Xiaomi Redmi 5 Plus Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

salikk1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaşlar
Redmi 5 plus almayı düşünüyorum...
Teknosada Çıktı....ve 1400 lira
Eğer yakın zamanlarda alan varsa yorumlarınızı bekliyorum lütfen...Bir kaç sorum olacaktır...

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Telefonu kullanmıyorum ama uzaktan birkaç bilgim var.Snapdragon 625 kullanıyor.Ekranı, telefonun ele gelmesi insanı tatmin ediyor.Kamerası üzmez.4k video çekimi var bu özellik güzel. Bir de xiaomi alırken bazı telefonlarda mobil veri açma sıkıntısı var telefonu almadan önce onu araştır ki aldığın gibi yöntemi uygula.Yada bilen biri yapar.Bataryasıda 4000 mah yani bir insana yeter.

salikk1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ANLADIM KARDEŞİM ÇOK SAOL
TEK TÜK SORULAR SORABİLİMİYİM

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Yanlız benim haddimemi bilmem ama.Büyük yazmak hoş karşılanmıyor.O yüzden küçük yaz bence.

---- Mesajlar birleştirildi ----

ANLADIM KARDEŞİM ÇOK SAOL
TEK TÜK SORULAR SORABİLİMİYİM
Yanıtlayabileceğim sorularsa tabikide.

Son düzenleme:

salikk1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pardon ilk başta küçük yazmışım 2.sinde büyük olmuş pardon....
1-Telefonun güç tasarrufunda cpu azaltıldı ibaresi varmı yani cpu hızı azaltıldı gibisinden..(Bir ekran görüntü gönderirsen sevinirim..)
2-Telefonu ne zaman aldınız ve kaç kere güncelleme geldi yani bu cihazı güncel tutmaya çalışıyorlar mı bazıları ara model diyorda.Galiba En son mıuı 9.5.3 dü o geldimi ve Android 8.0 alırmı sizce..
3-fm radyo varmı internetsiz bi şekilde
4-Oyun oynuyorsan ısınma ne düzeyde
5-Bazılarında bi sorun varmış telefonu ilk aldığında şarjında çok büyük bi düzensizlik ve azalma görülmüş sonrasında düzene girmeye çalışıyormuş böle bişi oldumu?

Bu soruları görenler cevaplarsa sevinirim...

Son düzenleme:

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Ben yukarıda da yazmıştım telefondan uzaktan bilgim var.Ben gm8 kullanıyorum.Bence 8.0 alır.Kimisi hızlı şarj var diyor kimisi yok ve fm radyoyada kimisi var diyor kimisi yok.Bu telefonda oyun oynamada çok abartılı biçimde ısınma olmaz.Azıcık ısınma olur oda normal ki bence düşük oyunlarda ısınma olmaz.Yüksek oyunlarda olur.

salikk1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten herkez için yazdım görenler cevaplarsa iyi olur

salikk1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani onuda ekleyim dedim...
Herkezin yorumunu görmek iyi olur
Sanada teşekkürler.....Artık almak istiyorum
Galiba ilgilenen yok bu telefonla

MASARx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben de sahip değilim ancak güzel bir cihaz alınabilir. Hatta Teknosa'dan almak yerine, Hepsiburada'dan 1000TL'ye alabilirsiniz. 8.0 güncellemesi gelecektir. Ara bir cihaz değil bu yıl en çok satan cihazlarından birisi olacaktır. MIUI arayüzünde güç tasarrufu kısmında işlemci hızı ile ilgili bir bilgi yok. Pişman olmayacağın bir cihaz. Ama bana kalırsa biraz daha bekle. Redmi Note 5 Pro gelecektir. Onu almanı tavsiye ediyorum.

salikk1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler ama şu
işlemci hızını biraz kısmak pil tasarrufu için iyi olur.Android 8.0 içinde bir çok sitede baktım telefonun adı bile geçmiyor o düşündürüyor beni.

MASARx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler ama şu
işlemci hızını biraz kısmak pil tasarrufu için iyi olur.Android 8.0 içinde bir çok sitede baktım telefonun adı bile geçmiyor o düşündürüyor beni.
Gelecektir 8.0 sürümü merak etmeyin. Xiaomi güncelleme konusunda en iyi firmalardan. Redmi 5 plus'taki işlemci zaten batarya tüketimi konusunda çok iyi. 1,5gün garanti az kullanımda 2 hatta 2,5 gün gidecek derecede bataryası var. Batarya performansı yönünden korkunuz olmasın.

Drsn58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben telefonu migrostan aldım 64 GB 4gb ram 6 inc ekran 18 e 9 oranı gayet akıcı bir telefon Xiaomi zaten kullanan bilir sorunsuz telefonlar üretiyor batarya mükemmel yoğun kullanımda bile neredeyse 2 gün gidiyor oyunlarda Asphalt extreme modern combat5 I wot blitzi en iyi grafik ayarlarında açabiliyor pubg de düşük ayarlarda açıyor ses kalitesi muazzam taşınabilir hoparlör gibi kaliteli ses var kamerası iyi ışıkta çok iyi iş yapıyor eğlenceli bir telefon almanızı şiddetle tavsiye ediyorum

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Niye alınmasın ki harika bir cihaz.

Drsn58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyatı yazmayı unutmuşum 1199 TL ye aldım migrostan

salikk1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pubg hangi ayarda oynuyorsunız çok kasıyormu oynanmıcak gibimi
bir ricam var
İnto to dead 2 oyunu indirip oynayabilir misiniz amaç ekranı test etmek oyunu full ayarlarda açıp kasıp kasmadığını merak ediyorum yorumlarını bekliyorum...

lovermi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Fiyatı yazmayı unutmuşum 1199 TL ye aldım migrostan
migrostan aldığınızı söylemiştiniz, bunu fiziki migros bayiden alma şansımız var mı ? Yoksa sadece internetten satın alıp kargo ile mi gelmekte ? Ayrıca garantisi nedir ? İthalatçı garantililerden hangisi daha makul olmakta ? Teşekkürler

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
migrostan aldığınızı söylemiştiniz, bunu fiziki migros bayiden alma şansımız var mı ? Yoksa sadece internetten satın alıp kargo ile mi gelmekte ? Ayrıca garantisi nedir ? İthalatçı garantililerden hangisi daha makul olmakta ? Teşekkürler

migrosa gidip alaiblirsin. küçük migroslarda varmıdır bilmiyorum ama avm migroslarında telefon standları var.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
geçen ay mi not 3 1350 liraydı, işmecisi kamera ve ram'iyle tokatlardı bu telefonu. şuan 1500 lerde.

readmi 5 plus şuan 1150 tl gerçi.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Redmi Note 4 kullanmışlığım var. Redmi Note 5 Plus ile Redmi Note 4 aynı işlemciyi(Snapdragon 625) kullanıyor.
İkisinin arasında ekran farklılığı var. Bir de Redmi Note 4 1080p, Redmi Note 5 Plus 4K video çekebiliyor.

Asıl yenilik bence Redmi Note 5 Pro'da. Arka tarafta çift kamera var. Ve işlemcisi Snapdragon 636'ydı yanlış hatırlamıyorsam. Bu da demek oluyor ki daha güçlü bir GPU'ya sahip. Yani oyun performansı daha iyi olacaktır.

Ama şu an ülkemizde Redmi Note 5 Pro satılıyor mu bilmiyorum.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Satılmıyor daha prosu

Onun yerine p10 lite 64gb al
1319 tl hepsiburadada ithalatçı garantili ama huawei tr olduğu için pek sıkıntı çekmezsin

Son düzenleme:

ararat1824

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiaomiden şaşmayın hele granti sizi ilgilendirmiyorsa 900 tl kadar bulunuyor
makul değerlere sahip bir telefon huawei gibi uçuk fiyatları yok xiaomi nin
Bir bu telefonlara çok fazla destek var şu anda aosp romlar yapıldı android 8.1 kulanabilirsiniz

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163

Drsn58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet gidip migtoslardan alabilirsiniz

bir ricam var
İnto to dead 2 oyunu indirip oynayabilir misiniz amaç ekranı test etmek oyunu full ayarlarda açıp kasıp kasmadığını merak ediyorum yorumlarını bekliyorum...
Pubg düşük ayarlarda oynayabilirsunuz oyun gayet akıcı ve zevkli oynanabiliyor :)

bir ricam var
Pubg düşük ayarlarda oynayabilirsunuz oyun gayet akıcı ve zevkli oynanabiliyor :)
Garantisi RİTZY gidip migros marketlerden alabilirsiniz zaten garantiye ihtiyacınız olmayacak emin olabilirsiniz

Son düzenleme:

Son mesajlar