Paralı üyelik, Türkçe-program

Bu konuyu okuyanlar

demirelemin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
turkce-program.net

bu ve benzeri birçok site ihtiyacımız olan programları indirmek veya o programlar hakkında yorumlar yapmak için vardır,
(download.cnet.com - inndir.com vs) programlar ücretsiz ise indirir kullanılırız ücrete tabii ise demo olarak kullanırız.
turkce-program.net siteside görüntüde böyle bir site.
ancak "kandırabildiği" kişilerden para almak amaçlı "Seycheller Cumhuriyeti" üzerinden bir firma kurarak
(gerçekte öyle bir firma varmı oda şüpheli) üye olan herkesden 99 TL talep etmekte,
Dikkat , herhangi bir hizmetin karşılığı değil, sadece üyelik ücreti,
Normalde ücretli üyeliği olan siteler olabilir ancak size bunu baştan söyler,
ve sizden ücret talep edecekse ya kredi kartı ister yada adresinizi TC kimlik numaranızı alır vs.
siz başkasının adına veya hayali bir isme kayıt oldunuz ?? yani bir mail ve bir adres girerek istediğiniz kişiyi borçlandırabilirsiniz,

Kayıt formuna "Yetiskin bir birey olarak " ibaresi eklenmiş, internet kullanıcı yaşına bakarak
15 - 18 arası daha çok kullandığını biliyoruz, bu yetişkin kaç yaştan sonra başlıyor,
Bu uyanıklardan ne zaman kurtulacağız

Resmiyette birşey yapamayacağı açık, ancak bilmeyen birçok kişiden para tırtıklayabilir

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
işyerinde bir personele ayni sekılde dolandirmaya kalktilar adamlar attiği mail de de odediğiniz dekont numarasi tarih vs bilgileri bile istiyor

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu site download.com'un aynısı cnete ihbar edilebilir

goflet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
var böyleleri tahribatda geçen rastlamıştım bir program indirmeye bile para kesiyorlar rezillik

JiqqA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesemezkı dolandırıcılık ben ındırdım kesemedı sahteydı tum bılgılerım :))

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Nerden ve hangi hizmete karşılık para istiyor bu adamlar ben siteye baktım herhangi bir istek göremedim daha, yayından mı kadırdılar acaba.

Düzeltme; Tamam şimdi gördüm kayıt esnasında isteniyor ve Kayıt ol butonuna tıklayarak senelik 99 TL ( Aylik 8,25 TL`den 12 ay), 2 yıllık Kontrat oluşmaktadır. Size servislerimizi kullanirken iyi çalışmalar dileriz ibaresi var.