Creative 4+1 Ses Sorunu

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İyi akşamlar arkadaşlar creative 4+1 ses sistemim var fakat 2 günden beri subwooferdan inanılmaz derecede uğultulu ses geliyor kumandasından sesi açamıyorum bile çok yüksek gürültülü ses veriyor.Dfx adlı bir ses programı kurmuştum sorun ne olabilir ???

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
dfxden bas sesini azalt ondandır cok acma

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bende 5+1 var creative hiçbir sorun yok git değiştir yenisini versinler ;)

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Dfx i kaldırdım.Ses subwoofer dan çıkıyor ve düzelmiyor uğultu var aşırı derecede

Bunda da sorun yoktu bu zamana kadar :^)

perka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam bendede aynı sıstem var bı ara bendede aynı tarz sorunlar vardı anakartın ses kartının programına gır orda 4+1 5+1 gibi ayar bölümeri var ordan sağ sol subwoofer ayarlarını yapabılırsın yada hiçbirşey aypma sistem geriyükleme yap

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Problem anakarttan yada ses kartından diil arkadaşlar bende her şeyi sökünce anladım sadece subwoofer açıyorum ses ondan geliyor aslında fazla yüksek ses de kullanmadım bu aralar dfx i yukledikden sonra bas ayarları yapınca subwoofer daki kolonda bir problem oldu nedenini bulamadım yapmaya çalışıcam.

Herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
FeeLiT dedi ki:
Problem anakarttan yada ses kartından diil arkadaşlar bende her şeyi sökünce anladım sadece subwoofer açıyorum ses ondan geliyor aslında fazla yüksek ses de kullanmadım bu aralar dfx i yukledikden sonra bas ayarları yapınca subwoofer daki kolonda bir problem oldu nedenini bulamadım yapmaya çalışıcam.

Herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim.
ses kartı ayarlarını bi kontrol et geçen bende de vardı ayarladım düzeldi

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşım pc den söktüm subwoofer ı sadece elektrik fişi takılı olduğu halde hoparlör uğultu ve vurma yapıyor.

muallim02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde creative 4.1 var arkadaşımdada aynı sorun bizdede çıktı bilgisayardan çıkarmamıza rağmen grültü yapıyor problem nedir acaba acil yardım

can46100

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde creative 4.1 var arkadaşımdada aynı sorun bizdede çıktı bilgisayardan çıkarmamıza rağmen grültü yapıyor problem nedir acaba acil yardım

Forum uzun zaman önce yazılmış ama benim gibi aynı duruma düşenler için cevabı veriyorum bilgisayarın ses ayarlarından mikrofonu kapatın tamamen sorun çözülecektir hoparlörler sağlam yani boşuna endişe etmeyin bilgisayar açık olduğundan sadece hoparlör fişe takılı olsada ses çıkar :))