüor ama oyunlarda falan 1 gbsini kullnıyor yani ideo belleği kullanıyor bu ekran kartıyla GTa 4 de kitlenme verio Ram 4 Gb İşlemci INtel Core 2 Dou Ekrandan dolayı verdiğini düşübnüorum acaba 1...