Yatırımcı Arıyorum?

baraj

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar Çok Değerli Bir Projem Var Ama Bir Yatırımcıya İhtiyacım Var Çünkü Pahalı Bir Proje.Projenin Bütçesi 5 Milyon TL Yatırımcı Olabileceğini Düşünenler Ya Da Böyle Birini Tanıyanlar Bana Özelden Mesaj Yazabilir Mi?( Forum Üzerinden.)

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Arkadaşlar Çok Değerli Bir Projem Var Ama Bir Yatırımcıya İhtiyacım Var Çünkü Pahalı Bir Proje.Projenin Bütçesi 5 Milyon TL Yatırımcı Olabileceğini Düşünenler Ya Da Böyle Birini Tanıyanlar Bana Özelden Mesaj Yazabilir Mi?( Forum Üzerinden.)
Tubitak projeleri va kosgeb ab projeleri var vs vs.
Araştırın biraz.

baraj

Asistan
Reaksiyon puanı
23

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,221
Kendini Tanıtabilir misin?
Kimsin?
Nerde okudun?
Önceleri hiç büyük işlere kalkıştın mı?
Projeni kendin mi geliştirdin tekbaşına?
Bir yerde mi gördün geliştirdin?
Projeyi tamamladın üretime filan geçtin diyelim İlk 1 yıllık Kazancı 15 milyon TL olacak mı?
İlk yıl 15 milyon TL kazandın diyelim... İlk yıl Kazancın 80 % kısmını yatırımcıya verebilecek misin?
Ondan sonrakı yıllar ortak olabilecek misin yatırımcıya? Kazancı yarı yarıya bölme yani.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,221
Yatırımcılarımızı nereye doğru yatıralım ? ? ?

Al benden sana bi beşlik ?
Ayıp ediyosun bana karşı.
Kazancı iyi olacaksa Vito'yu satıp parasını yatırabilirim. Ama ev tapusu karşılığında yatırım yapabilirim.
Nede olsa kimse zarara gitmek istemez.

Baktım proje tökezledi yarım kaldı, Banka yoluyla evi sattırıp parasını Faize yatırırım. ?

Reaksiyon puanı
5,171
Benimde çok büyük bir projem var. Kim olduğum ne yaptığım belirsiz ama projem büyük. Zaten sadece 5 milyoncuk istiyorum. Yastığının altında olan varsa bir zahmet çıkarıp veriversin. Söz veriyorum 5 milyonu alıp kaçmayacağım. Yatırımcıma bir vaatim yok ama belki bir gün projeme yatırdığı paranın karşılığını alabilir.

Sevgili yatırımcım senide tanımıyorum ama umarım dolandırıcı değilsindir. Çünkü bu ülkede en büyük dolandırıcılıklar para vereceğim diye çeklerle senetlerle yapılıyor. Umarım bende dolandırıcı değilimdir çünkü bu ülkenin yarısı kapkaç potansiyeli taşıyor.