Yardım Huawei Watch GT 4 41mm akıllı saat Samsung Galaxy A34 5G akıllı telefon ile tam uyumlu mu?

Bu konuyu okuyanlar

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşlar. Huawei Watch GT 4 41mm akıllı saat aldım. Elimizde de Samsung Galaxy A34 5G 8/256 akıllı telefonumuz var. Akıllı saati satın almadan önce bu telefonla tam uyumlu mu saat üzerinden sesli konuşma yapabiliyor muyuz diye sordum ve uygun olduğuna dair cevap aldım. Sonra saati satın aldım ama saat bu telefonla eşleşme yaparken telefon Bluetooth ayarında "sesli aramalar"'ı sürekli aktif hale getiremiyorum. Ben aktif yapıyorum, ayar kendi kendine 5 sn içinde tekrar pasif hale geliyor. Sorun şu saat telefonla eşleşiyor ama bağlantıyı kesip tekrar kurduğumda o anlık saat üzerinden sesli konuşabiliyorum ama Bluetooth bağlantısı zayıfladığında ya da koptuğunda sonra tekrar kendi kendine bağlandığında saat üzerinden sesli konuşma yapamıyorum, sadece aramaları yönetebiliyorum sonra konuşmayı direk telefona yönlendiriyor. Saati kolumuza takılı halde kullanıyoruz. Saat farklı bir telefonda böyle bir sorun yaşatmıyor. Bu sorunu aşmak için bu telefonun ayarlarını da sıfırladık yine çözülmedi. Yardımcı olabilir misiniz? Ne yapmalıyım? Saati kaskoyla satın aldım bir de.

Son mesajlar