Windows'um korsan orijinal bir Windows 10 alacağım fakat endişeliyim

Bu konuyu okuyanlar

moosmoos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar çok değil 2 saat önce bir hata ile karşılaştım sağ altta Windows'u etkinleştir yazıyordu bende biraz araştırdım ve bir program buldum o programı kullanarak o yazıyı yok ettim fakat daha sonra araştırdığım da program windows'u korsanlaştırıyormuş ve ben bunu bilmiyordum şimdi yeni bir orijinal windows satın almak istiyorum fakat endişelerim var ben bu korsan ürün anahtarının üstüne orijinal ürün anahtarını yazsam orijinal olur mu windows yoksa bir sorunla mı karşılaşırım? 1. sorum buydu 2. ürün anahtarını değiştirdikten sonra format mı atmam gerekiyor yoksa etkinleştrdiğim anda orijinal olucak mı? Şimdiden cevaplar için teşekkür ediyorum

NOT: Forum da yeniyim yanlışım varsa lütfen modlar konumu silmesin bana bildirsin çünkü çok acil bir cevap bulmam lazım lütfen :'(

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
1. Windows etkinleştirildiği için şuan mevcut lisansı ayarlardan kaldırabilirsiniz. Kaldırdıktan sonra satın aldığınız anahtarı yazabilirsiniz. İşlemden sonra bilgisayarı yeniden başlattığınızda tamamlanmış olacaktır. Burada bir problem çıkmaz.

2. Ürün anahtarını değiştirdiğinizde format atmanıza gerek yoktur. Ancak ürün anahtarı satın alırken mevcut windows sürümüne dikkat etmelisiniz.
Windows 10 pro kullanıyorsanız pro anahtarı almanız gerekiyor.

moosmoos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. Windows etkinleştirildiği için şuan mevcut lisansı ayarlardan kaldırabilirsiniz. Kaldırdıktan sonra satın aldığınız anahtarı yazabilirsiniz. İşlemden sonra bilgisayarı yeniden başlattığınızda tamamlanmış olacaktır. Burada bir problem çıkmaz.

2. Ürün anahtarını değiştirdiğinizde format atmanıza gerek yoktur. Ancak ürün anahtarı satın alırken mevcut windows sürümüne dikkat etmelisiniz.
Windows 10 pro kullanıyorsanız pro anahtarı almanız gerekiyor.

Dostum teşekkür ediyorum cevapladığın için fakat yardımcı olabilirmisin eğer meşgul değilsen gerçekten yardıma ihtiyacım var hiç anlamıyorum ya Mevcut lisansı tam olarak nasıl kaldırıcam ve evet pro kullanıyorum alıcağım ürün de pro hatta şuan indirim de 700tl den 50tl ye inmiş fırsat bu fırsat tekrar cevaplarsın çok mutlu edersin ya

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Dostum teşekkür ediyorum cevapladığın için fakat yardımcı olabilirmisin eğer meşgul değilsen gerçekten yardıma ihtiyacım var hiç anlamıyorum ya Mevcut lisansı tam olarak nasıl kaldırıcam ve evet pro kullanıyorum alıcağım ürün de pro hatta şuan indirim de 700tl den 50tl ye inmiş fırsat bu fırsat tekrar cevaplarsın çok mutlu edersin ya
Sen lisansı güvendiğin bir yerden al ben yardım ederim.

moosmoos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen lisansı güvendiğin bir yerden al ben yardım ederim.
Peki o zaman çok teşekkür ederim steam ismim şu: Xizsk istersen sen ekle istersen ben ekliyim yarın satın alıcam ve sana danışıcam o zaman konuşalım olur mu?

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Peki o zaman çok teşekkür ederim steam ismim şu: Xizsk istersen sen ekle istersen ben ekliyim yarın satın alıcam ve sana danışıcam o zaman konuşalım olur mu?
Steam aktif kullanmıyorum. Buradan özel mesaj yoluyla ulaşabilirsin.