Samsung Galaxy S4 kamera sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ataparkli61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben s4 kullanıyorum gündüzleri cameram resim cok güzel cekiyo ama geceleri karanlık cekiyo acaba yardım edebilen olacakmı bana bu konuda şimdiden teşkrler..............

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Geceyide gündüz gibi çekmesini beklemiyorsunuz heralde.Gece karanlık çekmesi gayet normal.Sahne modundan "Gece" modunu seçersiniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.Eğer "Gece" modunda çektğiniz fotoğraflarda karanlık geliyorsa size o zaman profesyonel bir makine tercih edebilirsiniz.Şunun gibi CANON 5D

ataparkli61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır o kadarda degil gece de gündüz gibi cekmesini beklemiyorum ama işıklı bir ortamda daha önce güzel cekimler yapıyordu şimdi yapmıyo net cekimler yapıyordu şimdi yapmıyo ama

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ayarların resmilerini cektim ama atamıyorum siteye şu anda

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
hayır o kadarda degil gece de gündüz gibi cekmesini beklemiyorum ama işıklı bir ortamda daha önce güzel cekimler yapıyordu şimdi yapmıyo net cekimler yapıyordu şimdi yapmıyo ama

ayarların resmilerini cektim ama atamıyorum siteye şu anda

fotograf makinesi iyide 5d abartı d5100 - d5200 gayet yetrli

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ortam ışığı çok önemli. Eskisi gibi çekmiyor demişsiniz ama birebir aynı ortamda aynı şartlarda daha kötü mü çekiyor eskisine nazaran? Belki de size öyle gelmiştir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bendede var s4 kullanıcısıyım önceden geceleri çok net çekiyordu şimdi çekince görüntü bozuk çıkıyor

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Megapixelden dolayı.HTC One gibi ultrapixelli kamera ile dene gözünün gördüğüne çok yakın çeker. %300 ışık fazla alıyor çünkü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s4 kamera açılmıyor siyah ekran çıkıyor bunu nasıl yapabiliriz

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Almayın diyoruz o kadar samsungun çöplerini diye.Evet samsung teknoloji devi ama kalitesi az bir dev sorunlar bu yüzden

Son mesajlar