Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
aynen nasil yetisiriz
10-sezona belki
gerci ben gunde 5 bolum izkeyebilyorum en az biliyorsun :p

İş yok güç yok izlersin tabi :) ben sakaryaya dönene kadar bakamam dizilere :/
Sen yeni dizi bulursan haber ver bana :D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
[MENTION=197243]Czmi[/MENTION] kardeş dextere bende başlamayı düşündüm ilk, ama aynen senin düşündüğün gibi 8 sezon gözüme çok geldi başlamadım. Bide konuyu artık ordan burdan okuyarak biliyorum. Ben bu aralara Cnbce de çıkan yeni sezon bölümlerini izliyorum konuyu bildiğim için çok yabancılık çekmiyorum genede izleniyor yani.

Ama ben şahsım adına Breaking Bad dizisini en baştan başlayarak izlemeni öneririm.

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
@Czmi dexter'ı keşfettiğimde 4. sezonu oynamaktaydı. Hemen izleyip yetiştim ve gerçekten başlayıpta pişman olmayacağın bir dizi. :) Mutlaka izlenmesi gerekiyor türünün tek örneği :)

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
@Czmi kardeş dextere bende başlamayı düşündüm ilk, ama aynen senin düşündüğün gibi 8 sezon gözüme çok geldi başlamadım. Bide konuyu artık ordan burdan okuyarak biliyorum. Ben bu aralara Cnbce de çıkan yeni sezon bölümlerini izliyorum konuyu bildiğim için çok yabancılık çekmiyorum genede izleniyor yani.

Ama ben şahsım adına Breaking Bad dizisini en baştan başlayarak izlemeni öneririm.
ILK Ciktigina 1.sezonu bitirmistim ama sezon arasi verdiginde bi koptum tam koptum. litemin ust siralarinda :D
ona devam edeyim bari
bu arada bizim kimyaci olmedi mi daha ya

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
ILK Ciktigina 1.sezonu bitirmistim ama sezon arasi verdiginde bi koptum tam koptum. litemin ust siralarinda :D
ona devam edeyim bari
bu arada bizim kimyaci olmedi mi daha ya

İlk sezonu bence kısmen sıkıcıydı. sonraki sezonlar daha güzel.
Bizim kimyacı zeki ve tehlikeli bir uyuşturucu baronu oldu... Önüne kim gelirse ezdi geçti :)

Acayip bi yerde bitirdiler yeni bölüm Temmuzda başlıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
spartacus ve game of thrones izlemenizi tavsiye ederim süper bir dizi aksiyonu sevenler için yanlış dizi +18 sahneler mevcuttur ona göre aile ile ilenmez.

Aithusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
How i met your mother(komik ve reytinglerde 1. dir)
Blue mountain state(daha önce hiç bu kadar komik dizi izlemedim +18dir)
Banshee(yeni başladı idare eder)
The Big Bang Theory(2. komedi dizim süper öle böle değil :D )
The Secret Circle(Britt Robertson için izliyodum)
A Young Doctor's Notebook (yeni ve 4 bölümlük bi diziydi.)
Don't Trust The Bitch In Apartment 23 (muhteşem dizi :D)
Halo 4 (reklam için de olsa gayet begendim)
Leverage(Süper Bi Hırsızlık dizisi oradaki hacker idolüm :( :(:( )
Skins(ilk defa bi dizi bu kadar pislik varken beni özendirtmedi gençlik dizisi)
Shameless (Frank harbi gördüğüm en rezil adam. )
The Walking Dead(en iyi zombi dizisi.)
True Blood (bence gayet iyi kurgulanmış bi dizi)

ExJin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalnız, karanlık bir ortamda ve dingin bir ruh haletindeyken çerezin ve içeceğin eşliğinde izlemeni tavsiye ederim; "The Walking Dead"

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Eğer benim gibi haberciliğe merak duyan varsa kesinlikle The Newsroom 'u izlesin.
1 saatlik 10 bölüm bir solukta bitiyor.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Baya iyi. Kah komik, kah duygusal, kah gergin gerçekten o anları o yoğunluğu yaşatıyor insana.
Karakterler de çok sağlam, oyuncularda iyi, Olivia Munn var daha ne olsun yani :D

Hyperactive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Revolution çok daha iyi olabilirdi ama senaryoyu bedavadan harcadılar. Misfits öneriyorum...

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
The Walking Dead,Shameless,The Big Bang Theory,Game Of Thrones izlemeyenlere tavsiyemdir.

Jake Sully

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ancak kesinlikle Arrow'ı izlemenizi tavsiye ediyorum. Kısa hikayesini aşağıya yazacağım ancak olaylar inanılmaz gelişiyor. :) Asla sıkılmayacaksınız.

Hikayesi:
Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City'e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver'ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

Ancak Arrow'un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Dedektif Quentin Lance'in en büyük dileği (Oliver'ın eski kız arkadaşı Laurel'in babası) Arrow'u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver'ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır... Oliver'ın annesi Moira'nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende dizi önerisi rica ediyorum, genelde izlediğim dizilerden de görebileceğiniz gibi Bilimkurgu, Gizem, Suç hepsi bir arada olan diziler ilgimi çok fazlası ile çekiyor. İzlediğim bütün dizilerde genelde ikili polis veya suçu aydınlatan iki kişilik ekip mevcut, sanırım cezbedici oluyorlar :)

İzlediğim diziler;

The X-Files - (Bitti)
Fringe - (Bitti)
Warehause 13- (Devre arasında :)
Dead Zone - (Bitti)
Person Of Interest - (Bölümlerin birikmesi bekleniyor :)
Arrow - (Bölümlerin birikmesi bekleniyor :)
Haven - (Devre arasında :)
Continium - (Devre arasında :)

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bence izlemeye değer :
dr. who
spartacus
game of thrones izlemeye değer.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde katkım olsun bari yazacağım dizilerin hepsini ya izledim yada izliyorum.
Aklıma şimdi bu kadarı geldi ama sanırım 2 katına çıkıyor hepsini yazarsam ama buda yeterli sanırım kendi dizinizi görürseniz aranızda zevklerimiz aynıdır.gönül rahatlığıyla bakın yazdıklarıma memnun kalırsınız.Sıralama yapmadım isimlerde hata olabilir kb'yın.

• Primeval: New World
  • Legend of the seeker
  • doctor who
  • how ı met your mother
  • blue mountein state
  • game of thrones
  • the walking dead
  • vikings
  • chuck
  • being human
  • falling skies
  • grimm
  • kyle xy
  • once upon time
  • Shameless
  • the secret circle
  • arrow
  • human target
  • wolfblood
  • revolution

S

SDN Okuru

SDN Okuru
>>>DEXTER izlemeden geçme derim günde 4-5 bölüm rahat gidiyodu bende hele 6.7. sezonların konuları ayrı bi güzeldi.
En sevdiğim dizidir.
>>>CHUCK en sevdiğim ikinci dizi aynı şekilde çok güzel bir dizi komedi aksiyon iyi gidiyo yani 5-6 bölüm.

Dizman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Prison Break izlemeyen varsa kesinlikle izlesin 4 sezonu 2 haftada bitirdim harikadır.

Sherlock izlediğim dizilerden biri mutlaka izleyin çok güzel.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Eee I am Sorry I love you nerede? Ayrıca DEATH NOTE isimli 37 bölümlük bir anime var bilmeyenler veya izlemeyenler ve yahut bu ne la bu çizgi film bu düşüncesinde olanlar ki onları taşla-sopayla forumdan kovalıyoruz hemmmmmmennnn dizi-mag veya türkanime ye geçip izlesinler. 2 oturuşta bitirmiştim ben.

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim favori komedi dizim The Big Bang Theory
Tabi bundan farklı olarak çok dizi takip ediyorum. Örn:
-How i met your mother?
-person of interests
-dexter
-workholics
-it's always sunny in philedelphia
-revolution
-2 broke girls vb.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
lost
prison break
the walking dead
arrow
revolution
the big bang theory
my name is earl
chuck
raising hope
breaking bad
it is always sunny in philedelphia
the it crowd
how i met your mother

bunlar benim izlediklerim bugün shameless us dizisine başlıycam yukarıda yazdıklarımın hepsini beğendim californication ve person of interest i izleyemeyip bıraktım çeşitli nedenlerden beğenmedim